Psy - cz. IV - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-02, 14:06   #3361
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez blanche_ Pokaż wiadomość
Jednak będzie Zoe.
Ogólnie szczeniak z fundacji zabrany ze wsi gdzie mieszkał w chlewiku (burdel collie huehuehue).
Z kotami wkroczyły na etap ignorancji, chociaż psu czasami się w łep oberwie (ale to nie bez powodu, kociaste nie są agresywne).
Ogólnie pies w miarę ogarniający, tylko robienia na mate nie ogarnia. Raz zrobiła sioo, a potem doszła do wniosku że to idealne miejsce na chechłanie miecha
Mam kliker i jakieś tam rzeczy ogarniamy (z tego kanału: https://www.youtube.com/user/kikopup - jest ok?, kobitka wydaje się być dość ogarnietą).
Na przedszkole nie pójdziemy niestety w tym roku już, bo ostatnie rozpoczynało się jak miała pierwsze szczepienie.
Polecacie jakaś szkole w Szczecinie?
Bardzo lubię kanał kikopup

Świetny dzieciak!

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

Alto, zdecydowanie Alto! Znam obydwie prowadzące, jak się tam wybierzesz i powiesz, że polecila Ci ich Śledziowa, to będzie czad Ania i Hania są naprawdę rewelacyjne, moj warszawski szczeniak do nich chodzi, mnostwo znajomych... bardzo mocno polecam.

Jesli byś rozważala adopcję czegoś w typie szwajcara - tu rowniez moge podpowiedzieć i pokierować

Piesologia spoko

No to nasze foteczki
Podpisuję się obiema łapami pod Alto!

A ja przyszłam Wam się dwukrotnie pochwalić - otóż ze względu na BARF robiłam ważne parametry krwi (morfologia z rozmazem, ALT, mocznik, kreatynina, wapń, fosfor, żelazo i białko całkowite) i są podręcznikowe Ru tylko za bardzo odchudziłam i ma minimalnie obniżone białko całkowite, ale już będę nad tym pracowała Jestem taka szczęśliwa!

A druga kwestia - Baloo znów ma akupunktury, bo po 2 tygodniach spokoju wróciła łapka - więc niestety ograniczam totalnie ruch przez 6 tygodni - oszaleję Ale cóż :P Natomiast miła kwestia była taka, że dostał pochwałę od prekursora pozytywnego szkolenia - pana Jacka Gałuszki. Usłyszałam, że bardzo mu się podoba sposób, w jaki prowadzony jest pies i że jest bardzo grzecznym, fajnym psiakiem z którym przyjemność jest pracować Pękam z dumy!

W załączniku - psy po działaniu Muchy Behawioralnej - czyli założysz muchę i w kilka minut masz grzecznego psa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg page.jpg (260,9 KB, 28 załadowań)
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 14:37   #3362
blanche_
Rozeznanie
 
Avatar blanche_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 657
Dot.: Psy - cz. IV

W ogóle Ru jest wg. mnie rewelacyjnym psem Taki trochę szatan

Ostatnio wkurza mnie kwestia relacji międzyludzkich przy psach, a konkretnie absolutnego olewania tego co ja mam do powiedzenia żeby np. z młodą tak się nie bawić bo się boi czy że jak zacznie gryźć to przerwać zabawę. Uważam się za dość asertywna osobę (czasami nawet za bardzo), ale jak mowie coś moim bliskim na temat psa to jednym uchem wlatuje drugim wylatuje - bo oni sie znajoo, mieli burka 15 lat temu i w ogóle takie doświadczenie ze zwierzętami że co ja tam wiem
Macie jakieś sposoby na to?
Nie widzę tych osób na codzień więc psa nie popsują, ale ignorowanie mnie bardzo podnosi mi ciśnienie..
__________________
“The church is close, but the road is icey. The bar is far, but I will walk carefully.”
Blog
blanche_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 15:20   #3363
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez blanche_ Pokaż wiadomość
W ogóle Ru jest wg. mnie rewelacyjnym psem Taki trochę szatan

