wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-21, 09:22   #151
Solvency
Raczkowanie
 
Avatar Solvency
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 163
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Cytat:
Napisane przez Sawa83 Pokaż wiadomość
Przepraszam, absolutnie nie chciałam nikogo karcić Sama nawet nie zrobię całej Chodakowskiej a dziewczyny tutaj robią i nie czuję się naciskana. Każdy robi tyle ile może.
Chodziło mi tylko o to, że dzięki tej przerwie do której mnie przekonałyście, mięśnie się zregenerowały i teraz to co robiłam wcześniej z ogromnym wysiłkiem teraz przychodzi mi dużo łatwiej.
Jeszcze raz przepraszam jeśli poczułaś się urażona, ale zupełnie nie było moją intencją :-*
Nie ma problemu, damy radę

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Ja wczoraj rest, dziś będzie kiepsko - kobiece sprawy, ale zrobiłam 70 przysiadów, 20 minut skalpela, a potem stwierdziłam, że nie dam rady i zrobiłam tabatę na orbitreku, a teraz zdechnę...
czy któraś z Was robiła hiit na orbitreku?
Solvency jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 10:34   #152
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Cześć, dziewczynki! Ja już po treningu. Zrobiłam dzisiaj pierwszy raz skalpel. Mam takie mieszane uczucia teraz, z jednej strony czuję, że ciało pracowało, a z drugiej pierwsza połowa programu bardziej przypomina rozgrzewkę. Ale na pewno jeszcze wrócę do niej, bo ćwiczenia na nogi są super. Normalnie bolały mnie nogi jak robiłam. Prawda, są prawie takie same co w pilatesie, nawet z tym robieniem kółka, no i na brzuch z podniesionymi nogami i machaniem rąk to jest the hundred pilatesowy Chciałam jeszcze coś zrobić, ale narzeczony obudził się i przyszedł, a ja nie mogę przy nim ćwiczyć, bo śmieje się ze mnie i nie mogę normalnie nic robić. Dlatego zrobiłam szybki stretching 8-minutowy https://www.youtube.com/watch?v=oxb516Ptfzw
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 10:42   #153
Sawa83
Raczkowanie
 
Avatar Sawa83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 172
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Ja właśnie po ćwiczonkach jestem. Myślałam już że sobie odpuszczę, bo jakoś tak się słabo czułam i nawet mąż sugerował żebym sobie dała dziś spokój. No ale wczoraj miałam dzień wolny od ćwiczeń więc już nie chciałam się jeszcze bardziej rozleniwiać i jakoś się zmusiłam. Dobrze mi to w sumie zrobiło, bo poczułam przypływ energii Swoją drogą pot mi się lał po czole strumieniami a jak położyłam się na macie do końcowej części to aż mi kropla potu do oka wpadła :-P
Zostawiłam sobie na wieczór jeszcze kilka ćwiczeń na macie na nogi.

Z jedzeniem dziś póki co ok (manna z jagodami, kanapka z wędzoną makrelą, kanapka z twarogiem, rzodkiewką i szczypiorkiem, mała miseczka barszczu ukraińskiego) a na obiad będzie ryż i pieczony udzik z kurczaka a co do tego to się zobaczy, ale pewnie brokuł, może tarta marchewka. Za to wczoraj druga połowa dnia nie wyglądała za dobrze (mimo iż oparłam się słodyczom), ale na szczęście nie wypadłam z toru i dziś staram się żeby było już dobrze.

Cytat:
Napisane przez zaksy Pokaż wiadomość
Chciałam jeszcze coś zrobić, ale narzeczony obudził się i przyszedł, a ja nie mogę przy nim ćwiczyć, bo śmieje się ze mnie i nie mogę normalnie nic robić.
Kilka dni temu jak robiłam plank to mąż przyszedł i zaczął mnie po pupie klepać. Okropnie irytujące to było, ale nawet nie miałam jak go pacnąć bo i ręce i nogi zajęte a ledwo mogłam mówić przez zaciśnięte zęby, bo już połowa czasu była za mną Też wolę ćwiczyć jak nikogo nie ma.

_____

A ja już po drugiej części ćwiczeń i po kolacji. Zjadłam jajecznicę z 3 jajek i kanapkę z pomidorem. Zazwyczaj jem z dwóch jajek, ale ostatnim razem dzieci mi podjadały, więc tym razem chciałam się zabezpieczyć na taką okoliczność, żeby nie być potem głodną. Niestety dziś pies z kulawa nogą nie chciał jej zjeść, więc musiałam spałaszować całą sama.

