Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-23, 09:00   #991
JaAnia:)
Raczkowanie
 
Avatar JaAnia:)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 151
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez jagaem Pokaż wiadomość
A gdzie poszła moja mam, to odpowiem - do lasu i wilki ją zjadły
Czyli jednak nie poszła do Pauliny
JaAnia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 13:39   #992
QtsunQmun
Przyczajenie
 
Avatar QtsunQmun
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Witam dziewczyny
CZy ktoraś z Was może powiedzieć mi coś na temat zakładu kosmetycznego RONDO mieszczacego się na ulicy Energetycznej??
Jutro wybieram się tam do fryzjera Tomka i szczerze powiedziawszy mam w tej chwili szereg wątpliwości i pełne portki strachu z czym to jutro wyjdę na głowie
QtsunQmun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 17:07   #993
tolla
Przyczajenie
 
Avatar tolla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 24
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez Yennka Pokaż wiadomość
a jakie tam sa ceny? tak mniej wiecej

Ja za strzyżenie i pasemka zapłaciłam 140 zł. Niemało. Ale myślę, że warto.
tolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 18:53   #994
anna_dula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

bardzo proszę o numer na pw do Pani Pauliny.Moje włosy to wyzwanie-ani proste ani krecone, trudno z nich cos wymyslec,ale mam nadziejeZ gory dzieki.
anna_dula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 08:45   #995
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

hej,
Dziewczyny, przypominam tylko, bo rzadko tu zaglądam - jeśli chcecie numer do Pauliny, proszę piszcie na priva, pozdrawiam
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 08:51   #996
Dotka1979
Przyczajenie
 
Avatar Dotka1979
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Dziewczyny jaki proponujecie rozjaśniacz (z jakiej firmy) i najlepiej z jaką wodą go rozrabiać 12% ? zeby wyszły ładne biało-platynowe jaśniutkie pasemka. Wciąż zastanawiam sie nad p.Paulina czy skorzystac z jej usług, czy napewno mi zrobi takie jasne pasemka, bez odrostów 1 cm i bez plam, Pozdrawiam
Dotka1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 17:24   #997
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Czy wiecie może, Drogie Panie, który salon we Wrocławiu pracuje na farbach Farouk Chi?
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-25, 21:14   #998
sacilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 24
OKIŁ NA PL.PERECA - szczera prawda

Odradzam salon Okił na pl. Pereca. Robiła mi tam farbowanie jakaś dziewczyna w ciąży (było to w czerwcu). Zapłaciłam 400zł za długie włosy a jeszcze mnie wypuścić nie chciała, bo rzeczywiście zrobiła mi coś kiepskiego. Mam jasne odrosty a ona na całe moje włosy położyła brąz w odcieniu fioletu - no to chyba efekt był jasny - tam gdzie odrosty wyszedł jaśniejszy fioletowy a tam gdzie końcówki wyszedł prawie czarny.
Za chwilę pojechałam do Le Grand salonu i odżywyli mi włosy po tym fatalnym farbowaniu w Okile i naprawili wszystko.
Wyszłam z salonu Le Grand szczęśliwa i pięna.

Polecam Le Grand. Nie mogę nic złego powiedzieć na ten salon. Profesjonalne podejście, miłe traktowanie i zero błędów.
A w Okile to czysta amatorka.
sacilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 21:19   #999
sacilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 24
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Najgorsze są salony typu NO NAME albo jakieś takie amatorskie, w których pracują zwykłe dziewczyny bez klasy i takie niezdecydowane.

Dobrym salonem jest taki salon, który pracuje na dobrych kosmetykach typu Goldwell i taki, który boi się zrobić coś złego na głowie, bo klientka może zawsze nie zapłacić, jeśli nie jest zadowolona.

Szukam w salonie profesjonalnego podejścia, profesjonalnych fryzjerów-stylistów, którzy znają techniki fryzjerskie i wiedzą, co zrobić, bym była zadowolona.

Nie wierzę w P. Paulinę, bo to jest coś niepewnego. Mogę być zadowolona albo nie. Czyli mam siedziec u fryzjera i się stresować?
To nie dla mnie. Wolę więcej zapłacić i mieć pewność, że będzie miło i skutecznie.

Pozdrawiam
sacilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 21:27   #1000
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez sacilla Pokaż wiadomość
Najgorsze są salony typu NO NAME albo jakieś takie amatorskie, w których pracują zwykłe dziewczyny bez klasy i takie niezdecydowane.
Wolę więcej zapłacić i mieć pewność, że będzie miło i skutecznie.

Pozdrawiam
Aha. Moja przyjaciółka poszła do fryzjera w A4. Chwalony, drogi, niby super-super. Wyszła z taką tragedią na głowie, że szok. Koleś zrobił jej kolor, który zupełnie do niej nie pasował i jakieś krzywe cięcie. Zapłaciła kupę kasy, za coś, z czym ja bym biegała po fryzjerach, żeby mi uratowali włosy.

