Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :) - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-22, 21:41   #2761
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
Ooo to to, jakbym swoja slyszala. Gada do mojego tescia przy mnie "ty jestes prawdziwy dziadek, ja nie... No ale co tu zrobic..." to ze ona zamawia i chcialaby dziewczynke tez bylo takze rozumiem o co chodzi ten typ tak ma:/
hihihihihi no to widać, że teściowe mamy "z jednej parafii"
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 21:45   #2762
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Sarrai Pokaż wiadomość
hihihihihi no to widać, że teściowe mamy "z jednej parafii"
Na to wyglada tescia mam nielepszego, zazwyczaj siedzi jak gbur, nie odzywa sie i pali fajki jedna za druga (nie patrzac ze ja w ciazy a obok starszy wnuk) ale jak juz cos powie to po calosci...
Ktos tu pisal ze tesciowa ja od grubasow nazywa. Ja trzymam wage gl wlasnie żeby nie dac innym pola do popisu z gadaniem... Ale co tam ostatnio uslyszalam od tescia ze "masakra jaki SUCHAR ze mnie, no fuj" juz mu mialam odp ze wole byc sucharem niz zapasionym wieprzem jak on, ale ugryzlam sie w jezyk :-D
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013

Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 22:09   #2763
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
ostatecznie nie wybrałam żadnej konkretnej farby
ide do sklepu i pytam o farbę ekologiczna do drewna, kt,orą można pomlować łóżeczko dla dzieckai czekam na to co mi zaproponują
ale niestety dzis w sklepie nic nie mieli nietoksycznego.... Jutro mam zamiar podjechać do obi... jak coś znajdę to dam znać.

Ale jeśli chcesz na biało to jest jakaś farba colorit która mozna malować meble dla dzieci. I z dekorala też jest, z takim misiem na opakowaniu

Dzięx




Cytat:
Napisane przez sagarmathaa Pokaż wiadomość
Dziś miałam wizytę : Młody ok, ale ułożony pośladkowo, gin mówiła aby poprosić Młodego aby się obrócił na czas Uświadomiła mi również że tylko na jednej wizycie ( na połówkowym - robionym u innego lekarza) było widać płeć. Do tej pory nie udało się jej potwierdzić. Mam się ewentualnie przygotować na inną opcję Przyzwyczaiłam się już do chłopca i jak się okaże np przy porodzie ze jednak nie to będzie dopiero ubaw Od okulisty (jestem po korekcie wady wzroku) dostałam pozwolenie na poród sn więc jestem zadowolona

emocje rosną. u mnie to już może być każda płeć, mam kokardki i różowy, mam niebieskie i samochodziki. Na wszystko jestem przygotowana




Cytat:
Napisane przez Sarrai Pokaż wiadomość
hehh.. no cóż... jak już wspominałam teście mnie odwiedzili w weekend.. i tak się złożyło że podczas spaceru natknęliśmy się na moich rodziców.. i moja teściowa do mojej mamy "no tak, ty to jesteś prawdziwą babcią, nie to co ja... trudno się mówi, może następnym razem się uda"... a chodziło o to, że moja mama ma dwie wnuczki. Bo jak babcia ma wnuka to nie jest babcia. Babcią się jest jak się ma wnuczkę - dziewczynkę No a moja teściowa ma już wnuka a teraz drugiego.. ona zanim w ciąże zaszła gadała, że ona to "zamawia" dziewczynkę. Więc wiedziałam od początku ciąży, że z przekory na bank chłopak będzie, żeby teściówce na złość zrobić..

no cóż. moja teściowa już taka jest, gada to co jej ślina na język przyniesie, nie myśli, że może kogoś urazić, nie ma za grosz taktu. mnie to już nie rusza, tylko śmieszy

jak urodziłam też takie rzeczy słyszałam ale traktuje to jako żarty. Wierzyć mi się nie chce by ludzie tak na serio myśleli




Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
To moja teściowa na odwrót - chłopaki są fajniejsze i musi byc chłopak...
ech no nie udało mi sie jej zrobić na złosć, bedzie miała swojego wymarzonego wnuka... ale z niej zła kobieta nie jest, nie wtąca sie jakos bardzo, ani nic, to niech juz jej tam będzie
u mnie teściowa też zawsze powtarza, że woli chłpaków, że dobrze, że córek nie miała bo córki to są takie, siakie i owakie. Mnie przepowiadali syna bo niby w ich rodzinie tak już jest, że dziewczynki się nie rodzą. a tylko moi teściowie mają synów, ich rodzeństwo przeważnie parki to takie gadanie byle gadać. Jak by był drugi chłopak to by mi dokuczali, że nie córka bo wiedzieli, że chcieliśmy parkę a jak jest dziewczynka to też są żarty, że co to będzie jak urośnie. Wiadomo, jest radość ale są też docinki
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 22:11   #2764
ciezka_sytuacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 262
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Sarrai Pokaż wiadomość
hehh.. no cóż... jak już wspominałam teście mnie odwiedzili w weekend.. i tak się złożyło że podczas spaceru natknęliśmy się na moich rodziców.. i moja teściowa do mojej mamy "no tak, ty to jesteś prawdziwą babcią, nie to co ja... trudno się mówi, może następnym razem się uda"... a chodziło o to, że moja mama ma dwie wnuczki. Bo jak babcia ma wnuka to nie jest babcia. Babcią się jest jak się ma wnuczkę - dziewczynkę No a moja teściowa ma już wnuka a teraz drugiego.. ona zanim w ciąże zaszła gadała, że ona to "zamawia" dziewczynkę. Więc wiedziałam od początku ciąży, że z przekory na bank chłopak będzie, żeby teściówce na złość zrobić..

no cóż. moja teściowa już taka jest, gada to co jej ślina na język przyniesie, nie myśli, że może kogoś urazić, nie ma za grosz taktu. mnie to już nie rusza, tylko śmieszy
O ja ciefaktycznie za grosz taktu.



Przeczytałam dzisiaj chyba z 10 opisów porodu z wątku majówek i czerwcówek (głownie sn) i jestem tym przerażona Każdy mi mówi, żebym nie czytala nie oglądała nic bo po co się stresować, ale ja się wolę przygotować psychicznie. Mam wrażenie, że nie jestem na tyle silna, aby znieść coś takiego jak poród
ciezka_sytuacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 22:57   #2765
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez ciezka_sytuacja Pokaż wiadomość
O ja ciefaktycznie za grosz taktu.



Przeczytałam dzisiaj chyba z 10 opisów porodu z wątku majówek i czerwcówek (głownie sn) i jestem tym przerażona Każdy mi mówi, żebym nie czytala nie oglądała nic bo po co się stresować, ale ja się wolę przygotować psychicznie. Mam wrażenie, że nie jestem na tyle silna, aby znieść coś takiego jak poród
głowa do góry, nie będzie tak źle

a ja jestem jakaś dziwna chyba bo zmieniło mi sie myślenie po dzisiejszej sr i chcialabym juz rodzic moze to dziwne, ale nie moge sie doczekac porodu. I jakos mnie ten bol itd nie przeraza. Jak babka opowiadala o skurczach, rozwarciu itd to wyobrazilam sobie to jako takie mega przezycie. Moze to przez sposob w jaki opowiadala o porodzie?
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 01:38   #2766
Kropkaa
Rozeznanie
 
Avatar Kropkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 971
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Witam się po wizycie, wyniki mam dobre, cisnienie i krew ok.Tętno w normie,moja waga skoczyła o o.5 kg nie za dużo ale nie jest źle.Wielkość brzucha odpowiada 32 tygodniowi. Za 2 tygodnie wizyta i będziemy ustalać czy chcemy umawiać się na 3 USG które kosztuj 250 dolarów.W sumie ja jestem chętna bo nie widziałam małej od 21 tygdnia i nie wiem ile waży,jak jest ułożona a z drugiej strony zachowała bym pieniądze na potrzebniejsze rzeczy;/

