Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r. - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-05, 13:04   #2581
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Hej mamuśki i brzuśki

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
co się dzieje?
sama nie wiem czemu nie mogę spać w nocy czasami to aż mnie ze złości skręca bo chcę już spać a tu pół nocy nic

ale dzisiaj mam leniwy dzień. Na dworze strasznie pochmurno i buro i chyba to na mnie tak wpływa
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 13:12   #2582
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
...Oczywisce wrdykt jest prosty - MALGOSIA !!!
Jagodka i Majka tez mi sie podobaly, ale staly zbyt popularne i przez to odpadaja
Mnie też najbardziej z tych imion podoba się Małgosia, (na drugim miejscu jest Jagoda) lubię proste imiona, a jak moja dzidzia okaże się dziewczynką (jutro będę wiedziała )to będzie Jaoasia Muszę jeszcze do końca TŻ przekonać, bo Jaosia mu się podoba, ale on bardziej jest za Natalią. No cóż w razie czego pójdę na kompromis - niech będzie Joanna Natalia W zestawieniu z nazwiskiem brzmi pięknie
Co do imienia dla chłopca to nie mamy problemu - juz dawno wiadomo ze będzie Tomaszek

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
pear żebym biegała co pół godziny byłoby dobrze ja biegam co 10 min

co myślicie o takich łóżeczkach? czas żebym się zaczęła przygotowywać, Wy już tyle macie dla dzidziołków ze szok najbardziej mi się pierwsze podoba, ale nie wiem czy przyda się funkcja kołyski i reszta też w sumie fajna no nie wiem

http://allegro.pl/klups-lozeczko-kol...845162440.html

http://allegro.pl/lozeczko-klups-kol...836077812.html

http://allegro.pl/drewex-kuba-ii-tra...829767568.html

http://allegro.pl/drewex-lozeczko-hi...835615025.html
Taaaa... ja sie boję do sklepu wyjsc bo nie wiem czy za chwilkę pęcherz mnie nie będzie cisnąć
Co do łóżeczka to najfajniejsze to pierwsze. Połączenie łóżeczka i kołyski i ma szufladę gdzie mozna zapas pampersów schować. Moja bratanica w takim nynała
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 13:16   #2583
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
kuzynka ma 28 lat i ma się bardzo dobrze a ważyła 1kg 700 g

no mnie już niektóre kopniaki bolą jak się mała postara potrafi nieźle przywalic choć najgorzej jest jak codziennie wieczorami skacze po pęcherzu aż mam ochotę tam wejść do niej i jej coś powiedzieć, bo ile razy można latać do łazienki w tę i z powrotem
oo no to dobrze, że przeżyła

a ja to samo mam z pęcherzem trampolinę sobie robi
Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
A skąd ty wytrzasnełaś mieso zebry
Padłam!!!!!!!
Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
oooo tak
ja tez mialam ostatnio okazje tego doswiadczyc
"no co za czorcik", myslalam, biegajac co pol godziny do lazienki w srodku nocy

dzisiejszej nocy tez dal popis - tak to jeszcze nie fikal w swojej karierze
nie dzialalo nic
ani glaskanki
ani bajeczka
ani muzyczka
tzn dzialalo na chwile, a pozniej znowu balanga
dla maluszka, niech pokaże matce na co go stać z nim nie ma to tamto
Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
I nie rozumiem, dlaczego nie chcesz malego Izydora? Bys wolala z okna "Izyyyyydek, kolaaaacjaaaa!!!"
jassne

Od podstawówki choruję na imię Kuba- Jakub. Kiedyś się pochwaliłam szwagierce, że jak będę mieć synka to tak go nazwę... i co? Ona zaszła (3 lata temu) i miała być 4 dziewucha a wyszedł chłopak... nazwali KUBA najlepsze, że poród w dniu 12 października kiedy my z tż obchodziliśmy 4 rocznicę bycia razem
kiedyś jej to wypomnę... podebrała mi imię. Na drugim miejscu podobał mi się Seba, potem Filip... Ale Filipek to nasz kot (mój synuś od 5 dnia życia wychowany przeze mnie ) i Filip jest Chomiczek to Majka (prezent ode mnie dla męża)

o jeju ale mnie wzięło na opowiadanie


Neska test w tym samym dniu robiłyśmy, termin prawie ten sam, ja 15.01 Ty 16, jeszcze żebyśmy urodziły tego samego dnia to w ogóle będzie śmiesznie
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 13:16   #2584
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez Mijus Pokaż wiadomość
Cześć Mamuśki
Życzę Wam miłego dnia kochane
Obiecałam sobie, że dziś aktywny dzień....ostatnio tylko siedzę dupskiem przed kompem lub TV i objadam się słodyczami Przez całą ciążę nie jem słodkiego, a od paru dni mam szał! Koniec! Basta! Do roboty
To tak jak ja, też najwięcej siedzę, przed kompem. Ewentualnie korepetycji udzielam ale to też na siedząco. Oj brakuje ruchu, ale jakoś nie umiem się zmotywować

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
I na ta chwile moim faworytem jest to:
http://allegro.onet.pl/arus-16el-loz...834884050.html
Juz wsumie chcialam zamawiac, ale nie ma gdzie tego trzymac, wiec jak bedzie pokój małej skonczony to wtedy sie zamowi i od razu rozłozymy zeby sie wietrzyło
Łóżeczko fajne i do tego ciekawe te zestawy kołderek.

Ja w końcu chyba zaczęłam czuć ruchy Bąbelka, na razie tylko tak delikatnie, jakby mi bulgotało w brzuchu, najczęściej wieczorem, ale to już coś
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 13:19   #2585
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Neska test w tym samym dniu robiłyśmy, termin prawie ten sam, ja 15.01 Ty 16, jeszcze żebyśmy urodziły tego samego dnia to w ogóle będzie śmiesznie
nooo tylko dzidzia tego samego dnia nie zrobiona my machnęlismy sobie dzidzię w lany poniedziałek

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Ja w końcu chyba zaczęłam czuć ruchy Bąbelka, na razie tylko tak delikatnie, jakby mi bulgotało w brzuchu, najczęściej wieczorem, ale to już coś
no to super
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 13:28   #2586
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Agatek a jak u Ciebie sie rozwiazała sprawa tej glukozy? musisz powtarzac, czy beda drozdzowki czy jak?
dzięki, że pytasz

