Moda, która Cię "rozwala" cz.V - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-28, 11:45   #61
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Ja ze swojego wesela pamiętam jedną babkę w drewniakach, takich jak noszą pielęgniarki w szpitalu (trochę szkoda, że nie było lampucer plastic fantastic w spalonych blondach, solarach i kiecach z tafty na kole, bo bym miała kogo obgadywać). I jeszcze zdziwienie znajomej, że mój małż ma czarny (!!!!) krawat (a nie pod kolor sukienki) i nie ma kamizelki, a ja mam kolorowe buty. Brak kamizelki był takim skandalem, że krawiec powiedział, że nie przyjmie zamówienia na garnitur ślubny BEZ kamizelki (!!!). I dobrze, kupiliśmy lepszy i tańszy ( bo w przecenie) w PC.

Mnie rozwala jeszcze jedna rzecz, czy polski facet nie umie sobie kupić dżinsów, albo nie wie do czego służy pasek? Bo jak się jeden z drugim schyla, wiąże sznurowadło, itp., to dekoltem hydraulika świeci. Szok przeżyłam, jak mi się rzucił w oko facet grzebiący w lodówce lodami, a tam nie dość, że spodnie na pół dupska zjechały, to jeszcze włos czary i kręcony wystawał z otchłani

Gdzie Ty sie paczysz no!!! Nie pacz sie tak!!!


A tak na serio coś w tym jest, masa takich...
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 12:09   #62
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ja też do bokserek zakładam stanik jaki mi pod rękę wleci, ale to zupełnie co innego niż bardziej elegantsza bluzka/sukienka Też mi się to nie podoba
do bokserki wystarczy ramiaczka stanika popuscic i spiac specjalnym klipsem. te wystajace ramiaczka w bokserkach to moj osobisty rozwalacz^^.

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Też wiele butów od razu odrzucałam z racji tego, że takie płytkie. Wygląda jakbym próbowała włożyć stopę w 3 rozmiary za mały but Niestety teraz strasznie dużo takich robią Nawet mój szawieg, gdy siostra sobie kupiła takie wycięte baleriny, spytał się jej czemu za małe buty kupiła
przyznam, ze mi sie to z za malymi butami nie kojarzy, i jak dla mnie, wyglada ok. moje stopy z wierzchu mi sie podobaja i nie mam nic naprzeciw, jak widac kawalek palcow .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 12:14   #63
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Do ślubu, pod marynarę, mój M. też miał koszulę z długim rękawem. Na szczęście był to wrzesień i to wcale nie taki gorący. Ale żal mi go było, bo spływał strasznie i na szczęście miał kilka koszul na zmianę. Po północy się wkurzył i wziął koszulę z krótkim rękawem. Ja też zdjęłam suknię i przebrałam się w kieckę na zmianę, ale się okazało, że i ona była na mnie za luźna , na szczęście miałam jeszcze jedną w razie czego.

Jak ktoś przygotowuje się do ślubu, to radzę tak dobierać ciuchy, żeby w razie schudnięcia, nie spadały, bo to irytujące.

Dzisiaj nie widziałam żadnego rozwalacza na ulicy .

A jak już tak oficjalnie rozwalam na wątku... to przyznam się, że zdarza mi się chodzić w bokserkach z widocznymi ramiączkami od stanika .

Aaaa... rozwaliły mnie dzisiaj staniki do karmienia piersią, czemu nie można robić ładnych, tylko jakieś takie nijakie

Edytowane przez MonikaFaustyna
Czas edycji: 2012-03-28 o 12:16
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 12:17   #64
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
do bokserki wystarczy ramiaczka stanika popuscic i spiac specjalnym klipsem. te wystajace ramiaczka w bokserkach to moj osobisty rozwalacz^^.


przyznam, ze mi sie to z za malymi butami nie kojarzy, i jak dla mnie, wyglada ok. moje stopy z wierzchu mi sie podobaja i nie mam nic naprzeciw, jak widac kawalek palcow .
wole jednak, jak kawalek palcow widac w peep toe, niz w zakrytych pantoflach
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 12:22   #65
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
A jak już tak oficjalnie rozwalam na wątku... to przyznam się, że zdarza mi się chodzić w bokserkach z widocznymi ramiączkami od stanika .
i to jest dobre podejscie - mnie to rozwala, Ty to nosisz, ale nie bedziemy o to kruszyc kopii przez kolejne tysiac pincet stron watku .

