Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :) - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-22, 11:18   #2731
mcdulka
Zadomowienie
 
Avatar mcdulka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rz
Wiadomości: 1 721
GG do mcdulka
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

W super pharmie jest promocja 30% na akcesoria lovi.
__________________
25. 06. 2011-" "to love and to cherish 'till the death will do us a part"

happiness is on the way.
mcdulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 11:28   #2732
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez tarasia Pokaż wiadomość
��
I jakie w końcu kremy wy kupujecie?
Z kremów przeciwko odparzeniom kupiłam:
-krem mixa baby
-linomag
-bepanthen
__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 11:29   #2733
mcdulka
Zadomowienie
 
Avatar mcdulka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rz
Wiadomości: 1 721
GG do mcdulka
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Aviskowa Pokaż wiadomość
Z kremów przeciwko odparzeniom kupiłam:
-krem mixa baby
-linomag
-bepanthen
Zabezpieczona na wszystkich frontach
__________________
25. 06. 2011-" "to love and to cherish 'till the death will do us a part"

happiness is on the way.
mcdulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 11:31   #2734
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez mcdulka Pokaż wiadomość
Zabezpieczona na wszystkich frontach


Chciałam jeszcze kupić Sudocrem ale na razie dałam sobie spokój.

Mam następne "inteligentne" pytanie. Czy maluszkom karmionym piersią daje się wodę do picia ???
__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png

Edytowane przez Aviskowa
Czas edycji: 2015-05-22 o 11:32
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 11:32   #2735
mcdulka
Zadomowienie
 
Avatar mcdulka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rz
Wiadomości: 1 721
GG do mcdulka
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Aviskowa Pokaż wiadomość



Mam następne "inteligentne" pytanie. Czy maluszkom karmionym piersią daje się wodę do picia ???
Nie, tylko pierś
__________________
25. 06. 2011-" "to love and to cherish 'till the death will do us a part"

happiness is on the way.
mcdulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 11:36   #2736
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez mcdulka Pokaż wiadomość
Nie, tylko pierś
Nawet latem w upały ??
__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 11:38   #2737
mcdulka
Zadomowienie
 
Avatar mcdulka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rz
Wiadomości: 1 721
GG do mcdulka
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Aviskowa Pokaż wiadomość
Nawet latem w upały ??
Tak. Też mnie to dziwi i wydaje się takie nienaturalne.
__________________
25. 06. 2011-" "to love and to cherish 'till the death will do us a part"

happiness is on the way.
mcdulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-22, 11:40   #2738
tarasia
Wtajemniczenie
 
Avatar tarasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: góry
Wiadomości: 2 476
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Aviskowa Pokaż wiadomość


Mam następne "inteligentne" pytanie. Czy maluszkom karmionym piersią daje się wodę do picia ???
Tylko pierś. A karmi się na żądanie więc nie ma potrzeby dopajania. Za to mama musi pić dużo płynów.
__________________
NASZ ŚLUB
w dniach
w latach



tarasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 11:48   #2739
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

I dla mnie jakieś dziwne jest to, że nie trzeba maluchowi podawać wody.
Ale skoro wszędzie jest takie info, to znaczy że tak musi być
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 12:00   #2740
tarasia
Wtajemniczenie
 
Avatar tarasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: góry
Wiadomości: 2 476
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

No wiadomo ze każdy robi jak chce. Ale mleko jest zarówno piciem jak i jedzeniem.
__________________
NASZ ŚLUB
w dniach
w latach



tarasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 12:14   #2741
Viloet
Raczkowanie
 
Avatar Viloet
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 217
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

nam tez na SR mówili ze jak karmienie piersią to nic więcej
Viloet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-22, 12:19   #2742
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

właśnie przyszło moje zamówienie z gemini kolejen rzeczy z listy wyprawkowej wykreślone!
lecę teraz po farbę do łóżeczka a potem na sr na cwiczenia z oddychania...
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 13:17   #2743
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Ale prawdą jeśt, ze ciagle sie słyszy jakies "madrosci" albo rady. Uwielbiam to wprost . Ja co chwile słyszę, ach, jakie to szczescie, ze druga jest dziewczynka. A jak by był chłopiec, to co? Mój synek jest mniej fajny, bo jest chłopcem? Albo to, ze do końca płeć nie jest pewna i dopiero po porodzie bedzie wiadomo. Moze to jednak chłopiec. Siostra sąsiadki miała taką sytuacje. A po chwili okazuje sie, ze to było 30 lat temu i właściwie, to nie wiadomo czy jęk tego wróżka nie powiedziała.

