Remont - fachowcy w moim mieście - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-26, 21:32   #1
bezja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 183
Angry

Remont - fachowcy w moim mieście


…………………………………………………… ……

Edytowane przez bezja
Czas edycji: 2011-04-27 o 05:57
bezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 21:59   #2
renia77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 29
Dot.: fachowcy

TAK, ale niestety w Warszawie
renia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 08:58   #3
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: fachowcy

ja niestety nie moge ci pomoc, bo nie te tereny, ale trzymam mocno kciuki zeby ci sie udalo znalezc prawdziwych fachowcow. ja jestem wlasnie w trakcie remontu i powiem ci, ze przez "fachowcow" mozna wieeeeeele nerwow stracic. niestety wiekszosc tych prawdziwych wyjechala z polski, a zostali glownie "fachowcy". na razie robie tylko pokoje - brak kasy, ale jak sobie pomysle, ze czeka mnie jeszcze lazienka i kuchnia w przyszlosci, to mi sie slabo robi i cos mi sie tak wydaje, ze bede odwlekac te remonty jak dlugo sie da . zycze powodzenia
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 10:12   #4
lucy_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 5
Dot.: fachowcy

Jestem po generlnym remoncie u siebie, i połowicznym u rodziców. Wszytko było na mojej głowie. Fachowcy też. Ci dobrzy, skończyli u mnie robotę i wyjechali do Niemiec i Norwegii do pracy. A potem "bujałam" się juz tylko z takimi łamagami, że krew mnie zalewała. Można ich polecić ale WROGOWI.
Życzę udanych remontów ))
lucy_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 09:16   #5
kanika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 7
Angry Remont - fachowcy w moim mieście

Kochane Babeczki i Babeczkowie!!!!

Jestem juz załamana!!!, mam juz tego dosc, zaczynam wierzyc, ze proroctwo mojej mamy sie sprawdzi i nawet do Swiąt to sie nie skonczy!!!

Błagam o namiary!!!! na jakiegos fachowca (sprawdzonego), ktory skonczy remont mojego mieszkanka (zostało juz naprawde bardzo nie wiele tj. wykonczenie 2xotworow po wycietej futrynie drzwiowej i wykonczenie listwami parkietu po nieudacznym Panu, ktory kładł parkiet i byc moze cos jeszcze przy tym cholernym parkiecie).

Nie bede juz opisywac mojej remontowej przygody, bo zaczne puszczac inwektywy , generalnie wyglada na to ze co lepsi fachowcy opuscili nasz kraj!!!!, a CI co zostali sa nie rzetelni i olewaja prace, zawsze bedzie ktos, kto bedzie w kolejce czekał na ich usługe, takie mam doswiadczenie!!!!

Kochani czekam na telefony czy inne namiary do fachowcow i "złotych raczek".

pozdro
zdesperowana kanika
kanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 09:52   #6
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: Pomocy! Remont!!!!!, potrzeby fachowiec!!!!

Cytat:
Napisane przez kanika Pokaż wiadomość
Kochane Babeczki i Babeczkowie!!!!

Jestem juz załamana!!!, mam juz tego dosc, zaczynam wierzyc, ze proroctwo mojej mamy sie sprawdzi i nawet do Swiąt to sie nie skonczy!!!

Błagam o namiary!!!! na jakiegos fachowca (sprawdzonego), ktory skonczy remont mojego mieszkanka (zostało juz naprawde bardzo nie wiele tj. wykonczenie 2xotworow po wycietej futrynie drzwiowej i wykonczenie listwami parkietu po nieudacznym Panu, ktory kładł parkiet i byc moze cos jeszcze przy tym cholernym parkiecie).

Nie bede juz opisywac mojej remontowej przygody, bo zaczne puszczac inwektywy , generalnie wyglada na to ze co lepsi fachowcy opuscili nasz kraj!!!!, a CI co zostali sa nie rzetelni i olewaja prace, zawsze bedzie ktos, kto bedzie w kolejce czekał na ich usługe, takie mam doswiadczenie!!!!

Kochani czekam na telefony czy inne namiary do fachowcow i "złotych raczek".

pozdro
zdesperowana kanika

niestety ja ci nie moge pomoc bo jestem niemalze z drugiego konca polski, ale lacze sie z toba w bolu. wiem dokladnie co czujesz, bo wlasnie koncze remont w domu (koncze to moze za duzo powiedziane ) i mam dokladnie takie same odczucia jak ty - wszyscy prawdziwi fachowcy wyjechali z polski, a zostali sami partacze. trzymam kciuki zeby udalo ci sie skonczyc przed swietami i zebys nie oszalala w miedzyczasie. ja bylam bliska, ale znowu widze swiatelko w tunelu . w koncu bedzie dobrze , musi.
pozdr
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 10:03   #7
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Pomocy! Remont!!!!!, potrzeby fachowiec!!!!

u mnie panowie kończą wyślę nr na PW
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-21, 15:04   #8
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: Pomocy! Remont!!!!!, potrzeby fachowiec!!!!

