Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach. - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-14, 05:44   #4531
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Ostatnio nie tyle co zbulwersowała ale rozśmieszyła mnie sytuacja w poznańskiej Sephorze. Testowałam właśnie Signorinę (swoją drogą to chyba będzie zapach mojego życia ) gdy poczułam że ktoś się za mną czai
Wpierw pomyślałam że to pani z pytaniem czy może w czymś pomóc lub ochroniarz, ale to była kobieta około 30stki, raczej dobrze ubrana i umalowana. Speszyło mnie to, i odeszłam kawałek dalej, a ona jednym zwinnym ruchem ściągnęła tester Signoriny z półki i zaczęła przepsikiwać go do atomka. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby to był dwu lub trzy-mililitrowy atomek. Ale on miał z 20 ml Pani przepsikała sobie dyskretnie 1/5 flakona, rozejrzała się podejrzliwie i wyszła.

I jak tu się dziwić paniom pracującym w perfumeriach, że niechętnie robią próbki
Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Chyba nie wytrzymałabym i coś jej powiedziała.
No ja bym chyba nakablowała obsłudze

A swoja drogą czy nie uważacie, że to po prosto kradzież jest?Przepsikać 1-2 ml na spróbowanie to jest ok bo próbki mają takie pojemności.Ale 1/5 flakonu?
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 06:34   #4532
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
No ja bym chyba nakablowała obsłudze

A swoja drogą czy nie uważacie, że to po prosto kradzież jest?Przepsikać 1-2 ml na spróbowanie to jest ok bo próbki mają takie pojemności.Ale 1/5 flakonu?
Szkoda, że ochrona pojawia się nie za tymi osobami co trzeba
Wiadomo, za wyfiolkowaną paniusią nie trzeba chodzić, zapewne stać ją na zakupy
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 07:09   #4533
vilka80
Wtajemniczenie
 
Avatar vilka80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 842
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

szok, w życiu nie przepsikałabym sobie nawet 1-2 ml bez zapytania, spaliłabym się ze wstydu, ale ludzie to mają tupet
__________________


vilka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 09:56   #4534
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Ostatnio nie tyle co zbulwersowała ale rozśmieszyła mnie sytuacja w poznańskiej Sephorze.
(...)
Szczerze mówiąc, dziwię się, że to Cię rozbawiło, a nie zbulwersowało - to przecież jest zachowanie skandaliczne.

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
A swoja drogą czy nie uważacie, że to po prosto kradzież jest?Przepsikać 1-2 ml na spróbowanie to jest ok bo próbki mają takie pojemności.Ale 1/5 flakonu?
Ja tak uważam. I to wyjątkowo bezczelna, bo niemal na oczach obsługi.
I mimo, że potrafię spsikać samowolnie blotterek, to jednak o możliwość przepsikania do fiolki nawet głupiego mililitra, zapytałabym.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 10:01   #4535
_kapryska_
JESTEM ONA
 
Avatar _kapryska_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 667
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Też uważam, to za kradzież
__________________

.
_kapryska_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 10:58   #4536
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Ostatnio nie tyle co zbulwersowała ale rozśmieszyła mnie sytuacja w poznańskiej Sephorze. Testowałam właśnie Signorinę (swoją drogą to chyba będzie zapach mojego życia ) gdy poczułam że ktoś się za mną czai
Wpierw pomyślałam że to pani z pytaniem czy może w czymś pomóc lub ochroniarz, ale to była kobieta około 30stki, raczej dobrze ubrana i umalowana. Speszyło mnie to, i odeszłam kawałek dalej, a ona jednym zwinnym ruchem ściągnęła tester Signoriny z półki i zaczęła przepsikiwać go do atomka. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby to był dwu lub trzy-mililitrowy atomek. Ale on miał z 20 ml Pani przepsikała sobie dyskretnie 1/5 flakona, rozejrzała się podejrzliwie i wyszła.

