Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-14, 20:55   #2371
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

kupiłam sobie ta maseczke biała glinka bielendy w saszetce
i uwaga wzięłam to mleczki kasztan do demakijazu, bo okazało się, ze Ty Finlora mówiłas o tym czerwonym, a ja mam takie żółte choc tez pisze naczynka i kasztan, ale składy mają rożne

suma sumarum do mycia buzki mam:
3 mydełka
1 pianke
2 mleczka

kiedy ja to zuzyję?

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Asiu wybacz, ale dopiero jutro puszczę Ci przelew
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 21:03   #2372
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
ja tez chcę te pędzle essence podobno fajne i tanie, tylko nigdzie ich nie ma...
w mojej naturze ani razu zadnego nie widziałam;/
No właśnie
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
[I][COLOR=Purple]W sumie znalazłam dwóch, w tym tą jedną babkę, od której kupiłam obróżkę. Prześlę Ci na PW, ale pewnie już ich dawno obczaiłaś

Właśnie rozliczyłam swojego PIT-a, w tym roku wreszcie mogę przeznaczyć na coś ten 1% podatku (bo wcześniej wychodziło mi tak, że wszystko co zabrali musieli mi zwrócić) - przed chwilą znalazłam numer KRS Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami i przeznaczę pieniążki dla oddziału w moim mieście
Obczaiłam, obczaiłam , w dodatku raz na jakiś czas zaglądam na Alle i obczajam coraz to nowe tFUrczynie

Ja zazwyczaj przekazywałam na WWF, ale w tym roku mnie wkurzyli trochę... Jakaś babka do mnie zadzwoniła [bo wysyłałam też te płatne sms'y] i chcieli mi przysłać polecenie zapłaty. Powiedziałam, że nie, że wolę skorzystać z polecenia przelewu i ustawić na moim koncie, zaczęła coś kręcić, że im to utrudnia pracę, że pieniądze trudniej przeksięgować na dotację celową [ochrona foki szarej w tym roku] i jakieś inne ściemy. WTF - jak piszę na przelewie, że na foki, TO NA FOKI . Więcej kasy zmarnowała na rozmowę tel. przez komórkę a ja nie lubię marnotrawstwa

Zrobię im ze dwa przelewy, a 1% oddam na fundację, która opiekuje się bezdomnymi kotami [wystawiali kiedyś aukcję charytatywną, może widziałyście], a w tym miesiącu jeszcze oddam parę groszy na chorego dzieciaczka [http://sercedziecka.org.pl/zbiorki-c...stian-brociek].

Mirelka, nie ma problemu
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 21:23   #2373
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
kupiłam sobie ta maseczke biała glinka bielendy w saszetce
i uwaga wzięłam to mleczki kasztan do demakijazu, bo okazało się, ze Ty Finlora mówiłas o tym czerwonym, a ja mam takie żółte choc tez pisze naczynka i kasztan, ale składy mają rożne
Ja nie mam tego czerwonego, mam to: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...kasztanowe.htm. Tylko akurat przy tym składu nie ma.

Więc się poświęcę - nie bić mnie - i przepiszę skład z mojego opakowania
Aqua (Water), Ethylhexyl Stearate, Cocoglycerides, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Rosa Canina (Dog Hip) Flower Extract, Prunus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Dimethicone, Propylene Glycol, Arnica Montana Flower Extract, Hammamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Bark Extract, Glycerin, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Sodium Lactate, Urea, Silk Amino Acids, Algae Extract, Lactid Acid, Glucose, Allantoin, Malpighia Punicifolia (Acerola) Fruit Ectract, Troxerutin, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Parfum (Fragrance), Linalool, Citric Acid, 2-Bromo-2-Nitropropane-1, 3-Diol.

Uff, strasznie dużo tego, i parabenow dużo widzę
Porównaj ze swoim.


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ja zazwyczaj przekazywałam na WWF, ale w tym roku mnie wkurzyli trochę... Jakaś babka do mnie zadzwoniła [bo wysyłałam też te płatne sms'y] i chcieli mi przysłać polecenie zapłaty. Powiedziałam, że nie, że wolę skorzystać z polecenia przelewu i ustawić na moim koncie, zaczęła coś kręcić, że im to utrudnia pracę, że pieniądze trudniej przeksięgować na dotację celową [ochrona foki szarej w tym roku] i jakieś inne ściemy. WTF - jak piszę na przelewie, że na foki, TO NA FOKI . Więcej kasy zmarnowała na rozmowę tel. przez komórkę a ja nie lubię marnotrawstwa

Zrobię im ze dwa przelewy, a 1% oddam na fundację, która opiekuje się bezdomnymi kotami [wystawiali kiedyś aukcję charytatywną, może widziałyście], a w tym miesiącu jeszcze oddam parę groszy na chorego dzieciaczka [http://sercedziecka.org.pl/zbiorki-c...stian-brociek].
Mogłabyś dać jakieś namiary na tą fundację opiekującą się bezdomnymi kotami, KRS itd?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 21:31   #2374
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
No właśnie

Obczaiłam, obczaiłam , w dodatku raz na jakiś czas zaglądam na Alle i obczajam coraz to nowe tFUrczynie

Ja zazwyczaj przekazywałam na WWF, ale w tym roku mnie wkurzyli trochę... Jakaś babka do mnie zadzwoniła [bo wysyłałam też te płatne sms'y] i chcieli mi przysłać polecenie zapłaty. Powiedziałam, że nie, że wolę skorzystać z polecenia przelewu i ustawić na moim koncie, zaczęła coś kręcić, że im to utrudnia pracę, że pieniądze trudniej przeksięgować na dotację celową [ochrona foki szarej w tym roku] i jakieś inne ściemy. WTF - jak piszę na przelewie, że na foki, TO NA FOKI . Więcej kasy zmarnowała na rozmowę tel. przez komórkę a ja nie lubię marnotrawstwa

Zrobię im ze dwa przelewy, a 1% oddam na fundację, która opiekuje się bezdomnymi kotami [wystawiali kiedyś aukcję charytatywną, może widziałyście], a w tym miesiącu jeszcze oddam parę groszy na chorego dzieciaczka [http://sercedziecka.org.pl/zbiorki-c...stian-brociek].