A ja muszę stanąć w obronie fachowców, którzy w kraju zostali Też jestem po remoncie, wszystko poszło gładko, miło i bezboleśnie. Dałabym namiary na "mojego fachowca", ale wiem, że gościu ma terminy zaklepane do przyszłego roku (sąsiadka chciała, żeby zrobił jej gładź w małym pokoju, ale okazało się, że najwcześniej w marcu mógłby wpaść...).
__________________
Album wędrował od listopada 2008: elia damurek nir hejasz kamilcia malgwa pupil jambolaja sol katasiaczek i dotarł w październiku 2011

BLOG
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 08:11   #9
kanika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Pomocy! Remont!!!!!, potrzeby fachowiec!!!!

dzieki za odpowiedz
pozdro
k
kanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 08:26   #10
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Pomocy! Remont!!!!!, potrzeby fachowiec!!!!

Czy mogłąbym prosić koleżanki z warszawy o namiary na owych fachowców? Chodzi o wykończenie łazienki - podłączenie WC, natrysku, zlewu, oraz kuchni - podłączenie wszystkich tych badziewi Nie spieszy mi się - pomoc potrzebna na okolice kwietnia ALe dobrze już namiary mieć
meyham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 11:09   #11
Jolkaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Wizażanka buduje dom - krok po kroku

Ja mam mały domek na wsi i przed tym, jak się wprowadzimy, postanowiłam zająć się ociepleniem ścian. Udało mi sie wynająć dobrą ekipę, ale jeżeli chcę, żeby prace zaczęly się w tym miesiącu, to muszę sama zająć się wynajęciem rusztowania. Szukam w internecie, ale znalazłam tylko rusztowanie Plettac www.monter-rusztowania.pl . Gdzie mam szukać firm, które zajmują się wynajmowaniem rusztowania?
Jolkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-09, 20:33   #12
kropeeczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ; )
Wiadomości: 1 185
Dot.: Remont - fachowcy w moim mieście

a z torunia jacys fachowcy?
__________________

59kg
168cm
55kg!
kropeeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 14:24   #13
DeeDee13
Rozeznanie
 
Avatar DeeDee13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Miasto smoków
Wiadomości: 508
Dot.: Remont - fachowcy w moim mieście

dobrzy fachwcy w Krakowie pilnie poszukiwani
__________________
Kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta mozliwość nie może być pewnością.
/Milan Kundera/
DeeDee13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 19:12   #14
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Poszukuje elektryka ,praca polegałaby na podłaczeniu kabli i wyposażeniu skrzynki,roboty na 2 dni ,zależy oczywiscie kto jakim tempem robi.
mile widziany elektryk ,który odrazu zrobi odbiór [potrzebny do odbioru domu]
bede wdzieczna za kontakty do sprawdzonych ,godnych polecenia elektryków

dom jest w Rumi [koło gdyni]

Zapraszam wszystkich budujących i remontujących ,którzy korzystali z usług nieuczciwych,niesolidnych fachowców i chcieliby napisac o nich w tym wątku ,przestrzegając innych!

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2008-04-21 o 07:25
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 14:25   #15
studio23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 43
Dot.: Remont - fachowcy w moim mieście

Poszukuje kogos kto doradzi (zaprojektuje) podczas projektowanie wnetrza w 44 metrowym mieszkaniu - miasto warszawa

oczywiscie odplatnie

prosze o info na prv

Edytowane przez studio23
Czas edycji: 2008-05-09 o 10:58
studio23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 12:08   #16
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Pomocy! Remont!!!!!, potrzeby fachowiec!!!!

