Co dać rodzicom na podziękowania za wesele? - wątek zbiorczy - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-15, 21:05   #421
Tygrysek_aa
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek_aa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-g
Wiadomości: 1 312
Dot.: prezent dla rodziców na weselu - co polecacie

hej-my daliśmy Rodzicom kwiaty (w kwiaciarni, gdzie braliśmy mój bukiet ślubny, butonierkę dla męża oraz kompozycję pod ołtarz do kościoła-za resztę kwoty babeczka zrobiła 2 przepiękne i oryginalne bukiet
oraz takie ramki http://allegro.pl/ramka-obrotowa-z-t...400703150.html z wygrawerowanym podziękowaniem , datą i naszymi imionami.
Tatowie dostali jeszcze na poprawinach prezenty (jako,że jeden miał urodziny, a drugi imieniny w okolicach daty naszego ślubu)- butelkę alkoholu, życzenia od Nas i gromkie sto lat od wszystkich gości-byli zaskoczeni, bo chyba myśleli,że w ferworze imprezy zapomnimy o nich
__________________

"Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł zaczyna."

(Heinrich Heine)
Tygrysek_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 18:17   #422
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: prezent dla rodziców na weselu - co polecacie

Ja też myśle o koszach słodkości itp jak większośc tutaj
Ale bardzo spodobał mi się pomysł o jakimś day spa dla mam - rewelacja.
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 18:19   #423
wioletaona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 90
Dot.: prezent dla rodziców na weselu - co polecacie

obojętnie co kupisz - rodzice raczej będą zadowoleni. a może zbiór jakiś zdjęć z waszego życia ? jeśli jeszcze ich nie porobiłaś to zacznij już od dzisiaj i wybierz te najciekawsze, które mogłabyś im podarować. będzie wspaniała pamiątka !
wioletaona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 18:22   #424
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: prezent dla rodziców na weselu - co polecacie

A może do kosza/ kwiatów dołożyć np bilety do teatru/ opery co tam lubią, na pewno byliby miło zaskoczeni
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 18:44   #425
izuljanka
Zadomowienie
 
Avatar izuljanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 376
Dot.: prezent dla rodziców na weselu - co polecacie

my zdecydowaliśmy się dać rodzicom kosze delikatesowe
izuljanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 22:27   #426
krota
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 88
Dot.: prezent dla rodziców na weselu - co polecacie

a skąd w ogóle zwyczaj dawania rodzicom prezentów po ślubie? mi się wydawało, że to para młoda dostaje prezenty z okazji ślubu a nie robi je rodzicom, chrzestnym (no i jak się dowiedziałam na tym forum) także gościom
krota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 22:52   #427
hania207
Zakorzenienie
 
Avatar hania207
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6 465
Dot.: prezent dla rodziców na weselu - co polecacie

Cytat:
Napisane przez izuljanka Pokaż wiadomość
my zdecydowaliśmy się dać rodzicom kosze delikatesowe
a mi sie ten pomysł nie podoba
po pierwsze słodycze maja na codzien, a po drugie zjedza i nie zostanie po tym nic ( co najwyżej zbedne kilogramy)
moim zdaniem prezent dla rodzicow ma byc pamiątka

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

Cytat:
Napisane przez krota Pokaż wiadomość
a skąd w ogóle zwyczaj dawania rodzicom prezentów po ślubie? mi się wydawało, że to para młoda dostaje prezenty z okazji ślubu a nie robi je rodzicom, chrzestnym (no i jak się dowiedziałam na tym forum) także gościom
u mnie tez sie nigdy nie dawalo prezentow gosciom, ja tez nie bede tego praktykowac
__________________





hania207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-17, 11:15   #428
basienka666
Raczkowanie
 
Avatar basienka666
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 207
Dot.: prezent dla rodziców na weselu - co polecacie

