Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II 2012 - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-26, 22:39   #451
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
hej hej

agawoo to Twój maluszek jest bardzo tajemniczy oj nie ładnie tak ciocie wizażowe trzymać w niepewności

agatku dla Zajączka za przybranie na wadze

dzisiaj spisywałam liste zakupów dla Tuptusia i ładna sumka mi wyszła za same kosmetyki laktator, sterylizator, butelki, ręczniczki, podkłady i wszystko co potrzebne 917 zł. Na szczęście ubranek już nie musimy kupować bo dostalam dzisiaj ogromny worek od siostry i ma jeszcze donieść także do 3-6 miesięcy jesteśmy zabezpieczeni :P tzn tak mi się wydaje

jutro rano idę siuśki oddać, zrobić morfologię i jakieś HSB
No mamusię i tatusia też w niepewności trzyma

Niezła sumka, ja się aż boję, muszę siąść i wszystko spisać

Ja już przywiozłam TZcika, wyprysznicowałam się, a teraz wypiję herbatkę i uciekam spać Dobranoc
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 22:47   #452
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
o matko, tak samo jak moj tz
toz ani jedna, ani druga nie nadaje sie do modelingu
my z Twoim tż trzymamy sztamę! chłopak wie co dobre!!

a ja jem na łóżku popcorn i przeglądam jaki filmik na dobranoc obejrzeć...
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 22:51   #453
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Dobry wieczor
Nie dam rady nadrobic 5 stron, glowa mi peka, mam zatkany nos, kicham co 5 minut i mam goraczke. A jutro pobudka o 6.30 i do roboty .
Bylam w aptece to mi powiedzieli ze jedynie paracetamol moge brac albo inhalacje robic. Moim zdaniem jak nic nie bede brala to skonczy sie pewnie antybiotykiem;/. Ostatnio bylam chora w 3. miesiacu i dostalam penicyline od lekarza. Jak na razie biore paracetamol przeciwbolowo.
Pearl opis mieszkania jak marzenie, trzymam kciuki zeby udalo sie wam je kupic

P.S. Ta moja kolezanka co urodzila synka za wczesnie i byl w stanie krytycznym jest juz od tygodnia z nim w domu i dzis ja widzialam w centrum handlowym , maly wyglada jakby sie urodzil w 6. miesiacu a nie w 9. , dlon ma mniejsza od mojego malego palca, topi sie w ubrankach rozm 56 i nigdy tak malego niemowlecia nie widzialam. Zakochalam sie

Uciekam do lozka

Edytowane przez AgaMili
Czas edycji: 2011-10-26 o 22:54
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 23:01   #454
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Dobry wieczor
Nie dam rady nadrobic 5 stron, glowa mi peka, mam zatkany nos, kicham co 5 minut i mam goraczke. A jutro pobudka o 6.30 i do roboty .
Bylam w aptece to mi powiedzieli ze jedynie paracetamol moge brac albo inhalacje robic. Moim zdaniem jak nic nie bede brala to skonczy sie pewnie antybiotykiem;/. Ostatnio bylam chora w 3. miesiacu i dostalam penicyline od lekarza. Jak na razie biore paracetamol przeciwbolowo.
Pearl opis mieszkania jak marzenie, trzymam kciuki zeby udalo sie wam je kupic

P.S. Ta moja kolezanka co urodzila synka za wczesnie i byl w stanie krytycznym jest juz od tygodnia z nim w domu i dzis ja widzialam w centrum handlowym , maly wyglada jakby sie urodzil w 6. miesiacu a nie w 9. , dlon ma mniejsza od mojego malego palca, topi sie w ubrankach rozm 56 i nigdy tak malego niemowlecia nie widzialam. Zakochalam sie

Uciekam do lozka
super, że z dzidzią wszystko ok a swoją drogą ma koleżanka odwagę że po takich przeżyciach maleństwo zabiera do centrum handlowego, przecież to jest siedlisko wszelkiego rodzaju wirusów

witaj w klubie :/ mnie też coś dopada tzn na razie katar i oby na nim się skończyło, wszystko chyba przez tą pogodę u nas raz ciepło raz zimno nie wiadomo jak się ubrać

dzisiaj miałam stresa bo cały dzień nie czułam Dorotki no ale jak się położyłam wieczorem to w końcu zaczęła szaleć
wyspałam się po południu i teraz mi sie nie chce spać a rano z córą do szkoły na 8.00 bleee ale po południu wybieramy się na zakupy więc mam nadzieję że coś kupię fajnego
DOBRANOC i kolorowych PRZYJEMNYCH snów
__________________

Edytowane przez dph
Czas edycji: 2011-10-26 o 23:05
dph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 23:25   #455
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

zasoliłam się

Agamili poważnie taki malutkie dzieciątko???