Dzwonię do gina już 2 dzień z rzędu i nie odbiera... nie wiem, jestem w kropce nie wiem kompletnie co dalej tamten co teraz byliśmy tylko na badaniu usg głupio mówi, że mam dalej robić badanie mówię, że z cytryną czy bez to od razu wymioty a przed nimi słabo mi... nie chcę 3 raz się męczyć

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
nooo tylko dzidzia tego samego dnia nie zrobiona my machnęlismy sobie dzidzię w lany poniedziałek
my w Wielkanoc dlatego jest zajączek

u teściów na łóżku...
__________________



Edytowane przez *Agatek*
Czas edycji: 2011-10-05 o 13:35
*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 13:32   #2587
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez pozycja77 Pokaż wiadomość
U nas na Łucję mówią Uś, lub Usia
Cytat:
Napisane przez dph Pokaż wiadomość
a u nas Lucia a nawet słyszałam jak mówią do babci Lucynka
Na śląsku Usia mówi się na Urszulę z tego co wiem
A na Łucję różnie, najczęściej Lusia lub tak jak wspomniała dph Lucynka

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość

dziewczyny wiem, że był temat łóżeczek, chodzi mi o drewniane gdzie kupujecie? na allegro? w sklepach internetowych? bo bym już chciała jakieś zamówić gdzieś posiałam wszystkie linki, tak samo do sprzedawcy, żeby kupić pościel w białe owieczki taką jak inutil chyba chciałaś
tak, to Inutil wstawiała link do tej pościeli... Szukam jej na allegro właśnie.

póki co znalazłam taką pościel 2elementową http://allegro.pl/baby-raj-2-element...856615401.html

Edytowane przez Lucy1111
Czas edycji: 2011-10-05 o 13:44
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 13:57   #2588
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Też właśnie się rozglądam za łóżeczkami i tak myślę, żeby kupić takie, które da się potem przerobić na łóżko. Oczywiście z szufladą, bo zawsze jest za mało miejsca
http://allegro.onet.pl/4b-klups-loze...834996444.html
http://allegro.onet.pl/lozeczko-tapc...837395946.html
__________________


Edytowane przez Maga83
Czas edycji: 2011-10-05 o 14:05
Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 14:03   #2589
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
eee Częstomir i Gordiana mogłyby byc
Mówisz ??
Jeszcze rozważalam Chociesława i Wiktorynę

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
ale CZAD....
nie wiem kto te imiona wymyślał
Nie wiem wlasnie - ale za to byłaby gwarancja, że żadne inne dziecko w przedszkolu nie będzie tak mialo na imie

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
agawoo moje rodzinne miasto to rzeszów

pear moje babcie to Stanisława i Antonina, prababcie: Olimpia i Zofia
A dziadkowie to Konstanty Adam i Jan
Nikotynka
Już mi lepiej, bo tak to kuj-pom tu na wątku rządzi
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 14:06   #2590
magda1804
Rozeznanie
 
Avatar magda1804
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 619
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

czesc mamusie

Cytat:
Napisane przez kasikzaki Pokaż wiadomość
Magda1804 gdzie jesteś.....długo Cie nie ma


Jestem, jestem codziennie podczytuje Wasze rozmowy, ale jakos nie moglam sie zebrac do napisania czasami mam wrazenie, ze dopada mnie depresja... i to nie jesienna melancholia, bo z tymi nastrojami mecze sie juz od marca... Wiem, wiem--->>> na terapie do psychologa, mysle, ze juz niedługo sie wybiorę.

Poza tym u mnie i dzidzi ok. 28 września zaczęliśmy 7 miesiąc i czuje jak robi mi sie coooraz ciezej. Trudnosci z oddychaniem i takie tam W ostatni weekend zaczęłam studia i bardzo sie ciesze, bo chociaz wykorzystam nadmiar czasu


Bardzo dużo napisałyscie od czasu mojego ostatniego postu, wiec postanowilam, ze odpisze tylko na dzisiejsze

Ahhh no i gratuluje wszystkim mamusia córeczek i synusiów!!!

MartuNiunia87 jaki okrąglutki brzuszek! śliczny

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
my już po śniadanku
chałka z masełkiem i dżemikiem z czarnych pożeczek
o rzesz!!! uwielbiam chałkę potrafie zjesc całą na raz a kiedys to jeszcze jadłam ją z nutella i zapijałam mleczkiem

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
ufff nadrobiłam od wczoraj, bo od południa takich skurczy znowu dostałam, że leżałam plackiem cały dzień masakra, już myślałam, że na ostry dyżur pojadę ale wziełam 2 tabl luteiny i nospe forte i było lepiej. Nie wiem co się dzieje leże teraz i odpoczywam i Was nadrabiam po dłuuuuugiej nieobecności
Nikotynka uważaj kochana. Leż jak najwięcej i nie przemęczaj się


Cytat:
Napisane przez Angelika_26 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Boniu dziewczyny nie mogę na siebie patrzeć w lusterku. Mój odrost na włosach jest gigantyczny!! I nie wiem czy ufarbować czy nie? Czy się przemęczyć jeszcze trochę z tymi odrostami? Wyglądam jak sierotka Marysia.
Angelika ja farbuje włosy farbami bez amoniaku. Wiadomo nie sa tak skuteczne i trwałe, ale zawsze cos

Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87 Pokaż wiadomość
1. czapeczkę na zimę(foto)
2. skarpetki (6 par) - 2 na foto reszta pojechała z moja mama w reklamówce do niej do domu
3. dresik (u mamy)
4. śpioszki

nic więcej jej już nie potrzeba... w ogole nie potrzeba to chyba ze względu tylko na to, że ona ma po Tomku dużo ubranek i wszystkie często "męskie" kolory mają więc wybrałam kilka dla panienki żeby nie było

Oglądałam też śpiworek do wózka - śliczny, podszywany polarem - cudo 119 zł - tylko kolor zależy jaki wózek kupimy

Nogi mnie strasznie bolą jak nigdy - łydki i "podeszwy" :P - chyba będzie padać.
słodziutkie:l ove:

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
dzięki, że pytasz

Dzwonię do gina już 2 dzień z rzędu i nie odbiera... nie wiem, jestem w kropce nie wiem kompletnie co dalej tamten co teraz byliśmy tylko na badaniu usg głupio mówi, że mam dalej robić badanie mówię, że z cytryną czy bez to od razu wymioty a przed nimi słabo mi... nie chcę 3 raz się męczyć [COLOR=Silver]
biedna... dalej się męczysz kochana...?
__________________
Lenusia jest juz z nami

04.01.2012r.

