Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-03, 16:38   #2881
Aneczka_h15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 62
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Drogie Wizażanki mam prośbe zdecydowałam się na Tondeo Active i czy mogłybyście mi przesłać linki tej prstownicy na allegro bo tam nie ma napisane jaka to jest prosze o odpowiedź i z góry dziękuje
Aneczka_h15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 16:46   #2882
Aneczka_h15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 62
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Acha słyszałam tez że prostownice Wigo sa bardzo dobre że jest efekt sypkich włosów że utrzymuję się do nasteonego mycia itd. i że poco przepłacac np do Tondeo jak jest taka sama. To teraz juz nie wiem. Ma moze któras tą prostownice ?
Aneczka_h15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 17:55   #2883
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Tondeo Activ cerion jest tylko jedna. Tondeo Eco cerion jest z regulacja temperatury lub bez regulacji. Ja kupilam teraz activ cerion w tym sklepie http://www.tics.pl/sklep/product_inf...918e47fab97e63
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 18:06   #2884
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez kicia187 Pokaż wiadomość
ja jestem posiadaczka prostownicy Eco cerion Tondeo i powiem szczerze ze jest dobra ale do idealu jej daleko myslalam ze wydajace te 300zl dostane cos lepszego chyba nie stworzyli jeszcze takiej prostownicy ktroa by powodlaa ze wlosy sie nie skreca ,bo moje po dniu juz sie wywijaja ...
kicia mam zamiar kupić właśnie eco cerion z regulacją temp żeby prostować na jak najwyższej temp jednak i powiedz czy faktycznie bardzo zawiódł cie jej efekt i czy masz tą z regulacją czy bez??? szczerze czy polecasz, jaki był efekt prostowania przez dzień pozdrawiam i czekam na jakiś cynk bo też już chce mieć w domu jakąś porządnąprostownice pozdrawiam
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 18:11   #2885
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez aneczka8 Pokaż wiadomość
Tondeo Activ cerion jest tylko jedna. Tondeo Eco cerion jest z regulacja temperatury lub bez regulacji. Ja kupilam teraz activ cerion w tym sklepie http://www.tics.pl/sklep/product_inf...918e47fab97e63
aneczka8 to podziel się swoimi spostrzeżeniami jeśli już wypróbujesz tego activa
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 18:13   #2886
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Aneczka_h15 Pokaż wiadomość
Acha słyszałam tez że prostownice Wigo sa bardzo dobre że jest efekt sypkich włosów że utrzymuję się do nasteonego mycia itd. i że poco przepłacac np do Tondeo jak jest taka sama. To teraz juz nie wiem. Ma moze któras tą prostownice ?
zalezy jak dla kogo. ktos kto ma cienkie i mało wymagające włosy to moze taki efekt uzyskiwać po prostownicy za 50 zl nawet. a WIGO ma pełnoceramiczne płytki?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 18:28   #2887
Aneczka_h15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 62
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Hej. Iwona200 mam prosbe mogłabyś mi dac linka do tego twojego forum włosów przed i po ? bo gdzies mi sie zapodział
Aneczka_h15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-03, 18:31   #2888
Aneczka_h15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 62
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Kurcze juz prawie zdecydowała, się na tą Tondeo ale jak czytam że juz po jednym dniu skrecają sie włosy to ja juz nie wiem.
Aneczka_h15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 18:54   #2889
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Nie wiem czy jakakolwiek prostownica daje idealne druciki na kilka dni... wlosy moga sie odkrecac od samego spania... wazne aby nie puszyly sie. Z tego co patrze na allegro to te Wigo maja tylko powloke ceramiczna nie sa pelnoceramiczne. Tondeo sa ceramiczne i pokryte powloka diamentowo krystaliczna. Zawsze to lepsza jakosc mniej zniszczen... teoretycznie.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 19:07   #2890
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

dziewczyny a ma któraś z was prostownice Farouk'a ???? słyszałam o niej same pozytywy, niestety kosztuje bardzo dużo , najniższa cena jaką widziałam to 475 zł ale podobno warto, czy ktoś może coś o niej napisać?? pozdrawiam
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 19:32   #2891
Aneczka_h15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 62
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Przykro mi nie słyszałam ale postaram się cos znaleźć
Aneczka_h15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-03, 19:39   #2892
Aneczka_h15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 62
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

