Warszawa - marzec - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Pokaż wyniki sondy: kregle czy makao?
kregle - jesli sie uda wygrac wejsciowke 2 10,00%
kregle - i skladamy sie na wynajem toru 8 40,00%
makao 4 20,00%
jest mi wszystko jedno-dostosuje sie do wiekszosci 6 30,00%
Głosujący: 20. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-03-12, 09:38   #1171
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Warszawa - marzec

od czterech dni boli mnie glowa nie moge sie na niczym skupic, ogolnie beznadziejna jestem... moze taki kryzys przesileniowy? wczoraj tygrysowi wypisalam cala liste dlaczego mi zle... znalazlo sie tam nawet to, ze paschalska sobie powiekszyla cycki... po prostu z nieracjonalnych przyczyn wszystko mnie dobija wiec wole sobie na jakis czas stad uciec bo wam bede smecic ...
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 09:38   #1172
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez nekome
daje sobie na jakis czas urlop od tego watku - mam strasznego dola i tylko bym wam humorki psula.
Nekome, współczuję i rozumiem . Ja także mam okropny humor, zaglądam tu, żeby odreagować i uciec od rzeczywistości, choć nie jest to najlepsze rozwiązanie i nie zawsze da się uciec.
Trzymaj się ciepło.

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Ekhm. Wy chyba macie coś z oczami Jaka zmiana? Chcecie zebym sciela swoje dlugie, rok hodowane włosy i przefarbowala sie na czarno?? Ze to niby bedzie dla mnie korzystniejsze??
Cytat:
Napisane przez Ines1985
O mojej metamorfozie zapomnij...
Dziewczyny na spotkaniu przyznaly ze jednak lepiej mi w moich naturalnych wlosach...
Nie ścinaj, mnie bardziej podobasz się w swoich naturalnych . Po prostu jako chyba jedyna z nas wyglądałaś ładnie, a nie idiotycznie w tej peruce. Co nie oznacza, że masz obciąć i ufarbować .

Trzecią część zdjęć dostałam, dziękuję .

Cytat:
Napisane przez Ami
Tak w ogóle to czyje były te peruki? Ja też chcę popróbować!
To była jedna peruka , którą zakładaliśmy na dwa sposoby - zgodnie z instrukcją obsługi i tył na przód. Ja wyglądałam jak debil w obu .

Cytat:
Napisane przez Ami
A już najbardziej blond peruka mi się marzy.
Cytat:
Napisane przez Ines1985
Ja tez bym chetnie wyprobowala blond peruke. Demonik też. I chyba ktos jeszcze na spotkaniu mowil ze tez by sie chetnie zobaczyl w blondzie...
Zgadza się . Też ciekawa jestem blondu, choć mój fryzjer powiedział mi kiedyś, że nie zrobi dwóch rzeczy z moimi włosami: nie rozjaśni ich i nie obetnie na krótko. Trzeba będzie zmienić fryzjera .
A w ogóle to rozważam wrzucenie jakiejś swojej naturalnej (bez makijażu lub z jego śladową ilością) fotki na forum fryzjerskie - dziewczyny robią tam niezłe fotoszopowe metamorfozy .

Cytat:
Napisane przez Ami
Boskie jesteście! Ja tylko w mężczyznach się pogubiłam. Tzn. Maćka poznałam, Sphinksa też, ale dalej mam problemy. W czerwonym swetrze to Demonikowy Michał? A taki wysoki w czarnym T-Shircie to Polinqowy Michał?
Mój Michał jest w czerwonym golfie .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 09:48   #1173
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez Ines1985
A tobie sie nie podobam i chcesz mnie przerobić
Jak to mi się nie podobasz, co? Bardzo mi się podobasz. Szczególnie Twoje włosy. I nieraz już Ci to mówiłam. Qrcze, najpierw Demonik, później Nekome, teraz Ty, w końcu pójdzie po wizażu fama, że Ami to lesbijka. I wtedy już więcej żadna nowa wizażanka na spotkaniu się nie pojawi.

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec
Tak jak Shem macnęła Ines?
A jak Shem macnęła Ines? Jak? Jak?
Co do R. i spotkań, ja mu nie daruję. Bo jeszcze niedawno wyśmiewał się ze mnie, że dzikus jestem i wstydze się jego znajomych poznać. A on, co? Okazuje się, że nielepszy.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 09:55   #1174
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez nekome
od czterech dni boli mnie glowa nie moge sie na niczym skupic, ogolnie beznadziejna jestem... moze taki kryzys przesileniowy? wczoraj tygrysowi wypisalam cala liste dlaczego mi zle... znalazlo sie tam nawet to, ze paschalska sobie powiekszyla cycki... po prostu z nieracjonalnych przyczyn wszystko mnie dobija wiec wole sobie na jakis czas stad uciec bo wam bede smecic ...
Biedactwo! Mi akurat zaczął się trochę humor poprawiać, więc mogę służyć za pocieszaczkę i ramię do wypłakiwania się. To pewnie przesilenie wiosenne. Ale już niedługo będzie wiosna pełną parą i na pewno Ci się humor poprawi. Czytałam, ze na pilates się wybierasz. Może trochę ruchu przegoni złe myśli? To wstyd, zeby taka śliczna i mądra dziewczyna się dołowała. Dołować mogą się tylko takie paskudy i głupole jak jak! O!