Edytowane przez Sawa83
Czas edycji: 2015-02-21 o 17:18
Sawa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 19:06   #154
gigab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 25
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

jak to mówią pierwsze zacznij ćwiczyć a dopiero po 20 dniu pisz jak jest..to najlepiej działa początek zawsze jest pełen zapału a później (wiem tez troszkę po sobie)
gigab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 20:29   #155
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Witam Dziewczyny! Widzę, że wyzwanie od 16.02. Co prawda, mamy już dziś 21. ale może przyjmiecie mnie jeszcze do grona?

Co jakiś czas postanawiam wziąć się za siebie i schudnąć i...jakoś nie wychodzi. Regularnie nie ćwiczyłam NIGDY. Tak wiem, to smutne i żałosne. Mąż-kanapnik też w tym nie pomaga
Ale dosyć tego, dla zdrowia ciała i umysłu muszę coś ze sobą zrobić.

W te lato będę wyglądać jak nigdy - to mój cel. Moim ideałem jest osiągnięcie stanu pt. "uwielbiam się ruszać i zdrowo odżywiać". A tak krótkoterminowo: do 16 marca chciałabym zrzucić 3 kg.

Suche fakty o mnie:
-161 cm
-59 kg
-wielki cellulit na tyłku i udach odkąd pamiętam
-obwód w brzuchu większy niż w cyckach (nie mam małych cycków
-falujące ramiona
-targają mną sprzeczności: jem gorzką czekoladę, pełnoziarniste pieczywo, makarony, nie piję słodzonych i gazowanych napojów, nie słodzę i nie solę, by następnie...
-...żreć pizzę, chipsy, całą tabliczkę czekolady, pyszne ciastka z kremem itd.

Więc jak widzicie lekko nie będzie, ale ktoś mnie w końcu musi kopnąć w tyłek, by jakkolwiek się ruszyć. Liczę tu na Was Co do samych ćwiczeń to niesamowicie szybko się nudzę, próbowałam skalpel jakiś czas temu, ale wykonany 3 razy pod rząd to nie to. Jednak latem na rowerze mogę jeździć ile wlezie, zimą na snowboardzie to samo. Jednak nie jest to aktywność regularna i tego na co dzień mi brakuje...

Pomożecie?
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 22:39   #156
maszmuche
Przyczajenie
 
Avatar maszmuche
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 29
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Cytat:
Napisane przez Nixie Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny! Widzę, że wyzwanie d 16.02. Co prawda, mamy już dziś 21. ale może przyjmiecie mnie jeszcze do grona?
Zapraszamy!

Tak na pocieszenie dla nas wszystkich powiem wam, czego mądrego uczyłam się do ostatniej sesji. Otóż nie powinno się obierać ogólnych postanowień ("schudnę", "będę zdrowiej jeść", "zacznę ćwiczyć") tylko lepiej przyjąć konkretne i bardziej przystępne (czyli takie jak "od 16 lutego do 17 marca postaram się ćwiczyć x razy w tygodniu i nie jeść słodyczy")
Poza tym podobno lepiej wyrażać życzenia, niż robić konkretne postanowienia, bo ponoć to drugie wydaje się być nam tak nieuchronne i przerażające, że boimy się za nie zabrać
[studiuję psychologię, hehe]

A ja dzisiaj wróciłam do opuszczonej przeze mnie pół roku temu siłowni, wykupiłam karnet, odbyłam 1,5 h trening i było super Nawet się oparłam pizzy, którą jedli znajomi, ale niestety na kolację zjadłam hamburgera

Edytowane przez maszmuche
Czas edycji: 2015-02-21 o 22:41
maszmuche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 08:17   #157
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Cytat:
Napisane przez Nixie Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny! Widzę, że wyzwanie od 16.02. Co prawda, mamy już dziś 21. ale może przyjmiecie mnie jeszcze do grona?

Co jakiś czas postanawiam wziąć się za siebie i schudnąć i...jakoś nie wychodzi. Regularnie nie ćwiczyłam NIGDY. Tak wiem, to smutne i żałosne. Mąż-kanapnik też w tym nie pomaga
Ale dosyć tego, dla zdrowia ciała i umysłu muszę coś ze sobą zrobić.


Pomożecie?
Zapraszamy!