Mirelka, nie ma problemu
jak wy tak o podatkach, to gdybym mogła przekazałbym na ta fundacje
http://www.centaurus.org.pl/1-podatku
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja nie mam tego czerwonego, mam to: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...kasztanowe.htm. Tylko akurat przy tym składu nie ma.

Więc się poświęcę - nie bić mnie - i przepiszę skład z mojego opakowania
Aqua (Water), Ethylhexyl Stearate, Cocoglycerides, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Rosa Canina (Dog Hip) Flower Extract, Prunus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Dimethicone, Propylene Glycol, Arnica Montana Flower Extract, Hammamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Bark Extract, Glycerin, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Sodium Lactate, Urea, Silk Amino Acids, Algae Extract, Lactid Acid, Glucose, Allantoin, Malpighia Punicifolia (Acerola) Fruit Ectract, Troxerutin, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Parfum (Fragrance), Linalool, Citric Acid, 2-Bromo-2-Nitropropane-1, 3-Diol.

Uff, strasznie dużo tego, i parabenow dużo widzę
Porównaj ze swoim.


Mogłabyś dać jakieś namiary na tą fundację opiekującą się bezdomnymi kotami, KRS itd?
ojej
mam ten sam skład na tym "starym" i mnie podraznia, mam całą butle, wysłałabym Ci, ale tyle co ksoztuje wysyłka to i samo mleczko
spróbuję teraz tego czerwonego kasztana
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 21:48   #2375
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja nie mam tego czerwonego, mam to: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...kasztanowe.htm. Tylko akurat przy tym składu nie ma.

Więc się poświęcę - nie bić mnie - i przepiszę skład z mojego opakowania
Aqua (Water), Ethylhexyl Stearate, Cocoglycerides, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Rosa Canina (Dog Hip) Flower Extract, Prunus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Dimethicone, Propylene Glycol, Arnica Montana Flower Extract, Hammamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Bark Extract, Glycerin, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Sodium Lactate, Urea, Silk Amino Acids, Algae Extract, Lactid Acid, Glucose, Allantoin, Malpighia Punicifolia (Acerola) Fruit Ectract, Troxerutin, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Parfum (Fragrance), Linalool, Citric Acid, 2-Bromo-2-Nitropropane-1, 3-Diol.

Uff, strasznie dużo tego, i parabenow dużo widzę
Porównaj ze swoim.
Skład bardzo ładny
Parabenów sporo, ale z drugiej strony lepiej tak, niż miałby być jeden konserwant w dużym stężeniu.

Mirelka, być może podrażniają Cię niektóre ekstrakty? Ich tu dużo siedzi.
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mogłabyś dać jakieś namiary na tą fundację opiekującą się bezdomnymi kotami, KRS itd?
http://afn.pl/index.php
Historie są wstrząsające, jak to czytam, to mam ścisk w gardle...
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 02:54   #2376
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cześć !
W przyszłym tygodniu ma przyjść do nas wiosna ! Oby nie zabłądziła ...


Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
po tej glince potem mam czerwona buźkę, ale potem to zaczerwienienie schodzi
ale, ze na zaschniętą juz glinke nałozyc jeszcze hydrolat?

myc buźkę samym hydrolatem? ja hydrolatów zamist toniku uzywam
Sprawdziłam {!} wszystkie glinkowe maseczki dostępne na BU. Mnie bardzo drażnią. Wolę maseczki kremowe.
Hydrolat do psikacza; jak glinka zaschnie tak, że ściąga skórę twarzy i zaczynasz czuć się niekomfortowo - psik, psik trochę hydrolatem po buzi, coby papkę lekuchno nawilżyć. I tak powtarzać. Maska działa, a nie ściąga.

Dobrze hudrolatu używasz, bo on ma właśnie toniki zastąpić {}. Miałam na myśli nie mycie, a ukojenie twarzy. Ja myję olejkiem, spłukuję wodą i porządnie psikam hydrolatem. Mówią, że hydrolat nie może wsiąkać w skórę. Robię odwrotnie : zostawiam do wsiąknięcia i na to krem. Jest ok.


Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
Ja mam pomarańczowy z BU.
W moim przypadku pomarańczowy olejek, tak samo jak i hydrolat - nie sprawdziły się. Oddalam koleżance z mniej wybredną skórą twarzy. Zadowolona. Spróbuj bezzapachowego.

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
miałam propozycje wyjechania do Paryża na zmywak, ale płaca lepsza niż w Polsce, podobno
Woda wszędzie taka sama ! Paznokcie Ci się rozpuszczą od ciągłego zmywania

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny z tego wszystkiego wrzuciłam 2 starsze zdjęcia do albumu
dostępne dla znajomych...


Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
z profilu się szczuplej wychodzi niz jakbym miała sobie zdjęcie od przodu zrobic


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Poszukuję też "różowego" pędzelka do pudru Essence
Nie zauważyłam tej firmy w mojej Naturze. Będę we wtorek -to sprawdzę.


Pierwsze swoje obowiązki jako odźwiernego żywiny mam już zaliczone : koty właśnie wróciły z porannych wojaży i pożywne śniadanko wtranżalają.

Miłego dnia.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 14:41   #2377
niby nic
Zakorzenienie
 
Avatar niby nic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 403
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
W moim przypadku pomarańczowy olejek, tak samo jak i hydrolat - nie sprawdziły się. Oddalam koleżance z mniej wybredną skórą twarzy. Zadowolona. Spróbuj bezzapachowego
Spróbuje napewno jeszcze jakiś innych jak ten sie nie sprawdzi po drugiej próbie, mam nadzieje, ze dzisiaj juz nie zapomne go użyc
niby nic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-15, 15:37   #2378
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Skład bardzo ładny
Parabenów sporo, ale z drugiej strony lepiej tak, niż miałby być jeden konserwant w dużym stężeniu.

