PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa..... - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-27, 13:52   #1951
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Pora na mnie
dla Was to pewnie one grube będą chyba, że tylko siebie oceniacie tak surowo (za surowo dziewczyny macie super zgrabne nogi!! )
No coś Ty ładne!
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 13:57   #1952
Ineczka86
Zadomowienie
 
Avatar Ineczka86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 484
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....

Cytat:
Napisane przez Krytia Pokaż wiadomość
Wstawie jeszcze raz po przytyciu mam nadzieje że nikt sie nie obrazi?
Od razu przepraszam za taką jakość ale ...
A i wiem że mam rażącą nierówność opalenizny
Nie chcę być niemiła, ale na tym zdjęciu wyglądasz dla mnie mniej chudo niż wskazują Twoje wymiary podane w innym wątku. Ale to może przez duże zbliżenie zdjęcia. Przepraszam, jeśli uraziłam. Piszę tylko swoją opinię i mam nadzieję, że nie zostanę za nią potępiona.
Ineczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 14:05   #1953
myszeczka00
Wtajemniczenie
 
Avatar myszeczka00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: szczyt góry
Wiadomości: 2 523
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Nie pamiętam bym się w tym wątku udzielała ale subskrypcja aż w oczy kole..a że mam świeżutki towar to wrzucę...
bardzo kobiece nozki masz
slicznie

ps. ja to takie bede miala w nastepnym zyciu
__________________
Ain't No Mountain High Enough

myszeczka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 14:12   #1954
Ineczka86
Zadomowienie
 
Avatar Ineczka86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 484
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Pora na mnie
dla Was to pewnie one grube będą chyba, że tylko siebie oceniacie tak surowo (za surowo dziewczyny macie super zgrabne nogi!! )
Moja opinia znów nie będzie pochlebna, ale chcę napisać to, co myślę. Czasem nie jestem pewna, czy wszystkie osoby na tych różnych wątkach piszą naprawdę to, co sądzą, gdyż generalnie do tej pory nie znalazłam negatywnych opinii o czyimś wyglądzie, chyba że stwierdzenia, iż jakaś część ciała jest za chuda. To takie moje ogólne spostrzeżenia i nie wińcie mnie, proszę, za to, że o nich mówię.

A przechodząc do rzeczy, to powiem szczerze, że podobają mi się Twoje nogi, incOrrect, od kolan w górę.
Ineczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 14:13   #1955
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Pora na mnie
dla Was to pewnie one grube będą chyba, że tylko siebie oceniacie tak surowo (za surowo dziewczyny macie super zgrabne nogi!! )
No co Ty gadasz ładne nóżki
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 14:23   #1956
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....

Cytat:
Napisane przez Ineczka86 Pokaż wiadomość
Moja opinia znów nie będzie pochlebna, ale chcę napisać to, co myślę. Czasem nie jestem pewna, czy wszystkie osoby na tych różnych wątkach piszą naprawdę to, co sądzą, gdyż generalnie do tej pory nie znalazłam negatywnych opinii o czyimś wyglądzie, chyba że stwierdzenia, iż jakaś część ciała jest za chuda. To takie moje ogólne spostrzeżenia i nie wińcie mnie, proszę, za to, że o nich mówię.

A przechodząc do rzeczy, to powiem szczerze, że podobają mi się Twoje nogi, incOrrect, od kolan w górę.
O, fajnie, że jesteś szczera w końcu umieszczamy tu swoje zdjęcia nie tylko po to by sie dowartościować, ale i po to, żeby znać prawdziwą opinię innych osób.
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 14:36   #1957
Superchic(k)
Zakorzenienie
 
Avatar Superchic(k)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 150
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....

