Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusie2009 - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-05, 20:18   #2851
joasia2512
Rozeznanie
 
Avatar joasia2512
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 538
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Jaga trzymaj się dzielnie


Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
No i dlatego chcialam mu pojsc na reke i wyplatac go z tego ale kosztem oszustwa! I boje sie tego ze potem ja bede miala problemy z tego powodu z redakcja gazety a za mna nikt sie nie wstawi! Tz mi zabronil pisac to pismo! Czekam co bedzie dalej bo niby mial mi dzis przywieźć ta skarge do podpisania....
Jeżeli chciałabyś pomóc i listonoszowi (żeby nadal mieć od niego pomoc) i wyjść z twarzą w redakcji to napisz do redakcji wyjaśnienie, że przepraszasz za zamieszanie, że maluszka jednak otrzymałaś bo odebrała go twoja mama która ci go nie przekazała dopiero po wynikłym zamieszaniu przypomniała sobie o nim.
Jest to jednak wina listonosza i nie musisz mu pomagać wszystko zależy od Ciebie a o 2 zł nikt ci problemów robić nie będzie.
__________________
Filip 10 kwiecień 2009r godz. 4:44

"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie."

Paulo Coelho
joasia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 20:29   #2852
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez joasia2512 Pokaż wiadomość
Jaga trzymaj się dzielnie




Jeżeli chciałabyś pomóc i listonoszowi (żeby nadal mieć od niego pomoc) i wyjść z twarzą w redakcji to napisz do redakcji wyjaśnienie, że przepraszasz za zamieszanie, że maluszka jednak otrzymałaś bo odebrała go twoja mama która ci go nie przekazała dopiero po wynikłym zamieszaniu przypomniała sobie o nim.
Jest to jednak wina listonosza i nie musisz mu pomagać wszystko zależy od Ciebie a o 2 zł nikt ci problemów robić nie będzie.


Byl u mnie popoludniu listonosz prywatnie bo bardzo byl zalamany tym......porozmawialismy sobie na ten temat i bardzo prosil o pomoc bo on straci cala premie z powodu 2 zl, ze on rozumie i wie ze to byla jego wina i ze gdyby to bylo cos duzego i waznego to ok, wzial by odpowiedzialnosc za to, ale ze to byla tylko gazeta za 2 zl to zebym mu pomogla sie z tego wyplatac i takie tam duperele....bo wyszla z tego bardzo powazna afera! Wszystko byloby jakos do zalatwienia gdyby to poszlo tylko na nasza glowna poczte w Tychach (oddzial) a ta skarga poszla na calkowicie glowna poczte w Katowicach czyli ze doszla ona do samej glownej dyrekcji i Tychy sie musza z tego tlumaczyc! Wiec wkoncu sie zlamalam i poszlam mu na reke i napisalam mu to pismo....piszac ze sprawa sie wyjasnila bo gazeta dotarla w terminie ale odebrala ja inna osoba mieszkajaca w tym samym domu ktora zapomniala przekazac ta gazete i ze nie mam zadnych zastrzezen do pracy listonosza.....gdybym z gosciem nie miala ukladow i znajomosci to bym go miala w obiecal ze jesli jakims cudem bylyby jakies problemy to on sie przyzna do wszystkiego i wszystko pokryje....wiec machnelam juz reka na ta sprawe i napisalam....podobno cieszyl sie jak dziecko (wiem od sasiadki)

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2010-05-05 o 20:32
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 20:32   #2853
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

buziak - w sumie to mógł od razu przyjść i powiedzieć o co chodzi o poprosić o takie załatwienie sprawy a nie najpierw na Ciebie naskoczył a potem jeszcze ta sąsiadka
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 20:37   #2854
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
buziak - w sumie to mógł od razu przyjść i powiedzieć o co chodzi o poprosić o takie załatwienie sprawy a nie najpierw na Ciebie naskoczył a potem jeszcze ta sąsiadka

