Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :) - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-20, 12:10   #2521
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez elinka21 Pokaż wiadomość
a kupujecie osobny proszek do bialego osobny do koloru?

ja kupiłam uniwersalny płyn do prania i drugi do płukania. Z dzidziusia
generalnie ja za proszkami nie przepadam, tzn nasze białe rzeczy piorę w proszku do prania, ale resztę zawsze prałam w płynie, ewenualnie kapsułki
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 12:11   #2522
elinka21
Zakorzenienie
 
Avatar elinka21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 11 575
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

no ja nasze zawsze kapsulki, a dla syncia kupilam dzidziusia do prania proszek do koloru i mysle ze wystarczy no plus plyn do plukania
__________________
Mężuś od 15. XII.2012r







Co serce pokochało, rozum nigdy nie wymaże ...
25.03.14
elinka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 12:16   #2523
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez elinka21 Pokaż wiadomość
no ja nasze zawsze kapsulki, a dla syncia kupilam dzidziusia do prania proszek do koloru i mysle ze wystarczy no plus plyn do plukania
My do naszego prania też kiedyś płyny a teraz takie pastylki z lidla - formill. Bardzo fajnie piorą. A dziecięce w proszku. Płynu z tego co w 1c czytałam nie polecają bo niby gorzej się wypłukuje. Na wątku była dziewczyna z alergią na proszki i na swoim przykładzie pisała, że po praniu w płynach ją wszystko swędziało a w proszkach nie.
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 12:29   #2524
Kropek22225
Raczkowanie
 
Avatar Kropek22225
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Czechówka
Wiadomości: 359
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Czyli odradzacie dawanie płynu do płukania na początku? Bo właśnie będę kupować proszek i nie wiem czy kupić i do białego i do koloru osobno no i nad tym płynem się zastanawiałam.

A tak w ogóle to zmęczyłam się tym wyjmowaniem rzeczy i zrobiła sobie przerwę na loda później może zrobię jakieś ciasteczka, bo mam ochotę na słodkie
__________________
W oczekiwaniu na niespodziankę od losu.... 15.07.2015r
Kropek22225 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 12:52   #2525
gkatarzynka
Zadomowienie
 
Avatar gkatarzynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 597
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
te sole w sprayu to może sterimar baby lub marimar? Z tych dwóch mnie lepszy wydaje się sterimar, mniej psika. Potem na szybko kupiłam marimar i psika strasznie mocno i długo przy jednym naciśnięciu.

Ja tą sól z lenistwa bardziej stosowałam bo nie chciało mi się chodzić po przegotowaną wodę do oczek

teraz muszę zakupić termos z pompką, też z lenistwa, do przemywania pupy, żeby wodę ciepłą utrzymywał, tylko przyłożę wacik, pompnę i myju myju
No właśnie którąś z nich mieliśmy... teraz jest chyba jeszcze z fridy taka sól i ona wydaje mi się, że psika jeszcze delikatniej.
Też stosowałam patent z ciepłą wodą z termosa, ale mi pompka wysiadła i pewnie też niedługo kupię nowy termos...
Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
wystarczy przegotowana woda. Te ampułki 5ml to u mnie z czystego lenistwa, serio. Akurat na jedno przemycie było.