Cytat:
Napisane przez Ineczka86 Pokaż wiadomość
Moja opinia znów nie będzie pochlebna, ale chcę napisać to, co myślę. Czasem nie jestem pewna, czy wszystkie osoby na tych różnych wątkach piszą naprawdę to, co sądzą, gdyż generalnie do tej pory nie znalazłam negatywnych opinii o czyimś wyglądzie, chyba że stwierdzenia, iż jakaś część ciała jest za chuda. To takie moje ogólne spostrzeżenia i nie wińcie mnie, proszę, za to, że o nich mówię.

A przechodząc do rzeczy, to powiem szczerze, że podobają mi się Twoje nogi, incOrrect, od kolan w górę.
Cóż, zgadzam się. A najgorsze jest to, że chudej dziewczynie zawsze się napisze prawdę, np. "stanowczo za chude", "niestety, nie podobają mi się, są za chude" itp. (wiem to z własnego przykładu). Jeszcze się nie spotkałam z komentarzem "ładne nogi, ale niezbyt zgrabne" albo "nie podobają mi się" .
__________________
" There is something in her eyes
and I think it's fear "


Superchic(k) jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-27, 14:38   #1958
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....

mój nóżkens
troche ciemno bylo..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1005067zu2.jpg (22,7 KB, 91 załadowań)
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 14:39   #1959
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....

Też czasem mi brak na forum negatywnych opinii, ale akurat nogi incorrect podobają mi sie najbardziej z ostatnio prezentowanych Najbardziej apetyczne i kształtne.
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 14:46   #1960
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....

Cytat:
Napisane przez Elie Pokaż wiadomość
Też czasem mi brak na forum negatywnych opinii, ale akurat nogi incorrect podobają mi sie najbardziej z ostatnio prezentowanych Najbardziej apetyczne i kształtne.
negatywnych? chyba nikt nikomu nie lubi robic przykrosci..a moze lubi?
w sumie ja sie ciesze, ze takich nie ma bo nie jest ladne co jest ladne a co sie komu podoba- chyba
ja zazdroszcze dziewczynom tej przerwy miedzy udami, przynajmniej nie przecieraja im sie jeansy
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 14:58   #1961
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....

Dobra, nie ważne, nie do końca dobrze się wyraziłam, ale nie o tym jest ten temat
Pozostanę przy tym, że podobają mi się nogi incorrect, co nie znaczy, że reszta nóg nie, bo każde są fajne i każde wyglądają najlepiej do swojego ciałka i tyle
__________________
I wanna be a goddess...

Edytowane przez Elie
Czas edycji: 2008-07-27 o 15:01 Powód: literówka
Elie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-27, 15:29   #1962
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....

Cytat:
Napisane przez Ineczka86 Pokaż wiadomość
Moja opinia znów nie będzie pochlebna, ale chcę napisać to, co myślę. Czasem nie jestem pewna, czy wszystkie osoby na tych różnych wątkach piszą naprawdę to, co sądzą, gdyż generalnie do tej pory nie znalazłam negatywnych opinii o czyimś wyglądzie, chyba że stwierdzenia, iż jakaś część ciała jest za chuda. To takie moje ogólne spostrzeżenia i nie wińcie mnie, proszę, za to, że o nich mówię.

A przechodząc do rzeczy, to powiem szczerze, że podobają mi się Twoje nogi, incOrrect, od kolan w górę.

Moze wątek brzmi "pokaz swoje nogi" a nie- "daj swoje nogi do oceny" ale oceniac chyba mozna i masz racje wszyscy oczekujemy szczerych odpowiedzi i szczerosc sie przyda
Tylko tak mnie skrytykowałaś ze nadal nie wiem co nie tak z moimi nogami wiec nastepnym razem postaw na całkowita szczerosc i pisz co myslisz
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 15:30   #1963
Ineczka86
Zadomowienie
 