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
basienka666 bardzo fajny pomysł podoba mi się a wstawialiście to w jakiś koszyk czy tak po prostu luzem zawinęliście folią? i czy to się nie powywracało? Jak możesz to napisz jeszcze jaki jest mniej więcej koszt takiej paczki
A może orientujecie się gdzie można by było zamówić taki gotowy kosz z winem, słodyczami ewentualnie kawą i herbatą? Wydaje mi się, że kiedyś widziałam jakiś kosz z Liptonem w Realu ale nie wiem czy to stało może tylko jako ozdoba... Muszę się spytać jak będę. Bo fajnie by było, żeby to jakoś fajnie złożyć i delikatnie udekorować, a z moimi zdolnościami to wstyd by było to rodzicom pokazać
My cały podarunek robiliśmy sami: herbty i kawy kupiliśmy w herbaciarni, rodzice ucieszyli sie, że w końcu wypiją prawdziwe herbaty i kawy, a nie śmieci, które piją na codzień typu lipton itp. Herbata kosztuje 14-22zł/100g, a kawa 10-14zł/100g (w tym miejscu, co my kupowaliśmy, czyli Warszawa). Do tego do paczki było wino: chrzestni dostali Mołdawskie półsłodkie, a rodzice dostali Martini (moi uwielbiają czerwone, męża białe). Folię do zapakowania kupiliśmy w kwiaciarni. Żeby to wszystko stało stabilnie to kupiliśmy podkładki korkowe i na nich ustawiliśmy w centralnym miejscu wino a dookoła niego poustawialiśmy kawy i herbaty. Na zdjęciu szczegóły.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg prezenty dla rodzicow.jpg (28,1 KB, 311 załadowań)
__________________
10 lipiec 2010r.
basienka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 15:07   #429
badziabadzia
Zakorzenienie
 
Avatar badziabadzia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 587
Dot.: prezent dla rodziców na weselu - co polecacie

Cytat:
Napisane przez Atila Pokaż wiadomość
My wręczyliśmy naszym rodzicom kwiaty i po takim prezencie:

http://allegro.pl/podziekowania-dla-...406382429.html

Ramka jest bardzo ładna, gustowna - rodzicom bardzo sie podoba
ramka bardzo ładna sama sie nad czyms takim zastanawiam
badziabadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 16:39   #430
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: co dać rodzicom na podziękowanie za wesele?

Cytat:
Napisane przez Ania843 Pokaż wiadomość
My zastanawiamy się nad takimi koszulkami + bukiet
Moi dostali podobne na dzień matki i ojca w tamtym roku Zamawiałam przez allegro i zadowolona jestem, bo rodzice chodzą w nich, kolor się nie spiera, motyw nie odkleja ani żadnych problemów póki co nie ma

Nam chodzą różne rzeczy po głowie, ale nie chcemy dawać im żadnej tandety, która będzie stała na półce i tylko kurz zbierała. Myślimy o albumach ze zdjęciami z dzieciństwa aż po teraz, ewentualnie zrobić to w formie foto książki. Jeszcze zastanawiamy się, którą opcję wybierzemy. Chciałabym coś jeszcze do tego dołożyć tylko nie wiem co...
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 18:43   #431
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: prezent dla rodziców na weselu - co polecacie

Cytat:
Napisane przez amandi84 Pokaż wiadomość
A może do kosza/ kwiatów dołożyć np bilety do teatru/ opery co tam lubią, na pewno byliby miło zaskoczeni
Genialne! Zastosuję i dzięki za pomysł. ))
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 19:27   #432
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: prezent dla rodziców na weselu - co polecacie

Cytat:
Napisane przez sammi24 Pokaż wiadomość
My z TŻtem kombinowaliśmy z 2 miesiące co kupić rodzicom, ostatecznie daliśmy wazony z grawerem "Kochani rodzice, dziękujemy Wam za wsparcie w każdej chwili naszego życia" z delikatnym ornamentem roślinnym (nie chcieliśmy, żeby właśnie wyszło kiczowato, bo tych różnych wierszyków to już przetrawić nie mogłam) i bukiet kwiatów z kremowych róż i eustom i muszę Wam powiedzieć, że nie żałujemy. Bukiety trafiły prosto do wazonów, potem rodzice każdego z nas zasuszyli te bukiety i stoją teraz na komodach w wazonie, wyglądają pięknie, moja mama dołożyła tam jeszcze jakieś suszone gałązki i w ogóle jest bajka
Nam dziś właśnie przyjechały wazony, duże i pięknie wygrawerowane. Do środka jakaś kompozycja i będzie pięknie
Cytat:
Napisane przez hania207 Pokaż wiadomość
a mi sie ten pomysł nie podoba
po pierwsze słodycze maja na codzien, a po drugie zjedza i nie zostanie po tym nic ( co najwyżej zbedne kilogramy)
moim zdaniem prezent dla rodzicow ma byc pamiątka

