Psy - cz. IV - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-05, 21:58   #2551
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Ja bym raczej powiedziała, że ona myśli "a co to człowiek ma w ręce, skąd się to wzięło, fogle o so chodzi??? Po co my tutaj tak stoimy, jak w ogóle się tutaj znalazłam, nie pamiętam, żebym tu szła".....


Moje koty i psy do dzisiaj śpią osobno, jak się zdarzy, że przez przypadek zalegną obok, to lecę robić zdjęcie bo to ewenement.
mi jej czasem szkoda, że ona tak cały czas trybi

u mnie to samo zwykle interakcje to jak kot w ramach zabawy pierze psa po pysku
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-05, 22:00   #2552
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. IV

O, moje koty robią podobnie, w ramach rozrywki leją psy, tak sobie, znienacka. Pies stoi, kot leży na stole, wychyla się i pies dostaje kilka razy po łbie albo po pysku. Ot tak, żeby zbyt nudno nie było.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-05, 22:26   #2553
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
O, moje koty robią podobnie, w ramach rozrywki leją psy, tak sobie, znienacka. Pies stoi, kot leży na stole, wychyla się i pies dostaje kilka razy po łbie albo po pysku. Ot tak, żeby zbyt nudno nie było.
ale bez pazurków, więc to z miłości
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-05, 22:26   #2554
scandalistka
Zadomowienie
 
Avatar scandalistka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: sercem w Bieszczadach
Wiadomości: 1 066
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez SympatycznyAtrament Pokaż wiadomość
A czy miska może być powodem tego zdarcia na nosku? Dziś rano zeszło mu to czarne i teraz ma plamkę. Całe życie mieliśmy miski plastikowe, 3 miesiące temu wymieniłam na metalowe na stojaczku.
Mój pies sobie kiedyś zdarł nos uparcie robiąc przemeblowania w klatce i na legowisku. Miał manię wywracania wszystkiego czasem nawet przez godzinę zanim się położył. Jak rył nosem przez tyle czasu po grubszym, dość szorstkim materiale, to tak właśnie wyglądał jego nos... Jak sobie w końcu dał spokój i przestał grzebać, to jeszcze dobrze ponad miesiąc miał przetarcie na nosie, a potem się zagoiło.
Raczej nie sądzę żeby to od miski było, bo ona ma przecież gładką powierzchnię a po za tym nie spędza przy niej chyba aż tyle czasu, żeby sobie tak nos wytrzeć.
__________________

scandalistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-06, 21:13   #2555
Aarion
Zadomowienie
 
Avatar Aarion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 195
GG do Aarion
Dot.: Psy - cz. IV

Jedna z moich kocic zaczaja się na psy za drzwiami i jak któreś przechodzi to atakuje. Albo przychodzi do nich się przymilać, ociera się, stuka główką i nagle łapą po pysku daje co by się psom nie zapomniało kto w domu rządzi
__________________
Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny - inaczej znałby ją tylko ze słyszenia.
Aarion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 09:39   #2556
ladydiamond2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 11
Dot.: Psy - cz. IV

Witam wszystkich. Mam proste pytanko, jaką rasę psa mi polecicie, potrzebuję dużego, mądrego, przyjaznego dla ludzi, ale też musi wyglądać na obronnego? Będzie przebywał w domu i na ogrodzie.
Czekam na podpowiedzi.
ladydiamond2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 09:45   #2557
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. IV

Czarny labrador. Ale pies jest albo obronny albo przyjazny do ludzi.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-08, 10:33   #2558
ladydiamond2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 11
Dot.: Psy - cz. IV

Też się zastanawiałam nad labradorem, ma tylko wyglądać na groźnego, miałam wcześniej dwóch braci (mieszance owczarek z rottweilerem) cudowne i kochane, zero agresji, ale sam wygląd ludzi odstraszał Wszystko zależy od wychowania.
__________________
Pozdrawiam serdecznie
ladydiamond2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 11:06   #2559
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez ladydiamond2 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Mam proste pytanko, jaką rasę psa mi polecicie, potrzebuję dużego, mądrego, przyjaznego dla ludzi, ale też musi wyglądać na obronnego? Będzie przebywał w domu i na ogrodzie.
Czekam na podpowiedzi.
Myślę, że musisz coś nieco opowiedzieć o sobie - jakie psy Ci się podobają, jaki charakter chciałabyś, czy zamierzasz z psem coś robić (szkolenia, podstawowe posłuszeństwo itd).