Ja też się dołączyłam już po 16 A odnośnie mężą, t0 mój narzeczony też mi w żaden sposób nie pomaga. Czasami jak chcę ćwiczyć, to mówi, że odpocznij sobie, albo proszę go, żeby na przykład nie kupował mi słodycze, a ten kupuje, albo jak jesteśmy w sklepie, to namawia na kupno czegoś słodkiego (sam nie lubi i nie je), chociaż i tak mi jest ciężko powstrzymywać się. Ale z drugiej strony, zgadza się ze mną, że tak, przytyłam dużo. Mam koleżankę, której mąż mówi wprost - jeśteś za gruba, musisz schudnąć, jeżeli idziemy na miasto i ona chce zamówić jakiś deser, to mówi - czy jesteś pewna? a może nie? Z jednej strony nie chciałabym, aby mój do mnie tak mówił, ale z drugiej, to jest bardziej motywujące, niż kupowanie dla mnie słodyczy, które uwielbiam, i namawianie na odpoczynek

A ja dzisiaj mam przerwę, waga poszła w górę o 600 gr , ćwiczę bez przerwy 2 tygodni i chyba mój organizm potrzebuję odpoczynku. A wczoraj jeszcze pojechaliśmy na morze, to oprócz ćwiczeń rano miałam spacerek w 2 godziny, potem gotowałam barszcz ukraiński i zapasy pierożków - razem 4 godziny spędziłam w kuchni. Dzisiaj muszę odpocząć
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-22, 08:25   #158
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

heja
nie było mnie chyba od środy (masa nauki) ale nie mogę powiedzieć, że codziennie biegałam i nie jadłam na potęgę.
no może oprócz piątku i obłędnych pieczonych pierożków z grzybami mojej mamy
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 10:17   #159
maszmuche
Przyczajenie
 
Avatar maszmuche
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 29
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Cytat:
Napisane przez zaksy Pokaż wiadomość
A odnośnie mężą, t0 mój narzeczony też mi w żaden sposób nie pomaga. Czasami jak chcę ćwiczyć, to mówi, że odpocznij sobie, albo proszę go, żeby na przykład nie kupował mi słodycze, a ten kupuje, albo jak jesteśmy w sklepie, to namawia na kupno czegoś słodkiego (sam nie lubi i nie je), chociaż i tak mi jest ciężko powstrzymywać się. Ale z drugiej strony, zgadza się ze mną, że tak, przytyłam dużo. Mam koleżankę, której mąż mówi wprost - jeśteś za gruba, musisz schudnąć, jeżeli idziemy na miasto i ona chce zamówić jakiś deser, to mówi - czy jesteś pewna? a może nie? Z jednej strony nie chciałabym, aby mój do mnie tak mówił, ale z drugiej, to jest bardziej motywujące, niż kupowanie dla mnie słodyczy, które uwielbiam, i namawianie na odpoczynek
To mój chłopak zupełnie na odwrót, wczoraj kategorycznie zabronił mi jeść pizzy jestem mu za to wdzieczna, bo faktycznie cieszylam sie potem, ze sie nie zlamalam. Ale z drugiej strony on sie nie powstrzymuje przy mnie i je tyle dobrych rzeczy i to troche meczy
maszmuche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 12:26   #160
zuzkap
Raczkowanie
 
Avatar zuzkap
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 141
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Cytat:
Napisane przez maszmuche Pokaż wiadomość
To mój chłopak zupełnie na odwrót, wczoraj kategorycznie zabronił mi jeść pizzy jestem mu za to wdzieczna, bo faktycznie cieszylam sie potem, ze sie nie zlamalam. Ale z drugiej strony on sie nie powstrzymuje przy mnie i je tyle dobrych rzeczy i to troche meczy
mój chłopak juz w ogole nic nie komentuje tyle razy mialam sie odchudzac,ze chlopak raczej zwątpił ma prawo niestety

piateczek cwiczenia nóg na siłowni z obciazniem, sobota cwiczenia rak na siłke ahhh dzisiaj rest, ogolnie boli mnie całe ciało zakwasy
zuzkap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 15:47   #161
Blameworthy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 623
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

