Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-25, 08:50   #3421
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Exclamation Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez marychna22 Pokaż wiadomość
rzeczywiscie jestem na tym forum od niedawna,ale biorąc pod uwage,iż pozytywnie wypowiadam sie nie tylko o Mire,ale również o Marku ,a to osoby,które pracuję w dwóch różnych salonach stad raczej nielogiczne jest mówienie,że działam na korzysć jednej strony.

nie mniej jednak każdy ocenia po sobie motywy działań innych . Szkoda tylko,abyś przez nieuzasadnione podejżenia straciła szansę na fantastyczą fryzurę i poznanie świetnych ludzi ;-)

mam nadzieję,ze mimo wszystko zdecydujesz się na wizytę u Pani Mirki
czyli jednak tylko pani mirki, a nie marka?

hehe
coz, trąci to reklama
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 11:58   #3422
mariana22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzjer Poznan

[quote=marta12101;8570600]ja tez uwazam to za idiotyzm,
jak mozna dyskutowac o lokalach nie podajac nazw i ulic

juz wiem, to jest na rogu koziej[/

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez marta12101 Pokaż wiadomość
moja przyjaciolka ma krecone wlosy. CHodzi do romka z lafayette- ostatnio pracowal w pestce, mial sie przeniesc do malty do lafayetee, jakby co to numer do nich.506172078

ja jego tez moge polecic do wlosow prostych, strzyze bardzo dokladnie, wlosy same sie ukladaja przez kilka meisiecy (mam wlosy za ucho- teraz do ramion zapuszczam)

nie polecam go natomiast do koloryzacji, raczej zadnej rewelacji nie dobierze


---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez marta12101 Pokaż wiadomość
czy to ta Mirka co byla w hair baazar? pamietam jedna dziewczyne w dlugich rudych wlosach- chociaz mowila ze tez miala wczesniej blond

bardzo wtedy mi fajny kolor dobrala

to twoja opiniamasz rację

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

jak widzicie każda z nas poleca kogoś podaje nr.tel i adres,ale niektóre z was widzą cudze pod lasem a swego pod nosem nie dostrzegają ,więc kończmy ten wątek, a ja i tak będę polecać p.mirkę

Edytowane przez mariana22
Czas edycji: 2009-10-25 o 11:29
mariana22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 19:18   #3423
X-LADY
Przyczajenie
 
Avatar X-LADY
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 16
GG do X-LADY
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Kochana, pierwsze primo nie codziennie wydaje 300zł na fryzjera a drugie to ze wybitnie mi zależało na dobrej fryzurze a wyszłam prawie z płaczem bo nie dośc że poszła kasa w bloto to jeszcze zero efektów. Moze jak ktos ma włosy krótkie i wymaga podcięcia to ok ale mi chodziło o FACHOWĄ POMOC a tej nie otrzymałam. Przewertowałam stosy gazet z fryzurami zeby znaleźc ta wymarzona, przyniosłam i ja pokazałam, nie wiem tylko po co skoro nawet nie było zainteresowania ze strony fryzjerki.
Mąż jeszcze pocieszał ze moze po umyciu coś z tej fryzury da się zrobić ale po umyciu efekt żaden. Narzekałam i będę narzekać gdyż jako konsument zostałam zle potraktowana na całej linii i to właśnie wtedy kiedy najbardziej mi zależało na wymarzonej fryzurze.
Jak ktoś chce się naciąć tak jak ja to niech idzie, ja to miejsce będę omijać szerokim łukiem. I jeszcze jedno, jak to ktoś tutaj trafnie zauważył, roi się tu od kryptoreklamy więc lepiej uważać bo można zle na tym wyjść.
Pozdrawiam i życzę trafnych wyborów.
X-LADY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 16:14   #3424
natalia19
Raczkowanie
 
