Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-08, 21:38   #241
Viann
Raczkowanie
 
Avatar Viann
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 310
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Rewelacyjny efekt
Cienie się nie rozjaśniają, ale korektor położony na takie zrobione oczka a na niezrobione to niebo a ziemia.
Viann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 18:24   #242
yomartinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 49
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Wypowiem się ponieważ szukając opinii o samym zabiegu niewiele znalazłam.

Miałam ostrzykiwane oczodoły preparatem Juvderm Volbella. Na całość wyszło 0,2ml a różnica jest kolosalna. Dziś mija 4 dzień po zabiegu, opuchlizna zeszła całkowicie, został mi jedynie niewielki siniak pod lewym okiem.

Żałuję że nie zdecydowałam się na zabieg wcześniej, twarz wreszcie wygląda na wypoczętą i wyspaną.
yomartinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 15:50   #243
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem hialuronowym

dalabys zdjecie oka?
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 14:33   #244
czytelnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 31
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Słyszałam że wypełnianie kwasem hialuronowym (tyczy się to zarówno bruzd, zmarszczek jak i pod oczami) rozpycha skórę i że gdy preparat się wchłonie po kilku miesiącach to jest jeszcze gorzej, zmarszczki / bruzdy / wgłębienia są jeszcze gorsze niż przed zabiegiem. Trzeba już do końca życia powtarzać zabiegi co pół roku
czytelnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 15:23   #245
Olimpia90
Przyczajenie
 
Avatar Olimpia90
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Myślę, że tak się dzieje tylko wtedy kiedy przesadzisz z pompowaniem kwasu hialuronowego. Poza tym chyba wszystko zależy od tego jak głębokie masz zmarszczki i ile masz lat. Kwas hialuronowy nawilża dodatkowo skórę - więc chyba powinna wyglądać dłużej młodo? Poza tym chyba warto od czasu do czasu zrobić sobie coś napinającego na skórę jakiegoś Dermapena czy RF?
Olimpia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 09:31   #246
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Cytat:
Napisane przez czytelnia Pokaż wiadomość
Słyszałam że wypełnianie kwasem hialuronowym (tyczy się to zarówno bruzd, zmarszczek jak i pod oczami) rozpycha skórę i że gdy preparat się wchłonie po kilku miesiącach to jest jeszcze gorzej, zmarszczki / bruzdy / wgłębienia są jeszcze gorsze niż przed zabiegiem. Trzeba już do końca życia powtarzać zabiegi co pół roku

Bzdura.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 14:09   #247
kmarika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 14
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

witam
zabieg wypełniania kwasem hialuronowym okoli pod oczami wykonywalam w tamtym roku i efekt nadal się utrzymuje ;]
nie uwazam ze bzurą są obawy przyszłych/niedoszłych pacjentem na temat ewentualnych skutków ubocznych.. sama miałam wiele obaw przed zabiegiem i nawet załozyłam oddzielny wątek na ten temat ;] jeśli ktoś zainteresowany chciałby doczytac to zapraszam do lektury mojej długiej drogi od pomysłu do decyzji o zabiegu
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=763441

jednak w skrócie ... nie żałowałam ani chwili,że podjęłam decyzje o zabiegu, moje worki i sińce były moja zmorą!! teraz niemal zupełnie o tym nie myślę i nie zwracam uwagi nie zużywam tez strasznych!! (jak wcześniej) ilości korektora pod oczy a wrecz w ogóle nie stosuje

wiem,że wiele osób decyduje się w pierwszej kolejności na mezoterapie i ja tez sie wahałam ;] ale w ostateczności wygrała chęć natychmiastowego efektu ;]

zatem na temat zabiegu wypełniania kwasem wypowiadam się chętnie bo mam doświadczenie jednak o mezoterapii niewiele wiem ;]
kmarika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-15, 15:30   #248
kpiorun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Cytat:
Napisane przez kmarika Pokaż wiadomość
witam
zabieg wypełniania kwasem hialuronowym okoli pod oczami wykonywalam w tamtym roku i efekt nadal się utrzymuje ;]
nie uwazam ze bzurą są obawy przyszłych/niedoszłych pacjentem na temat ewentualnych skutków ubocznych.. sama miałam wiele obaw przed zabiegiem i nawet załozyłam oddzielny wątek na ten temat ;] jeśli ktoś zainteresowany chciałby doczytac to zapraszam do lektury mojej długiej drogi od pomysłu do decyzji o zabiegu
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=763441

jednak w skrócie ... nie żałowałam ani chwili,że podjęłam decyzje o zabiegu, moje worki i sińce były moja zmorą!! teraz niemal zupełnie o tym nie myślę i nie zwracam uwagi nie zużywam tez strasznych!! (jak wcześniej) ilości korektora pod oczy a wrecz w ogóle nie stosuje

wiem,że wiele osób decyduje się w pierwszej kolejności na mezoterapie i ja tez sie wahałam ;] ale w ostateczności wygrała chęć natychmiastowego efektu ;]

zatem na temat zabiegu wypełniania kwasem wypowiadam się chętnie bo mam doświadczenie jednak o mezoterapii niewiele wiem ;]
kmarika gdzie Ty wykonywałaś zabieg??
kpiorun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 13:47   #249
Palmiasa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 10
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Moja mama skorzystała z takiego zabiegu i jest bardzo zadowolona. Wygląda na dużo bardziej wypoczętą i zdrowszą niż przed zabiegiem, a efekt utrzymuje się już ponad rok . Wcześniej miała bardzo zmęczona twarz i sińce pod oczami - teraz nie ma po nich śladu. Chyba tez sobie kiedyś zafunduję .
Palmiasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 22:14   #250
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem hialuronowym

Moja opinia, również po rokuod wypełnienia: efekt nadal sie utrzymuje. Może jest trochę delikatniejszy, ale nadal jest, nie używam korektora, tylko podklad. Jest to zabieg, który w razie potrzeby na pewno będę powtarzać. Jestem zadowolona nikt nie daje mi tyle lat ile mam, czuje się wypoczęta, a moje oczy dużo zyskaly i wreszcie nadążają za moim samopoczuciem

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 19:31   #251
obywatelka planety Ziemia
Rozeznanie
 
Avatar obywatelka planety Ziemia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 646
GG do obywatelka planety Ziemia
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem hialuronowym

kobitki a macie zdjecia przed i po?
obywatelka planety Ziemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-12 20:31:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.