Mówisz, ze Paschalska cycki soie powiększyła? Ja też chcę!

Cytat:
Napisane przez demonik
Zgadza się . Też ciekawa jestem blondu, choć mój fryzjer powiedział mi kiedyś, że nie zrobi dwóch rzeczy z moimi włosami: nie rozjaśni ich i nie obetnie na krótko. Trzeba będzie zmienić fryzjera .
A w ogóle to rozważam wrzucenie jakiejś swojej naturalnej (bez makijażu lub z jego śladową ilością) fotki na forum fryzjerskie - dziewczyny robią tam niezłe fotoszopowe metamorfozy .
Też o tym myślałam. Ale moje zdjęcie naturalne to będzie tragedia. Zacznę straszyć na wizażu.
A co do blondu, to moje drugie marzenie włosowe. Pierwsze to kasztanowe loki. Przymiarkę do blondu już miałam, ale to były pasemka i to prawie białe. Zbyt wulgarnie to wyglądało. Chociaż na zdjęciach wygląda fajnie. Wielu osobom się podobało. Tylko ja miałam jakieś wąty i moja mama.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 09:57   #1175
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Warszawa - marzec

Nekome, to zapewne przedwiosenna depresja .
Ja tez przez nia przechodze
U mnie wlasciwie jest jedna przyczyna, ale za to taka ze totalnie sciagnela mnie na dno...
Bo wszystko mi sie zaczelo układać i nagle BUM. Spadłam na ziemie .

Nie smutaj... Brzydkie sa te cycki Paschalskiej

P.S. I nie uciekaj stad, zawsze mozemy posmutać razem
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 09:59   #1176
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez Ami
A jak Shem macnęła Ines? Jak? Jak?
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1059
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 10:04   #1177
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Nekome, to zapewne przedwiosenna depresja .
Ja tez przez nia przechodze
U mnie wlasciwie jest jedna przyczyna, ale za to taka ze totalnie sciagnela mnie na dno...
Bo wszystko mi sie zaczelo układać i nagle BUM. Spadłam na ziemie .

Nie smutaj... Brzydkie sa te cycki Paschalskiej

P.S. I nie uciekaj stad, zawsze mozemy posmutać razem
ja tez to miałam
Nekome, zgadzam się z Ines,nigdzie nam stąd nie uciekaj,najlepiej jest razem nie tylko się smiać ale i smucić
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-12, 10:05   #1178
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Warszawa - marzec

Dzieki, dziewczyny...

Ami - ja cwicze codziennie i mam nadzieje, ze mi sie humor poprawi
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 10:07   #1179
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Warszawa - marzec

co ludzie na allegro sprzedaja: http://www.allegro.pl/item91171481_k...a_cenowa_.html
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 10:12   #1180
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez nekome
Ami - ja cwicze codziennie i mam nadzieje, ze mi sie humor poprawi
Ja chyba powinnam zacząć ćwiczyć - bo też mam ostatnio doły Pomagało kupowanie spineczek i staników, ale ile można...
No i nie wiem czego się we wtorek na rozmowie spodziewać
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 10:12   #1181
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez Mirianka

Lexie miałas spać wiedziałam ze nie pójdziesz
Oj, wiem skarbie, wiem

Ale już koło 1.41 stąd znikałam I w zasadzie jestem wyspana


Właśnie zauważyłam, że w TV leci "szkoła złamanych serc" czy jakoś tak Kiedy byłam, hmmmm, w podstawówce? W 5-6 klasie? oglądałam to i wiedziałam absoulutnie wszytko A teraz nie orientuję się kto z kim i dlaczego Ale mam sentymenent


Nekome, chomiczku ty mój kochany
Nie usiekaj od nas, posmutamy się razem, chcesz?
Szczególnie, że ja też mam gorszy okres...




Dziewczyny, kupujemy sklep?? Zróbmy zrzutkę!
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 10:14   #1182
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez nekome
Dobre . Może zrobimy małą zrzutkę??