A tak jeszcze kojarzę, że ta przegotowana woda to niby pierwszy miesiąc tylko tak zalecają. My dłużej tak myliśmy, kwestia przyzwyczajenia
No właśnie niektórzy mówią o soli właśnie przez pierwszy miesiąc, ale u mnie w szpitalu i położna środowiskowa mówiła, że nie ma potrzeby chyba, że zauważymy, że oczka czerwienieją. No i my przemywaliśmy przegotowaną wodą i taki mam plan i teraz.
W sumie jak przeczytałam, że kupujecie po 100ampułek, to się przeraziłam, że może coś się zmieniło i teraz jest takie ogólne zalecenie, że trzeba tą sól regularnie...
Jak to moja mama podsumowuje - ja stosuję zimny wychów - nie sprzątam dwa razy dziennie, kąpię w samej wodzie, nie smaruję oliwkami, w zimie 21-22st mam w mieszkaniu, w lecie nie zakładam grubych czapek tylko cienkie chusteczki albo kapelutki i ubieram dziecko stosownie do pogody a nie kalendarza. Jak mama zobaczyła Hanię w samym bodziaku w weekend majowy (miała dwa tygodnie) a było 30st na zewnątrz, to normalnie myślałam, że mnie zje... bo przecież to dopiero maj.
gkatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 12:52   #2526
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Ale mi się miło w sklepie zrobiło
babeczka do mnie zagadała, że jaki ładny, zgrabny brzuszek mam jak jej powiedziałam, że to juz 8 miesiąc i czuje się jak słoniatko, ale dziekuje za komplement to zobiła oczy i stwierdziła, że myślała, że to 5 miesiąc takze, czuje sie lżejsza haha
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 12:59   #2527
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Kropek22225 Pokaż wiadomość
Czyli odradzacie dawanie płynu do płukania na początku? Bo właśnie będę kupować proszek i nie wiem czy kupić i do białego i do koloru osobno no i nad tym płynem się zastanawiałam.

A tak w ogóle to zmęczyłam się tym wyjmowaniem rzeczy i zrobiła sobie przerwę na loda później może zrobię jakieś ciasteczka, bo mam ochotę na słodkie
Ja o płynach do prania pisałam-takich co są proszkiem tylko w płynie :p a do płukania to zależy jaki masz proszek. Bo np. Jelp jest dwa w jednym to ja nie stosuję wtedy dodatkowych płynów ale np. Dzidziuś nie jest 2w1 to kupiłam płyn do płukania. Kiedyś w białym jeleniu wyprałam, takim zwykłym bez płynu i ubranka były bardzo niemiłe w dotyku,szorstkie
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-20, 13:10   #2528
Fischerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 265
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cześć

Byłam rano w przychodni na badaniach. Wyniki po południu podrzuci mi kolega z pracy ale zrobiły mi na szybko morfologię i mam hemoglobiny 10,4 szaleństwo a więc sok z buraków działa!!!

Ja mam proszki do białego "Dzidziuś", do koloru "Dzidziuś" i płyn do płukania JELP.

Lecę rozpakowywać paczkę z Gemini. Mam nadzieję, że wszystko jest, jak być powinno a wieczorem zacznę chyba zamawiać ubranka dla Zosi

W ogóle pada u mnie od rana i jak wróciłam z przychodni, zjadłam śniadanie i poszłam spać do południa. Strasznie niskie ciśnienie
Fischerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 13:14   #2529
Kropek22225
Raczkowanie
 
Avatar Kropek22225
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Czechówka
Wiadomości: 359
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Ok, to jednak kupie ten płyn
__________________
W oczekiwaniu na niespodziankę od losu.... 15.07.2015r
Kropek22225 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 13:19   #2530
mcdulka
Zadomowienie
 
Avatar mcdulka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rz
Wiadomości: 1 721
GG do mcdulka
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

A u mnie duszno strasznie. Jestem szczęśliwa, bo udało mi się kupić w lumpku szorty ciazowe za 6zl . Akurat będą na te upały bede mieć.
__________________
25. 06. 2011-" "to love and to cherish 'till the death will do us a part"

happiness is on the way.
mcdulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 13:23   #2531
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez mcdulka Pokaż wiadomość
A u mnie duszno strasznie. Jestem szczęśliwa, bo udało mi się kupić w lumpku szorty ciazowe za 6zl . Akurat będą na te upały bede mieć.

pokaz pokaż
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-20, 13:31   #2532
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Kropek22225 Pokaż wiadomość
Ok, to jednak kupie ten płyn
A jak idzie Ci kupowanie ciuszków uniseks?





Cytat:
Napisane przez mcdulka Pokaż wiadomość
A u mnie duszno strasznie. Jestem szczęśliwa, bo udało mi się kupić w lumpku szorty ciazowe za 6zl . Akurat będą na te upały bede mieć.
zdążysz założyć? zaraz urodzisz i będziesz szprycha.