A prostownice WIGO mają ceramiczne płytki.
Aneczka_h15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 19:57   #2893
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

W opisach tych prostownic Wigo napisane jest ze sa pokryte powloka ceramiczna a to nie to samo co plytki pelnoceramiczne:
http://www.allegro.pl/item131457776_...ln_gratis.html
http://www.allegro.pl/item130766948_...ka_gratis.html
http://www.allegro.pl/item129012735_...sylka_0zl.html
Chyba ze to o inne chodzi.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 20:24   #2894
Aneczka_h15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 62
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

nie wiem w niektórych pisze że sa ceramiczne dobra ja spadam dobranoc do jutra buziolle ;*
Aneczka_h15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 20:48   #2895
AngieS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Witam wszystkie kobietki!!
Właśnie zdecydowałam się na ponowne kupno prostownicy, lecz w związku z tym mam dwa małe problemy...
Pierwszy to taki ,że jestem jeszcze uczennicą , więc nie mogę przeznaczyć na nią zbyt dużej kwoty, szczerze-to myśle o czymś w miare tanim jak narazie...
A drugi to taki ,iż nie wiem jakie są lepsze ceramiczne czy szklane , z jonizacją czy bezniej...
Czy mogłybyście mi coś doradzić ??
Z góry wielkie dzięki
AngieS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 21:02   #2896
paulinkosia
Rozeznanie
 
Avatar paulinkosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 813
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Witam dziewczyny
Uzywam prostownicy od bardzooo długiego czasu i to codziennie. Moje włosy są straszne,po umyciu mam wielkie sianko na głowie i po prostu muszę je prostować.Wilgotne powietrze im szkodzi bo zaczynają sie puszyć i skręcać.
Używałam jak do tej pory zwykłych prostownic ale etraz zdecydowałam sie na kupno takiej profesjonalnej.
I prosze Was abyscie mi poradziły jaka prostownica jest bardzo dobra(oczywiście z ceramicznymi płytkami i fajnie żeby miała regulacje temp.).Do wydania na nią mam ok 300 zł. Tak aby włosk ibyły proste do kolejnego mycia (główkę myję co 2 dni..jak fryzjerka mi wyprostowała to włosy były non stop proste mimo wiatru i czochrania) Prosze podajcie mi nazwy firm czy linki do allegro. Żeby była na prawde dobra,nie niszczyła tak mocno włosków i działała na te moje puszące się włosy.
Bo nie chcę kupić pierwszej lepszej i wydać na nią tyle kasy..zależy mi na czymś dobrym i licze na pomoc
paulinkosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 21:15   #2897
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Mnie przekonaly do siebie Tondeo po przeczytaniu tego forum. Jezeli masz do wydania 300 zl to akurat na taka prostownice. Nie prostowalam sobie jeszcze wlosow prostownica tej firmy ale dzisiaj zamowilam. Jesli chcesz zeby miala regulacje temperatury to wez ta http://www.tics.pl/sklep/product_inf...918e47fab97e63
lub allegro http://www.allegro.pl/item129684065_...grabcia78.html
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 09:24   #2898
_Lina
Rozeznanie
 
Avatar _Lina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 701
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

hej dziewczyny przesledzilam caly watek myslalam ze tutaj usne przed kompem w koncu zdecydowalam sie na Ga.Me z regulacja temperatury jak narazie nie wyprobowalam bo musze kupic cos ochronnego do wlosow jak wyprobuje to napisze jak sie sprawuje pozdrawiam
_Lina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 10:03   #2899
paulinkosia
Rozeznanie
 
Avatar paulinkosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 813
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?page=2&produk t=9696

Po przecztaniu wszystkich recenzji napaliłam się na tą prostownicę A jak przeczytałam że dziewczynom sie nie rozpuszyły w czasie mgły i wilgoci to bym od razu pobiegła do sklepu tylko że deszcz za oknem
Ma któraś z was ją ?
paulinkosia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-04, 10:08   #2900
paulinkosia
Rozeznanie
 