Avatar natalia19
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 96
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Witam Serdecznie teraz i ja moge cos napisac o ostanich pobytach u poznanskich fryzjerow ,zaznaczam iz nie jest latwo mnie zadowolic
na poczatku pan Lukasz z Hair Club na piatkowskiej,fajny ,mily czlowiek ,jego umiejtenosci fryzjerskie oceniam na dobre,dobrze czulam sie w kolorze ,ale szalu nie bylo...
wiec nastepnym razem zawitalam do zachwalanego tutaj na forum pana Tomka Betleja nie ,nie i jeszcze raz nie nie przekonal mnie wogole moze jest mily sympatyczny ,ale nic wiecej,,z koloru wyszlam srednio zadowolona...
Potem postawilam na salon Le Grand na Koziej pan Piotr wysoki brunet jesli sie nie myle!! Jak dla mnie tragedia,nie wart swojej ceny,niby taki elegancki salon,a to jaki zrobil mi blond na glowie ktory trzymal sie niecaly miesiac,i jeszcze pocieniowial mi tragicznie wlosy ,ale na szczescie to bylo dawno i Panowie z salonu Maestro z browaru wszystko to naprawilii wlasnie teraz o nich w piatek bylam w browarze u pana Tomka na kolorze i na cieciu mialam byc u Jacka ,ale scinal mnie Bartek ...jedyny salon ktory jest dobry moze nie najlepszy ,ale chlopaki trzymaja wysoki poziom..Jest bardzo kultrualnie ,milo,wesolo i podchodza do Ciebie bardzo indywidualnie mi nawet pan Tomek zaproponowal zmiane koloru ktora wyszla na dobre ,przynajmniej tak mowia moi znajomi....co prawda siedzialam tam kilka godzin,ale czas z tymi Panami to rewalecja i pieniedze nie wyrzucone w bloto...wiec poki co bede trzymala sie wlasnie tego salonu...pozdrawiam
natalia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 10:57   #3425
katistoma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez kinesja Pokaż wiadomość
Napisz coś więcej żebyśmy miały jasność sytuacji
Kto Cię czesał, co robi i co - jak wnioskuję z tonu wypowiedzi - spartolił

Czy któraś z Wa wie coś może o salonie La Lumiere na Przemysłowej?
Będę wdzięczna ze świeże opinie.
Pozdrawiam!
Witam.Jestem nowa na Waszym forum,ale od dawna kierowałam się opiniami jakie wystawiacie.Niestety nie zawsze to co polecacie jest najlepsze a często wręcz przereklamowane.Ja bywam w salonie La Lumiere u Ani(ruda).Kiedyś pracowała na Pówiejskiej i poszłam za nią do La Lumiere.Skoro poszłam to znaczy że jestem zadowolona.Jest młodą fryzjerką ale z pasją i wieloma osiągnięciami i w Polsce i za granicą.Szkoda że reklamujecie zawsze tych samych fryzjerów albo co gorsze reklamują się sami.Może ci naprawdę dobrzy nie muszą sami wystawiać sobie opin
katistoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 12:42   #3426
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez marychna22 Pokaż wiadomość
w Poznaniu mieszkan od urodzenia i uwierz mi byłam w niejednym salonie fryzjesrkim stąd z pełna odpowiedzialnoscią mogę powiedzieć,iż w tym mieście liczy się tylko dwoje fryzjerów Mirka z Arlekinady i Marek z salonu Posh.

Zarówno Mirka jak i Marek bardzo dbają o swoich Klientów ,ale co najważniejsze są profesjonalistami,którzy zanim do czegokolwiek przystąpią ocenią swoim fachowym okiem nie tylko stan Twoich włosów,ale zwrócą uwagę np. na kolor Twoich oczu ,cerę i dopiero na tej podstawie dokonają najlepszego dla Ciebie doboru koloru włosów i fryzury.

To właśnie odróźnia tę fantastyczna dwójkę od pozostałej szarej masy,która nic sama nie zaproponuje i jedynie wykonuje to co według Ciebie będzie pasowało.

