Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :) - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-21, 09:26   #2611
PalinKa_88
Rozeznanie
 
Avatar PalinKa_88
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 823
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Aviskowa Pokaż wiadomość
Dzień Dobry.
Ja już po wizycie u Gina. Waga w dól, ciśnienie w normie, wszystko ok.
Dostałam receptę na Haviron. Następna wizyta 15.06 (będzie to albo ostatnia albo przedostatnia wizyta) Gin powiedziała, że zobaczymy co i jak 15.06. Przeraziła mnie.

Byłam też w Rosie, za udaną wizytę należy się nagroda.
__________________
Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją...
PalinKa_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 09:30   #2612
mcdulka
Zadomowienie
 
Avatar mcdulka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rz
Wiadomości: 1 721
GG do mcdulka
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Tea80 Pokaż wiadomość
Aaa dziewczyny chyba lekko panikuje,wczoraj,zauwazyl am ze chyba mi sie brzuch obnizyl,lepiej mi sie siedzi lepiej oddycha,ale myslalam ze moze mi,sie zdaje.Dzis rano ide do naszego sklepu po chlebek a sprzedawczyni do mnie "o jak ci brzuch spadl"uh,ale czytalam ze mozna z tskim brzuchem nawet 4 tyg.przechodzic wiec tego sie trzymam.To pewnie przez to rozejscie spojenia,organizm jest juz przygotowany na rodzenie.
Brzuch nawet miesiąc przed porodem może opasc. Kolezanka ma termin na 22.06 i już od 2-3tyg ma brzuch między nogami (naprawdę tak to wygląda), a wg lekarza mala na razie nigdzie się nie wybiera. I też ma problemy ze spojeniem lonowym, co prawda nie takie jak Ty, ale też się rozchodzi. Spokojnie .
__________________
25. 06. 2011-" "to love and to cherish 'till the death will do us a part"

happiness is on the way.
mcdulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 09:34   #2613
Tea80
Raczkowanie
 
Avatar Tea80
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 155
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

To mnie uspokoilas:-P,juz zaczelam sie martwic, w sumie tak nawet lepiej sie czuje z tym nizszym brzuchem.
Tea80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 09:46   #2614
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez elinka21 Pokaż wiadomość
a kupujecie osobny proszek do bialego osobny do koloru?
ja wyprałam wszystko w naszych kapsułkach vizir color
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 10:05   #2615
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez niezalogowana Pokaż wiadomość
Za ile? nie pomyliłaś miejsca na przecinek? niewiarygodnie tanio jakaś wyprz była czy co?

a no nie ale zauważyłam, że czasem w tesco mają takie dziwne ceny, zdarzało sie, że były słuchawki do mp3, te takie duze, philipsa za 1zł

Cytat:
Napisane przez Aviskowa Pokaż wiadomość
Mogę wreszcie powiedzieć, że oprócz termometru kupiłam już wszystko.
Teraz mogę już być spokojna.
Teraz muszę to tylko ogarnąć i poupychać po szafkach.


Znając siebie pewnie jeszcze kupię jakieś rzeczy ale to już będą tylko zachcianki.
ach jak Ci zazdroszczę, że juz sie uporałaś z tymi zakupami

Cytat:
Napisane przez mcdulka Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Nie chce Was denerwować, ale mnie w ciazy śpi jak nigdy. Brzuch mi nie przeszkadza, plecy nie bolą, zasypiam przed 22 i jak uda mi się przespać wariacje małej ok.6, to wstaje o 8 . Teraz jestem jeszcze w łóżku, ale zaraz ide jeść pyszne truskawki z jogurtem
witaj w klubie i ja sypiam bardzo dobrze, tylko raz budze sie na siusiu, wracam do wyra i od razu zasypiam

Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
Cześć, ja też wczoraj miałam wizytę Wszystko jest ok.