Avatar Ineczka86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 484
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
negatywnych? chyba nikt nikomu nie lubi robic przykrosci..a moze lubi?
w sumie ja sie ciesze, ze takich nie ma bo nie jest ladne co jest ladne a co sie komu podoba- chyba
A jaki ma sens wyrażanie się o czymś w samych superlatywach tylko po to, by komuś nie zrobić przykrości? Pod pojęciem negatywna opinia kryje się dla mnie co innego (i przypuszczam, że to samo miała na myśli Elie), niż wyzywanie kogoś od np. grubych, ohydnych, szkaradnych czy coś w tym stylu. Jak ktoś napisze grzecznie, że coś mu się nie podoba, że jego zdaniem..., że on sądzi... itd., to opinia ta powinna zostać uszanowana. Taki brak krytyki wobec osób, które oczekują szczerości, może im tak naprawdę bardziej zaszkodzić, niż pomóc. Skoro np. ja widzę, że osobom bardziej puszystym się mówi, iż wyglądają szczupło (by nie zrobić im przykrości), to nie mogę też być pewna, czy na tej samej zasadzie nie jest mi mówione, że jestem za chuda. Bo dla mnie takie słowa są komplementem i nie chciałabym, by się okazało, iż osoba je wypowiadająca tak naprawdę uważa, że jestem "w sam raz". I właśnie takie dążenie do niesprawiania przykrości może być również przyczyną tego, że dużo naprawdę szczupłych czy chudych osób chciałoby jeszcze trochę schudnąć. Jak słyszą od kogoś, np: "Jaka Kasia jest szczupła" (a Kasi lekarz zalecił odchudzanie ze względu na dość znaczną niedowagę), to nie mogą uznać za szczerą opinii "ale Ty jesteś chuda, powinnaś przytyć"). Wtedy nie ufają nikomu i polegają na tym, co widzą w lustrze (a samego siebie zwykle się widzi w gorszym świetle).

A co do zdania, Guantanamero, "nie jest ładne co jest ładne a co sie komu podoba", to jak najbardziej się zgadzam. Tylko że to właśnie dowodzi, iż każdy powinien mówić to, co sądzi (pamiętając, by robić to grzecznie), a nie to, czego oczekują inni. Chwalenie wszystkiego i wszystkich mija się z celem.
Ineczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 15:42   #1964
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....

Ooohh....ale po co to całe dorabianie ideologii!?
Jest też wątek pt "powiedzmy sobie dobranoc" i tam też będziecie dorabiać całą psychospołeczną otoczkę?
Jak dla mnie ten wątek nie jest ani miejscem by się dowartościowywać ( w necie!? to chore!), ani by się chwalić ani oczekiwać pobłażliwych i ciumkających opinii.
Ot padł pomysł wrzucania kończyn i na tej podstawie tabuny kobiet gremialnie plotkują i tokują.
Jesli mam poczucie własnej wartości to nawet niepochlebny komentarz po mnie spłynie bo stada adoratorów robią swoje.
Jak ktoś jest zakompleksiony to byle złe słowo wpłynie na niego destrukcyjnie.
Tyle.

Po co rozkładać na czynniki pierwsze każdą wypowiedz i analizować czy on miał na myśli to, czy siamto czy owamto? W kwestii tak trywialnej jak nogi?
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 15:45   #1965
Ineczka86
Zadomowienie
 
Avatar Ineczka86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 484
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Moze wątek brzmi "pokaz swoje nogi" a nie- "daj swoje nogi do oceny" ale oceniac chyba mozna i masz racje wszyscy oczekujemy szczerych odpowiedzi i szczerosc sie przyda
Tylko tak mnie skrytykowałaś ze nadal nie wiem co nie tak z moimi nogami wiec nastepnym razem postaw na całkowita szczerosc i pisz co myslisz
Oczywiście, wątek brzmi "pokaż nogi", ale jak zauważyłam, to nogi, które są pokazywane, są też oceniane, więc zrobiłam to samo. A Twoje nogi oceniłam całkowicie szczerze i napisałam właśnie to, co myślę - że podobają mi się od kolan w górę. Jak bardzo chcesz, to mogę dodać, że ich dolna część (czyli łydki i kolana) mi się nie podobają. Jednak uznałam, że wolę się wyrazić łagodniej, przekazując ten sam sens (jak mniemałam). A co mi się dokładnie nie podoba? Moim zdaniem nie są szczupłe.
Ineczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 15:48   #1966
Krytia
Zadomowienie
 
Avatar Krytia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 847
GG do Krytia
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....

