Poznaliście jakąś osobe. Bardzo chcecie sie czegos o niej dowiedziec. Co robicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-29, 14:24   #1
ondulith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 221

Poznaliście jakąś osobe. Bardzo chcecie sie czegos o niej dowiedziec. Co robicie?


Poznaliscie jakas osobe- znacie tylko imie i nazwisko oraz email. Ta osoba bardzo was zaciekawila i chcecie sie czegos wiecej o niej dowiedziec.

Czy mieliscie takie sytuacje? Co robiliscie?

1) szukacie na nk, fb

2) wpisujecie w google imie i nazwisko, lub e-mail

Czy jeszcze coś innego?

Jak odszukujecie osob ktore was bardzo intryguja a poznaliscie je przypadkiem gdzies?
ondulith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 15:01   #2
Andora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: O.
Wiadomości: 372
Dot.: Poznaliście jakąś osobe. Bardzo chcecie sie czegos o niej dowiedziec. Co robici

yyyym, rozmawiam z nią? pytam o to, czego chcę się dowiedzieć?
Andora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 15:07   #3
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Poznaliście jakąś osobe. Bardzo chcecie sie czegos o niej dowiedziec. Co robici

Jeśli osoba jest spoza kręgu Twoich znajomych, to inne możliwości niż te wymienione przez Ciebie nie przychodzą mi do głowy.
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 15:20   #4
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Poznaliście jakąś osobe. Bardzo chcecie sie czegos o niej dowiedziec. Co robici

Cytat:
Napisane przez ondulith Pokaż wiadomość
Poznaliscie jakas osobe- znacie tylko imie i nazwisko oraz email. Ta osoba bardzo was zaciekawila i chcecie sie czegos wiecej o niej dowiedziec.

Czy mieliscie takie sytuacje? Co robiliscie?

1) szukacie na nk, fb

2) wpisujecie w google imie i nazwisko, lub e-mail

Czy jeszcze coś innego?

Jak odszukujecie osob ktore was bardzo intryguja a poznaliscie je przypadkiem gdzies?
3) ondulith - a może zamiast szukać informacji na temat tej osoby, po prostu postaraj się wejść z nią w jakąś bliższą interakcję?

Jeśli ten ktoś naprawdę cię tak bardzo zainteresował, to może zamiast tracić czas na zabawę w detektywa , po prostu sprawdź czy to faktycznie "zadziała". Bo nawet jeśli dowiesz się czegoś więcej, to do czego potem wykorzystasz tę wiedzę? Chyba nie napiszesz opowiadania
Wiesz, zmierzam do tego, że w rzeczywistości czasami bywa podobnie jak z tymi japońskimi turystami w Paryżu

W każdym razie - powodzenia. Życie jest takie krótkie

Edytowane przez Anuschka
Czas edycji: 2011-09-29 o 15:21
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 15:44   #5
ondulith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 221
Dot.: Poznaliście jakąś osobe. Bardzo chcecie sie czegos o niej dowiedziec. Co robici

Problem w tym ze nie mam dostepu do tej oosby.. bo poznalam ja przypadkowo..
ondulith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 15:58   #6
Reme
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 009
Dot.: Poznaliście jakąś osobe. Bardzo chcecie sie czegos o niej dowiedziec. Co robici

Masz jej e-mail, możesz napisać wiadomość
__________________
„tu, teraz, zanim cokolwiek inne, przed jutrem, zanim umrzemy”
Reme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 17:03   #7
Lirazel
Raczkowanie
 
Avatar Lirazel
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 96
Dot.: Poznaliście jakąś osobe. Bardzo chcecie sie czegos o niej dowiedziec. Co robici

Ja na miejscu osoby czułabym się dziwnie, gdyby ktoś ledwie mnie znając szukał od razu wiedzy o mnie w necie Chyba najlepiej napisać właśnie maila, jak już ktoś podpowiedział. Najlepiej wspominając osobie, skąd ją znasz.
Ludzie na ogół lubią, gdy ktoś sie nimi interesuje, więc nie powinno to sprawić dużego problemu
Lirazel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 20:13   #8
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Poznaliście jakąś osobe. Bardzo chcecie sie czegos o niej dowiedziec. Co robici

napisałabym e-maila, ujęła w nim kim jestem i skąd się "znamy" i delikatnie podkreśliła że z chęcią się z tą osobą spotkam.

W stopce maila zostawiłabym swój nr gg/tel.

Gdyby to był facet który MOCNO mnie zaintrygował znalazłabym go na fejsie, oblukała szkołe/uczelnie, sprawdziła czy mamy wspólnych znajomych i jeśli tak to już bym wiedziała co robic zeby spedzac z nim czas ;D oczywiscie maila tez bym napisała ale bardzo "surowego" z delikatnym naprowadzeniem na swoje dane kontaktowe
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 09:58   #9
imagine21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 313
Dot.: Poznaliście jakąś osobe. Bardzo chcecie sie czegos o niej dowiedziec. Co robici

Cytat:
Napisane przez Lirazel Pokaż wiadomość
Ja na miejscu osoby czułabym się dziwnie, gdyby ktoś ledwie mnie znając szukał od razu wiedzy o mnie w necie Chyba najlepiej napisać właśnie maila, jak już ktoś podpowiedział. Najlepiej wspominając osobie, skąd ją znasz.
Ludzie na ogół lubią, gdy ktoś sie nimi interesuje, więc nie powinno to sprawić dużego problemu
Zgadzam się z Lirazel,ale z drugiej strony kto tak naprawdę nie szuka teraz informacji w internecie o różnych osobach? Jest to praktycznie nieuniknione


Też ostatnio poznałam bardzo intrygującą osobę,ale niestety kontaktu z nią nie mam żadnego i nawet nie bardzo wiem jak go zdobyć ;(
imagine21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.