On jak mi o tym powiedzial za pierwszym razem to jeszcze sam nie wiedzial dokladnie co i jak bo juz na rejonie jak byl to dostal telefon od kierowniczki ktora mu tylko powiedziala ze taka i tak skarga przyszla od takiej i takiej osoby i ze jak wroci to sobie pogadaja i on myslal ze ta skarge ja napisalam i dlatego byl zaskoczony bo nie powiedzieli mu przez telefon ze to redakcja gazety... i wogole byl w szoku i tak jakos mu glupio bylo i powiedzial ze na drugi dzien mi przywiezie ta skarge do przeczytania i zebym ja podpisala.....po powrocie do pracy dopiero sie dowiedzial ze szczegolami co i jak....a potem w ciagu tego dnia wtracila sie do tego moja sasiadka ktora byla w tym czasie razem z nim w firmie i wpadli na pomysl ze mozna go z tego wyplatac i ze ona mnie przekona....no i tak sie to potoczylo

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2010-05-05 o 20:43
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 20:43   #2855
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

no ja się domyślam, że emocje u niego zrobiły swoje i że w sumie sąsiadka nie powinna się wtrącać.Bo najlepiej jakby jak się dowiedział powiedział Ci co wie i że dowie się jeszcze jak to jest...(skoro się "znacie")a potem powinien przyjść tak jak dzisiaj i na spokojnie wyjaśnić...poprosić (bo to w sumie Twoja dobra wola ) no ale jak napisałam na początku myślę, że emocje wzięły górę..
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 05:58   #2856
mati393
Rozeznanie
 
Avatar mati393
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 684
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Dzien dobry,
spac mi sie chce okropnie. Kluczami od mieszkania chciałam otworzyć drzwi w pracy. Taka jestem zakrecona.
mati393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 07:51   #2857
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

dzień dobry
ja sie budzę o godzinie 2-3 w nocy i minimum godzine nie śpię! szlak!
Kai idą kolejne zęby to już beda 14naste chyba, bo u niej jakoś zawsze po dwa naraz idą i jakaś taka jest yyyyyyyyyy.

no i zaczęła mi się gwiazda TV interesować, siedzi i ogląda , bo kiedyś to tylko pilot ją bawił a teraz lubi "se klapnąć przed ekranem" .

ps. pogoda jest okropna po prostu


ps. Spice
jak tam Mąż??? Lepiej troszkę?
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 08:56   #2858
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi


Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
dzień dobry
ja sie budzę o godzinie 2-3 w nocy i minimum godzine nie śpię! szlak!
Kai idą kolejne zęby to już beda 14naste chyba, bo u niej jakoś zawsze po dwa naraz idą i jakaś taka jest yyyyyyyyyy.

no i zaczęła mi się gwiazda TV interesować, siedzi i ogląda , bo kiedyś to tylko pilot ją bawił a teraz lubi "se klapnąć przed ekranem" .

ps. pogoda jest okropna po prostu


ps. Spice
jak tam Mąż??? Lepiej troszkę?
ja ogólnie mam problemy z zaśnięciem, spać mi się chce a nie moge
Klaudii wczoraj wyszedł dopiero 7 ząb, i dwa dni wcześniej była płacząca o byle co, zwłaszcza po 18tej
pogoda do bani


coś jeszcze miałam pisać i zapomniałam bo poszłam robić milion innych rzeczy
__________________
Live long and prosper

Edytowane przez anya_krk
Czas edycji: 2010-05-06 o 08:57
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 09:05   #2859
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

dzień dobry
u nas w nocy też masakra jakaś najpierw wyyył od 12 do 1 a potem w nocy nie wiem o której ale też dobre 30 min darcia jakby go ktoś ze skóry obdzierał. Zerknęłam rano i ząb...czwórka...ale idą 4 na raz, a w nocy przebił się dopiero jeden

Pogoda porażka
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 09:14   #2860
jo@n@
Zakorzenienie
 
Avatar jo@n@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 496
GG do jo@n@
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Dzień dobry! pogoda okropna i leje. W sumie i tak siedzimy w domu przez chorobę. Ale jest o niebo lepiej Rybka moja już tak nie śwista, gluty mniejsze. Tylko co chwilę muszę powtarzać: jaki Bartuś ma kaszelek Nie chce odkasływać a musi przecież.
Wczoraj przyszła moja mama i tak wnuczka wykończyła, że spał jak zabity normalnie. I jeszcze nas wspomogła finansowo, bo przez chorobę tyle w aptece zostawiłam a do 10 jeszcze kilka dni.
Dziś przychodzi moja przyjaciółka a matka chrzestna Bartaska i mam nadzieję, ze go równie wykończy jak babcia wczoraj
__________________