witaj Nixie, cellulit i ramiona to też moja zmora
ja dziś miałam biegać, ale kiepsko się czuję. poćwiczę w domu.
__________________
Żyjemy jak śnimy - samotnie.

~~~~

walczę o piękną figurę!

dbam o włosy i paznokcie


TUMBLR
Blameworthy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-22, 15:54   #162
Delicja88
Raczkowanie
 
Avatar Delicja88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Den Haag
Wiadomości: 61
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

A mój chłopak twierdzi, że moja waga jest ok i dalej mnie tyczy tak jak do tej pory. Denerwuje mnie tylko jego reakcja na moją chęć zmiany sposobu żywienia i jakikolwiek wysiłek fizyczny. Śmieje się pytając po co... Bo chcę, prosta odpowiedź ;-)
Delicja88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 19:52   #163
Sawa83
Raczkowanie
 
Avatar Sawa83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 172
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Ja właśnie wróciłam do domu, bo byliśmy cały dzień u moich rodziców. Niestety skusiłam się na ciasto sernik na zimno z truskawkami na biszkopcie... aż 3 razy :-/ Jeden raz można by podciągnąć jako drugie śniadanie, drugi raz jako podwieczorek no ale ten trzeci raz to już było łakomstwo. W ramach usprawiedliwienia powiem, że nie chciałam sama tego trzeciego kawałka, ale mama ukroiła dla wnuczka a wnusio oczywiście nie chciał i musiałam zjeść ja, bo babcia ma cukrzycę i się ogranicza ze słodyczami :-/ Pewnie jutro waga trochę skoczy, ale może nie będzie aż tak tragicznie Zresztą jutro wypada mi dzień ćwiczeń to może chociaż część spalę.
Sawa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 08:14   #164
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Cześć wszystkim! Chciałam się wam pożalić. Mimo ćwiczeń i diety moja waga wzrosła od zeszłego tygodnia o 1,1 kg. Przyznaję, że skusiłam się na jeden jeżyk i 25 gr m&m, ale ogólnie zdrowo się odżywiam, jem dużo warzyw i owoców, nie pije w ogóle napojów słodzonych, tylko herbatki ziołowe i zwykłą wodę, chleb tylko na śniadanie jedną kromkę, ale pełnoziarnisty, więc cuda! Dzisiaj zmierzyłam siebie, ubyło tylko w brzuszku, cały 1 cm!!! : ale ile mam nawet wstydzę się pisać. Jeszcze zrobiłam sobie zdjęcia, to porównam sobie potem 17 marca
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 09:05   #165
zuzkap
Raczkowanie
 
Avatar zuzkap
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 141
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Cytat:
Napisane przez zaksy Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim! Chciałam się wam pożalić. Mimo ćwiczeń i diety moja waga wzrosła od zeszłego tygodnia o 1,1 kg. Przyznaję, że skusiłam się na jeden jeżyk i 25 gr m&m, ale ogólnie zdrowo się odżywiam, jem dużo warzyw i owoców, nie pije w ogóle napojów słodzonych, tylko herbatki ziołowe i zwykłą wodę, chleb tylko na śniadanie jedną kromkę, ale pełnoziarnisty, więc cuda! Dzisiaj zmierzyłam siebie, ubyło tylko w brzuszku, cały 1 cm!!! : ale ile mam nawet wstydzę się pisać. Jeszcze zrobiłam sobie zdjęcia, to porównam sobie potem 17 marca
to moze pocieszy Cie fakt,ze ja dzisiaj rano tez sie załamałam mniej wiecej próbuje sie ogarnac od 1 stycznia, cwicze, z rozna regularnoscia bo mialam sesje itd ale kurde, nic nie schudlam, w ogole ani jeden cm mi nie spadla masakra musze wszystkiego pilnowac na maksa bo inaczej nic z tego nie bedzie
zuzkap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 09:11   #166
Sawa83
Raczkowanie
 
Avatar Sawa83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 172
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Cytat:
Napisane przez zaksy Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim! Chciałam się wam pożalić. Mimo ćwiczeń i diety moja waga wzrosła od zeszłego tygodnia o 1,1 kg. Przyznaję, że skusiłam się na jeden jeżyk i 25 gr m&m, ale ogólnie zdrowo się odżywiam, jem dużo warzyw i owoców, nie pije w ogóle napojów słodzonych, tylko herbatki ziołowe i zwykłą wodę, chleb tylko na śniadanie jedną kromkę, ale pełnoziarnisty, więc cuda! Dzisiaj zmierzyłam siebie, ubyło tylko w brzuszku, cały 1 cm!!! : ale ile mam nawet wstydzę się pisać. Jeszcze zrobiłam sobie zdjęcia, to porównam sobie potem 17 marca