Avatar paulinkosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 813
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Znalazłam dwa modele efalock :
FLAT MASTER http://www.swistak.pl/aukcje/1238047...T-MASTER-.html

FLAT CHAMP
http://www.swistak.pl/aukcje/1441325,EFALOCK-!!!-prostownica-ceramiczna-FLAT-CHAMP-!!!.html
ta jest z jonizacją..za bardzo sie nie orientuję : czy jest duża roznica : włosy wyprostowane prostownica z jonizacją czy bez jonizacji. pomóżcie
paulinkosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 10:15   #2901
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Dziewczyny, już zgłupiałam, na początku myślałam o Efalock'u - bo ma najlepsze opinie u wizażanek, ale z drugiej strony jest najpopularniejsza i największa lioczba osób ją testowała. Np. Tondeo są mniej znane i nowsze niż Efalock, chociaż jest Efalock Champ??? Muszę szybko podjąć decyzję, ale raczej optuję w cenie max.250 zł.
Jak ktos może coś doradzić to niech się odezwie...
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 10:19   #2902
paulinkosia
Rozeznanie
 
Avatar paulinkosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 813
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Dorinka30 ja też już zgłupiałam po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy i opinii. Na allegro flat champ efalock jest za 210 zł i tak się zastanawiam właśnie czy kupić tą...bo w końcu 200zł na prostownice to kwota wcale nie mała...i chce dobrze ulokować pieniążki
paulinkosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 11:12   #2903
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

No Paulinkosia, 200 to niemało, też tak sądzę. Ale są jeszcze za 300 prawie- ta Tondeo Cerion Active??? Ciekawi mnie, czy jest taka ogromna różnica w tych produktach, w ich zastosowaniu??? Bo jedna i druga to profesjonalny sprzęt, a że niby ta ma tą AKTYWNĄ JONIZACJĘ- CZY TO NAPRAWDĘ ODŻYWIA WŁOSY???
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 12:00   #2904
paulinkosia
Rozeznanie
 
Avatar paulinkosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 813
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja się waham między Efalock Flat Master a Flat Champ. Przekopałam wszystkie wątki na wizażu o Efalocku i Flat Master ma bardzo bardzo bardzo dużo pozytywnych opinii ale podobno po jakimś czasie ściera się ta powłoka ceramiczna (jakiejś dziewczynie starła się po 9 miesiącach ale miała gwarancje na rok więc wymienili jej) ale jak mi się zetrze po dajmy 13 i 200zł poszło w błoto bo nie mam zamiaru co rok wydawać po 200zł na prostownice ..a ta Flat Champ z jonizacją to jonizacja też po jakimś czasie pada hehe więc już nie wiem która wybrać..w sumie nic nie jest wieczne...Sie zastanawiam czy ta jonizacja na prawde aż tyle daje ?
pozdrowionki
paulinkosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 12:11   #2905
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Efalock ma tyle pozytywnych opini, ponieważ wtedy była to chyba najlepsza dostępna prostownica na rynku. Obecnie tondeo ma najlepsze noty!
Wiem co mówie, bo miałam efalocka flat mastera, champa a teraz mam tondeo z regulacją.
Jeśli chodzi o mastera- bardzo dobra prostownica, jednak ze względu na schodząco powłoke ceramiczną nie polecam ją tak do końca (mi zeszła po miesiącu, kuzynce po roku).
Champ-prostuje podobnie jak master, może jest mniejszy komfort podczas prostowania włosów, ale efekt ten sam, jeśli chodzi o jonizacje, to nie słyszałam, żeby się komus popsuła, jak również nie zuauważyłam, żeby jakoś szczególnie działała na moje włosy.
Tondeo pobija je obie! Jest najlepsza, bezkonkurencyjna!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 12:38   #2906
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Madzia.a super, że się wypowiedziałaś, bo masz doświadczenia w tej dziedzinie i wiesz co mówisz. A my tu z dziewczynami mamy same dylematy- co kupić???
Madzia.a poradź mi proszę, zależy mi na dobrym sprzęcie- i teraz już wiem, że Tondeo ale:
- Tondeo Cerion Active (cena ok.300 zł)
- Tondeo Eco Cerion (trochę tańsza, bo besz reg.temperatury to nawet za 220 można kupić, a z reg.temp za 285 zł.)
Mam długie, gęste włosy, więc z tego co wyczytałam to i tak bym prostowała na najwyższej temp., żeby był efekt.
Którą Ty masz i którą polecasz?