Tak w ogóle zimny rok mamy. Rok temu o tej porze chodziłam w letnich sukienkach a syn w krótkich portkach i rękawku w wózku. Teraz nieprzyjemny wiatr i pada :/
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 13:34   #2533
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
A jak idzie Ci kupowanie ciuszków uniseks?







zdążysz założyć? zaraz urodzisz i będziesz szprycha.

Tak w ogóle zimny rok mamy. Rok temu o tej porze chodziłam w letnich sukienkach a syn w krótkich portkach i rękawku w wózku. Teraz nieprzyjemny wiatr i pada :/
dokładnie
ciekawe czy zdąże założyć w tej ciaży moją długą kiecke którą kupiłam na wyprzedaży...
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 13:39   #2534
Kropek22225
Raczkowanie
 
Avatar Kropek22225
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Czechówka
Wiadomości: 359
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
A jak idzie Ci kupowanie ciuszków uniseks?
Narazie zaprzestałam kupować ciuchów bo dostałam od sióstr takie uniwersalne. Znajdzie się i dla dziewczynki i dla chłopca. Podobno ciotki moje czekają co się urodzi i wtedy mi ewentualnie podrzucą. Potem jak dzidzia będzie rosła to wtedy sobie pozwole na zakup typowych dla danej płci ubranek. Oczywiście ja mam cichą nadzieję, ze to będzie dziewczynka bo sukieneczki to ja chętnie będę kupować
__________________
W oczekiwaniu na niespodziankę od losu.... 15.07.2015r
Kropek22225 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 13:44   #2535
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
dokładnie
ciekawe czy zdąże założyć w tej ciaży moją długą kiecke którą kupiłam na wyprzedaży...
Też kupiłam taką długą ale ja mam trochę więcej czasu więc pewnie ubiorę kiedyś A Ty jak nie zdążysz to może w 2c





Cytat:
Napisane przez Kropek22225 Pokaż wiadomość
Narazie zaprzestałam kupować ciuchów bo dostałam od sióstr takie uniwersalne. Znajdzie się i dla dziewczynki i dla chłopca. Podobno ciotki moje czekają co się urodzi i wtedy mi ewentualnie podrzucą. Potem jak dzidzia będzie rosła to wtedy sobie pozwole na zakup typowych dla danej płci ubranek. Oczywiście ja mam cichą nadzieję, ze to będzie dziewczynka bo sukieneczki to ja chętnie będę kupować
To musi być naprawdę ekscytujące jak zajdę czasem w 3c to wtedy nie będę pytała o płeć Mam za sobą oczekiwanie na synka, teraz na córkę czekam to jak będzie 3 to niech będzie niespodzianka
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 13:46   #2536
mcdulka
Zadomowienie
 
Avatar mcdulka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rz
Wiadomości: 1 721
GG do mcdulka
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Mnie jest tak strasznie gorąco! Dzisiaj mam szare cienkie jeansy z h&m i cala się lepie. Są fajne bo są takie do kolan i cellulitu nie widać U mnie dzisiaj 26 stopni w cieniu
__________________
25. 06. 2011-" "to love and to cherish 'till the death will do us a part"

happiness is on the way.
mcdulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 13:47   #2537
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
Też kupiłam taką długą ale ja mam trochę więcej czasu więc pewnie ubiorę kiedyś A Ty jak nie zdążysz to może w 2c







To musi być naprawdę ekscytujące jak zajdę czasem w 3c to wtedy nie będę pytała o płeć Mam za sobą oczekiwanie na synka, teraz na córkę czekam to jak będzie 3 to niech będzie niespodzianka
Ja bym chyba nie wytrzymała z ciekawości strasznie niecierpliwy człowiek ze mnie
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 13:47   #2538
mcdulka
Zadomowienie
 
