Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r. - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-27, 21:14   #1741
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez snesha Pokaż wiadomość
Dziewczyny - co do NIPu pacjenta to nie jest niezbędny. Rubryczka w druku L4 wymaga albo wpisania nr NIP pacjenta albo serię i nr dowodu. Wystarczy jedno z nich.
Snesha, mam przed sobą nowy druk zwolnienia i NIP jest wymagany. W polu nr 6 należy go wpisać lub nr paszportu jeśli nie jest nadany NIP i PESEL.
W poprzednich drukach można było wpisać nr dowodu osobistego.
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."

Edytowane przez tygrysia
Czas edycji: 2011-09-27 o 21:17
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 21:16   #1742
anankee
Rozeznanie
 
Avatar anankee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 706
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

neska, ty szpiegu nie było mnie dwa dni, siedzielismy na wsi u moich rodziców i miałam 6 stron nadrabiania skrobiecie niesamowicie dziewczyny
ja to się zbieram już do spania, muszę odespać wczorajszą nockę, bo moja Emily obudziła się po 22 z dzikim wrzaskiem i ani myślała się uspokoić, zasnęła dopiero o 2.30 nie wiem, chyba te ząbki jej tak dokuczają, albo po prostu nie lubi spać gdziekolwiek poza swoim łózkiem. Bo ostatnio jak byliśmy u teściów to też była histeria przy zasypianiu i całą noc spała bardzo niespokojnie i co rusz się przebudzała. A dziś jest już u siebie w swoim pokoiku i zasnęła bez problemu jak zwykle po 20.
__________________
Fifi!

Emi!


anankee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 21:17   #1743
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez anankee Pokaż wiadomość
neska, ty szpiegu nie było mnie dwa dni, siedzielismy na wsi u moich rodziców i miałam 6 stron nadrabiania skrobiecie niesamowicie dziewczyny
ja to się zbieram już do spania, muszę odespać wczorajszą nockę, bo moja Emily obudziła się po 22 z dzikim wrzaskiem i ani myślała się uspokoić, zasnęła dopiero o 2.30 nie wiem, chyba te ząbki jej tak dokuczają, albo po prostu nie lubi spać gdziekolwiek poza swoim łózkiem. Bo ostatnio jak byliśmy u teściów to też była histeria przy zasypianiu i całą noc spała bardzo niespokojnie i co rusz się przebudzała. A dziś jest już u siebie w swoim pokoiku i zasnęła bez problemu jak zwykle po 20.
ha przyłapałam CIę na gorącym uczynku
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 22:18   #1744
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

neska super zakupy

A ja wylam pol godziny i sie wscieklam , ale juz pogadalam z tz i mama i mi lepiej. Otoz zrobilam pranie Milenki ubranek z boot sale'a i mi zafarbowalo 80%. Takze strasznie sie zezloscilam ale tz mnie pocieszyl ze pojedziemy i jeszcze kupimy i trudno nic juz nie zrobie. Po prostu za wysoka temperature nastawilam.
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 06:51   #1745
ciezaroweczka
Raczkowanie
 
Avatar ciezaroweczka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Barlinek, zach.pom.
Wiadomości: 471
GG do ciezaroweczka
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Dzień Dobry!!!

Mam pytanko, bo nie wiem co robić.... Pytanie do mam które są drugi raz w ciąży. Czy kupujecie rożek??? Jak ja pamiętam bardzo mało używałam przy Julii...
ciezaroweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 07:20   #1746
uska000
Zadomowienie
 
Avatar uska000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bobasowo :)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

witajcie mamuski

Agamili a na jaki kolor.. mi kiedys jedna skarpetka wszystko na czerwono zrobila ale 4h w lodowatej wodzie i polowa puscila

woda z octem tez podobno dziala ale smierdzi niemilosiernie;p

co tu dzis robic

trzymam kciuki za wizyty
__________________
Igorek jest już z nami i tuli się całymi dniami

http://www.suwaczek.pl/cache/b034e10552.png
uska000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 07:27   #1747
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Dzien dobry.

Ja kupuje rozek. Przez pierwszy miesiac Mili byla caly czas w rozku. MIalam 2 i oddalam znajomej no i musze kupic.

No i znowu do pracy. Milego dnia

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Uska na niebiesko. Nie mam sily z tym walczyc, juz odlozylam na szmaty
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 07:29   #1748
uska000
Zadomowienie
 
Avatar uska000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bobasowo :)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Dzien dobry.

Ja kupuje rozek. Przez pierwszy miesiac Mili byla caly czas w rozku. MIalam 2 i oddalam znajomej no i musze kupic.

No i znowu do pracy. Milego dnia

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Uska na niebiesko. Nie mam sily z tym walczyc, juz odlozylam na szmaty
szkoda troche;/ ale i tak jak juz wyschly to mala szansa no coz czasem tak bywa;/ nie martw sie
__________________
Igorek jest już z nami i tuli się całymi dniami

http://www.suwaczek.pl/cache/b034e10552.png
uska000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 07:40   #1749
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.



wczoraj wieczorem znowu miała akcję kibelkową męczyło mnie bardzo. Codziennie wieczorem mi niedobrze, cofa mi się jedzenie bardzo :/ jak nie przejdzie to będę musiała dzwonić do gina. nie wiem czy to żołądek czy co

neska22 mi lekarz jak przepisywał to przepisał właśnie Magne B6, ale jedno opakowanie starcza mi na niecały miesiąc, a cena nie jest mała. I ostatnio jak byłam w aptece to poprosiłam pana o jakiś magnez o podobnej dawce ale w niższej cenie. I właśnie polecił mi Magnefar B6, powiedział, że to są dwa najlepiej wchłanialne magnezy A za dwa opakowania tego drugiego zapłaciłam 9zł (bo taka była promocja - drugie opakowanie gratis...)