Lekarz zalecił mi na suchy kaszel i bolące gardło tabletki ziołowe- tymianek + podbiadł. A na opakowaniu napisane 'nie jest zalecany dla ciężarnych i kobiet karmiących piersią' ale pytał mi się w którym tyg jestem i mówił, że w 3 trymestrze mogę spokojnie brać... sama nie wiem
__________________



Edytowane przez *Agatek*
Czas edycji: 2011-10-26 o 23:59
*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 05:21   #456
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Dziewczyny spejalnie dla ciezarowek jest taki syrop prenalen, mi pomogl na przeziebienie. Szybkiego powrotu do zdrowia
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 06:52   #457
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

jako tako nadrobiłam ufff

Dzień Dobry z rana- pierwszy raz jestem tak wcześnie na wizażu ale cos dziś dospać nie mogę

Cytat:
Napisane przez mala_stopka Pokaż wiadomość
Mmonika a gdzie planujesz rodzić?? na polnej??
ja tam rodziłam Igulca i było ok i własnie tak jak mówisz, ze ubranka szpitalne i koszule dla mamy tez szpitalne
teraz też tam będę rodzić
mam zamiar na Polnej -chyba- sama nie wiem po ostatnich przezyciach (w tamtym roku po poronieniu)mam straszny uraz do Polnej ;( na świętej rodziny też nie - odpada tez tam leżałam w tamtym roku i zadowolona nie byłam jak już to może lutycka choć wiem ze na polnej jest najlepszy sprzęt i jak by cos się działo z maluszkiem odrazu się nim zajmą dlatego tylko pod tym względem patrze na polną


Cytat:
Napisane przez siobhan1 Pokaż wiadomość
WItam się i ja. Podczytuję tylko od czasu do czasu bo mądre rzeczy piszecie, ale na udzielanie się nie ma czasu. Mój nadaktywny niespełna 3 latek i problematyczna ciąża skutecznie zabierają mi czas na wszystko :/


Widać będę lepsza

Pozdrawiam Was mamuśki

S
do wszystkich podczytujących ale nieudzielających sie mamuśki pisać pisac udzielajcie się dajcie sie poznać w grupie raźniej a jak tak będziecie mało się udzielać to zawsze będziecie się czuć tutaj obco jak by z boku bo nie będziecie miały z nami takiego kontaktu jak te które sie często udzielają

Cytat:
Napisane przez magda1804 Pokaż wiadomość
czesc mamusie

zaginełam na trocheale juz jestem czytałam na bieżąco, ale jakoś tak pisac mi sie nie chcialo leniuszek ze mnie ostatnio straaaaszny

nowy watek dopiero co zalozony a juz tyleee stron

Monia ej, ej! zaczekaj chociaz do 35tyg



Oj klocuszek z dzidzi Twojej kochana
ojjj staram sie jak mogę dzis rozpoczynamy z synkiem 32 tydzień a te bóle kurcze coraz bardziej bolesne są cholera będe musiała o tym lekarzowi powiedzieć mam nadzieję ze nie wyśle mnie do szpitala


Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
dobry wieczór dziewczęta ;p

Chciałam cos sprostowac
Łyżeczkowanie macicy (czysczenie czy jak zwał tak zwał) NIE POLEGA NA JEJ WYJĘCIU NA ZEWNĄTRZ I WYCZYSZCZENIU
normalnie dowcipnie wkładają takie średnio przyjemne narzędzie i jadą pościankach macicy, usuwają co pozostało np resztki łozyska i zamykają naczynia najbardziej krwawiące.
Liznęłam troszkę medycyny i parę operacji w życiu widziałam
Wyobrazcie sobie jakby mieli ją wyjąć? operacja wielka na kilka godzin- wiążałaby się z najpierw odcięciem naczyń (tętnic i żył) i nerwów, wyjęciu macicy a potem jej ponownym wszczepieniu-doszyciu nerwów i naczyń krwionośnych (czyli musiałoby wyglądać to jak przeszczep). co nie oznacza, ze macicy nie da się wyjąć...owszem da się (teraz nawet laparoskopowo) ale nie w celu wyczyszczenia tylko usunięciu na zawsze (przy jakichś tam zmianach chorobowych róznych)... Przynajmniej ja nigdy o tym nie słyszałam...

zgadza się ja miałam łyzeczkowanie - bardzo nie przyjemny i bolesny zabieg wkładają takie narzędzie i oczyszczają sciany macicy =tak jak by skrobią= mnie to bardzo bolało ponieważ lekarz na chama naciskał na mój brzuch ręką i tym przyrządem z całej siły grzebał mi w macicy - coś okropnego - nigdy więcej !!!!!!!


Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Dobry wieczor
Nie dam rady nadrobic 5 stron, glowa mi peka, mam zatkany nos, kicham co 5 minut i mam goraczke. A jutro pobudka o 6.30 i do roboty .
Bylam w aptece to mi powiedzieli ze jedynie paracetamol moge brac albo inhalacje robic. Moim zdaniem jak nic nie bede brala to skonczy sie pewnie antybiotykiem;/. Ostatnio bylam chora w 3. miesiacu i dostalam penicyline od lekarza. Jak na razie biore paracetamol przeciwbolowo.
Pearl opis mieszkania jak marzenie, trzymam kciuki zeby udalo sie wam je kupic

P.S. Ta moja kolezanka co urodzila synka za wczesnie i byl w stanie krytycznym jest juz od tygodnia z nim w domu i dzis ja widzialam w centrum handlowym , maly wyglada jakby sie urodzil w 6. miesiacu a nie w 9. , dlon ma mniejsza od mojego malego palca, topi sie w ubrankach rozm 56 i nigdy tak malego niemowlecia nie widzialam. Zakochalam sie