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------



u mnie tez sie nigdy nie dawalo prezentow gosciom, ja tez nie bede tego praktykowac
A ja myślę, że prezenty dla gości to miły gest, coś małego taniego ale liczy sie gest...
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 22:44   #433
aniamu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9
Dot.: Co dać rodzicom na podziękowania za wesele? - wątek zbiorczy

My podziękowanie zrobiliśmy zaraz po pierwszym tańcu. Uznaliśmy, że na oczepinach Goście są już nieco "rozkojarzeni"
Wybraliśmy takie Dyplomy

http://www.podziekowanierodzicom.pl/


Przeczytaliśmy podczas podziękowań każdemu Rodzicowi po 3 przedmioty. Wybieraliśmy przedmioty na dyplomy po kontem charakteru i naszych wspólnych historii z Rodzicami. Wszyscy byli wzruszeni, ale też było bardzo wesoło.

Wybrałam np. dla mojego Taty przedmiot Wizaż, gdyż jak byłam mała czesał mi kucyki do szkoły

Na koniec zatańczyliśmy z naszymi Rodzicami. Bez żadnych kółeczek wokół z Gości Firma, która to robi jest elastyczna jeżeli chodzi o przedmioty możecie wymyślać swoje lub wybrać z ich listy.

Dyplom ukończenia studiów rodzicielskich i przeniesienie Rodziców do klasy TEŚCIÓW zrobiło furorę. Na koniec mój mąż zażartował, że za jakiś czas przeniesiemy ich do klasy Dziadków
aniamu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 00:16   #434
izotropia
Rozeznanie
 
Avatar izotropia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 726
Dot.: Co dać rodzicom na podziękowania za wesele? - wątek zbiorczy

My chyba klasycznie podarujemy kosze z kwiatami i zatańczymy w kółeczku (ale nie do utworu cudownych rodziców mam, szukamy czegoś innego co nam się spodoba)
a jakiś czas po weselu wywołamy zdjęcia, kupimy ramki... i podarujemy rodzicom
izotropia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 15:12   #435
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Co dać rodzicom na podziękowania za wesele? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aniamu Pokaż wiadomość
My podziękowanie zrobiliśmy zaraz po pierwszym tańcu. Uznaliśmy, że na oczepinach Goście są już nieco "rozkojarzeni"
Wybraliśmy takie Dyplomy

http://www.podziekowanierodzicom.pl/


Przeczytaliśmy podczas podziękowań każdemu Rodzicowi po 3 przedmioty. Wybieraliśmy przedmioty na dyplomy po kontem charakteru i naszych wspólnych historii z Rodzicami. Wszyscy byli wzruszeni, ale też było bardzo wesoło.

Wybrałam np. dla mojego Taty przedmiot Wizaż, gdyż jak byłam mała czesał mi kucyki do szkoły

Na koniec zatańczyliśmy z naszymi Rodzicami. Bez żadnych kółeczek wokół z Gości Firma, która to robi jest elastyczna jeżeli chodzi o przedmioty możecie wymyślać swoje lub wybrać z ich listy.

Dyplom ukończenia studiów rodzicielskich i przeniesienie Rodziców do klasy TEŚCIÓW zrobiło furorę. Na koniec mój mąż zażartował, że za jakiś czas przeniesiemy ich do klasy Dziadków
Spodobał mi się ten pomysł, szczerze mówiąc nie spotkałam się jeszcze z takimi dyplomami.Szkoda ,że juz po jestem, ale może na inną okazję kto wie
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 15:37   #436
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Co dać rodzicom na podziękowania za wesele? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aniamu Pokaż wiadomość
My podziękowanie zrobiliśmy zaraz po pierwszym tańcu. Uznaliśmy, że na oczepinach Goście są już nieco "rozkojarzeni"
Wybraliśmy takie Dyplomy

http://www.podziekowanierodzicom.pl/


Przeczytaliśmy podczas podziękowań każdemu Rodzicowi po 3 przedmioty. Wybieraliśmy przedmioty na dyplomy po kontem charakteru i naszych wspólnych historii z Rodzicami. Wszyscy byli wzruszeni, ale też było bardzo wesoło.