Kiedy idziesz do Mirki lub Marka to Oni propnują co według nich będzie dla Ciebie najlepsze,a co wazniejsze jest to poparte nie tylko konkretnymi argumentami,ale również fantastycznym efektem .
Naprawdę warto posłuchać czasami opini osób bestronnych.

pozdrawiam
Kochana, nie pisz, że w Poznaniu liczą się tylko dwaj fryzjerzy. Może dla Ciebie. Dla mnie liczy się ktoś zupełnie inny. I opisany przez Ciebie sposób dobierania farby nie jest im obcy. Mało tego, mnie dobierają fryzurę nawet do osobowości.
Każdy chodzi do takiego fryzjera jaki mu odpowiada. Jedni zachwycają się Jagą Hupało.
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 13:14   #3427
kinesja
Raczkowanie
 
Avatar kinesja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 82
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez katistoma Pokaż wiadomość
Witam.Jestem nowa na Waszym forum,ale od dawna kierowałam się opiniami jakie wystawiacie.Niestety nie zawsze to co polecacie jest najlepsze a często wręcz przereklamowane.Ja bywam w salonie La Lumiere u Ani(ruda).Kiedyś pracowała na Pówiejskiej i poszłam za nią do La Lumiere.Skoro poszłam to znaczy że jestem zadowolona.Jest młodą fryzjerką ale z pasją i wieloma osiągnięciami i w Polsce i za granicą.Szkoda że reklamujecie zawsze tych samych fryzjerów albo co gorsze reklamują się sami.Może ci naprawdę dobrzy nie muszą sami wystawiać sobie opin
Pytałam ostatnio o ten salon i się doczekałąm
Widziałam efekt strzyżenia fryzjerki na krótkich włosach u znajomej z pracy jakiś czas temu i fryzurka prezentowała się całkiem całkiem
Podobnie sprawa ma się z dobieraniem koloru.
Dziewczyna, która strzyże jest podobno bardzo sympatyczna i dobrze zreflektowana.
Natomiast koleżanka opowiadała, że jak czkekała na swoją kolej widziała jak była obcinana dziewczyna z długimi włosami i wyszło to średnio.
Ale każdy ma inny gust i dla jednej osoby to "średnio" znaczy poniżej krytyki,a dla innych to samo "średnio" to strzał w 10.
Chciałam dowiedzieć się czegoś więcej nt. tego salonu, ale koleżanka urodizłą i teraz zajęta czymś fajniejszym niż praca i muszę poczekać aż wróci.
Chyba sama się tam wybiorę, bo już się mocno "zapuściłam", ale jeszcze poczkekam na jakieś wypowiedzi.
Czy ktoś wie coś więcej na ten temat?
__________________
K

Edytowane przez kinesja
Czas edycji: 2009-10-27 o 13:25
kinesja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-27, 13:32   #3428
jaworka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Witam Was serdecznie, od dawna czytam Wasze opinie, ale po raz pierwszy postanowiłam wyrazić swoją.
We wrześniu odwiedziłam dwa salony fryzjerskie, pierwszy w nadziei na fajne scięcie, drugi by ratować to co
1) Posh Studio - wyczytałam gdzieś na forum (chyba goldenline), że pan Marek i pani Maja to prawdziwi mistrzowie nożyczek, że wcześniej pracowali w salonie ekstraktt, a jeszcze wcześniej w hair bazaar studio. Ze względu na goniący mnie czas umówiłam się do Mai. Pośpiech złym doradcą okazało się niestety. Byłam bardzo niezadowolona, nie o takie cięcie mi chodziło, po wysuszeniu i ułożeniu włosów poprosiłam o poprawki, bo fryzura nie miała oczekiwanego kształtu. Pani Maja, choć w miarę miła, to jakaś zniechęcona i nieprzytomna. Zapłaciłam 100 zł. ciecie trwało jakies 20 min.
Podczas wizyty miałam okazję obserwować w lustrze pracę Pana Marka i muszę przyznać, że tutaj byłam pod wrażeniem, no ale cóż, do niego nie trafiłam...
2) Le Grand- dwa tygodnie później umówiłam się do Alicji i ona nadała odpowiedni kształt moim włosom! Jestem bardzo zadowolona, pani Alicja tnie bardzo starannie i dokładnie. Zapłaciłam 115 zł.
jaworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 17:14   #3429
clark
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 11
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
Wiecie gdzie znajde Piotra Sierpińskiego? Ostatnio pracował u Tomka Bentleja, ale tydzien temu zrezygnowal. Mojej znajomej bardzo zależy na tej informacji.

