Małe prezenty dla gości weselnych - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-06, 19:43   #61
malma1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Prezenty dla gości weselnych

hej Dziewczyny,
przeczytalam wszystkie propozycje,
i musze potwierdzic, ze u mnie tez jest zwyczaj dziekowania pudełkiem ciasta z bilecikiem(naklejka na pudełku) przy zegnaniu Gosci.
Jednak od niedawna obserwuje zwyczaj drobnego podziekowania przy rozpoczeciu imprezy - tu te trobne migdalki i tym podobne. Z doswiadczenia - aniołki i słoniki nie wypalą. Byłam na takim weselu z aniołkami porcelanowymi kupionymi na allegro (Pani młoda opowiadała, że pakowała i robiła bileciki własnorecznie). Niestety mimo wydanych piniedzy, wiekszosc gosci ich po prostu nie wziela, zapomiala, nie chciala... wiele powodów.
Stad wniosek, że chyba lepsze pojedyncze Raffaelo wg mnie.
malma1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 10:17   #62
atrisale
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 189
Dot.: Prezenty dla gości weselnych

Ja byłam na kilku weselach gdzie świadkowie zaraz po ceremonii przy składaniu życzeń przed kościołem wręczali ładnie zapakowane słodkie upominki typu 4 migdałki w czekoladzie, raffaello, ferrero rocher. Mnie taka wersja najbardziej odpowiadała
atrisale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 11:23   #63
klarnetos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 331
Dot.: Prezenty dla gości weselnych

A mi te obrzydliwe lukrowane migdałki w ogóle nie smakują. To już zdecydowanie wolę opcję Rafaello lub Ferrero.
klarnetos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 11:32   #64
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Prezenty dla gości weselnych

Cytat:
Napisane przez klarnetos Pokaż wiadomość
A mi te obrzydliwe lukrowane migdałki w ogóle nie smakują. To już zdecydowanie wolę opcję Rafaello lub Ferrero.
A ja po ostatnim weselu zjadłam swoje i połowę migdałów TŻ-ta
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 20:25   #65
A taka jedna
Zakorzenienie
 
Avatar A taka jedna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 433
Dot.: Prezenty dla gości weselnych

My w czasie wesela zamierzamy podejść do każdej pary z winem z przyczepioną karteczką z podziękowaniem (taką,jak przy torebkach na prezent) i osobiście podziękować
Dla dzieci jakieś słodycze
__________________
Jeśli kopiuję, to tylko w punktach ksero,
Gdy ktoś powiela kogoś,
Uważam go za zero,
Mówię prawdę szczerą,
Bo nie lubię, gdy ktoś kłamie,
Służę pomocą, nie na każde zawołanie,
Mam własne zdanie i szereg racji,
Niezmienna niezależnie od miejsca, czasu i akcji


Reggae


BLESS!
A taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 21:29   #66
klarnetos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 331
Dot.: Prezenty dla gości weselnych

Cytat:
Napisane przez A taka jedna Pokaż wiadomość
My w czasie wesela zamierzamy podejść do każdej pary z winem z przyczepioną karteczką z podziękowaniem (taką,jak przy torebkach na prezent) i osobiście podziękować
Dla dzieci jakieś słodycze
Pomysł raczej z kosztowniejszych, ale na miejscu gościa bardzo bym się ucieszyła
klarnetos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 09:09   #67
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Prezenty dla gości weselnych

Cytat:
Napisane przez A taka jedna Pokaż wiadomość
My w czasie wesela zamierzamy podejść do każdej pary z winem z przyczepioną karteczką z podziękowaniem (taką,jak przy torebkach na prezent) i osobiście podziękować
Dla dzieci jakieś słodycze
przy dużej liczby gości koszty takich podziękowań są ogromne, ale często spotyka się jeszcze stary zwyczaj obdarowywania gości wódką weselną, więc widać, że młodzi przywiązują czasem do podziękowań bardzo dużą wagę.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-19, 11:07   #68
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Prezenty dla gości weselnych

poczytałam troszkę
sama chciałabym przygotować coś drobnego dla gości
na all zamówię pudełeczka z bilecikiem ale zastanawiam się co do środka - czy jakieś zwykłe cukierki będą w porządku?

bo szczerze - te migdały jakoś do mnie nie przemawiają
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 11:36   #69
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Prezenty dla gości weselnych