Ja im mogę fejsbuka usunąć



O nie, nawet nie wiedziałam, że taki jest



Ja tak samo, nie mam problemu z zasypianiem, nawet jak mnie coś boli



Może pizzę? albo jakąś sycącą sałatkę, albo piersi kury/indyka nadziewane szpinakiem, mozarella i suszonymi pomidorami a na deser moze zamiast ciasta jakis lekki deser?? Ja uwielbiam to możesz dodać mniej cukru i już



A przepraszam, któy brzuch ma Ci przeszkadzać?
to dawaj i usuwaj
gratuluję wizyty! i reszcie mam również gratuluję klask i:

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

w ogóle dziewczyny cierpie dzisiaj.
Od 7 nie ma u mnie wody bo wymieniaja jakieś rury.
I co najmniej do 15 nie będzie! ani umyć włosów, ani niccc...
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 10:06   #2616
elinka21
Zakorzenienie
 
Avatar elinka21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 11 575
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
a no nie ale zauważyłam, że czasem w tesco mają takie dziwne ceny, zdarzało sie, że były słuchawki do mp3, te takie duze, philipsa za 1zł



ach jak Ci zazdroszczę, że juz sie uporałaś z tymi zakupami



witaj w klubie i ja sypiam bardzo dobrze, tylko raz budze sie na siusiu, wracam do wyra i od razu zasypiam



to dawaj i usuwaj
gratuluję wizyty! i reszcie mam również gratuluję klask i:

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

w ogóle dziewczyny cierpie dzisiaj.
Od 7 nie ma u mnie wody bo wymieniaja jakieś rury.
I co najmniej do 15 nie będzie! ani umyć włosów, ani niccc...
u mnie wczorah di 15 cieplej wody nie bylo maaasakra :/
__________________
Mężuś od 15. XII.2012r







Co serce pokochało, rozum nigdy nie wymaże ...
25.03.14
elinka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 10:18   #2617
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Dziewczynki, macie może jakiś wzór planu porodu ??
__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-21, 10:25   #2618
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez elinka21 Pokaż wiadomość
u mnie wczorah di 15 cieplej wody nie bylo maaasakra :/

to jeszcze sobie dodaj, że zimnej nie ma

niby mam w miskach nazbierane, ale weź spłukuj miską po każdej wizycie w wc oby nic im się nie przeciągnęło i żeby skończyli na czas...
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 10:42   #2619
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez gkatarzynka Pokaż wiadomość

No właśnie niektórzy mówią o soli właśnie przez pierwszy miesiąc, ale u mnie w szpitalu i położna środowiskowa mówiła, że nie ma potrzeby chyba, że zauważymy, że oczka czerwienieją. No i my przemywaliśmy przegotowaną wodą i taki mam plan i teraz.
W sumie jak przeczytałam, że kupujecie po 100ampułek, to się przeraziłam, że może coś się zmieniło i teraz jest takie ogólne zalecenie, że trzeba tą sól regularnie...
Jak to moja mama podsumowuje - ja stosuję zimny wychów -
ja kupuje 100 bo my do inhalacji stosujemy

u nas wychow ten sam ... czesto rodzice patrza na nas dziwnie bo pogoda +20 Maja na krotki rekaw, bo ładna pogoda a inne dzieciaki kurtki, bluzy, czapki .... brrrrr

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez mcdulka Pokaż wiadomość
Mnie jest tak strasznie gorąco! Dzisiaj mam szare cienkie jeansy z h&m i cala się lepie. Są fajne bo są takie do kolan i cellulitu nie widać U mnie dzisiaj 26 stopni w cieniu
zazdro !!! u nas niby cieplo, +23 ale za to pada wiec wilgotnosc obniza tempke :/

a dzis za to +15 i tez pochmurnie :/
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 10:44   #2620
Kropek22225
Raczkowanie
 
Avatar Kropek22225
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Czechówka
Wiadomości: 359
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Witam, co do spania to dziś wstawałam co dwie godziny i potem kręciłam się z boku na bok. Zaczynamy malowanie ;/ uwielbiam remonty.... Zakupiłam te dady z biedronki na promocji, zobaczymy jak się sprawdzą. A tak poza tematem to moja mama poszła do szpitala dziś bo jutro ma operacje, tak więc trzymajcie kciuki żeby wszystko poszło ok. Uciekam pomóc coś mojemu Tomaszowi. Miłego dnia wszystkim.
__________________
W oczekiwaniu na niespodziankę od losu.... 15.07.2015r
Kropek22225 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 10:48   #2621
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez onagory Pokaż wiadomość
Hey Mamuśki
Ja już po wizycie Mikołaj waży 2455g ułożony jest główką w dół.
Pani gin ,która robiła badanie postraszyła mnie że poród będzie wcześniej na kartce od niej mam termin na 23.06
Musze pogadać ze swoim ginekologiem prowadzącym o tej sytuacji ale wizyta dopiero za 2tyg . Boje się strasznie .
Z tego powodu byłam w rossmanie kupiłam kosmetyki dla małego dla siebie podpaski , podkłady i inne pierdołki . W lumpku znalazłam fajną torbe do szpitala no i dokupiłam piżame .
super ze wszystko OK ! a porodem się nie przejmuj - poprostu szybciej przytulisz maluszka