AgaMili ja też bym chyba ryczała, na pewno nic się nie da zrobić???
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 07:44   #1750
Mijus
Rozeznanie
 
Avatar Mijus
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 515
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Dzień Dobry
Gdzie jest słoneczko? Tak było pięknie, a tu dziś ciemno, mokro, mgła...brrrrr. Wczoraj u nas była burza do tego wszystkiego
Ach...trzeba się oswajać z tą jesienną aurą

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
neska super zakupy

A ja wylam pol godziny i sie wscieklam , ale juz pogadalam z tz i mama i mi lepiej. Otoz zrobilam pranie Milenki ubranek z boot sale'a i mi zafarbowalo 80%. Takze strasznie sie zezloscilam ale tz mnie pocieszyl ze pojedziemy i jeszcze kupimy i trudno nic juz nie zrobie. Po prostu za wysoka temperature nastawilam.
O cholercia, ale peszek! Głowa do góry, zdarza się Kiedyś będziesz się z tego śmiać
__________________
Gabrysia - 09.02.2012
Aniołek [*] - 05.02.2010
Mijus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 08:19   #1751
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

AgaMili wiem, że mozna kupić takie szmatki wyłapujące kolor do zafarbowanych rzeczy. warto spróbowac, juz nic nie tracisz a moze akurat sie uda

Mnie dzis przywitał tz ze sniadankiem Stara sie cwaniaczek, zawsze jak wraca z nocki to robi mi sniadanko ze swiezutkiego pieczywa i drozdzóweczka
On chyba chce zebym wyglądała jak słon
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 08:24   #1752
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
dziewczynki byłam w TK MAXX (jesli któras ma w poblizu) to są tanie kombinezony zimowe (tzn w miare tanie jak na nówki moim zdaniem) takie zwykle po 55 zł i "misiowe" po 75. prawie bym kupila ale my chcemy misiowy a byly male rózowe (junior by nie byl zadowolony) a chłopięce byly beżowe (ładne) ale rozmiar na 68 i się wahałam...

wklejam pepcowe zakupy

bodziaki po 5,99
pajacyk ciepły welurkowy 19,99
komplecik podszyty polarkiem cieplusi za 17,99
i ten ostatni komplet moja mum kupila ;D caly za 34 chyba - pajac, body, sliniak, niedrapki, czpulinka i skarpetusie
Muszę się pow ypłacie wybrać do Pepco Chciałabym z Tztem, ale pewnie nie będzie chciał ze mną iść On cały czas uważa, że jeszcze jest czas
TK maxx najbliższy to nawet nie wiem gdzie jest Ostatni raz byłam chyba w tym sklepie jak byłam z TZtem na szkoleniu w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
A my zdecydowaliśmy się na wózek w niedziele jedziemy zamawiać, w sklepie w którym zamówimy ze wzgl na weekendowe dni otwarte dostaniemy dużo gratisów
Jaki?? Pewnie pisałaś, ale już zapomniałam oczywiście

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
zaluje bardzo, ze nie bylo tego rozmiaku kombinezonka...bo nawet tescowe są po conajmniej 100.
No ostatnio widziałam w Tesco kombinezonik (taki welurowy, ale baaaaardzo ciepły). Za 75 zł - makabra, poczekam na promocję jakąś
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 08:37   #1753
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez tygrysia Pokaż wiadomość

Myślimy tak 72 do 90m2 - 3 lub 4 pokoje. Teraz mamy 2 i jak urodzi się maleństwo to trochę mało miejsca będzie. Chciałabym, aby miało własny pokoik Ceny są wysokie, ale może coś się uda kupić.
Zuzia, kupowałaś nowe czy z rynku wtórnego?
my wybraliśmy z rynku pierwotnego, z tym że jak wybieralismy to mieszkania można było juz oglądać - jeszcze ich nie oddali ale można było wejść. Na oddanie czekaliśmy miesiąc czy dwa max.
My mamy 79 m2, salon z kuchnia (teraz chciałabym aby kuchnia była oddzielnie ) oraz dwie sypialnie, łazienkę i pralnio-spiżarnię (z drugiej małej łazienki).

Cytat:
Napisane przez tygrysia Pokaż wiadomość
W lipcu jeszcze na starym druku zwolnienie dostałam. Teraz NIP jest konieczny.
o to dzięki za informację, bo nawet bym nie wiedziała

Cytat:
Napisane przez tygrysia Pokaż wiadomość
Dziękuję i na pewno się pochwalę
czekamy na wieści

Cytat:
Napisane przez tygrysia Pokaż wiadomość
Jakoś tak przypadkowo wyszło. Chociaż dla chłopca imię już mamy a dla dziewczynki nie. Także Inutil może masz rację Mąż by się ucieszył na chłopaka
my mieliśmy wybrane imię dla dziewczyny choc wiedziałam, że to chłopiec, więc nigdy nic nie wiadomo

Cytat:
Napisane przez tygrysia Pokaż wiadomość
Snesha, mam przed sobą nowy druk zwolnienia i NIP jest wymagany. W polu nr 6 należy go wpisać lub nr paszportu jeśli nie jest nadany NIP i PESEL.
W poprzednich drukach można było wpisać nr dowodu osobistego.
o własnie, mi nr DO wpisywał do zwolnienia, własnie coś mi brakowało ale to nie był mój NIP

Cytat:
Napisane przez ciezaroweczka Pokaż wiadomość
Dzień Dobry!!!