Ech, dziewczyny, ktore sa w pierwszej ciąży. Dopiero pózniej zobaczycie, jakie cudowne rady mozne usłyszeć na każdym kroku jak juz ma sie dziecko. Powszechnie wiadomo, ze najwieksza zbrodnią jest nie założenia dziecku czapki przy 30 stopniach.
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 13:30   #2744
niezalogowana
Rozeznanie
 
Avatar niezalogowana
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 713
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Harrods Pokaż wiadomość
Powszechnie wiadomo, ze najwieksza zbrodnią jest nie założenia dziecku czapki przy 30 stopniach.
Masakra To ja będę wyrodną matką
__________________

Będę Mamą
niezalogowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 13:36   #2745
elinka21
Zakorzenienie
 
Avatar elinka21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 11 575
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

no wlasnie ja rozmawialam z mama na temat czapki ostatnio i nie wazne ile stopni bedzie uparla sie ze czapka ma byc yyyy
__________________
Mężuś od 15. XII.2012r







Co serce pokochało, rozum nigdy nie wymaże ...
25.03.14
elinka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 14:31   #2746
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez tarasia Pokaż wiadomość
No wiadomo ze każdy robi jak chce. Ale mleko jest zarówno piciem jak i jedzeniem.
Dokładnie, na początku po przystawieniu leci taka woda, ma ugasić pragnienie a po chwili dopiero bardziej treściwy pokarm.

W czasie upałów trzeba po prostu częściej maleństwu podawać pierś, na chwileczkę
chociaż. Jak będzie odczuwac pragnienie to się napije




Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
właśnie przyszło moje zamówienie z gemini kolejen rzeczy z listy wyprawkowej wykreślone!
lecę teraz po farbę do łóżeczka a potem na sr na cwiczenia z oddychania...

jaką w końcu farbę wybrałaś? Myślę o przemalowaniu przewijaka na biało. Ach tylko, że zmieniłaś zdanie co do kolorków to pewnie na jakąś lakierobejcę się zdecydujesz?




Cytat:
Napisane przez elinka21 Pokaż wiadomość
no wlasnie ja rozmawialam z mama na temat czapki ostatnio i nie wazne ile stopni bedzie uparla sie ze czapka ma byc yyyy
nooo to są takie hity babcine. Mój synek ma już prawie 1,5 roku a brak czapki to dalej powoduje u mojej mamy spinkę ale nic nie mówi tylko czasem pyta: on nie ma czapki, tak ma byc? W rezultacie rzadko jest bez czapki bo czuję się trochę zastraszona bo jak katarek potem wyjdzie to właśnie od braku czapki Strasznie bojaźliwe te kobity kiedyś musiały być. Moja babcia uważa, że w domu też powinien być noworodek w czapie. Jeszcze w becik zawinięty gruby
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 14:45   #2747
Tea80
Raczkowanie
 
Avatar Tea80
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 155
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Mamuski ktore spodziewacie sie dziewczynek,mam do wydania mnostwo ciuszkow po corce,jako ze spodziewamy sie teraz juniora,zrobilam porzadki i chce wydac te ciuszki a szkoda takie ladne wywalic.Moge wyslac zdjecia,pare fot pstryknelam,a mam naprawde fajne rzeczy,np.fioletowe futerko chyba na 6 mcy to akurat,albo cieplutki spiworek do wozka.Ja nic nie chce za to tylko trzeba za przesylke zaplacic.
Tea80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 15:04   #2748
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Bardzo madre slowa dziewczyny wczorajszy dol to hormony jak nic plus zmeczenie. Jasiek daje mi w kosc ale dzisiaj w porze jego drzemki sama sie przespalam, olalam sprzatanie itd, zregenerowalam sily i jest ok. Patrze na falujacy brzunio i sie usmiecham Jasiek tez dzisiaj sam sie ladnie bawi to tez mi jakos lzej. Nacodziej sama sie nim zajmuje i z brzuchem juz mi coraz ciezej dlatego na koniec dnia mam dosc. Ok wygadalam sie, to tez pomoglo. Jeszcze raz dzieki za mile slowa
Moze to tez wlasnie jak ktoras z Was napisala, presja oticzenia, ze jest chlopiec to musi byc parka. Plus tesciowa ktora jak dowiedziala sie ze bedzie jednak miala drugiego wnuka a nie wnuczke (bo tak mi poczatkowo lekarz mowil) gada "ojej jaka szkodaaaa, no trudno moze nastepna bedzie dziewczynka" :/
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013

Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 16:15   #2749
martynka2812
Raczkowanie
 
Avatar martynka2812
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 304
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Czesc laski

Przespalam prawie 2 dni, musialam jakis syf zlapac bo zoladek mnie boli strasznie i co zjem to do lazienki. Nawet miche mam przy lozku gdybym nie zdazyla. Mala tez sie uwziela na moj biedny zoladek no czuje jak go uciska i gmera tam czyms ciagle. Ehh....