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Aviskowa Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Znowu muszę zrobić pranie dla dziecka...
Dostałam 5 worów z ciuszkami od 0 do 3 lat.


Kiedy zamierzacie "ubrać" łóżeczko ?? Okropnie mnie korci aby ubrać już teraz, ale będzie zakurzone i zasierścionie.

w 1c ubrałam już ok 6 mca taka byłam napalona i moj kot ubóstwiał tam spać... pościeliłam wszystko normalnie a na wierzch zakupiłam w lumpku narzutkę (coś ala zasłonka) i świetnie jako narzuta sie spisała potem wywaliłam

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez niezalogowana Pokaż wiadomość
Ja mam ochotę ubrać już ale powstrzymam się, jutro przyjedzie materac to ubiorę "na próbę" żeby zobaczyć jak to wygląda (niewyprane jeszcze) a pod koniec czerwca ubiorę wyprane i nakryję kocem, żeby się nie kurzyło, a żeby bakterie mogły się kolonizować




Dokładnie Mi też tutaj jest lepiej, czytelniej i wygodniej... i można cytować wtedy mniejszy bajzel się robi. Ale impreza już na dobre się tam przeniosła i nie wiem czy ktoś zamierza tu wrócić, żeby skończyć chociaż czwartą część
damy rade ale przyznam że w porównaniu do innych mamuś rzeczywiscie 9 mcy i tylko 4 wątki to kosmiczny wynik
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-21, 10:50   #2622
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Kropek22225 Pokaż wiadomość
Witam, co do spania to dziś wstawałam co dwie godziny i potem kręciłam się z boku na bok. Zaczynamy malowanie ;/ uwielbiam remonty.... Zakupiłam te dady z biedronki na promocji, zobaczymy jak się sprawdzą. A tak poza tematem to moja mama poszła do szpitala dziś bo jutro ma operacje, tak więc trzymajcie kciuki żeby wszystko poszło ok. Uciekam pomóc coś mojemu Tomaszowi. Miłego dnia wszystkim.

dla mamy!
to jakaś poważna operacja?
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 10:57   #2623
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez cicha1990 Pokaż wiadomość
bo tam mi szybciej i fakt faktem tam wiecej pisza to i pisac mozna a tu kurde faktycznie malo sie zrobilo.. ale nie zamierzam uciekac zreszta tam jestesmy w zamknietym gronie i mozna o wszystkim pisac zdjecia wklejac i niktnie podpatrzy dlatego pewnie wiecej glupot tam i rozmow niz tu gdzie kazdy moze podejrzec.. ale tak czy siak nie opuszczam wizazu wiec niech sie nie czuje urazony:P
dokładnie, wiekszosc ma na tel apkę wiec dodawanie fot itd rzeczywiscie jest mega szybsze... aczkolwiek po 50 komentach ciezko potem sie odszukac gdzie sie skonczyło :P

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Aviskowa Pokaż wiadomość
Mogę wreszcie powiedzieć, że oprócz termometru kupiłam już wszystko.
Teraz mogę już być spokojna.
Teraz muszę to tylko ogarnąć i poupychać po szafkach.


Znając siebie pewnie jeszcze kupię jakieś rzeczy ale to już będą tylko zachcianki.
ja tez mam juz chyba wszystko ... waham sie czy nie dokupic bodziakow na dłuzszy rekaw chociaz bluzek z długim mam duuuuzo... no i pajaców jakos bez szalu... za to młody nazbierał az 16 par spodni

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Aviskowa Pokaż wiadomość
Dzień Dobry.
Ja już po wizycie u Gina. Waga w dól, ciśnienie w normie, wszystko ok.
Dostałam receptę na Haviron. Następna wizyta 15.06 (będzie to albo ostatnia albo przedostatnia wizyta) Gin powiedziała, że zobaczymy co i jak 15.06. Przeraziła mnie.