I jak tu się dziwić paniom pracującym w perfumeriach, że niechętnie robią próbki
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 15:04   #4537
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Ostatnio nie tyle co zbulwersowała ale rozśmieszyła mnie sytuacja w poznańskiej Sephorze. Testowałam właśnie Signorinę (swoją drogą to chyba będzie zapach mojego życia ) gdy poczułam że ktoś się za mną czai
Wpierw pomyślałam że to pani z pytaniem czy może w czymś pomóc lub ochroniarz, ale to była kobieta około 30stki, raczej dobrze ubrana i umalowana. Speszyło mnie to, i odeszłam kawałek dalej, a ona jednym zwinnym ruchem ściągnęła tester Signoriny z półki i zaczęła przepsikiwać go do atomka. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby to był dwu lub trzy-mililitrowy atomek. Ale on miał z 20 ml Pani przepsikała sobie dyskretnie 1/5 flakona, rozejrzała się podejrzliwie i wyszła.

I jak tu się dziwić paniom pracującym w perfumeriach, że niechętnie robią próbki
Skubana, pomysłowe
Pewnie dlatego potem nie chca nam nawet 1ml we fiolce zrobic
Testerow nie maja
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 22:38   #4538
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, dziwię się, że to Cię rozbawiło, a nie zbulwersowało - to przecież jest zachowanie skandaliczne.


Ja tak uważam. I to wyjątkowo bezczelna, bo niemal na oczach obsługi.
I mimo, że potrafię spsikać samowolnie blotterek, to jednak o możliwość przepsikania do fiolki nawet głupiego mililitra, zapytałabym.
Szczerze mówiąc widok kobiety którą ewidentnie stać na te perfumy, przepsikującą do atomizera 20 ml wprawił mnie w lekki szok no i trochę rozbawił. Bo to coś takiego jak wynoszenie odgryzionego testera szminki w ustach, jest po prostu śmieszne/żałosne/skandaliczne.
Apropos ochrony, to przyznaje ze smutkiem że pan ochroniarz widział tą sytuację, ale dyskretnie się oddalił Nie wiem po co oni tam są. Chyba po to żeby chodzić za porządnymi wizażankami

Teraz żałuję, że nie zareagowałam, ale w perfumeriach raczej nie jestem traktowana poważnie Mam 20 lat i buźkę 15letniej dziewczynki, nawiążę do innej bulwersującej sytuacji, testowałam kiedyś DKNY w Sephorze właśnie, było to całkiem niedawno, a tu przychodzi do mnie pani mówi mi że perfumy to nie są zabawki i żebym przyszła z mamą
Ręce opadły, ale miałam wielką satysfakcję kupując ten flakon
__________________
Wymiana

Edytowane przez Gwiazdeczka223
Czas edycji: 2013-02-15 o 07:09
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 07:40   #4539
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc widok kobiety którą ewidentnie stać na te perfumy, przepsikującą do atomizera 20 ml wprawił mnie w lekki szok no i trochę rozbawił. Bo to coś takiego jak wynoszenie odgryzionego testera szminki w ustach, jest po prostu śmieszne/żałosne/skandaliczne.
Apropos ochrony, to przyznaje ze smutkiem że pan ochroniarz widział tą sytuację, ale dyskretnie się oddalił Nie wiem po co oni tam są. Chyba po to żeby chodzić za porządnymi wizażankami

Teraz żałuję, że nie zareagowałam, ale w perfumeriach raczej nie jestem traktowana poważnie Mam 20 lat i buźkę 15letniej dziewczynki, nawiążę do innej bulwersującej sytuacji, testowałam kiedyś DKNY w Sephorze właśnie, było to całkiem niedawno, a tu przychodzi do mnie pani mówi mi że perfumy to nie są zabawki i żebym przyszła z mamą
Ręce opadły, ale miałam wielką satysfakcję kupując ten flakon

Nie wyobrażam sobie tego, powiedziałaś jej coś?Przeprosiła?
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 11:04   #4540
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
[/B]
Nie wyobrażam sobie tego, powiedziałaś jej coś?Przeprosiła?
Nie powiedziałam nic, tylko od razu poprosiłam o zawołanie jej przełożonej
Bo to było już przegięcie i obrażanie klienta.