zawsze będziesz w moim sercu 29.03.2008*

Edytowane przez magda1804
Czas edycji: 2011-10-05 o 14:09
magda1804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 14:15   #2591
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
[/COLOR]
my w Wielkanoc dlatego jest zajączek

u teściów na łóżku...
hmm
czyli święta były owocne
my testowalismy nowe łóżko w nowym mieszkanku
Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Mówisz ??
Jeszcze rozważalam Chociesława i Wiktorynę
nie, no w sumie tez warte rozważenia
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 14:16   #2592
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez magda1804 Pokaż wiadomość
biedna... dalej się męczysz kochana...?
nie wiem co dalej, do gina nie mogę się dodzwonić 2x glukozy nie przeszłam i dupa



Patrzcie co łajdaczka (ma dzieciora z innym ma rude łaty )przyniosła ze sobą ostatnio jeden się uchował- reszta nie żyje... we wiacie leżą skrawki futra i kości jakieś
I tak nie wróżę długiego życia malcowi, bo to nie pierwszy i ostatni raz kiedy przynosi, potem znikają i nigdy się nie pokazują


A Filip dostał 1 raz wczoraj po ryju od matki małego ojj bardzo był zniesmaczony i zły po tym fakcie... otworzyliśmy drzwi żeby zobaczyć jaka reakcja będzie do małego- matka za nim stała... mały włazi już nam na próg, Filip chce go powąchać i nagle łajdaczka dała mu z liścia, a ten jak odskoczył i uciekł się śmiejemy, że jest 1:1 bo on też ją kiedyś plasnął w pyszczor a ona broniła swojego dzieciaczka po prostu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01279.jpg (38,7 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01284.jpg (30,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01286.jpg (34,3 KB, 33 załadowań)
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 14:55   #2593
Mijus
Rozeznanie
 
Avatar Mijus
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 515
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez Angelika_26 Pokaż wiadomość
Też myślałam nad Mikołajem , ale koleżanki synek ma tak na imię. A Julek super bardzo mi sie podoba. Za 2 tyg mam wizyte u lekarza to moze mi już powie czy dziewczynka czy chłopiec.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Boniu dziewczyny nie mogę na siebie patrzeć w lusterku. Mój odrost na włosach jest gigantyczny!! I nie wiem czy ufarbować czy nie? Czy się przemęczyć jeszcze trochę z tymi odrostami? Wyglądam jak sierotka Marysia.
Ja farbuję włosy regularnie co 1,5 miesiąca, nie ma opcji o odrostach Rozmawiałam na ten temat z lekarzami i dzisiaj są już inne składniki niż kiedyś i nie ma się co stresować. Jedyne na co zwracam uwagę to wszystkie zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie wykonuję przy dobrej wentylacji

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
To tak jak ja, też najwięcej siedzę, przed kompem. Ewentualnie korepetycji udzielam ale to też na siedząco. Oj brakuje ruchu, ale jakoś nie umiem się zmotywować
Ja staram się trzymać równowagę i mobilizować się do ćwiczeń i basenu lub chociaż spaceru

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
nie wiem co dalej, do gina nie mogę się dodzwonić 2x glukozy nie przeszłam i dupa



Patrzcie co łajdaczka (ma dzieciora z innym ma rude łaty )przyniosła ze sobą ostatnio jeden się uchował- reszta nie żyje... we wiacie leżą skrawki futra i kości jakieś
I tak nie wróżę długiego życia malcowi, bo to nie pierwszy i ostatni raz kiedy przynosi, potem znikają i nigdy się nie pokazują


A Filip dostał 1 raz wczoraj po ryju od matki małego ojj bardzo był zniesmaczony i zły po tym fakcie... otworzyliśmy drzwi żeby zobaczyć jaka reakcja będzie do małego- matka za nim stała... mały włazi już nam na próg, Filip chce go powąchać i nagle łajdaczka dała mu z liścia, a ten jak odskoczył i uciekł się śmiejemy, że jest 1:1 bo on też ją kiedyś plasnął w pyszczor a ona broniła swojego dzieciaczka po prostu
O BOŻE! Jakie cudo! Dobrze, że jeszcze jestem w Łodzi bo inaczej bym Cię znalazła i ukradała to maleństwo! Cudowne
__________________
Gabrysia - 09.02.2012
Aniołek [*] - 05.02.2010
Mijus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 15:05   #2594
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
nie wiem co dalej, do gina nie mogę się dodzwonić 2x glukozy nie przeszłam i dupa



Patrzcie co łajdaczka (ma dzieciora z innym ma rude łaty )przyniosła ze sobą ostatnio jeden się uchował- reszta nie żyje... we wiacie leżą skrawki futra i kości jakieś
I tak nie wróżę długiego życia malcowi, bo to nie pierwszy i ostatni raz kiedy przynosi, potem znikają i nigdy się nie pokazują


A Filip dostał 1 raz wczoraj po ryju od matki małego ojj bardzo był zniesmaczony i zły po tym fakcie... otworzyliśmy drzwi żeby zobaczyć jaka reakcja będzie do małego- matka za nim stała... mały włazi już nam na próg, Filip chce go powąchać i nagle łajdaczka dała mu z liścia, a ten jak odskoczył i uciekł się śmiejemy, że jest 1:1 bo on też ją kiedyś plasnął w pyszczor a ona broniła swojego dzieciaczka po prostu
Śliczny ten malutki kiciuś
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 15:10   #2595
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez Mijus Pokaż wiadomość
O BOŻE! Jakie cudo! Dobrze, że jeszcze jestem w Łodzi bo inaczej bym Cię znalazła i ukradała to maleństwo! Cudowne
no słodziuchny, ale co z tego, daje się mleko, jedzenie (już je suchy pokarm ) a potem i tak go coś zje
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 15:20   #2596
n1kotynka
Zadomowienie
 
Avatar n1kotynka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez Mijus Pokaż wiadomość

Ja tam nie mam z tym problemów, jeszcze nie zdarzyło mi się wstawać w nocy na siusiu



Mi najbardziej przypadło do gustu to z kołyską, super sprawa! Ciekawe jak to się sprawdza Dodałam sobie aukcję do ulubionych


