Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-12, 09:22   #3781
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

W Pani wypowiedzi zacytowanej przeze mnie chodzilo mi glownie o pierwsze zdanie w ktorym pisze Pani ze waty nie maja znaczenia. Nie chcialo mi sie na nowo czytac calego watku. Przegladajac wybiorczo akurat ta wypowiedz znalazlam. Poprostu ja usune teraz juz chyba nie jest potrzebna. Dziekuje za wypowiedz
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 17:36   #3782
sedna85
Przyczajenie
 
Avatar sedna85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

wedlug mnie najlepsza prostownica jest prostownica marki 4ghd jest poprostu zarabista.troche kosztuje ale z pewnoscia warta jest swojej ceny.
http://ghd-uk.co.uk/. niestety nie znajdzie sie jej na allegro ale za to mozna ja kupic albo na tej stronie ktora podalam powyzej albo na www.ebay.co.uk.pozdrawiam
sedna85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 18:22   #3783
beti.p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

tez slyszlam sporo o GHD, zastanawialam sie nad jej zakupem ale w koncu kupilam T3 troumaline.mam ja od 2 tyg jestem bardzo zadowolona.polecam.oczywi scie cena zabojcza,ale warto.a Ty sedna85 gdzie swoja kupilas??ja w szkocji
pozdrawiam
beti.p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 22:07   #3784
madlon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Witam wszystkie ślicznotki Ostatnio pojawiła się na allegro prostownica LASEROWA firmy GA.MA i mimo wysokiej ceny cieszy się niezłym wzięciem. Czy może któraś z weteranek mogłaby napisać czy to faktycznie jakieś objawienie na rynku czy może nowa nazwy chwyt marketingowy?
Pozdrawiam
madlon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 23:23   #3785
sedna85
Przyczajenie
 
Avatar sedna85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

kupilam ja przez ebay
sedna85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 22:17   #3786
sabi.zadlo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Czesc dziewczyny

Ja tez jestem posiadaczka prostownicy firmy BaByliss i naprawde sobie ja chwale ... wlosy to od zawsze byl atrybut kobiecosci i uwazam, ze trzeba o nie dbac i jezeli chodzi o srodki do stylizacji jak rowniez o sprzet typu suszarki, prostownice czy tez lokowki to powinny byc naprawde sprawdzonej firmy, ktore poprawia tylko wyglad naszych fryzurek, a nie spedza nam sen z powiek, ze wlosy nagle sa matowe albo lamliwe itd ...

... zreszta co tu duzo gadac wszystkie wiemy o co chodzi

pozdrawiam, buzka
sabi.zadlo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 09:14   #3787
Babygirl83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Hej dziewuszki

Kupiłam sobie nareszcie prostownicę WIGO.

I jest poprostu WSPANIAŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

Włoski proste jak druty Gładziutkie
Babygirl83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-16, 13:06   #3788
inukshuk
Przyczajenie
 
Avatar inukshuk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Ja jestem szczęśliwą posiadaczką Tondeo eco-cerion z regulacją temperatury. Prostownica jest rewelacyjna, włosy proste do następnego mycia, a wyglądają jak po wyjściu od fryzjera. Wreszcie jestem usatysfakcjonowana .
Aha! A oprócz tego, to jest idealna do kręcenia wlosów. Więc mam dwa w jednym.
inukshuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 20:32   #3789
malgoska-mowia-mi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 36
GG do malgoska-mowia-mi
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

czesc dziewczyny mam nadzieje ze mi pomozecie wybrac lepsza prostownice... zastanawiam sie nad "Prostownica do włosów 3x Protection Sleek&Curl S 1031, Remington" i nad " Prostownica do włosów Kobieca Linia BWT B54/C, MPM i nie wiem ktora wybrac... prosze o pomoc!!! z gory derdecznie dziekuje
malgoska-mowia-mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 22:20   #3790
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Dziewczyny musze się do Was zwrócić z pytaniem,ponieważ Wy również często prostujecie włosy,w jakim tempie odrasta Wam grzyweczka? bo fryzjer "objechał" mnie równo i mam grzywke,jakiej mieć nie chce,a bardzo chciałabym ją już zaczesać na boczek
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 10:01   #3791
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez inukshuk Pokaż wiadomość
Ja jestem szczęśliwą posiadaczką Tondeo eco-cerion z regulacją temperatury. Prostownica jest rewelacyjna, włosy proste do następnego mycia, a wyglądają jak po wyjściu od fryzjera. Wreszcie jestem usatysfakcjonowana .
Aha! A oprócz tego, to jest idealna do kręcenia wlosów. Więc mam dwa w jednym.