Za to najfajniejszą grzywkę zrobiła mi pani w salonie typu NO NAME. Bez klasy? Obrażasz ludzi. Myślisz, że jeśli ktoś pracuje w drogim salonie, to jest po milionie szkoleń i konferencji? Litości.
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 22:06   #1001
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Ja też najgorsze przeżycia miałam w salonach "profesjonalnych", chwalących się marką (Fatalne obchodzenie się z klientem, zero pomysłów, nieumiejętność ścięcia włosów trudniejszych). Natomiast najlepsze fryzury zawsze wychodziły spod nożyczek pracowników własnie takich NO Name'ów.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-26, 08:58   #1002
agamaks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 274
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Słuchajcie dziewczyny.Czytam ten wątek od początku i zauważyłam coś b.dziwnego.Od niedługiego czasu zamiast poradnika co gdzie jak i za ile zamienił się w jakąś jatkę na słowa, pełną kąśliwych uwag, czy osądzania innych. Wyobrażam sobie co czują fryzjerki i fryzjerzy, którzy czytają wizaż. Coś mi sie wydaje, że nie bardzo chcieliby sie znaleźć na językach tych wszystkich, które piszą dość obraźliwe uwagi. Forum jest po to, aby się wypowiedzieć, ale dziewczyny! litości. Bez konkretów nie róbcie ogólnych uwag krytycznych, bo możecie kogoś skrzywdzić. Pozdrowionka, dla wszystkich tych, które mają hamulce.
agamaks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 10:37   #1003
Alfaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Sacilla no widac trafilas na zlego fryzjera w zlym dniu. Ja juz pisalam wczeszniej i naprawde jestem zadowolona. Ale to nie byla dziewczyna w ciazy ani zadnej tam takiej nie widzialam. Niewazne. W kazdym badz razie mi sie tam bardzo podobalo a namowilam juz kolezanke zeby tam poszla ale tylko do tej fryzjerki u ktorej bylam. Poczekam na relacje od niej .Pozdrawiam
Alfaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 11:04   #1004
Dotka1979
Przyczajenie
 
Avatar Dotka1979
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

A czy mi ktoś doradzi? podtrzymuje moje pytanko
Dotka1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 11:05   #1005
Dotka1979
Przyczajenie
 
Avatar Dotka1979
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Dziewczyny jaki proponujecie rozjaśniacz (z jakiej firmy) i najlepiej z jaką wodą go rozrabiać 12% ? zeby wyszły ładne biało-platynowe jaśniutkie pasemka. Wciąż zastanawiam sie nad p.Paulina czy skorzystac z jej usług, czy napewno mi zrobi takie jasne pasemka, bez odrostów 1 cm i bez plam, Pozdrawiam
Dotka1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 12:52   #1006
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Dotka, wszystko zależy od koloru wyjściowego i struktury włosa. Ja np. mam włosy trochę podniszczone, ale mocne i farbowane na ciemny brąz, a i tak pasemka wyszły mi bardzo jasne, bez rudej poświaty. Przy ciemnych włosach wody o wysokim stężeniu są konieczne, przy włosach jaśniejszych i delikatniejszych już nie ma potrzeby stosowania 15% czy 12% wody.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 13:40   #1007
sacilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 24
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Tylko w profesjonalnym salonie mam prawo nie zapłacić i wyjaśnić - przepraszam uprzejmie, ale na górze wyszedł fiolet a na dole czarny. To jest taki błąd, który świadczy o fryzjerce. To nie trzeba być fryzjerem, by nie domyślić się, że skoro mam jasne odrosty, wyjdzie jaśniej na górze...

Ja jednak się nie odzywałam bo myślałam, że OKIŁ to super salon i takich błędów profesjonaliści nie popełniają..

W salonach typu NO NAME nic nie można zrobić. Zrobi baba coś źle i trudno. W Le Grand jeśli coś nie wyjdzie, masz prawo nie zapłacić i wyjść. Zresztą taki salon bałby się niepowodzenia.

Nie uogólniam. Ja tylko wiem, że w Le Grand zawsze jestem zadowolona. a jak poszłam raz do jakieś dziewuchy po zawodówce to nie dość, że niemiła to jeszcze okazało się, że nie ma pewnie uprawnień do bycia fryzjerem.
sacilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 13:41   #1008
sacilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 24
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Tylko w profesjonalnym salonie mam prawo nie zapłacić i wyjaśnić - przepraszam uprzejmie, ale na górze wyszedł fiolet a na dole czarny. To jest taki błąd, który świadczy o fryzjerce. To nie trzeba być fryzjerem, by nie domyślić się, że skoro mam jasne odrosty, wyjdzie jaśniej na górze...