Mirelka, być może podrażniają Cię niektóre ekstrakty? Ich tu dużo siedzi.

http://afn.pl/index.php
Historie są wstrząsające, jak to czytam, to mam ścisk w gardle...
ja właśnie nie wiem gdzie szukac winowajcy
czasami podrazniają mnie kosmetyki, które powinny byc delikatne, a te tzw. składowe bomby ładnie zachowują się na buźce
buu chciałabym wiedziec czego w składach unikac
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !
W przyszłym tygodniu ma przyjść do nas wiosna ! Oby nie zabłądziła ...




Sprawdziłam {!} wszystkie glinkowe maseczki dostępne na BU. Mnie bardzo drażnią. Wolę maseczki kremowe.
Hydrolat do psikacza; jak glinka zaschnie tak, że ściąga skórę twarzy i zaczynasz czuć się niekomfortowo - psik, psik trochę hydrolatem po buzi, coby papkę lekuchno nawilżyć. I tak powtarzać. Maska działa, a nie ściąga.

Dobrze hudrolatu używasz, bo on ma właśnie toniki zastąpić {}. Miałam na myśli nie mycie, a ukojenie twarzy. Ja myję olejkiem, spłukuję wodą i porządnie psikam hydrolatem. Mówią, że hydrolat nie może wsiąkać w skórę. Robię odwrotnie : zostawiam do wsiąknięcia i na to krem. Jest ok.




W moim przypadku pomarańczowy olejek, tak samo jak i hydrolat - nie sprawdziły się. Oddalam koleżance z mniej wybredną skórą twarzy. Zadowolona. Spróbuj bezzapachowego.



Woda wszędzie taka sama ! Paznokcie Ci się rozpuszczą od ciągłego zmywania











Nie zauważyłam tej firmy w mojej Naturze. Będę we wtorek -to sprawdzę.


Pierwsze swoje obowiązki jako odźwiernego żywiny mam już zaliczone : koty właśnie wróciły z porannych wojaży i pożywne śniadanko wtranżalają.

Miłego dnia.
nawet mam hydrolat w psikaczu, ale nie chcę otwierac, bo mam otwarte 2 duze opakowania a one tylko 3 miesiace od otwarcia są ważne
ale wleje ten otwarty do psikacza

ja tez czekam az się hydrolat wchłonie i na to krem


a zaraz usuwam te zdjęcia z albumu, bo mi dzis kolezanka powiedziała, ze to zdjęcie twarzy wygląda jakbym 5 lat temu robiła

przyszedł dzis do mnie krem bielendy i jantar
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 15:53   #2379
niby nic
Zakorzenienie
 
Avatar niby nic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 403
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
ja właśnie nie wiem gdzie szukac winowajcy
czasami podrazniają mnie kosmetyki, które powinny byc delikatne, a te tzw. składowe bomby ładnie zachowują się na buźce
buu chciałabym wiedziec czego w składach unikac

nawet mam hydrolat w psikaczu, ale nie chcę otwierac, bo mam otwarte 2 duze opakowania a one tylko 3 miesiace od otwarcia są ważne
ale wleje ten otwarty do psikacza

ja tez czekam az się hydrolat wchłonie i na to krem


a zaraz usuwam te zdjęcia z albumu, bo mi dzis kolezanka powiedziała, ze to zdjęcie twarzy wygląda jakbym 5 lat temu robiła

przyszedł dzis do mnie krem bielendy i jantar
A mi minerałki Tylko nie było nikogo w domu i mam awizo do odebrania jutro

Kurcze, ale ładne kolczyki dzisiaj widziałam, takie długie, ponad 10cm miały ale aż 20zł [po przecenie z 40] ale i tak je będe miała Najwyżej hulahop i baza joko poczekają

Widziałam tez w empiku płyte naszego idola i tak żałuje, ze nie miałam pieniędzy bo napewno bym ją kupiła
niby nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 15:55   #2380
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

swoją drogą wiecie ,ze dostałam jantara jeszcze w tej ciemnej buteleczce z datą 2012
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 15:56   #2381
niby nic
Zakorzenienie
 
Avatar niby nic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 403
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

W ogóle wiecie czy za posiadanie konta w banku sie płaci? za założenie, użytkowanie itd? i zawsze trzeba mieć coś na koncie czy jak będzie pusto to nie szkodzi? W tych sprawach jestem ciemna masa a doszłam do wniosku ze przydałoby mi sie konto
niby nic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-15, 15:56   #2382
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
A mi minerałki Tylko nie było nikogo w domu i mam awizo do odebrania jutro

Kurcze, ale ładne kolczyki dzisiaj widziałam, takie długie, ponad 10cm miały ale aż 20zł [po przecenie z 40] ale i tak je będe miała Najwyżej hulahop i baza joko poczekają

Widziałam tez w empiku płyte naszego idola i tak żałuje, ze nie miałam pieniędzy bo napewno bym ją kupiła
minerałki od Adusiadu?
ekspress jakiś? jabskaładałam juz dawno i ani widu ani słychu, znowu inne zamówienie mi po niecałych 2 tygodniach przyszło
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 15:59   #2383
niby nic
Zakorzenienie
 