Cytat:
Napisane przez Ineczka86 Pokaż wiadomość
Nie chcę być niemiła, ale na tym zdjęciu wyglądasz dla mnie mniej chudo niż wskazują Twoje wymiary podane w innym wątku. Ale to może przez duże zbliżenie zdjęcia. Przepraszam, jeśli uraziłam. Piszę tylko swoją opinię i mam nadzieję, że nie zostanę za nią potępiona.
Mozliwe ale takie mam wymiary jak pisałam i możliwe jest też że tak może być bo były robione z bliska z około metra
__________________
Życie jest niepewne,
zaczynaj od deseru.
Erneste Ulmer
Niebo mnie nie chce,
a piekło obawia się,
że nim zawładnę.
Liz Taylor
Życie jest do kitu i tyle.
Krytia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 15:57   #1967
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....

Cytat:
Napisane przez Ineczka86 Pokaż wiadomość
Oczywiście, wątek brzmi "pokaż nogi", ale jak zauważyłam, to nogi, które są pokazywane, są też oceniane, więc zrobiłam to samo. A Twoje nogi oceniłam całkowicie szczerze i napisałam właśnie to, co myślę - że podobają mi się od kolan w górę. Jak bardzo chcesz, to mogę dodać, że ich dolna część (czyli łydki i kolana) mi się nie podobają. Jednak uznałam, że wolę się wyrazić łagodniej, przekazując ten sam sens (jak mniemałam). A co mi się dokładnie nie podoba? Moim zdaniem nie są szczupłe.

nie są szczupłe??;]
Mogłaś walić prosto z mostu jednak bo tylko mi tym schlebiasz nie krytykujesz

mam taki gust, że wole 3 razy grubsze od moich niz chociaz o centymetr chudsze w lydkach czy w udach niz ja mam;] Ale nikomu nie chce zrobic przykrosci wiem ze sa ludzie ktorzy uwzaja ze chude nogi tez moga byc sexi... (ale mi sie jakos to nie widzi)


Krytia - masz bardzo szczupłe nóżki, teraz wyglądają bardzo zgrabnie, niech Ci do głowy nawet nie przychodzi, żeby je zrzucać..albo sie znowu zacząć odchudzac
A jakie masz wymiary...??
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 16:13   #1968
Ineczka86
Zadomowienie
 
Avatar Ineczka86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 484
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
nie są szczupłe??;]
Mogłaś walić prosto z mostu jednak bo tylko mi tym schlebiasz nie krytykujesz

mam taki gust, że wole 3 razy grubsze od moich niz chociaz o centymetr chudsze w lydkach czy w udach niz ja mam;] Ale nikomu nie chce zrobic przykrosci wiem ze sa ludzie ktorzy uwzaja ze chude nogi tez moga byc sexi... (ale mi sie jakos to nie widzi)
Cieszę się, że tak wyszło Czyli dobrze, że jednak byłam szczera. I rozumiem, dlaczego tak chciałaś dokładnie wiedzieć, co mi się nie podoba Ja jestem akurat zwolenniczką patyczków i nie mogłam napisać inaczej...
Ineczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 16:36   #1969
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....