Wybrałam np. dla mojego Taty przedmiot Wizaż, gdyż jak byłam mała czesał mi kucyki do szkoły

Na koniec zatańczyliśmy z naszymi Rodzicami. Bez żadnych kółeczek wokół z Gości Firma, która to robi jest elastyczna jeżeli chodzi o przedmioty możecie wymyślać swoje lub wybrać z ich listy.

Dyplom ukończenia studiów rodzicielskich i przeniesienie Rodziców do klasy TEŚCIÓW zrobiło furorę. Na koniec mój mąż zażartował, że za jakiś czas przeniesiemy ich do klasy Dziadków
Myślę, że to świetny pomysł, osobiście myślałam, żeby zrobić podziękowania przed pierwszym tańcem.
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 16:08   #437
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: Co dać rodzicom na podziękowania za wesele? - wątek zbiorczy

A ja wczoraj przypomniałam sobie o pewnej stronie i znalazłam coś na co się raczej zdecyduję.. Na początku myśłałam o jakimś koszu, ale ta wizja mnie nei przekonuje do końca.

Otóż będą to czekoladki jak na focie. Naprawdę gustowne i nie wątpię, że pyszne Na pudle wygrawerować można tekścik (do tego pewnei cos wyskokowego wysokogatunkowego i bileciki do teatru, co by tez się zrelaksowali po przygotowaniach, kiedy my wyjedziemy w podróż poślubną ).

Chcę tą pierwszą z dwoma szufladkami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0203-PLXXXX_popup.jpg (99,3 KB, 183 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0207-PLXXXX.jpg (22,8 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0204-PLXXXX_small.jpg (14,1 KB, 84 załadowań)
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 16:52   #438
aniamu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9
Dot.: Co dać rodzicom na podziękowania za wesele? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Spodobał mi się ten pomysł, szczerze mówiąc nie spotkałam się jeszcze z takimi dyplomami.Szkoda ,że juz po jestem, ale może na inną okazję kto wie
Zawsze pozostaje klasa DZIADKÓW

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Myślę, że to świetny pomysł, osobiście myślałam, żeby zrobić podziękowania przed pierwszym tańcem.
My wybraliśmy po pierwszym tańcu, gdyż tańcem bardziej się stresowałam. Wydaje mi się, że przed też będzie bardzo fajnie
aniamu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 18:00   #439
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Co dać rodzicom na podziękowania za wesele? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aniamu Pokaż wiadomość
My wybraliśmy po pierwszym tańcu, gdyż tańcem bardziej się stresowałam. Wydaje mi się, że przed też będzie bardzo fajnie
Myślę, że jednak zrobimy przed pierwszym tańcem, bo po nim goście tradycyjnie ruszą na parkiet. Na początku chciałam zrobić przy błogosławieństwie, ale moi rodzice zasłużyli na publiczne okazanie wdzięczności, (rodzice TŻta średnio, ale to inna bajka). Też się obawiam, że przy podziękowaniach robionych po oczepinach nie będzie już tego efektu.
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 11:58   #440
Aneksss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 153
Dot.: Co dać rodzicom na podziękowania za wesele? - wątek zbiorczy

ja generalnie w ogole nie lubie takich akcji, tanczenie za rece w koleczku i ach i och, wiem, ze przyszli tesciowie licza na podziekowanie, wiec COS musze wymyslec, ale nie wiem co....
odpadaja kosze, bizuteria, dyplomy, albumy ze zdjeciami...
chcialabym to zrobic jakos inaczej, ale nie wiem jak. nie chce piosenki cudownych rodzicow mam i innych takich....
Macie jakies niebanalne pomysly???
Aneksss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 11:57   #441
Anduina
Raczkowanie
 