Czy któraś z Was była kiedys u p. Anieszki Kurkowskiej, z salonu Kurka Modna? Korci mnie, bo kiedyś jej salon brał udział w stylizacji dla programu Piękny Obiekt pożadania dla poznańskiej telewizji.
jednak nie mogę poszukać informacji o jej fachu.. jedyna opinia na jaką trafiłam była tu, na wizazu, ale nie wiem, czy to nie była reklama
EDIT:
Myslicie, ze to ta sama Agnieszka? http://209.85.129.132/search?q=cache...&hl=pl&ct=clnk

nazwa salonu podana jets inna, ale ile może być Agnieszek Kurkowskich w Poznaniu
0000tak to ta osobo która jest na zdjęciu salon jest na ul.za bramką
clark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 07:59   #3430
Kama 25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Dziewczyny, swojego czasu, jak mieszkałam jeszcze w Poznaniu, chodziłam do Adama Piaseckiego, zresztą już to nazwisko przewijało się na tym forum. Mimo, że to mój znajomy i jest świetny w tym co robi, to niestety do niego trudno się dostać. Niby zapisujesz się do niego, a w rzeczywistości często jest zajęty i jak przychodzisz to on tylko jest, a zajmuje się Tobą kto inny...
Wiem natomiast od kleżanki, która niedawno była u fryca z polecenia, że jest świetny gość na Piekarach, niestety nie pamiętam nazwy salonu. Kumpelajest mega wymagającą osobą i mimo, że jej obciął sporo włosów(a poszła na podcięcie, jednak Pan powiedział, że nie pasuje jej fryzura jaką ma i zaproponował zupełnie coś innego)to jest bardzo zadowolona. Pan jest trochę szalony, bo jedną dziewczynę, którą przyjął z długimi blond włosami- wypuścił w asymetrycznej krótkiej fryzurce w kolorze miodowym... Podobno wyglądała genialnie.
Jeśli byłby ktoś zainteresowany to mogę zapytać kumpelkę jak nazywa się owy salon i fryzjer. W razie pytań, proszę pisać na priva
Kama 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 18:26   #3431
nurse90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

ODRADZAM!!!

bylam u fryzjera na os. Piastowskim w wiezowcu nr 36
chcialam fryzure na studniowke.
babka zrobila mi jakies smieszne loki stara metalowa rozsypujaca sie lokowka nalozyla mi tyle lakieru (mam bardzo geste wlosy i na kazde pasemko psikala potem zakrecala po zrobieniu loka znow psikala i na koncu cala glowe mi popsikala) wygladalam jakbym miala TŁUSTE WLOSY!!!!
i wiecie ile ode mnie wziela ****** 80 zł !!!!!!!

poza tym- sam salon(ha! jesli w ogole mozna nazwac to salonem) jest okropny.. wszystko wyglada jakby mialo sie rozsypac!
i MEGA rada na przyszlosc dla wszystkich kobietek zamierzajacych robic sobie jakies fryzury na specjalna okazje!

