DJ na wesele w Krakowie. Pomocy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-14, 14:35   #1
Dominika_K
Przyczajenie
 
Avatar Dominika_K
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Exclamation

DJ na wesele w Krakowie. Pomocy!!!


Witam serdecznie wszystkie Panny i Panie
Poszukuję super DJ na wesele w Krakowie na 22.04.2006. Czy możecie polecić sprawdzoną osobę? Za wszystkie namiary będę bardzo wdzięczna. Dzień ślubu juz tuz, tuż, a my jeszcze nie mamy oprawy muzycznej....
Pozdrawiam!
Dominika_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 20:36   #2
ami81
Raczkowanie
 
Avatar ami81
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 181
Dot.: DJ na wesele w Krakowie. Pomocy!!!

witam. u mnie na weselu będzie dj z krakowa. byłam raz na weselu które prowadził i było naprawdę super. tak prowadził zabawę, że nikt nie potrzebował nawet kawy . Jest jednocześnie dj'em i wodzirejem.
Ja płacę 1800zł, ale to z dojazdem do kielc. Podobno na terenie krakowa bierze taniej. tel. 602 625 059 Jacek Krąg.
ami81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 22:29   #3
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Dot.: DJ na wesele w Krakowie. Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez Dominika_K
Witam serdecznie wszystkie Panny i Panie
Poszukuję super DJ na wesele w Krakowie na 22.04.2006. Czy możecie polecić sprawdzoną osobę? Za wszystkie namiary będę bardzo wdzięczna. Dzień ślubu juz tuz, tuż, a my jeszcze nie mamy oprawy muzycznej....
Pozdrawiam!
Dominika czy my się nie znamy czasem? patrzę na fotkę w profilu i przypomina mi się Centro Espanol i prywatna lekcja u studentki

a co do DJ'a to osobiście nie znam, ale polecany jest na forum weselnym i sprawdzony : http://www.weselneforum.pl/viewtopic.php?t=56914
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 09:18   #4
Dominika_K
Przyczajenie
 
Avatar Dominika_K
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: DJ na wesele w Krakowie. Pomocy!!!

Wow, dziękuję serdecznie dziewczyny za tak szybka odpowiedź!!! Xanka - wysłałam Ci info na priva....Super odnowić kontakty......Super dnia wam życzę!!!!
Dominika_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 12:02   #5
lolavita
Przyczajenie
 
Avatar lolavita
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 1
Dot.: DJ na wesele w Krakowie. Pomocy!!!

Witaj,
U moich znajomych gral DJ z Mszany Donlej. Bylo bardzo fajnie. Troche moze sie rodzicom mniej podobalo ( moi znajomi lubia glownie techno) ale ja sie switenie bawilam.
Jak chcesz to moge popytac i znalazlabym moze kontakt do niego ale chyba teraz jest w anglii albo we wloszech cos slyszalam. Pamietam tez ze znajomi nie zaplacili duzo i naprawde byli zadowoleni.
lolavita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 12:58   #6
Dominika_K
Przyczajenie
 
Avatar Dominika_K
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: DJ na wesele w Krakowie. Pomocy!!!

Dziekuje serdecznie Lolavita!
Już skontaktowaliśmy się z jedną osobą z forum polecanego przez Xanke. Ma się do nas odezwać DJ w poniedziałek. Podobno sprawdzona osoba, no i z Krakowa
Dominika_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 13:02   #7
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: DJ na wesele w Krakowie. Pomocy!!!

Dj na weselu super pomysl ja tez bym chciala miec DJa a nie jakas orkiestre:P hehe;D pozdrowki
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-16, 12:06   #8
Dominika_K
Przyczajenie
 
Avatar Dominika_K
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: DJ na wesele w Krakowie. Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez N4TI
Dj na weselu super pomysl ja tez bym chciala miec DJa a nie jakas orkiestre:P hehe;D pozdrowki
Ale bez stroboskopu, dymków i lustrzanych kuli oczywiście Chociaż babcia już ćwiczy do techno, a dziadek rapuje....hi,hi....
Dominika_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 19:31   #9
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: DJ na wesele w Krakowie. Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez ami81 Pokaż wiadomość
witam. u mnie na weselu będzie dj z krakowa. byłam raz na weselu które prowadził i było naprawdę super. tak prowadził zabawę, że nikt nie potrzebował nawet kawy . Jest jednocześnie dj'em i wodzirejem.
Ja płacę 1800zł, ale to z dojazdem do kielc. Podobno na terenie krakowa bierze taniej. tel. 602 625 059 Jacek Krąg.
ami - wiem,że pisałaś ten post rok temu ale czy możesz coś więcej napisać o tym DJ- planujemy ślub na czerwiec 2008 i też rozglądamy się z jakimś dobrym DJ, a Twój post mnie zainteresował
czy nie będzie problemu z dojazdem do Kielc?
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 19:36   #10
basia1980
Przyczajenie
 