_____________

Wczoraj zadzwoniła do mnie siostra z informacją, że ma dla mnie 4 worki ciuchów,materac i kołderkę Odziedziczone po naszej siostrzenicy przyrodniej Wszystko zadbane, czyściutkieAle się cieszę i nie mogę się doczekać kiedy to zobaczę, narazie czekam na zdjęcia, żeby choć troche mieć radości
no właśnie też ciekawa jestem i zobaczymy zdecyduje się chyba na nie bo najbardziej mi się podoba

super, że tak Ci siostra przyszykowała wszystko ja mam 2 siostry i jak proponowały mi wcześniej pomoc, tak teraz cisza. Trudno kupię wszystko sama
Cytat:
Napisane przez tygrysia Pokaż wiadomość
Dokładnie tak. To jak się uda będziemy razem do parku z dziećmi na spacerki chodziły Teraz tak ładnie tam zrobili, aż miło.
no ładnie ładnie, ale ceny mieszkań nas odstraszają niestety po kórej stronie parku szukacie mieszkania? od drawskiej czy włodarzewskej?
może warto, żebyście się przejechali w okolicy bo sporo ofert wisi na balkonach
Cytat:
Napisane przez annyonne Pokaż wiadomość


Podoba mi się 3 i 4 ale tak się zastanawiam czy mają przykrywaną szufladę, bo jak nie to w moim zdaniem odpadają.

A co myślicie o otulaczkach: http://motherhood.pl/produkt/otulaczek.html i takich oto podkładach: http://motherhood.pl/produkt/bawelni...scieradlo.html

I się pochwalę zapisaliśmy się do szkoły rodzenia, start 2 listopada
otulaczek być musi ja widziałam na allegro za 39 zł, nie wiem ile ten kosztuje

i super, że idziecie do szkoły rodzenia
Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość


Nikotynka nam sie tez podobał ten model łózeczka z płozami, ale zrezygnowalismy bo duzo sie nasłuchałam ze maluch jak sie przyzwyczai do lulania to bedzie chciał zawsze i wciąż
I na ta chwile moim faworytem jest to:
http://allegro.onet.pl/arus-16el-loz...834884050.html
Juz wsumie chcialam zamawiac, ale nie ma gdzie tego trzymac, wiec jak bedzie pokój małej skonczony to wtedy sie zamowi i od razu rozłozymy zeby sie wietrzyło

Aaa wczoraj zamowilam wkoncu spodnie ciazowe, bo w moich normalnych jeansach musialam juz odpinac guzik, a legginsy nie do wszystkiego pasują
http://allegro.pl/show_item.php?item=1847496205
o takie, mam nadzieje ze bede zadowolona
yyy ale to nie trzeba dziecka cały czas bujac a jest kołyska i łożeczko w jednym no i szuflada

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość


Taaaa... ja sie boję do sklepu wyjsc bo nie wiem czy za chwilkę pęcherz mnie nie będzie cisnąć
Co do łóżeczka to najfajniejsze to pierwsze. Połączenie łóżeczka i kołyski i ma szufladę gdzie mozna zapas pampersów schować. Moja bratanica w takim nynała
no mi pęcherz co chwile ciśnie, takie uroki wczoraj na szkole rodzenia mówili, że będzie coraz gorzej

dzienx za opinię bede kupować

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
Na śląsku Usia mówi się na Urszulę z tego co wiem
A na Łucję różnie, najczęściej Lusia lub tak jak wspomniała dph Lucynka


tak, to Inutil wstawiała link do tej pościeli... Szukam jej na allegro właśnie.

póki co znalazłam taką pościel 2elementową http://allegro.pl/baby-raj-2-element...856615401.html
aaa właśnie ta dzięki
mi się właśnie te wszyskie misie i róże nie podobają za bardzo i tam jeszcze taką fajną krateczkę mają i paseczki

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Też właśnie się rozglądam za łóżeczkami i tak myślę, żeby kupić takie, które da się potem przerobić na łóżko. Oczywiście z szufladą, bo zawsze jest za mało miejsca
http://allegro.onet.pl/4b-klups-loze...834996444.html
http://allegro.onet.pl/lozeczko-tapc...837395946.html
też fajne

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość


Nikotynka
Już mi lepiej, bo tak to kuj-pom tu na wątku rządzi
powiem CI więcej - moja mama jest urodzona w Mielcu, dokładnie kilka km pod - w Chrząstowie ( nie wiem cyz będziesz kojarzyć) i mam tam ciocię, kuzyna i kuzynkę swego czasu bardzo często tam bywałam i Mielec jako tako znam

Cytat:
Napisane przez magda1804 Pokaż wiadomość
czesc mamusie


[/COLOR]


Poza tym u mnie i dzidzi ok. 28 września zaczęliśmy 7 miesiąc i czuje jak robi mi sie coooraz ciezej. Trudnosci z oddychaniem i takie tam W ostatni weekend zaczęłam studia i bardzo sie ciesze, bo chociaz wykorzystam nadmiar czasu


Nikotynka uważaj kochana. Leż jak najwięcej i nie przemęczaj się

gratulacje 7 miesiąca klask i:
wiem co czujesz ja czuję to samo
jest coraz ciężej, trudno się oddycha i masakra ze zginaniem się ;/ i jeszcze zauważyłam, że chodzę już wolniej niż wcześniej

a co do uważania to nie wiem co się ze mną dzieje, ale teraz wyskoczyłam na chwilę do miasta i przeszłam może z 500 m i znowu tak mnie zaczęło kłuć w brzuchu, że musiałam wziąc taxe do domu bo tak bolało ;/
lekarz nic nie mówi, a ja nie chce iść do szpitala ani przedwcześnie urodzić moja mama mi mówi, że jeszcze z 6 tygodni bezpiecznie musze wytrzymać

teraz gorączkowo zabieram się za wyszukiwanie rzeczy w internecie i kompletowanie wyprawki tylko nie wiem ile bodziaków, pajacy itd kupować bo w wyprawkach nawet z pierwszej strony jest ze po 5 par ale nie wiem czy to nie za mało bo prać codziennie mi się nie uśmiecha
n1kotynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 15:21   #2597
n1kotynka
Zadomowienie
 
Avatar n1kotynka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
no słodziuchny, ale co z tego, daje się mleko, jedzenie (już je suchy pokarm ) a potem i tak go coś zje
oj słodziak
ja bym strasznie chciała mieć kociaka w domu ale z psem by się nie dogadali a szkoda ;/
n1kotynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 15:31   #2598
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
oj słodziak
ja bym strasznie chciała mieć kociaka w domu ale z psem by się nie dogadali a szkoda ;/
ja mam jednego wielkiego kocura i tyle mi starczy