Cytat:
Napisane przez madzik1000 Pokaż wiadomość
mam dokladnie takie same odczucia jak ty - wszyscy prawdziwi fachowcy wyjechali z polski, a zostali sami partacze. trzymam kciuki zeby udalo ci sie skonczyc przed swietami i zebys nie oszalala w miedzyczasie
Cóż współczuję wam, ale się nie zgadzam z tą opinią. Owszem jest sporo partaczy, ale jest też sporo dobrych. Mój tata prowadzi małą firmę remontowo budowlaną( obecnie odszedł od remontów mieszkań) i jego dwóch kolegów też. Wiele razy zdarzało się, że klienci twierdzili, że jest za drogi lub ma za długie terminy oczekiwania. I już kilka razy się zdarzyło, że klient dzwonił, bo wziął kogoś tańszego i albo trzeba poprawiać, albo koleś się zwinął z zaliczką. W rezultacie wychodziło to dwa razy drożej. Tak więc dziewczyny, przy wyborze fachowców nie kierujcie się tylko ceną.
Rada na przyszłość. Za fachowcami warto się rozglądać na długo przed planowanym remontem bo ci naprawdę dobrzy mają 6 miesięczne i dłuższe terminy oczekiwania
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 18:21   #17
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: Remont - fachowcy w moim mieście

Mieszkam w bloku i po prawie 30 latach od wybudowania administracja wreszcie łaskawie zdecydowała się na remont mojej i 2 sąsiednich klatek (klatek w moim bloku jest 9, większość wyremontowana została parę lat temu). Podejrzewam, że jak zwykle została wybrana najtańsza firma. Do panów, którzy wymieniali nam okna na klatce i w pomieszczeniach gospodarczych nie mam zastrzeżeń, ale to była ekipa z innej firmy, równocześnie z nimi weszli ci drudzy "fachowcy". Ale do rzeczy: panowie zaczęli (i na razie na tym poprzestali) od wyremontowania wejścia do klatki (tam gdzie jest domofon i skrzynki na listy). 30-letniej, brudnej i nierównej lamperii z farby olejnej nawet nie zagruntowali, od razu na to walnęli nową farbę. Pomieszczenie ma na oko 8 m2, dwóm panom malowanie zajęło 3 dni... Jakże panowie byli zdziwieni, gdy po wyschnięciu farba zaczęła odłazić płatami! Ale nie poddali się, zdarli farbę i zaczęli pracę od nowa. Nie wspomniałam, że oczywiście NIE ZDJĘLI SKRZYNEK NA LISTY!!! Po czyjejś interwencji skrzynki zdjęli i TRZECI RAZ zaczęli malować... Skrzynki zamiast wynieść gdzieś do zsypu pyrgnęli w kąt i nawet ich żadną folią nie przykryli. Ponieważ trwał remont drzwi były non stop otwarte i nie dość, że do tych naszych skrzynek naleciało parę kilo gipsu i innych syfów, to na dodatek przypałętał się jakiś bezdomny i gdy sąsiadka go pogoniła ten chyba z chęci zemsty wyszczał się w nasze skrzynki na listy... Panowie "fachowcy" niczym nie zrażeni po pomalowaniu klatki te brudne, zakurzone i zaszczane skrzynki powiesili z powrotem. Ale to nie koniec. Panowie położyli na podłogę płytki. Po położeniu zorientowali się, że został jeszcze przecież cokół lastryko wzdłuż wszystkich ścian i zaczęli go skuwać... Po skuciu w miejscu cokołu ułożyli podłużne płytki, ale coś nie grało. Oczywiście zostały dziury po odłupanym lastryko i co? CZWARTY RAZ ŁATALI DZIURY I MALOWALI ŚCIANY!!!!! Parę dni później skuwali płytki z podłogi i kładli na nowo, już się nie pytałam dlaczego...

A najlepsze jest to, że dopiero parter zrobili i zostało im jeszcze 13 pięter! Właściwie zamiast "im" powinnam napisać "jemu", bo w klatce obok maluje jeden starszy pan, przychodzi sobie do roboty tak co 5 dni na 2 godzinki...

Sorry, że się tak rozpisałam, ale musiałam z siebie te remontowe frustracje wyrzucić
__________________
Album wędrował od listopada 2008: elia damurek nir hejasz kamilcia malgwa pupil jambolaja sol katasiaczek i dotarł w październiku 2011

BLOG
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 14:53   #18
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: Remont - fachowcy w moim mieście

[quote=mogiolive;7926834]JA moge polecić firme remontową w londynie. Firma ta jest bardzo dokładna i oddaje gotowe mieszkanie w wyznaczonym terminie ....................../quote]

Za reklamę na Wizażu się płaci a Twój nick wskazuje na to, że Twój post to ewidentna reklama
__________________
Album wędrował od listopada 2008: elia damurek nir hejasz kamilcia malgwa pupil jambolaja sol katasiaczek i dotarł w październiku 2011

BLOG

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2008-06-18 o 14:57 Powód: spoko ;)
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 10:28   #19
Aglaranna
Raczkowanie
 
Avatar Aglaranna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 84
Dot.: Remont - fachowcy w moim mieście

Cześć dziewczyny !! Trochę odświeżę wątek bo potrzebuje fachowca do remontu łazienki. Możecie podać jakieś namiary na kogoś sprawdzonego ze Szczecina i okolic ?
Z góry dzieki
Aglaranna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 08:58   #20
silvi27
Raczkowanie
 
Avatar silvi27
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tu i tam ;-)
Wiadomości: 394
GG do silvi27 Send a message via Skype™ to silvi27
Dot.: Pomocy! Remont!!!!!, potrzeby fachowiec!!!!