Avatar niby nic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 403
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
minerałki od Adusiadu?
ekspress jakiś? jabskaładałam juz dawno i ani widu ani słychu, znowu inne zamówienie mi po niecałych 2 tygodniach przyszło
Też sie zdziwiłam ze tak szybko, bo zamówienie złozone było ze 2 tyg temu
niby nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 16:15   #2384
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
Też sie zdziwiłam ze tak szybko, bo zamówienie złozone było ze 2 tyg temu
ja się boję czy moje zamówienie u Faa dotrze dosc spore było...
w tym pędzlak jeszcze od mamy, która juz tydzien po złozeniu zamówienia zaczęła za mna chodzic i o niego pytać
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 16:26   #2385
niby nic
Zakorzenienie
 
Avatar niby nic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 403
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
ja się boję czy moje zamówienie u Faa dotrze dosc spore było...
w tym pędzlak jeszcze od mamy, która juz tydzien po złozeniu zamówienia zaczęła za mna chodzic i o niego pytać
A kiedy było złożone?
Czyżby Twoja mama też sie wkręcała pomału w minerały?
niby nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 16:39   #2386
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
A kiedy było złożone?
Czyżby Twoja mama też sie wkręcała pomału w minerały?
26.02.

moja mama tylko pędzle i pudry wykanczające

z płynnego podkładu nigdy nie zrezygnuje i ma swoje kuleczki giordani i prasowane cienie
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 17:33   #2387
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Heroldin- uwielbiam Twoje wypowiedzi tylko wolałabym z kimś sobie niszczyć te paznokcie

Chciałam być dzielna i zacząć pić siemie lniane. Taaak. pychota :wc:
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 18:19   #2388
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Hej

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
ojej
mam ten sam skład na tym "starym" i mnie podraznia, mam całą butle, wysłałabym Ci, ale tyle co ksoztuje wysyłka to i samo mleczko
spróbuję teraz tego czerwonego kasztana
Mojej buźce nic się po nim nie dzieje, bardzo mi pasuje, najgorsze, że jak byłam dziś w Rossmannie to nigdzie tego mleczka nie widziałam, tylko to czerwone - czyżby wycofali? W dodatku za to moje płaciłam 8-9 zł a to czerwone kosztuje 14 - ja się tak nie bawię

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Skład bardzo ładny
Parabenów sporo, ale z drugiej strony lepiej tak, niż miałby być jeden konserwant w dużym stężeniu.

http://afn.pl/index.php
Historie są wstrząsające, jak to czytam, to mam ścisk w gardle...
Dzięki za namiary

A może zerknęłabyś na skład tego czerwonego mleczka w KWC?


Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
W ogóle wiecie czy za posiadanie konta w banku sie płaci? za założenie, użytkowanie itd? i zawsze trzeba mieć coś na koncie czy jak będzie pusto to nie szkodzi? W tych sprawach jestem ciemna masa a doszłam do wniosku ze przydałoby mi sie konto
Poczytaj sobie w necie o Mbanku i Inteligo. Ja mam Inteligo (bo nie mam stałego dostępu do neta i nie lubię wpłatomatów) i płacę złotówkę miesięcznie za kartę i złotówkę za każdy przelew do innego banku. Z tego co się orientuję to Mbank jest całkowicie internetowy i bezpłatny - 0 za prowadzenie, kartę, przelewy itd. Jak będę miała normalnie neta w domu to chyba przerzucę się na Mbank Ale nie mam pojęcia jak tu wygląda kwestia tego czy trzeba mieć coś na koncie, w Inteligo muszę mieć chyba 100zł.

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Chciałam być dzielna i zacząć pić siemie lniane. Taaak. pychota :wc:
Ja tak miałam z drożdżami - nawet wizja pięknych i gęstych włosów nie pomogła po 2 tygodniach codziennego zbierania na wymioty po szklaneczce drożdży

Uciekł mi autobus jak wyszłam z pracy więc nie było innego sposobu na spędzenie godziny do następnego jak zakupy Kupiłam sobie krem Ziai calma hlc do używania na dzień i kozie mleko do używania na noc I jeszcze krem Garniera do rąk, mam nadzieję, że nie okaże się badziewiem - nie czytałam opinii na KWC
Chciałam kupić jeszcze mleczko do demakijażu z calmy - ale ma paraffinum liquidum a moja Bielenda nie ma (więc na razie nie kupiłam) i żel do mycia ale nie było.

Aha, szok przeżyłam Weszłam przypadkiem do sklepu społem a tam kosmetyki Joko! Nawet "nasza" baza pod cienie! I pudry, cienie itd, wszystko Byłam pewna, że w moim mieście w ogóle tych kosmetyków nie ma, do głowy mi nie przyszło, żeby szukać w tym sklepie - już wiem gdzie będę się zaopatrywać
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 18:33   #2389
niby nic
Zakorzenienie
 
Avatar niby nic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 403
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
26.02.

moja mama tylko pędzle i pudry wykanczające

z płynnego podkładu nigdy nie zrezygnuje i ma swoje kuleczki giordani i prasowane cienie
Może stopniowo się przekona

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Hej

Mojej buźce nic się po nim nie dzieje, bardzo mi pasuje, najgorsze, że jak byłam dziś w Rossmannie to nigdzie tego mleczka nie widziałam, tylko to czerwone - czyżby wycofali? W dodatku za to moje płaciłam 8-9 zł a to czerwone kosztuje 14 - ja się tak nie bawię

Dzięki za namiary

A może zerknęłabyś na skład tego czerwonego mleczka w KWC?

Poczytaj sobie w necie o Mbanku i Inteligo. Ja mam Inteligo (bo nie mam stałego dostępu do neta i nie lubię wpłatomatów) i płacę złotówkę miesięcznie za kartę i złotówkę za każdy przelew do innego banku. Z tego co się orientuję to Mbank jest całkowicie internetowy i bezpłatny - 0 za prowadzenie, kartę, przelewy itd. Jak będę miała normalnie neta w domu to chyba przerzucę się na Mbank Ale nie mam pojęcia jak tu wygląda kwestia tego czy trzeba mieć coś na koncie, w Inteligo muszę mieć chyba 100zł.