If you're out on the road
Feeling lonely and so cold
All you have to do is call my name
And I'll be there on the next train

jo@n@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 09:26   #2861
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

jo@n@ - dobrze, że z Bartkiem lepiej Ty nic o kasie nie mów ja czekam na wypłatę jak na zbawienie
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 09:46   #2862
jo@n@
Zakorzenienie
 
Avatar jo@n@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 496
GG do jo@n@
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
jo@n@ - dobrze, że z Bartkiem lepiej Ty nic o kasie nie mów ja czekam na wypłatę jak na zbawienie
Ja też. Tym bardziej, ze poprzednią dali przed świętami i jeszcze prąd był do zapłacenia z niedopłatą za zeszły rok
13 maja likwiduję ostatnią lokatę, na której mam jeszcze kasę ślubną i która opłaca raty kredytu. Przy dobrych wiatrach będzie na pół roku. Czyli trzeba roboty szukać
__________________

If you're out on the road
Feeling lonely and so cold
All you have to do is call my name
And I'll be there on the next train

jo@n@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 10:00   #2863
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

To ja dolaczam do tych co bez pieniedzy sa nam sie juz kasa skonczyla przed weekendem, ostatnia kase wydalismy na zakupy na weekend i co najgorsze musialam wziac 200 zl ze skarbonki ktore byly odlozone na wczasy zeby kupic prezent babci na urodziny musielismy 100 zl pozyczyc od mamy tz i ja mam w portfelu 7,50 tz powinien dzis dostac kase a jak nie to jutro bo ja dopiero 10-go a juz mamy lodowke pusciutka! Nawet nie mam co na obiad zrobic, Dawidowi dam ostatni sloik z zapasow, nie ma sokow, nie ma herbatki, nie ma kaszki, owocow, dobrze ze chociaz mleko kupilam! A ja nawet sie na moja wyplate nie ciesze bo nic z niej nie zostanie

A pogoda beznadziejna leje i leje i leje i to bardzo mocno

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2010-05-06 o 10:02
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 10:02   #2864
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

buziak - nam zostało 4,50 zł z tym, że teściowa wczoraj zadzwoniła, że wujek dał 20 zł dla nas....jedzenie jest tak na "styk" dla nas jakieś resztki no, a dla Kubka zawsze się coś znajdzie (nawet gdyby miała ja wogóle nie jeść) u nas w teorii wypłata też dziś lub jutro powinna być...mam taką nadzieję
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 10:04   #2865
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez jo@n@ Pokaż wiadomość
Ja też. Tym bardziej, ze poprzednią dali przed świętami i jeszcze prąd był do zapłacenia z niedopłatą za zeszły rok
13 maja likwiduję ostatnią lokatę, na której mam jeszcze kasę ślubną i która opłaca raty kredytu. Przy dobrych wiatrach będzie na pół roku. Czyli trzeba roboty szukać
czyli nie wracasz? ja też nie, a do pracy chce iść w przyszłym roku. po drodze moze jeszcze jakas podyplomowke bym trzasnela. Taki mam plan, ciekawe tylko co moj szanowny malzonek na temat studiow powie
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 10:24   #2866
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

alkamor ja tez bym wolala nie jesc a dac Dawidowi bo ja przezyje a on musi jesc tylko ze ja tego 3-4 cm malucha tez musze nakarmic tak wiec Dawid zje sloik, ja mam jakas resztke zupy a tz musi sie obejsc smakiem....na sniadanie zjedlismy z Dawidem jajecznice z jajek od mamy i swiezy chleb bo tz za ostatnia kase kupil...moja mama tez bez kasy bo jakis czas nie pracowala bo sie zwolnila i pracuje dopiero od 3 tyg i dzis miala dostac wyplate za 2 tyg...jak dostala to pewnie pojedziemy na jakies zakupy dla niej i dla nas tylko ze narazie spi po nocce i nic nie wiem
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 10:25   #2867
mati393
Rozeznanie
 
Avatar mati393
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 684
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

My tez bez kasy. A wypłata albo w piatek albo dopiero w poniedzialek. Do kina chcielismy wyskoczyc ale nie mamy za co. Ostatnio bylam w kinie jakies 2 lata temu albo i 3. A tak w ogole to bym sie schlala ale nie moge.
mati393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 10:28   #2868
jo@n@
Zakorzenienie
 