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
przy dużej liczby gości koszty takich podziękowań są ogromne, ale często spotyka się jeszcze stary zwyczaj obdarowywania gości wódką weselną, więc widać, że młodzi przywiązują czasem do podziękowań bardzo dużą wagę.
W moim regionie obdarowywanie gości wódką weselną jest praktykowane. Sama zamówię odpowiednią ilość w hurtowni. Gdzieś pojawiły się komentarze, że to jest prostackie i bla bla bla, jak dla mnie to zwyczaj, jak każdy inny.
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 12:00   #70
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Prezenty dla gości weselnych

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
poczytałam troszkę
sama chciałabym przygotować coś drobnego dla gości
na all zamówię pudełeczka z bilecikiem ale zastanawiam się co do środka - czy jakieś zwykłe cukierki będą w porządku?

bo szczerze - te migdały jakoś do mnie nie przemawiają
Oczywiście, że możesz włożyć do środka zwykłe cukierki ;ehem: fajne są trufle w czekoladzie bez papierków, owocowe, draże... możliwości jest sporo, praliny w papierkach, albo nawet zwykła mieszanka wedlowska, i tak zapakujesz to jednolicie w pudełeczka.

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
W moim regionie obdarowywanie gości wódką weselną jest praktykowane. Sama zamówię odpowiednią ilość w hurtowni. Gdzieś pojawiły się komentarze, że to jest prostackie i bla bla bla, jak dla mnie to zwyczaj, jak każdy inny.
Jeszcze się nie spotkałam z opinią, że jet to prostackie, choć nie wszędzie jest to praktykowane, to jednak przecież tak, jak piszesz, to jest zwyczaj, w dodatku dość stary. Nie widzę powodu, żeby z niego zrezygnować, jeżeli młodzi mają takie życzenie a jak ktoś uważa, że to prostackie, to niech takiej wódki nie bierze i już. Nie ma się co przejmować.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 12:06   #71
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Prezenty dla gości weselnych

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
Oczywiście, że możesz włożyć do środka zwykłe cukierki ;ehem: fajne są trufle w czekoladzie bez papierków, owocowe, draże... możliwości jest sporo, praliny w papierkach, albo nawet zwykła mieszanka wedlowska, i tak zapakujesz to jednolicie w pudełeczka.
bo jednak takie na wagę to troszkę taniej, a chciałabym żeby to było symboliczne
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-19, 13:15   #72
klarnetos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 331
Dot.: Prezenty dla gości weselnych

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
bo jednak takie na wagę to troszkę taniej, a chciałabym żeby to było symboliczne
Pewnie, że tak. Np. takie "Michałki" można kupić na wagę, a prawie każdy je lubi. Ewentualnie dla panów np. "Michałki", a dla pań "Tikitaki" bądź jakieś inne - wtedy mogą się wymienić
Migdałki mnie też nie przekonują, bo na ogół są lukrowane, a sporo ludzi nie lubi lukru - zabija on smak migdałka
Spotkałam się też z samodzielnym wypiekiem przez parę młodą maleńkich kruchych ciasteczek lub pierniczków w kształcie serduszek i pakowanie właśnie takich własnoręcznych wyrobów do pudełeczek bądź - opcja tańsza - do przezroczystej folii (celofanu) przewiązanej rafią (dostępną w sklepie za 5 zł). Tylko to już opcja bardziej pracowita aczkolwiek bardzo tania, sympatyczna i możliwa do przygotowania sporo wcześniej.
klarnetos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 13:26   #73
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Prezenty dla gości weselnych

Cytat:
Napisane przez klarnetos Pokaż wiadomość
Pewnie, że tak. Np. takie "Michałki" można kupić na wagę, a prawie każdy je lubi. Ewentualnie dla panów np. "Michałki", a dla pań "Tikitaki" bądź jakieś inne - wtedy mogą się wymienić
Migdałki mnie też nie przekonują, bo na ogół są lukrowane, a sporo ludzi nie lubi lukru - zabija on smak migdałka
Spotkałam się też z samodzielnym wypiekiem przez parę młodą maleńkich kruchych ciasteczek lub pierniczków w kształcie serduszek i pakowanie właśnie takich własnoręcznych wyrobów do pudełeczek bądź - opcja tańsza - do przezroczystej folii (celofanu) przewiązanej rafią (dostępną w sklepie za 5 zł). Tylko to już opcja bardziej pracowita aczkolwiek bardzo tania, sympatyczna i możliwa do przygotowania sporo wcześniej.
o Michałki faktycznie dobre są
zależy jakiej wielkości będzie pudełeczko - wtedy albo jeden większy można albo mniejsze różne włożyć

właśnie tak stwierdziłam że słodycze chociaż zjedzą a z migdałem nie będą wiedzieć co zrobić

o na wypieki to ja za leniwa chyba jestem
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 13:46   #74
klarnetos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 331
Dot.: Prezenty dla gości weselnych