Ja tak miałam z drożdżami - nawet wizja pięknych i gęstych włosów nie pomogła po 2 tygodniach codziennego zbierania na wymioty po szklaneczce drożdży

Uciekł mi autobus jak wyszłam z pracy więc nie było innego sposobu na spędzenie godziny do następnego jak zakupy Kupiłam sobie krem Ziai calma hlc do używania na dzień i kozie mleko do używania na noc I jeszcze krem Garniera do rąk, mam nadzieję, że nie okaże się badziewiem - nie czytałam opinii na KWC
Chciałam kupić jeszcze mleczko do demakijażu z calmy - ale ma paraffinum liquidum a moja Bielenda nie ma (więc na razie nie kupiłam) i żel do mycia ale nie było.

Aha, szok przeżyłam Weszłam przypadkiem do sklepu społem a tam kosmetyki Joko! Nawet "nasza" baza pod cienie! I pudry, cienie itd, wszystko Byłam pewna, że w moim mieście w ogóle tych kosmetyków nie ma, do głowy mi nie przyszło, żeby szukać w tym sklepie - już wiem gdzie będę się zaopatrywać
Dzięki, poczytam napewno Tylko właśnie martwie się, ze na tym moim koncie może byc czesto pusto ale znacznie ułatwiłoby mi to sprawe np. z tym allegro bo nie mam jak nawet czegoś sprzedać [a mam sporo książek]
To Ci się fartnęło z tym sklepem
niby nic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-15, 19:03   #2390
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

dobrywieczor

dajcie mi w tylek, przez moja bezsennosc nie bylam w ten weekend na zjezdzie klade sie o 22-23 i wierce jak glupia do 4-5 rano!! a skonczyly mi sie srodki nasenne, w najgorszym momencie.

Karla: do mnie tez w koncu dotarlo BU, z poslizgiem, ale zawsze i jak tak sobie beltalam, mieszalam (a przy okazji jak bylam w 3city to sie nasluchalam, jak to ostatnio moje kolezanki z wydzialu pomadki wlasnie robia) i zatesknilam za moim starym kierunkiem

Aga: przesylka z all w 100% ok, bez zadnej pomylki a nawet gratisowo dostalam opakowanko na 'puder' z resztka jakiegos teraz tylko nie moge sie na odcien zdecydowac, mam 3 odcienie b.fajne i nie wiem ktory jest najlepszy... aha, ten intensiv czy jak mu tam jak dla mnie zbyt kryjacy jest, popatrze na allegro czy maja te 'inne' wersje i lece douczyc sie o mineralach zaraz

Mirelka: masz sliczna figure, szczupla, ale nie za chuda, super

no dobra, nadrobie sobie co tam naskrobalyscie
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 19:12   #2391
niby nic
Zakorzenienie
 
Avatar niby nic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 403
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
dobrywieczor

dajcie mi w tylek, przez moja bezsennosc nie bylam w ten weekend na zjezdzie klade sie o 22-23 i wierce jak glupia do 4-5 rano!! a skonczyly mi sie srodki nasenne, w najgorszym momencie.

Karla: do mnie tez w koncu dotarlo BU, z poslizgiem, ale zawsze i jak tak sobie beltalam, mieszalam (a przy okazji jak bylam w 3city to sie nasluchalam, jak to ostatnio moje kolezanki z wydzialu pomadki wlasnie robia) i zatesknilam za moim starym kierunkiem

Aga: przesylka z all w 100% ok, bez zadnej pomylki a nawet gratisowo dostalam opakowanko na 'puder' z resztka jakiegos teraz tylko nie moge sie na odcien zdecydowac, mam 3 odcienie b.fajne i nie wiem ktory jest najlepszy... aha, ten intensiv czy jak mu tam jak dla mnie zbyt kryjacy jest, popatrze na allegro czy maja te 'inne' wersje i lece douczyc sie o mineralach zaraz

Mirelka: masz sliczna figure, szczupla, ale nie za chuda, super

no dobra, nadrobie sobie co tam naskrobalyscie
Bełtać zawsze można sobie 'hobbystycznie'
A jak puder? Testowałaś już?
niby nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 19:30   #2392
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Hej

Mojej buźce nic się po nim nie dzieje, bardzo mi pasuje, najgorsze, że jak byłam dziś w Rossmannie to nigdzie tego mleczka nie widziałam, tylko to czerwone - czyżby wycofali? W dodatku za to moje płaciłam 8-9 zł a to czerwone kosztuje 14 - ja się tak nie bawię

Dzięki za namiary

A może zerknęłabyś na skład tego czerwonego mleczka w KWC?


Poczytaj sobie w necie o Mbanku i Inteligo. Ja mam Inteligo (bo nie mam stałego dostępu do neta i nie lubię wpłatomatów) i płacę złotówkę miesięcznie za kartę i złotówkę za każdy przelew do innego banku. Z tego co się orientuję to Mbank jest całkowicie internetowy i bezpłatny - 0 za prowadzenie, kartę, przelewy itd. Jak będę miała normalnie neta w domu to chyba przerzucę się na Mbank Ale nie mam pojęcia jak tu wygląda kwestia tego czy trzeba mieć coś na koncie, w Inteligo muszę mieć chyba 100zł.

Ja tak miałam z drożdżami - nawet wizja pięknych i gęstych włosów nie pomogła po 2 tygodniach codziennego zbierania na wymioty po szklaneczce drożdży

Uciekł mi autobus jak wyszłam z pracy więc nie było innego sposobu na spędzenie godziny do następnego jak zakupy Kupiłam sobie krem Ziai calma hlc do używania na dzień i kozie mleko do używania na noc I jeszcze krem Garniera do rąk, mam nadzieję, że nie okaże się badziewiem - nie czytałam opinii na KWC
Chciałam kupić jeszcze mleczko do demakijażu z calmy - ale ma paraffinum liquidum a moja Bielenda nie ma (więc na razie nie kupiłam) i żel do mycia ale nie było.

