nadmierne pocenie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-29, 19:40   #61
esti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 257
GG do esti
Re: kłopotliwy problem ,pocenie!!!

Uczukił mnie etiaxil(stosowałam niezgodnie z instrukcją) ,poszłam do dermatologa zapytac o tego typu leki (wkońcu) i dowiedziałam się ,że nie jest to nic złego nie szkodzi ,i jak tylko wylecze uczulenie zaczne stosować go ponownie.To jest naprawde super wiem co to znaczy pocić sie na MAXA teraz jest to mniej i powoli postaram sie wrócić do stosowania etiaxilu!!!
esti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-01, 12:44   #62
Anetae
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 12
Re: kłopotliwy problem ,pocenie!!!

a czy antidral można stosować w ciąży?
Anetae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-01, 20:40   #63
esti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 257
GG do esti
Re: kłopotliwy problem ,pocenie!!!

nie pytałam lekarki ale ja bym odradzała !!!!!
esti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-03, 10:13   #64
Jankowiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 402
Re: kłopotliwy problem ,pocenie!!!

Można stosować, bo działa miejscowo. Choć w ciąży a zwłaszza w pierwszych 3 miesiącach najlepiej nie stosować niczego...
Jankowiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 07:52   #65
czarymary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: lodz
Wiadomości: 127
Re: kłopotliwy problem ,pocenie!!!

po wielu namysłach zdecydowałam się na antidral, no i nie wiem czy ja coś źle jednak robię, ale chyba nie dziala tak jak powiniem mimo, że minęły już dwa tygodnie. cały czas używam co drugą - trzecią noc. z pieczeniem nie jest tak źle, pierwszego razu w zasadzie wcale nie poczułam, potem było troche gorzej ale znośnie. oprócz antidralu używam jeszcze dezodorantu w kremie bo sam nie daje mi całkowitej ochrony (może w tym tkwi błąd??). drogie dziewczyny dajcie mi proszę dokładne instrukcje na temat używania antidralu i napiszcie co ewentualnie może osłabiać jego działanie.
czarymary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 09:36   #66
kjudi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 132
Re: kłopotliwy problem ,pocenie!!!

jest tak: wieczorkiem ide sie myc, dokladnie myje paszki i dokladni je susze. zanim wskocze do lozeczka sa suche jak pustynia . Antidral nakladam jak normalny dezodorant, tzn wydaje mi sie ze wiecej. i nakladam go na cala powierzchnie, nie wiem jak to wytlumaczyc. no poprostu podnosisz reke i smarujesz wszystko (omijajac ramie ). mi dziala bez zarzutow. moim zdaniem stosowanie dezodorantu w kremie, nie jest przyczyna. moze Antidral jest dla Ciebie po prostu za slaby i bedziesz musiala siegnac po Etiaxil. ja mysle ze powinnas nalozyc go wiecej...
kjudi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 13:34   #67
czarymary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: lodz
Wiadomości: 127
Re: kłopotliwy problem ,pocenie!!!

dzięki kjudi, bedę próbowała. ale mam nadzieję, że nie jest za słaby, bo jakoś nigdy bardzo i wyjatkowo obficie się nie pociłam (tak się pocieszam, bo ad etiaxilu odstręcza mnie cena i horrory o swędzeniu - podobno antodral jest lepszy). wiem że się go nakłada sporawo bo ta kulka jest jakas nieszczelna. ale spróbuję też nieco poszerzyć obszar rażenia hihi. dzięki jeszcze raz. cmok!
czarymary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-05, 17:23   #68
Jankowiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 402
Re: kłopotliwy problem ,pocenie!!!

Wiadomość z ostatniej chwili! Właśnie się dowiedziałem, że tym tygodniu BOTOX został oficjalnie zarejestrowany w Polsce jako lek do leczenia nadpotliwości. Praktyczny aspekt tego wydarzenia, to nadzieja na starania producenta leku o uznanie go za procedurę specjalistyczną i refundację z Funduszu Zdrowia. Droga oczywiście jeszcze do tego daleka, ale pierwszy krok został zrobiony i z pewnością to bardzo skuteczne, ale też bardzo drogie leczenie stanie się bardziej dostępne.
Jankowiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-05, 20:46   #69
esti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 257
GG do esti
Re: kłopotliwy problem ,pocenie!!!

no to świetnie tylko żeby jeszcze staniał
esti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-09, 22:12   #70
Adi@23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 2
Re: Etiaxil do stóp i dłoni-czy jest skuteczny??