Avatar mcdulka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rz
Wiadomości: 1 721
GG do mcdulka
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Nie wiem czy w poprzednim poscie dodało się foto
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1432126016269.jpg (39,7 KB, 20 załadowań)
__________________
25. 06. 2011-" "to love and to cherish 'till the death will do us a part"

happiness is on the way.
mcdulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 13:55   #2539
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez mcdulka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy w poprzednim poscie dodało się foto

świetne! i za taką cenę
oby udało Ci się chociaz raz je założyc
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-20, 14:00   #2540
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

A co do płynów do płukania. To nie jest tak, że np. pieluchy tetrowe wypłukane w płynie mniej chłonne się robią? Dlatego nie zalecają też płukać pieluch wielorazowych

Cytat:
Napisane przez Sarrai Pokaż wiadomość
Ja się ciągle waham pomiędzy chustą elastyczną, marsupi a nosidłem close caboo.
To ja bym brała jednak chustę zresztą chyba zamierzam kupić

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
Zamawiałam z internetowego f&f i bardzo nie polecam! Jakość nieporównywalna!
A ja zamawiałam i super

Cytat:
Napisane przez elinka21 Pokaż wiadomość
a kupujecie osobny proszek do bialego osobny do koloru?
Tak. Ja kupuję osobno do koloru i do białego. Mam dużo białych rzeczy, a dla siebie też rozróżniam pranie na kkolory

Cytat:
Napisane przez elinka21 Pokaż wiadomość
no ja nasze zawsze kapsulki, a dla syncia kupilam dzidziusia do prania proszek do koloru i mysle ze wystarczy no plus plyn do plukania
Dla dzieciów też widziałam kapsułki, przynajmniej z tego proszku, który ja mam.

Cytat:
Napisane przez gkatarzynka Pokaż wiadomość
No właśnie którąś z nich mieliśmy... teraz jest chyba jeszcze z fridy taka sól i ona wydaje mi się, że psika jeszcze delikatniej.
Też stosowałam patent z ciepłą wodą z termosa, ale mi pompka wysiadła i pewnie też niedługo kupię nowy termos...

No właśnie niektórzy mówią o soli właśnie przez pierwszy miesiąc, ale u mnie w szpitalu i położna środowiskowa mówiła, że nie ma potrzeby chyba, że zauważymy, że oczka czerwienieją. No i my przemywaliśmy przegotowaną wodą i taki mam plan i teraz.
W sumie jak przeczytałam, że kupujecie po 100ampułek, to się przeraziłam, że może coś się zmieniło i teraz jest takie ogólne zalecenie, że trzeba tą sól regularnie...
Jak to moja mama podsumowuje - ja stosuję zimny wychów - nie sprzątam dwa razy dziennie, kąpię w samej wodzie, nie smaruję oliwkami, w zimie 21-22st mam w mieszkaniu, w lecie nie zakładam grubych czapek tylko cienkie chusteczki albo kapelutki i ubieram dziecko stosownie do pogody a nie kalendarza. Jak mama zobaczyła Hanię w samym bodziaku w weekend majowy (miała dwa tygodnie) a było 30st na zewnątrz, to normalnie myślałam, że mnie zje... bo przecież to dopiero maj.
Jakoś mi to tak znajomo brzmi

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez mcdulka Pokaż wiadomość
Mnie jest tak strasznie gorąco! Dzisiaj mam szare cienkie jeansy z h&m i cala się lepie. Są fajne bo są takie do kolan i cellulitu nie widać U mnie dzisiaj 26 stopni w cieniu
U mnie też gorąco
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 14:09   #2541
niezalogowana
Rozeznanie
 
Avatar niezalogowana
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 713
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)


Siostra mnie dziś wzięła do lumpa, żeby znaleźć coś dla niej do pracy (dostała nową no i tam zupełnie inny dress code) a ja oczywiście zamiast szukać dla niej to frruuuuu na dziecięcy i znowu z całą siatą dla Niny wróciłam Mąż mnie wyrzuci z domu, słowo daję!!!