Avatar jo@n@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 496
GG do jo@n@
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez anya_krk Pokaż wiadomość
czyli nie wracasz? ja też nie, a do pracy chce iść w przyszłym roku. po drodze moze jeszcze jakas podyplomowke bym trzasnela. Taki mam plan, ciekawe tylko co moj szanowny malzonek na temat studiow powie
Jak znajdę lepszą robotę to idę od razu. Jak nie znajdę to wracam do mojej ale na 90% dostaję wypowiedzenia, bo były redukcje etatów. Z jednej strony to by nie było takie złe, bo bym miała zasiłek przez pół roku a siedząc w domu nie mam nic.
Na podyplomówkę mnie nie stać niestety

Bartek ma niezłą zabawę. Do starego portfela włożyłam karty telefoniczne i wyciąga, wkłada, ogląda. Co którąś pod kanapę wepchnie Wszystko ostatnio wkłada pod kanapę a wczoraj próbował upchnąć wiaderko pod dywanem
__________________

If you're out on the road
Feeling lonely and so cold
All you have to do is call my name
And I'll be there on the next train

jo@n@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 10:33   #2869
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
alkamor ja tez bym wolala nie jesc a dac Dawidowi bo ja przezyje a on musi jesc tylko ze ja tego 3-4 cm malucha tez musze nakarmic tak wiec Dawid zje sloik, ja mam jakas resztke zupy a tz musi sie obejsc smakiem....na sniadanie zjedlismy z Dawidem jajecznice z jajek od mamy i swiezy chleb bo tz za ostatnia kase kupil...moja mama tez bez kasy bo jakis czas nie pracowala bo sie zwolnila i pracuje dopiero od 3 tyg i dzis miala dostac wyplate za 2 tyg...jak dostala to pewnie pojedziemy na jakies zakupy dla niej i dla nas tylko ze narazie spi po nocce i nic nie wiem
buziak no ja wiem, że Ty musisz i drugiego teraz wyżywić a zresztą wydaje mi się, że generalnie każda matka wolałaby sobie "od ust odjąć" a dać dziecku

Cytat:
Napisane przez mati393 Pokaż wiadomość
My tez bez kasy. A wypłata albo w piatek albo dopiero w poniedzialek. Do kina chcielismy wyskoczyc ale nie mamy za co. Ostatnio bylam w kinie jakies 2 lata temu albo i 3. A tak w ogole to bym sie schlala ale nie moge.
ja byłam chyba 3 lata temu w swoje urdziny

Cytat:
Napisane przez jo@n@ Pokaż wiadomość
Bartek ma niezłą zabawę. Do starego portfela włożyłam karty telefoniczne i wyciąga, wkłada, ogląda. Co którąś pod kanapę wepchnie Wszystko ostatnio wkłada pod kanapę a wczoraj próbował upchnąć wiaderko pod dywanem
napewno mu się udało i wiaderka nie zauważyłaś
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 10:37   #2870
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez jo@n@ Pokaż wiadomość
Jak znajdę lepszą robotę to idę od razu. Jak nie znajdę to wracam do mojej ale na 90% dostaję wypowiedzenia, bo były redukcje etatów. Z jednej strony to by nie było takie złe, bo bym miała zasiłek przez pół roku a siedząc w domu nie mam nic.
Na podyplomówkę mnie nie stać niestety

Bartek ma niezłą zabawę. Do starego portfela włożyłam karty telefoniczne i wyciąga, wkłada, ogląda. Co którąś pod kanapę wepchnie Wszystko ostatnio wkłada pod kanapę a wczoraj próbował upchnąć wiaderko pod dywanem

Dawid tez uwielbia tak sie bawic moim portfelem....tez wyciaga karty, wklada, przeklada, oglada i co najgorsze wciska pod piec gazowy i jakies tam karty sa wcisniete i zawsze zapomne tz powiedziec zeby je wyciagnal....
A dzis dostal odemnie po lapach! pierwszy raz na tyle mocno zeby sie poplakac mylam naczynia a on zlosliwie trzaskal drzwiczkami od pieca i im bardziej mowilam nie rob, nie wolno tym on bardziej walil tymi drzwiami i mial coraz wieksza radoche z tego ze ja sie wsciekam! 100 razy prosilam, odsuwalam go a on dalej to samo! wkoncu dostal po lapach, poplakal sie i dalej walil drzwiami nie mam juz czasami nerwow do tego jego zlosliwosci! Polozylam go spac!