Do lodziarni przychodzi mama, tata i siedmioletni synek. Tata staje przy ladzie i mówi: dla Ciebie kochanie (tu zwraca się do żony), dla Ciebie rozumiem jak zwykle czekoladowe, dla mnie pistacjowe, a dla Ciebie wielki łbie? (mówi do chłopaka i z rozmachem wali go w dymkę). – Jak pan może – włącza się starsza pani. – Przecież to dziecko – dodaje. Mężczyzna poprawia płaszcz, przysuwa się do staruszki i szarmancko zaczyna wyjaśniać. – Proszę pani. Są trzy rzeczy, które mężczyzna w pewnym wieku i z pewną pozycją społeczną, a ja jestem takim mężczyzną, powinien posiadać. Pierwsza rzecz, proszę szanownej pani, którą powinien posiadać mężczyzna w pewnym wieku i z odpowiednim prestiżem społecznym, na który pracował całę życie, jest proszę pani dom. I widzi pani ten dom na wzgórzu? To jest właśnie mój dom. Drugą rzecz, którą powinien posiadać mężczyzna w pewnym wieku, który dorobił się pewnej pozycji w życiu, jest proszę pani samochód. I widzi pani tego leksusa stojącego przed lodziarnią? To jest proszę pani mój samochód. Wreszcie trzecią rzeczą, którą powinien posiadać mężczyzna w pewnym wieku, który ma odpowiednią pozycję społeczną, na którą zresztą całe życie pracował, jest proszę pani piękna żona z bardzo wąską cipką. I to też miałem dopóki …(i tu wali chłopca w głowę) ten wielki łeb się nie urodził!!
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 15:33   #2599
likas
Raczkowanie
 
Avatar likas
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 252
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cześć,
czy mogę tez przyłączyć się do Waszych pogaduch ??
Termin mam na 15.01.12 i nadal nie wiem kogo nosze pod serduchem.
likas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 15:40   #2600
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez tygrysia Pokaż wiadomość
U nas będzie Mikołaj albo właśnie Julian
Mi się marzy Michaś ale ostatnio tż mnie zaskoczył mówiąc ze dlaczego Michał - mu sie podoba Julian no i mam teraz dylemat bo wiem ze on jakoś wielce nie będzie się upierac przy tym imieniu ale znając mnie będe chciała zrobicx mu przyjemnosc żeby było mu miło i pewnie dam Julian nie powiem tezmi sie podoba bo jest bardzo mało imion męskich które mi sie podobają

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
nie wiem co dalej, do gina nie mogę się dodzwonić 2x glukozy nie przeszłam i dupa



Patrzcie co łajdaczka (ma dzieciora z innym ma rude łaty )przyniosła ze sobą ostatnio jeden się uchował- reszta nie żyje... we wiacie leżą skrawki futra i kości jakieś
I tak nie wróżę długiego życia malcowi, bo to nie pierwszy i ostatni raz kiedy przynosi, potem znikają i nigdy się nie pokazują


A Filip dostał 1 raz wczoraj po ryju od matki małego ojj bardzo był zniesmaczony i zły po tym fakcie... otworzyliśmy drzwi żeby zobaczyć jaka reakcja będzie do małego- matka za nim stała... mały włazi już nam na próg, Filip chce go powąchać i nagle łajdaczka dała mu z liścia, a ten jak odskoczył i uciekł się śmiejemy, że jest 1:1 bo on też ją kiedyś plasnął w pyszczor a ona broniła swojego dzieciaczka po prostu
śliczny kociaczek, kocham koty mam jednego przytulasa w domu który śpi ze mną we wyrku

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

a tak w ogóle helloł mamuśki, byłam dzis u dentystki okazało sie ze mam dwa korzenie do usunięcia hirurgicznego :# mam sie zgłosić do szpitala by to usunąć jak najszybciej bo gorzej jak sie zbierze ropa i pojdzie na organizm jestem załamana miałam nadzieję z ekorzeń jest dobry i uda sie zrobic ząbek na srube w ten korzeń a tu kicha jestem przerażona jak sie dowiedziałąm ze to hirurgicznei trzeba usłyszeć bo nie dawno czytałam o takim czymś ze babce sie wdało zakażenie poszła ropa na organizm i zmarła była w ciaży w 34tyg
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 15:50   #2601
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez Angelika_26 Pokaż wiadomość
Też myślałam nad Mikołajem , ale koleżanki synek ma tak na imię. A Julek super bardzo mi sie podoba. Za 2 tyg mam wizyte u lekarza to moze mi już powie czy dziewczynka czy chłopiec.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Boniu dziewczyny nie mogę na siebie patrzeć w lusterku. Mój odrost na włosach jest gigantyczny!! I nie wiem czy ufarbować czy nie? Czy się przemęczyć jeszcze trochę z tymi odrostami? Wyglądam jak sierotka Marysia.
Julian, kojarzy mi się z królem Julianem z Madagaskaru a Mikołaj to wiadomo - Święta! Oba imiona są super, chociaż ja wolę Mikołaja. Już powiedziałam mężowi, że ja wybiorę kolejność, bo to w końcu ja rodzę Także będzie Mikołaj, Julian.

Farbuj, tylko farbami bez amoniaku i będzie ok. Najlepiej u fryzjera, tylko zaznacz, że jesteś w ciąży.

Cytat:
Napisane przez magda1804 Pokaż wiadomość
czesc mamusie


[/COLOR]
Poza tym u mnie i dzidzi ok. 28 września zaczęliśmy 7 miesiąc i czuje jak robi mi sie coooraz ciezej. Trudnosci z oddychaniem i takie tam W ostatni weekend zaczęłam studia i bardzo sie ciesze, bo chociaz wykorzystam nadmiar czasu
WoW! Gratulki! Mi jeszcze trochę brakuje

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość

Patrzcie co łajdaczka (ma dzieciora z innym ma rude łaty )przyniosła ze sobą ostatnio jeden się uchował- reszta nie żyje... we wiacie leżą skrawki futra i kości jakieś
I tak nie wróżę długiego życia malcowi, bo to nie pierwszy i ostatni raz kiedy przynosi, potem znikają i nigdy się nie pokazują
Cudowne maleństwo, uwielbiam trikolrki Takie ubarwienie mają dziewczynki.