mam tą samą prostownice i potwierdzam- rewelacja ale zainteresowała mnie Twoja wypowiedz że super kręcisz nią włosy, możesz mi napisać jak to robisz?? bo czasem mam ochote na jakies fajne loczki Pozdrawiam
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-17, 12:48   #3792
Babygirl83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez madzialenaKrk Pokaż wiadomość
mam tą samą prostownice i potwierdzam- rewelacja ale zainteresowała mnie Twoja wypowiedz że super kręcisz nią włosy, możesz mi napisać jak to robisz?? bo czasem mam ochote na jakies fajne loczki Pozdrawiam

Musisz zakręciś pasmo włosów na palcu, i włozyć miedzy rozgrzane płytki Przytrzymac chwile I tak wszystkie włoski
Babygirl83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 14:33   #3793
inukshuk
Przyczajenie
 
Avatar inukshuk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez madzialenaKrk Pokaż wiadomość
mam tą samą prostownice i potwierdzam- rewelacja ale zainteresowała mnie Twoja wypowiedz że super kręcisz nią włosy, możesz mi napisać jak to robisz?? bo czasem mam ochote na jakies fajne loczki Pozdrawiam
Biorę pasmo włosów (takie pasmo jak do prostowania) i od nasady zaciskam prostownicę na włosach i zakęcam je wokół prostownicy (tak jak w lokówce) i przeciągam po całej długości. Każdą warstwę utrwalam lakierem, a na końcówki daję jedwab, albo wosk. Wychodzą przepiękne falo-loki. Nie wiem czy mi się udalo wytłumaczyć...
Pozdrawiam serdecznie
inukshuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 14:37   #3794
malgoska-mowia-mi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 36
GG do malgoska-mowia-mi
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

HEY dziewczyny ma ktoras z Was ta prostownice??? Prostownica do włosów 3x Protection Sleek&Curl S 1031, Remington" jaka ona jest??? POMOCY!!!
malgoska-mowia-mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 15:02   #3795
Babygirl83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez inukshuk Pokaż wiadomość
Biorę pasmo włosów (takie pasmo jak do prostowania) i od nasady zaciskam prostownicę na włosach i zakęcam je wokół prostownicy (tak jak w lokówce) i przeciągam po całej długości. Każdą warstwę utrwalam lakierem, a na końcówki daję jedwab, albo wosk. Wychodzą przepiękne falo-loki. Nie wiem czy mi się udalo wytłumaczyć...
Pozdrawiam serdecznie
Tak jeszcze zeby kolezanka wiedziała dokładniej o co chodzi

Wtedy prostownica działa w ten sam sposób jak nozyczki na wstążkę Też sie zakręci jak przeciągniesz nożyczkami

Pozdrawiam
Babygirl83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 15:52   #3796
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

dziekuje kochane nie wpadłam na to, napewno spróbuje pozdrawiam Was serdecznie
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 16:41   #3797
patusiatko
Raczkowanie
 
Avatar patusiatko
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 31
GG do patusiatko Send a message via Skype™ to patusiatko
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cześć Wam. Ja zastanawiam się nad kupnem zachwalanej przez Was wszytkie prostownicy Efalock Flat Champ, ale barrdziej podoba mi się szczerze Remington Protect&Shine S2003. Czy ktoś może mi doradzić? Czy lepsze są prostownice Remington czy Efalock?Z góry dziękuję
patusiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 17:23   #3798
patusiatko
Raczkowanie
 