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Wiele razy zdarzało się, że klienci twierdzili, że jest za drogi lub ma za długie terminy oczekiwania. I już kilka razy się zdarzyło, że klient dzwonił, bo wziął kogoś tańszego i albo trzeba poprawiać, albo koleś się zwinął z zaliczką. W rezultacie wychodziło to dwa razy drożej. Tak więc dziewczyny, przy wyborze fachowców nie kierujcie się tylko ceną.

Popieram w całej rozciągłości
A teraz ja przytoczę swój przykład:
Ja również mam firmę budowlaną. Prowadzimy ją wspólnie z moim TŻ.
Kiedyś gościu odrzucił naszą ofertę bo była za droga i wziął sobie górali, którzy jechali do niego dwa miesiące ale to dopiero początek historii. Kilka dni po tym jak zaczęli u niego prace znów zaczął wydzwaniać i pytać jak się robi to, a jak tamto powinno być zrobione - no bo ono to zupełnie inaczej robią, materiał znika za szybko choć robota dopiero zaczęta (a przecież miało jeszcze go zostać bo kupił na zapas). Wydzwaniał i prosił żeby przyjechać do niego i to zrobić bo on już tych górali wygonił i wszystko teraz stoi rozgrzebane. I może zlitowali byś się nad nim gdyby nie powiedział: no ale za te same pieniądze, które proponowałem na początku. Śmiech na sali Poprawianie po kimś to najgorsze co może być, to dwa razy więcej roboty i dwa razy więcej czasu a on te same psie pieniądze proponuje Niech przyjadą następni górale Chciał oszczędzić no to oszczędził
silvi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 14:36   #21
coll
Raczkowanie
 
Avatar coll
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 107
GG do coll
Dot.: Remont - fachowcy w moim mieście

hej, ja mam fajną firmę zajmują się remontami mieszkań/domów, również ocieplają, na terenie Warszawy i okolic, jakby ktoś chciał namiar to priv wiadomość i wyślę numer.

polecam i pozdrawiam
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne idą tam gdzie chcą...
coll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 10:58   #22
ewapawliszyn
Zadomowienie
 
Avatar ewapawliszyn
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 490
Dot.: Pomocy! Remont!!!!!, potrzeby fachowiec!!!!

A mnie sie nie bardzo podoba taka opinia jaka pisze o klientach,wiadomo ,ze kazdy chce zrobic remont nie za duze pieniadze bo ich czasem nie ma ,mnie sie zdzrzylo juz 2 razy ,firma przechwalala sie jak robi fachowo a pozniej zostawiono mi mieszkanie do poprawki wlasnie ,wydaje mi sie ,ze najlepiej jak ktos sie oferuje a Ci co chca firme zatrudnic musza pokazac na swoich innych inwestycjach co zrobili i jaki i oczywiscie miec srednie rynkowe ceny ,nie brakuje fachowcow na rynku tylko ludzi rzetelnie wykonujacych swoja prace i w razie czego chcacych swoje partactwa poprawic a nie tylko wolac zaplate .Bardzo duzo trafia sie wlasnie pseudo fachowcow ,ktorym ludzie zaufaja a pozniej sa problemy,uwazam ,ze trzeba kogos sprawdzic i zapoznac sie tez z innymi ofertami zaim podejmie sie decyzje a wysokie ceny tez nie zawsze sa garancja uslugi .
ewapawliszyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 11:03   #23
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Remont - fachowcy w moim mieście

Cytat:
Napisane przez DeeDee13 Pokaż wiadomość
dobrzy fachwcy w Krakowie pilnie poszukiwani
podbijam. poszukuję firmy która dokona remontu łazienki.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 16:33   #24
Majjeczka
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 26
GG do Majjeczka
Dot.: Remont - fachowcy w moim mieście

Temat remonty, więc związane jest z tym również projektowanie wnętrz. Ostatnio zmieniałam wystrój mieszkania i projekt wykonała firma Meritum Studio. Profesjonalne podejscie do sprawy i projekt na wysokim poziomie- uwzględnione zostały wszystkie moje wskazówki. Spokojnie moge polecić bo to naprawde solidna firma. Mi wykonywali projekt w małopolsce. Na ich stronie można zobaczyć projekty: http://www.meritumstudio.pl
Majjeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 16:42   #25
moniaG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Espania - Czestochowa
Wiadomości: 62
Dot.: Remont - fachowcy w moim mieście