NIGDY nie mowcie fryzjerce ze chcecie fryzure na np studniowke, chrzciny, wesele bla bla bla
bo zabulicie duzo wiecej

jestem tego pewna ze gdybym powiedziala tej smiesznej fryzjerce ze chce po prostu loki to zaplacilabym moze z 30zl ....
minal rok od studniowki a ja nadal nie moge sobie wybaczyc tego co zrobilam

oczywiscie poszlam do domu i glowa pod prysznic ... umylam wlosy i poszlam na studniowke w rozpuszczonych..

MEGA PORAZKA... ODRADZAM i jeszcze raz ODRADZAM

za to polecam salon TRENDY na Polance- ceny dosc wysokie ale warto. poza tym studenci maja znizki niedlugo sie tam wybieram bo wloski juz mam za pas

Edytowane przez nurse90
Czas edycji: 2009-10-28 o 18:29
nurse90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-29, 11:59   #3432
pixior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez kinesja Pokaż wiadomość
Pytałam ostatnio o ten salon i się doczekałąm
Widziałam efekt strzyżenia fryzjerki na krótkich włosach u znajomej z pracy jakiś czas temu i fryzurka prezentowała się całkiem całkiem
Podobnie sprawa ma się z dobieraniem koloru.
Dziewczyna, która strzyże jest podobno bardzo sympatyczna i dobrze zreflektowana.
Natomiast koleżanka opowiadała, że jak czkekała na swoją kolej widziała jak była obcinana dziewczyna z długimi włosami i wyszło to średnio.
Ale każdy ma inny gust i dla jednej osoby to "średnio" znaczy poniżej krytyki,a dla innych to samo "średnio" to strzał w 10.
Chciałam dowiedzieć się czegoś więcej nt. tego salonu, ale koleżanka urodizłą i teraz zajęta czymś fajniejszym niż praca i muszę poczekać aż wróci.
Chyba sama się tam wybiorę, bo już się mocno "zapuściłam", ale jeszcze poczkekam na jakieś wypowiedzi.
Czy ktoś wie coś więcej na ten temat?
Witam,
Jeśli chodzi o koloryzację... ostatnio zmieniałam dość drastycznie odcień. Anię z la lumiere poleciła mi znajoma i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Kolor jest taki jak chciałam. Poszłam do fryiera ze zdjęciem wyciętym z gazety śmiesznie ale efekt był taki jak to sobie wyobrażałam. Włosy się błyszczą i co naważniejsze jeszcze nie zauważyłam żeby farba jakoś szczególnie się wypłukiwała w ogóle dziweczyna bardzo miła co już w ogóle ułatwiło przemianę
pixior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 17:23   #3433
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

byłam u Agi Kurkowskiej, ale nie polecam.
Spóźniła się, nawet nie przeprosiła, salon dawno nie widział odkurzacza.
Ścięła mnie inaczej niż prosiłam, włosy ułozyła w taki sposób, że owinęłam się szalikiem w drodze do domu by nie było tego widać.. po powrocie głowa pod prysznic..
czekam aż mi odrosną..

przepraszam za tak chaotyczny post, ale jestem ciągle w szoku.
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 18:50   #3434
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Papryczka
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 22:15   #3435
Katiuszkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Hej dziewczyny, obraziłam się na poznańskich fryzjerów Byłam wierną fanką Tupetu (dawniej Pacykarnia). Tym razem wybrałam się do Tomka, kolor wyszedł fatalny (przy mojej białej niemal cerze wyczarował ciemny blond-rudy, wyglądałam jak upiór! nawet Mateusz popatrzył i wyraził się o fryzurze z dezaprobatą). Męczyłam się z tą jesienią na głowie jakieś dwa tygodnie i wróciłam, zeby coś innego zrobił Mateusz. Przefarbował z powrotem na blond i skasował...180 zł (bo musiał dwiema farbami wywabiać pozostałości dzieła Tomka...). Koniec z wizytami w tym salonie.
Błagam, polećcie mi dobrego fryzjera, który nie nałoży mi na głowę badziewnej farby i nie zapłacę więcej niż 130 zł (włosy długie). Czy to w ogóle jeszcze możliwe w Poznaniu???