Powiedziałam że mam 20 lat i bynajmniej z mamą na zakupy nie muszę chodzić.

I obydwie mnie przeprosiły, a tamtej chyba się dostało.
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 11:26   #4541
huslistka
Raczkowanie
 
Avatar huslistka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 135
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc widok kobiety którą ewidentnie stać na te perfumy, przepsikującą do atomizera 20 ml wprawił mnie w lekki szok no i trochę rozbawił. Bo to coś takiego jak wynoszenie odgryzionego testera szminki w ustach, jest po prostu śmieszne/żałosne/skandaliczne.
Apropos ochrony, to przyznaje ze smutkiem że pan ochroniarz widział tą sytuację, ale dyskretnie się oddalił Nie wiem po co oni tam są. Chyba po to żeby chodzić za porządnymi wizażankami

Teraz żałuję, że nie zareagowałam, ale w perfumeriach raczej nie jestem traktowana poważnie Mam 20 lat i buźkę 15letniej dziewczynki, nawiążę do innej bulwersującej sytuacji, testowałam kiedyś DKNY w Sephorze właśnie, było to całkiem niedawno, a tu przychodzi do mnie pani mówi mi że perfumy to nie są zabawki i żebym przyszła z mamą
Ręce opadły, ale miałam wielką satysfakcję kupując ten flakon
W życiu się z czymś takim nie spotkałam, szok widocznie za mało chodzę po perfumeriach. Ja ostatnio byłam świadkiem może nie szokującej sytuacji, ale nadużywania perfum, co mnie bardzo śmieszy Weszły dwie babki do sephory, ja stałam przy półce, one mnie przeprosiły i jedna sięgnęła po zapach Lancome La Vie Est Belle i dawaj tamtej drugiej zaczyna psikać na szalik, ja oczywiście patrzyłam, a ona psiknęła kilkanaście razy, oczywiście dyskretnie aby nikt nie widział no i padłam
huslistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-10, 17:53   #4542
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

....
zagadka...
wiecie kto otwiera tusze do rzęs oraz inne opakowania kolorówki,w rossmanie na Marszałkowskiej przy tvn ???<nie testery>
taaa daaa... Panie tam pracujące.Że też byłam kawałek od nich,przede mna tłum ludzi,a one trajkotały na pół sklepu i wybierały sobie tusze do rzęs...potem niestety znikły mi z oczu....
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 15:43   #4543
huslistka
Raczkowanie
 
Avatar huslistka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 135
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
A ja pracuje w perfumerii i powiem wam szczerze, ze takie sytuacje juz mnie nie bulwersują. Czasem sie usmieje tylko.
Najwieksze wrazenie zrobil kiedys na mnie Pan, który przyszedł i od glowy az po kolana wyperfumowal sie juz nie pamietam czym, ale mało tego kilka razy obejrzal sie za siebie czy go ktos nie obserwuje i namietnie zaczął perfumowac sobie jajka :|
Niektorzy to w swoją łysine, albo prosto na twarz sobie pryskają...

Albo te Panie co kradną pomadki zjadając je, tez jest smieszna sytuacją, ale zanującą... :| Odgryza i wychodzi

Pozdrawiam..
Że coo???
__________________
Gram na skrzypcach i kocham je

huslistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 16:06   #4544
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez huslistka Pokaż wiadomość
Że coo???
Potwierdzam, też pracowałam kilka lat temu w perfumeriach i nierzadko słyszałam takie historie od ochroniarzy.
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 22:02   #4545
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez huslistka Pokaż wiadomość
W życiu się z czymś takim nie spotkałam, szok widocznie za mało chodzę po perfumeriach. Ja ostatnio byłam świadkiem może nie szokującej sytuacji, ale nadużywania perfum, co mnie bardzo śmieszy Weszły dwie babki do sephory, ja stałam przy półce, one mnie przeprosiły i jedna sięgnęła po zapach Lancome La Vie Est Belle i dawaj tamtej drugiej zaczyna psikać na szalik, ja oczywiście patrzyłam, a ona psiknęła kilkanaście razy, oczywiście dyskretnie aby nikt nie widział no i padłam
O matko, zeby chociaz ludzie znali umiar, to bysmy sie nie musieli meczyc w oparach killerow Wkurza mnie jak ktos psika sie duza iloscia i tak juz mocnego zapachu - chyba ze to moze ma byc swego rodzaju bron W kazdym razie wg mnie zlodzieja i zboczenca moze odstraszyc