Mam pytanko, bo nie wiem co robić.... Pytanie do mam które są drugi raz w ciąży. Czy kupujecie rożek??? Jak ja pamiętam bardzo mało używałam przy Julii...
ja jako jeszcze nie mamuśka moge napisać co moja koleżanka mająca dziecko mi powiedziała - najlepiej miec dwa rożki, jeden sztywny na sam początek życia dziecka i drugi nieusztywniany jak sie oswoisz i będziesz umiała go dobrze trzymać. W rożku taki maluch na samym poczatku śpi, lubi być tak otulony, nie korzystasz z wtedy jeszcze z kołderki

Cytat:
Napisane przez Mijus Pokaż wiadomość
Dzień Dobry
Gdzie jest słoneczko? Tak było pięknie, a tu dziś ciemno, mokro, mgła...brrrrr. Wczoraj u nas była burza do tego wszystkiego
Ach...trzeba się oswajać z tą jesienną aurą
u mnie wczoraj była burza z grzmotami nie lubię być sama w takich chwilach brrr. No i dziś zimno i ponuro od rana, i mam doła bo nic mi się nie chce. Jeszcze wstałam z dość twardym brzuszkiem, nie wiem od czego to czy od problemów żołądkowych czy może powinnam zacząć się martwić i lecieć do lekarza. Wzięłam nospę i zobaczymy za 2h.

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Mnie dzis przywitał tz ze sniadankiem Stara sie cwaniaczek, zawsze jak wraca z nocki to robi mi sniadanko ze swiezutkiego pieczywa i drozdzóweczka
On chyba chce zebym wyglądała jak słon
nie za dobrze masz kochana ;P
Ja musze sama zatroszczyć sie o śniadanko....

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość

No ostatnio widziałam w Tesco kombinezonik (taki welurowy, ale baaaaardzo ciepły). Za 75 zł - makabra, poczekam na promocję jakąś
a na jaki rozmiar kupujesz kombinezon, na 62 czy wiecej????
Co do wózka to wybieraliśmy między dwoma, Musty 4rider i Teutonia Cosmo/Be You ale jeden z nich po rozłożeniu spacerówki okazał się raczej niewygodny, nie był na prosto, tylko miał takie V przy kręgosłupie (Mutsy) i nie wyobrażałam sobie, żeby dziecku było wygodnie w czymś takim, więc został ten drugi. Model raczej Be You (jeszcze zastanawiam się nad Cosmo, niewiele się różnią od siebie. cenowo też dosłownie 200zł różnicy). W niedzielę zamawiamy więc mam czasu jeszcze ciut
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58

Edytowane przez MissZuzia
Czas edycji: 2011-09-28 o 08:42
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 08:54   #1754
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
powiedzcie mi kochane jak to z tym mg w ciązy jest. poprzednio jak kupowałam poprosiłam o mg oczywiscie powiedzialam,z ejestem w ciąży i pani mi dała jakis niedrogi...teraz kupowałam w innej aptece i pani powiedziała, ze nie mozna brac byle jakiego mg i dała mi własnie magne b6 a róznica w cenie spora. i teraz mi powiedzcie- miala racje czy chciała mnie naciągnąć?

edit
a gin po prostu magnez kazał kupic, nie wskazywał jaki....
Nie mam pojęcia, jak to z tym magnezem, bo na razie nic nie biorę Wydaje mi się, że skoro gin nie wskazywał, to nie musi byc jakiś specjalny, no chyba, że ma jakis składnik, którego kobiety w ciąży nie powinny brać ...

Cytat:
Napisane przez anankee Pokaż wiadomość
neska, ty szpiegu nie było mnie dwa dni, siedzielismy na wsi u moich rodziców i miałam 6 stron nadrabiania skrobiecie niesamowicie dziewczyny
ja to się zbieram już do spania, muszę odespać wczorajszą nockę, bo moja Emily obudziła się po 22 z dzikim wrzaskiem i ani myślała się uspokoić, zasnęła dopiero o 2.30 nie wiem, chyba te ząbki jej tak dokuczają, albo po prostu nie lubi spać gdziekolwiek poza swoim łózkiem. Bo ostatnio jak byliśmy u teściów to też była histeria przy zasypianiu i całą noc spała bardzo niespokojnie i co rusz się przebudzała. A dziś jest już u siebie w swoim pokoiku i zasnęła bez problemu jak zwykle po 20.
Anankee, może Twoja Emi jakieś fluidy niespokojne wyczuwa u teściow Odpocznij w takim razie

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
neska super zakupy

A ja wylam pol godziny i sie wscieklam , ale juz pogadalam z tz i mama i mi lepiej. Otoz zrobilam pranie Milenki ubranek z boot sale'a i mi zafarbowalo 80%. Takze strasznie sie zezloscilam ale tz mnie pocieszyl ze pojedziemy i jeszcze kupimy i trudno nic juz nie zrobie. Po prostu za wysoka temperature nastawilam.
Aga, też by mi było szkoda Ale nic już nie poradzisz, kupicie nowe i już Glowa do góry

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Mijus Pokaż wiadomość
Dzień Dobry
Gdzie jest słoneczko? Tak było pięknie, a tu dziś ciemno, mokro, mgła...brrrrr. Wczoraj u nas była burza do tego wszystkiego
Ach...trzeba się oswajać z tą jesienną aurą
U nas dzisiaj za to rano było aż 12 stopni, więc super ciepło w prównaniu z tym co było wczoraj i przedwczoraj
Tu gdzie pracuję, rano było pochmurno, ale teraz sie słoneczko pokazuje