Ja jednak się nie odzywałam bo myślałam, że OKIŁ to super salon i takich błędów profesjonaliści nie popełniają..

W salonach typu NO NAME nic nie można zrobić. Zrobi baba coś źle i trudno. W Le Grand jeśli coś nie wyjdzie, masz prawo nie zapłacić i wyjść. Zresztą taki salon bałby się niepowodzenia.

Nie uogólniam. Ja tylko wiem, że w Le Grand zawsze jestem zadowolona. a jak poszłam raz do jakieś dziewuchy po zawodówce to nie dość, że niemiła to jeszcze okazało się, że nie ma pewnie uprawnień do bycia fryzjerem.
sacilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 14:20   #1009
paulinka_22
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 889
GG do paulinka_22
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Sacilla-właśnie swoimi wypowiedziami uogólniasz wszystko.Twoim prawem jest rządanie zwrotu pieniędzy jeśli jesteś niezadowolona z usługi,gdy fryzjer popełni błąd i nie jest w stanie zrobić czegoś,co pozwoli wrócić Twoim włosom do stanu wyjściowego.I możesz rządać tego zarówno w renomowanym salonie,jak i salonie jak to określiłas typu NO NAME.
Ja już wiele razy przejechałam się na super renomowanych salonach i dość mam wydawania 400 zł za farbowanie,jeśli kogoś na to stać i nie ma co robić z pieniędzmi,prosze bardzo,ale niech nie obraża innych fryzjerek!
paulinka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-26, 18:57   #1010
Alfaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Masz calkowita racje Paulinko. Jest to foru o fryzjerach a nie o salonie . Wina za fryzjera odpowiedzialnosc ponosi pracowawca to fakt ale jak sama mowisz nie ma ogolnikowac. W kazdym razie dziwi mnie tylko jedno jak Sycylia moga zaplacic 400 zl skoro ja za balejaz zaplacilam na b. dlugie wlosy z dodatkowym kolorem 310 zl. bez rabatow. No ale moze sie myle. W kazdym razie nie bronie nikogo. ja tylko wyrazam swoja opinie i wlasne odczucia po kontakcie z tamtejjszym fryzjerem. Z tego co wiem p. Magda pracuje tam od niedawna. No nic zycze tylko zeby nikt nigdy nie musial niczego reklamowac. A to jest w koncu forum o tym o czym piszemy czyli o fryzjerach i kontaktach z nimi.
Alfaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 20:44   #1011
Alfaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

W kazdym badz razie mi sie podobaja moje jasniejsze wlosy i zamierzam tam wrrocic do p. Magdy.
Alfaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 08:47   #1012
Dotka1979
Przyczajenie
 
Avatar Dotka1979
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Dzieki Madzunia 80
Dotka1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 15:42   #1013
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez sacilla Pokaż wiadomość
...
Nie wierzę w P. Paulinę, bo to jest coś niepewnego. Mogę być zadowolona albo nie. Czyli mam siedziec u fryzjera i się stresować?
To nie dla mnie. Wolę więcej zapłacić i mieć pewność, że będzie miło i skutecznie.

Pozdrawiam
Tak, jak mniej zapłacisz to napewno będzie niemiło i nieskutecznie...

Jak dla mnie fryzjerka, która jest miła, chodzi na różne szkolenia dla fryzjerów i słucha, co się do niej mówi (nie zetnie kilka centymetrów wiecej, bo ma takie "widzi mi się") i przede wszystkim bardzo lubi to co robi to skarb (dlatego trzeba sobie zawsze zarezerwować trochę czasu, bo ścina dość długo, "bawiąc się włosem"). Cena tutaj nie gra aż takiej roli, a jeśli dodatkowo jest kilkaktotnie niższa, to narzekać z tego powodu nie będę
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 07:27   #1014
inaxx
Raczkowanie
 
Avatar inaxx
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 99
GG do inaxx
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

czytając opinie o słynnej pani Paulinie zastanawia mnie jedno dlaczego praktycznie żadna z zadowolonych bądź niezadowolonych klientek nie wkleji zdjęcia z udaną bądź nieudana fryzurą? W obecnych czasach chyba to nie problem? Jeśli nie ma takich dowodów każda z nas (nawet ja, która nie byla u tej pani) może napisać różne rzeczy miłe lub nie. Jeśli chwalicie lub ganicie dajcie jakiś dowód który będzie bardziej wiarygodny dla innych i który pewnie niejednokrotnie pomoże podjąć decyzję jakiego fryzjera wybrać. Na chwilę obecną pani Paulina to dla mnie jakiś mit o którym się dużo mówi ale nie mozna zobaczyć efektów.
inaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 10:47   #1015
Dotka1979
Przyczajenie
 
