Rozłąka z ukochanym - 2012 - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-03, 22:26   #1651
paula23276
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 29
Unhappy Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

no i pojechał to były najlepsze dwa tygodnie ! mój stan pomogę opisać jednym słowem: smutek ! To zaledwie dwie godziny jak go nie ma a ja czuję,jakby to nie wiadomo ile czasu. Tak,wiem będzie lepiej, oswoję się z myślą,że go nie ma. Ale ryczę jak głupia. Jeszcze chwilę temu przytulał mnie, wygłupiał się a teraz co ? znowu sama.
paula23276 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 10:39   #1652
Rareza
Rozeznanie
 
Avatar Rareza
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 654
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

paula kochana, wyobrażam sobie, że jest Ci ciężko, też niedługo znowu będę przez to przechodzić i nie mam pojęcia jak to ogarnę, ale póki co przesyłam Ci uściski, trzymaj się! Już niedługo znowu będziecie razem.

U mnie póki co jest taaaak cudownie, już zapomniałam, że mogę czuć się tak dobrze. Wszelkie moje wątpliwości gdzieś uleciały i znowu jestem pewna, że chcę z nim być. Co prawda życie zatruwa mi współlokatorka z mieszkania i jak sobie pomyślę, że TŻ już niedługo mnie z nią zostawi to aż się we mnie gotuje. Już dawno nie spotkałam tak spiętej i apodyktycznej panny. Współczuję w przyszłości jej mężowi i dzieciom.

Kochane, powiem Wam, że nawet się za Wami stęskniłam. Ale póki co upajam się każdą minutą z moim TŻem. Jak wyjedzie, znowu do Was wrócę, zapewne w kryzysie i rozwalona na kawałki. Trzymam kciuki żeby przez ten czas wszystko było u Was ok!
Rareza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 11:17   #1653
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 718
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Rareza

Tak miło się czyta takie wpisy jak ten Twój!
Bardzo się cieszę,że u Ciebie tak pozytywnie! Mam nadzieję,że nawet po wyjeździe Tż będziesz nadal pod wpływem pozytywnej energii!

paula23276
Kochana wiem co czujesz
Mocno przytulam,mam nadzieję,że dziś już czujesz się lepiej!

biedronka91

Zazdroszczę Ci tych wspaniałych 6 dni(ale to nie jest wredna zazdrość).
Jak będzie Ci smutno,to przypominaj sobie te wspaniałe chwile!!!
Mnie to często pomaga!

Cerveza_
Zadałam sobie trochę trudu i przeczytałam Twoje wypowiedzi na tym wątku,powiem Ci szczerze i obiektywnie,on bardzo źle Cię traktuje.
Najgorsze,że teraz Ty bierzesz winę na siebie. Ja rozumiem,że nikt nie jest święty przez 24h na dobę,ale to co robi Twój facet to już przegięcie.

Frumoasa Domnisoara
Kochana! Dzięki za ten kawałek i za tłumaczenieklaski :
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 12:26   #1654
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Oj czasem przegina, wiem to. Nie biorę całej winy na siebie, a raczej przyznaję się do tego, że czasem bywam nie do zniesienia
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 12:37   #1655
magdish
Raczkowanie
 
Avatar magdish
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 330
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Heloł again dziewczynki.
Dziękuję Wam za rady. Tak też zamierzałam, raz po raz go sprawdzać. Generalnie ja jego hasła do fb nie mam, ani on mojego, ale w sumie tego nie chce. Jednak jak napatoczy mi się jakaś okazja to go sprawdze. Ostatnio jakiś taki potulny się zrobił, tzn zadzwonił i przeprosił mnie że udostępnił teledysk w którym były dziewczyny w strojach kąpielowych. Jakaś taka głupota nie? Bynajmniej nie jestem furiatka, żeby takich rzeczy się czepiać, nie wiem czy on mnie w ogóle dobrze zrozumiał, że słodkie pisanie z kimś a np obejrzenie filmu z ładna aktorka to co innego Generalnie bede czujna, moje zaufanie do niego niestety spadło. Pewnie już nigdy nie będzie między nami jak kiedyś.

QueenBlair widze że chyba tak jak ja jesteś fanką Plotkary? Szkoda że to już koniec serialu. Blair zawsze była moja ulubiona postacia

U mnie tyle że rozchorowałam się trochę, chociaż czuję że raczej nie przerodzi się to w nic poważniejszego, w zasadzie to tylko ciągły katar i ból gardła. Mój tż też jest chory, chyba po tym Sylwestrze sie tak zaprawiliśmy.