Aha, szok przeżyłam Weszłam przypadkiem do sklepu społem a tam kosmetyki Joko! Nawet "nasza" baza pod cienie! I pudry, cienie itd, wszystko Byłam pewna, że w moim mieście w ogóle tych kosmetyków nie ma, do głowy mi nie przyszło, żeby szukać w tym sklepie - już wiem gdzie będę się zaopatrywać
no mi też się wydaje, ze wycofali

Asia tez bym prosiła zerkłabys na ten skład?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...demakijazu.htm

u mnie w ogóle autobusy jeżdżą jak chcą, lód normalnie na drogach

Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
Może stopniowo się przekona



Dzięki, poczytam napewno Tylko właśnie martwie się, ze na tym moim koncie może byc czesto pusto ale znacznie ułatwiłoby mi to sprawe np. z tym allegro bo nie mam jak nawet czegoś sprzedać [a mam sporo książek]
To Ci się fartnęło z tym sklepem
ja jej tam nie przekonuje


Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
dobrywieczor

dajcie mi w tylek, przez moja bezsennosc nie bylam w ten weekend na zjezdzie klade sie o 22-23 i wierce jak glupia do 4-5 rano!! a skonczyly mi sie srodki nasenne, w najgorszym momencie.

Karla: do mnie tez w koncu dotarlo BU, z poslizgiem, ale zawsze i jak tak sobie beltalam, mieszalam (a przy okazji jak bylam w 3city to sie nasluchalam, jak to ostatnio moje kolezanki z wydzialu pomadki wlasnie robia) i zatesknilam za moim starym kierunkiem

Aga: przesylka z all w 100% ok, bez zadnej pomylki a nawet gratisowo dostalam opakowanko na 'puder' z resztka jakiegos teraz tylko nie moge sie na odcien zdecydowac, mam 3 odcienie b.fajne i nie wiem ktory jest najlepszy... aha, ten intensiv czy jak mu tam jak dla mnie zbyt kryjacy jest, popatrze na allegro czy maja te 'inne' wersje i lece douczyc sie o mineralach zaraz

Mirelka: masz sliczna figure, szczupla, ale nie za chuda, super

no dobra, nadrobie sobie co tam naskrobalyscie
dziękuję za omplement

nadrabiaj


swoja drogą nie wiem gdzie szukac winowajcy tego jak ostatnio przesuszyła mi się cera...
minerały az tak mnie przesuszają

aa moze to mydełko
http://www.sklep.mydelko.pl/product_...roducts_id=271
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 19:32   #2393
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
To Ci się fartnęło z tym sklepem
Ciekawe co na to powie mój portfel?

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
Aga: przesylka z all w 100% ok, bez zadnej pomylki a nawet gratisowo dostalam opakowanko na 'puder' z resztka jakiegos teraz tylko nie moge sie na odcien zdecydowac, mam 3 odcienie b.fajne i nie wiem ktory jest najlepszy... aha, ten intensiv czy jak mu tam jak dla mnie zbyt kryjacy jest, popatrze na allegro czy maja te 'inne' wersje i lece douczyc sie o mineralach zaraz
Czyli mogę zamawiać Ale znając życie to ja też będę miała problem z dobraniem odpowiedniego koloru
Może się na razie wstrzymam bo po dzisiejszych zakupach przejrzałam stan konta i stwierdziłam, że powinnam trochę przystopować bo nawet tydzień nie minął od pensji a do następnej jeszcze sporo czasu

A tak w ogóle to wczoraj ze zdziwieniem stwierdziłam, że po tych tabsach od dermatologa mogłabym bez problemu używać podkładu w kremie - maznęłam się wczoraj i nic nie widać, skóra się nie łuszczy (jak to miała wcześniej w zwyczaju), twarz wygląda naturalnie - no po prostu super, kolejna rzecz, za którą będę tęsknić po odstawieniu tabsów - moja sucha i gładka skóra, bez błyszczenia i łuszczenia
Zabawne jest tylko to, że nie mogę za chiny znaleźć odpowiednio jasnego koloru - przejrzałam dziś w Rossmannie wszystko co miało tester i wszystko okazało się za ciemne
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 19:58   #2394
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

A może zerknęłabyś na skład tego czerwonego mleczka w KWC?
Zerknę w wolnej chwili, bo teraz to nie wiem, jak sie nazywam

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
dobrywieczor

dajcie mi w tylek
Daję Ci w tyłek
Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
Asia tez bym prosiła zerkłabys na ten skład?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...demakijazu.htm
Dobrze, ino potem
Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
swoja drogą nie wiem gdzie szukac winowajcy tego jak ostatnio przesuszyła mi się cera...
minerały az tak mnie przesuszają

aa moze to mydełko
http://www.sklep.mydelko.pl/product_...roducts_id=271
Myślę, że to mydło
Mydła generalnie są wysuszające, a dodatek glinki pewnie tym bardziej.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 20:06   #2395
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
Bełtać zawsze można sobie 'hobbystycznie'
A jak puder? Testowałaś już?
tak sie pocieszam

hmm, wlasciwie to jeszcze nie, dopiero go ubeltalam, a akurat jestem wymazana mineralami bo kolory testowalam swoja droga to wybralam dwa odcienie, sa wlasciwie idealne, tylko jeden cieplejszy, drugi chlodniejszy, w zaleznosci od stopnia naslonecznienia mojej cery i zrobilam maly eksperyment, wsypalam do pojemniczka te moje probki mineralow i zmieszalam z odrobina tego bambusa, wyszedl fajny puder sypki

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Czyli mogę zamawiać Ale znając życie to ja też będę miała problem z dobraniem odpowiedniego koloru
Może się na razie wstrzymam bo po dzisiejszych zakupach przejrzałam stan konta i stwierdziłam, że powinnam trochę przystopować bo nawet tydzień nie minął od pensji a do następnej jeszcze sporo czasu