Cytat:
Napisane przez Fischerka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
wpadam tylko tutaj, bo facebooka nie ogarnę rano byłam na wizycie w Poznaniu. Jak wyjeżdżaliśmy nic mi nie było. Po godzinie drogi zaczęło mnie okropnie kłuć z prawej strony na dole, prawie jak atak wyrostka robaczkowego. Coś okropnego. Oczywiście przez to wszystko na ktg wyszły jakieś dwa skurcze, czy stawianie macicy i się lekarzowi nie spodobało. Do tego moja anemia, plamienie i dał mi skierowanie na oddział na jutro, znaczy na dzisiaj. Niby na 3 dni na obserwację, ale dobra dobra... ja w te ich 3 dni już nie wierzę. O 4 znowu wyjeżdżamy, w dodatku będę tam sama, jak palec, bo mamy 200km do Poznania, a mąż musi wracać zajmować się teściem. Przeryczałam całą drogę powrotną. Wkurzona jestem, że mnie tak co chwilę włóczą i badają. Niby mi każą leżeć, a ciekawe jak skoro codziennie jestem albo u mojego albo w labor. albo do Poznania albo się włóczę po szpitalach. Mam ich dość mam nadzieję, że tam nie urodzę. Będę odcięta od internetu, więc odezwę się, jak wrócę. Mam nadzieję jeszcze w dwupaku, bo dzisiaj zaczynam dopiero 33tc jak mnie stamtąd wypuszczą to już się nie umówię na kontrolę. Mój kazał mi wytrzymać 3 tygodnie, żeby móc ciąć na miejscu. Będę leżeć w domu, jak kłoda. Najwyżej na pogotowie, jak coś. Bo jak tak dalej pójdzie to w gdzieś w trasie urodzę. Grrr....


Trzymajcie się ciepło
Wspolczuje ja mam dosc jak w tym miesiacu mam 7 wizyt u roznych lekarzy, a co dopiero Ty. Trzymaj sie! zeby wszystko bylo ok.

Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
a ja mam inne pytanie...a w czym chłopcy są "gorsi" od dziewczyn, że tak bardzo załamane jesteście, że będzie synek a nie córeczka?

jak Betti napisała, ciąża to nie koncert życzeń, to nie sklep z dziećmi... trzeba się tylko cieszyć, ze nie dzieje się nic złego, że nie było komplikacji itd. Pomyślcie proszę o tych, które bardzo dużo przeszyły w drodze o wymarzone dziecko, o tych wszystkich rodzinach, które chcą a nie mogą mieć dzieci... a jak to nie pomoże, to zastanówcie się, jak wy byście się czuły na miejscu tych dzieci, gdyby wam kiedyś matka powiedziała "wiesz, całą ciążę miałam depresję, ze jesteś dziewczynką a nie chłopcem" wiem, ze każdy ma jakieś marzenia, plany, jedne łatwiej zrealizować, drugie trudniej, ale są po prostu sytuacje, w których mamy więcej szczęścia niż inni, tylko sobie z tego nie zdajemy sprawy i wymyślamy problemy tam, gdzie ich nie ma...
Tez tak mysle kazdy ma swoje plany, ale zycie i tak weryfikuje je po swojemu, my nie na wszystko mamy wplyw. Jak widac po mnie

Cytat:
Napisane przez niezalogowana Pokaż wiadomość
Masakra To ja będę wyrodną matką
Ja tez