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 10:15   #1183
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez demonik
Dobre . Może zrobimy małą zrzutkę??
ja mam 50 groszy
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 10:17   #1184
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Warszawa - marzec

tak myslalam ze sie Wam ten sklep spodoba
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 10:19   #1185
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez Mirianka
ja mam 50 groszy
Ja też coś wygrzebię . A ile będziemy mieć błyskotek - tylko dla siebie .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 10:21   #1186
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Warszawa - marzec

i cos jeszcze lepszego http://www.allegro.pl/item90060133_k...ch_okazja.html
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 10:23   #1187
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez demonik
Ja też coś wygrzebię . A ile będziemy mieć błyskotek - tylko dla siebie .
Sprawdziłam portfel - mam w nim dokładnie 25 zl i 8 groszy

Ktoś jeszcze się dokłada?


Nekome, skarbie Czuję gwałtowną potrzebę wyprzytulania Cię.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 10:30   #1188
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez lexie
Sprawdziłam portfel - mam w nim dokładnie 25 zl i 8 groszy

Ktoś jeszcze się dokłada?


Nekome, skarbie Czuję gwałtowną potrzebę wyprzytulania Cię.
oj Ty przytulasku...

ja sie nie dokladam, bo przedstawilam sklep i to moja zasluga :P
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 10:39   #1189
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez nekome
oj Ty przytulasku...

ja sie nie dokladam, bo przedstawilam sklep i to moja zasluga :P


Dobra, uznajemy, że wkład Nekome to wyszukanie dla nas sklepu

Dziewczyny, no dalej, chyba widzicie, że tam są gumeczki i spineczki? Tak przez nas upragnione? Strachulcu?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 10:42   #1190
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Warszawa - marzec

ide sie zabrac za angielski... a pozniej postep karny...a pozniej cywil ...a pozniej zrobie liste tego, co musze zabrac do domu /bo jade w czwartek! / a pozniej bede zmeczona i jeszcze pozniej zrobie wiecej angielskiego ale to i tak bedzie za malo...

a w miedzyczasie bede jesc ale chyba w ogole nie powinnam jesc bo niestety ale tyje
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 10:42   #1191
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez lexie
Dziewczyny, no dalej, chyba widzicie, że tam są gumeczki i spineczki? Tak przez nas upragnione? Strachulcu?
Widziałam Ale staram się ten obraz z pamięci wymazać zeby przestał kusić
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 11:29   #1192
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Warszawa - marzec

Eloł... już sie obudziłam i nawet kaca nie mam ale jakos mi tak dziwnie. Jak miło znowu trafiać w klawisze Zaraz wrzucę na ftp fotki z telefonu Łukasza, które robił na imprezie. Wogóle to podam tez linka do wszystkich zdjec z imprezy to jak ktos nie mógł dostać to sobie ściągnie

(Lexie powiedziała, że mam nie wklejać, bo miało ich tu nie byc... jak ktos chce to mu dam linka na pw lub na gg do wszystkich fot )

Na imprezce było wczoraj bardzo fajnie. Łukasz nie mógł pic bo prowadził auto, wiec piłam sobie z jakimiś nowo poznanymi kolegami. No i tak lufka za lufka i poczułam, że lewituję. Ale akurat upiłam sie w miarę przyzwoicie, bo nie było mi niedobrze ani nic i nawet prosto chodziłam, ale trochę nieskoordynowana byłam i język mi sie plątał. Ale największy hardcore to był jak wróciłam do domu i usiłowałam pisać. hihihi

Co do nastepnego spotkania to moglibyśmy wybrać sie na jakąś imprezę potańczyc. Co wy na to? Trzeba znaleźć jakiś fajny klub. Nie mówie, że musimy isć za tydzień, tylko tak wogóle warto by było o tym pomyśleć.

A wczoraj gadałam z Maćkiem na gg i zaproponiwał by w Boże Ciało (jest w czwartek, wiec może piatek zrobią nam długi weekend!) pojechać razem na Mazury popływać kajaczkami, rowerkami wodnymi czy wpław i zrobić sobie jakieś ognisko itd. Ja myślę, że to bardzo dobry pomysł

Acha! Mam nadzieję, że Karkówka nie wydał sie Wam jakiś straszny. Bo jak go pierwszy raz widzieliście to chyba was troche przeraził. A ja mówiłam, że on na poczatku taki jest.