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
AgaMili wiem, że mozna kupić takie szmatki wyłapujące kolor do zafarbowanych rzeczy. warto spróbowac, juz nic nie tracisz a moze akurat sie uda

Mnie dzis przywitał tz ze sniadankiem Stara sie cwaniaczek, zawsze jak wraca z nocki to robi mi sniadanko ze swiezutkiego pieczywa i drozdzóweczka
On chyba chce zebym wyglądała jak słon
Haniula, ale fajnie Mi TZ czasem w niedzielę śniadanie zrobi jak go poproszę

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
a na jaki rozmiar kupujesz kombinezon, na 62 czy wiecej????
Co do wózka to wybieraliśmy między dwoma, Musty 4rider i Teutonia Cosmo/Be You ale jeden z nich po rozłożeniu spacerówki okazał się raczej niewygodny, nie był na prosto, tylko miał takie V przy kręgosłupie (Mutsy) i nie wyobrażałam sobie, żeby dziecku było wygodnie w czymś takim, więc został ten drugi. Model raczej Be You (jeszcze zastanawiam się nad Cosmo, niewiele się różnią od siebie. cenowo też dosłownie 200zł różnicy). W niedzielę zamawiamy więc mam czasu jeszcze ciut
Wlasnie ostatnio rozmawiamy sobie z koleąznką z pracy (ona też w ciąży, tyle , że z drugim dzidziusiem) i się jej radziłam co do rozmiarów ubranek.
Mówiła, że lepiej te na 62 - 68, bo dzidziuś szybko rośnie. A nawet jak się urodzi malutki, to jeszcze zanim wyjdziemy ze szpitala TZ albo mama mogą kupić kilka mniejszych bodziaków
A kombinezonik to już na pewno najmniej 62 albo 68. Dzidziuś się urodzi w styczniu, zima tak mniej więcej do końca lutego więc tak na dobrą sprawę kilka razy wyjdzie w tym kombinezoniku, może nie wyrośnie z niego jak kupię 62

Wózek zaraz sobie obejrzę
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było

Edytowane przez agawoo
Czas edycji: 2011-09-28 o 08:57
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 08:56   #1755
renata:)
Zadomowienie
 
Avatar renata:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 413
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Neska ja w tx max kupiłam trochę rzeczy jak były wyprzedaże. żałuję trochę bo było sporo akcesoriów przecenionych - ale to było w wakacje i nie orientowałam się kompletnie co do czego...

ja łykam 3x1 magnefar B6. Wcześniej magne B6... i nic nie daje, nogi puchną, skurcze w łydkach są, ręce drętwieją...
ja łykam Asmag forte 3x2 (czasami zapomne popołudniami ) i nie mam żadnych skurczy ani puchnięcia(chyba że cos przeoczyłam).Asmag forte mi ginka zaleciła ale pamiętam że witamin mi nie poleciła żadnych tylko miałam sobie wybrać i miałam niezły dylemat
Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
powiedzcie mi kochane jak to z tym mg w ciązy jest. poprzednio jak kupowałam poprosiłam o mg oczywiscie powiedzialam,z ejestem w ciąży i pani mi dała jakis niedrogi...teraz kupowałam w innej aptece i pani powiedziała, ze nie mozna brac byle jakiego mg i dała mi własnie magne b6 a róznica w cenie spora. i teraz mi powiedzcie- miala racje czy chciała mnie naciągnąć?

edit
a gin po prostu magnez kazał kupic, nie wskazywał jaki....
ja nie wiem kochana bo kupuje zalecany przez ginkę
Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
neska super zakupy

A ja wylam pol godziny i sie wscieklam , ale juz pogadalam z tz i mama i mi lepiej. Otoz zrobilam pranie Milenki ubranek z boot sale'a i mi zafarbowalo 80%. Takze strasznie sie zezloscilam ale tz mnie pocieszyl ze pojedziemy i jeszcze kupimy i trudno nic juz nie zrobie. Po prostu za wysoka temperature nastawilam.

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość

wczoraj wieczorem znowu miała akcję kibelkową męczyło mnie bardzo. Codziennie wieczorem mi niedobrze, cofa mi się jedzenie bardzo :/ jak nie przejdzie to będę musiała dzwonić do gina. nie wiem czy to żołądek czy co
bidulko tule mocno!
moja koleżanka wymiotowała przez całą ciążę co zjadła to do kibelka leciała straszne to było...ale ona to miała na tle nerwowym. U Ciebie na pewno będzie lepiej może rzeczywiście zapytaj lekarza
Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Mnie dzis przywitał tz ze sniadankiem Stara sie cwaniaczek, zawsze jak wraca z nocki to robi mi sniadanko ze swiezutkiego pieczywa i drozdzóweczka
On chyba chce zebym wyglądała jak słon
ale masz super!!!
Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość


a na jaki rozmiar kupujesz kombinezon, na 62 czy wiecej????
Co do wózka to wybieraliśmy między dwoma, Musty 4rider i Teutonia Cosmo/Be You ale jeden z nich po rozłożeniu spacerówki okazał się raczej niewygodny, nie był na prosto, tylko miał takie V przy kręgosłupie (Mutsy) i nie wyobrażałam sobie, żeby dziecku było wygodnie w czymś takim, więc został ten drugi. Model raczej Be You (jeszcze zastanawiam się nad Cosmo, niewiele się różnią od siebie. cenowo też dosłownie 200zł różnicy). W niedzielę zamawiamy więc mam czasu jeszcze ciut
ja kupiłam już kombinezonik na 62 rozmiar mam nadzieję że wystarczy