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Aaaa... rozwaliły mnie dzisiaj staniki do karmienia piersią, czemu nie można robić ładnych, tylko jakieś takie nijakie
http://www.biustonoszedokarmienia.pl...stonosze,3.php
te chyba nie sa najgorsze?

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyBeatta Pokaż wiadomość
wole jednak, jak kawalek palcow widac w peep toe, niz w zakrytych pantoflach
kwestia osobistej estetyki . mnie nie przeszkadzaja ani wystajace palce w czolenkach, ani w piptolach czy opentolach.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 12:24   #66
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
przyznam, ze mi sie to z za malymi butami nie kojarzy, i jak dla mnie, wyglada ok. moje stopy z wierzchu mi sie podobaja i nie mam nic naprzeciw, jak widac kawalek palcow .
własnie mam takie szpilki na nodze, że dosłownie odrobinę widac mi z góry palce ale absolutnie mi to nie przeszkadza, bo wiem że buty są na 100% we właściwym rozmiarze a nawet ciut za luźne, tylko tak mocno wykrojone od góry
za to bardzo mnie rozwalają za ciasne / za krótkie peep toe z których paluchy wyłażą przodem prawie na chodnik, albo są stłoczone jeden na drugim (czasem tak wygląda jakby drugi palec wchodził na pierwszy). To już są ewidentnie źle dobrane buty.
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 12:29   #67
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
i to jest dobre podejscie - mnie to rozwala, Ty to nosisz, ale nie bedziemy o to kruszyc kopii przez kolejne tysiac pincet stron watku .


http://www.biustonoszedokarmienia.pl...stonosze,3.php
te chyba nie sa najgorsze?

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------


kwestia osobistej estetyki . mnie nie przeszkadzaja ani wystajace palce w czolenkach, ani w piptolach czy opentolach.

Ojj, śliczne są . Moje spostrzeżenie pochodzi po wycieczce po tutejszych sklepach. Osobiście wolę przymierzać staniki, szczególnie, że nie zdziwię się, jak mi się jeszcze rozmiar zmieni . Tak to bym kupiła przez neta. Za to fajną okazję znalazłam w H&M... mianowicie dwa w jakiejś miłej dla portfela cenie . Chociaż o wiele brzydsze dzisiaj widziałam koszule nocne, rozpinane na górze, żeby można było wygodnie dziecko karmić. Na szczęście będę mieć swój pokoik i będę mogła straszyć i rozwalać tylko panie położne
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 12:31   #68
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3318927 1]własnie mam takie szpilki na nodze, że dosłownie odrobinę widac mi z góry palce ale absolutnie mi to nie przeszkadza, bo wiem że buty są na 100% we właściwym rozmiarze a nawet ciut za luźne, tylko tak mocno wykrojone od góry [/quote]
o, to bym Ci sie na stopy gapila.

btw, moze wlasnie okrywam moja prawdziwa nature fetyszystki stop?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 12:34   #69
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

W kolejnym wątku wypływają koszule garniturowe.
Komuś może być za ciepło podczas wesela/pogrzebu/innego wyjścia w garniturze, ale elegancja wymaga założenia koszuli z długim rękawem.
To, czy w jakiejś firmie mimo dress code'u nosi się te z krótkim rękawem, albo czy czyjemuś partnerowi to nie robi różnicy, nie ma w tej kwestii znaczenia. Oczywiście wolno założyć koszulę z krótkim rękawem, podobnie jak tiszert czy sportowy zegarek, nikt nikomu głowy za to nie urwie, ale z elegancją to nie ma nic wspólnego. To jest fakt, a nie subiektywna opinia.
I też polecam bloga Macaroniego.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 12:37   #70
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Mam nadzieję, że żadna mnie kara za to nie spotka, ale zastanawiam się, co kim kierowało przy tworzeniu tejże stopy
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 12:54   #71
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Melduję się w moim ulubionym wątku