A ja już myślałam, że jestem sama z tym problemem. Nie to, że się cieszę, że Was dziewczyny też dręczy ta "choroba" ale to zawsze miło wiedzieć, że nie jestem sama Piszę tą wiadomość a po moich dłoniach spływają strugi potu:/ Czy to się kiedyś skończy??
Adi@23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 20:47   #71
*Sylvia*
Raczkowanie
 
Avatar *Sylvia*
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: woj.pomorskie
Wiadomości: 175
GG do *Sylvia* Wyślij wiadomość przez MSN do *Sylvia*
Re: Etiaxil do stóp i dłoni-czy jest skuteczny??

Kupilam nowa wersje Etiaxilu do dloni,i potem wersje do stop i dloni,na razie nie widze poprawy...Oh,odkad zaczelam uzywac wersji pod pachy(sa suche dzieki etiaxil),moja twarz zaczela sie pocic,ja mam serdeczne dosc tego potu,czy to mozliwe ze Etiaxil ma jakies z tym powiazanie??
__________________
Błagamy o jakąkolwiek pomoc - http://nadzieja-dobermana.pl/
*Sylvia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-17, 21:27   #72
borman
Raczkowanie
 
Avatar borman
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 149
GG do borman
Re: Etiaxil do stóp i dłoni-czy jest skuteczny??

Spróbuj trochę natury. olejek bergamotowy jako jeden z nielicznych zabija bakterie, które są odpowiedzialne za rozkładanie potu.Możesz sobie sama przygotować mieszankę do kąpieli i zrobić toner. Ol.bergamotowy i cyprysowy będą tobie pomocne.Koleżanka stosowała z dobrym skutkiem na całe ciało Antipot POLLENY AROMY. SPRÓBÓJ NIE JEST DROGI.
borman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 22:55   #73
*Sylvia*
Raczkowanie
 
Avatar *Sylvia*
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: woj.pomorskie
Wiadomości: 175
GG do *Sylvia* Wyślij wiadomość przez MSN do *Sylvia*
Re: Etiaxil do stóp i dłoni-czy jest skuteczny??

napisalam w wyszukiwarce Antipot pollena,i nic nie znalazlo:/gdzie moge to kupic?oh mozesz powiedziec co to jest TONER?:/oraz jak poslugiwac sie tymi olejkami,nigdy nie mialam z nimi do czynienia,pomieszac te 2 i wlac do wody?heh z gory dziekuje
__________________
Błagamy o jakąkolwiek pomoc - http://nadzieja-dobermana.pl/
*Sylvia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-18, 15:30   #74
borman
Raczkowanie
 
Avatar borman
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 149
GG do borman
Re: Etiaxil do stóp i dłoni-czy jest skuteczny??

NAPISZ W WYSZUKIWARCE AROMATERAPIA LUB POLLENAAROMA. ZNAJDZIESZ TAM CAŁY SKLEP. W DRUGĄ BUTELECZKĘ WKROP 3 KR BERGAMOTOWEGO I 2 CYPRYSOWEGO. TAKA MIESZANKĘ MOŻESZUŻYĆ DO KĄPIELI 10-12KROPLI NA WANNĘ WODY, 2-4KROPLI NAŁYŻKĘ STOŁOWĄ OLEJU DO MASAŻU LUB 1-2 KROPELKI NA MISKĘ WODY DO MOCZENIA. NIE NANOŚ ICH BEZPOŚREDNIO NA SKÓRĘ. TĘ MIESZANKĘ MOŻESZ JESZCZE UZUPEŁNIĆ OLEJKIEM LAWENDOWYM. DRZ.HERBACIANEGO,CYTRYNOW YM,GERANIOWYM, PACZULOWYM W ZALEŻNOŚCI OD SWOICH DOLEGLIWOŚCI I UPOODOBAŃ ZAPACHOWYCH.
JA BYM POLECIŁ TOBIE ABYŚ DODAŁA LAWENDĘ.
borman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 23:06   #75
iwona3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1
nadmierne pocenie sie