Pozdrawiam!
Katiuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 08:01   #3436
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Katiuszkaaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, obraziłam się na poznańskich fryzjerów Byłam wierną fanką Tupetu (dawniej Pacykarnia). Tym razem wybrałam się do Tomka, kolor wyszedł fatalny (przy mojej białej niemal cerze wyczarował ciemny blond-rudy, wyglądałam jak upiór! nawet Mateusz popatrzył i wyraził się o fryzurze z dezaprobatą). Męczyłam się z tą jesienią na głowie jakieś dwa tygodnie i wróciłam, zeby coś innego zrobił Mateusz. Przefarbował z powrotem na blond i skasował...180 zł (bo musiał dwiema farbami wywabiać pozostałości dzieła Tomka...). Koniec z wizytami w tym salonie.
Błagam, polećcie mi dobrego fryzjera, który nie nałoży mi na głowę badziewnej farby i nie zapłacę więcej niż 130 zł (włosy długie). Czy to w ogóle jeszcze możliwe w Poznaniu???

Pozdrawiam!
a czy pacykarnia i tupet to nie 2 rozne zaklady? bo jak bylam ostatnio w okolicy to widzialam, ze tam przeciez sa 2 rozne, baaardzo blisko siebie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 13:13   #3437
katistoma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Katiuszkaaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, obraziłam się na poznańskich fryzjerów Byłam wierną fanką Tupetu (dawniej Pacykarnia). Tym razem wybrałam się do Tomka, kolor wyszedł fatalny (przy mojej białej niemal cerze wyczarował ciemny blond-rudy, wyglądałam jak upiór! nawet Mateusz popatrzył i wyraził się o fryzurze z dezaprobatą). Męczyłam się z tą jesienią na głowie jakieś dwa tygodnie i wróciłam, zeby coś innego zrobił Mateusz. Przefarbował z powrotem na blond i skasował...180 zł (bo musiał dwiema farbami wywabiać pozostałości dzieła Tomka...). Koniec z wizytami w tym salonie.
Błagam, polećcie mi dobrego fryzjera, który nie nałoży mi na głowę badziewnej farby i nie zapłacę więcej niż 130 zł (włosy długie). Czy to w ogóle jeszcze możliwe w Poznaniu???

Pozdrawiam!
Faktycznie ceny zwłaszcza w renomowanych salonach są wysokie.Moja siostra tak samo zresztą jak ja chodzi do la lumiere na wildzie.Ma długie włosy i za samą farbę jeden kolor płaci 120zł.To jest cena bez modelowania(tylko z wysuszeniem)Jak jest przy kasie bierze z modelowaniem ale wtedy płaci już 160.Trochę zyskuje bo jest jeszcze studentką i dostaje 10% rabatu.Mało to nie jest ale patrząc na ceny w innych salonach to nie jest żle.
katistoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 18:52   #3438
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Katiuszkaaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, obraziłam się na poznańskich fryzjerów Byłam wierną fanką Tupetu (dawniej Pacykarnia). Tym razem wybrałam się do Tomka, kolor wyszedł fatalny (przy mojej białej niemal cerze wyczarował ciemny blond-rudy, wyglądałam jak upiór! nawet Mateusz popatrzył i wyraził się o fryzurze z dezaprobatą). Męczyłam się z tą jesienią na głowie jakieś dwa tygodnie i wróciłam, zeby coś innego zrobił Mateusz. Przefarbował z powrotem na blond i skasował...180 zł (bo musiał dwiema farbami wywabiać pozostałości dzieła Tomka...). Koniec z wizytami w tym salonie.
Błagam, polećcie mi dobrego fryzjera, który nie nałoży mi na głowę badziewnej farby i nie zapłacę więcej niż 130 zł (włosy długie). Czy to w ogóle jeszcze możliwe w Poznaniu???