Pozdro.
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 12:56   #2907
paulinkosia
Rozeznanie
 
Avatar paulinkosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 813
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

http://allegro.pl/item131086879_pros...hairshop_.html
Tu jest TONDEO ECO - CERION za 279 zł

Kurde teraz to już zgłupiałam dosłownie skoro z Efalock Flat Master schodzi ta powłoka:|
Na allegro jest pełno Tondeo GAMA..tyle tych rodzajów..już się pogubiłam :|
Pytanie : w czym Tondeo jest lepsze od Efalock?? Nawet nie chodzi o cenę..bo jeśli Tondeo (droższe) jest lepsze to jestem gotowa dopłacić i być bardzo zadowolona a nie żeby mi z Efalocku zaraz powłoka się odkleiła.

Patrzcie co znalazłam przed chwilą za 239 zł <wow>
http://www.kupsprzedaj.pl/ks-item,722609.asp
paulinkosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 13:06   #2908
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja wybrałam tondeo z reg. temp, jak nie trudno się domyslic, to moim zdaniem jest ona najlepsza. Ale każdy ma inne oczekiwania....
Jeśli chodzi o aktywna jonizacje, to moim zdaniem jest przereklamowana, zwykły chwyt marketingowy, chociaz nie twierdze, że nie działa w ogóle...
Miałam champa ze zwykłą jonizacją i nie zauważyłam żadnej różnicy pomiędzy masterem bez jonizacji a champem ze zwykłą jonizacją. Także myślę, że pomiędzy active- cerion a eco-cerion, widocznej różnicy też nie zobaczycie....
Jeśli ktoś chce wydać 200 zł na prostownicę, to myślę, ze najlepszym wyborem bedzie tondeo bez regulacji (jest znacznie lepsza niż Efalock) A jesli ktoś ma wiecej pieniążków to myślę, że z regulacją temperatury będzie najlepsza. Ta nagrzewa się aż do 220 stopni, no i mamy regulacje!!! Jest rewelacyjna!!!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 13:08   #2909
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez paulinkosia Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/item131086879_pros...hairshop_.html
Tu jest TONDEO ECO - CERION za 279 zł

Kurde teraz to już zgłupiałam dosłownie skoro z Efalock Flat Master schodzi ta powłoka:|
Na allegro jest pełno Tondeo GAMA..tyle tych rodzajów..już się pogubiłam :|
Pytanie : w czym Tondeo jest lepsze od Efalock?? Nawet nie chodzi o cenę..bo jeśli Tondeo (droższe) jest lepsze to jestem gotowa dopłacić i być bardzo zadowolona a nie żeby mi z Efalocku zaraz powłoka się odkleiła.

Patrzcie co znalazłam przed chwilą za 239 zł <wow> http://www.kupsprzedaj.pl/ks-item,722609.asp

Dziewczyny, wcześniej już opisywałam dokładnie w czym jest lepsza tondeo od efalocka, poszukajcie! Jeśli nie znajdziecie, to wieczorem odpisze, bo teraz musze wyjść! Pozdrawiam!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 16:22   #2910
gosiuniah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 23
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

o jaa zgłupiec mozna od tylu opini :P...

ale serio zastanawiam sie nad tą wigo 25 z reg temp, juz podawany link byl kilka postow wyzej.

I tu mam pytanie...mam tez specyfik o nazwie "iron finish" loreala, specjalny do prostowania wlosow, fryzjerka mi polecila. Moje wlosy sa falowanye bardzo, bardzo podatne na puszenie i tu moje pytanie : czy ten zestaw zapewni mi choc jedna impreze bez loków i skretow na głowie? marzą mi sie prościutkie, sypkie włoski ...hmmm
gosiuniah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:48.