alkamor to napewno kazda woli odjac sobie a dac dziecku....choc ja znam jeden przypadek ale to babcia takiej dziewczynki kiedys stwierdzila ze najpierw ona sobie musi pojesc a potem da jesc dziecku! a jesli jest malo jedzenia to ona woli sobie porzadnie zjesc a dziecku dac to co zostanie bo wkoncu jak ona zaslabnie z glodu to kto sie dzieckiem zajmie...na szczescie ta kobieta zajmuje sie wnuczka raz na ruski rok

My tez bylismy w kinie ostatni raz jakies 3 lata temu...od czasu kiedy Dawid sie urodzil mielismy juz tyle razy isc, nawet raz mialam rezerwacje zrobiona! ale wkoncu nie poszlismy bo zawsze dochodzilismy do wniosku ze film za darmo sie na dvd obejrzy a za te 40 zl to mozna tyyyyle rzeczy nakupic i wkoncu nie szlismy!
A moja mama z okazji tego ze mielismy rocznice slubu wpadla na pomysl i zarezerwowala nam w restauracji stolik przy swiecach z kolacja ale jeszcze nie oplacila go..wczoraj mi o tym powiedziala! ale powiedzialam jej zeby nie szalala bo kasy nie ma przeciez i tez na resztkach jedzie... i niech nie cuduje z jakimis kolacjami! ze niech lepiej sie dolozy do prezentu urodzinowego dla tz i cos Dawidowi na lato kupi bo to sie bardziej przyda niz kolacja przy swiecach

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2010-05-06 o 10:51
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 10:42   #2871
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Młody już nie raz dostał porządnie po łapach!! bo cuduje nieraz tak, że lepiej nie mówić
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 10:53   #2872
Sandra89
Raczkowanie
 
Avatar Sandra89
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 493
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Witam Was Moje Drogie

Pogoda tak okropna że nawet nie patrze przez okno

Nikoś się wyspał w 15min super, ja jakaś śpiąca właśnie kawkę piję.

Łazi teraz czort koło mnie i co dwa kroki bąka puszcza chyba będzie zaraz awaria w pampku

U nas też krucho z kasą, może nie aż tak jak u Was bo mąż jak robi w warsztacie to codziennie jakiś grosik wpadnie, teraz strasznie wytrzepaliśmy się z kasy przez tą przeprowadzkę i remonty u nas jest tak że na zakupy chociaż mamy i nic nam na razie nie brakuje ale np w portfelu to wiatr u mnie hula już od dawna, nic dawno sobie nie kupiłam, ciągle małemu żeby wszystko miał. I co są warte te pieniądze? Ciągle człowiek za nimi goni

Nikoś też już dostał po łapkach bo mi za lodówkę wsadzał i te pręty tam szarpał
__________________

Sandra89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 11:05   #2873
Jaga1111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 673
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
Jagus
TY wiesz
takkk wiem....


dziekuje dziewczyny z calego serca.....za pocieszenie

nie chcialam byscie plakaly bo ja MAse lez juz wylalam:pro si:

a przyczyna przedwczesny porod jak narazie nie wiadomo dlaczego...

we wtorek 27 kwietnia cos zaczelo ze mnie wyciekac..i do szpitala a tam walczylam do Soboty o dzidzie ale sie nie udalo


Pocieszam sie tym...ze mam corke kotra mnie kocha a ja ja bardzo mocno...i tym ze moze za jakis czas sprobujemy jeszcze raz.... chdz teraz to wydaje sie nierealne;(
Jaga1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 11:17   #2874
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Czytalyscie TO nic tylko sie pochlastac!


Jaga to ty chyba mialas bardzo podobna sytuacje do mojej...bo mi tez nagle zaczely wody odchodzic i do dzis nie wiadomo z jakiego powodu doszlo do odejscia czesciowo wod i do przedwczesnego porodu, z moim zatrzymywaniem porodu walczyli 1 dobe ale sie nie udalo...tylko ze ja mialam juz 34 tydzien wiec dziecko juz bez problemu moglo zyc...
Kurcze szkoda ze maluchy nie dotrwaly przynajmniej do tego 26 tygodnia

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2010-05-06 o 11:19
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 11:24   #2875
jo@n@
Zakorzenienie
 