Mam ogromny problem z poceniem. Ostatnio dermatolog polecił mi smarowanie pach formaliną z wodą, czy to bezpieczne?
iwona3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-27, 00:10   #76
siek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 141
Re: nadmierne pocenie sie

nie wiem czy to co polecil ci twoj lekarz jest bezpieczne, ale ja mialam tez ten problem i dzieki wizazow go rozwiazalam. Przeczytalam tu o o ANTIDRALU to srodek, ktory mozna kupic w aptece (ok 15 zl), ma formule dezodorantu w kulce. Smarujesz nim paszki na noc i problem z glowy, dziala 100%. Poczytaj o tym na forum, wbijajac antidral. Ja tak pozbylam sie swojego przykrego problemu. Polecam i pozdrawiam
siek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-27, 19:59   #77
owca1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3
Re: nadmierne pocenie sie

Wypróbowałam wiele dezodorantów. Polecam addidasa w kulce, też na noc
owca1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-02, 19:34   #78
skarbeQ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 9
Re: nadmierne pocenie sie

mam taki sam problem. Ogromnie sie pocę. Nawet gdy jest mi zimno, albo 5 minut po posmarowaniu się antyperspirantem. Uzywam "herbinę" ... ale niestety mam bardzo obfite owlosienie pachowe i to tez mnie emczy. Moje wloski sa bardzo grube... i gdy w pierwszy dzien ogole, na drugi dzien juz sa ostre... nie wiem co mam robi. Czy ten srodek o jakim Pani wspomniala, na no, nie zatyka gruczolow potowych? Prosze o odpowiedz. Z gory dziekuje
skarbeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-02, 19:46   #79
kaasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 381
Re: nadmierne pocenie sie

Stuprocentowo skuteczny jest Etiaxil. Gorąco polecam.
kaasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-02, 22:32   #80
siek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 141
Re: nadmierne pocenie sie

ja stosuje go juz ponad pol roku i nie zauwazylam, by zamykal gruczoly potowe, jedyny minus to to, ze miejsca nim posmarowane troszke swedza, poza tym w moim przypadku sprawdza sie na 100%. Wczesniej mialam ten sam problem, co ty - pocilam sie nawet jak bylo mi zimno, teraz mam zawsze suchutko pod paszkami i jestem szczesliwa, bo moge ubierac co chce. Sprobuj moze i tobie on pomoze, a jak nie zawsze mozesz go odstawic!
Pozdrawiam
siek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 20:04   #81
Aga3012
Raczkowanie
 
Avatar Aga3012
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Wink Dot.: Etiaxil do stóp i dłoni-czy jest skuteczny??

hejka!

a ja mam pytanie o etiaxil pod pachy, czy jest skuteczny czy nie ma skutków ubocznych,bo chciałabym go kupić ale nie chcę w ciemno wyrzucać 33 zł,bo taka cena widnieje na ich stronie. a i czy mozna go dostać w aptece???

pozdrawiam
Aga3012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 14:14   #82
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Etiaxil do stóp i dłoni-czy jest skuteczny??

Pod pachy jest rewelacyjny, a do stóp i dłoni kiepski, ogranicza troche potliwość ale niemiłosiernie wysusza przy tym.
Pod pachy są 2 rodz. dla skory wrazliwej i normalnej (czerwony i zielony).
Ja zerwałam z etixilem na rzecz Antidralu, jest polskiej produkcji, tańszy bo 14zł a działanie takie samo, czyli super!
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 00:00   #83
Gall
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1
Nadmierne pocenie sie