Gdy zaczynałam się odchudzać to też waga zamiast w dół to poszła w górę. Teraz w styczniu jak znowu zaczęłam to podobnie waga w górę i dopiero ostatnio coś zaczęło się ruszać w dobrym kierunku.
A w ogóle jeśli spadły ci cm (choćby ten 1 cm) to super, wszystko jest ok.

A u mnie dziś mimo wczorajszego obżarstwa waga wskazała tyle samo co wczoraj rano, czyli przed jedzeniową swawolą Cieszy mnie to bardzo! Dziś 61,1kg, więc jeszcze 100g i będzie równo 1 kilogram mniej od początku stycznia :P tak, tak... wiem że mamy koniec lutego, ale lepszy taki spadek niż żaden.
Sawa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 10:40   #167
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Cytat:
Napisane przez zuzkap Pokaż wiadomość
to moze pocieszy Cie fakt,ze ja dzisiaj rano tez sie załamałam mniej wiecej próbuje sie ogarnac od 1 stycznia, cwicze, z rozna regularnoscia bo mialam sesje itd ale kurde, nic nie schudlam, w ogole ani jeden cm mi nie spadla masakra musze wszystkiego pilnowac na maksa bo inaczej nic z tego nie bedzie
współczuję ogólnie ja już od 3 lat ćwiczę, ale nieregularnie, mogę naprzykład ćwiczyć miesiąc bez przerwy, potem 3 tygodni nicnierobienia i obżerania się i tak w kółko. no i moją zmorą są słodycze, potrafię w godzinę i 2 czekolady zjeść lub opakowanie ptasiego mleczka. w te święta policzyłam, że codziennie od 24 grudnia do 7 stycznia jadłam mniej więcej po 300 g słodyczy. no i jeszcze w ciągu ostatniego roku było dużo fastfoodu, potrafililiśmy z tż w 12 nocy jechać do mcdrive i kupić sobie po powiększonemu zestawu i tak minimum 2 razy w tygodniu...no i teraz dziwię się, że ta waga nie chce iść w dół tak szybko

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Sawa83 Pokaż wiadomość
A w ogóle jeśli spadły ci cm (choćby ten 1 cm) to super, wszystko jest ok.
No tak, ten 1 cm oznacza, że jednak coś się dzieję z moim tłuszczem

A już po ćwiczeniach, 43 minuty z Cathe Friedrich i znów rozciąganie https://www.youtube.com/watch?v=qZTGgEWPbLk

moim celem jest nie tylko odchudzanie, chcę również do lata nauczyć się robić szpagat
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 11:37   #168
Sawa83
Raczkowanie
 
Avatar Sawa83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 172
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Cytat:
Napisane przez zaksy Pokaż wiadomość
moim celem jest nie tylko odchudzanie, chcę również do lata nauczyć się robić szpagat
Wow, szacun! Ja nie umiem i nigdy nie umiałam. Masz bardzo fajny cel

A ja miałam teraz ćwiczyć, gdy synek śpi, ale dzieci rozciapały mi na podłodze ptasie mleczko od babci, poprzyklejały do parkietu kawałki cukierków i rozkruszyły kromki chleba :-/ tia.... radosne uciechy posiadania małych dzieci, codzienność W każdym razie dopiero co skończyłam zbierać wszystko z podłogi, nożem zeskrobywać cukieraski i mopem z ciepłą wodą zmywać przyklejoną czekoladę od ptasiego mleczka. Jestem wykończona i coś mi się wydaję, że ćwiczenia zrobię wieczorem. Zresztą mogłabym niby i teraz, ale czekam na dostawcę z zakupami i znając moje szczęście to jak tylko bym zaczęła to by był dzwonek do drzwi. A wolałabym żeby mnie dostawca nie widział całą spoconą, zziajaną i czerwoną na twarzy, bo jeszcze nie wiadomo co by sobie pomyślał Może jedynie uda mi się rozbić to tak jak ostatnio na dwie części i po rozpakowaniu dostawy zrobię dywanówki na macie
Sawa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 13:31   #169
Blameworthy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 623
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Cytat:
Napisane przez Sawa83 Pokaż wiadomość
A ja miałam teraz ćwiczyć, gdy synek śpi, ale dzieci rozciapały mi na podłodze ptasie mleczko od babci, poprzyklejały do parkietu kawałki cukierków i rozkruszyły kromki chleba :-/ tia.... radosne uciechy posiadania małych dzieci, codzienność W każdym razie dopiero co skończyłam zbierać wszystko z podłogi, nożem zeskrobywać cukieraski i mopem z ciepłą wodą zmywać przyklejoną czekoladę od ptasiego mleczka.
Łoooo no to dały czadu dzieciaki ja niedawno wróciłam z praktyk, zmęczona nie fizycznie, ale za to psychicznie... takiego syfu już dawno nie widziałam.

wczoraj pojechałam z treningiem hiit 15 minut, porządnej, ciężkiej pracy i dziś mam niezłe zakwasy na pupce i nogach dzisiaj pomacham trochę hantlami
__________________
Żyjemy jak śnimy - samotnie.