Avatar basia1980
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 21
Smile Dot.: DJ na wesele w Krakowie. Pomocy!!!

reklama

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-10-18 o 18:43 Powód: reklama
basia1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 12:22   #11
piotr dziadzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: DJ na wesele w Krakowie. Pomocy!!!

Witam.
nieopłacona reklama

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-02-28 o 15:39 Powód: nieopłacona reklama
piotr dziadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-02, 14:37   #12
piotr dziadzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: DJ na wesele w Krakowie. Pomocy!!!

nieopłacona reklama/spam

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-03-02 o 16:17 Powód: nieopłacona reklama/spam
piotr dziadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 10:54   #13
biochemia
Przyczajenie
 
Avatar biochemia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8
Dot.: DJ na wesele w Krakowie. Pomocy!!!

Witam. 23 sierpnia 2008 wyszłam za mąż. Wesele prowadził DJ (wodzirej) i nie żałujemy! Było świetnie wszyscy się bawili nawet babciom się podobało. DJ był bardzo elastyczny i dopasowywał się szybko do sytuacji panującej na parkiecie. REWELACJA mogę polecić go w 100%. Wszyscy byli naprawdę zadowoleni z imprezy a to było pierwsze wesele w rodzinie gdzie prowadził DJ. Podaje adres strony internetowej DJ gdyby ktoś był zainteresowany bo warto: http://www.art-show.pl/
biochemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 22:57   #14
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: DJ na wesele w Krakowie. Pomocy!!!

biochemia ile kosztowal was dj??
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 15:19   #15
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: DJ na wesele w Krakowie. Pomocy!!!

U nas na weselu też bedzie dj Bartek Pokładnik zdecydowałam sie na niego po weselu kuzynki - świetnie prowadził wesele . Najważniejsze ze potrafił osobe w każdym wieku nie tylko wyciagnąć na parkiet ale również ja tam zatrzymać Generalnie ludzie schodzili z parkietu głównie na posiłki i na kielicha.


JacEK Krąg prowadził wesele mojej koleżanki i nie zrobił na mnie jakiegos super wrażenia.
Mało sie udzielał , w sumie to nie potrafił zagarnac za bardzo towarzystwa do zabawy. Choc nie powiem ludzie sie bawili .

Oczywiscie to kwestia gustu najlepiej właśnie zobaczyc kilku dj na weselu i potem podjac decyzje Ja tak właśnie zrobiłam .


Pozdrawiam i zycze owocnego szukania w końcu to dla kazdej z nas szczególny dzien w zyciu.
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 22:37   #16
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: DJ na wesele w Krakowie. Pomocy!!!

my juz zdecydowalismy i na naszym polsko-angielskim weselu dj bedzie ten pan: http://www.djteam.com.pl/onas.html z tego co mowil gdy spisywalismy umowe to 80% imprez prowadzi po angielsku, rozmawialismy tez po angielsku i musze przyznac ze bardzo dobrze mowi w tym jezyku. poza tym sypatyczny.. a jaki bedzie na zywo powiem wam juz jako zonka
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 14:20   #17
kasiaggg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: DJ na wesele w Krakowie. Pomocy!!!

Cześć Dziewczyny!

U mnie też był DJ -Wodzirej Piotr Pławski i jestem baaardzo zadowolona. Pełna profeska!
Do dziś nie wiem jak to zrobił, że pomimo tak różnych osób (nasze rodziny to dwa światy) cała sala tańczyła i bawiła się wspólnie za co jego zdrowie

Najlepszą rekomendacją jest fakt, że 4 znajome, które były u mnie mają już ustalony termin ślubu i wszystkie chcę żeby Piotrek grał u nich. Nie wiem jak się pogodzą bo dwie mają ten sam termin
To oznacza że zapowiadają się dobre imprezy

www.dj4u.pl -to jego strona.