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość

no mi pęcherz co chwile ciśnie, takie uroki wczoraj na szkole rodzenia mówili, że będzie coraz gorzej
Od kiedy chodzisz do szkoły rodzenia? Na żelazną? Ja zaczynam 11/10/2011

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość

no ładnie ładnie, ale ceny mieszkań nas odstraszają niestety po kórej stronie parku szukacie mieszkania? od drawskiej czy włodarzewskej?
może warto, żebyście się przejechali w okolicy bo sporo ofert wisi na balkonach
Jeżdżę tamtędy co najmniej 2 w tygodniu. Widziałam ogłoszenia, ale jak widzę 10 tyś czy 11 tyś za m2 to myślę, że ludzie na głowy poupadali. Zatrzymali się na cenach sprzed kilku lat. Jeszcze żeby były jakoś super wykończone te mieszkania a tu zwykle jest podstawowo.
My utargowaliśmy i jesteśmy zadowoleni, zobaczymy jak pójdzie.
Ty z której strony mieszkasz?

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Cytat:
Napisane przez likas Pokaż wiadomość
Cześć,
czy mogę tez przyłączyć się do Waszych pogaduch ??
Termin mam na 15.01.12 i nadal nie wiem kogo nosze pod serduchem.
Zapraszamy

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
Mi się marzy Michaś ale ostatnio tż mnie zaskoczył mówiąc ze dlaczego Michał - mu sie podoba Julian no i mam teraz dylemat bo wiem ze on jakoś wielce nie będzie się upierac przy tym imieniu ale znając mnie będe chciała zrobicx mu przyjemnosc żeby było mu miło i pewnie dam Julian nie powiem tezmi sie podoba bo jest bardzo mało imion męskich które mi sie podobają

U mnie też imię Julian zaproponował mąż Ja jakoś za Mikołajem jestem bardziej, ale oba imiona super
Michał jest oki, tylko ja ma wielu znajomych z tym imieniem i mi się za bardzo kojarzy.
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 15:58   #2602
n1kotynka
Zadomowienie
 
Avatar n1kotynka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
ja mam jednego wielkiego kocura i tyle mi starczy

Do lodziarni przychodzi mama, tata i siedmioletni synek. Tata staje przy ladzie i mówi: dla Ciebie kochanie (tu zwraca się do żony), dla Ciebie rozumiem jak zwykle czekoladowe, dla mnie pistacjowe, a dla Ciebie wielki łbie? (mówi do chłopaka i z rozmachem wali go w dymkę). – Jak pan może – włącza się starsza pani. – Przecież to dziecko – dodaje. Mężczyzna poprawia płaszcz, przysuwa się do staruszki i szarmancko zaczyna wyjaśniać. – Proszę pani. Są trzy rzeczy, które mężczyzna w pewnym wieku i z pewną pozycją społeczną, a ja jestem takim mężczyzną, powinien posiadać. Pierwsza rzecz, proszę szanownej pani, którą powinien posiadać mężczyzna w pewnym wieku i z odpowiednim prestiżem społecznym, na który pracował całę życie, jest proszę pani dom. I widzi pani ten dom na wzgórzu? To jest właśnie mój dom. Drugą rzecz, którą powinien posiadać mężczyzna w pewnym wieku, który dorobił się pewnej pozycji w życiu, jest proszę pani samochód. I widzi pani tego leksusa stojącego przed lodziarnią? To jest proszę pani mój samochód. Wreszcie trzecią rzeczą, którą powinien posiadać mężczyzna w pewnym wieku, który ma odpowiednią pozycję społeczną, na którą zresztą całe życie pracował, jest proszę pani piękna żona z bardzo wąską cipką. I to też miałem dopóki …(i tu wali chłopca w głowę) ten wielki łeb się nie urodził!!

Cytat:
Napisane przez likas Pokaż wiadomość
Cześć,
czy mogę tez przyłączyć się do Waszych pogaduch ??
Termin mam na 15.01.12 i nadal nie wiem kogo nosze pod serduchem.
witaj
Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
Mi się marzy Michaś ale ostatnio tż mnie zaskoczył mówiąc ze dlaczego Michał - mu sie podoba Julian no i mam teraz dylemat bo wiem ze on jakoś wielce nie będzie się upierac przy tym imieniu ale znając mnie będe chciała zrobicx mu przyjemnosc żeby było mu miło i pewnie dam Julian nie powiem tezmi sie podoba bo jest bardzo mało imion męskich które mi sie podobają



śliczny kociaczek, kocham koty mam jednego przytulasa w domu który śpi ze mną we wyrku

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

a tak w ogóle helloł mamuśki, byłam dzis u dentystki okazało sie ze mam dwa korzenie do usunięcia hirurgicznego :# mam sie zgłosić do szpitala by to usunąć jak najszybciej bo gorzej jak sie zbierze ropa i pojdzie na organizm jestem załamana miałam nadzieję z ekorzeń jest dobry i uda sie zrobic ząbek na srube w ten korzeń a tu kicha jestem przerażona jak sie dowiedziałąm ze to hirurgicznei trzeba usłyszeć bo nie dawno czytałam o takim czymś ze babce sie wdało zakażenie poszła ropa na organizm i zmarła była w ciaży w 34tyg
miałam stan zapalny i ropę w zębie... nic przyjemnego ale im szybciej zrobisz tym lepiej
a takich rzeczy to nie czytaj

Cytat:
Napisane przez tygrysia Pokaż wiadomość


Od kiedy chodzisz do szkoły rodzenia? Na żelazną? Ja zaczynam 11/10/2011

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------



Jeżdżę tamtędy co najmniej 2 w tygodniu. Widziałam ogłoszenia, ale jak widzę 10 tyś czy 11 tyś za m2 to myślę, że ludzie na głowy poupadali. Zatrzymali się na cenach sprzed kilku lat. Jeszcze żeby były jakoś super wykończone te mieszkania a tu zwykle jest podstawowo.
My utargowaliśmy i jesteśmy zadowoleni, zobaczymy jak pójdzie.
Ty z której strony mieszkasz?

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------


heh byliśmy wczoraj pierwszy raz

chodzimy do szkoły rodzenia na grzybowskiej 5 spotkań raz w tygodniu wczoraj było zapoznawcze, o okresie przed porodem co się dzieje kilka tygodni wcześniej no i jakie są objawy porodu, kiedy jechać do szpitala no i o ćwiczeniach w ciąży i o masażach z fizjoterapeutą

za tydzień będzie hardcore bo będzie o porodzie
a ja mieszkam od strony drawskiej
n1kotynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 16:04   #2603
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
na bank przemeblowanie robią sobie żebyśmy się nie zdziwiły po porodzie, że nasze narządy zmieniły miejsca

spoko spoko, dzieciak pokaże na co go stać Niech tż szykuje du.e i się dobrze nadstawi


Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
czesc
trzeci dizen strasznie balały mnie pachwiny i wogole niemogłam sie ruszac zabardzo,pojechalam do Leszna do lekarza który robił mi usg 4d i po tej wizycie odrazu mi ulzyło...
Z Synusiem wszystko dobrze ,szyjka "urosla" do 36mm- wiec też dobrze,szyjka zamknięta- zero rozwarcia, więc te bóle co mam to pewnie od tego mojego chorego bioderka- gdzies tam cos uciska i dlatego boli.Taki urok mojej ciąży poprostu i muszę to zcierpiec.
Lekarz zmienił mi tabletki z duphastonu na luteine dopochwowo 2x2.
Zobaczyny jak dalej będzie

Odrazu zaliczyłam sklep 'u kubusia" i kupiłam troszeczkę ciuszkóww
Jak w tym sklepie z cenami itp.? bo to na fabrycznej jest, tak?