W ogóle to tak sobie pomyślałam, że zawsze pierwszy post nowej części jest taki smutny i mało zachęcający, może by tak jakieś rymy częstochowskie albo kolaż ulubionych rozwalaczy?? Ja mogę nawet zrobić taki kolaż jak wybierzemy np. TOP TEN rozwalających nas rzeczy - na pierwszym miejscu będą pewnie cieliste legginsy
Dobry pomysł a wspomnimy o camel toe w legginsach?

Cytat:
Napisane przez agneshelene Pokaż wiadomość
kremacja za życia


Mój dzisiejszy rozwalacz:
Dziewczę w brązowej koszuli, z długim rękawem, do tego czarna sukienka na ramionach do kolan, czarne baleriny, a na nogach jasnozielone rajstopy w różowe niesprecyzowane zdobienia (trochę jakby wlać jedną farbę do drugiej i nie pomieszać do końca, więc zamiast jednolitego koloru pozostają smugi) Widok niezapomniany
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 13:00   #72
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
zawsze mi się humor poprawia po przeczytaniu Twoich postów a co do języka, tym bym się tak nie martwiła(chociaż ciekawe jak zupę je, czy mu nie przecieka ). gorsza sprawa jak jakieś przeziębienie dopadnie, katar.. no i teraz do których otworów chustkę przykładać? bo zdaje się, że ma tunele po bokach nosa fuuuj
Ojoj katar niewskazany


Cytat:
Napisane przez LadyBeatta Pokaż wiadomość
czemu by nie czekam na cos rozwalajacego
Ja do wierszy akurat talentu nie mam niestety


Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
do bokserki wystarczy ramiaczka stanika popuscic i spiac specjalnym klipsem. te wystajace ramiaczka w bokserkach to moj osobisty rozwalacz^^.
Mój też Nie potrafię tego zrozumieć, głównie ze względu na to, że sama bokserki noszę, wprost ubóstwiam je latem i staników mam mnóstwo odpowiednich
Ale z drugiej strony widzę, że to swego rodzaju trend założyć białą bokserkę i kolorowy stanik I jeszcze u nastolatek wygląda to w miarę OK, młodość ma swoje prawa, to kiedy jakaś damulka idzie odwalona i te ramiączka mają być chyba takim chłytem marketingodim to ja odpadam


Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że żadna mnie kara za to nie spotka, ale zastanawiam się, co kim kierowało przy tworzeniu tejże stopy
Ahhhhhhhh ci fetyszyści

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Cherry Blossom Girl Pokaż wiadomość
Dobry pomysł a wspomnimy o camel toe w legginsach?
No pewka, robię listę i proszę o propozycje
__________________

Edytowane przez miss kitsch
Czas edycji: 2012-03-28 o 13:02
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 13:00   #73
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Cherry Blossom Girl Pokaż wiadomość
Dobry pomysł a wspomnimy o camel toe w legginsach?





Mój dzisiejszy rozwalacz:
Dziewczę w brązowej koszuli, z długim rękawem, do tego czarna sukienka na ramionach do kolan, czarne baleriny, a na nogach jasnozielone rajstopy w różowe niesprecyzowane zdobienia (trochę jakby wlać jedną farbę do drugiej i nie pomieszać do końca, więc zamiast jednolitego koloru pozostają smugi) Widok niezapomniany