Byłam też w Rosie, za udaną wizytę należy się nagroda.

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------





---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------



Czyli już kończysz wyprawkę.


gratki za wszystkie udane wizyty
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 11:17   #2624
cicha1990
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 975
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Kropek22225 nie jestes sama.. tyle tylko ze ja mame zaciagnelam ostatnio do mojej gin i duuuzo sie okazalo... musi usunac wszystko... a ma dopiero 47lat.. ale zdrowie najwazniejsze.. Trzymam kciuki!
__________________
niunio szalejacy w brzuszkuhttps://www.youtube.com/watch?v=fozUVyMwbxk
cicha1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 11:51   #2625
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Hej!
Mój wywrotowiec chyba wrócił na swoje miejsce, znów czkawkę czuję na dole po lewej
Może ten numer był związany z wyjazdem TŻ, młody poczuł, że tatusia nie ma i szalał
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 11:53   #2626
cicha1990
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 975
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
Hej!
Mój wywrotowiec chyba wrócił na swoje miejsce, znów czkawkę czuję na dole po lewej
Może ten numer był związany z wyjazdem TŻ, młody poczuł, że tatusia nie ma i szalał
moj mial odchyly przez tydzien a pozniej wrocil na swoje miejsce:P i poki co grzeczny jest i lezy glowkowo chociaz czasem jak mi zasadzi kopa to nie wiem jakim on jest akrobata
__________________
niunio szalejacy w brzuszkuhttps://www.youtube.com/watch?v=fozUVyMwbxk
cicha1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 11:56   #2627
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Ja to sie czasem boję jakie te nasze dzieci będą jak się już urodzą..
Filip już od jakiejś dobrej godziny wypycha mi swoje stópki i chyba nie zamierza wcale iść spać... Próbuję sie uczyc na sobotni egzamin, ale kompletnie nie mogę sie przez niego skupić
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 12:01   #2628
cicha1990
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 975
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
Ja to sie czasem boję jakie te nasze dzieci będą jak się już urodzą..
Filip już od jakiejś dobrej godziny wypycha mi swoje stópki i chyba nie zamierza wcale iść spać... Próbuję sie uczyc na sobotni egzamin, ale kompletnie nie mogę sie przez niego skupić
no ja sie tez tego boje.. bo mlody wypycha sie prawie non stop.. dla mnie to dziwne aby noworodek prawie wogole nie spal wiec mam nadzieje ze po porodzie bedzie grzeczny bo jak bedzie tak jak teraz to bede wygladac caly czas jak zombie
__________________
niunio szalejacy w brzuszkuhttps://www.youtube.com/watch?v=fozUVyMwbxk
cicha1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 12:14   #2629
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez cicha1990 Pokaż wiadomość
ej ej ja bywam i tu i tu! nie skreslac prosze:P
Cytat:
Napisane przez cicha1990 Pokaż wiadomość
bo tam mi szybciej i fakt faktem tam wiecej pisza to i pisac mozna a tu kurde faktycznie malo sie zrobilo.. ale nie zamierzam uciekac zreszta tam jestesmy w zamknietym gronie i mozna o wszystkim pisac zdjecia wklejac i niktnie podpatrzy dlatego pewnie wiecej glupot tam i rozmow niz tu gdzie kazdy moze podejrzec.. ale tak czy siak nie opuszczam wizazu wiec niech sie nie czuje urazony:P
też tu zaglądam i się udzielam i tam też lubię wpadać, tam jest właśnie zamknięta grupa, nie jesteśmy anonimowe ani podczytywane przez nieznajomych i wolę tam fotkę wrzucić, coś napisać szczegółowego. Zwłaszcza dodawanie zdjęć jest mega ułatwieniem, nie trzeba na serwery itd. No a ja mówiłam, że tak będzie, że wątek straci na tym, że fb grupa się pojawiła. Tu jest rzeczywiście czytelniej no ale... ale

Cytat:
Napisane przez tarasia Pokaż wiadomość
ja w ogóle nie wiem jaki jest stan mojego łożyska. ..