Ach wróciłam po przerwie na monitorowane przez instruktora treningi obi i jestem pozytywnie naładowana na cały tydzień naprawdę kocham pracę z psami, uwielbiam to porozumienie Szkoda tylko, że nie wiem na ile finansowo będę mogła sobie pozwolić, najchętniej jeździłabym co tydzień...Na tą chwilę - Bal jest super, ja muszę nad sobą pracować, a z Pucznikiem będzie dobrze, jak tylko wyjmę jej mózg z saszetki na parówki, gdzie zawsze zostaje
__________________
Do what you love. Best.


Edytowane przez sugarfreeee
Czas edycji: 2015-09-08 o 11:09
sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 12:22   #2560
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Na tą chwilę - Bal jest super, ja muszę nad sobą pracować, a z Pucznikiem będzie dobrze, jak tylko wyjmę jej mózg z saszetki na parówki, gdzie zawsze zostaje
Bal jest w ogóle mistrzuniem to co się chwalisz To już z góry wiadomo że on się spisze na medal
A Kofa przybija łapę Rudej Ona w ogóle nie może pracować na dobre i mięsne smaki, bo mózgu nie ma, jest tylko 'daj to, daj, dasz już? A teraz? A jak sama sobie zabiorę? Dawaj parówke'
Dlatego pracuje na ciastka które nie budzą większego entuzjazmu


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 12:26   #2561
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Czarny labrador. Ale pies jest albo obronny albo przyjazny do ludzi.
O właśnie! To jest ciekawe, że na labradora wszyscy się rzucają, bo śliczny, atitit. Ale tylko jak jest biszkoptowy albo czekoladowy. Jeszcze nigdy nie widziałam żeby do czarnego ktoś podchodził i titiał do niego i ćwierkał, a przecież to samo. Tylko kolor inny
Jak ludziom się kojarzy czarny pies = groźny pies
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-08, 12:32   #2562
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. IV

Dokładnie. Jak czarny to morderca.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 12:37   #2563
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez inga21 Pokaż wiadomość
Bal jest w ogóle mistrzuniem to co się chwalisz To już z góry wiadomo że on się spisze na medal
A Kofa przybija łapę Rudej Ona w ogóle nie może pracować na dobre i mięsne smaki, bo mózgu nie ma, jest tylko 'daj to, daj, dasz już? A teraz? A jak sama sobie zabiorę? Dawaj parówke'
Dlatego pracuje na ciastka które nie budzą większego entuzjazmu


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Eee nieprawda na owcach dał ciała na całej linii

Wysłane z mojego SM-T535 przy użyciu Tapatalka
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 12:38   #2564
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Psy - cz. IV

Zapomniałyście jeszcze o czarnym podniebieniu, z takim na bank pies jest agresywny.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 12:43   #2565
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. IV

Merys, racja. Mój ma czarne z różowym. Pies pół morderca.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 13:32   #2566
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Psy - cz. IV

Tak! Łaciate podniebienie! Zamorduje w nocy :C

Ej, jak ja bym chciała psa, który pracuje na byle jakie smaczki Milo ostatnio rybą gotowaną już gardzić zaczął. Dostaje ją tylko raz w tygodniu specjalnie żeby ładnie na zajęciach pracował, a tu upa. I albo na rybę robi na odwal się, albo znów na suche ma smak i robi na suche. Nie ogarniam jego mózgu Mam nadzieję, że listopadowe semi mu zrobi pranie mózgu i zapomni o pracy na żarcie
Bo w domu nie ma problemu. Micha znika i jak chcesz jeść to pracuj ze mną. I zrobi wszystko. Dosłownie wszystko! Ostatnio już go tak wrobiłam we wchodzenie na wiaderko, że z ręki brał cokolwiek i traktował jako najlepszą nagrodę na świecie. Nawet tabletkę, którą potrafi oblizać z masła i wypluć. Wziął, połknął i chciał jeszcze. Kretyn.
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 13:56   #2567
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez anlejka Pokaż wiadomość
Tak! Łaciate podniebienie! Zamorduje w nocy :C