Cytat:
Napisane przez Tea80 Pokaż wiadomość
Mamuski ktore spodziewacie sie dziewczynek,mam do wydania mnostwo ciuszkow po corce,jako ze spodziewamy sie teraz juniora,zrobilam porzadki i chce wydac te ciuszki a szkoda takie ladne wywalic.Moge wyslac zdjecia,pare fot pstryknelam,a mam naprawde fajne rzeczy,np.fioletowe futerko chyba na 6 mcy to akurat,albo cieplutki spiworek do wozka.Ja nic nie chce za to tylko trzeba za przesylke zaplacic.
To moze wrzuc zdjecia do klubu. Ja jestem ciekawa spiworka
martynka2812 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-22, 16:33   #2750
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
Bardzo madre slowa dziewczyny wczorajszy dol to hormony jak nic plus zmeczenie. Jasiek daje mi w kosc ale dzisiaj w porze jego drzemki sama sie przespalam, olalam sprzatanie itd, zregenerowalam sily i jest ok. Patrze na falujacy brzunio i sie usmiecham Jasiek tez dzisiaj sam sie ladnie bawi to tez mi jakos lzej. Nacodziej sama sie nim zajmuje i z brzuchem juz mi coraz ciezej dlatego na koniec dnia mam dosc. Ok wygadalam sie, to tez pomoglo. Jeszcze raz dzieki za mile slowa
Moze to tez wlasnie jak ktoras z Was napisala, presja oticzenia, ze jest chlopiec to musi byc parka. Plus tesciowa ktora jak dowiedziala sie ze bedzie jednak miala drugiego wnuka a nie wnuczke (bo tak mi poczatkowo lekarz mowil) gada "ojej jaka szkodaaaa, no trudno moze nastepna bedzie dziewczynka" :/
To super, ze nastrój Ci sie poprawił. No i chłopaki beda sie razem bawili fajnie.

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez mcdulka Pokaż wiadomość
Tak. Też mnie to dziwi i wydaje się takie nienaturalne.
Mleko mamy dostosowuje sie do potrzeb dziecka. Nie jest jednostajnie jak MM.
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 16:46   #2751
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
Plus tesciowa ktora jak dowiedziala sie ze bedzie jednak miala drugiego wnuka a nie wnuczke
Teściowe to zło! (Wiem z własnego doświadczenia , chociaż muszę przyznać, że własna rodzona Matka też mi dała nieźle w kość)

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Harrods Pokaż wiadomość
Ech, dziewczyny, ktore sa w pierwszej ciąży. Dopiero pózniej zobaczycie, jakie cudowne rady mozne usłyszeć na każdym kroku jak juz ma sie dziecko. Powszechnie wiadomo, ze najwieksza zbrodnią jest nie założenia dziecku czapki przy 30 stopniach.
A łudziłam się, ze tylko w ciąży słucha się takich głupot.
__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png

Edytowane przez Aviskowa
Czas edycji: 2015-05-22 o 16:57
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 17:42   #2752
Gazela TV
Raczkowanie
 
Avatar Gazela TV
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 253
Send a message via Skype™ to Gazela TV
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
Jak oni tą pocztę sprawdzają? Zaglądają do środka? A w paczce dobrze zapakowane jakby wysłali Ci z PL?
Otwierają, a potem zaklejają...

Cytat:
Napisane przez tarasia Pokaż wiadomość
Powiedział ze chłopiec. I mówi: "wie pani jaki jest największy problem mężczyzn? 1. Czy chłopak? 2. Czy zdrowy? 3. i czy jego?, i tak przez 9 miesięcy -zwariować można!
mężczyźni to dopiero mają problemy

Cytat:
Napisane przez Aviskowa Pokaż wiadomość
Z kremów przeciwko odparzeniom kupiłam:
-krem mixa baby
-linomag
-bepanthen
Mam póki co tylko bepanthen i na razie nic więcej nie dokupuję. Podobno po porodzie wyprawkę jakąś ze szpitala dostanę, to będę testować jej zawartość, a potem dokupię (może to samo, a może co innego).

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
I dla mnie jakieś dziwne jest to, że nie trzeba maluchowi podawać wody.
Ale skoro wszędzie jest takie info, to znaczy że tak musi być
Też czytałam o tym, co już natetitka napisała, że na początku leci mniej treściwy pokarm, który gasi pragnienie.
Gazela TV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 18:18   #2753
gkatarzynka
Zadomowienie
 
Avatar gkatarzynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 597
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Ktoras z Was,pytala o hippa na odparzenia stacjonarnie-widzialam w tesco w Lublinie...
Ja na odparzenia i ogolnie na luszczaca sie skorke po porodzie kupuje linomag zielony (on jest taki tlusty) i zapas maki ziemniaczanej.