👍









ja mam proszek do kolorowych a płyn do białych.




Zaskoczyłaś mnie. Wydawało mi się ze płyn się lepiej wypłukuje.
Mnie się też tak wydawało, ale to chyba chodzi o to, że płynu nie widać za bardzo czy się wypłukał. Jak proszek się nie wypłucze to od razu są smugi na ubraniach. A płyn? Zmiesza się z wodą, nie widać go.

Nie mam z tż wrażliwej skóry, więc dzieci też pewnie będą znosić dobrze wszystko ale wolę nie eksperymentować.

Cytat:
Napisane przez mcdulka Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Nie chce Was denerwować, ale mnie w ciazy śpi jak nigdy. Brzuch mi nie przeszkadza, plecy nie bolą, zasypiam przed 22 i jak uda mi się przespać wariacje małej ok.6, to wstaje o 8 . Teraz jestem jeszcze w łóżku, ale zaraz ide jeść pyszne truskawki z jogurtem
Ja też baaaardzo dobrze się wysypiam.

Cytat:
Napisane przez Tea80 Pokaż wiadomość
Aaa dziewczyny chyba lekko panikuje,wczoraj,zauwazyl am ze chyba mi sie brzuch obnizyl,lepiej mi sie siedzi lepiej oddycha,ale myslalam ze moze mi,sie zdaje.Dzis rano ide do naszego sklepu po chlebek a sprzedawczyni do mnie "o jak ci brzuch spadl"uh,ale czytalam ze mozna z tskim brzuchem nawet 4 tyg.przechodzic wiec tego sie trzymam.To pewnie przez to rozejscie spojenia,organizm jest juz przygotowany na rodzenie.
Też zauważyłam w ostatnim tygodniu, że mi się brzuch opuścił a jestem w 30. Ale za objaw szybkiego porodu tego nie biorę. Wydaje mi się, że może dziecko się inaczej ułożyło i mi po prostu brzuch wypycha niżej

Cytat:
Napisane przez ja_dalia Pokaż wiadomość
dokładnie, wiekszosc ma na tel apkę wiec dodawanie fot itd rzeczywiscie jest mega szybsze... aczkolwiek po 50 komentach ciezko potem sie odszukac gdzie sie skonczyło :P

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------



ja tez mam juz chyba wszystko ... waham sie czy nie dokupic bodziakow na dłuzszy rekaw chociaz bluzek z długim mam duuuuzo... no i pajaców jakos bez szalu... za to młody nazbierał az 16 par spodni

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------





gratki za wszystkie udane wizyty
ja mam wrażenie, że wszystkiego mam za mało ;D ale to na pewno złudzenie.

Dziś mam wizytę... Ciekawe co u mojej małej rozrabiaki
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-21, 12:18   #2630
Viloet
Raczkowanie
 
Avatar Viloet
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 217
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

hej Dziewczyny
wyprasowałam dzisiaj polowe rzeczy i padam, muszę sobie zrobić przerwę.
Kupiłam jeszcze ubranka na all wiec czeka mnie jeszcze jedno pranie.
W ogóle to się zagalopowałam i mam chyba za duo tych małych ubranek, letnich. mam nadzieje ze sierpień i wrzesień będą ciepłe.
dzisiaj pospałam do 9- to najdłużej odkąd jestem na l4.
czy wt=y tez tak macie ze jak rano wstajecie to was bolą ramiona???
mnie przed chwila przeszły zimne poty bo uświadomiłam sobie ze wstałam o 9 zababrałam się za sprzątanie, prasowanie i nie zwrócilam uwagi czy się mala rusza i panika bo to już 13, wiec szybko mimo tych cukrów coś słodkiego i na plecy - no i ufff, dała znac
ja tez kupiłam ten karton dady i chusteczki,
wczoraj zamówiliśmy tez wózek, zostaje rożek, łóżeczko i nosidełko i mnóstwo innych drobnych rzeczy, np. nie wiem jak ze smoczkiem itp rzeczami.
Viloet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 12:21   #2631
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
też tu zaglądam i się udzielam i tam też lubię wpadać, tam jest właśnie zamknięta grupa, nie jesteśmy anonimowe ani podczytywane przez nieznajomych i wolę tam fotkę wrzucić, coś napisać szczegółowego. Zwłaszcza dodawanie zdjęć jest mega ułatwieniem, nie trzeba na serwery itd. No a ja mówiłam, że tak będzie, że wątek straci na tym, że fb grupa się pojawiła. Tu jest rzeczywiście czytelniej no ale... ale