Cytat:
Napisane przez tygrysia Pokaż wiadomość
Moje dziecko cały czas bardzo kopie i się ciągle wierci. Wieczorami tak rozrabia, że już śmiać mi się chce Wcześniej czekałam na każdy kopniaczek a teraz czasami myślę, że mógłby się nie co uspokoić
mam podobne odczucia, szczególnie w nocy

Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87 Pokaż wiadomość
Wróciłam z miasta właśnie byłam oglądać wózki, w sklepie spodobał mi się TACO był czerwony i tak jak nie lubię czerwonych wózków ten był i łatwo się prowadził itd super.... teraz to już mam wogóle zamęt, dla małej kupiłam dziś :

1. czapeczkę na zimę(foto)
2. skarpetki (6 par) - 2 na foto reszta pojechała z moja mama w reklamówce do niej do domu
3. dresik (u mamy)
4. śpioszki

nic więcej jej już nie potrzeba... w ogole nie potrzeba to chyba ze względu tylko na to, że ona ma po Tomku dużo ubranek i wszystkie często "męskie" kolory mają więc wybrałam kilka dla panienki żeby nie było

Oglądałam też śpiworek do wózka - śliczny, podszywany polarem - cudo 119 zł - tylko kolor zależy jaki wózek kupimy


Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
my w Wielkanoc dlatego jest zajączek

u teściów na łóżku...

To nasze powstało po poprawinach tzn. były one niestandardowo tydzień po slubie

Cytat:
Napisane przez likas Pokaż wiadomość
Cześć,
czy mogę tez przyłączyć się do Waszych pogaduch ??
Termin mam na 15.01.12 i nadal nie wiem kogo nosze pod serduchem.
Cześć
Ja mam termin na 15 dni później i też nie wiem
_________________________ ______________
Hi

Byłam dzisiaj w mieście w jedną stronę piechotą, w drugą autem z mężem.
Bobisiowi kupiłam w lumpku kurtkę z polaru na podszece za 2 zł i sztruksowe ogrodniczki za 3 no i śliniaczek
A sobie bluzkę, sweter i sukienkę już w coraz mniej ubrań wchodzę - w spodnie żadne, a bluzki są już w 90% przykrótkie
No i jak szłam dzisiaj do sklepu ciążowego, tak go zamknęli... na dniach chyba czyli mam do wyboru tylko 1 albo all
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 16:05   #2604
Anulka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 259
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

MartuNiunia87 - super czapeczka i skarpetki...

Witajcie dziewczyny, ja piszę abyście wiedziały ,że nie zaginęłam.
Wracam późno z uczelni, potem coś jem i po prostu padam.
Trochę Was poczytam ..ale nie mam siły na odpisywanie.
Dzisiaj chyba poczułam pierwsze delikatne ruchy mojej kruszynki.
Tak miałam rękę przyłożona do brzucha i.... to było to..
Strasznie fajne uczucie... - oby było więcej...

U mnie dziś 19 tydzień i 6 dni i już widać mi mały brzuszek.
Zdarzyło się we wtorek ,że znajomy z uczelni zapytał jak się czuje...bo widzi ,że w ciąży jestem. Byłam bardzo zdziwiona ,że zauważył- nikt mu wcześniej nie powiedział.
Powiedział mi,że zawsze miałam plaski brzuch i teraz tak przeszłam przez korytarz i pomyślał - rok po ślubie... chyba nie przytyła tylko w brzuszku i trafił. Fajne uczucie... bo jak na razie komuś mówię ,że jestem w ciąży to nie chcą uwierzyć a jak jeszcze dodam ,że 5 miesiąc to tym bardziej.

Trzymajcie się ciepło...
będę starała się nadrabiać te 30 stron co od piątku powstały

pa
Anulka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 16:06   #2605
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez Angelika_26 Pokaż wiadomość
Julek od Juliana- sama widzisz kochana jak Cie poniosło to imię do tańczenia.
a jak!!!
uwielbiam pingwiny z madagaskaru, a krol julian to w ogole rzadzi
I jest ladniejsze to imie niz Juliusz moim zdaniem

Gniewko jak Gniewko, ale ja poznalam niedawno Ziemka i...pewnie jestem jakas dziwna,ale spodobalo mi sie

Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
a teraz idę robić obiad na dzis spagetti boloniese
przybij piatala
tez mialam spaghetti

Cytat:
Napisane przez Mijus Pokaż wiadomość
Też bardzo lubię ten numer, choć grozi on nagłą potrzebą zjedzenia czegoś słodkiego
ooo taak, zgadzam sie
chociaz dzisiaj po tej glukozie pierwszy raz nie chce mi sie slodkiego-nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo

dobrze, ze tz zareagowal, plusik dla niego

no i zazdroszcze tych toreb ciuchow

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
pearl gratuluje glukozy


Cytat:
Napisane przez Haniula
Aaa wczoraj zamowilam wkoncu spodnie ciazowe, bo w moich normalnych jeansach musialam juz odpinac guzik, a legginsy nie do wszystkiego pasują
http://allegro.pl/show_item.php?item=1847496205
o takie, mam nadzieje ze bede zadowolona
"no ladne cacko"
chyba sobie odgapie i bede miala do kozaczkow i emu
daj znac, jak przyjda, co myslisz
no i jak z dlugoscia,bo na mnie wiekszosc jest zawsze za krotka

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
dla maluszka, niech pokaże matce na co go stać z nim nie ma to tamto
to samo mu powiem na chwilke przed podrzuceniem go do cioci Eweliny Agatki
Cytat:
Napisane przez Agatek
Od podstawówki choruję na imię Kuba- Jakub. Kiedyś się pochwaliłam szwagierce, że jak będę mieć synka to tak go nazwę... i co? Ona zaszła (3 lata temu) i miała być 4 dziewucha a wyszedł chłopak... nazwali KUBA najlepsze, że poród w dniu 12 października kiedy my z tż obchodziliśmy 4 rocznicę bycia razem
a to lachudra !!!
u nas jest zasada, ze jak ktoras klepie imie, to druga to szanuje
ale w rodzinie tzta tez tak bylo, ze jakas tam kuzynka podebrala siostrze tza imie i tez jest wsciekla, chociaz na razie na dzieciaka sie nie zapowiada - bardziej na kariere nastawiona

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
To tak jak ja, też najwięcej siedzę, przed kompem. Ewentualnie korepetycji udzielam ale to też na siedząco.
a z czego, z czego???