Poza tym TŻ w zasadzie załatwił nam już pracę. Serio nie spodziewałam sie że to wyjdzie tak szybko. Na dodatek tym razem bede w Niemczech, czyli bliżej domu, bo do granicy pl-niem mam jakies 170 km , Matkooooo mam nadzieje że dogadam sie tam po angielsku bo ja nicht verschtaien czy jak to sie tam pisało Muszę się trochę podszkolić. Jezddy dostaniemy auto, którym JA będę musiała jezdzic. JCzy ja kogoś tam nie zabije, dopiero co zdałam to prawo jazdy Także już w najbliższym czasie dołącze do mojego tż i znowu nie będę rozłąkowa. Zastanawiam się jak to z nami będzie. Ehh i znowu nowe miejsce, gdzie ja w końcu osiądę na tym świecie

Biedronka91 wybywaj do swojego na jakiegoś Erasmusa czy coś We dwoje zawsze jest lepiej
Rareza miłego spędzania czasu z TŻ

PS. Chyba powinnyśmy zmienić nazwę topiku na Rozłąka z ukochanym 2013 ?
__________________
Zgubiłam się po drodze do miejsca, w którym teraz się znalazłam.

Too much of nothing so why don't we give it try
Too much of something we're gonna be living a lie...

Edytowane przez magdish
Czas edycji: 2013-01-04 o 12:41
magdish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 14:01   #1656
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Cytat:
Napisane przez magdish Pokaż wiadomość
Heloł again dziewczynki.
Dziękuję Wam za rady. Tak też zamierzałam, raz po raz go sprawdzać. Generalnie ja jego hasła do fb nie mam, ani on mojego, ale w sumie tego nie chce. Jednak jak napatoczy mi się jakaś okazja to go sprawdze. Ostatnio jakiś taki potulny się zrobił, tzn zadzwonił i przeprosił mnie że udostępnił teledysk w którym były dziewczyny w strojach kąpielowych. Jakaś taka głupota nie? Bynajmniej nie jestem furiatka, żeby takich rzeczy się czepiać, nie wiem czy on mnie w ogóle dobrze zrozumiał, że słodkie pisanie z kimś a np obejrzenie filmu z ładna aktorka to co innego Generalnie bede czujna, moje zaufanie do niego niestety spadło. Pewnie już nigdy nie będzie między nami jak kiedyś.

QueenBlair widze że chyba tak jak ja jesteś fanką Plotkary? Szkoda że to już koniec serialu. Blair zawsze była moja ulubiona postacia

U mnie tyle że rozchorowałam się trochę, chociaż czuję że raczej nie przerodzi się to w nic poważniejszego, w zasadzie to tylko ciągły katar i ból gardła. Mój tż też jest chory, chyba po tym Sylwestrze sie tak zaprawiliśmy.

Poza tym TŻ w zasadzie załatwił nam już pracę. Serio nie spodziewałam sie że to wyjdzie tak szybko. Na dodatek tym razem bede w Niemczech, czyli bliżej domu, bo do granicy pl-niem mam jakies 170 km , Matkooooo mam nadzieje że dogadam sie tam po angielsku bo ja nicht verschtaien czy jak to sie tam pisało Muszę się trochę podszkolić. Jezddy dostaniemy auto, którym JA będę musiała jezdzic. JCzy ja kogoś tam nie zabije, dopiero co zdałam to prawo jazdy Także już w najbliższym czasie dołącze do mojego tż i znowu nie będę rozłąkowa. Zastanawiam się jak to z nami będzie. Ehh i znowu nowe miejsce, gdzie ja w końcu osiądę na tym świecie

Biedronka91 wybywaj do swojego na jakiegoś Erasmusa czy coś We dwoje zawsze jest lepiej
Rareza miłego spędzania czasu z TŻ

PS. Chyba powinnyśmy zmienić nazwę topiku na Rozłąka z ukochanym 2013 ?
Oj zazdroszczę Ci tego, że masz załatwioną pracę i będziesz mieć u swego boku TŻ. Może jakiś kurs angielskiego przed wyjazdem?