Avatar jo@n@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 496
GG do jo@n@
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Młody padł nareszcie. Spadam na drzemkę, bo @ dostałam i mnie rypie wszystko. I trzeba głód nikotynowo-słodyczowy przetrwać jakoś
__________________

If you're out on the road
Feeling lonely and so cold
All you have to do is call my name
And I'll be there on the next train

jo@n@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 11:25   #2876
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

A ja w tą sobotę miałam do ZOO jechać

Jaga - eh i co tu napisać... dobrze, że masz Korcię

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

jo@n@ - rzucasz palenie ?? i słodycze?
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 11:27   #2877
jo@n@
Zakorzenienie
 
Avatar jo@n@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 496
GG do jo@n@
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
A ja w tą sobotę miałam do ZOO jechać

Jaga - eh i co tu napisać... dobrze, że masz Korcię

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

jo@n@ - rzucasz palenie ?? i słodycze?
Nie mam za co kupić Przymusowy odwyk
__________________

If you're out on the road
Feeling lonely and so cold
All you have to do is call my name
And I'll be there on the next train

jo@n@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 11:35   #2878
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez Jaga1111 Pokaż wiadomość
Dlugo mnie nie bylo....
Jaga

Ostatnie wiadomości wstrząsnęły mną dogłębnie... jest mi niewymownie przykro... trudno pogodzić się z taką stratą, ciężko jest kiedy śmierć nas doświadcza, a jeszcze gorzej kiedy dotyczy to dzieci, zwłaszcza tych najmniejszych... a w Twoim przypadku dodatkowo podwójnie...



Nie wyobrażam sobie, przez co teraz przechodzisz, przez co przechodzi cała Twoja rodzina, ale mam szczerą nadzieję, że dzielnie się uporacie i będziecie się wzajemnie wspierać w tak trudnym momencie... Nie ma słów, którymi możnabyłoby opisać żal i współczucie jakie towarzyszą teraz mojej pisaninie...



Jaguś dawno, dawno temu moja siostra była w podobnej sytuacji, straciła dziecko w 18 tygodniu... chłopca, Mikołajka... ciężko było ale się pozbierała i nawet po tej tragedii zaszła w kolejne ciąże i teraz jest szczęśliwą mamą...



Kochana trzymaj się dzielnie, cała Wasza rodzina niech trzyma się dzielnie, wierzę, żę wszystko z czasem się ułoży...



Przesyłam najgłębsze wyrazy współczucia...



Judy
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 11:36   #2879
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez mati393 Pokaż wiadomość
My tez bez kasy. A wypłata albo w piatek albo dopiero w poniedzialek. Do kina chcielismy wyskoczyc ale nie mamy za co. Ostatnio bylam w kinie jakies 2 lata temu albo i 3. A tak w ogole to bym sie schlala ale nie moge.
moj maz dostaje z pracy w ramach socjalu wejsciowki do cinema city wiec spoko, ale nie wydaje mi sie zeby ten nasz cyc z kims zostal
Cytat:
Napisane przez jo@n@ Pokaż wiadomość
Jak znajdę lepszą robotę to idę od razu. Jak nie znajdę to wracam do mojej ale na 90% dostaję wypowiedzenia, bo były redukcje etatów. Z jednej strony to by nie było takie złe, bo bym miała zasiłek przez pół roku a siedząc w domu nie mam nic.
Na podyplomówkę mnie nie stać niestety

Bartek ma niezłą zabawę. Do starego portfela włożyłam karty telefoniczne i wyciąga, wkłada, ogląda. Co którąś pod kanapę wepchnie Wszystko ostatnio wkłada pod kanapę a wczoraj próbował upchnąć wiaderko pod dywanem
my ustalilismy ze poki co siedze w domu i teraz problem jest taki ze we wrzesniu 2011 dziecko bedzie za duze do zlobka i za male do przedszkola tzn. formalnie do zlobka jak najbardziej ok, ale nie ma co sie ludzic, ze ja przyjma.
taaa ja juz widze jak mi malzonek daje bez gadania plan mam taki, ze najwyzej sie zapozycze.


Jaga niestety czasem takie rzeczy dzieją się bez przyczyny, naprawde bardzo mi przykro
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 12:19   #2880
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Jaga

Filip własnie wypił butlę kaszki na mleku krowim
chyba mu smakowało
ciekawe jaka będzie reakcja...
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.