Zabawne jest tylko to, że nie mogę za chiny znaleźć odpowiednio jasnego koloru - przejrzałam dziś w Rossmannie wszystko co miało tester i wszystko okazało się za ciemne
spokojnie ja wlasnie sie zastanawiam sie nad kupnem u tej pani pedzli, ale w sumie ze strony wyszlyby mi taniej.
co do odcieni to mam podobne problemy zima, dlatego te mineraly to naprawde fajna sprawa

aaaa, wlasnie odkrylam IDEALNY odcien rozu i co? oczywiscie nie ma go nigdzie juz w pelnym 'wymiarze', dlaczego??
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 20:15   #2396
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Zerknę w wolnej chwili, bo teraz to nie wiem, jak sie nazywam


Daję Ci w tyłek

Dobrze, ino potem

Myślę, że to mydło
Mydła generalnie są wysuszające, a dodatek glinki pewnie tym bardziej.
mówisz mydło?
a wiesz, ze wydaje mi się, ze faktycznie mnie podsusza...
a myslisz, ze do ciała by się nadało?


jak znajdziesz chwile czasu to wtedy zerknij

a teraz moze zbyt natarczywa jestem ale mam tez to mydlo i skład po angielsku, ale myslisz, ze ono tez moze podsuszac?
http://www.earthenglowminerals.com/c...rt/Itemid,103/

a teraz idę zajrzec do chemii, bo jutro sprawdzain, a znajac zycie zaraz zasne, bo spalam tylko 6 godzin
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 20:51   #2397
niby nic
Zakorzenienie
 
Avatar niby nic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 403
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ciekawe co na to powie mój portfel?

Czyli mogę zamawiać Ale znając życie to ja też będę miała problem z dobraniem odpowiedniego koloru
Może się na razie wstrzymam bo po dzisiejszych zakupach przejrzałam stan konta i stwierdziłam, że powinnam trochę przystopować bo nawet tydzień nie minął od pensji a do następnej jeszcze sporo czasu

A tak w ogóle to wczoraj ze zdziwieniem stwierdziłam, że po tych tabsach od dermatologa mogłabym bez problemu używać podkładu w kremie - maznęłam się wczoraj i nic nie widać, skóra się nie łuszczy (jak to miała wcześniej w zwyczaju), twarz wygląda naturalnie - no po prostu super, kolejna rzecz, za którą będę tęsknić po odstawieniu tabsów - moja sucha i gładka skóra, bez błyszczenia i łuszczenia
Zabawne jest tylko to, że nie mogę za chiny znaleźć odpowiednio jasnego koloru - przejrzałam dziś w Rossmannie wszystko co miało tester i wszystko okazało się za ciemne
A wiesz może po ile nasza baza stoi? bo jak sporo taniej niz na all z wysyłką to może ja też bym gdzies jej poszukała u siebie

Ja też ostatnio zaszalałam z zakupami, zostało mi jakieś 10 zł na ten miesiąc Dzisiaj kupiłam sobie bluzke, ale nie wiem czy nie wyglądam w niej jak kretyn i zastanawiam sie czy by nie opchąć jej komuś

Z tym podkładem to może być problem, ja już pisałam, ze nigdy nie moge nic znaleźć. Jedyny podkład to z sesique z natury, najjaśniejszy odcien, może warto spróbować bo jak nie podpasuje to kosztuje tylko 5 czy 6zł to nie będzie AŻ tak szkoda wyrzucić


Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
tak sie pocieszam

hmm, wlasciwie to jeszcze nie, dopiero go ubeltalam, a akurat jestem wymazana mineralami bo kolory testowalam swoja droga to wybralam dwa odcienie, sa wlasciwie idealne, tylko jeden cieplejszy, drugi chlodniejszy, w zaleznosci od stopnia naslonecznienia mojej cery i zrobilam maly eksperyment, wsypalam do pojemniczka te moje probki mineralow i zmieszalam z odrobina tego bambusa, wyszedl fajny puder sypki


spokojnie ja wlasnie sie zastanawiam sie nad kupnem u tej pani pedzli, ale w sumie ze strony wyszlyby mi taniej.
co do odcieni to mam podobne problemy zima, dlatego te mineraly to naprawde fajna sprawa

aaaa, wlasnie odkrylam IDEALNY odcien rozu i co? oczywiscie nie ma go nigdzie juz w pelnym 'wymiarze', dlaczego??
Ja testowałam ten puder [ja mam bez owsa] i jakoś nie zachwycił mnie, poddusza troche, robi 'ciasto' na twarzy, ale przetestuje jeszcze z minerałami
niby nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 21:17   #2398
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
no mi też się wydaje, ze wycofali
Ja się tak nie bawię To czego ja teraz będę używać??

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
swoja drogą nie wiem gdzie szukac winowajcy tego jak ostatnio przesuszyła mi się cera...
minerały az tak mnie przesuszają
Gdzieś mi się rzuciło w oczy, że minerały wysuszają, prawda to?

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Zerknę w wolnej chwili, bo teraz to nie wiem, jak sie nazywam
Biedna, Ala pewnie dała Ci nieźle popalić?

Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
A wiesz może po ile nasza baza stoi? bo jak sporo taniej niz na all z wysyłką to może ja też bym gdzies jej poszukała u siebie
U mnie była po 10,50 - niby 2 zeta więcej niż na allegro ale razem z przesyłką wyszło mi 14 zł czyli więcej - następną kupię już u siebie - jeśli jeszcze będzie

Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
Z tym podkładem to może być problem, ja już pisałam, ze nigdy nie moge nic znaleźć. Jedyny podkład to z sesique z natury, najjaśniejszy odcien, może warto spróbować bo jak nie podpasuje to kosztuje tylko 5 czy 6zł to nie będzie AŻ tak szkoda wyrzucić
Byłam ostatnio w Naturze, patrzyłam te podkłady ale akurat przy najjaśniejszym nie było testera - wkurza mnie brak testerów przy takich produktach
W sumie masz rację, jeśli będzie za ciemny to najwyżej stracę 5zł
Miałam kiedyś fajny podkład z Oriflame ale dawno go już nie widziałam - najjaśniejszy kolor porcelanowy - idealny Tylko wtedy przez tą skórę nie za bardzo mogłam go używać - ironia

Aha, krem do rąk okropny Jeszcze nigdy nie miałam takiego okropieństwa Najzabawniejsze jest to, że na opakowaniu jest napisane: "Jego kremowa, nietłusta i nieklejąca konsystencja szybko się wchłania i umożliwia łatwą aplikację". Jasne, g.... prawda - jest strasznie tłusty, okropnie się wchłania (jakby w ogóle) i długi długi czas po wtarciu mam całe tłuste ręce, taki tłusty film, szczególnie po wewnętrznej stronie dłoni - okropieństwo
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 22:08   #2399
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Hej

Mojej buźce nic się po nim nie dzieje, bardzo mi pasuje, najgorsze, że jak byłam dziś w Rossmannie to nigdzie tego mleczka nie widziałam, tylko to czerwone - czyżby wycofali? W dodatku za to moje płaciłam 8-9 zł a to czerwone kosztuje 14 - ja się tak nie bawię



A może zerknęłabyś na skład tego czerwonego mleczka w KWC?

[/COLOR]
Bielenda wycofuje stare prosukty, niestety, nad czym bardzo ubolewam, bo uwielbiałam starą wersję myjadła ogórkowego do twarzy i nie zdążyłam zrobić sobie zapasu

Sprawdziłam i porównałam składy tych mleczko-toników, stara wersja znacznie lepsza, dużo więcej ekstraktów.

Wygląda na to, że kolejna firma psuje swoje produkty

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Biedna, Ala pewnie dała Ci nieźle popalić?
Dała

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Byłam ostatnio w Naturze, patrzyłam te podkłady ale akurat przy najjaśniejszym nie było testera - wkurza mnie brak testerów przy takich produktach
W sumie masz rację, jeśli będzie za ciemny to najwyżej stracę 5zł
Miałam kiedyś fajny podkład z Oriflame ale dawno go już nie widziałam - najjaśniejszy kolor porcelanowy - idealny Tylko wtedy przez tą skórę nie za bardzo mogłam go używać - ironia
Ja mam mega jasny BB Cream, tylko nie mam jak próbek Wam podrzucić, chyba, że w strunie, bo nie wiem skąd pojemniczki wytrzasnąć.
Jakby podpasował, to pomogę zorganizować zakup, na dzień dzisiejszy na ebay jest oferta 2 szt za 30 zł lub pojedyńczo za 28 [ceny z wysyłkami].

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
a teraz moze zbyt natarczywa jestem ale mam tez to mydlo i skład po angielsku, ale myslisz, ze ono tez moze podsuszac?
http://www.earthenglowminerals.com/c...rt/Itemid,103/

a teraz idę zajrzec do chemii, bo jutro sprawdzain, a znajac zycie zaraz zasne, bo spalam tylko 6 godzin
Niby w opisie napisano, że nawilża, ale to nadal mydło, nie mam do nich zbyt wielkiego zaufania. Podejrzewam, że też wysusza.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 03:37   #2400
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cześć Minerałoholiczki ! O włosach aby nie zapomniałyście ?!


Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
Spróbuje napewno jeszcze jakiś innych jak ten sie nie sprawdzi po drugiej próbie, mam nadzieje, ze dzisiaj juz nie zapomne go użyc



Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
przyszedł dzis do mnie krem bielendy i jantar
Opowiadaj : co i jak !

Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
W ogóle wiecie czy za posiadanie konta w banku sie płaci?
Musisz przejść się po paru bankach, zapoznać się z ofertami i wybrać tą dla Ciebie najlepszą. Ja mam konto w AliorBanku. Nie płacę za nic, poza kartą do automatu {bodajże 5,oo zł. miesięcznie}. Jest tylko jeden mankament : "sygnałki" do internetowego przelewu bank ten przesyła na komórkę, a u mnie na wsi z zasięgiem baaardzo krucho. Ale poza tym jest ok . Co do "pustego" konta - nie wiem.

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
minerały az tak mnie przesuszają
a moze to mydełko
Myślę, że jedno i drugie. Większą winę "widzę" w mydełku.


Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Gdzieś mi się rzuciło w oczy, że minerały wysuszają, prawda to?
Prawda, oj - prawda !

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Chciałam być dzielna i zacząć pić siemie lniane. Taaak. pychota :wc:
Dzięki za miłe słowo !

Siemie lniane : z góry i z dołu przepraszam, ale mam coś z rycerza i nie umiem wstawiać adresów stron. Na wizażowej Dietetyce jest temat : "Fakty, mity i ciekawostki jedzeniowe". Jak dla mnie - ciekawy. W tym temacie wypowiedziało się parę osób właśnie na temat siemienia lnianego i sposobu jego przyrządzania. Zajrzyj . Z tego tematu dowiedziałam się m.in., że nie można łączyć pomidorów z ogórkami. Dla mnie była to nowa informacja i byłam bardzo zaskoczona, bo często do sałatek dodaję pomidor i ogórek. Skonsultowałam ze znajomą restauratorką. Skomentowała : najprawdziwsza prawda . Dowiedziałam się także, że tak modne ostatnio surowe otręby, które sypie się prawie do wszystkiego, mogą bardzo upośledzić przewód pokarmowy.
Jak widać : człowiek uczy się całe życie.

Asiu - Roztomiła - - toż to uroki bycia Mamą !

Iza - "podrzuć" namiar na "tą panią" od pędzli.

Miłego dnia życzę.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:04.