Dzien dobry.
Mam 25 lat ok 80kg i ok 170 cm wzrostu.
Mam raczej mało ruchu - taka praca
Wydaje mi się, że chyba za mocno się pocę. Latem to dosłownie koszmar - w upalne dni cokolwiek bym nie zrobił czy nawet troche pochodził to zaraz cały byłem mokry. Jechałem samochodem, otwierałem sobie szyby i było ok, ale przechodziłem dosłownie kilka metrów na powietrzu z samochodu do domu, siadałem i w pierwszych chwilach czułem, że mam mokre czoło i nie tylko, po pewnym czasie siedzenia się to stabilizowało. Drobny wysiłek, czy też drobna zmiana klimatu (róznica temperatur) i juz byłem mokry. Pomyślałem sobie, że może teraz jesienią będzie lepiej i generalnie jest lepiej, ale założe sweterek wejde z dworu do domu i też czasem czuję, że czoło, plecy itd. robią się wilgotne - po jakimś czasie znów jest oki, nawet jak się za mocno pośmieję też to samo. Najgorsze jest to ze nie jest za gorąco bo inne osoby siedzą razem ze mną i też się śmieja i u nich jest oki. Nawet jeśli będzie troche duszniej oni też się nie poca. Dodam, że kiedyś tak nie mialem, ale miałem też więcej ruchu i ważyłem chyba mniej Jeszcze rok temu aż tak nie zwrociłem na to uwagi, ale w tym jest fatalnie .Jaka może być tego przyczyna - podejżewam ze gdyby ubyło mi troszke kg i np. bieganie mniej mnie męczylo to byłoby lepiej, ale tak sie zastanawiam czy czasem to nie jest też jakaś choroba? Do jakiego lekarza sie udac? jakie badania porobic? Chcialbym cos z tym zrobic bo najprzyjemniejsze to to nie jest.
Prosze o pomoc.
Gall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 16:06   #84
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: Nadmierne pocenie sie

Skorzystaj z wyszukiwarki ... ten temat byl juz poruszany.
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 09:23   #85
kasiakuku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 169
Dot.: Nadmierne pocenie sie

sprobuj moze badania krwi, ja najparwdopodobniej mam nadczynnosc tarczycy i ostatnio nawet jak jest zimno ja jestem cala spocona, nigy wczesniej mi sie to nie zdarzalo nawet w najwiekszy upał. pozdrawiam
kasiakuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 10:02   #86
barboro
Raczkowanie
 
Avatar barboro
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 49
nadmierne pocenie

Witam Was.Od dawna mam problem z poceniem sie stop i dloni,chodzi mi o okres letni gdy nakladamy klapeczki,sandalki.Dosyc dziwny ten moj problem bo gdy mam na stopach skarpetki to w ogole mi sie nie poca,a gdy tylko je zdejmuje odrazu mi sie poca dlonie i stopy.Nie wiem o co chodzi.Jak myslicie co by mi pomoglo?
barboro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 12:38   #87
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: nadmierne pocenie

Na stopy polecam dezodoranty, np Yves Rocher albo Scholl (Odour Control)-nawet bardziej ten drugi, jesli chcesz nakladac dezodorant codziennie, jesli nie to moze wyprobuj Etiaxilu do stop i dloni (naklada sie ran na pare dni na poczatku, pozniej raz na tydzien spokojnie wystarczy)
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 19:51   #88
barboro
Raczkowanie
 
Avatar barboro
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 49
Dot.: nadmierne pocenie

dzieki bardzochociaz nie jestem pewna czy pomoze bo stosowalam juz sporo sprayow i tych podobnych
barboro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 21:29   #89
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: nadmierne pocenie

Jesli nie pomoga YvesRocher ani Scholl to sadze, ze Etiaxil juz powinien
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 19:02   #90
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: nadmierne pocenie

Barboro, jeszcze przypomnialam sobie o pewnym preparecie - Stoppot (nie wiem czy pisale lacznie czy rozlacznie), dziewczyny pisaly o tym, na forum, poszukaj w archiwum, problem moze polegac z dostepnoscia preparatu, ale zawsze mozna na Allegro

Edytowane przez młodaa
Czas edycji: 2006-04-14 o 19:03 Powód: literowka w nazwie
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:10.