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
o Michałki faktycznie dobre są
zależy jakiej wielkości będzie pudełeczko - wtedy albo jeden większy można albo mniejsze różne włożyć

właśnie tak stwierdziłam że słodycze chociaż zjedzą a z migdałem nie będą wiedzieć co zrobić

o na wypieki to ja za leniwa chyba jestem
Aha, tylko jak zdecydujesz się na czekoladowe cukierki, to zwróć uwagę na temperaturę jaką będą zapowiadali w dniu ślubu, żeby np. nie wieźć ich na salę w samochodzie przy tylnej szybie, załatwiając po drodze jeszcze parę rzeczy, jeśli na dworze będzie +25 Moja koleżanka miała takie czekoladki z ich zdjęciem dostępne na allegro i właśnie w ten sposób je załatwiła po prostu zapomniała o nich
klarnetos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 15:07   #75
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Prezenty dla gości weselnych

Cytat:
Napisane przez klarnetos Pokaż wiadomość
Aha, tylko jak zdecydujesz się na czekoladowe cukierki, to zwróć uwagę na temperaturę jaką będą zapowiadali w dniu ślubu, żeby np. nie wieźć ich na salę w samochodzie przy tylnej szybie, załatwiając po drodze jeszcze parę rzeczy, jeśli na dworze będzie +25 Moja koleżanka miała takie czekoladki z ich zdjęciem dostępne na allegro i właśnie w ten sposób je załatwiła po prostu zapomniała o nich
dzięki za cenną uwagę
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 13:39   #76
malgosia_23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 200
Dot.: Prezenty dla gości weselnych

Przeczytałam na jakimś portalu ślubnym, że prezenty, czy też podziękowania dla gości weselnych powinny być po pierwsze eleganckie a po drugie słodkie. Myślę, że ładnie zapakowane cukierki są bardzo ok

My będziemy dawać gościom ciasto, ale cały czas zastanawiam się nad migdałami. Wszyscy mi mówią, że to już będzie troszkę za dużo, ale mi bardzo podobają się te maleńkie pudełeczka z łakociami

A jeśli chodzi o wino to super pomysł, ale niestety przy dużych weselach dość kosztowny

Aniołki czy też słoniki na szczęście - też słyszałam, że goście zazwyczaj je zostawiają.
malgosia_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 15:48   #77
klarnetos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 331
Dot.: Prezenty dla gości weselnych

Cytat:
Napisane przez malgosia_23 Pokaż wiadomość
Przeczytałam na jakimś portalu ślubnym, że prezenty, czy też podziękowania dla gości weselnych powinny być po pierwsze eleganckie a po drugie słodkie.
Pierwsze słyszę, że powinny być słodkie.
Nasze nie były słodkie, a gościom bardzo się spodobały, bo poczuli się wyróżnieni, docenieni i potraktowani indywidualnie.
To chyba tak jak powinno się mieć coś starego, niebieskiego i tym podobne zabobony.
No albo artykuł był sponsorowany przez producenta migdałków
klarnetos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 15:51   #78
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Prezenty dla gości weselnych

liczy się gest moim zdaniem, nie ważne w jakiej będzie formie
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 16:02   #79
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Prezenty dla gości weselnych

Cytat:
Napisane przez klarnetos Pokaż wiadomość
(...)
To chyba tak jak powinno się mieć coś starego, niebieskiego i tym podobne zabobony.
No albo artykuł był sponsorowany przez producenta migdałków
Nie zapominaj o monetce w pantofelku, kryształku cukru i okruchu chleba w staniku i zakrytych butach oraz banknotach w kieszeni marynarki Pana Młodego
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 14:21   #80
controsenso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Prezenty dla gości weselnych