~~~~

walczę o piękną figurę!

dbam o włosy i paznokcie


TUMBLR
Blameworthy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-23, 15:17   #170
Sawa83
Raczkowanie
 
Avatar Sawa83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 172
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Z moich planów ćwiczeniowych nadal nici, bo córce zaczął ząb wychodzić i dostała gorączki. Oczywiście cały czas chciała żeby z nią siedzieć i na krok nie opuszczać, biedactwo Coś czuję, że jutro też nie pójdzie do przedszkola.
Niemniej mam nadzieje, że chociaż pod sam wieczór poćwiczę a jak nie to już w ostateczności przełożę trening na jutro, bo i tak pewnie stres zeżarł mi trochę kalorii dziś

________

No to zrobiłam dywanówki na macie i zamiast cardio 30-minutowego zrobiłam ćwiczenia na ręce z Fitappy (ok. 10 min.). Przed ostatnimi 20 i 10 sekundami musiałam zrobić przerwę a po ćwiczeniach, gdy odkładałam hantle na półkę to rąk podnieść nie mogłam W tym roku sobie postanowiłam, że popracuję też nad ramionami, więc pewnie ten zestaw ćwiczeń wejdzie do mojego "pakietu" I tak jestem w szoku, że aż tak długo dotrwałam, bo ostatnim razem jak te ćwiczenia robiłam jakoś latem to przerwy robiłam od połowy.
Sama nie wiem czy jutro zrobić dzień przerwy czy to zaległe cardio, bo w środę będę miała bardziej zajęty dzień, więc wolałabym wtedy sobie zrobić przerwę. O ile po dzisiejszych ćwiczeniach nie będę miała jutro zakwasów w ramionach... nadal mi drżą

Edytowane przez Sawa83
Czas edycji: 2015-02-23 o 18:48
Sawa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 19:23   #171
for Emka
Raczkowanie
 
Avatar for Emka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 47
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Witam po weekendzie

U mnie przez sobotę i niedzielę zero ćwiczeń bo przyjechali do mnie znajomi Ale było tyyyle zwiedzania i chodzenia, że w sumie od biedy może się liczyć.
Dzisiaj powrót do lepszego odżywiania i ćwiczeń. Zrobiłam znowu 30 day shred, chciałabym ukończyć cały program. Zrobiłam wszystkie powtórzenia i już czuję nienasycenie, chyba w miarę możliwości, co drugi dzień będę dodawała jeszcze jakiś inny zestaw dla lepszego efektu (może coś z mel b). Po tygodniu schudłam 1-1,5 kg i jestem mega zadowolona, wiem, że to dobre tempo. Dobra motywacja )
for Emka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 20:49   #172
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Cytat:
Napisane przez Sawa83 Pokaż wiadomość
Wow, szacun! Ja nie umiem i nigdy nie umiałam. Masz bardzo fajny cel
No, ja na razie też nie umiem ale mam nadzieję, że 1 czerwca uda mi się ten cel osiągnąć

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Sawa83 Pokaż wiadomość
W tym roku sobie postanowiłam, że popracuję też nad ramionami
Też muszę popracować nad ramionami, ogólnie mam bardzo słabe mięśnie na rękach, dlatego nienawidzę planek w każdej postaci

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez for Emka Pokaż wiadomość
Zrobiłam znowu 30 day shred, chciałabym ukończyć cały program. Zrobiłam wszystkie powtórzenia i już czuję nienasycenie, chyba w miarę możliwości, co drugi dzień będę dodawała jeszcze jakiś inny zestaw dla lepszego efektu (może coś z mel b). Po tygodniu schudłam 1-1,5 kg i jestem mega zadowolona, wiem, że to dobre tempo. Dobra motywacja )
1,5 kg też tak chcę...

Robiłaś pod rząd wszystkie 3 levele? Szacun!!! 30 day shred był moim pierwszym programem, który kiedykolwiek robiłam. 3 lata dzięki niemu schudłam parę kilo, próbowałam robić później kilka razy, ale już nigdy nie miałam takich efektów. Ehhh...
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 05:13   #173
Sawa83
Raczkowanie
 
Avatar Sawa83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 172
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Cytat:
Napisane przez for Emka Pokaż wiadomość
Po tygodniu schudłam 1-1,5 kg i jestem mega zadowolona, wiem, że to dobre tempo. Dobra motywacja )
1-1,5kg brawo, brawo