U mnie dzis owocny dzien,boMaz dostal wolne i pomalowalismy pokoj dziewczyn. Jeszcze styropianki musimy przykleic i je pomalowac,bo strasznie nierowne sciany mamy a w przyszlym tygodniu zamawiam lozko,dla Hani i rozkladam lozeczko,Zuzi-zeby Hania sie oswoila i troche nim znudzila. Pewnie ze dwie nocki w nim przespi i potem stwierdzi,ze Ona woli nowe. Dzis soboe zazyczyla lampe do nowego pokoju: fioletowa,biala,rozowa i blyszczaca... w obi nie bylo modelu dla Niej...a panowie tam ladnie szperali,zeby cos,podpasowalo i wszyscy mieli ubaw-cos ze czterech szukalo lampy dla trzylatki

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Ja tez nie planuje dopajac przy kp. Jedynie po wieczornym karmieniu bede dziaselka masowac przegotowana woda... zeby przyzwyczaic Zuzke,do gmerania w buzi
gkatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 18:54   #2754
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
Dokładnie, na początku po przystawieniu leci taka woda, ma ugasić pragnienie a po chwili dopiero bardziej treściwy pokarm.

W czasie upałów trzeba po prostu częściej maleństwu podawać pierś, na chwileczkę
chociaż. Jak będzie odczuwac pragnienie to się napije







jaką w końcu farbę wybrałaś? Myślę o przemalowaniu przewijaka na biało. Ach tylko, że zmieniłaś zdanie co do kolorków to pewnie na jakąś lakierobejcę się zdecydujesz?






nooo to są takie hity babcine. Mój synek ma już prawie 1,5 roku a brak czapki to dalej powoduje u mojej mamy spinkę ale nic nie mówi tylko czasem pyta: on nie ma czapki, tak ma byc? W rezultacie rzadko jest bez czapki bo czuję się trochę zastraszona bo jak katarek potem wyjdzie to właśnie od braku czapki Strasznie bojaźliwe te kobity kiedyś musiały być. Moja babcia uważa, że w domu też powinien być noworodek w czapie. Jeszcze w becik zawinięty gruby

ostatecznie nie wybrałam żadnej konkretnej farby
ide do sklepu i pytam o farbę ekologiczna do drewna, kt,orą można pomlować łóżeczko dla dzieckai czekam na to co mi zaproponują
ale niestety dzis w sklepie nic nie mieli nietoksycznego.... Jutro mam zamiar podjechać do obi... jak coś znajdę to dam znać.

Ale jeśli chcesz na biało to jest jakaś farba colorit która mozna malować meble dla dzieci. I z dekorala też jest, z takim misiem na opakowaniu
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 19:31   #2755
sagarmathaa
Raczkowanie
 
Avatar sagarmathaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 160
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Dziś miałam wizytę : Młody ok, ale ułożony pośladkowo, gin mówiła aby poprosić Młodego aby się obrócił na czas Uświadomiła mi również że tylko na jednej wizycie ( na połówkowym - robionym u innego lekarza) było widać płeć. Do tej pory nie udało się jej potwierdzić. Mam się ewentualnie przygotować na inną opcję Przyzwyczaiłam się już do chłopca i jak się okaże np przy porodzie ze jednak nie to będzie dopiero ubaw Od okulisty (jestem po korekcie wady wzroku) dostałam pozwolenie na poród sn więc jestem zadowolona

Edytowane przez sagarmathaa
Czas edycji: 2015-05-22 o 19:32
sagarmathaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 19:40   #2756
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
Moze to tez wlasnie jak ktoras z Was napisala, presja oticzenia, ze jest chlopiec to musi byc parka. Plus tesciowa ktora jak dowiedziala sie ze bedzie jednak miala drugiego wnuka a nie wnuczke (bo tak mi poczatkowo lekarz mowil) gada "ojej jaka szkodaaaa, no trudno moze nastepna bedzie dziewczynka" :/
hehh.. no cóż... jak już wspominałam teście mnie odwiedzili w weekend.. i tak się złożyło że podczas spaceru natknęliśmy się na moich rodziców.. i moja teściowa do mojej mamy "no tak, ty to jesteś prawdziwą babcią, nie to co ja... trudno się mówi, może następnym razem się uda"... a chodziło o to, że moja mama ma dwie wnuczki. Bo jak babcia ma wnuka to nie jest babcia. Babcią się jest jak się ma wnuczkę - dziewczynkę No a moja teściowa ma już wnuka a teraz drugiego.. ona zanim w ciąże zaszła gadała, że ona to "zamawia" dziewczynkę. Więc wiedziałam od początku ciąży, że z przekory na bank chłopak będzie, żeby teściówce na złość zrobić..

