Usuwanie pajączków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-15, 22:58   #1
agaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 25

Usuwanie pajączków


Kochane Dziewczyny, czy któras z Was usuwala sobie kiedys "pajaczki"? Bylam na takim zabiegu, nakluwa sie pekniete naczynko i wstrzykuje bodajze stezony alkohol i wszystko ma byc piekne i gladkie. Ale bardzo sie rozczarowalam, myslalam ze jak pojde drugi raz, to dopiero wszystko zniknie, ale teraz mam na miejscu "pajaczka" czerwona plame a popekanych naczynek wcale bardzo nie ubylo.. Czy jest na to jakis lepszy sposob? Bo slyszalam ze zastrzyki sa najbezpieczniejsze i przynosza najlepsze efekty (laser podobno moze pozostawic blizny). W sumie juz nie wierze ze kiedys sie pozbede tego swinstwa
agaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-16, 09:25   #2
SylwiaG
Przyczajenie
 
Avatar SylwiaG
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 26
Re: Usuwanie pajączków

Aguś ja robiłam laserowe zamykanie naczynek, zero efektów tylko wybuliłam mnóstwo kasy. A co gorsza jedno naczynko mam po tym zabiegu dużo większe niż przed. Z tego co wiem to nie ma sposobów, które na pewno zlikwidują powstałe już pajączki a wierz mi znam ten problem już od dawna. Ja osobiście staram się jak najlepiej dbać o skórę - odpowiednie kosmetyki do cery z rozszerzonymi naczynkami, wit.C, Rutinoscorbin itp. Powiedzmy, że pomaga przynajmniej skóra nie jest podrażniona i mniej zaczerwieniona. Aha przeczytaj sobie wypowiedzi z innych postów, bo ten temat był na forum poruszany już wielokrotnie. Pa
SylwiaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 19:20   #3
lena8383
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5
Dot.: Usuwanie pajączków

hej dziewczyny ja miałam pajączki na nogach, wyglądały okropnie, w końcu postanowiłam coś z tym zrobić i wybrałam się na zabiegi aparatem emax lv/lva jest to bardzo popularna technologia elos (aparat elaser lv/lva też ma możliwość usuwania naczynek ale emax był bliżej mojego miejsca zamieszkania) muszę przyznać, że się bardzo pozytywnie zaskoczyłam tak dobrymi efektami poszukajcie sobie tego aparatu w waszym mieście i nie ma co się zastanawiać bo warto pozdrawiam
lena8383 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.