Pozdrawiam!

Oczywiście, że Pacykarnia i Tupet to dwa równocześnie działające salony. Zresztą jeden obok drugiego. Ktoś się odłączył od Pacykarni i stworzył Tupet. Jakiś koleś, który wcześniej pracował w Kenzo. Chyba Tomek.
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 19:07   #3439
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

ja u P. Krzysztofa jakieś 3 lata temu (ale ten czas leci) za farbowanie i cięcie zapłaciłam 270zł (tak mi się wydaje), byłam przerażona i w szoku (ceną i kolorem troche też), ale jak teraz wspominam to chyba był najładniejszy kolor jaki miałam...
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 14:00   #3440
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

kochani, a czy ktos korzystal moze z uslug salonu Stylisci na katowickiej, badz salonu na Mickiewicza?
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 10:30   #3441
Sen2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 69
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

2121kinia podaj adres tej pani Kasi i numer telefonu do niej (jeśli taki posiadasz).
Ja w czerwcu byłam w Czesance u Adama. Bałam się bardzo bo zawsze ryczałam po wyjściu z salonu. Adam dobrze ścina, w domu nie ryczałam, ale też nic specjalnego na mojej głowie nie zrobił, nadal wyglądam szaro i przeciętnie. Mój TŻ był potem też w Czesance tym razem u Łukasza, był średnio zadowolony, a moim zdaniem miał na głowie babską fryzurę
Sen2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 10:32   #3442
tolalala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Witam! Czy ma ktoś jakieś wiadomości na temat PERSEFONY?
tolalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 14:06   #3443
jaworka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Czy może któraś z Was była w salonie Krzywa Grzywka przy ulicy Długiej 14? To jakiś nowy salon, zupełnie nic nie wiem na jego temat. Bardzo proszę o odpowiedź...
jaworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 14:59   #3444
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
byłam u Agi Kurkowskiej, ale nie polecam.
Spóźniła się, nawet nie przeprosiła, salon dawno nie widział odkurzacza.
Ścięła mnie inaczej niż prosiłam, włosy ułozyła w taki sposób, że owinęłam się szalikiem w drodze do domu by nie było tego widać.. po powrocie głowa pod prysznic..
czekam aż mi odrosną..

przepraszam za tak chaotyczny post, ale jestem ciągle w szoku.
oj
nienawidzę takich sytuacji, gdy nastawię się pozytywnie i g.... z tego wyjdzie
papryczkaaa jest aż tak źle?
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 16:57   #3445
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Bejjka mi na cale szczescie szybko rosna włosy..
ale wróciłam do domu bardzo rozczarowana.. a za tą wątpliwie przyjemną usługę zaplaciłam 100 zł..
do tego typu fryzury (mocno wycieniowane wlosy, dlugosc do brody) moje włosy się nie nadają, poniewaz sa za gęste! po każdym myciu przypominam teraz Szopena
a miałam już takie ładne, za ramiona

ach.. nic nie zrobie, musze czekac i co najgorsze.. poszukac tego WŁAŚĆIWEGO fryzjera
ale już tracę nadzieje, ze takiego spotkam
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 01:18   #3446
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Salon fryzjerski Poznań Polecam

hej
goraco polecam STUDIO ARKAS na polnej. chodze tam juz 5 lat i jestem zadowolona ceny tez przystepne
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 07:37   #3447
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
Bejjka mi na cale szczescie szybko rosna włosy..
ale wróciłam do domu bardzo rozczarowana.. a za tą wątpliwie przyjemną usługę zaplaciłam 100 zł..
do tego typu fryzury (mocno wycieniowane wlosy, dlugosc do brody) moje włosy się nie nadają, poniewaz sa za gęste! po każdym myciu przypominam teraz Szopena
a miałam już takie ładne, za ramiona