Neska śliczne zakupy

a w ogóle to dzien dobry! moja drożdżówka ze śliwkami niestety się zzakalcowaciłano ale piekarnik jest taki że grzeje od dołu tylko i pewnie dlatego
jakie plany na dzisiaj?
ja sie wybieram do sklepów i chyba d fryzjera skocze się zapisać , niestety nie wygraliśmy w totka
__________________
buźki Renata


"nadwrażliwość to mój wróg- przerost duszy nad rozumem[...] dyskretnej troski trzeba mi"

http://www.suwaczki.com/tickers/ajwwb201imv5ykw7.png



Lilka już z nami!!

renata:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 09:06   #1756
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez renata:) Pokaż wiadomość
ja łykam Asmag forte 3x2 (czasami zapomne popołudniami ) i nie mam żadnych skurczy ani puchnięcia(chyba że cos przeoczyłam).Asmag forte mi ginka zaleciła ale pamiętam że witamin mi nie poleciła żadnych tylko miałam sobie wybrać i miałam niezły dylemat

ja nie wiem kochana bo kupuje zalecany przez ginkę



bidulko tule mocno!
moja koleżanka wymiotowała przez całą ciążę co zjadła to do kibelka leciała straszne to było...ale ona to miała na tle nerwowym. U Ciebie na pewno będzie lepiej może rzeczywiście zapytaj lekarza

ale masz super!!!

ja kupiłam już kombinezonik na 62 rozmiar mam nadzieję że wystarczy

Neska śliczne zakupy

a w ogóle to dzien dobry! moja drożdżówka ze śliwkami niestety się zzakalcowaciłano ale piekarnik jest taki że grzeje od dołu tylko i pewnie dlatego
jakie plany na dzisiaj?
ja sie wybieram do sklepów i chyba d fryzjera skocze się zapisać , niestety nie wygraliśmy w totka
my też nie wygraliśmy z dzidziolem wskutek czego musiałam iśc do pracy więc to mój plan do 17ej
Ja mam piekarnik z dolu i z góry grzejący i drożdzowe wychodzi mi ok. Właśnie jutro chyba zrobię, jak tż wróci to będzie miał na kolację
To w takim razie kupuję kombinezonik na 62. Widziałam wiel słodkich ale własnie w cenach pow. 150zł więc muszę szukac dalej...
Mi lekarz od razu napisał że mam brać Magne B6. To kupiłam, nawet nie pytając się o tańszy zamiennik. Opak. chyba nie było takie drogie - coś koło 12-13zł.


Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Wlasnie ostatnio rozmawiamy sobie z koleąznką z pracy (ona też w ciąży, tyle , że z drugim dzidziusiem) i się jej radziłam co do rozmiarów ubranek.
Mówiła, że lepiej te na 62 - 68, bo dzidziuś szybko rośnie. A nawet jak się urodzi malutki, to jeszcze zanim wyjdziemy ze szpitala TZ albo mama mogą kupić kilka mniejszych bodziaków
A kombinezonik to już na pewno najmniej 62 albo 68. Dzidziuś się urodzi w styczniu, zima tak mniej więcej do końca lutego więc tak na dobrą sprawę kilka razy wyjdzie w tym kombinezoniku, może nie wyrośnie z niego jak kupię 62

Wózek zaraz sobie obejrzę
ja nie mam w pracy z kim pogadać bo kolega, który jako jedyny ma dziecko i tak nic nie pamięta i nie wie
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 09:14   #1757
kropeczka1984
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 983
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
neska super zakupy

A ja wylam pol godziny i sie wscieklam , ale juz pogadalam z tz i mama i mi lepiej. Otoz zrobilam pranie Milenki ubranek z boot sale'a i mi zafarbowalo 80%. Takze strasznie sie zezloscilam ale tz mnie pocieszyl ze pojedziemy i jeszcze kupimy i trudno nic juz nie zrobie. Po prostu za wysoka temperature nastawilam.
Troszkę żal tych ubranek... Dobrze, że chociaż niedrogie są.

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
On chyba chce zebym wyglądała jak słon
Po zdjęciach w klubie widać, że Tobie to nie grozi

Co do TK Maxx to u nas właśnie otworzyli Ale jak byliśmy pozwiedzać nową galerię, to sił nie miałam, żeby jeszcze sklepy przejrzeć, a poza tym, to nie wiedziałam, co tam mogę oczekiwać. Widzę, że jednak będę musiała się tam wybrać

A co do tych pożyczanych ubranek, to gadałam wczoraj z mamą i stwierdziłyśmy, że kupuję nowe i jak ktoś będzie chciał coś dać, to fajnie, bo pewnie nigdy za dużo takich ubranek nie będzie. No i te nasze nowe zostaną na drugiego dzieciaczka

Uświadomiłam też sobie, że jak np. mojego Męża siostra zajdzie w ciąże to wypadałoby jej dać jakieś ciążowe ciuchy, bo ona kupiła mi tą bluzkę z bocianem. No i żal mi jest tych moich ubrań, bo wiem, że ona nie dba o ciuchy i pierze wszystko z jakimiś szmatami... Tak więc mam nadzieję, że u nas drugie dziecko pojawi się wcześniej niż u niej pierwsze

Dostałam dzisiaj spodnie dresowe ciążowe z allegro i są bardzo wygodne Na razie w nich nie chodzę, dałam je do prania i zobaczymy, co dalej z nimi będzie.