A mnie po nocy coś pobolewają plecy, ale może w ciągu dnia to rozchodzę. Nie wiem czy to przez wczorajsze ćwiczenia czy też przez dzieci wślizgujące się nocą do naszego łóżka i gnieżdżące tak, że nie mogę się przekręcić z boku na bok
Sawa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 05:57   #174
Solvency
Raczkowanie
 
Avatar Solvency
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 163
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

wczoraj pojechałam z treningiem hiit 15 minut, porządnej, ciężkiej pracy i dziś mam niezłe zakwasy na pupce i nogach dzisiaj pomacham trochę hantlami [/QUOTE]

a w jaki sposób? ja ma orbitrek i chcę dziś spróbować zrobić taki trening bo sprawy kobiece wykluczyły mnie do wczoraj na amen, to muszę teraz nadrobić..

---------- Dopisano o 06:57 ---------- Poprzedni post napisano o 06:55 ----------

zrobiłam ćwiczenia na ręce z Fitappy (ok. 10 min.). Przed ostatnimi 20 i 10 sekundami musiałam zrobić przerwę a po ćwiczeniach, gdy odkładałam hantle na półkę to rąk podnieść nie mogłam

też tak miałam ale robię również inne taki 10 minutowe programy z fitness blender czy no more fat arm polecam, po tym to dopiero ręce drżą
Solvency jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 07:52   #175
Sawa83
Raczkowanie
 
Avatar Sawa83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 172
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Cytat:
Napisane przez Solvency Pokaż wiadomość
też tak miałam ale robię również inne taki 10 minutowe programy z fitness blender czy no more fat arm polecam, po tym to dopiero ręce drżą
Muszę wypróbować, ale najpierw chcę zobaczyć czy po fitappy będą dobre efekty. Dam sobie powiedzmy 2-3 tygodnie.
Do lata i bluzek z krótkim rękawem bądź na ramiączka mamy jeszcze trochę czasu Jakby nie było to będzie moje najszczuplejsze lato od wielu lat.
Sawa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 10:32   #176
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Część wszystkim

Ja już po ćwiczonkach. Dzisiaj zrobiłam Ballet Beautiful - Total Body Workout. 50 minut znęcania się nad ciałem. Zbędnych kilogramów z tym programem chyba nie da się zrzucić, ale fajnie wyrzeźbić ciałko na pewno można. Mam nadzieję, że do lata uda mi się pozbędzić się parę kilo tłuszczu i wtedy zacznę ćwiczyć ten program regularnie

A wy co tam? Już ćwiczyłyście?
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 11:36   #177
Sawa83
Raczkowanie
 
Avatar Sawa83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 172
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Ja właśnie przed chwilą skończyłam zaległe cardio z wczoraj a teraz wcinam sałatkę z dodatkiem ciecierzycy - pierwszy raz w życiu jem ciecierzycę. Co prawda z puszki (niby gotowana na parze), ale w końcu trzeba próbować nowe smaki pod każdą postacią . W lodówce czeka awokado, ale jakoś za specjalnie za nim nie przepadam tzn. jedną kanapkę chętnie zjem z taką zieloną pastą, ale na dłuższą metę mi nie wchodzi :-/
Sawa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 15:29   #178
Blameworthy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 623
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Cytat:
Napisane przez Solvency Pokaż wiadomość