O rany wy tak na poważnie z tymi tekstami teściów?? przepraszam Was ale to jest śmieszne,zamiast cieszyć się że MOGĄ być babciami/dziadkami bo różne są sytuacje to licytują które jest lepsze.Mój tata tak mówił ale to było w żartach aby się podroczyć.
__________________
"Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich, to oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka, to zaufanie bez reszty, to odsłonięcie swoich słabości..."


Zapuszczam paznokcie dzień:2
Kropkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 05:26   #2767
tarasia
Wtajemniczenie
 
Avatar tarasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: góry
Wiadomości: 2 476
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez sagarmathaa Pokaż wiadomość
Dziś miałam wizytę : Młody ok, ale ułożony pośladkowo, gin mówiła aby poprosić Młodego aby się obrócił na czas Uświadomiła mi również że tylko na jednej wizycie ( na połówkowym - robionym u innego lekarza) było widać płeć. Do tej pory nie udało się jej potwierdzić. Mam się ewentualnie przygotować na inną opcję Przyzwyczaiłam się już do chłopca i jak się okaże np przy porodzie ze jednak nie to będzie dopiero ubaw Od okulisty (jestem po korekcie wady wzroku) dostałam pozwolenie na poród sn więc jestem zadowolona

są jakieś ćwiczenia na zmobilizowanie dzidzi żeby się odwróciła. Na poprzednim moim wątku jedna dziewczyna wrzucała ale za chiny tego nie odnajdę bo to było wieki temu. Poszperać w necie.




Cytat:
Napisane przez Harrods Pokaż wiadomość

Chociaż jak o tym pomyslałam, to śmiać mi sie zachciało. Bo u mńie w rodzinie jest przewaga chłopaków. Mąż ma trzech braci. Jeden z nich tez ma syna. Żadnej dziewczynki. I wszyscy cały czas mówili, ze na pewno bedzie drugi chłopiec, na bank. Nie ma szans na dziewczynke. I strasznie miałam ochotę, zeby było na przekór wszystkim .
U mnie też przewaga chłopców przez co załamana jest moja córka a nie teściowie ani rodzice 😉 ma samych kuzynów i do tego teraz braciszek w drodze 😉



Przeczytałam dzisiaj chyba z 10 opisów porodu z wątku majówek i czerwcówek (głownie sn) i jestem tym przerażona Każdy mi mówi, żebym nie czytala nie oglądała nic bo po co się stresować, ale ja się wolę przygotować psychicznie. Mam wrażenie, że nie jestem na tyle silna, aby znieść coś takiego jak poród[/QUOTE]


czytanie to jedno a przeżywanie na wlasnej skórze to drugie. Ja się na stawiałam na książkowy poród a wszystko było na odwrót. Było bardzo ciężko ale jakoś nie mogę się doczekać kolejnego. To takie ekscytujące.




Cytat:
Napisane przez Kropkaa Pokaż wiadomość
Witam się po wizycie, wyniki mam dobre, cisnienie i krew ok.Tętno w normie,moja waga skoczyła o o.5 kg nie za dużo ale nie jest źle.Wielkość brzucha odpowiada 32 tygodniowi. Za 2 tygodnie wizyta i będziemy ustalać czy chcemy umawiać się na 3 USG które kosztuj 250 dolarów.W sumie ja jestem chętna bo nie widziałam małej od 21 tygdnia i nie wiem ile waży,jak jest ułożona a z drugiej strony zachowała bym pieniądze na potrzebniejsze rzeczy;/

.
Brawo.
__________________
NASZ ŚLUB
w dniach
w latach



tarasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-23, 08:34   #2768
Kropek22225
Raczkowanie
 