Ostatnio wkurza mnie kwestia relacji międzyludzkich przy psach, a konkretnie absolutnego olewania tego co ja mam do powiedzenia żeby np. z młodą tak się nie bawić bo się boi czy że jak zacznie gryźć to przerwać zabawę. Uważam się za dość asertywna osobę (czasami nawet za bardzo), ale jak mowie coś moim bliskim na temat psa to jednym uchem wlatuje drugim wylatuje - bo oni sie znajoo, mieli burka 15 lat temu i w ogóle takie doświadczenie ze zwierzętami że co ja tam wiem
Macie jakieś sposoby na to?
Nie widzę tych osób na codzień więc psa nie popsują, ale ignorowanie mnie bardzo podnosi mi ciśnienie..
tak, bardzo proste - za każde złe zachowanie takiej osoby zabranie psa do siebie, ew. osobnego pomieszczenia z jakąś zabawką, żeby nie było, że dla psa kara. albo gdy przyjdą, w ogóle nie wypuszczać psa 'bo wy się nie umiecie zachować'. terapia szokowa, a co ogólnie to ja nie zapraszam ludzi, którzy nie potrafią się zachować przy moich zwierzętach.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 16:37   #3364
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez blanche_ Pokaż wiadomość
Jednak będzie Zoe.
Ogólnie szczeniak z fundacji zabrany ze wsi gdzie mieszkał w chlewiku (burdel collie huehuehue).
Z kotami wkroczyły na etap ignorancji, chociaż psu czasami się w łep oberwie (ale to nie bez powodu, kociaste nie są agresywne).
Ogólnie pies w miarę ogarniający, tylko robienia na mate nie ogarnia. Raz zrobiła sioo, a potem doszła do wniosku że to idealne miejsce na chechłanie miecha
Mam kliker i jakieś tam rzeczy ogarniamy (z tego kanału: https://www.youtube.com/user/kikopup - jest ok?, kobitka wydaje się być dość ogarnietą).
Na przedszkole nie pójdziemy niestety w tym roku już, bo ostatnie rozpoczynało się jak miała pierwsze szczepienie.
Polecacie jakaś szkole w Szczecinie?


Piękności!

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

Alto, zdecydowanie Alto! Znam obydwie prowadzące, jak się tam wybierzesz i powiesz, że polecila Ci ich Śledziowa, to będzie czad Ania i Hania są naprawdę rewelacyjne, moj warszawski szczeniak do nich chodzi, mnostwo znajomych... bardzo mocno polecam.

Jesli byś rozważala adopcję czegoś w typie szwajcara - tu rowniez moge podpowiedzieć i pokierować

Piesologia spoko

No to nasze foteczki

Gratuluję , piękności
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 21:35   #3365
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: Psy - cz. IV

Znajoma z Wawy chodzila do Animagu i tez sobie bardzo chwalila, ale ona pod katem sportowym
__________________
Bohemian like you
phony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 07:17   #3366
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez blanche_ Pokaż wiadomość
W ogóle Ru jest wg. mnie rewelacyjnym psem Taki trochę szatan

Ostatnio wkurza mnie kwestia relacji międzyludzkich przy psach, a konkretnie absolutnego olewania tego co ja mam do powiedzenia żeby np. z młodą tak się nie bawić bo się boi czy że jak zacznie gryźć to przerwać zabawę. Uważam się za dość asertywna osobę (czasami nawet za bardzo), ale jak mowie coś moim bliskim na temat psa to jednym uchem wlatuje drugim wylatuje - bo oni sie znajoo, mieli burka 15 lat temu i w ogóle takie doświadczenie ze zwierzętami że co ja tam wiem
Macie jakieś sposoby na to?
Nie widzę tych osób na codzień więc psa nie popsują, ale ignorowanie mnie bardzo podnosi mi ciśnienie..
Nnno rewelacyjna to ona nie jest Ale coraz częściej się stara robić tak, żeby mnie zadowolić = być grzeczną. Ostatnio podczas przepakowywania mięsą Bal na nią się skrzywił i kłapnął, za co ona rzuciła mu się do gardła. Rozdzieliłam towarzystwo mocno wkurzona, usadzilam dopóki się nie uspokoili. Wczoraj znów rozdzielałam mięso po zamrażarce i zastanawiałam się jak Ru się zachowa. Geniusz mały ciapaty stwierdził, że w takim razie ona uniknie konfrontacji, więc stała w progu i patrzyła, a Bal niuchał i się cieszył Okropnie byłam z niej dumna, bo to wbrew jej ryżemu charakterkowi