Witam! Ja miałam takie upominki na moim weselu w sierpniu i goście naprawde byli zachwyceni. Wszystkie te bombonierki najpierw były w specjalnie przygotowanym koszu zdobionym. Naprawde klasa i polecam . Jest w środku woreczek z migdałami. A ten delfin to piękny bryloczek na pamiątkę.DSCN1032.jpg

Edytowane przez controsenso
Czas edycji: 2011-01-12 o 21:11
controsenso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 11:37   #81
malgosia_23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 200
Dot.: Prezenty dla gości weselnych

Właśnie o czymś taki myślałam
A gdzie kupowałaś te delfinki?
malgosia_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 16:09   #82
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: Prezenty dla gości weselnych

A co myslicie zeby dac facetom małpke czystej a kobietkom malpke kolorowej wódki?
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 20:15   #83
controsenso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Prezenty dla gości weselnych

Ja tego nie robiłam, kupiłam gotowe i szukałam takich breloczków po weselu ale nigdzie nie znalazłam.
controsenso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 20:08   #84
malgosia_23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 200
Dot.: Prezenty dla gości weselnych

Cytat:
Napisane przez controsenso Pokaż wiadomość
Ja tego nie robiłam, kupiłam gotowe i szukałam takich breloczków po weselu ale nigdzie nie znalazłam.
A można wiedzieć gdzie kupowałaś?
malgosia_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 09:02   #85
aniak_1988
Raczkowanie
 
Avatar aniak_1988
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gdańsk/Toruń
Wiadomości: 63
Dot.: Prezenty dla gości weselnych

Cytat:
Napisane przez controsenso Pokaż wiadomość
Witam! Ja miałam takie upominki na moim weselu w sierpniu i goście naprawde byli zachwyceni. Wszystkie te bombonierki najpierw były w specjalnie przygotowanym koszu zdobionym. Naprawde klasa i polecam . Jest w środku woreczek z migdałami. A ten delfin to piękny bryloczek na pamiątkę.Załącznik 3663539

Cześć! Jeśli chodzi o te podziękowania to rozdawaliście je w trakcie wesela? Bo zastanawiałam się właśnie czy je rozdawać czy np. położyć dla każdego na stole przy winietce?
aniak_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 09:37   #86
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: Prezenty dla gości weselnych

My będziemy rozdawać na zakończenie imprezy, jak każdy będzie wychodził
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 20:58   #87
controsenso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Prezenty dla gości weselnych

Znam Panią która je wykonuje na zamówienie, moge podać numer.Wiem że ma różne modele. Co do rozdawania, my rozdaliśmy gościom przy pożegnaniu, ale przez cały czas kosz stał na widoku bo wyglądały naprawde pięknie A na żywo są zdecydowanie ładniejsze niż na tym zdjęciu!

Edytowane przez controsenso
Czas edycji: 2011-01-17 o 21:02
controsenso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 13:46   #88
malgosia_23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 200
Dot.: Prezenty dla gości weselnych

Cytat:
Napisane przez controsenso Pokaż wiadomość
Znam Panią która je wykonuje na zamówienie, moge podać numer.Wiem że ma różne modele. Co do rozdawania, my rozdaliśmy gościom przy pożegnaniu, ale przez cały czas kosz stał na widoku bo wyglądały naprawde pięknie A na żywo są zdecydowanie ładniejsze niż na tym zdjęciu!
Proszę bardzo o ten numer na pw
malgosia_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 13:00   #89
malutek02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Smile Podziekowania dla gosci

1377998507 - Kopia.jpg
co wybrac na prezet dla gosci weselnych
znalazłam cos takiego ale nEw wiem czy to dobry pomysł
pomóżcie
malutek02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 13:25   #90
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: Podziekowania dla gosci

Nie gniewaj się na mnie ale gdybym ja takiego aniołka dostała w ramach podziękowania to wylądowałby na 100% na dnie szuflady.
Jak dla mnie jest lepszym rozwiązaniem płytką z dobrze opracowanym pokazem fotek z wesela.
Ja coś takiego zrobiłam - kupiła pudełka na płytkę, z przodu dałam ślubną naszą fotkę, z tyłu podziękowanie wydrukowane na ładnym papierze.

Szkoda pieniążków na takiego rodzaju podziękowanie.
No ale decyzja należy do Ciebie

O takie pudełko:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pudelko_na_plytki_DVD_czarne_super_slim_7mm_.jpg (6,4 KB, 35 załadowań)
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-12 11:58:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.