Uciekam do lozka
ja niedawno byłam przeziębiona dostałam antybiotyk i po kilku dniach zaczeła mnie strasznie szczypoać cewka moczowa miałam całą zaczerwienioną swędziało jak cholera dopiero mama mi uświadomiła ze to napewno po antybiotyku mogłam mieć np ostrzejszy mocz i dlatego sie cewka podrażniła i faktycznei chyba tak było bo to mi wyszło właśnei podczas choroby jak zaczełam brać antybiotyk bo tydzień czasu chodizłam kaszlałam z nosa ciekło poszłam do lekarza dostałam antybiotyk i syrop -które nie pomagały ani jedno ani drugie- i w kolejnym tyg właśnie podczas brania antybiotyku zaczeło mi się to dziać i gdy by nie mama chyba do teraz bym sie męczyła z tym ale wczoraj mi dała sudokrem i jejuuuuuuuuuuuu rewelacja odrazu pomogło

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Dziewczyny spejalnie dla ciezarowek jest taki syrop prenalen, mi pomogl na przeziebienie. Szybkiego powrotu do zdrowia

kupiłam sobie bo ten c lekarz mi przepisał nie pomagał ten pomógł szybciej fakt
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 07:30   #458
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

jejku... Was nadrobic to masakra.. ze juz nie ma czasu na odpisywanie

dziewczyny kurujcie sie.. czosnek, miodek i do lozka marsz
Ja na szczescie sie trzymam i na razie zadne choroby nie nie lapia.. niestety dokucza zmeczenie a ja chce isc na macierzynski tydzien przed terminem urodzenia

Zoska.. prosz enie mow mi ze Ty sie chcesz chajtac z ojcem Twego dziecka??!!!
__________________
Dominika
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 07:38   #459
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
bybella mnie tez po luteine dopochwowej wzięło strasznie. Strasznie mnie podrażniło, już myslałam, ze to od srodkow chemicznych do mycia wanny, ale jednak nie , tez kilka ostatnich nie wzielam, bo bym rady nie dała już.

Ostatnio mi się sniło, że nie umiałam wyjść z jakiejś dziury w ziemi, a nade mną stała moja babka z anglika ze szkoły średniej i nie chciala mi pomóc, Jak juz sie wyczołgałam to nie umialam wstac taki mialam ciężki brzuch. Niby smieszny sen, ale taki męczący
ty tak masz we snie, a ja w realumęczę się jak mops, a gdzie tu dalej. jak się położę na łóżku to ledwo potem mogę wstać a dzisiaj kolejna nocka z wybudzaniem co godzinę, echh nie wiem co ja mam z tym spaniem.
Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
N
Byłam u gina ponoć wszystko OK, badanie było ekspresowe, ale dzidziol zdążył pomachać mamusi
Nie wiem ile waży, bo nie dostałam tym razem raportu, ale lekarz powiedział, że idealnie modelowe duże dziecko

Mam skierowanie na glukozę (powiedział, że mogę cytrynę wcisnąć bez problemu) i mocz, bo ciągle jakieś bakterie tam siedzą no i łykać jakieś żurawinowe tabsy
to dobrze, ze dzidzia ok. a ja cytrynkę spokojnie mogłam wpuścić do glukozy
Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Ogladalismy dzisiaj z tz super mieszkanie do wynajecia, ale razem z oplatami wyszlo by nas okolo 2700 zl, a moze wiecej i moj Tato jest za tym,zeby nie bawic sie w wynajmowanie, tylko sporbowac odkupic to mieszkanie. Wyglada super ekstra - 66 m kw, na dachu mozna sie opalac, z dwoch stron ogromne balkony, po drugiej stronie ulicy nowiutki wypasiony plac zabaw i 6 min piechotka do aquaparku, do sklepow i przystanku jakies 5 minut. Do tesciow blisko, ale nie ZA blisko. Czekamy na powrot tesciow z urlopu i bedziemy decydowac. Tylko sie teraz boje,zeby nikt go nie klepnal, bo juz widzialam siebie w kuchni ( z wyspa do gotowania-zawsze tak chcialam), siebie opalajaca sie na dachu, siebie spogladajaca z lozka na Nietoperka na placu zabaw, siebie chodzaca do pobliskiego lasu na spacery, siebie chodzaca 6 minut na basen... aachhh...
achhh można się rozmarzyć ale niestety ta cena, oby kiedyś przyszły lepsze dla nas czasy

agatek - to super, ciesze się, ze jest dobrze

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość

depilator bejbe tzn po 2 tyg odrastają ale baaaaardzo wolno- i są gotowe do kolejnego koszenia dopiero po miesiącu- włoski są już bardzo u mnie słabe, cienkie i jasne

No i gratuluję glukozy!!!!!