Cytat:
Napisane przez phony Pokaż wiadomość
Znajoma z Wawy chodzila do Animagu i tez sobie bardzo chwalila, ale ona pod katem sportowym

Animag bardzo fajny, ale też poziom sportowy - założycielka to Magda Łęczycka, zawodnik reprezentacji Polski w obedience, i generalnie tam wszyscy mocno stawiają na posłuszeństwo sportowe. Dla mnie to świetny sposób wychowania szczeniąt i psów do życia, ale dla innych...niekoniecznie
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 10:05   #3367
blanche_
Rozeznanie
 
Avatar blanche_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 657
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Nnno rewelacyjna to ona nie jest Ale coraz częściej się stara robić tak, żeby mnie zadowolić = być grzeczną. Ostatnio podczas przepakowywania mięsą Bal na nią się skrzywił i kłapnął, za co ona rzuciła mu się do gardła. Rozdzieliłam towarzystwo mocno wkurzona, usadzilam dopóki się nie uspokoili. Wczoraj znów rozdzielałam mięso po zamrażarce i zastanawiałam się jak Ru się zachowa. Geniusz mały ciapaty stwierdził, że w takim razie ona uniknie konfrontacji, więc stała w progu i patrzyła, a Bal niuchał i się cieszył Okropnie byłam z niej dumna, bo to wbrew jej ryżemu charakterkowi
Animag bardzo fajny, ale też poziom sportowy - założycielka to Magda Łęczycka, zawodnik reprezentacji Polski w obedience, i generalnie tam wszyscy mocno stawiają na posłuszeństwo sportowe. Dla mnie to świetny sposób wychowania szczeniąt i psów do życia, ale dla innych...niekoniecznie
Mi sie to w niej własnie podoba (łatwiej to pisać jak się o psie czyta niż jak się z nim męczy) że ma własne zdanie Mojej ostatnio odwala od tej 'ładnej' pogody i spacery wyglądają tak że idziemy 2 m, młody zaczyna ciągnąć, zatrzymuje się, aria do niebios o to jak ją krzywdzą, po 2 min podejdzie do mnie, idziemy 2m i tak dalej. Mam ochotę wyjść z siebie i stanąć obok.
__________________
“The church is close, but the road is icey. The bar is far, but I will walk carefully.”
Blog
blanche_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 10:07   #3368
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. IV

Blanche. Oj psy potrafią ćwiczyć nasza cierpliwość. Moja suka ostatnio głupieje. Szczeka na spacerze o byle guano. Mam ochotę ja zakneblowac.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 10:53   #3369
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Blanche. Oj psy potrafią ćwiczyć nasza cierpliwość. Moja suka ostatnio głupieje. Szczeka na spacerze o byle guano. Mam ochotę ja zakneblowac.
dziś psy współlokatorów zaczęły szczekać i wyć o 7 rano. myślałam, że wystrzelam (wstaję chwilę przed 8 rano). na dodatek suka wpierniczyła mi mój lunch, więc jadę dziś na chlebie z serem. a, i wczoraj wybebeszyła wszystkie rolki papieru toaletowego, ona ma jakiś fetysz
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 19:51   #3370
Callen
Rozeznanie
 
Avatar Callen
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 696
Dot.: Psy - cz. IV

Odinek dorobił się zapalenia ucha obudził mnie ok 3 bo trzepał łebkiem i nie mógł znaleźć sobie miejsca, u weta krzyczał jak zarzynany prosiak kiedy czyścił mu ucho mój mały panikarz <3 ja mogę mu nawet wydłubać oko bez najmniejszego jęknięcia ale tylko wet go dotknie to już "umiera" więc nie wiem ile w tym było realnego płakania bo boli a ile paniki bo wet go morduje.
Dostał krople do ucha ma brać raz dziennie i w poniedziałek kontrola...
__________________
21.01.14 jestem kierowcą
Callen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 20:05   #3371
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. IV