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
my w Wielkanoc dlatego jest zajączek
a mnie tz strzelil Niespodzianke dokladnie na 25 urodziny
no i dzieciak na szczescie mazurski, nie warszawski
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see

Edytowane przez pearpearl
Czas edycji: 2011-10-05 o 16:11
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 16:37   #2606
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Znalazłam fajne spodnie na all - sztruksy z przesyłką 25 zł i co... w biodrach 15 cm więcej niż mam, w udach 13. kicha

Znalazłam inne, ale mąż musi mnie obmierzyć
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 16:58   #2607
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
to samo mu powiem na chwilke przed podrzuceniem go do cioci Eweliny Agatki
no wredny @piszon z Ciebie no

ale będziesz poobijana do porodu przeze mnie
Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
a to lachudra !!!
u nas jest zasada, ze jak ktoras klepie imie, to druga to szanuje
ale w rodzinie tzta tez tak bylo, ze jakas tam kuzynka podebrala siostrze tza imie i tez jest wsciekla, chociaz na razie na dzieciaka sie nie zapowiada - bardziej na kariere nastawiona
ehh może to ja niepotrzebnie się chwaliłam?? skoro w wieku 20 lat nie planowałam zachodzić... wredna s.ka z niej i tyle... a teraz ją poznałam 'lepiej' i w ogóle głupia i pusta dziewucha z niej
Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
a mnie tz strzelil Niespodzianke dokladnie na 25 urodziny
no i dzieciak na szczescie mazurski, nie warszawski
wtedy padł złoty strzał strzał w dziesiątkę prezencik super moim skromniastym zdaniem
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 17:12   #2608
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
no wredny @piszon z Ciebie no

Cytat:
Napisane przez Agatek
ale będziesz poobijana do porodu przeze mnie
a lej, ile chcesz, tylko na brzusio uwazaj
Cytat:
Napisane przez Agatek
ehh może to ja niepotrzebnie się chwaliłam?? skoro w wieku 20 lat nie planowałam zachodzić... wredna s.ka z niej i tyle... a teraz ją poznałam 'lepiej' i w ogóle głupia i pusta dziewucha z niej
ja kiedys tez chorowalam na Kubusia, ale moze pocieszy Cie fakt, ze jest to teraz najpopularniejsze imie, wiec Twoj Kubus mialby jeszcze 5 w przedszkolu,klasie itd. Teraz Sebastian duzo bardziej mi sie podoba niz Kuba
Cytat:
Napisane przez Agatek
wtedy padł złoty strzał strzał w dziesiątkę prezencik super moim skromniastym zdaniem
no...cellulit, rozstepy i cycki po kolana

a tak na serio to najpiekniejszy prezent w moim zyciu
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 17:30   #2609
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

jeeej... niedawno wróciłam z miasta. Ostatnio w lumpku kupiłam dzinsową spódnicę ciążową i dziś szukałam do niej rajstop ciążowych kryjących w kolorze śliwka/fiolet. Makabra... w zwykłych rajtuzowych sklepach z ciążowych można dostać beżowe ewentualnie czarne i na tym koniec. Dopiero w sklepie ciążowym dostałam śliwkowe, a już myślałam ze będę skazana na czarne.

Cytat:
Napisane przez likas Pokaż wiadomość
Cześć,
czy mogę tez przyłączyć się do Waszych pogaduch ??
Termin mam na 15.01.12 i nadal nie wiem kogo nosze pod serduchem.
Helooł A skąd jesteś?
Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
a mnie tz strzelil Niespodzianke dokladnie na 25 urodziny no i dzieciak na szczescie mazurski, nie warszawski
a u mnie TŻ sam sobie zrobił niespodziankę na 33 urodzinki No i dobrze bo stary już się robi
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 17:35   #2610
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
nie wiem co dalej, do gina nie mogę się dodzwonić 2x glukozy nie przeszłam i dupa
Patrzcie co łajdaczka (ma dzieciora z innym ma rude łaty )przyniosła ze sobą ostatnio jeden się uchował- reszta nie żyje... we wiacie leżą skrawki futra i kości jakieś
I tak nie wróżę długiego życia malcowi, bo to nie pierwszy i ostatni raz kiedy przynosi, potem znikają i nigdy się nie pokazują


A Filip dostał 1 raz wczoraj po ryju od matki małego ojj bardzo był zniesmaczony i zły po tym fakcie... otworzyliśmy drzwi żeby zobaczyć jaka reakcja będzie do małego- matka za nim stała... mały włazi już nam na próg, Filip chce go powąchać i nagle łajdaczka dała mu z liścia, a ten jak odskoczył i uciekł się śmiejemy, że jest 1:1 bo on też ją kiedyś plasnął w pyszczor a ona broniła swojego dzieciaczka po prostu
Kotek cudny i jak lubi aparat ,gdzie obiektyw to on patrzy
.Jak juz dodzwonisz sie do gina to daj znać co powiedział ,bo ja czuje ,ze będę miałą ten sam problem,ale nie przez to ,ze za słodkie dla mnie tylko ja nie mogę nic zjeść ani się napić rano bo zwracam od razu
Cytat:
Napisane przez likas Pokaż wiadomość
Cześć,
czy mogę tez przyłączyć się do Waszych pogaduch ??
Termin mam na 15.01.12 i nadal nie wiem kogo nosze pod serduchem.
Hej ,pewnie ,napisz moze cos o sobie ,skad jesteś i w ogóle
Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość

przybij piatala
tez mialam spaghetti
a mnie tz strzelil Niespodzianke dokladnie na 25 urodziny
no i dzieciak na szczescie mazurski, nie warszawski
A co ,że niby warszawski to gorszy .Piąteczka
Ja złoty strzał przyjęłam 1 maja jak papież był kanonizowany
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:44.