Avatar Kropek22225
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Czechówka
Wiadomości: 359
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cześć dziewczyny, troszkę Was podczytałam. Na razie malowanie zakończone, przede mną teraz sprzątanie.... już mi się nie chcę.
Co do teściowych to moja jest spoko, to będzie jej pierwszy wnuk. Ona tylko trzyma kciuki, żeby dziecko było zdrowe i nawet cieszyła się, ze nie chcemy znać płci. Ogólnie ma zdrowe podejście.
__________________
W oczekiwaniu na niespodziankę od losu.... 15.07.2015r
Kropek22225 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 09:18   #2769
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Dzień Dobry.
Okropna pogoda za oknem, mam lenia.
Mieliśmy iść na grilla dzisiaj, ale chyba raczej mogę zapomnieć....

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Kropkaa Pokaż wiadomość
Witam się po wizycie, wyniki mam dobre, cisnienie i krew ok.Tętno w normie,moja waga skoczyła o o.5 kg nie za dużo ale nie jest źle.Wielkość brzucha odpowiada 32 tygodniowi.
Gratuluję udanej wizyty.
__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 09:25   #2770
mcdulka
Zadomowienie
 
Avatar mcdulka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rz
Wiadomości: 1 721
GG do mcdulka
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Nie przeraża Was, ze czerwcowki się rozpakowuja?
__________________
25. 06. 2011-" "to love and to cherish 'till the death will do us a part"

happiness is on the way.
mcdulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 09:34   #2771
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez mcdulka Pokaż wiadomość
Nie przeraża Was, ze czerwcowki się rozpakowuja?
Oczywiście, że przeraża.
__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-23, 09:34   #2772
elinka21
Zakorzenienie
 
Avatar elinka21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 11 575
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez mcdulka Pokaż wiadomość
Nie przeraża Was, ze czerwcowki się rozpakowuja?
ja jakas spokojna
__________________
Mężuś od 15. XII.2012r







Co serce pokochało, rozum nigdy nie wymaże ...
25.03.14
elinka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 09:45   #2773
Strobiluska
Zadomowienie
 
Avatar Strobiluska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 1 456
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez tarasia Pokaż wiadomość
są jakieś ćwiczenia na zmobilizowanie dzidzi żeby się odwróciła. Na poprzednim moim wątku jedna dziewczyna wrzucała ale za chiny tego nie odnajdę bo to było wieki temu. Poszperać w necie
Lepiej chyba zapytać gin niż wyginać sie na własna reke...jeszcze sobie krzywdę zrobicie. Gdyby takie ćwiczenia serio cos pomagały, byłyby powszechnie stosowane i zalecane

Cytat:
Napisane przez mcdulka Pokaż wiadomość
Nie przeraża Was, ze czerwcowki się rozpakowuja?
Nie, to raczej one powinny sie przerazić, ze jedna Lipcówka sie juz rozpakowała
__________________

I proszę Cię Aniele Stróżu mój, nie mrugaj, bo wtedy sypie mi się życie...

Edytowane przez Strobiluska
Czas edycji: 2015-05-23 o 09:46
Strobiluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 09:55   #2774
tarasia
Wtajemniczenie
 
Avatar tarasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: góry
Wiadomości: 2 476
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
Lepiej chyba zapytać gin niż wyginać sie na własna reke...jeszcze sobie krzywdę zrobicie. Gdyby takie ćwiczenia serio cos pomagały, byłyby powszechnie stosowane i zalecane
:
Pewnie że trzeba zapytać. Ale czasem oni w pewne 'babcine sposoby' nie wierzą. Chciałam tylko pomóc ☺
__________________
NASZ ŚLUB
w dniach
w latach



tarasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 09:57   #2775
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez mcdulka Pokaż wiadomość
Nie przeraża Was, ze czerwcowki się rozpakowuja?
W koncu juz prawie koniec maja czemu mialabym byc przerazona
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 09:58   #2776
Strobiluska
Zadomowienie
 