no cóż. moja teściowa już taka jest, gada to co jej ślina na język przyniesie, nie myśli, że może kogoś urazić, nie ma za grosz taktu. mnie to już nie rusza, tylko śmieszy

Edytowane przez Sarrai
Czas edycji: 2015-05-22 o 19:44
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 19:54   #2757
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Sarrai Pokaż wiadomość
hehh.. no cóż... jak już wspominałam teście mnie odwiedzili w weekend.. i tak się złożyło że podczas spaceru natknęliśmy się na moich rodziców.. i moja teściowa do mojej mamy "no tak, ty to jesteś prawdziwą babcią, nie to co ja... trudno się mówi, może następnym razem się uda"... a chodziło o to, że moja mama ma dwie wnuczki. Bo jak babcia ma wnuka to nie jest babcia. Babcią się jest jak się ma wnuczkę - dziewczynkę No a moja teściowa ma już wnuka a teraz drugiego.. ona zanim w ciąże zaszła gadała, że ona to "zamawia" dziewczynkę. Więc wiedziałam od początku ciąży, że z przekory na bank chłopak będzie, żeby teściówce na złość zrobić..

no cóż. moja teściowa już taka jest, gada to co jej ślina na język przyniesie, nie myśli, że może kogoś urazić, nie ma za grosz taktu. mnie to już nie rusza, tylko śmieszy
Beznadżiejna baba! Nigdy nie zrozumiem, jak mozna mowić takie rzeczy .
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 20:03   #2758
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Sarrai Pokaż wiadomość
hehh.. no cóż... jak już wspominałam teście mnie odwiedzili w weekend.. i tak się złożyło że podczas spaceru natknęliśmy się na moich rodziców.. i moja teściowa do mojej mamy "no tak, ty to jesteś prawdziwą babcią, nie to co ja... trudno się mówi, może następnym razem się uda"... a chodziło o to, że moja mama ma dwie wnuczki. Bo jak babcia ma wnuka to nie jest babcia. Babcią się jest jak się ma wnuczkę - dziewczynkę No a moja teściowa ma już wnuka a teraz drugiego.. ona zanim w ciąże zaszła gadała, że ona to "zamawia" dziewczynkę. Więc wiedziałam od początku ciąży, że z przekory na bank chłopak będzie, żeby teściówce na złość zrobić..

no cóż. moja teściowa już taka jest, gada to co jej ślina na język przyniesie, nie myśli, że może kogoś urazić, nie ma za grosz taktu. mnie to już nie rusza, tylko śmieszy
Ooo to to, jakbym swoja slyszala. Gada do mojego tescia przy mnie "ty jestes prawdziwy dziadek, ja nie... No ale co tu zrobic..." to ze ona zamawia i chcialaby dziewczynke tez bylo takze rozumiem o co chodzi ten typ tak ma:/
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013

Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 20:15   #2759
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Mńie dzisiaj sprzedawczyni w sklepie zaglądała. A ze często tam kupuje o ona jest zawsze miła, to spoko. Pyta mnie, jaka płeć dzidziusia. Wiec mowię, ze tym razem dziewczynka. Synek ma 4 lata. Oj, jak mi gratulowała. Ona zawsze chciała wnuczkę, a jej córka niestety urodziła dwoch chłopców . Masakra, napewno ta perfidna dziewczyna zrobiła to specjalnie, na złość mamie.

Chociaż jak o tym pomyslałam, to śmiać mi sie zachciało. Bo u mńie w rodzinie jest przewaga chłopaków. Mąż ma trzech braci. Jeden z nich tez ma syna. Żadnej dziewczynki. I wszyscy cały czas mówili, ze na pewno bedzie drugi chłopiec, na bank. Nie ma szans na dziewczynke. I strasznie miałam ochotę, zeby było na przekór wszystkim .
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 21:08   #2760
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

To moja teściowa na odwrót - chłopaki są fajniejsze i musi byc chłopak...
ech no nie udało mi sie jej zrobić na złosć, bedzie miała swojego wymarzonego wnuka... ale z niej zła kobieta nie jest, nie wtąca sie jakos bardzo, ani nic, to niech juz jej tam będzie
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-19 20:28:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.