A w temacie - niedawno weszlam do perfumerii zapytac o pewien nowy zapach. Pani powiedziala, ze juz nie maja, ale poszuka moze na zapleczu itd. Mnie oczywiscie chodzilo o to zeby zapach poznac Ale pani zaczela sciagac dla mnie 50-ke z innego sklepu Milo z jej strony, ale eweidentnie chciala mi te perfumy wcisnac - ze beda za 5 minut czekac przy kasie i zebym zaraz do niej podeszla. A ja na to, czy tester jst bo zapachu nie znam Okazalo sie, ze tester sie ostal a wraz z nim masa innych testerow innych zapachow, ktore koniecznie musze poznac no i moze przy okazji jeszcze cos dla chlopa wybrac ucieklam stamtad szybciutko, bo nie dosc, ze mnie nic za serce nie chwycilo, to jeszcze czulam sie przyparta do muru
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 11:37   #4546
huslistka
Raczkowanie
 
Avatar huslistka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 135
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Denerwują mnie te panie doradczynie (pożal się boże) w perfumeriach. Owszem, niektóre są nawet miłe i pomocne, ale najczęściej już u progu patrzą z góry na klientkę i rzadko trafiają w gust albo potrzeby. No i już coraz mniej mam ochotę poprosić o jakąkolwiek próbkę - ostatnio się zapytałam, to jedna pani skierowała mnie z testerem do kasy, gdzie druga pani miała mi zrobić próbkę. Odstałam swoje w kolejce i wreszcie grzecznie zapytałam o możliwość dostania próbeczki. Pani stwierdziła że za mało płynu jest w testerze (była 1/4...) i nie. Z racji, że czekałam, podjęłam próbę negocjacji, nawet malutkiej ilości, ale w czasie gdy mówiłam pani stanęła profilem do mnie, z odwróconą twarzą w przestrzeń, po prostu po chamsku mnie zignorowała myślałam że jej lutnę ale się opanowałam i po prostu poszłam
__________________
Gram na skrzypcach i kocham je

huslistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 13:00   #4547
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez huslistka Pokaż wiadomość
Denerwują mnie te panie doradczynie (pożal się boże) w perfumeriach. Owszem, niektóre są nawet miłe i pomocne, ale najczęściej już u progu patrzą z góry na klientkę i rzadko trafiają w gust albo potrzeby. No i już coraz mniej mam ochotę poprosić o jakąkolwiek próbkę - ostatnio się zapytałam, to jedna pani skierowała mnie z testerem do kasy, gdzie druga pani miała mi zrobić próbkę. Odstałam swoje w kolejce i wreszcie grzecznie zapytałam o możliwość dostania próbeczki. Pani stwierdziła że za mało płynu jest w testerze (była 1/4...) i nie. Z racji, że czekałam, podjęłam próbę negocjacji, nawet malutkiej ilości, ale w czasie gdy mówiłam pani stanęła profilem do mnie, z odwróconą twarzą w przestrzeń, po prostu po chamsku mnie zignorowała myślałam że jej lutnę ale się opanowałam i po prostu poszłam
W D chyba wogole nie daja. Tylko w S jest mozliwosc dostania probki robionej, a nie takiej fabrycznej. Tak z ciekawosci, taka jest polityka firmy czy zalezy to od widzimisie pracujacych tam pan?