Avatar Strobiluska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 1 456
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez tarasia Pokaż wiadomość
Pewnie że trzeba zapytać. Ale czasem oni w pewne 'babcine sposoby' nie wierzą. Chciałam tylko pomóc 
Wiem tak tylko mowie, bo jednak od czasów naszych babć medycyna poszła do przodu
__________________

I proszę Cię Aniele Stróżu mój, nie mrugaj, bo wtedy sypie mi się życie...
Strobiluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 10:10   #2777
tarasia
Wtajemniczenie
 
Avatar tarasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: góry
Wiadomości: 2 476
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
Wiem tak tylko mowie, bo jednak od czasów naszych babć medycyna poszła do przodu
Wiem wiem.
A propos Oglądałam taki jeden odcinek angielskiego serialu o porodach, w którym lekarz przed porodem obracał dziecko przekręcając rękami brzuch kobiety. Podobno nie przyjemne. I niestety nie pomogło.
__________________
NASZ ŚLUB
w dniach
w latach



tarasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 10:43   #2778
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Ja tez bym nie ryzykowala z cwiczeniami na wlasna reke.
Masakra jakie ja mam humory. Normalnie caly czas chodze w☠☠☠☠iona. A najbardziej ubolewa na tym moja relacja z tz :-( macie jakies sposoby na to? :-( moze melisa pomoze...
I ciekawe czy to minie po porodzie eh :-(
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013

Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 10:48   #2779
mcdulka
Zadomowienie
 
Avatar mcdulka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rz
Wiadomości: 1 721
GG do mcdulka
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
Ja tez bym nie ryzykowala z cwiczeniami na wlasna reke.
Masakra jakie ja mam humory. Normalnie caly czas chodze w☠☠☠☠iona. A najbardziej ubolewa na tym moja relacja z tz :-( macie jakies sposoby na to? :-( moze melisa pomoze...
I ciekawe czy to minie po porodzie eh :-(
Mam tak samo. Wszystko mnie denerwuje i tylko szukam zaczepki.
__________________
25. 06. 2011-" "to love and to cherish 'till the death will do us a part"

happiness is on the way.
mcdulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-23, 11:11   #2780
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez mcdulka Pokaż wiadomość
Mam tak samo. Wszystko mnie denerwuje i tylko szukam zaczepki.
Okropne to jest :-( ja sie tylko martwie ze po porodzie to nie minie :-(
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013

Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 11:13   #2781
Marita1203
Raczkowanie
 
Avatar Marita1203
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 340
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC18162.jpg (116,0 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC18173.jpg (106,6 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC18174.jpg (109,6 KB, 28 załadowań)

Edytowane przez Marita1203
Czas edycji: 2015-06-25 o 11:15
Marita1203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 11:54   #2782
onagory
Zadomowienie
 
Avatar onagory
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 439
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
Ja tez bym nie ryzykowala z cwiczeniami na wlasna reke.
Masakra jakie ja mam humory. Normalnie caly czas chodze w☠☠☠☠iona. A najbardziej ubolewa na tym moja relacja z tz :-( macie jakies sposoby na to? :-( moze melisa pomoze...
I ciekawe czy to minie po porodzie eh :-(

Oj koleżanko przybij piąteczke ja też mam taki dzisiaj dzień
Wkurza mnie wszystko chyba przez pogode tak jest nic mnie nie cieszy . Cierpną mi strasznie nogi no i brzuch pobolewa tak na dole .
Jak tak dalej będzie to trzeba dzwonić do gin .