Powodzenia!!
kasiaggg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 07:35   #18
agnieszka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 234
Dot.: DJ na wesele w Krakowie. Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez kasiaggg Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

U mnie też był DJ -Wodzirej Piotr Pławski i jestem baaardzo zadowolona. Pełna profeska!
Do dziś nie wiem jak to zrobił, że pomimo tak różnych osób (nasze rodziny to dwa światy) cała sala tańczyła i bawiła się wspólnie za co jego zdrowie

Najlepszą rekomendacją jest fakt, że 4 znajome, które były u mnie mają już ustalony termin ślubu i wszystkie chcę żeby Piotrek grał u nich. Nie wiem jak się pogodzą bo dwie mają ten sam termin
To oznacza że zapowiadają się dobre imprezy

www.dj4u.pl -to jego strona.

Powodzenia!!
Czy Ktoś miał przyjemność być na przyjęciu weselnym na którym grał DJ Piotr Pławski? powyższa opinia jest mało wiarygodna, ze względu na liczbę wiadomości tej forumowiczki pytam, ponieważ chciałabym Tego Pana wynająć na przyjęcie weselne. Proszę o pomoc
agnieszka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 08:56   #19
Eliza Guardi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: DJ na wesele w Krakowie. Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez agnieszka* Pokaż wiadomość
Czy Ktoś miał przyjemność być na przyjęciu weselnym na którym grał DJ Piotr Pławski? powyższa opinia jest mało wiarygodna, ze względu na liczbę wiadomości tej forumowiczki pytam, ponieważ chciałabym Tego Pana wynająć na przyjęcie weselne. Proszę o pomoc
Grał na weselu u mojej bratanicy i z czystym sumieniem mogę go polecić, jest naprawdę rewelacyjny!
Eliza Guardi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-19, 09:45   #20
agnieszka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 234
Dot.: DJ na wesele w Krakowie. Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez Eliza Guardi Pokaż wiadomość
Grał na weselu u mojej bratanicy i z czystym sumieniem mogę go polecić, jest naprawdę rewelacyjny!
Kolejna pozytywna opinia o naszym DJu cieszę się bardzo, bo już mamy z nim umowę podpisaną i nie ma odwrotu pozdrawiam
agnieszka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 17:40   #21
cynaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 80
Dot.: DJ na wesele w Krakowie. Pomocy!!!

wpis anulowany

Edytowane przez cynaaa
Czas edycji: 2011-11-21 o 20:39
cynaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 21:31   #22
cynaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 80
Dot.: DJ na wesele w Krakowie. Pomocy!!!

komentarz usunięty

Edytowane przez cynaaa
Czas edycji: 2012-02-24 o 19:49
cynaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 13:14   #23
Olga G
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: DJ na wesele w Krakowie. Pomocy!!!

Dzień dobry! Szukam DJ z językiem polskim i rosyjskim na wesele około Krakowa. Mój narzeczony jest Polakiem, jestem z Rosji.Będą goście z Rosji.

Przepraszam za mój polski
Olga
Olga G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 23:08   #24
pcso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: DJ na wesele w Krakowie. Pomocy!!!

Witam. My rowniez korzystalismy z uslug Pana Piotrka. Strzelalismy w ciemno bo moj brat wyszukal go w internecie jednak okazalo sie, ze byl to strzal w 10-tke. Poniewaz nie mieszkamy w Polsce mial on utrudnione zadanie by wszystko dograc i ustalic z nami gdyz spotkalismy sie tylko raz na podpisanie umowy i pozniej juz w dniu wesela.
Dodatkowym i niespodziewanym bonusem okazal sie fakt iz zna jezyk angielski a my mielismy spora liczbe gosci anglojezycznych od strony meza.
Z mojego punktu widzenia - nie musialam sie niczym martwic gdyz Pan Piotr zadbal o wszystkie szczegoly i prowadzil impreze w dwoch jezykach. Do tego chyle mu czola gdyz radzil sobie z niektorymi uciazliwymi goscmi. Z jednej strony musial grac pod gosci z zagranicy a z drugiej pod innych ktorzy zadali disco polo.
Poradzil sobie swietnie.
Zabawy wspomnamy do tej pory. Kupa, smiechu i dobra atmosfera.
Osobiscie, gdybym mogla cofnac czas, nie zamienilabym go na nikogo innego i moge go polecic kazdemu z czystym sumieniem.
pcso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 08:32   #25
anetunia111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: DJ na wesele w Krakowie. Pomocy!!!