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
moja mama pracuje w przychodni, więc chyba mają tam sterylna sól
Tylko dzień po otwarciu ona już nie jest sterylna, już się namnaża w niej niewiadomoco

Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
Ja kupiłam.
Niezalogowanej chyba chodzilo o to, ze jak otworzysz taka duza butelke i on abedzie stala to juz taka sterylna nie jest
No właśnie

Cytat:
Napisane przez Fischerka Pokaż wiadomość
a wieczorem zacznę chyba zamawiać ubranka dla Zosi
Skąd będziesz zamawiać i co?

Cytat:
Napisane przez mcdulka Pokaż wiadomość
A u mnie duszno strasznie. Jestem szczęśliwa, bo udało mi się kupić w lumpku szorty ciazowe za 6zl . Akurat będą na te upały bede mieć.
Wow, fajne No i za taką cenę

Cytat:
Napisane przez Kropek22225 Pokaż wiadomość
Narazie zaprzestałam kupować ciuchów bo dostałam od sióstr takie uniwersalne. Znajdzie się i dla dziewczynki i dla chłopca. Podobno ciotki moje czekają co się urodzi i wtedy mi ewentualnie podrzucą. Potem jak dzidzia będzie rosła to wtedy sobie pozwole na zakup typowych dla danej płci ubranek. Oczywiście ja mam cichą nadzieję, ze to będzie dziewczynka bo sukieneczki to ja chętnie będę kupować
Podziwiam wytrwałość... ja poznałam płeć dopiero w 21 tygodniu i już byłam zielona ze zniecierpliwienia, że tak długo Ale teraz cieszy mnie kupowanie sukienek, nie zaprzeczę

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
jak zajdę czasem w 3c to wtedy nie będę pytała o płeć Mam za sobą oczekiwanie na synka, teraz na córkę czekam to jak będzie 3 to niech będzie niespodzianka
Fajny pomysł, czyli w planach trójeczka?
Ja chyba nie dałabym rady z moim charakterem nie poznać płci... to by było niewykonalne dla mnie
__________________

Będę Mamą
niezalogowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 14:10   #2542
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
A co do płynów do płukania. To nie jest tak, że np. pieluchy tetrowe wypłukane w płynie mniej chłonne się robią? Dlatego nie zalecają też płukać pieluch wielorazowych



To ja bym brała jednak chustę zresztą chyba zamierzam kupić



A ja zamawiałam i super



Tak. Ja kupuję osobno do koloru i do białego. Mam dużo białych rzeczy, a dla siebie też rozróżniam pranie na kkolory



Dla dzieciów też widziałam kapsułki, przynajmniej z tego proszku, który ja mam.



Jakoś mi to tak znajomo brzmi

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------



U mnie też gorąco
nom, płynów do płukania pieluch nie polecają. No i nie prasować też tetrówek bo to również zmniejsza chłonność.

Widać miałaś większe szczęście w wyborze ubranek na f&f online. Moje były cieniutkie jak papier. Tylko śliniaki były takie jak w sklepie spotykałam


Niezalogowana, w planach trójeczka nie za bardzo ale jak się trafi to wiadomo, że radocha. Jak mamy mieć parkę to samodzielna decyzja o 3 dziecku jest mniej prawdopodobna niż jakby był drugi chłopak. wtedy na bank byśmy o 3 myśleli. Ja również nie należę do zbyt cierpliwych ale potorturowałabym tą niewiedzą teściów, gorączki by dostawali
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka

Edytowane przez natetitka
Czas edycji: 2015-05-20 o 14:19
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 14:18   #2543
Kropek22225
Raczkowanie
 
Avatar Kropek22225
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Czechówka
Wiadomości: 359
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Czasem mam ochotę zapytać ale to tylko przez ułamek sekundy. Sama się sobie dziwie bo ja dawniej byłam strasznie niecierpliwa. Ale to chyba dzięki mojemu mężowi wytrzymałam już tak długo .
__________________
W oczekiwaniu na niespodziankę od losu.... 15.07.2015r
Kropek22225 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 14:24   #2544
niezalogowana
Rozeznanie
 