Ciekawy opis rajstop . Gdzie można coś takiego zobaczyć?
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 13:01   #74
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Ojj, śliczne są . Moje spostrzeżenie pochodzi po wycieczce po tutejszych sklepach. Osobiście wolę przymierzać staniki, szczególnie, że nie zdziwię się, jak mi się jeszcze rozmiar zmieni . Tak to bym kupiła przez neta. Za to fajną okazję znalazłam w H&M... mianowicie dwa w jakiejś miłej dla portfela cenie .
ja wole kupowac w internecie (i stamtad pochodzi 99% moich stanikow), wlasnie dlatego, ze wole sobie spokojnie przymierzyc i pokazac sie zaznajomionym ekspertkom od brafittingu, niz jakby mi sprzedawczyni co 3 sekundy zagladala do kabiny. no i w necie kupie ten sam stanik sporo taniej. a jesli jakis nie bedzie pasowal, zawsze mozna odeslac, w przypadku zakupow w sklepie internetowym albo u przedsiebiorcy na portalu aukcyjnym.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 13:03   #75
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Ciekawy opis rajstop . Gdzie można coś takiego zobaczyć?
Jako ściągę chciałam wstawić zdjęcie lodów popularnych w latach 90, chyba nazywały się zig zap, wyglądały identycznie jak te rajstopy Niestety nie znalazłam
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 13:05   #76
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ja wole kupowac w internecie (i stamtad pochodzi 99% moich stanikow), wlasnie dlatego, ze wole sobie spokojnie przymierzyc i pokazac sie zaznajomionym ekspertkom od brafittingu, niz jakby mi sprzedawczyni co 3 sekundy zagladala do kabiny. no i w necie kupie ten sam stanik sporo taniej. a jesli jakis nie bedzie pasowal, zawsze mozna odeslac, w przypadku zakupow w sklepie internetowym albo u przedsiebiorcy na portalu aukcyjnym.
Nie no spoko . Tylko ja wolę iść do sklepu, się przemęczyć, a tak to musiałabym latać na pocztę, gdyby coś było nie tak. Także, sobie ponarzekam na nijakie staniki, które będę nosić i tak z 6-7 miesięcy.

Cytat:
Jako ściągę chciałam wstawić zdjęcie lodów popularnych w latach 90, chyba nazywały się zig zap, wyglądały identycznie jak te rajstopy Niestety nie znalazłam
Łoo, to niezłe musiały być . Nie lubię wzorzystych rajstop, wolę w jednym kolorze.

Edytowane przez MonikaFaustyna
Czas edycji: 2012-03-28 o 13:07
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 13:07   #77
isetta_
Zadomowienie
 
Avatar isetta_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 336
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Cherry Blossom Girl Pokaż wiadomość
Jako ściągę chciałam wstawić zdjęcie lodów popularnych w latach 90, chyba nazywały się zig zap, wyglądały identycznie jak te rajstopy Niestety nie znalazłam
Smak dzieciństwa
Ps. Może ta pani też uwielbiała te lody i na znak solidarności z nimi i sentymentu założyła takowe rajstopki?
isetta_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 14:42   #78
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Mój też Nie potrafię tego zrozumieć, głównie ze względu na to, że sama bokserki noszę, wprost ubóstwiam je latem i staników mam mnóstwo odpowiednich
Ale z drugiej strony widzę, że to swego rodzaju trend założyć białą bokserkę i kolorowy stanik I jeszcze u nastolatek wygląda to w miarę OK, młodość ma swoje prawa, to kiedy jakaś damulka idzie odwalona i te ramiączka mają być chyba takim chłytem marketingodim to ja odpadam
A widzisz, jak ma się stanik to co innego. Ja przez dłuuuugo nie mogłam patrzeć na staniki wystające spod bluzek, ale jak zaczęłam sama tak chodzić, bo odpowiednich staników nie mam (dużo schudłam i jeszcze mi lecie więc póki co nie kupuję nowych, dodzieram to co mam), to mi już w ogóle to nie przeszkadza

A co do fioletowego to ja się naoglądałam swojego czasu w TV, że do białych bluzek właśnie powinno się nosić kolorowe biustonosze, bo założenie stanika pod kolor w tym przypadku to mega faux pas. Ew. przejdą beżowe/cieliste (dla mnie oczywisty wybór w tym przypadku). Sama często zakładam biustonosz nie pasujący kolorem do bluzki, szczególnie jeśli jest lekko transparentna. Mi to odpowiada, a jak kogoś porozwalam przy okazji to też dobrze, będzie miał weselszy dzień