Cytat:
Napisane przez Ineczka86 Pokaż wiadomość
A jaki ma sens wyrażanie się o czymś w samych superlatywach tylko po to, by komuś nie zrobić przykrości? Pod pojęciem negatywna opinia kryje się dla mnie co innego (i przypuszczam, że to samo miała na myśli Elie), niż wyzywanie kogoś od np. grubych, ohydnych, szkaradnych czy coś w tym stylu. Jak ktoś napisze grzecznie, że coś mu się nie podoba, że jego zdaniem..., że on sądzi... itd., to opinia ta powinna zostać uszanowana. Taki brak krytyki wobec osób, które oczekują szczerości, może im tak naprawdę bardziej zaszkodzić, niż pomóc. Skoro np. ja widzę, że osobom bardziej puszystym się mówi, iż wyglądają szczupło (by nie zrobić im przykrości), to nie mogę też być pewna, czy na tej samej zasadzie nie jest mi mówione, że jestem za chuda. Bo dla mnie takie słowa są komplementem i nie chciałabym, by się okazało, iż osoba je wypowiadająca tak naprawdę uważa, że jestem "w sam raz". I właśnie takie dążenie do niesprawiania przykrości może być również przyczyną tego, że dużo naprawdę szczupłych czy chudych osób chciałoby jeszcze trochę schudnąć. Jak słyszą od kogoś, np: "Jaka Kasia jest szczupła" (a Kasi lekarz zalecił odchudzanie ze względu na dość znaczną niedowagę), to nie mogą uznać za szczerą opinii "ale Ty jesteś chuda, powinnaś przytyć"). Wtedy nie ufają nikomu i polegają na tym, co widzą w lustrze (a samego siebie zwykle się widzi w gorszym świetle).
.
nie chodzi o fałszywe pochlebstwa, po prostu..jezeli cos nie jest w moim typie nie komentuje tego bo po co? akurat komus innemu sie podoba a jezeli cos mnie naprawde urzeknie :d pisze o tym, i tyle ... zgadzam się również z tym co napisala Paula... Internet to nie miejsce do podbudowywania siebie, chociaz, kazdy ma o tym inna opinie pzdr
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-27, 17:12   #1970
Krytia
Zadomowienie
 
Avatar Krytia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 847
GG do Krytia
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
nie są szczupłe??;]
Mogłaś walić prosto z mostu jednak bo tylko mi tym schlebiasz nie krytykujesz

mam taki gust, że wole 3 razy grubsze od moich niz chociaz o centymetr chudsze w lydkach czy w udach niz ja mam;] Ale nikomu nie chce zrobic przykrosci wiem ze sa ludzie ktorzy uwzaja ze chude nogi tez moga byc sexi... (ale mi sie jakos to nie widzi)


Krytia - masz bardzo szczupłe nóżki, teraz wyglądają bardzo zgrabnie, niech Ci do głowy nawet nie przychodzi, żeby je zrzucać..albo sie znowu zacząć odchudzac
A jakie masz wymiary...??
W nogach to udo 40-41 a łydka 30-31
__________________
Życie jest niepewne,
zaczynaj od deseru.
Erneste Ulmer
Niebo mnie nie chce,
a piekło obawia się,
że nim zawładnę.
Liz Taylor
Życie jest do kitu i tyle.
Krytia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 17:15   #1971
nomileczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 236
GG do nomileczka
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....

a to moje nogi ;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6i.JPG (74,3 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9i.JPG (65,8 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.JPG (53,5 KB, 107 załadowań)
nomileczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 17:23   #1972
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....

Cytat:
Napisane przez Krytia Pokaż wiadomość
W nogach to udo 40-41 a łydka 30-31

a ja myślę, że one są adekwatne do zdjecia... Tak ten obwod poprostu wyglada

powornuje z moimi chodz mam wieksze 44cm-udo i 32cm-łydka
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 19:34   #1973
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....

Patrzcie jednak, jak każdy z nas widzi wszystko inaczej. Ja bym powiedziała, że nogi inc0rrect są zdecydowanie szczupluteńkie i to jest fajne na forum, można się "zaprzyjaźnić" z innymi punktami widzenia, by były one dla nas czymś normalnym Nogi nomileczki też mi się podobają, widocznie wolę te z odrobiną ciałka od mega szczuplutkich.
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 21:03   #1974
monisia_89
Raczkowanie
 
Avatar monisia_89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Mysłowice City
Wiadomości: 362
GG do monisia_89 Send a message via Skype™ to monisia_89
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....

a moich nikt nie skomentował
monisia_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 21:29   #1975
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....