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Marita1203 Pokaż wiadomość
My po remoncie zaczynamy kompletować wyprawkę kupujemy ciuszki, całą reklamówkę dostałam od siostry --> ile to radości w przeglądaniu tych ciuszków byłam w siódmym niebie takie małe i słodziutkie hehe

Wczoraj chciałam coś upolować przez net w H&M bo są wyprzedaże ale już sporo jest wykupionych, któraś z Was pisała o obniżce -30% w F&F i widziałam reklamę w tv więc męża zabrałam do TESCO i upolowałam 5pak bodziaków z Disney'a z Myszką Minnie mniejszych z krótkim rękawkiem i 5pak większych z długim rękawkiem co za radość heh jak się uda wstawie fotki. F&F a tymbardziej bawełna 100% z Disney'a wiem że jest jakościowo super! w sumie za 1 bodziaka wyszło 7,30zł więc raczej warto było ?? A wieczorem mama podeszła z reklamówką ciuszków z lumpeksu za 20zł byłam w szoku że za takie grosze można tyle ładnych ciuszków dostać i w tym był już śliczny śpiworek któy sam kosztuje od ok 50zł na allegro!!

U nas w Naturze były promocje na Pampersy bo we wrześniu kończy się ich termin i udało nam się zdobyć jedną paczkę "2" 72szt więc za 1 szt wyszło 0,30gr za Pampersa!!! bo za całą pakę daliśmy 21,99
W Biedronce kupiłam pieluchy Dada, chusteczki i maty do przewijania mam nadzieję że fotki dam rade wrzucić

Super zakupy ja też planuje po 29 wybrać się na duży szał zakupowy .
__________________
7.07.2015
onagory jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 11:58   #2783
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez mcdulka Pokaż wiadomość
Nie przeraża Was, ze czerwcowki się rozpakowuja?
Jak Strobiluska się nie boi to ja tym bardziej Koniec maja mamy, już czas na nie

Cytat:
Napisane przez tarasia Pokaż wiadomość
Pewnie że trzeba zapytać. Ale czasem oni w pewne 'babcine sposoby' nie wierzą. Chciałam tylko pomóc ☺

Z takich nieinwazyjnych sposób na okręcanie to niby świecenie latarką coś daje, jakieś okrągłe ruchy teges szmeges. Niby, że dziecko za światłem podąży

Cytat:
Napisane przez Marita1203 Pokaż wiadomość
My po remoncie zaczynamy kompletować wyprawkę kupujemy ciuszki, całą reklamówkę dostałam od siostry --> ile to radości w przeglądaniu tych ciuszków byłam w siódmym niebie takie małe i słodziutkie hehe

Wczoraj chciałam coś upolować przez net w H&M bo są wyprzedaże ale już sporo jest wykupionych, któraś z Was pisała o obniżce -30% w F&F i widziałam reklamę w tv więc męża zabrałam do TESCO i upolowałam 5pak bodziaków z Disney'a z Myszką Minnie mniejszych z krótkim rękawkiem i 5pak większych z długim rękawkiem co za radość heh jak się uda wstawie fotki. F&F a tymbardziej bawełna 100% z Disney'a wiem że jest jakościowo super! w sumie za 1 bodziaka wyszło 7,30zł więc raczej warto było ?? A wieczorem mama podeszła z reklamówką ciuszków z lumpeksu za 20zł byłam w szoku że za takie grosze można tyle ładnych ciuszków dostać i w tym był już śliczny śpiworek któy sam kosztuje od ok 50zł na allegro!!

U nas w Naturze były promocje na Pampersy bo we wrześniu kończy się ich termin i udało nam się zdobyć jedną paczkę "2" 72szt więc za 1 szt wyszło 0,30gr za Pampersa!!! bo za całą pakę daliśmy 21,99
W Biedronce kupiłam pieluchy Dada, chusteczki i maty do przewijania mam nadzieję że fotki dam rade wrzucić
Super zakupy! Ja się na ubraniach i aptece skupiłam a zapomniałam, że dziecko potrzebuje jeszcze pieluchy, ręczniki