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Cherry Blossom Girl Pokaż wiadomość
Jako ściągę chciałam wstawić zdjęcie lodów popularnych w latach 90, chyba nazywały się zig zap, wyglądały identycznie jak te rajstopy Niestety nie znalazłam
Pamiętam te lody
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 14:56   #79
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
A widzisz, jak ma się stanik to co innego. Ja przez dłuuuugo nie mogłam patrzeć na staniki wystające spod bluzek, ale jak zaczęłam sama tak chodzić, bo odpowiednich staników nie mam (dużo schudłam i jeszcze mi lecie więc póki co nie kupuję nowych, dodzieram to co mam), to mi już w ogóle to nie przeszkadza
ale pisalam wyzej, ze nie potrzeba specjalnych stanikow, wystarczy takie cos:
http://moda.allegro.pl/klips-sciagaj...226316772.html

co do zakladania bialych stanikow pod biale rzeczy, to faktycznie nie ten teges. bezowe najlepsze, acz mam kolezanke, ktora zarzeka sie, ze za skarby swiata nie zalozy cielaka.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 14:59   #80
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Widzisz, ale taki klips też nie dla mnie mam bardzo dziwną budowę pleców, nie zdałby egzaminu... Można przecież też i bez klipsa tylko mieć odpinane ramiączka i je na krzyż zapiąć (co przy moich plecach już jest bardzo niewygodne). Poza tym przy za dużym staniku (jakie teraz mam po schudnięciu) wszystko by mi podjeżdżało pod szyję.

Zresztą, tak jak pisałam, mi przestało już to przeszkadzać.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2012-03-28 o 15:02
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 15:05   #81
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
A mi się tak podoba, mocniej wycięte buty skracają optycznie stopę. Najwyżej kogoś rozwalę, trudno


Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
A już myślałam, że tylko mi się ten ałtfit nie podoba
jak widac jeste smy we dwie.
Teoria manekina z Zary czy tam Asosa się potwierdza. nie wazne czy pasuje, byle było w trendach.

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3318927 1]własnie mam takie szpilki na nodze, że dosłownie odrobinę widac mi z góry palce ale absolutnie mi to nie przeszkadza, bo wiem że buty są na 100% we właściwym rozmiarze a nawet ciut za luźne, tylko tak mocno wykrojone od góry
za to bardzo mnie rozwalają za ciasne / za krótkie peep toe z których paluchy wyłażą przodem prawie na chodnik, albo są stłoczone jeden na drugim (czasem tak wygląda jakby drugi palec wchodził na pierwszy). To już są ewidentnie źle dobrane buty.[/QUOTE]

Efekt Liszowskiej.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 15:08   #82
RiverOfDirt
Rozeznanie
 
Avatar RiverOfDirt
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 555
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Z dzisiejszych rozwalaczy: widziałam dziewczynę ubraną w prostą, kolorową spódnicę do kostek w jakieś kwiatowe wzorki (taka bardzo hippisowska), czarną ramoneskę i białe adidasy. Te adidasy mnie powaliły, ale na oko to mogła być gimnazjalistka, więc - mając w pamięci moją własną stylówę z tego okresu - jestem w stanie zrozumieć poszukiwania własnego stylu.
__________________
Wish it. Dream it. Do it.

No rest is worth anything except the rest that is earned.


(Aparatka od 28.02.2013 )
RiverOfDirt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 15:12   #83
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Teoria manekina z Zary czy tam Asosa się potwierdza. nie wazne czy pasuje, byle było w trendach.
zgadzam sie.
Cytat:
Jakie są moje ulubione trendy w tym sezonie? Bluzki i sukienki z baskinką, spodnie rurki w pastelowych kolorach, a do tego jasne dodatki. Cieszę się, że mogę wykorzystać także rzeczy z zeszłego sezonu. Cieliste szpilki i dwurzędowa marynarka nadal są na czasie, więc śmiało dodaję je do moich stylizacji.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 15:34   #84
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Dziś niestety widziałam, dziewczyna w tych legginsach z serii "podluzne rozciecia przez cala noge', wyciuchane, schodzone, oczywiscie do tego krótka bluzka
Ja widziałam taką w sobotę, jak to moja mama powiedziała "podłużna dziura przez całą nogę i pospinane gdzieniegdzie żeby się całkiem nie rozlazły" do tego obowiązkowo krótka bluzeczka, baletki, okulary muchy, misz masz kolorystyczny i facet ze rękę.