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Wlasnie ostatnio rozmawiamy sobie z koleąznką z pracy (ona też w ciąży, tyle , że z drugim dzidziusiem) i się jej radziłam co do rozmiarów ubranek.
Mówiła, że lepiej te na 62 - 68, bo dzidziuś szybko rośnie. A nawet jak się urodzi malutki, to jeszcze zanim wyjdziemy ze szpitala TZ albo mama mogą kupić kilka mniejszych bodziaków
A kombinezonik to już na pewno najmniej 62 albo 68. Dzidziuś się urodzi w styczniu, zima tak mniej więcej do końca lutego więc tak na dobrą sprawę kilka razy wyjdzie w tym kombinezoniku, może nie wyrośnie z niego jak kupię 62
Też planuję kupić komplet ubranek na 62 i od razu na 68, żeby potem nie musiała od razu po sklepach biegać Na 56 kupię chyba po 2 rzeczy z każdego rodzaju ubranek, bo jakby się Dzidek urodził, to musi coś mieć do ubrania. Niby można wszystko kupić, ale przecież trzeba to jeszcze uprać i musi wyschnąć takie ubranko. Po 2 sztuki to majątku nie wydam, a jakieś zabezpieczenie wolę mieć
Kombinezon kupię na 62. Moja siostrzenica urodziła się w listopadzie i na starcie miała 59cm. Siostra miała dla niej kombinezon 68, ale przed nią była cała zima, a u nas tylko końcówka. W razie czego pożyczę to 68 od siostry
Koleżanka mi też oferuje jakiś kombinezon, ale nie wiem jaki rozmiar. Ona chyba ma po kimś, bo urodziła teraz w lipcu, więc raczej po prostu jej się nie przyda i dlatego mi chce go oddać Na szczęście takie coś szybko się nie niszczy, więc spokojnie mogę pożyczyć
kropeczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 09:19   #1758
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez uska000 Pokaż wiadomość
witajcie mamuski

Agamili a na jaki kolor.. mi kiedys jedna skarpetka wszystko na czerwono zrobila ale 4h w lodowatej wodzie i polowa puscila

woda z octem tez podobno dziala ale smierdzi niemilosiernie;p
J raz wyprałam całe pranie z czerwonymi sztruksowymi spodenkami i mi zafarbowało na różowo całe pranie, ale udało mi się uratować niektóre rzeczy np spodnie dresowe, więc może spróbuj też zamoczyć w zimnej wodzie albo nawet z octem i wyprać jeszcze raz. Może da się coś uratować. Mi to całe pranie wyschło i dopiero wtedy tak zrobiłam, więc jest jeszcze szansa.

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
my wybraliśmy z rynku pierwotnego, z tym że jak wybieralismy to mieszkania można było juz oglądać - jeszcze ich nie oddali ale można było wejść. Na oddanie czekaliśmy miesiąc czy dwa max.
My mamy 79 m2, salon z kuchnia (teraz chciałabym aby kuchnia była oddzielnie ) oraz dwie sypialnie, łazienkę i pralnio-spiżarnię (z drugiej małej łazienki).
Ale zazdroszczę takie metrażu my się musimy pomieścić w dwóch pokojach, mam nadzieję, że jakoś damy radę

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Wlasnie ostatnio rozmawiamy sobie z koleąznką z pracy (ona też w ciąży, tyle , że z drugim dzidziusiem) i się jej radziłam co do rozmiarów ubranek.
Mówiła, że lepiej te na 62 - 68, bo dzidziuś szybko rośnie. A nawet jak się urodzi malutki, to jeszcze zanim wyjdziemy ze szpitala TZ albo mama mogą kupić kilka mniejszych bodziaków
A kombinezonik to już na pewno najmniej 62 albo 68. Dzidziuś się urodzi w styczniu, zima tak mniej więcej do końca lutego więc tak na dobrą sprawę kilka razy wyjdzie w tym kombinezoniku, może nie wyrośnie z niego jak kupię 62
Ja mam termin na koniec lutego, więc już w ogóle nie wiem co kupować, maleństwo to chyba tylko przez chwilę pochodzi w takim kombinezonie, więc chyba 62 powinien starczyć.

Dziewczyny idę dzisiaj do gina i mam nadzieję, że się dowiem czy chłopczyk czy dziewczynka zamieszkała w moim brzuszku już się nie mogę doczekać. Oby wszystko dobrze było z Bąbelkiem.
A później jadę do koleżanki i w końcu coś zrobię z włosami, bo ona fryzjerka i zawsze do niej chodzę. Więc dzień mi szybko przeleci
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 09:26   #1759
Lily Rose
Rozeznanie
 
Avatar Lily Rose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 742
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Hej dziewczyny ja dziś wpadam tylko na chwilę. Dziś usg połówkowe i jak się uda, to dowiemy się kto zamieszkał w brzuszku- chłopiec czy dziewczynka.

Trzymajcie kciuki, żeby wszystko było ok.
__________________
The owls are not what they seem...