A temat gejów to przeciagnął sie jeszcze na wczorajszą imprezę. Myslałam, że ucieknę...
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 12:22   #1193
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Eloł... już sie obudziłam i nawet kaca nie mam ale jakos mi tak dziwnie. Jak miło znowu trafiać w klawisze Zaraz wrzucę na ftp fotki z telefonu Łukasza, które robił na imprezie. Wogóle to podam tez linka do wszystkich zdjec z imprezy to jak ktos nie mógł dostać to sobie ściągnie

(Lexie powiedziała, że mam nie wklejać, bo miało ich tu nie byc... jak ktos chce to mu dam linka na pw lub na gg do wszystkich fot )

Na imprezce było wczoraj bardzo fajnie. Łukasz nie mógł pic bo prowadził auto, wiec piłam sobie z jakimiś nowo poznanymi kolegami. No i tak lufka za lufka i poczułam, że lewituję. Ale akurat upiłam sie w miarę przyzwoicie, bo nie było mi niedobrze ani nic i nawet prosto chodziłam, ale trochę nieskoordynowana byłam i język mi sie plątał. Ale największy hardcore to był jak wróciłam do domu i usiłowałam pisać. hihihi

Co do nastepnego spotkania to moglibyśmy wybrać sie na jakąś imprezę potańczyc. Co wy na to? Trzeba znaleźć jakiś fajny klub. Nie mówie, że musimy isć za tydzień, tylko tak wogóle warto by było o tym pomyśleć.

A wczoraj gadałam z Maćkiem na gg i zaproponiwał by w Boże Ciało (jest w czwartek, wiec może piatek zrobią nam długi weekend!) pojechać razem na Mazury popływać kajaczkami, rowerkami wodnymi czy wpław i zrobić sobie jakieś ognisko itd. Ja myślę, że to bardzo dobry pomysł

Acha! Mam nadzieję, że Karkówka nie wydał sie Wam jakiś straszny. Bo jak go pierwszy raz widzieliście to chyba was troche przeraził. A ja mówiłam, że on na poczatku taki jest.

A temat gejów to przeciagnął sie jeszcze na wczorajszą imprezę. Myslałam, że ucieknę...
Dodam że dla osób chętnych do wyboru będzią domki, a nie namioty, więc nawet ja mogę jechać i Ami Lexie chyba zresztą też nie zdzierżyłaby namiotów

Shem co znów Karkówka mówił o gejach??

No i znów edycja Ja bardzo chętnie pójdę gdzieś potańczyć Od jakiegoś czasu już mnie nosi (co było widać 2 tyg temu u Shem ), więc trzeba wreszcie coś z tym zrobić hehe
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 12:30   #1194
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Warszawa - marzec

Boże Ciało... To bardzo odległy termin. Nie mam pojecia czy bede miala wtedy czas i co bede robic .
Jak tak dalej pojdzie to zaraz zaplanujecie nam wszystkim cale wakacje

A co do nastepnego spotkania... Generalnie bylabym za tym, aby odbylo sie gdzies w miejscu ogolnie dostepnym. Mysle ze nie wszystkie dziewczyny maja ochote spotykac sie w mieszkaniach Wizażanek no i moze wtedy odwazy sie przyjsc ktoś nowy.
To taka mała sugestia
Osobiscie nie mam nic przeciwko domowym spotkaniom (przeciwnie), ale nie odchodzmy tak calkiem od spotkań lokalowych.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 12:34   #1195
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Boże Ciało... To bardzo odległy termin. Nie mam pojecia czy bede miala wtedy czas i co bede robic .
Jak tak dalej pojdzie to zaraz zaplanujecie nam wszystkim cale wakacje

A co do nastepnego spotkania... Generalnie bylabym za tym, aby odbylo sie gdzies w miejscu ogolnie dostepnym. Mysle ze nie wszystkie dziewczyny maja ochote spotykac sie w mieszkaniach Wizażanek no i moze wtedy odwazy sie przyjsc ktoś nowy.
To taka mała sugestia
Osobiscie nie mam nic przeciwko domowym spotkaniom (przeciwnie), ale nie odchodzmy tak calkiem od spotkań lokalowych.
Tylko trzeba znaleść odpowiedni lokal A to nie takie łatwe biorąc pod uwagę nasze wymagania
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 12:36   #1196
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Warszawa - marzec

Byle Nie Za Tydzien!
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 12:40   #1197
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez agusia_1
Tylko trzeba znaleść odpowiedni lokal A to nie takie łatwe biorąc pod uwagę nasze wymagania
własnie własnie
ja po spacerku i zaraz do centrum fruuwam
Lexie ja tez chetna do przytulania
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 12:43   #1198
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez nekome
Byle Nie Za Tydzien!
Ja za tydzień też nie mogę
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 12:43   #1199
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez nekome
Byle Nie Za Tydzien!
To za dwa?

Nekuś, gdzie Ty tyjesz, co? Ja na Tobie ani grama zbędnego tłuszczyku nie widziałam. A wzrok mam dobry.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-12, 12:46   #1200
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez agusia_1
Ja za tydzień też nie mogę
zajęcia??
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.