Cytat:
Napisane przez onagory Pokaż wiadomość
Oj koleżanko przybij piąteczke ja też mam taki dzisiaj dzień
Wkurza mnie wszystko chyba przez pogode tak jest nic mnie nie cieszy . Cierpną mi strasznie nogi no i brzuch pobolewa tak na dole .
Jak tak dalej będzie to trzeba dzwonić do gin .
O! Ja niby nie jestem nabuzowana, wkurzona ale sprowokowana delikatnie potrafię taką wiązankę puścić, że strach się przyznać. Ale bez wulgaryzmów tylko cięte dogryzki i nie kończę póki nie wystrzelam pełnego magazynku

Uwaga suchar sobotni. Zamówiłam sobie tankini na allegro. Pochwaliłam się mężowi, a on czemu to się nazywa tankini? Czy dlatego, że w ciąży się wygląda jak tankowiec
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 12:13   #2784
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Marita1203 Pokaż wiadomość
Wczoraj chciałam coś upolować przez net w H&M bo są wyprzedaże ale już sporo jest wykupionych, któraś z Was pisała o obniżce -30% w F&F i widziałam reklamę w tv więc męża zabrałam do TESCO i upolowałam 5pak bodziaków z Disney'a z Myszką Minnie mniejszych z krótkim rękawkiem i 5pak większych z długim rękawkiem co za radość heh jak się uda wstawie fotki. F&F a tymbardziej bawełna 100% z Disney'a wiem że jest jakościowo super! w sumie za 1 bodziaka wyszło 7,30zł więc raczej warto było ??
Piękne bodziaki Myszką.
__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 13:05   #2785
niezalogowana
Rozeznanie
 
Avatar niezalogowana
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 713
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)


Właśnie wróciłam z zakupów, męża wysłałam na targ po warzywa i owoce a sama śmigałam po galerii moim głównym celem był rossmann, bo pokończyły mi się kremy a teraz akurat promocja -40% więc warto zahaczyłam też o reserved i tam przy zakupie dwóch rzeczy ta druga jest 70% taniej. No i oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie kupiła czegoś dla Niny w sumie nic specjalnego, bo 2 opaski i body, wszystko w kropeczki
Teraz mąż poszedł do pracy a ja zabieram się za sprzątanie tylko powoli sił mi brakuje po tych zakupach

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość

Uwaga suchar sobotni. Zamówiłam sobie tankini na allegro. Pochwaliłam się mężowi, a on czemu to się nazywa tankini? Czy dlatego, że w ciąży się wygląda jak tankowiec
padłam
__________________

Będę Mamą
niezalogowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 13:18   #2786
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez mcdulka Pokaż wiadomość
Nie przeraża Was, ze czerwcowki się rozpakowuja?
Mnie nie, bo nie zaglądam na inne wątki.

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Mojej koleżance, zeby dzidzia sie przekręciła, ginekolog polecił kołysanie sie na piłce.
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 13:18   #2787
Strobiluska
Zadomowienie
 
Avatar Strobiluska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 1 456
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
Jak Strobiluska się nie boi to ja tym bardziej Koniec maja mamy, już czas na nie

Uwaga suchar sobotni. Zamówiłam sobie tankini na allegro. Pochwaliłam się mężowi, a on czemu to się nazywa tankini? Czy dlatego, że w ciąży się wygląda jak tankowiec
A co, ja to najwieksza panikara na wątku?

Aż spytałam Męża, czy wie co to tankini, powiedział, że tankowiec dla kobiet
__________________

I proszę Cię Aniele Stróżu mój, nie mrugaj, bo wtedy sypie mi się życie...
Strobiluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 15:40   #2788
martynka2812
Raczkowanie
 
Avatar martynka2812
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 304
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Czesc laski

Gratuluje udanych wizyt

My tez juz po. Mala juz glowka w dol, plecy ma po mojej lewej stronie i sobie radosnie wypycha lapki i kopytkuje mi po zoladku, dlatego ciagle czuje ucisk od paru dni, przynajmniej chorobsko mi szybko odpuscilo. A ze mala ma nogi dlugie, bo srednio dwa tygodnie przed innymi pomiarami do przodu to ma czym sie nad tym moim biednym zoladkiem znecac. Z usg wychodzi 32 tc, wazy 1822 gram wiec chyba raczej drobna bedzie, uf ide spac dalej bo jakos na nic nie mam sily

A i lozysko w pierwszym stopniu dojrzalosci. Nie powinno miec juz 2 stopnia? Lekarz mowil, ze wszystko w porzadku, ale z tego co pamietam, pisalyscie, ze macie juz 2 stopien?