Najdroższy Aniołek 7.12.2010 [']

Lily Rose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 09:31   #1760
uska000
Zadomowienie
 
Avatar uska000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bobasowo :)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

kciuki za wizyty

nie chce mi sie wstawac;/ nie wiem za co sie wziasc;/ pranie prasowanie zakupy i ogarnac w domu i siebie;/
dobrze ze obiad mam z wczoraj krupnik i pierogi
__________________
Igorek jest już z nami i tuli się całymi dniami

http://www.suwaczek.pl/cache/b034e10552.png
uska000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 09:32   #1761
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez kropeczka1984 Pokaż wiadomość
Też planuję kupić komplet ubranek na 62 i od razu na 68, żeby potem nie musiała od razu po sklepach biegać Na 56 kupię chyba po 2 rzeczy z każdego rodzaju ubranek, bo jakby się Dzidek urodził, to musi coś mieć do ubrania. Niby można wszystko kupić, ale przecież trzeba to jeszcze uprać i musi wyschnąć takie ubranko. Po 2 sztuki to majątku nie wydam, a jakieś zabezpieczenie wolę mieć
Kombinezon kupię na 62. Moja siostrzenica urodziła się w listopadzie i na starcie miała 59cm. Siostra miała dla niej kombinezon 68, ale przed nią była cała zima, a u nas tylko końcówka. W razie czego pożyczę to 68 od siostry
Koleżanka mi też oferuje jakiś kombinezon, ale nie wiem jaki rozmiar. Ona chyba ma po kimś, bo urodziła teraz w lipcu, więc raczej po prostu jej się nie przyda i dlatego mi chce go oddać Na szczęście takie coś szybko się nie niszczy, więc spokojnie mogę pożyczyć
ja mam termin na pierwszy tydzień stycznia, równie dobrze może to byc koniec grudnia więc dla mnie wcale taka końcówka zimy to nie będzie. Zwłaszcza jak ostatnio pamiętam, zimy rozkrecały się właśnie w styczniu, do grudnia śniegu jak na lekarstwo więc muszę mieć od samego poczatku 62 żeby móc upchnąć go ze wszystkimi ubrankami i pewnie jeszcze może załapie się na 68. Ale to okaże się jak szybko mi będzie rósł, w razie czego dokupię sama a synuś zostanie z tatusiem jakieś wyrwanie się na 2h z domu mi się będzie należało

Ja muszę wszystko sama kupić, bo nie mam od kogo co dostać na chłopca. Zresztą chyba wolę swoje nowe
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 09:32   #1762
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Kupujecie jakas kurtke na zime nowa? Czy macie nadzieje, ze sie zmiescicie w ta z zeszłego roku ? :P:P

Jak kupujecie to kupicie po prostu taka z normalna duzym rozmiarem czy taka konkretnie ciązową?
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 09:41   #1763
kropeczka1984
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 983
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Maga83, Lily Rose trzymam kciuki za Wasze wizyty

MissZuzia no właśnie trzeba wziąć pod uwagę, kiedy mamy termin. Niby wszystkie mamy podobne terminy, ale przecież może być aż 2 m-ce różnicy, jeśli wziąć pod uwagę dziewczynę z początku stycznia i z końca lutego Ja mam środek lutego termin, więc mam nadzieję, że wystarczy 62

Zoska ja mam nadzieję, że się zmieszczę w starą kurtkę lub płaszcz a jak nie, to kupię, ale raczej ciążowy, żeby ładnie leżał chociaż w ciąży. Zwykłej kurtki o rozmiar czy 2 rozmiary większej i tak później nie założę, więc wolę od razu ciążowy zakup, który będzie się fajnie prezentował na brzuszku
kropeczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 09:42   #1764
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Kupujecie jakas kurtke na zime nowa? Czy macie nadzieje, ze sie zmiescicie w ta z zeszłego roku ? :P:P

Jak kupujecie to kupicie po prostu taka z normalna duzym rozmiarem czy taka konkretnie ciązową?
Ja na pewno muszę coś kupić, ale ceny tych typowo ciążowych mnie przerażają. Nie ma szans żebym się zmieściła w zeszłoroczną, bo się w brzuszku nie zapnę :/
Myślę, że chyba raczej kupię jaką normalną w większym rozmiarze. Już teraz mam problem, bo w sobotę mamy iść na ognisko, a wieczorem to raczej zimno :/ chyba pożyczę od mężusia ocieplacz i będę kombinować
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 09:46   #1765
BebiBebi
Rozeznanie
 
Avatar BebiBebi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 654
GG do BebiBebi
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Witajcie ! Ja też nie wiem co robić, bo zarejestrowałam się ostatnio w UP i czekam na oferty pracy od nich, a jak już dostanę jakąś to pewnie będę musiała iść do lekarza poprosić o zaświadczenie, że nie jestem zdolna do pracy. Wiecie, zależało mi tylko na ubezpieczeniu

Co do magnezu - to ja biorę ASPARGIN - lekarz mi przepisał 2 x dziennie, kosztuje ok 6 zł.

A chciałam Was zapytać o tego sprzedawcę na allegro: http://allegro.pl/show_user.php?uid=11612773 - rodzyneczki ?

Chodzi mi głownie o pieluszki tetrowe: http://allegro.pl/pieluchy-biale-tet...837314195.html

Chcę kupić jeszcze termometr do czoła i ucha, możecie mi jakiś polecić ?
__________________




BebiBebi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 09:46   #1766
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Kropeczka no masz rację, ale jak widze ceny tych ubran ciązowych to normalnie aż szok.

Maga ja przed chwila ubrałam płaszcz zimowy z tamtego roku i w piersiach juz jest ciezko.. ale tak mysle, zeby guziki przestawic:P no i moze cos by z tego było, pokombinuje, a jak to nic nie da to trudno trzeba bedzie kupic cos nowego. Jak to dobrze , ze kupowałam za duze ubrania kiedys :P:P Teraz są jak znalazł
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 09:47   #1767
mala_stopka
Zadomowienie
 
Avatar mala_stopka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 1 217
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez ciezaroweczka Pokaż wiadomość
Dzień Dobry!!!