Mnie się też tak wydawało, ale to chyba chodzi o to, że płynu nie widać za bardzo czy się wypłukał. Jak proszek się nie wypłucze to od razu są smugi na ubraniach. A płyn? Zmiesza się z wodą, nie widać go.

Nie mam z tż wrażliwej skóry, więc dzieci też pewnie będą znosić dobrze wszystko ale wolę nie eksperymentować.



Ja też baaaardzo dobrze się wysypiam.



Też zauważyłam w ostatnim tygodniu, że mi się brzuch opuścił a jestem w 30. Ale za objaw szybkiego porodu tego nie biorę. Wydaje mi się, że może dziecko się inaczej ułożyło i mi po prostu brzuch wypycha niżej



ja mam wrażenie, że wszystkiego mam za mało ;D ale to na pewno złudzenie.

Dziś mam wizytę... Ciekawe co u mojej małej rozrabiaki
Ja tez nie mam wrażliwej skory. Mąż tez nie ma. A synek ma bardzo
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 12:29   #2632
cicha1990
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 975
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Viloet Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny
wyprasowałam dzisiaj polowe rzeczy i padam, muszę sobie zrobić przerwę.
Kupiłam jeszcze ubranka na all wiec czeka mnie jeszcze jedno pranie.
W ogóle to się zagalopowałam i mam chyba za duo tych małych ubranek, letnich. mam nadzieje ze sierpień i wrzesień będą ciepłe.
dzisiaj pospałam do 9- to najdłużej odkąd jestem na l4.
czy wt=y tez tak macie ze jak rano wstajecie to was bolą ramiona???
mnie przed chwila przeszły zimne poty bo uświadomiłam sobie ze wstałam o 9 zababrałam się za sprzątanie, prasowanie i nie zwrócilam uwagi czy się mala rusza i panika bo to już 13, wiec szybko mimo tych cukrów coś słodkiego i na plecy - no i ufff, dała znac
ja tez kupiłam ten karton dady i chusteczki,
wczoraj zamówiliśmy tez wózek, zostaje rożek, łóżeczko i nosidełko i mnóstwo innych drobnych rzeczy, np. nie wiem jak ze smoczkiem itp rzeczami.
ja np smoczki to kupilam tylko dwa z lovi i jedna butelke. a tak to nic z tych rzeczy nie mam najwyzej po porodzie kupie jak sie okaze ze nie moge karmic piersia albo jak molodemy nie bedzie pasowal smoczek a noz moze wcale go nie bedzie potrzebowal
__________________
niunio szalejacy w brzuszkuhttps://www.youtube.com/watch?v=fozUVyMwbxk
cicha1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 12:34   #2633
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez cicha1990 Pokaż wiadomość
ja np smoczki to kupilam tylko dwa z lovi i jedna butelke. a tak to nic z tych rzeczy nie mam najwyzej po porodzie kupie jak sie okaze ze nie moge karmic piersia albo jak molodemy nie bedzie pasowal smoczek a noz moze wcale go nie bedzie potrzebowal
W pierszej ciazy tez byłam nastawiona na karmienie piersią i butelki nawet nie kupiłam. Smoczki dwa miałam, ale synek nie chciał. Butelka jednak w szpitalu sie przydała. Miałam taka ilośc pokarmu, ze podłączałem laktator i odciagalam troche, bo mały nie mógł piersi złapać. Ale nie jadł z butelki.
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 12:39   #2634
Viloet
Raczkowanie
 