My skorzystaliśmy z usług Pana Roberta Koss, mieszkamy w Irlandii, więc decyzja zapadła "on line" po obejrzeniu filmików, było świetnie. Mówi po angielsku na czym nam zależało bo 18 osób nic po polsku nie mówiło. Dedykacje, gadżety, świetna muzyka (też dla gości z zagranicy), nic tylko polecić, strona Roberta to www.musicserwis.com
anetunia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 09:09   #26
macq2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: DJ na wesele w Krakowie. Pomocy!!!

Ja miałem wesele w zeszłą sobotę, grał na nim DJ Grzegorz Guca od Bartka Sobieraja. Goście wyszli bardzo zadowoleni i tak jak i my. Pan Grzegorz okazał się bardzo sympatycznym i kontaktowym człowiekiem, nie robił żadnych problemów, podsunął nam kilka fajnych pomysłów no i był bardzo elastyczny na weselu spełniając muzyczne prośby gości. Generalnie był to strzał w dziesiątkę.
macq2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 04:51   #27
lovela5
Raczkowanie
 
Avatar lovela5
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 190
Dot.: DJ na wesele w Krakowie. Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez macq2 Pokaż wiadomość
Ja miałem wesele w zeszłą sobotę, grał na nim DJ Grzegorz Guca od Bartka Sobieraja. Goście wyszli bardzo zadowoleni i tak jak i my. Pan Grzegorz okazał się bardzo sympatycznym i kontaktowym człowiekiem, nie robił żadnych problemów, podsunął nam kilka fajnych pomysłów no i był bardzo elastyczny na weselu spełniając muzyczne prośby gości. Generalnie był to strzał w dziesiątkę.

Poleci ktoś dobrego dja wodzireja ktory zna angielski ? Albo poprostu jakiegoś sprawdzonego i lubianego ?

Edytowane przez lovela5
Czas edycji: 2012-11-19 o 18:42
lovela5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 23:00   #28
lovela5
Raczkowanie
 
Avatar lovela5
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 190
Dot.: DJ na wesele w Krakowie. Pomocy!!!

Ktoś zna DJa Grzegorza Cichego ?
lovela5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 14:58   #29
agnes_sss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: DJ na wesele w Krakowie. Pomocy!!!

Cześć dziewczyny. Ja w pełni polecam DJ Piotra Pławskiego. Grał u nas na weselu i było rewelacyjnie. Dla mnie największy plus Piotrka to bezproblemowość i dostosowywanie się do realnych potrzeb pary młodej. Od razu nas wyczuł i wiedział czego oczekujemy i dokładnie tak poprowadził imprezę. A nie byliśmy łatwymi klientami na pewno
Przed ślubem mieliśmy spotkanie z kilkoma wodzirejami i naprawdę Piotrek przy innych to klasa. Ma kapitalne pomysły, jest otwarty na propozycje i naprawdę świetnie się przygotowuje do imprezy. Ma też fajny sprzęt i gadżety (światła, dym itp. dzięki czemu ludzie się jeszcze lepiej bawią a zdjęcia wychodzą rewelacyjne).
Także jak tylko ma wolne terminy bierzcie w ciemno, a przynajmniej umówcie się z nim na spotkanie, bo jestem pewna że kilka minut spędzonych z nim i już wiecie kto u Was zagra
Pozdrawiam wszystkie pary młode i życzę udanej imprezy weselnej
agnes_sss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 13:28   #30
sweetgirl1986
Przyczajenie
 
Avatar sweetgirl1986
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: DJ na wesele w Krakowie. Pomocy!!!

Powiem szczerze że sama do tej pory nie byłam przekonana co do dj na weselu bo jakoś mi nie pasował do tej uroczystości. Jednak w ostatnią sobotę byłam na weselu z dj i jestem bardzo mile zaskoczona. Wesele było super udane, dj świetnie prowadził całe przyjęcie, organizował różne zabawy i konkursy, mobilizował gości do tańca i przede wszystkim puszczał świetną muzykę. Tak że osobom, które rozważają czy wziąć zespół czy dj na wesele mogę z czystym sumieniem polecić tą drugą opcję
sweetgirl1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-17 22:39:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:18.