Biedny piesełek. Przejdzie, tylko regularnie kropelki zapuszczaj.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 20:22   #3372
Callen
Rozeznanie
 
Avatar Callen
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 696
Dot.: Psy - cz. IV

Myślę że mogłam mu nalać wody przy kąpieli chociaż całe życie kąpie go tak samo. Nie wiem. Kąpałam go w sobotę rano, wieczorem jechaliśmy z uchylonym oknem bo robiłam za AA (anonimowy abstynent) na rodzinnej imprezie a towarzystwo musiało zapalić w aucie (ich auto więc nie miałam nic do gadania). Ale kurde tak nagle? żadnych objawów do dzisiaj o 3 rano?
Teraz się martwię że będę mu musiała już cały czas uważać na to ucho a ja nigdy jeszcze nie czyściłam psiego ucha a do tego on jest malutki
Pytałam o spacery możemy normalnie wychodzić przynajmniej tyle
__________________
21.01.14 jestem kierowcą

Edytowane przez Callen
Czas edycji: 2015-12-03 o 20:24
Callen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 20:24   #3373
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. IV

Uszu się nie czyści jak są chore
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 20:29   #3374
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Uszu się nie czyści jak są chore

Zalezy co masz na mysli mówiąc "czyszczenie".
Na pewno nie jakieś historie typu wsadzania gazików czy coś w ten deseń (ale ja nie jestem zwolenniczką takich akcji nawet na zdrowych uszach). Wlanie do środka np. odpowiedniego Aurum - już jak najbardziej.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 22:01   #3375
Callen
Rozeznanie
 
Avatar Callen
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 696
Dot.: Psy - cz. IV

Nie chce czyscic chorego ucha ale nie wiem czy nie bede musiala jak wyzdrowieje bo takie infekcje lubia wracac podobno przez 6 lat ani razu nie czyscilam mu uszu bo i po co? Ale teraz nie wiem... Cale lato kapal sie w brudnej wodzie (no nie brudnej ze nie mozna wejsc no ale jednak) razem z nami i z milion razy zalal uszy i nic mu nie bylo. Nie wiem jak wytrzymam ta noc bo spi ze mna kolo glowy i czuje ten specyficzny zapaszek mieszanki chorego ucha i smierdzacych kropli
__________________
21.01.14 jestem kierowcą
Callen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 05:31   #3376
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Callen Pokaż wiadomość
Nie chce czyscic chorego ucha ale nie wiem czy nie bede musiala jak wyzdrowieje bo takie infekcje lubia wracac podobno przez 6 lat ani razu nie czyscilam mu uszu bo i po co? Ale teraz nie wiem... Cale lato kapal sie w brudnej wodzie (no nie brudnej ze nie mozna wejsc no ale jednak) razem z nami i z milion razy zalal uszy i nic mu nie bylo. Nie wiem jak wytrzymam ta noc bo spi ze mna kolo glowy i czuje ten specyficzny zapaszek mieszanki chorego ucha i smierdzacych kropli

My czyścimy tylko i wyłącznie "zalewając" Aurum. Nie wsadzam nic do uszu.
Samo Aurum nawet największy histeryk Bohun jest w stanie przeżyć
Inna rzecz że nie czyścimy jeśli nie ma takiej potrzeby. W praktyce wygląda to tak że w sezonie wodnym raz w tygodniu, jak pies nie pływa - wcale.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 09:53   #3377
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Psy - cz. IV

ja naszej suni raz na jakiś czas czyszczę ucho, bo tu jest wilgoć, a ona zawsze śpi na tym samym boku i przez to jej się zbiera. ale robię to, gdy widzę, że się zaczyna intensywnie po nim drapać.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 17:06   #3378
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Psy - cz. IV

Mój poprzedni pies raz złapał porządne zapalenie ucha i potem od tego czasu ciągle mu się nawracało... często brudziło, wet zalecał aby jak pies leży na boku żeby mu uszy odwijać dla wietrzenia, szczególnie po każdej kąpieli
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 21:11   #3379
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Psy - cz. IV