A tej babie dobrze w przychodni powiedziałaś!! niech wie, że z ciężarną się nie zaczyna!
a ja od depilatora nabawiłam sie tylko wrastających włosków
ona tez cieżarna była tak nawiasem mówiąc
Cytat:
Napisane przez tygrysia Pokaż wiadomość


Dzięki Mam nadzieję, że jakoś to przeżyję. Nie dość, że należy to wypić, to jeszcze 2 godziny tam będę siedziała.... Jakąś gazetkę sobie kupię
noo dobry pomysł, zamiast patrzeć po ścianach ja nadrobiłam troszkę zaległości książkowe
Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Dobry wieczor
Nie dam rady nadrobic 5 stron, glowa mi peka, mam zatkany nos, kicham co 5 minut i mam goraczke. A jutro pobudka o 6.30 i do roboty .
Bylam w aptece to mi powiedzieli ze jedynie paracetamol moge brac
dbaj o siebie kochana! mogę ci polecić olbas oil naprawdę oczyszcza drogi oddechowe, ja go wdycham non stop, bo tez ciągle jestem zawalona

echh zmykam troszkę porządku zrobić w tym domu
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą
bybella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 07:46   #460
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam taki mentlik w glowie, ze nic a nic sie nie moge skupic.
Nie wiem, co z magisterka
Nie wiem, co z lekarzem prowadzacym
Nie wiem, co ze szkola rodzenia
Nie wiem,gdzie bedziemy mieszkac
Nie wiem,kiedy tz zacznie zarabiac
Nie wiem,kiedy poczuje sie tak, jak gdybym miala swoj dom, swoje miejsce
Jestem taka "niezakotwiczona", wszystko jest niepewne i to mnie rozwala...
Dlatego miedzy innymi nie szykuje wyprawki, bo nawet nie wiem, gdzie mialabym to trzymac :/


Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Hej lasunie

Jestem wściekła jak wyjechałam o 14 to dopiero o 19 byłam z powrotem
Byłam u rodziców, u kuzynki- po ciuszki, potem szybko zakupy- owoce no i buty jesienne kupiłam zjadłam teraz solidnie, bo niuniuś bidak sensownego nic nie jadł oprócz jagodzianki, muszelki i kanapek z rana Pewnie jest na mnie wściekły zgagą mi się odwdzięczył, taką, że pali mnie solidnie- nigdy takiej nie miałam

A więc tak- u lekarza spoko, tylko 3 osoby były przede mną więc czekałam z 40 min malec przybrał tylko 50 g czyli 1050 waży- lekarz mówił, że jest ok 'mieści się w normie' jest tylko 2 tyg różnicy w rozwoju i jeśli tak dalej będzie, to w szpitalu długo leżeć nie będę a ja 68,5 ważę 11,5 kg na plusie (w dwa tyg przytyłam 3,5 kg ) mówił, że mam odpoczywać 'dla pani jedynym lekiem to leżenie na boku- teraz na prawym bo tam jest grzbiet dziecka' malec główkę miał na środku brzuszka pod wzgórkiem łonowym i skierowany w dół przygotowuje się do przedwczesnego wyjścia?? - a syrki sobie ustawił po skosie pod moim lewym cyckiem a ja się dziwiłam co mnie tam tak naparza...

Was też bolą żebra?? - dokładnie rozgałęzienie żeber zaraz pod piersiami?? Bo mnie strasznie! Jak tylko siedzę zgarbiona czy coś to od raz i muszę mieć wyprostowane wszystko, a najlepiej, żebym leżała
Super, że maluszek rośnie

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Dobry wieczor
Nie dam rady nadrobic 5 stron, glowa mi peka, mam zatkany nos, kicham co 5 minut i mam goraczke. A jutro pobudka o 6.30 i do roboty .
Bylam w aptece to mi powiedzieli ze jedynie paracetamol moge brac albo inhalacje robic. Moim zdaniem jak nic nie bede brala to skonczy sie pewnie antybiotykiem;/. Ostatnio bylam chora w 3. miesiacu i dostalam penicyline od lekarza. Jak na razie biore paracetamol przeciwbolowo.
Pearl opis mieszkania jak marzenie, trzymam kciuki zeby udalo sie wam je kupic

P.S. Ta moja kolezanka co urodzila synka za wczesnie i byl w stanie krytycznym jest juz od tygodnia z nim w domu i dzis ja widzialam w centrum handlowym , maly wyglada jakby sie urodzil w 6. miesiacu a nie w 9. , dlon ma mniejsza od mojego malego palca, topi sie w ubrankach rozm 56 i nigdy tak malego niemowlecia nie widzialam. Zakochalam sie

Uciekam do lozka
Zdrowiej
Kurcze... z takim malutnim dzieckiem do ch
_________________________ _______________
Hi

Weszłam na wizaż spijając resztkę mężowej kawy no i dojadłam na śniadanko resztkę gyrosa
Wczorajszy wieczór b. udany posiedzieliśmy prawie do północy
Jedzonko smakowało

Dzisiaj muszę iść znów do gina, bo wczoraj zabrakło mu druków na l4 no, ale przynajmniej oblecę kilka lumpków po drodze

A popołudniu do pracy skoczę, bo się zapowiedziałam pogadam z koleżanką co do szpitala itp.