Avatar Viloet
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 217
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

a te smoczki to jakie powinny być?
Viloet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 12:43   #2635
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Harrods Pokaż wiadomość
W pierszej ciazy tez byłam nastawiona na karmienie piersią i butelki nawet nie kupiłam. Smoczki dwa miałam, ale synek nie chciał. Butelka jednak w szpitalu sie przydała. Miałam taka ilośc pokarmu, ze podłączałem laktator i odciagalam troche, bo mały nie mógł piersi złapać. Ale nie jadł z butelki.
Ja podobnie musiałam trochę odciągać bo inaczej nie chwyciłby piersi. Potem do zlewu. Ale miałam w szpitalu taki odciągacz z gumową gruszką, prosty i tani, dopiero później okazało się, że muszę kupić laktator to elektryczny wzięłam
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 13:01   #2636
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Viloet Pokaż wiadomość
a te smoczki to jakie powinny być?

ja mam dynamiczne z lovi
ale np moja szalona koleżanka ma chyba z 6 - każdy możliwy rodzaj


Viloet też liczę na upalne lato bo mam masę piękch rampersów i chciałabym zeby Filip choć raz zdążył ubrać kazdego z nich
liczę w ogóle na to, że urodzi sie na począku lipca i na urodzin teściowej wystroje go w piękne ogrodniczki dżinsowe z lumpa i tramposzki ale ciekawe czy pogoda dopisze...

a w ogle to planować to sobie można, a życie pewnie jak zwykle te wszystkie plany samo zweryfikuje, ale co tam, pomarzyć zawsze można
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 13:07   #2637
kindo7
Raczkowanie
 
Avatar kindo7
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez gkatarzynka Pokaż wiadomość
Chyba nie da sie wyspac na zapas. Poza,tym jak sie kp,to dzialaja,hormony i sie tak bardzo nie czuje tego nocnego wstawania...
A tak w ogole to dzien dobry.
Zaczelam wczoraj ogarniac nasza mikroskopijna garderobe,ktora jest zbioremsprzetow i rzeczy roznych i dzis musze dokonczyc,bo sie ze znajomymi umowilismy.
Powiedzcie,co moge zrobic do zjedzenia na taki pozny obiad-wczesna kolacje- to szczegolnie dla panow...i mam ochote cos upiec,ale kolezanka ma cukrzyce ciazowa i sie zastanawiam co zrobic. Macie jakis pomysl?
Salatka to na pewno dobry pomysl i do tego mozesz do wyboru podac tez pieczywo razowe, albo zytnie, albo pytlowe (zeby mogla zjesc).
A makaron jak zrobisz razowy, to tez moze byc z kazdym sosem w zasadzie.
Albo jakies danie z ryzem brazowym, albo pelnoziarnistym, albo kasza peczak
Z deserow raczej ona nie skorzysta, chyba, ze bierze insuline.
Ewentualnie owoce, ale nie winogrona i banany
kindo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 13:11   #2638
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez cicha1990 Pokaż wiadomość
no ja sie tez tego boje.. bo mlody wypycha sie prawie non stop.. dla mnie to dziwne aby noworodek prawie wogole nie spal wiec mam nadzieje ze po porodzie bedzie grzeczny bo jak bedzie tak jak teraz to bede wygladac caly czas jak zombie
Oj to współczuję, mój fakt, czasem mam wrażenie, że ma 8 kończyn a nie 4 ale jak szaleje to chwilę i potem się ucisza, chyba sporo śpi. Oby tak mu zostało
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 13:19   #2639
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Viloet Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny
wyprasowałam dzisiaj polowe rzeczy i padam, muszę sobie zrobić przerwę..



Cytat:
Napisane przez Viloet Pokaż wiadomość
wczoraj zamówiliśmy tez wózek, .
Jaki wózek kupiliście??
__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 13:32   #2640
cicha1990
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 975
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

kurde a ja sie rowno wkurzylam;/ kupilam na allegro maskotke dla prawie 2letniego dziecka.. wszystko cacy zero negatywynych komentarzy itd.. dzis przyszlo i co patrze.. jest w jednym miejscu pomazana dlugopisem:/ i to taka duza krecha ze rzuca sie w oczy... napisalam maila ciekawe jak beda chcieli to rozwiazac bo nie zamierzam dawac dziecku pomazanego prezentu;/ tym bardziej ze mial byc nowy.. no owszem z metka jest ale..
__________________
niunio szalejacy w brzuszkuhttps://www.youtube.com/watch?v=fozUVyMwbxk
cicha1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-19 20:28:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:44.