Tak zartem, w takim razie bylo isc i wypsikac sie owym testerem od stop do glow. W koncu testowac chyba mozna do woli
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 13:57   #4548
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Tak zartem, w takim razie bylo isc i wypsikac sie owym testerem od stop do glow. W koncu testowac chyba mozna do woli
To samo pomyślałam
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 14:23   #4549
Ewa_Ch
Zadomowienie
 
Avatar Ewa_Ch
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 903
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Zawsze w D i w S dostaje probki perfum.Jak nie maja to robia same.W obu sklepach.Nigdy nie mialam z tym problemu.
__________________
Nakarm bezdomne psy

http://www.pustamiska.pl/
Ewa_Ch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-17, 15:10   #4550
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

W żadnym D nigdy nie zrobili mi próbki - mówią wszędzie że nie robią i nie mają fiolek . W S zależy - w niektórych zrobią jedną , w innych kilka . Nie wiem od czego to zależy
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 16:32   #4551
huslistka
Raczkowanie
 
Avatar huslistka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 135
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Chyba jednak było to widzimisię paniusi, aż żałuję że jakiejś ciętej riposty na poczekaniu nie wymyśliłam. Cóż za techniki sprzedażowe aby klienta zachęcić... ale pewnie na tym im nie zależy, może mają jakieś durne odgórne nakazy i zakazy. Pani sprawiała wrażenia działania jak automat, nie reagujący spontanicznie na potrzeby klientów, to cóż się dziwić
__________________
Gram na skrzypcach i kocham je

huslistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 16:43   #4552
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
W żadnym D nigdy nie zrobili mi próbki - mówią wszędzie że nie robią i nie mają fiolek . W S zależy - w niektórych zrobią jedną , w innych kilka . Nie wiem od czego to zależy
Kiedyś w Sephorze robili każdą próbkę, o jaką się poprosiło, ostatnio babka powiedziała mi, że nie robią próbek zapachów Muglera m.in.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 17:59   #4553
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
W D chyba wogole nie daja. Tylko w S jest mozliwosc dostania probki robionej, a nie takiej fabrycznej. Tak z ciekawosci, taka jest polityka firmy czy zalezy to od widzimisie pracujacych tam pan?

Tak zartem, w takim razie bylo isc i wypsikac sie owym testerem od stop do glow. W koncu testowac chyba mozna do woli
czaję się na dwa zapachy z D. - ponoć mają się pojawić w październiku - i taki właśnie mam plan. Tzn - wezmę dwa sample, a jak mi odmówią, to się wypsikam potężnie - czyli tak, jak używam perfum szkoda tylko, że można tak testować tylko jeden zapach - ale cóż, przydałoby się podreperować garderobę, więc kolejnym razem - będzie test drugiego zapachu
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 20:21   #4554
edziakalitowa
Vegemamita
 
Avatar edziakalitowa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 896
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Ale po co mają robić próbki , skoro całe testery kradną i sprzedają - odpyskując na zapleczu . Koleżanka ostatnie takie coś oferowała w pracy od znajomych z D. A kolejna koleżanka też pracowała w D. i mówiła , że całe flaszki testerów wynosiły , nawet trochę upchnęła u nas w pracy
__________________
Rozbieram :
Pilne poszukuję biorę każdą ilość Washed Cotton No.784 Gap


wymianka zapachowa
wymianka książkowa
edziakalitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 00:11   #4555
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez edziakalitowa Pokaż wiadomość
Ale po co mają robić próbki , skoro całe testery kradną i sprzedają - odpyskując na zapleczu . Koleżanka ostatnie takie coś oferowała w pracy od znajomych z D. A kolejna koleżanka też pracowała w D. i mówiła , że całe flaszki testerów wynosiły , nawet trochę upchnęła u nas w pracy

Nie wiem jak jest w D. ale w S. dziewczynom patrzą na ręce, i są sprawdzane przy wyjściu, i rozliczane ze wszystkiego. Nikt sobie nie upycha testerów do torebek ani do kieszeni, bo za coś takiego jest wylot z pracy.
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 06:25   #4556
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Koleżanka w pracy chwaliła się ostatnio, że sam ochroniarz z S. sprzedawał jej testery.
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 09:33   #4557
huslistka
Raczkowanie
 