Ej, jak ja bym chciała psa, który pracuje na byle jakie smaczki Milo ostatnio rybą gotowaną już gardzić zaczął. Dostaje ją tylko raz w tygodniu specjalnie żeby ładnie na zajęciach pracował, a tu upa. I albo na rybę robi na odwal się, albo znów na suche ma smak i robi na suche. Nie ogarniam jego mózgu Mam nadzieję, że listopadowe semi mu zrobi pranie mózgu i zapomni o pracy na żarcie
Bo w domu nie ma problemu. Micha znika i jak chcesz jeść to pracuj ze mną. I zrobi wszystko. Dosłownie wszystko! Ostatnio już go tak wrobiłam we wchodzenie na wiaderko, że z ręki brał cokolwiek i traktował jako najlepszą nagrodę na świecie. Nawet tabletkę, którą potrafi oblizać z masła i wypluć. Wziął, połknął i chciał jeszcze. Kretyn.

Wszystko od psa zależy i od odpowiedniej motywacji właściciela jak wiesz ze ma dzien roboczy to spal mu miskę i na wszystko niech sobie zarobi, bo za dobrze ma no i trzeba poszukać, skoro tylko rybki może, to kombinuj z jakimiś sardynkami w puszce, wątroba dorsza w paście żeby motywacje zbudować. Dobre ale drogie sa smaki z fish4dogs

A tak to hrabiemu sie nie chce, a Ty przez niego cierpisz. Nie daj sie, skoro jest fajny i ma potencjał a Tobie sie chce to trzeba popracować nad odpowiednia motywacja


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
Do what you love. Best.


Edytowane przez sugarfreeee
Czas edycji: 2015-09-08 o 13:58
sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 15:52   #2568
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Psy - cz. IV

No właśnie najlepsze jest to, że on miskę chowaną ma w piątek jak ja przyjeżdżam i dostaje ją dopiero w poniedziałek. Także ma całe trzy dni pracy za żarcie. I w domu nie ma problemu, na spacerze jak się trochę mózg mu ogarnie to też daje radę. Ale na zajęciach to jest dramat czasami On stwierdzi, że nie i koniec. I widać, że chce żarcie, oblizuje się, już już prawie zrobi krok, ale nie! Nie pójdzie, bo ja tego chcę
On ma tak wredny charakter, że to jest aż przerażające
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 16:02   #2569
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Psy - cz. IV

Oj mi sie wydaje ze ma za dobrze z Tobą


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-09, 07:22   #2570
martynka9007
Rozeznanie
 
Avatar martynka9007
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 755
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez anlejka Pokaż wiadomość
O właśnie! To jest ciekawe, że na labradora wszyscy się rzucają, bo śliczny, atitit. Ale tylko jak jest biszkoptowy albo czekoladowy. Jeszcze nigdy nie widziałam żeby do czarnego ktoś podchodził i titiał do niego i ćwierkał, a przecież to samo. Tylko kolor inny
Jak ludziom się kojarzy czarny pies = groźny pies
Jak to. Do mnie ciągle ludzie podchodzą i titają, usmiechają się i mówią że Coco wygląda jak miś pluszowy może z powodu tego że jest niziutka i do obronnego laba tej gapie daleko, nawet nie stwarza pozorów:p
__________________
Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce...To można
martynka9007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 11:15   #2571
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Dot.: Psy - cz. IV