Mam pytanko, bo nie wiem co robić.... Pytanie do mam które są drugi raz w ciąży. Czy kupujecie rożek??? Jak ja pamiętam bardzo mało używałam przy Julii...
ja przy Idze w ogóle nie używałam rożka i teraz tez nie zamierzam, uważam za zbędną rzecz

Zosia ja kupiłam płaszczyk ciązowy na allegro, juz tu kiedys wklejałam linka, to raczej taki jesienny i na cieplejszą zimę, a jak coś to gruby sweter czy polar założe pod spód, nie bede duzo wychodzić, a jak juz to na chwile do sklepu, czy do auta

Maga83 my tez dwupokojowe, teraz będzie drugie bobo, ale jakos damy rade ważne ze juz jestesmy na swoim....

Anankee ja myśle, ze kazde dziecko potrzebuje czasu zeby przyzwyczaić się do nowego miejsca, przecież nawet my dorośli czujemy się nieswojo w innym łózku...
z doświadczenia wiem, ze pierwsza, często druga nocka są niespokojne, a potem juz lepiej

AgaMili

Magnez ja biore aspargin 3x1, zalecenie gina, chociaz po wczorajszych badaniach pewnie dostane wieksza dawkę, coś tak podłuchałam jak lekarze między soba gadali, bo mam cały czas spore napięcie brzucha i szyjka tez juz lekko się skróciła, a jeszzce trochę muszę pociagnąć...
dowiem się dokładnie wszystkiego jak pojade po wypis ze szpitala, bo wczoraj nie było ordynatora i nie miał kto podpisać...

kombinezon tez musze kupić, kupie 62 lub 68 zobacze naocznie jak wypada rozmiarówka, bo to z róznymi firmami różnie bywa....

trzymam kciuki za wszystkie wizyty
mala_stopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 09:49   #1768
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

mała stópka ja tak samo, nie bede w zimie nigdzie wychodziła praktycznie tyle co do lekarza, czy do sklepu i to wszystko. Trzeba tylko nad spodniami pomyslec, bo te , ktore kupilam przed ciaza byly na mnie za dzue, juz są za małe...
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 09:52   #1769
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

czesc mamuski

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
my też nie wygraliśmy z dzidziolem wskutek czego musiałam iśc do pracy więc to mój plan do 17ej
Ja mam piekarnik z dolu i z góry grzejący i drożdzowe wychodzi mi ok. Właśnie jutro chyba zrobię, jak tż wróci to będzie miał na kolację
To w takim razie kupuję kombinezonik na 62. Widziałam wiel słodkich ale własnie w cenach pow. 150zł więc muszę szukac dalej...
Mi lekarz od razu napisał że mam brać Magne B6. To kupiłam, nawet nie pytając się o tańszy zamiennik. Opak. chyba nie było takie drogie - coś koło 12-13zł.



ja nie mam w pracy z kim pogadać bo kolega, który jako jedyny ma dziecko i tak nic nie pamięta i nie wie
my tez nie wygralismy ;/

a co do magne b6 to ja płaciłam za 50tabl cos koło 28 zł ;/

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
J raz wyprałam całe pranie z czerwonymi sztruksowymi spodenkami i mi zafarbowało na różowo całe pranie, ale udało mi się uratować niektóre rzeczy np spodnie dresowe, więc może spróbuj też zamoczyć w zimnej wodzie albo nawet z octem i wyprać jeszcze raz. Może da się coś uratować. Mi to całe pranie wyschło i dopiero wtedy tak zrobiłam, więc jest jeszcze szansa.



Ale zazdroszczę takie metrażu my się musimy pomieścić w dwóch pokojach, mam nadzieję, że jakoś damy radę


Ja mam termin na koniec lutego, więc już w ogóle nie wiem co kupować, maleństwo to chyba tylko przez chwilę pochodzi w takim kombinezonie, więc chyba 62 powinien starczyć.

Dziewczyny idę dzisiaj do gina i mam nadzieję, że się dowiem czy chłopczyk czy dziewczynka zamieszkała w moim brzuszku już się nie mogę doczekać. Oby wszystko dobrze było z Bąbelkiem.
A później jadę do koleżanki i w końcu coś zrobię z włosami, bo ona fryzjerka i zawsze do niej chodzę. Więc dzień mi szybko przeleci
kciuki za wizyte

Cytat:
Napisane przez Lily Rose Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja dziś wpadam tylko na chwilę. Dziś usg połówkowe i jak się uda, to dowiemy się kto zamieszkał w brzuszku- chłopiec czy dziewczynka.

Trzymajcie kciuki, żeby wszystko było ok.
za Waszą tez
Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Kupujecie jakas kurtke na zime nowa? Czy macie nadzieje, ze sie zmiescicie w ta z zeszłego roku ? :P:P

Jak kupujecie to kupicie po prostu taka z normalna duzym rozmiarem czy taka konkretnie ciązową?
ja mam zamiar na początek zimy zmieścic się w swoją (juz mierzyłam i mam luz w brzuchu a potem jak cos to mama mi pozyczy tez juz mierzyłam
na jesien spokojnie się w swoja zmieszcze
wiec luzzzzzzzz

apropos jeszcze zkaupow to tz się juz ze mnie smieje, ze junior ma juz niezłą garderobę

AgaMili nie smutaj się moze kup własnie te chusteczki, moze pomogą...nie zaszkodzi spróbowac...
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 09:52   #1770
mala_stopka
Zadomowienie
 
Avatar mala_stopka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 1 217
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Zoska znalazłam linka: http://allegro.pl/show_item.php?item=1790711665
jest naprawdę super
mala_stopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.