Hej wam .
Czy znacie jakas firme remontrowa z Czestochowy, godna polecenia. Musze zabrac sie za remont łazienki od podstaw , a dobrzy fachowcy to podstawa.
moniaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 21:50   #26
AyoAya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 78
Dot.: Remont - fachowcy w moim mieście

Cytat:
Napisane przez bezja Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie, czy nie znacie jakiś dobrych (z własnego doświadczenia lub znajomych) fachowców, tzn firmę (kafelkarzy itp.)
z okolic Chorzowa, Katowic , Siemianowic, Bytomia, Rudy Śląskiej ?

Robię z babcą remont w domu i ściany takie rzeczy pomaluję sama, ale z kafelkami, tynkami wylewkami wolę nie ryzykować

jeżeli chodzi o podłogi to speców najwyżych lotów znajdziesz w każdym sklepie komfort - możesz zamówic usługę ułożenia podłogi - plusem jest to że jest dużo tych sklepów, a marka firmy gwarantuje dobrą jakośc usługi
AyoAya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 11:08   #27
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Pomocy! Remont!!!!!, potrzeby fachowiec!!!!

Cytat:
Napisane przez ewapawliszyn Pokaż wiadomość
,nie brakuje fachowcow na rynku tylko ludzi rzetelnie wykonujacych swoja prace i w razie czego chcacych swoje partactwa poprawic a nie tylko wolac zaplate .Bardzo duzo trafia sie wlasnie pseudo fachowcow ,ktorym ludzie zaufaja a pozniej sa problemy,uwazam ,ze trzeba kogos sprawdzic i zapoznac sie tez z innymi ofertami zaim podejmie sie decyzje a wysokie ceny tez nie zawsze sa garancja uslugi .
Właśnie osoba rzetelnie wykonująca swoją pracę jest fachowcem najlepiej to po prostu popytać znajomych kto robił remont i czy są zadowoleni. Można też sprawdzić ile firma działa na rynku- oczywiście musi być zarejestrowana. Gwarantuję Wam dziewczyny, że osoba prowadząca kilkanaście lat firmę nie chce sobie psuć marki, zwłaszcza, że po takim czasie bardzo dużo klientów jest z polecenia, od znajomych, sąsiadów itp. oczywiście podstawa to spisać umowę jeśli w grę wchodzi jakaś zaliczka i warto poprosić o fakturę.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 21:20   #28
atinos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Mysłowice-koło Katowic
Wiadomości: 1
Dot.: Remont - fachowcy w moim mieście

Dzien dobry.Jestem fachowcem od remontów a konkretnie od wykończeń wnętrz.Chetnie pomoge.robie remonty indywidualnie na własną ręke.Jezeli są Państwo zainteresowani prosze o kontakt 510-714-746

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Dzien dobry.Jestem fachowcem od remontów a konkretnie od wykończeń wnętrz.Chetnie pomoge.robie remonty indywidualnie na własną ręke.Jezeli są Państwo zainteresowani prosze o kontakt 510-714-746
atinos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 14:54   #29
kontaktowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6
Dot.: Remont - fachowcy w moim mieście

Ze specami w sklepach Komfort to niekoniecznie bym się zgodziła, słyszałam różne opinie. A ceny też mają czasem z kosmosu. Przykład: ostatnio byłam pytań u nich o panele, które mi się podobają (Egger), wcześniej sprawdziłam ceny w internecie. Wiadomo, że w necie taniej, ale to już przesada: te same panele u nich za 70 za paczkę, w sklepie internetowym za 40 parę.

Powracają do łazienki: jeśli szukasz kogoś od łazienki w Krakowie to mogę Ci polecić to ogłoszenie: http://krakow.szerlok.pl/uslugi/budo...35677557a553d/ Właśnie zakończyłam remont łazienki (nieduża, tylko 6 m kw) i jestem bardzo zadowolona. Ekipa jest schludna, można wszystko z nimi dogadać. Mimo to trzeba dużo cierpliwości, do remontu ogólnie. Powodzenia!
kontaktowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 08:23   #30
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Remont - fachowcy w moim mieście

a gdzie można w Krakowie nabyć panele z montażem w korzystnej cenie?
ja zdecydowalam się na punkt w Wandzie ale niestety dwukrotnie się umawiałam na pomiar i nie pojawili się bez słowa wyjaśnienia. mają duży wybór paneli i dość dobre ceny ale jak widać olewają klienta.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-25 20:24:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.