a w jaki sposób? ja ma orbitrek i chcę dziś spróbować zrobić taki trening bo sprawy kobiece wykluczyły mnie do wczoraj na amen, to muszę teraz nadrobić..
ja robię hiit z turbo fire. są opcje 15,20,30 minut i naprawdę dają popalić
__________________
Żyjemy jak śnimy - samotnie.

~~~~

walczę o piękną figurę!

dbam o włosy i paznokcie


TUMBLR
Blameworthy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 15:40   #179
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Cytat:
Napisane przez maszmuche Pokaż wiadomość
Zapraszamy!

Tak na pocieszenie dla nas wszystkich powiem wam, czego mądrego uczyłam się do ostatniej sesji. Otóż nie powinno się obierać ogólnych postanowień ("schudnę", "będę zdrowiej jeść", "zacznę ćwiczyć") tylko lepiej przyjąć konkretne i bardziej przystępne (czyli takie jak "od 16 lutego do 17 marca postaram się ćwiczyć x razy w tygodniu i nie jeść słodyczy")
Poza tym podobno lepiej wyrażać życzenia, niż robić konkretne postanowienia, bo ponoć to drugie wydaje się być nam tak nieuchronne i przerażające, że boimy się za nie zabrać
[studiuję psychologię, hehe]

A ja dzisiaj wróciłam do opuszczonej przeze mnie pół roku temu siłowni, wykupiłam karnet, odbyłam 1,5 h trening i było super Nawet się oparłam pizzy, którą jedli znajomi, ale niestety na kolację zjadłam hamburgera rosi:
Cos jest w tej psychologii. Ja się ostatnio zafascynowalam książkami Pawlikowskiej i w zasadzie dzięki niej zabrałam się znów za siebie. Nie mam konkretnej diety, ale nie jem slodyczy, fastow i niezdrowych tłustych dań. Przyjęłam sobie, ze na poczatku bede ćwiczyc po 20 minut 3 razy w tygodniu, a potem więcej. Ale juz teraz po 2 dniach chce mi się nawet codzienie Malymi kroczkami, bo wielkie nigdy u mnie nie dzialaly
Cytat:
Napisane przez zaksy Pokaż wiadomość
Zapraszamy!

Ja też się dołączyłam już po 16 A odnośnie mężą, t0 mój narzeczony też mi w żaden sposób nie pomaga. Czasami jak chcę ćwiczyć, to mówi, że odpocznij sobie, albo proszę go, żeby na przykład nie kupował mi słodycze, a ten kupuje, albo jak jesteśmy w sklepie, to namawia na kupno czegoś słodkiego (sam nie lubi i nie je), chociaż i tak mi jest ciężko powstrzymywać się. Ale z drugiej strony, zgadza się ze mną, że tak, przytyłam dużo. Mam koleżankę, której mąż mówi wprost - jeśteś za gruba, musisz schudnąć, jeżeli idziemy na miasto i ona chce zamówić jakiś deser, to mówi - czy jesteś pewna? a może nie? Z jednej strony nie chciałabym, aby mój do mnie tak mówił, ale z drugiej, to jest bardziej motywujące, niż kupowanie dla mnie słodyczy, które uwielbiam, i namawianie na odpoczynek ala:

A ja dzisiaj mam przerwę, waga poszła w górę o 600 gr , ćwiczę bez przerwy 2 tygodni i chyba mój organizm potrzebuję odpoczynku. A wczoraj jeszcze pojechaliśmy na morze, to oprócz ćwiczeń rano miałam spacerek w 2 godziny, potem gotowałam barszcz ukraiński i zapasy pierożków - razem 4 godziny spędziłam w kuchni. Dzisiaj muszę odpocząć :
Narzeczony zasluguje na klapsa moj maz ma zakaz kupowania slodyczy i chipsow, zamiast tego sa orzeszki, słonecznik (który on uwielbia) i gorzka czekolada. Dla mnie kiedys nie do przelkiniecia, teraz się zajadam
Cytat:
Napisane przez Blameworthy Pokaż wiadomość
witaj Nixie, cellulit i ramiona to też moja zmora
ja dziś miałam biegać, ale kiepsko się czuję. poćwiczę w domu.
Gratuluje faktu, ze w ogóle myślisz o bieganiu, ja mam uraz z podstawówki, nie znosilam tego. Cwiczonka w domu, kiedy nikt nie widzi, zawsze sa pro
Cytat:
Napisane przez for Emka Pokaż wiadomość
Witam po weekendzie

U mnie przez sobotę i niedzielę zero ćwiczeń bo przyjechali do mnie znajomi Ale było tyyyle zwiedzania i chodzenia, że w sumie od biedy może się liczyć.
Dzisiaj powrót do lepszego odżywiania i ćwiczeń. Zrobiłam znowu 30 day shred, chciałabym ukończyć cały program. Zrobiłam wszystkie powtórzenia i już czuję nienasycenie, chyba w miarę możliwości, co drugi dzień będę dodawała jeszcze jakiś inny zestaw dla lepszego efektu (może coś z mel b). Po tygodniu schudłam 1-1,5 kg i jestem mega zadowolona, wiem, że to dobre tempo. Dobra motywacja )
no ba! przecie marsz to bardzo często polecana aktywność, czasami lepiej spala tluszcz niż jakies sprinty
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 05:42   #180
Solvency
Raczkowanie
 
Avatar Solvency
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 163
Dot.: wyzwanie FIT 30 dni - 16 LUTY! <3

Cytat:
Napisane przez Blameworthy Pokaż wiadomość
ja robię hiit z turbo fire. są opcje 15,20,30 minut i naprawdę dają popalić
Próbowałam wczoraj, ale marnie mi poszło spróbuje w środę, dziś w planie orbitrek min. 45 i ćwiczenia na ręce na pewno.
A Wy jakie plany na dziś?
Solvency jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-20 12:01:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.