Avatar Anduina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 287
Dot.: Co dać rodzicom na podziękowania za wesele? - wątek zbiorczy

A czy taki pomysł już był?
Bo ja ostanio właśnie wpadłam na takie bombonierki przy wertoaniu internetu

http://inspiracje.jurkowscy.eu/2011/...ie-w-kosciele/
__________________
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrtyobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką


Wymiana książkowia
Anduina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 13:41   #442
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Co dać rodzicom na podziękowania za wesele? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aniamu Pokaż wiadomość
My podziękowanie zrobiliśmy zaraz po pierwszym tańcu. Uznaliśmy, że na oczepinach Goście są już nieco "rozkojarzeni"
Wybraliśmy takie Dyplomy

http://www.podziekowanierodzicom.pl/


Przeczytaliśmy podczas podziękowań każdemu Rodzicowi po 3 przedmioty. Wybieraliśmy przedmioty na dyplomy po kontem charakteru i naszych wspólnych historii z Rodzicami. Wszyscy byli wzruszeni, ale też było bardzo wesoło.

Wybrałam np. dla mojego Taty przedmiot Wizaż, gdyż jak byłam mała czesał mi kucyki do szkoły

Na koniec zatańczyliśmy z naszymi Rodzicami. Bez żadnych kółeczek wokół z Gości Firma, która to robi jest elastyczna jeżeli chodzi o przedmioty możecie wymyślać swoje lub wybrać z ich listy.

Dyplom ukończenia studiów rodzicielskich i przeniesienie Rodziców do klasy TEŚCIÓW zrobiło furorę. Na koniec mój mąż zażartował, że za jakiś czas przeniesiemy ich do klasy Dziadków

dzięki za super pomysł właśnie je kupiłam
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 09:30   #443
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Co dać rodzicom na podziękowania za wesele? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Anduina Pokaż wiadomość
A czy taki pomysł już był?
Bo ja ostanio właśnie wpadłam na takie bombonierki przy wertoaniu internetu

http://inspiracje.jurkowscy.eu/2011/...ie-w-kosciele/

Ja kiedyś te czekoladki kupiłam mojemu narzeczonemu.. nie pamiętam już jaka to była okazja ale przepyszne. Znajdziecie je albo na allegro albo na www.upominkidlarodzinki.p l / www.elanosweet.pl
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 17:59   #444
regina134
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: co dać rodzicom na podziękowanie za wesele?

Cytat:
Napisane przez Ania843 Pokaż wiadomość
www.koszulki.com
juz z tego sklepu kiedyś zamawiałam, szybki termin realizacji mają i byłam zadowolona
Tego nie widziałam, ale za✂✂✂isty pomysł Pozdrowienia !

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez shanaz Pokaż wiadomość
Jakoś zaleciało reklamą...
Na Allegro pojawiły się inne rzeźbione świece - też ładne, spod Krakowa i nie produkcji Artufex. Także można coś wybrać ;-) Naprawdę polecam ! Reklamy to można obejrzeć na Polsacie co 20 min Z pozdrowieniami

Rega
regina134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 11:14   #445
margerita090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 128
Dot.: co dać rodzicom na podziękowanie za wesele?

Ja mam ambicje nauczyć się grać na gitarze i stąd pomysł że napiszemy piosenkę rodzicom i wspólnie ja zaśpiewamy a ja zagram na gitarze... to jakiejś znanej melodii napiszemy nowe słowa... Moim zdaniem lepszy pomysł niż kolejne wesele z tańcem do " Cudownych rodziców mam"
margerita090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 07:47   #446
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Co dać rodzicom na podziękowania za wesele? - wątek zbiorczy

Ja zastanawiam się nad grawerowanymi długopisami. Eleganckie, myślę, że oryginalne i praktyczne.
Chcemy też zaśpiewać im piosenkę, nie wiem jednak jaką. Z całą sympatią do "Cudownych rodziców mam" jest zbyt oklepane. Może sami napiszemy piosenkę. Mój TŻ komponuje, ja tam mogę co najwyżej wykonać
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 09:28   #447
ninitoja
Rozeznanie
 