Milo za szczyla też łapał infekcje ucha non stop. Jedną wyleczyliśmy, dwa tygodnie spokoju i znów następna
W końcu też kupiłam jakiś płyn do czyszczenia uszu i tak raz na dwa tygodnie mu tym uszy wyczyszczę i od tego czasu jest spokój. Teraz ma piękne miziaste uszy, a nie czerwone, gorące, obdrapane i bolące.
A ja jeszcze najbardziej lubię go za te uszy tarmosić
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-05, 06:14   #3380
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. IV

Ja też lubię uchale miętosić...
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 08:25   #3381
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Psy - cz. IV

Z tymi uszami to chyba większość z nas tak ma - szczególnie jak uszole są większe
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 08:27   #3382
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. IV

Labrador ma super uszy to miętoszenia wiadomo. Długie, zwisające uszaczki
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 09:34   #3383
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Psy - cz. IV

A teraz wyobraźcie sobie ile do wytarmoszenia mają właściciele bassetów
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 09:40   #3384
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Psy - cz. IV

U przedniego psiura-goldena ciągle mu miętoliłam uszy, teraz mam mieszańca berneńczyka i też jest co miętosić całe szczęście że to lubi
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 09:44   #3385
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. IV

Mój nie lubi, mój znosi z godnością i rezygnacją wypisaną na ryju. Żebyście tą minę widziały.... Ostatnio obca osoba się mnie zapytała na ulicy dlaczego ten pies taki smutny.
Całe życie ma taki wyraz pyska.
Suka za to nerwowo reaguje na wszelkie próby macania po uszach, od razu piszczy, może ją kiedyś ktoś ciągnął za te uszy. Poprzedni właściciel idiota.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 09:48   #3386
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Mój nie lubi, mój znosi z godnością i rezygnacją wypisaną na ryju. Żebyście tą minę widziały.... Ostatnio obca osoba się mnie zapytała na ulicy dlaczego ten pies taki smutny.
Całe życie ma taki wyraz pyska.
Suka za to nerwowo reaguje na wszelkie próby macania po uszach, od razu piszczy, może ją kiedyś ktoś ciągnął za te uszy. Poprzedni właściciel idiota.
Ja miętolenie łączę z drapaniem za uszami wiec dajemy radę pies odpływa aż mu oczy się zamykają
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 10:09   #3387
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Psy - cz. IV

ja nie przepadam za kłapniętymi uszami, bo w u większości znanych mi psów łączyło się to z zapaszkiem za to sterczące uchole i zawsze robię masaż mięśni trzymających ucho, dopiero potem samo ucho miętoszę, więc to lubią
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 10:17   #3388
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. IV

Cóż mogę powiedzieć, ja lubię zapaszek uszny. i stópkowy, uwielbiam wąchać psie stópki.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 10:31   #3389
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Cóż mogę powiedzieć, ja lubię zapaszek uszny. i stópkowy, uwielbiam wąchać psie stópki.


No po prostu kochamy nasze psiurki
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 10:40   #3390
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Psy - cz. IV

Ja nie czyszczę, dopóki nie trzeba Wystarczy, że raz na jakiś czas niuchnę wnętrze ucha i wiem


Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Mój nie lubi, mój znosi z godnością i rezygnacją wypisaną na ryju. Żebyście tą minę widziały.... Ostatnio obca osoba się mnie zapytała na ulicy dlaczego ten pies taki smutny.
Całe życie ma taki wyraz pyska.
Suka za to nerwowo reaguje na wszelkie próby macania po uszach, od razu piszczy, może ją kiedyś ktoś ciągnął za te uszy. Poprzedni właściciel idiota.
Wiecznie zafrasowany U mnie Ru z kolei ma nieustająco wredny wyraz pyska

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Cóż mogę powiedzieć, ja lubię zapaszek uszny. i stópkowy, uwielbiam wąchać psie stópki.
Fetyszystka Ja kocham zapach małych szczeniaczków


Ej, sory, świąt nie będzie, oziki dorwały zaprzęg Mikołaja

__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-16 18:13:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.