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Cytat:
Napisane przez bybella Pokaż wiadomość
to dobrze, ze dzidzia ok. a ja cytrynkę spokojnie mogłam wpuścić do glukozy
No właśnie w laboratorium powiedziano mi, że nie można cytryny, a gin sam powiedział, że mam zabrać wezmę i tyle
No i mam 75 g czyli 2 godziny w poczekalni

Aaaa... Mój dzidziol jest położony idealnie w poprzek brzucha tak jak myślałam... głowa z lewej, girki z prawej, a łapkami smyra pod żebrami Was też łaskocze takie smyranie?
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 08:16   #461
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Dzien dobry!
Dzidzia mnie obudzila, to jestem wczesniej
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
my z Twoim tż trzymamy sztamę! chłopak wie co dobre!!
a ja sobie spokojnie poczekam, az te Wasze zaczna padac jak kawki i zostana moje faworytki

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Dobry wieczor
Nie dam rady nadrobic 5 stron, glowa mi peka, mam zatkany nos, kicham co 5 minut i mam goraczke. A jutro pobudka o 6.30 i do roboty .
Pearl opis mieszkania jak marzenie, trzymam kciuki zeby udalo sie wam je kupic

P.S. Ta moja kolezanka co urodzila synka za wczesnie i byl w stanie krytycznym jest juz od tygodnia z nim w domu i dzis ja widzialam w centrum handlowym , maly wyglada jakby sie urodzil w 6. miesiacu a nie w 9. , dlon ma mniejsza od mojego malego palca, topi sie w ubrankach rozm 56 i nigdy tak malego niemowlecia nie widzialam. Zakochalam sie
Agus, oj, to kuruj sie i odpoczywaj. Zeby tylko na Mili nie przeszlo, bo bedziesz miala podwojny problem :/
Dzieki za kciuki
Co do kolezanki, to tak jak dph zdziwilam sie,ze po takich przejsciach zdecydowala sie na centrum handlowe

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
ja niedawno byłam przeziębiona dostałam antybiotyk i po kilku dniach zaczeła mnie strasznie szczypoać cewka moczowa miałam całą zaczerwienioną swędziało jak cholera dopiero mama mi uświadomiła ze to napewno po antybiotyku mogłam mieć np ostrzejszy mocz i dlatego sie cewka podrażniła i faktycznei chyba tak było bo to mi wyszło właśnei podczas choroby jak zaczełam brać antybiotyk bo tydzień czasu chodizłam kaszlałam z nosa ciekło poszłam do lekarza dostałam antybiotyk i syrop -które nie pomagały ani jedno ani drugie- i w kolejnym tyg właśnie podczas brania antybiotyku zaczeło mi się to dziać i gdy by nie mama chyba do teraz bym sie męczyła z tym ale wczoraj mi dała sudokrem i jejuuuuuuuuuuuu rewelacja odrazu pomogło
Monia, a ten lekarz nie przepisal Ci czegos oslonowego ???

Cytat:
Napisane przez bybella Pokaż wiadomość
achhh można się rozmarzyć ale niestety ta cena, oby kiedyś przyszły lepsze dla nas czasy
niestety jezeli chodzi o ten kraj, to boje sie,ze bedzie tylko gorzej :/
no, ale marzyc nikt mi nie zabroni

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
Aaaa... Mój dzidziol jest położony idealnie w poprzek brzucha tak jak myślałam... głowa z lewej, girki z prawej, a łapkami smyra pod żebrami Was też łaskocze takie smyranie?
hehe
czasami to az sie wybudzam i chichocze w nocy "sama do siebie", a raczej do brzucha, a tz tylko oczami przewaca
smieszne uczucie

podzieli sie ktoras sniadaniem?
tz pojechal "do pacy", a w domu nawet bulek nie ma i nie wiem, czy nie umrzemy z dzidziolem z glodu, do czasu az wroci
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 08:19   #462
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

u mnie też nie ma nic do jedzenia chyba trzeba się zebrać do sklepu bo padniemy z głodu...
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 08:22   #463
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

ojejjjj
jak sobie pomysle,ze mialabym teraz opuscic cieple lozko i wyjsc na ta zimnice,to az mnie wzdryga :/
sprobuje poczekac na tzta
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 08:24   #464
siobhan1
Zadomowienie
 
Avatar siobhan1
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 103
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Dziękuję za zachęcenie do udzielania się

Jeżeli chodzi o wypowiedź AgaMili odnośnie noworodka w CH, to w Ire jest troszeczke inaczej. Tam na spacer wybrać się jest ciężko jak ok 15 razy na dzień pada a wieje jakby miało głowę urwać. Mnie po porodzie położna też wyganiała do CH, powiedziała, że mam iść do ludzi.
Co kraj to obyczaj dziewczyny, wcale nie znaczy to, że ona zła matka jest i naraża wcześniaka na wirusy i bakterie. U nich tak jest i tyle, choć może to być szokujące. Po 4 latach człowiek już takie zachowanie nie dziwi, lub biegające boso po ulicy irlandzkie dziecko przy +5st ze śpikolami po pas.
Więcej tolerancji

S
siobhan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 08:29   #465
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
zasoliłam się

Agamili poważnie taki malutkie dzieciątko???

Lekarz zalecił mi na suchy kaszel i bolące gardło tabletki ziołowe- tymianek + podbiadł. A na opakowaniu napisane 'nie jest zalecany dla ciężarnych i kobiet karmiących piersią' ale pytał mi się w którym tyg jestem i mówił, że w 3 trymestrze mogę spokojnie brać... sama nie wiem
mnie to poleciła farmaceutka w aptece
wzięłam bez przeczytania ulotki, dopiero mając tabletkę w ustach zaczęłam czytać. A tam "nie zalecany dla kobiet w ciąży". Myślałam, że padnę.
Nie wzięłam następnej tabletki. Ale skoro lekarz Ci przepisał, to chyba wie co robi?
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 08:44   #466
uska000
Zadomowienie
 