ach.. nic nie zrobie, musze czekac i co najgorsze.. poszukac tego WŁAŚĆIWEGO fryzjera
ale już tracę nadzieje, ze takiego spotkam
to jedyne szczęście w nieszczęściu, że włosy rosną Ci szybko bo moje właściwie stoją w miejscu zaczelam intensywnie wcierać różne specyfiki żeby zahamować wypadanie i przyśpieszyc porost zobaczymy co z tego bedzie....
po ostatniej wizycie u fryzjera czeka mnie utrata ok 5 cm wlosów, bo nie mogę zaakceptować tak wycieniowanych końcówek, włosy wywijają mi się na wszystkie strony
też tracę nadzieję, że spotkam kiedyś fryzjera, który pomoże mi znaleść właściwą fryzurę....
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 08:00   #3448
Galina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Na innym forum fryzjerskim znalazłam pozytywną opinię na temat fryzjera Łukasza Buhl. Czy ktoś z Was korzystał z jego usług?A jeżeli tak, to proszę o opinię
Galina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 11:00   #3449
Katiuszkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

dziewczyny, czy farbowalyscie wlosy w ciąży? ja mam przed tym opory i teraz chodzę z odrostami na kilka centymetrów (na szczescie na swiezo umytych wlosach nie widac wcale. Dopiero teraz zrozumialam, ze mój mąż, kiedy widzi mnie po kolejnych wizytach u fryzjera i mowi "a cos się w ogole zmienilo?", ma trochę racji Niemniej, dla wlasnego samopoczucia wolałabym już się wybrać na jakiś delikatny balejaż. Na tym forum przeczytałam mnóstwo peanów na temat Krzysztofa (kolor może i był ok, za to cena i jego gadka pozostawiały wiele do życzenia...). Przeczeszę wszystkie posty z ostatnich miesięcy i coś wybiorę.

Btw..czy któraś z Was była w salonie na ul. Solnej ?(koło Tuby). Nazywa się jakoś fikuśnie (na E...? Hmm..). Mam bliziutko, więc mogłabym się wybrać na test. DO KOGO????
Z góry dziękuję za odp. i pozdrawiam!
Katiuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 14:12   #3450
jadwisiamink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 54
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Katiuszkaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy farbowalyscie wlosy w ciąży? ja mam przed tym opory i teraz chodzę z odrostami na kilka centymetrów (na szczescie na swiezo umytych wlosach nie widac wcale. Dopiero teraz zrozumialam, ze mój mąż, kiedy widzi mnie po kolejnych wizytach u fryzjera i mowi "a cos się w ogole zmienilo?", ma trochę racji Niemniej, dla wlasnego samopoczucia wolałabym już się wybrać na jakiś delikatny balejaż. Na tym forum przeczytałam mnóstwo peanów na temat Krzysztofa (kolor może i był ok, za to cena i jego gadka pozostawiały wiele do życzenia...). Przeczeszę wszystkie posty z ostatnich miesięcy i coś wybiorę.

Btw..czy któraś z Was była w salonie na ul. Solnej ?(koło Tuby). Nazywa się jakoś fikuśnie (na E...? Hmm..). Mam bliziutko, więc mogłabym się wybrać na test. DO KOGO????
Z góry dziękuję za odp. i pozdrawiam!
Jesli skończyłas juz pierwszy trymestr to spokojnie możesz farbować, oczywiście delikatnymi farbami, ale teraz z amoniakiem to juz chyba nikt nie używa więc nie ma strachu.

Ja na 17 listopada jestem umowiona do Tomka z maestro, oczywiście zdam relację, mam nadzieję że tym razem będzie lepiej. W zasadzie to doszłam do wniosku że będę tak długo zmieniała fryzjerów aż nie trafię na tego jedynego, to chyba jedyna słuszna droga.
jadwisiamink jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.