Cytat:
Napisane przez garden_d Pokaż wiadomość
No to czas na moje (wstawiłam je również w wątku o wymiarach na prośbę Ineczki) Teraz poddaję je pod ocenę Wam ;>
przepiękne! i boski brzuch!!!!!!!!!!!!!! masz super figurę

Krytia, śliczne! takie proste cudo!
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 21:30   #1976
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....

monisia_89 trochę się nakopałam, by dotrzeć do zdjęć
Są ładne i zgrabne, proporcjonalne, ale troszkę zbyt zaokrąglone, można by trochę je rowerkiem albo spacerkami pomęczyć
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 22:24   #1977
monisia_89
Raczkowanie
 
Avatar monisia_89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Mysłowice City
Wiadomości: 362
GG do monisia_89 Send a message via Skype™ to monisia_89
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....

Cytat:
Napisane przez Elie Pokaż wiadomość
monisia_89 trochę się nakopałam, by dotrzeć do zdjęć
Są ładne i zgrabne, proporcjonalne, ale troszkę zbyt zaokrąglone, można by trochę je rowerkiem albo spacerkami pomęczyć
to że nie sa idealne to ja wiem juz i tak ziecialo mi 5 cm z ud caly czas są meczone rowerkiem i spacerem <chodząca praca nawet ok 10 km dzienine no i dojeżdzam rowerem ok 20 min w 1 stronę>

jestem nawet zadowolona bardzo ale tak do 55 mysle ze bedzie idealnie ;D sama mam 183 wzrostu takze jakas proporcja musi byc
monisia_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 22:43   #1978
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....

Cytat:
Napisane przez nomileczka Pokaż wiadomość
a to moje nogi ;]

Bardzo ładne, nie za chude i kobiece


Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Pora na mnie
dla Was to pewnie one grube będą chyba, że tylko siebie oceniacie tak surowo (za surowo dziewczyny macie super zgrabne nogi!! )
wg mnie są szczupłe i ładne


Cytat:
Napisane przez monisia_89 Pokaż wiadomość
to że nie sa idealne to ja wiem juz i tak ziecialo mi 5 cm z ud caly czas są meczone rowerkiem i spacerem <chodząca praca nawet ok 10 km dzienine no i dojeżdzam rowerem ok 20 min w 1 stronę>

jestem nawet zadowolona bardzo ale tak do 55 mysle ze bedzie idealnie ;D sama mam 183 wzrostu takze jakas proporcja musi byc
Dobrze, że nad nimi pracujesz
Moim zdaniem mogłyby być nieco szczuplejsze, ale niewiele tak po kilka cm
Ja sama walczę, bo chcę mieć 55 cm w udzie (co już mi się niemalże udało, ale dałam ciała i znów jadłam duuuuużo za duuuuuużo), walczę do końca września, a potem znów wrzucę "przed" i "po"


A propos surowych ocen... Rozumiem, że większość z Was lubi nogi jak u szkieleta, ale ja mówię STANOWCZE NIE! Nogi powinny być szczupłe, bez "galarety" przy każdym ruchu, ale przecież powinny mieć kobiece kształty
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 22:48   #1979
nati133
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....

a to moje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nn 040.jpg (34,3 KB, 286 załadowań)
nati133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 22:52   #1980
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: PoKaŻ NOGI!!! Byly juz brzuchy i nawet pupa.....

Cytat:
Napisane przez nati133 Pokaż wiadomość
a to moje
Pokaż jakieś zdjęcie z przodu, bo tak to nie wszystko widać

A z tego zdjęcia, to: mi się podobają umięśnione i kształty też mają
Chcesz mi je oddać? :P
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:20.