Avatar patusiatko
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 31
GG do patusiatko Send a message via Skype™ to patusiatko
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Zapomniałam dodać: czy powłoka teflonowa w prostownicach Remington to jest coś takiego jak jonizacja w innych?? odpiszcie błagam!!
patusiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 17:27   #3799
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Smile Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

kurcze, wlasnie jeszcze nic a nic nie upolowalam bo mi tu net i zasob roznych opinii w nim namacil w glowie!
juz sie prawie zdecydowalam na efalocka flat champa a tu poczytalam, ze niby ciezki, nieporeczny, bo posiada pod plytkami ceramicznymi ciezkie jonizujace dysze. no i klops, takiej to ja nie chce zeby mi reka odpadla zanim odpadna wlosy, hehe;o)
potem juz, juz prawie zamowilam tondeo activ cerion ale cos mi jakos tak nie pasowalo i zapytalam sprzedajacego na allegro, jaki zakres temperatury ma prostownica i jak wyglada sprawa z regulowaniem, na co otrzymalam odpowiedz, ze takowej funkcji nie posiada i od progu traktuje wlosy 195 st. wolalabym je raczej jakos wczesniej przyzwyczaic-a moze sobie to jakos zle tlumacze?;o)
ale, ale, widze, ze w ofercie jest tondeo eco-cerion, ze zbawienna dla moich cienkich blond wloskow;o) regulacja, ale oto okazuje sie, ze na stronie producenta niemieckiego nie ma mowy o pelnoceramicznych plytkach, o czym polscy dystrybutorzy zapewniaja. pisalam nawet do Ticsa, ale w bardzo uprzejmy sposob wrecz z wazelinka;o) dano mi do zrozumienia, ze sie troche czepiam. bo tondeo to super marka i nawet gdyby plytki nie byly "vollkeramik" to i tak nie ma prawa odpasc zadna powloka;o)))
no to tondeo z glowy, bo czytalam, ze mimo wszystko z biegiem czasu powloka sie zawsze wyciera (???) a wole nie ryzykowac.
koniec koncow na tym wlasnie forum pani grazynka, a raczej jej wypowiedz sprzed bodajze 2 lat, zarazila mnie babyliss. poczytalam troche po niemieckiemu i faktycznie-sa to nieliczne prostownice z pelnoceramicznymi plytkami;o)
o maly wlos nie ustrzelilam zdobyczy, gdy pojawil sie kolejny dylemat-wet&dry czy z turmalinowa powloka jonizujaca-"odmladzajaca wlos" oraz "nadajaca mu nowe zycie"? jestes kobieta wiec wiesz, jak takie haslo potrafi dzialac na plec piekna;o)
no i siedze teraz przed ekranem jak skazaniec i czytam, czytam, czytam...czy faktycznie prostowanie wlosow na mokro daje lepsze efekty niz na sucho-bo jesli np. mniej je ten zabieg wysusza to jestem za. albo czy jonizowanie wlosa to rzeczywiscie takie serum zycia dla niego?
bo w zasadzie fajnie moc wyprostowac wlosy jeszcze wilgotne, poki na glowie nie wyrosnie szopka wigilijna-przynajmniej w moim przypadku;o)
ale kusi mnie z kolei to jonizowanie. kurcze, dlaczego nie zrobili jednej prostownicy wet&dry z funkcja jonizacji??? wtedy mialabym problem z glowy, hehe.
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-17, 17:35   #3800
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

sabi, ale jaki masz model? czy polecasz wet&dry czy lepiej ta turmalinowa z jonizacja?
dzieki!!!
buzka
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 17:45   #3801
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez joannamaria83 Pokaż wiadomość
no to tondeo z glowy, bo czytalam, ze mimo wszystko z biegiem czasu powloka sie zawsze wyciera (???)
Mi się nic nie wyciera,moje znajome które mają Tondeo po 2-3lata do dziś sobie zachwalają,a pozatym po pewnym czasie wszystko się troche "szczerbi" i nie ma cudów.
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 19:22   #3802
inukshuk
Przyczajenie
 
Avatar inukshuk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez madzialenaKrk Pokaż wiadomość
dziekuje kochane nie wpadłam na to, napewno spróbuje pozdrawiam Was serdecznie
Bardzo proszę i polecam się na przyszłość
inukshuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 19:39   #3803
inukshuk
Przyczajenie
 