Avatar ninitoja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 782
Dot.: Co dać rodzicom na podziękowania za wesele? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez margerita090 Pokaż wiadomość
Ja mam ambicje nauczyć się grać na gitarze i stąd pomysł że napiszemy piosenkę rodzicom i wspólnie ja zaśpiewamy a ja zagram na gitarze... to jakiejś znanej melodii napiszemy nowe słowa... Moim zdaniem lepszy pomysł niż kolejne wesele z tańcem do " Cudownych rodziców mam"
Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
Ja zastanawiam się nad grawerowanymi długopisami. Eleganckie, myślę, że oryginalne i praktyczne.
Chcemy też zaśpiewać im piosenkę, nie wiem jednak jaką. Z całą sympatią do "Cudownych rodziców mam" jest zbyt oklepane. Może sami napiszemy piosenkę. Mój TŻ komponuje, ja tam mogę co najwyżej wykonać
Bardzo fajne i wyjątkowe pomysły . My jeszcze nie mamy pomysłu na prezenty dla rodziców, ale nie chcę żeby to były kosze kwiatów, lecz coś albo przydatnego, albo jakąś wyjątkową pamiątkę (lub jedno i drugie).
__________________
15.08.2003 -
12.03.2010 -
20.08.2011 -


ninitoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 20:24   #448
Mediona
Zadomowienie
 
Avatar Mediona
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 996
Dot.: Co dać rodzicom na podziękowania za wesele? - wątek zbiorczy

Wszystko fajne tylko kazdy musi wybrać cos dla siebie. Mi podobają sie berdzo te szkatułki z czekoladkami dla mamy a dla taty to chyba jakiegoś fajnego whisky ale taką fajną ale to sie jeszce zobaczy
Mediona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 07:19   #449
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Co dać rodzicom na podziękowania za wesele? - wątek zbiorczy

Jest dużo różnych, fajnych pomysłów na prezet dla rodziców...
Jeżeli wasi rodzice lubią dobrą kawe, mogę Wam polecić lavazze - ziarnista albo mielona... Na allegro jest ona bardzo tania w porównaniu do cen w sklepach, np. w media markt kosztuje 99,00 zł a w bomi 119,00 zł. Do tego można dokupić filiżaneczki (capuccino)...
Polecam Lavazza Rossa...
Podaję link do allegro:
http://allegro.pl/listing.php/search...&change_view=1

Można też dokupić fajne herbatki albo lipton, dilmah albo inne
http://allegro.pl/listing.php/search...&change_view=1

http://allegro.pl/ekskluzywne-pudelk...0.html#gallery

http://allegro.pl/listing.php/search...&change_view=1

Polecam też zakupy u użytkownika Skworcu, ma bardzo dobre przyrawy, herbatki, orzechy i inn przysmaki:
http://allegro.pl/show_user_auctions...&change_view=1

Można też kupić słodycze, ładnie zapakowane, ładnie przyzdobione, inne niż te dostępne w sklepach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ScreenShot094.jpg (23,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ScreenShot095.jpg (11,7 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ScreenShot096.jpg (29,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ScreenShot087.jpg (31,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ScreenShot088.jpg (34,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ScreenShot089.jpg (31,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ScreenShot090.jpg (31,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ScreenShot093.jpg (25,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ScreenShot092.jpg (146,9 KB, 6 załadowań)
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 07:26   #450
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Co dać rodzicom na podziękowania za wesele? - wątek zbiorczy

Można zrobić rodzicom fotokolaż
http://www.fotokolaz.pl/

Można dać fotoksiążkę z waszymi wspólnymi zdjęciami...

Można zafundować weekend w górach, bilety do kina, bilety do aqua parku, bilety do opery, teatru, są prze różne możliwości

Dla tych co wiecej chcą wydać, mogą rodzicom zafundować weekend w spa lub lot balonem

Tutaj są bardzo fajne pomysły na prezent

www.goldengift.pl
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ScreenShot097.jpg (36,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ScreenShot098.jpg (40,4 KB, 3 załadowań)
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-06 10:54:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.