Avatar huslistka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 135
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Kiedyś w Sephorze robili każdą próbkę, o jaką się poprosiło, ostatnio babka powiedziała mi, że nie robią próbek zapachów Muglera m.in.
Ooo, właśnie miałam podobną kiedyś sytuację. Chodziło mi wtedy o Aliena edp. Pani stwierdziła że z Muglera nie robią więc poszłam do drugiej sephory i tam dostałam, z uśmiechem na twarzy, więc chyba każdy salon sobie swoją własną politykę wciela w życie.
__________________
Gram na skrzypcach i kocham je

huslistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 12:37   #4558
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Koleżanka w pracy chwaliła się ostatnio, że sam ochroniarz z S. sprzedawał jej testery.
Miałam wątpliwą przyjemność pracowania przez krótki czas w Sephorze. Nie można było nic wynieść.
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 21:48   #4559
Catjusza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 490
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Miałam wątpliwą przyjemność pracowania przez krótki czas w Sephorze. Nie można było nic wynieść.
Bo żeby móc wynosić, to trzeba odpalić dolę ochroniarzom, to chyba proste, nie ?

Ze statystyk wynika, że obsługa w polskich sklepach kradnie najwięcej spośród wszystkich krajów UE, za to polscy klienci kradną najmniej.

Mnie w perfumeriach stacjonarnych bulwersują głównie ceny, a często też niekompetencja tzw. konsultantek, ocenianie przez nie klientów po wyglądzie kiedy same mają zwykle ten okropny, tandetny "firmowy" makijaż.
Catjusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 23:45   #4560
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez Catjusza Pokaż wiadomość
Bo żeby móc wynosić, to trzeba odpalić dolę ochroniarzom, to chyba proste, nie ?

Ze statystyk wynika, że obsługa w polskich sklepach kradnie najwięcej spośród wszystkich krajów UE, za to polscy klienci kradną najmniej.

Mnie w perfumeriach stacjonarnych bulwersują głównie ceny, a często też niekompetencja tzw. konsultantek, ocenianie przez nie klientów po wyglądzie kiedy same mają zwykle ten okropny, tandetny "firmowy" makijaż.
Jasne, jasne... Płacić dolę ochroniarzom, i w zamian wynosić flakony
Wspaniały pomysł, genialny w swojej prostocie, że też na to nie wpadłam. Zapewne dorobiłabym się majątku na allegro. Miałyśmy wszystkie przeszukiwane torebki przy wychodzeniu z pracy.

Ja zaczęłam patrzeć inaczej na te konsultantki kiedy tam pracowałam.
Nie zabawiłam co prawda długo, bo nie wytrzymałam tego psychicznie.
Wyżywają się na Tobie klientki, wyżywa się na Tobie przełożona.
Mi z góry moja "opiekunka" powiedziała, że mam migać się od robienia próbek. Jeśli ktoś będzie stanowczo nalegać to powinnam zrobić, ale generalnie unikać tego jak się da. I to ponoć rozporządzenie z góry.
Ale ja i tak robiłam te próbki.

Niektórzy klienci są niemożliwi. Pewna pani po zrobieniu zakupów, wróciła do sklepu i z oburzeniem pokazała fabryczną próbkę którą dostała- było 3/4 buteleczki. Na nic się zdały tłumaczenia że próbki nikt nie napełnia po brzegi i że w rurce jest powietrze. Dostało nam się, że niby wypsikujemy próbki.

Zmieniłam zdanie na temat konsultantek. Naprawdę trudno być cały czas miłym i uśmiechniętym gdy trzeba spędzić cały dzień na nogach, przy pracującej klimatyzacji (mi tam było cały czas zimno, i ciągle chodziłam przeziębiona) i dostawać za to naprawdę psie pieniądze.


A tandetny "firmowy" makijaż też nie jest wymysłem dziewczyn, tylko zaleceniem z góry. Wiele razy zdarzało mi się dostać ochrzan za zbyt delikatny makijaż.
__________________
Wymiana

Edytowane przez Gwiazdeczka223
Czas edycji: 2013-09-18 o 23:47
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-18 23:15:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.