Edytowane przez martynka2812
Czas edycji: 2015-05-23 o 15:49
martynka2812 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 16:48   #2789
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
A co, ja to najwieksza panikara na wątku?

Aż spytałam Męża, czy wie co to tankini, powiedział, że tankowiec dla kobiet
nie największa panikara a chyba najkrótsza szyjka na wątku





Cytat:
Napisane przez martynka2812 Pokaż wiadomość
Czesc laski

Gratuluje udanych wizyt

My tez juz po. Mala juz glowka w dol, plecy ma po mojej lewej stronie i sobie radosnie wypycha lapki i kopytkuje mi po zoladku, dlatego ciagle czuje ucisk od paru dni, przynajmniej chorobsko mi szybko odpuscilo. A ze mala ma nogi dlugie, bo srednio dwa tygodnie przed innymi pomiarami do przodu to ma czym sie nad tym moim biednym zoladkiem znecac. Z usg wychodzi 32 tc, wazy 1822 gram wiec chyba raczej drobna bedzie, uf ide spac dalej bo jakos na nic nie mam sily

A i lozysko w pierwszym stopniu dojrzalosci. Nie powinno miec juz 2 stopnia? Lekarz mowil, ze wszystko w porzadku, ale z tego co pamietam, pisalyscie, ze macie juz 2 stopien?
ja się ostatnio dopytywałam czy to źle, że już 2 st ale powiedziala mi ginka, że najważniejsze żeby za szybko się nie zrobił 3 st.
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 16:52   #2790
Viloet
Raczkowanie
 
Avatar Viloet
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 217
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Marita1203 Pokaż wiadomość
My po remoncie zaczynamy kompletować wyprawkę kupujemy ciuszki, całą reklamówkę dostałam od siostry --> ile to radości w przeglądaniu tych ciuszków byłam w siódmym niebie takie małe i słodziutkie hehe

Wczoraj chciałam coś upolować przez net w H&M bo są wyprzedaże ale już sporo jest wykupionych, któraś z Was pisała o obniżce -30% w F&F i widziałam reklamę w tv więc męża zabrałam do TESCO i upolowałam 5pak bodziaków z Disney'a z Myszką Minnie mniejszych z krótkim rękawkiem i 5pak większych z długim rękawkiem co za radość heh jak się uda wstawie fotki. F&F a tymbardziej bawełna 100% z Disney'a wiem że jest jakościowo super! w sumie za 1 bodziaka wyszło 7,30zł więc raczej warto było ?? A wieczorem mama podeszła z reklamówką ciuszków z lumpeksu za 20zł byłam w szoku że za takie grosze można tyle ładnych ciuszków dostać i w tym był już śliczny śpiworek któy sam kosztuje od ok 50zł na allegro!!

U nas w Naturze były promocje na Pampersy bo we wrześniu kończy się ich termin i udało nam się zdobyć jedną paczkę "2" 72szt więc za 1 szt wyszło 0,30gr za Pampersa!!! bo za całą pakę daliśmy 21,99
W Biedronce kupiłam pieluchy Dada, chusteczki i maty do przewijania mam nadzieję że fotki dam rade wrzucić
kupiłam takie same te po lewej- to był mój pierwszy zakup dla małej, jakiś czas temu.
uprałam juz, nic się z nimi nie dzieje i te czerwone tez nic nie puszczają
Viloet jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-19 20:28:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.