Avatar uska000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bobasowo :)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

czesc mamuski przespalam dzisiaj cala noc tylko o 5 siusiu i dalej spac
teraz wstalam zjadlam sniadanko i czuje sie nie wyspana a trzeba brac sie za rbote;/
wszystko przekladam na kolejny dzien;p i tak codziennie;p

milego dnia
__________________
Igorek jest już z nami i tuli się całymi dniami

http://www.suwaczek.pl/cache/b034e10552.png
uska000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 08:49   #467
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez siobhan1 Pokaż wiadomość
Dziękuję za zachęcenie do udzielania się

Jeżeli chodzi o wypowiedź AgaMili odnośnie noworodka w CH, to w Ire jest troszeczke inaczej. Tam na spacer wybrać się jest ciężko jak ok 15 razy na dzień pada a wieje jakby miało głowę urwać. Mnie po porodzie położna też wyganiała do CH, powiedziała, że mam iść do ludzi.
Co kraj to obyczaj dziewczyny, wcale nie znaczy to, że ona zła matka jest i naraża wcześniaka na wirusy i bakterie. U nich tak jest i tyle, choć może to być szokujące. Po 4 latach człowiek już takie zachowanie nie dziwi, lub biegające boso po ulicy irlandzkie dziecko przy +5st ze śpikolami po pas.
Więcej tolerancji

S
witamy

No i zgodze sie, masz racje, wszedzie są inne zwyczaje, a skoro z dzidziolkiem jest ok i pewnie jej zalecili spacerowanie to kobitka spaceruje. Zreszta obstawiam, ze jak wielu polaków jest tam sama bez rodziny a życ trzeba i jesc tez cos trzeba wiec malucha chcąc nie chcac ze soba zabrac moze musiała

chociaz ja osobiście chyba bym sie obsrała ze strachu niz z takim maluszkiem wyszła
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 08:52   #468
uska000
Zadomowienie
 
Avatar uska000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bobasowo :)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Przypominam rowniez o prosbie w klubiku i tak do poniedzialku;p
__________________
Igorek jest już z nami i tuli się całymi dniami

http://www.suwaczek.pl/cache/b034e10552.png
uska000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 08:59   #469
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość

dzis rozpoczynamy z synkiem 32 tydzień a te bóle kurcze coraz bardziej bolesne są cholera będe musiała o tym lekarzowi powiedzieć mam nadzieję ze nie wyśle mnie do szpitala
kochana a jakie są te bóle - możesz dokładnie opisać? o czym one mogą świadczyć. Może lepiej położyć się do szpitala.

Cytat:
Napisane przez aniaxxxxx Pokaż wiadomość
dziewczyny kurujcie sie.. czosnek, miodek i do lozka marsz
Ja na szczescie sie trzymam i na razie zadne choroby nie nie lapia.. niestety dokucza zmeczenie a ja chce isc na macierzynski tydzien przed terminem urodzenia
a jak tam u ciebie jest ze zwol lek? Rozumiem, że nie ma skoro musisz już korzystać z macierzyńskiego jeszcze przed porodem
Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
podzieli sie ktoras sniadaniem?
tz pojechal "do pacy", a w domu nawet bulek nie ma i nie wiem, czy nie umrzemy z dzidziolem z glodu, do czasu az wroci
mogę podesłać jogobellę malinową - moje drugie śniadanie bo pierwsze już sie trawi

Cytat:
Napisane przez agacia_cz Pokaż wiadomość
u mnie też nie ma nic do jedzenia chyba trzeba się zebrać do sklepu bo padniemy z głodu...
marsz do sklepu, dziecko trza nakarmić
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 09:01   #470
annyonne
Raczkowanie
 
Avatar annyonne
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 278
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Dzień Dobry Mamuśki

Melduje, że maile rozesłałam wszystkim tym zainteresowanym od których dostałam adresy e-mail Mam nadzieję, że będą pomocne...

Pearpearl - sądząc z opisu mieszkanko super, ale ta cena u nas w tej cenie można dobrze szukając kupić fajną szeregówkę z ogródkiem - mieszkam w Katowicach. A co do szkoły rodzenia to my wybraliśmy prywatną (http://www.studionarodzin.pl/index.php?id=5) koszt całości 350,00 zł więc troszkę dużo jak za 8 zajęć ale opinie ma tak zachęcające (i kładąnacisk na aktywizację tatusiów ), że się skusiliśmy. Pierwsze zajęcia 2 listopada więc zdam relację czy zajęcia warte tej ceny

Eh nic mi się dzisiaj nie chce, nawet z piżamy jeszcze nie wyskoczyłam... Lenistwo mnie ogarnia a tu trzeba by naczynia pomyć (zanim uciekną), pranie zrobić, poprasować Na szczęście obiad już wczoraj na dwa dni zrobiłam
annyonne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 09:03   #471
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Dzień dobry.

TŻ pomalował pokój, kurde ładnie wyszło, a taka byłam marudna jak zaczął to robić, srebrno, złote sciany, tz. bardziej z takim połyskiem i brokatem, nawet ładne

Czy te pokrowce do wózka muszę prać w proszku dla dzieci?


Wróciły objawy z I trymestru, ciągle bym spała:/
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 09:37   #472
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cześć Dziewczyny !!!