Avatar niezalogowana
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 713
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Dziewczyny, wiem że był tutaj poruszany temat materacyków lateksowych. Jakby któraś chciała to najlepszą cenę dla rozmiaru 140/70 ma teraz sklep materacem.pl właśnie tam kupiłam i jest prawie 30zł tańszy niż najtańszy na allegro. Nie wiem czy to chwilowa promocja, czy cena na stałe, ale przy takiej to wyprawce każdy zaoszczędzony grosz jest ważny
__________________

Będę Mamą
niezalogowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 14:38   #2545
mcdulka
Zadomowienie
 
Avatar mcdulka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rz
Wiadomości: 1 721
GG do mcdulka
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez niezalogowana Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiem że był tutaj poruszany temat materacyków lateksowych. Jakby któraś chciała to najlepszą cenę dla rozmiaru 140/70 ma teraz sklep materacem.pl właśnie tam kupiłam i jest prawie 30zł tańszy niż najtańszy na allegro. Nie wiem czy to chwilowa promocja, czy cena na stałe, ale przy takiej to wyprawce każdy zaoszczędzony grosz jest ważny
Ja kupiłam na all materac hevea za 269zl z przesyłka
__________________
25. 06. 2011-" "to love and to cherish 'till the death will do us a part"

happiness is on the way.
mcdulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 14:40   #2546
niezalogowana
Rozeznanie
 
Avatar niezalogowana
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 713
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez mcdulka Pokaż wiadomość
Ja kupiłam na all materac hevea za 269zl z przesyłka
Tam jest za 246zł też z przesyłką Z tym że firma Vitmat
__________________

Będę Mamą
niezalogowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 14:56   #2547
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez niezalogowana Pokaż wiadomość

Siostra mnie dziś wzięła do lumpa, żeby znaleźć coś dla niej do pracy (dostała nową no i tam zupełnie inny dress code) a ja oczywiście zamiast szukać dla niej to frruuuuu na dziecięcy i znowu z całą siatą dla Niny wróciłam Mąż mnie wyrzuci z domu, słowo daję!!!



Tylko dzień po otwarciu ona już nie jest sterylna, już się namnaża w niej niewiadomoco



No właśnie



Skąd będziesz zamawiać i co?



Wow, fajne No i za taką cenę



Podziwiam wytrwałość... ja poznałam płeć dopiero w 21 tygodniu i już byłam zielona ze zniecierpliwienia, że tak długo Ale teraz cieszy mnie kupowanie sukienek, nie zaprzeczę



Fajny pomysł, czyli w planach trójeczka?
Ja chyba nie dałabym rady z moim charakterem nie poznać płci... to by było niewykonalne dla mnie

o to dobrze, że piszesz. To jednak kupię ta małe w razie w


Pochwal sie ubrankami
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 15:02   #2548
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez elinka21 Pokaż wiadomość
a kupujecie osobny proszek do bialego osobny do koloru?
Ja mam jeden do koloru.


Wracając do kremu z SPF , to dzisiaj kupiłam krem z SPF 50 dla dzieci i niemowląt z DERMEDIC baby. Napisane jest, że można stosować od pierwszego dnia dziecka. Cena przystępna 20 zł.

__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 15:09   #2549
niezalogowana
Rozeznanie
 
Avatar niezalogowana
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 713
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Aviskowa Pokaż wiadomość
Ja mam jeden do koloru.


Wracając do kremu z SPF , to dzisiaj kupiłam krem z SPF 50 dla dzieci i niemowląt z DERMEDIC baby. Napisane jest, że można stosować od pierwszego dnia dziecka. Cena przystępna 20 zł.
Oooo super cena! A ma tylko mineralne filtry?
__________________

Będę Mamą
niezalogowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 15:16   #2550
niezalogowana
Rozeznanie
 
Avatar niezalogowana
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 713
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Moje łupy za całe 18zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0100.jpg (67,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0106.jpg (80,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0103.jpg (115,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0107.jpg (81,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0104.jpg (107,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0102.jpg (74,6 KB, 8 załadowań)
__________________

Będę Mamą
niezalogowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-19 20:28:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.