Avatar Dotka1979
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

No właśnie dziewczynki wklejać zdjęcia;-))) efektów końcowych
p. Pauliny;-)) czekamy, czekamy z niecierpliwością. pozdrawiam
Dotka1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 11:24   #1016
madarynka
Zadomowienie
 
Avatar madarynka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 127
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

ja sie tak wybierem wybieram i jeszcze nie dojechalam do Pauliny, ale odrazu mowie ze fot nie zamieszcze bo nie lubie umieszczac swoich zdjec w internecie, a tymbardziej na forum gdzie chce byc anonimowa, kiedys to bym umiescila na tydzien a teraz mozna dostac bana za zmienianie postow, wiec nawet sie nie bede trudzic
a co do przekonania, to juz wasza decyzja czy chcecie wybrac pania Pauline czy inna fryzjerke, tak pewnie jest z kazda, ze niektorzy beda zadowoleni a inni nie i zdjecie i tak wam nic nie pomoze, ja oczywiscie dalej rozsylam numer do niej, tylko z tego wzgledu ze bylam zawsze po wyjsciu od niej zadowolona i uwazam ze jest godna polecenia, przeciez nie polecala bym kogos do kogo nie mam zaufania
__________________
MADarynka
[bez 'n']

madarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 12:00   #1017
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Ja też jestem zadowolona z Pauliny. Byłam u niej drugi raz na obcięciu włosów (z pół-długich na krótkie) i bardzo łatwo teraz mi się układają
Paulina wykazała się do tego dużą cierpliwa ścinając mi je "turami", bo miałam akurat słabe dni, źle się czułam i co chwilę wybiegałam na balkon
Nie wiem jak wychodzi u niej farbowanie, ale po wyjściu od niej czuję,że mam włosy Obcięte i dopieszczone. Polecam zwłaszcza młodym dziewczynom


Aha, swojego czasu chodziłam do JLD na Więziennej,ale odkąd poznałam Paulinę, postanowiłam zrezygnować z JLD...głównie ze względu na to,że zajmowano się tam moją głową (łącznie z myciem) 15 minut
Wiem, wiem...nie czas się tu liczy,ale jakość obcięcia...ale skoro efekty u Pauliny są porównywalne a nawet lepsze niż w JLD, to wybieram Paulinę
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 19:31   #1018
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez inaxx Pokaż wiadomość
czytając opinie o słynnej pani Paulinie zastanawia mnie jedno dlaczego praktycznie żadna z zadowolonych bądź niezadowolonych klientek nie wkleji zdjęcia z udaną bądź nieudana fryzurą? W obecnych czasach chyba to nie problem? Jeśli nie ma takich dowodów każda z nas (nawet ja, która nie byla u tej pani) może napisać różne rzeczy miłe lub nie. Jeśli chwalicie lub ganicie dajcie jakiś dowód który będzie bardziej wiarygodny dla innych i który pewnie niejednokrotnie pomoże podjąć decyzję jakiego fryzjera wybrać. Na chwilę obecną pani Paulina to dla mnie jakiś mit o którym się dużo mówi ale nie mozna zobaczyć efektów.
Nie mam w tym żadnego interesu, żeby tracić anonimowość na forum kosztem udowadniania komuś czegoś. Wiele osób prosiło w PW o zdjęcia i konsekwentnie każdemu odmawiałam. Gdzieś chyba Paulinka powinna mieć w aparacie zdjęcie mojego próbnego czesania ślubnego, (jeszcze bez ozdób, ale włosy zaraz po farbowaniu też przez Paulinkę). Nie widać tam twarzy, tylko tył głowy, to może wreszcie któregos dnia umieszczę, (bo kiedyś obiecałam).
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 15:26   #1019
olinciaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Witam mam pytanie czy któras z was robiła sobie moze trwala w jakims salonie lub u kogos i pozytywnym sukutkiem???? Bardzooo prosze o pomoc bo jakos nie moge nikogo takiego znalezc
olinciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 18:02   #1020
jma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Question Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Czy możecie mi polecić jakiegoś dobrego i niezbyt drogiego fryzjera, który potrafi dobrze dobrać kolor farby?
Ostatnio byłam w "Upiększalni" u p. Anety, ale końcowy efekt był taki sobie. W rezultacie zrobiono mi zbyt jasne włosy, których kolor niezbyt pasuje do mojej karnacji, niedość że z natury jestem dość blada - to w odcieniu zrobionym przez fryzjerkę wyglądam jeszcze bardziej blado . Reasumując rezultat nieadekwatny do ceny, jaką zapłaciłam za fryzurę.

Zatem, czekam na namiary na naprawdę dobrego fryzjera/stylistę, którego z czystym sercem mogłybyście mi polecić .

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
jma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.