Właśnie wróciłam z urzędu, gdzie od 8.00 załatwiałam wszystkie zaświadczenia itp. i postanowiłam do Was zajrzeć

Cytat:
Napisane przez anankee Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny,
następną wizytę mam w pt w następnym tygodniu, a teraz w piątek idę do labka na badania mocz, krew i osławiona glukoza ale się nie boję, bo w pierwszej ciąży jakoś ją przeżyłam bez zbędnych rewelacji, więc liczę na to że i teraz tak będzie.
To mamy te same badania w ten piątek Też oprócz glukozy mam krew i mocz. Tylko ja martwię się czy dam radę wypić tyle słodkiego.

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
idę zrobić popcorn dla siebie i obejrzeć jakiś fajny film... relaks mi się w dniu dzisiejszym należy!
Ale mi narobiłaś smaka na popcorn Chyba polecę do sklepu i kupię...

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Dziewczyny spejalnie dla ciezarowek jest taki syrop prenalen, mi pomogl na przeziebienie. Szybkiego powrotu do zdrowia
Ja stosuję właśnie Prenalen. Jest to syrop dla ciężarówek i kobiet karmiących. Śmierdzi czosnkiem, ale w smaku jest malinowy i całkiem, całkiem.

Cytat:
Napisane przez bybella Pokaż wiadomość

to dobrze, ze dzidzia ok. a ja cytrynkę spokojnie mogłam wpuścić do glukozy
Przyszłaś z cytryną na badania, czy od razu z wyciśniętym sokiem?

Cytat:
Napisane przez bybella Pokaż wiadomość
noo dobry pomysł, zamiast patrzeć po ścianach ja nadrobiłam troszkę zaległości książkowe
Z książką fajny tez pomysł. Mam taką fajną dla ciężarówek ("Ciężarówką przez 9 miesięcy"), ale ostatnio nie mam czasu czytać, bo jak tylko się położę to zasypiam. Tylko, że ona jest gruba i ciężka - ale w sumie samochodem pojadę
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 09:42   #473
mala_stopka
Zadomowienie
 
Avatar mala_stopka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 1 217
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

witam laseczki

zaraz wybieram się do rodzinnego po skierowanie do urologa i na badania krwi i moczu...

a potem czeka mnie nie lada wyzwanie, musze zrobić lampion na konkurs w przedszkolu a ja takie beztalencie techniczne jestem... a jeszcze córa zażyczyła sobie żeby lampion wyglądał jak księzniczka roszpunka no nic kupie duzo włóczki na włosy, jakąś bibułe, klej i będziemy tworzyć, bo to ma byc praca wspólna z dzieckiem
mala_stopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 09:42   #474
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

TŻ pomalował pokój, kurde ładnie wyszło, a taka byłam marudna jak zaczął to robić, srebrno, złote sciany, tz. bardziej z takim połyskiem i brokatem, nawet ładne
Tak nawiązując do malowania. Już się doczekać nie mogę dnia, kiedy będę mogła zacząć urządzać pokój dla Mikołajka
Szukam teraz intensywnie w necie zestawów mebelków dla dzieci. Czy któraś z Was może coś polecić?
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 09:47   #475
LoczeK83
Raczkowanie
 
Avatar LoczeK83
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Dzień Dobry Wszystkim

Ja tu do Was pierwszy raz zaglądam Mam nadzieje, że mogę jeszcze do Was dołączyć. Mam termin na 5 stycznia i tak mnie ostatnio wszystko przeraża. Na nic nie mam czasu Macie może jakieś linki do stronek z wyprawkami, gdzie są polecane konkretne produkty, kosmetyki itd.. My dopiero mamy wózek i troszkę ubranek i mam wrażenie, że nie zdążę ze wszystkim przed rozwiązaniem.. mieliśmy isć do szkoły rodzenia.. i tak sie zbieramy, że się zebrać nie możemy a tu już 29 tydzień Tak poza tym to dzidzia sie strasznie wierci, potrafi mnie w nocy obudzić, do tego mam straszne zgagi, które też nie dają mi spać w nocy
Pozdrawiam serdecznie wszystkie Mamusie
LoczeK83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 09:47   #476
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez bybella Pokaż wiadomość

a ja od depilatora nabawiłam sie tylko wrastających włosków
ona tez cieżarna była tak nawiasem mówiąc
ja niestety też się nabawiłam wrastających włosków ;( a szkoda bo z depilatorem była niezła wygoda

Cytat:
Napisane przez siobhan1 Pokaż wiadomość
Dziękuję za zachęcenie do udzielania się

Jeżeli chodzi o wypowiedź AgaMili odnośnie noworodka w CH, to w Ire jest troszeczke inaczej. Tam na spacer wybrać się jest ciężko jak ok 15 razy na dzień pada a wieje jakby miało głowę urwać. Mnie po porodzie położna też wyganiała do CH, powiedziała, że mam iść do ludzi.
Co kraj to obyczaj dziewczyny, wcale nie znaczy to, że ona zła matka jest i naraża wcześniaka na wirusy i bakterie. U nich tak jest i tyle, choć może to być szokujące. Po 4 latach człowiek już takie zachowanie nie dziwi, lub biegające boso po ulicy irlandzkie dziecko przy +5st ze śpikolami po pas.
Więcej tolerancji
S
z tego co wiem to nikt tu na tym forum nie napisał że ona jest złą matką ja osobiście napisałam że podziwiam za odwagę