Zapomniałabym o jednym dodatku. 20kg nadwagi. Ale facet był, to co się będzie przejmować, wygląda i tak zarąbiście (taką miała minę, gdy zjechała mnie z mamą z góry do dołu, bo my takie nijakie jesteśmy )
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 15:38   #85
RiverOfDirt
Rozeznanie
 
Avatar RiverOfDirt
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 555
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Z rozwalacz rodem z Pudelka:

http://e5.pudelek.pl.sds.o2.pl/65287...1cab92ca03843f

http://e5.pudelek.pl.sds.o2.pl/2c1a6...4bf12677b72bb3
Rozumiem, że można się dobrowolnie oszpecić operacjami plastycznymi, rozumiem, że można mieć parcie na szkło i nie mieć gustu, ale tych OBRZYDLIWIE wystających ze spodni gaci nie nie potrafię przeżyć. Neverrrr.

Nie wiem, kim jest Iwona Węgrowska, ale z tego co widzę... mało tracę...
__________________
Wish it. Dream it. Do it.

No rest is worth anything except the rest that is earned.


(Aparatka od 28.02.2013 )
RiverOfDirt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 15:42   #86
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez RiverOfDirt Pokaż wiadomość
Z rozwalacz rodem z Pudelka:

http://e5.pudelek.pl.sds.o2.pl/65287...1cab92ca03843f

http://e5.pudelek.pl.sds.o2.pl/2c1a6...4bf12677b72bb3
Rozumiem, że można się dobrowolnie oszpecić operacjami plastycznymi, rozumiem, że można mieć parcie na szkło i nie mieć gustu, ale tych OBRZYDLIWIE wystających ze spodni gaci nie nie potrafię przeżyć. Neverrrr.

Nie wiem, kim jest Iwona Węgrowska, ale z tego co widzę... mało tracę...
Ło Mamusiu . Rozwala mnie promowanie osób, które niczego sobą nie reprezentują. Oglądała któraś Grycanki u Kuby? Ja stwierdziła, że bojkotuję i nie będę patrzeć, jak Kuba robi z siebie pajaca.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 15:48   #87
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Z wątku o Marinie Łuczenko :https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=498
albo się czepiam- ale ten krok w tych legginsach(?) bardzo przykuwa moja uwagę
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 15:50   #88
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

typowe buty ślubne, tragedia, ile się za nimi nałaziłam.... więcej niż za sukienką i innymi rzeczami aż wstawie zdjęcie, niestety, lepszego nie ma
a teraz wracam do czytania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg slub (356).jpg (90,8 KB, 587 załadowań)
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 15:53   #89
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Shinn Pokaż wiadomość
Z wątku o Marinie Łuczenko :https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=498
albo się czepiam- ale ten krok w tych legginsach(?) bardzo przykuwa moja uwagę
Krok i ta bluzka, gdzie Marina wygląda, jakby miała zapadnięty mostek .
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 16:00   #90
RiverOfDirt
Rozeznanie
 
Avatar RiverOfDirt
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 555
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Shinn Pokaż wiadomość
Z wątku o Marinie Łuczenko :https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=498
albo się czepiam- ale ten krok w tych legginsach(?) bardzo przykuwa moja uwagę

Może mnie wyobraźnia ponosi, ale mam wrażenie, że wzorek z legginsów w kroku układa się w jakieś dziwne wąsy. Choć ona jest tak śliczna, że wolę patrzeć na jej twarz niż legginsy. Ale w sumie to trochę zabawnie to wygląda, może nie rozwalająco, ale zabawnie na pewno.
__________________
Wish it. Dream it. Do it.

No rest is worth anything except the rest that is earned.


(Aparatka od 28.02.2013 )
RiverOfDirt jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.