Avatar inukshuk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

[quote=joannamaria83;34777 87]...ale, widze, ze w ofercie jest tondeo eco-cerion, ze zbawienna dla moich cienkich blond wloskow;o) regulacja, ale oto okazuje sie, ze na stronie producenta niemieckiego nie ma mowy o pelnoceramicznych plytkach, o czym polscy dystrybutorzy zapewniaja

Polecam Tondeo eco-cerion z regulacją temperatury Możesz prostować włosy na najniższej temp (160 st.). Co do płytek, to są one w 100% ceramiczne i dodatkowo pokryte są powłoką ceramiczną. Poza tym jak nazwa wskazuje posiada jonizację. A jeśli chodzi ci o ujarzmienie włosów przed prostowaniem, to skorzystaj z wyszukiwarki, a na pewno znajdziesz jakieś rozwiązanie
inukshuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 20:37   #3804
myszówka
Przyczajenie
 
Avatar myszówka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 16
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Witam tu Małgosia mam pytanko do fryzjerki chcę kupić prostownicę prawie zdecydowałam się na remingtona ale zastanawiam się jaka jest różnica między typem 3031 a 3032? I czy ten efekt loków jest stosunkowo łatwy do zrobienia w obsłudze i co sądzicie o tym typie prostownicy?
myszówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 20:51   #3805
myszówka
Przyczajenie
 
Avatar myszówka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 16
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

ile trzeba czekać na odpowiedź?
myszówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 20:54   #3806
myszówka
Przyczajenie
 
Avatar myszówka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 16
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Już pojutrze chcę ją kupić także jestem ciekawa odp troszkę kosztuje około199 zł może są jakieś przeceny?
myszówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 21:10   #3807
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Inukshuk:

Polecam Tondeo eco-cerion z regulacją temperatury Możesz prostować włosy na najniższej temp (160 st.). Co do płytek, to są one w 100% ceramiczne i dodatkowo pokryte są powłoką ceramiczną.














Niestety Tondeo eco-cerion nie jest vollKeramik na pudelku pisze wyraznie KERAMIK-KRISTALLBESCHICHTUNG czyli jest tylko pokryte powloka krystaliczno-ceramiczna i tak samo powiedziala mi sprzedawczyni w sklepie radze przeczytac watek juz na ten temat jest tu pisane ze tondeo nie jest vollkeramik
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 21:22   #3808
myszówka
Przyczajenie
 
Avatar myszówka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 16
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

ta remingtona jest lepsza ma płytki teflonowo tulimalinowe z jonizacją i z funkcją kręcenia loków
myszówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 12:31   #3809
PrOsIaCzEk90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 23
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

DZIEWCZYNY POMÓŻCIE!!!!
Przeczytałam bardzo dużo postów z tego wątku i przez cały czas przewija się prostownica Tondeo eco-cerion z regulacją.temp. Błagam powiedzcie mi GDZIE MOŻNA JĄ KUPIĆ?????? I ile kosztuje? Prosze Was o szybką odpowiedz!!! Pozdrawiam
PrOsIaCzEk90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 12:49   #3810
patusiatko
Raczkowanie
 
Avatar patusiatko
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 31
GG do patusiatko Send a message via Skype™ to patusiatko
Talking Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez PrOsIaCzEk90 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY POMÓŻCIE!!!!
Przeczytałam bardzo dużo postów z tego wątku i przez cały czas przewija się prostownica Tondeo eco-cerion z regulacją.temp. Błagam powiedzcie mi GDZIE MOŻNA JĄ KUPIĆ?????? I ile kosztuje? Prosze Was o szybką odpowiedz!!! Pozdrawiam
Czesc, kupuje sobie ta sama prostownica i mozesz ja kupic przez internet. Ceny się oczywiście wahają. Na jednej stronie kosztuje 229 zł, a na drugiej 289 zł. Wpisz w google po prostu pełną nazwę tej prostownicy i już masz




DZIĘKI WAM WSZYSTKIM!!! dzięki wam wybrałam prostownicę do włosów dla siebie - TONDEO ECO CERION dzięki
patusiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.