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
mnie to poleciła farmaceutka w aptece
wzięłam bez przeczytania ulotki, dopiero mając tabletkę w ustach zaczęłam czytać. A tam "nie zalecany dla kobiet w ciąży". Myślałam, że padnę.
Nie wzięłam następnej tabletki. Ale skoro lekarz Ci przepisał, to chyba wie co robi?
Lucy mi kiedyś lekarz tłumaczył że na większości leków tak pisze ponieważ te badania czy leki szkodzą kobietom w ciąży są bardzo drogie i większość firm farmaceutycznych po prostu zabezpiecza się tą regułką pamiętam jak byłam w pierwszej ciąży też miałam jakieś leki już nie pamiętam jakie bo to było 7 lat temu ale też na tych lekach tak pisało i ja oczywiście wystraszona dzwoniłam do lekarza a ten powiedział że mogę spokojnie brać
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 09:48   #477
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

a my zaczynamy remont pokoi trzeba gipsować ściany więc syfu bedzie cała kupa no ale od 1 mój tż wprowadza się do mojego rodzinnego domu ciekawe jak to bedzie oczywiście mój tata niezadowolony strasznie
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 09:51   #478
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
hehe
czasami to az sie wybudzam i chichocze w nocy "sama do siebie", a raczej do brzucha, a tz tylko oczami przewaca
smieszne uczucie

podzieli sie ktoras sniadaniem?
tz pojechal "do pacy", a w domu nawet bulek nie ma i nie wiem, czy nie umrzemy z dzidziolem z glodu, do czasu az wroci
Też się chichram a dzidziol wtedy chyba się cieszy i smyra dalej

Cytat:
Napisane przez siobhan1 Pokaż wiadomość
Dziękuję za zachęcenie do udzielania się

Jeżeli chodzi o wypowiedź AgaMili odnośnie noworodka w CH, to w Ire jest troszeczke inaczej. Tam na spacer wybrać się jest ciężko jak ok 15 razy na dzień pada a wieje jakby miało głowę urwać. Mnie po porodzie położna też wyganiała do CH, powiedziała, że mam iść do ludzi.
Co kraj to obyczaj dziewczyny, wcale nie znaczy to, że ona zła matka jest i naraża wcześniaka na wirusy i bakterie. U nich tak jest i tyle, choć może to być szokujące. Po 4 latach człowiek już takie zachowanie nie dziwi, lub biegające boso po ulicy irlandzkie dziecko przy +5st ze śpikolami po pas.
Więcej tolerancji

S
No tak, zupełnie inna kultura, inne zachowania
Mi nie raziło jakoś, że bakterie i wirusy, tylko ten gwar, jasne światła itp. Przynamniej wiem, że dorosłego to męczy, więc pomyślałam jak to z maluszkiem
Ale już rzeczywiście lepiej wyjść z dzieckiem do ch, niż nie wychodzić wcale

Usiadłam na chwilę na kanapie pod kocykiem i chwilę temu się obudziłam a teraz się ogarniam i spadam, bo na 12 mam być u gina, a wcześniej chciałam zajść do 2 lumpków chociaż w jednym dzisiaj wszystko po 1zł, więc bida będzie, ale może chociaż mężowi jakieś koszulki robocze na nowy sezon wynajdę

Paaa
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 09:53   #479
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez LoczeK83 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry Wszystkim

Ja tu do Was pierwszy raz zaglądam Mam nadzieje, że mogę jeszcze do Was dołączyć. Mam termin na 5 stycznia i tak mnie ostatnio wszystko przeraża. Na nic nie mam czasu Macie może jakieś linki do stronek z wyprawkami, gdzie są polecane konkretne produkty, kosmetyki itd.. My dopiero mamy wózek i troszkę ubranek i mam wrażenie, że nie zdążę ze wszystkim przed rozwiązaniem.. mieliśmy isć do szkoły rodzenia.. i tak sie zbieramy, że się zebrać nie możemy a tu już 29 tydzień Tak poza tym to dzidzia sie strasznie wierci, potrafi mnie w nocy obudzić, do tego mam straszne zgagi, które też nie dają mi spać w nocy
Pozdrawiam serdecznie wszystkie Mamusie
Witaj

Na szkołę rodzenia za późno nie jest. Także jeśli chcesz to się zapisuj
Mój mały również się strasznie wierci i skacze. W nocy potrafi mi takiego kopniaka pod żebra dać, że się zrywam Pod wieczór tak się wierci, że sama do siebie się śmieję
Ze zgagą też mam problem Jem migdały i lekarz powiedział, że mogę brać Rennie. Jednak i tak czasami nie pomaga. W związku z tym staram się nie jeść kwaśnych, ostrych i smażonych rzeczy.
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."

Edytowane przez tygrysia
Czas edycji: 2011-10-27 o 09:54
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 09:53   #480
BebiBebi
Rozeznanie
 
Avatar BebiBebi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 654
GG do BebiBebi
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Hej !

witam nową mamuśkę !

Ja dzisiaj obudziłam się z bólem głowy, ciśnienie też troszkę większe niż zawsze. A do tego oczka mnie coś dziwnie bolą ;/

Dzisiaj idę na wywiadówkę do 7-letniej męża siostry moja pierwsza wywiadówka w szkole heh najlepsze jest to, ze z wykształcenia jestem nauczycielem, ale niestety niepracującym ;/
__________________




BebiBebi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.