To też zależy od wyrazu pyska Mój owczarek jest tak ciapowaty, że nikt go nie bierze na poważnie dopóki nie wydam mu komendy żeby przyjął 'groźną' postawę a znowu Mała z pyska była bardzo pogodna, wesoła, ale nikt nigdy do niej z rękami nie leciał, nawet za szczeniaka. Co mi bardzo odpowiadało

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 21:00   #2572
Callen
Rozeznanie
 
Avatar Callen
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 696
Dot.: Psy - cz. IV

Koleżanka ma owczarka - jeszcze szczyl dopiero co skończył rok jak go ostatnio zobaczyłam nie wiedziałam czy on się chce przywitać czy mi wpier***
Ja jednak nie mogłabym mieć takiego psa, niby fajny ale jest strasznie gwałtowny i nie patrzy co robi. Bo czemu nie przebiegnąć po człowieku skoro trzyma patyczek? Zachowuje się dokładnie jak mój pies ale waży z 50 razy więcej i momętami się go boję (w sensie że przypadkiem mi coś zrobi w zabawie bo agresywny ani trochę nie jest)
__________________
21.01.14 jestem kierowcą
Callen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 03:57   #2573
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. IV

Mój misiek był taki jak był młodszy. Jak taran. Wbieganie w ludzi, skakanie po wszystkich, nokautowanie innych psów w zabawie. Skręcił kolano mi i kolezance w odstępie miesiąca. ...
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 08:10   #2574
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Callen Pokaż wiadomość
Koleżanka ma owczarka - jeszcze szczyl dopiero co skończył rok jak go ostatnio zobaczyłam nie wiedziałam czy on się chce przywitać czy mi wpier***
Ja jednak nie mogłabym mieć takiego psa, niby fajny ale jest strasznie gwałtowny i nie patrzy co robi. Bo czemu nie przebiegnąć po człowieku skoro trzyma patyczek? Zachowuje się dokładnie jak mój pies ale waży z 50 razy więcej i momętami się go boję (w sensie że przypadkiem mi coś zrobi w zabawie bo agresywny ani trochę nie jest)
to jest kwestia wychowania. można nauczyć dużego psa delikatności
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 08:18   #2575
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. IV

Można nauczyć, ale zanim pies się trochę ogarnie to kontuzje są częste.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 09:07   #2576
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
to jest kwestia wychowania. można nauczyć dużego psa delikatności
Panowania nad emocjami, reakcjami, ogarnięcia się, słuchania co człowiek mówi tak, ale delikatności nie zawsze się da jeśli psa od małego wszędzie pełno i jest jak tornado. Moja poprzednia panna owczarkowa taka była i nauka takiego poruszania się żeby nie robiła krzywdy innym to półtora roku praca pod kontrolą szkoleniowca, bo młoda super pracowała, ale nie potrafiła ani trochę być delikatna. Tylko jak widziała dziecko to się ogarniała i panowała nad swoimi ruchami.
Ile razy była sytuacja, że Mała zamiast przebiec obok psa po prostu nad nim przeskoczyła, albo w zabawie z mniejszym psem tak go pacnęła łapą, że ten wylądował metr od niej Zero wyczucia swojej siły, dlatego zabawa z mniejszymi psami zawsze była kontrolowana, no chyba że z naszymi bo one jej nie pozwalały na dużo, bo już wiedziały że ma jakieś adhd
Tak samo z ludźmi, jak biegła się przywitać i wiedziała że nie wolno skakać to wpadła z całej siły w nogi, dopiero później się nauczyła że trzeba być grzecznym psem ale za grosz delikatności w niej nie było. Owszem nauczyła się czego nie może, a co może, ale i tak gracji, elegancji i delikatności w tym nie było Lubie takie psie tornada, marze o takim jeszcze w przyszłości nie chce mieć idealnego psa, chyba nie jestem normalna

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 12:37   #2577
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Psy - cz. IV

ja nie znosze niedelikatnych psow jeszcze mlodziakom jestem w stanie to wybaczyc, ale doroslemu psu, a raczej jego wlascicielowi -

ja uwielbiam psy, ktore sie buntuja, maja troche swoj swiat, ida swoja droga - jestem po prostu zakochana w haszczakach i malamutach
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 18:56   #2578
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
ja nie znosze niedelikatnych psow jeszcze mlodziakom jestem w stanie to wybaczyc, ale doroslemu psu, a raczej jego wlascicielowi -

ja uwielbiam psy, ktore sie buntuja, maja troche swoj swiat, ida swoja droga - jestem po prostu zakochana w haszczakach i malamutach
Nie chodzi mi o to, że pies jest taranem, bo tak jak pisałam u nas to wypracowaliśmy. Tylko po prostu nie lubię takich psów 'delikatnych' i ostrożnych. Nie potrafię tego wytłumaczyć, ale na pewno jakbym Ci pokazała na żywo o co mi chodzi to os razu byś zauważyła różnice
Obok mnie mieszka owczarek, który z wyglądu wszytko ma ok, ale jest tak delikatny i ostrożny, że po poznaniu go masz wrażenie jakby go podmuch wiatru miał przewrócić. Jakby postawić przy nim Kofe moją to od razu widać że twardo stoi na łapach, a tamtem taki delikatny
U mnie to samo, wszystkie psy są normalne i potrafią porządnie się przeciągnąć zabawką czy złapać patyk do pyska a Fart wygląda jak taka ciapa, no taki delikatny

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 20:10   #2579
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
ja nie znosze niedelikatnych psow jeszcze mlodziakom jestem w stanie to wybaczyc, ale doroslemu psu, a raczej jego wlascicielowi -

ja uwielbiam psy, ktore sie buntuja, maja troche swoj swiat, ida swoja droga - jestem po prostu zakochana w haszczakach i malamutach
o niee, ja nie znosze malamutow, haszczakow i innych, zupelnie nie moje klimaty. To samo sie tyczy zreszta wiekszosci chartow czy ras typu pies faraona. Nie rozumiem tez zachwytu nad akita

Za to uwielbiam ciapowate labradory, nawet jesli sa typowymi klodami
Znajomy ma bernenczyka ktory jest totalna niezdarna ciapa ktora nie wie ze wazy tak duzo i ten pies to tornado. Juz sie nauczyli zeby w mieszkaniu nie stawiac na niskich polkach/stolikach szkla bo pies przechodzac i machajac ogonem wszystko rozbijal ja go uwielbiam, uwielbiam w nim ten brak gracji i wyczucia, moze dlatego ze sama mam jamnika ktory jest taki Ą i Ę....a moze dlatego ze w dziecinstwie wychowywalam sie z psim taranem i ubostwialam tego psa cala soba.

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Można nauczyć, ale zanim pies się trochę ogarnie to kontuzje są częste.
Ja jestem ciekawa na ile to kwestia nauczenia a na ile po prostu dorastania i tego ze pies powaznieje. Wiadomo- skakania po ludziach mozna oduczyc, ale jesli pies z racji wieku macha tymi przeszczepami jak nienormalny i ma tendencje do zlego obliczania odleglosci od ludzkich nog to chyba nie pozostaje nic innego jak cierpliwie czekac az z tego wyrosnie, ewentualnie przerywac zabawe gdy juz zaczyna przeginac z tym byciem taranem, co?
__________________
Bohemian like you

Edytowane przez phony
Czas edycji: 2015-09-10 o 20:13
phony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 21:27   #2580
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. IV

Dokładnie. Mój miał siano w głowie bardzo długo. Najbardziej lubił w biegać w ludzi jak miał ponad rok. po kolizji ze mną ja wyszłam uszkodzona fizycznie i psychicznie. Naprawdę wpadłam w panikę jak mój osobisty piesek zaczynał biegać jak wariat. Miałam ochotę schować się za czymkolwiek. Do dzisiaj pamiętam jak błagalam kumpla "nie zostawiaj mnie z NIM samej bo właśnie zaczął biegać". Paranoja
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-16 18:13:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.