No nazwę przydałoby się zmienić. Jak ja bym chciała wypisać się już z tego wątku... (bez obrazy dl Was Dziewczyny, bo cieszę się, że mam Was...)

__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 14:30   #1657
magdish
Raczkowanie
 
Avatar magdish
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 330
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Carveza w sumie źle napisałam Właśnie mam nadzieje że się dogadam po angielsku, bo angielski znam, ale niemieckiego nie A podobno Niemcy niechętnie po angielsku rozmawiają :/

Myśle ze wszystkie tutaj nie chcemy być rozłąkowe ehhhhhhhh, życie.
__________________
Zgubiłam się po drodze do miejsca, w którym teraz się znalazłam.

Too much of nothing so why don't we give it try
Too much of something we're gonna be living a lie...
magdish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 14:35   #1658
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Wiesz co, moja znajoma dogadywała się po angielsku na początku swojego pobytu w Niemczech. Teraz to już płynnie mówi po niemiecku. Także, hmmm, wydaje mi się, że zależy to od osoby. Niemcy dobrze mówią po angielsku
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 14:38   #1659
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Cytat:
Napisane przez QueenBlair Pokaż wiadomość
[B]

biedronka91

Zazdroszczę Ci tych wspaniałych 6 dni(ale to nie jest wredna zazdrość).
Jak będzie Ci smutno,to przypominaj sobie te wspaniałe chwile!!!
Mnie to często pomaga!
To prawda, tak też będę robić. Ehh.. życie to jednak jest bardziej skomplikowane niż myślałam.

Cytat:
Napisane przez magdish Pokaż wiadomość

Poza tym TŻ w zasadzie załatwił nam już pracę. Serio nie spodziewałam sie że to wyjdzie tak szybko. Na dodatek tym razem bede w Niemczech, czyli bliżej domu, bo do granicy pl-niem mam jakies 170 km , Matkooooo mam nadzieje że dogadam sie tam po angielsku bo ja nicht verschtaien czy jak to sie tam pisało Muszę się trochę podszkolić. Jezddy dostaniemy auto, którym JA będę musiała jezdzic. JCzy ja kogoś tam nie zabije, dopiero co zdałam to prawo jazdy Także już w najbliższym czasie dołącze do mojego tż i znowu nie będę rozłąkowa. Zastanawiam się jak to z nami będzie. Ehh i znowu nowe miejsce, gdzie ja w końcu osiądę na tym świecie

Biedronka91 wybywaj do swojego na jakiegoś Erasmusa czy coś We dwoje zawsze jest lepiej
O kurcze, to wspaniale! Teraz będziecie razem, czego chcieć więcej.. Nie martw się, jakoś sobie poradzisz, może na początku będzie ciężko ale przetrwasz, głowa o góry.

Muszę o tym pomyśleć, koniecznie, koniecznie!
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 15:19   #1660
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Czytam o tych Waszych wspólnych chwilach z Waszymi TŻ-tami i zazdrość mnie zżera Dzisiaj mineły 3 miesiące odkąd nie widziałam się z moim Wydaje mi się jakby to były 3 lata... Jak wspominam nasze wspólne chwile to najpierw się uśmiecham jak głupek, a potem mi się ryczeć chce z tęsknoty za nim. Tak bym chciała go zobaczyć, żeby spojrzał w moje oczy i żeby znów powiedział tym swoim cudownym głosem: Carinio Ehh, mam tyle cudownych wspomnień
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 16:44   #1661
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 718
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Frumoasa Domnisoara

Wytrzymałaś już tyle, wytrzymasz więcej. Wiem,że łatwo jest mi pisać,jednak zobaczysz,że czas minie i będziesz miała Tż dla siebie!!!!

Cerveza
Mimo wszystko mam nadzieję,że u Was będzie tylko lepiej!

magdish
Dasz radę,zobaczysz,że dasz i dobrze będzie!

Po angielsku na bank się dogadasz!!!

Odnośnie GG to ja jestem fanką Blair.
Szkoda mi,że serial się skończył,ale z drugiej strony miałam wrażenie,że fabuła była na siłę ciągnięta.
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 17:14   #1662
paula23276
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 29
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

jest gorzej niż myślałam, może robie z siebie"kozła ofiarnego" ,ale ja naprawdę nie wiem co robić. Obowiązki mi nic nie dają... ciężko mi znowu.Jeszcze na dodatek dopatruje się w jego zachowaniu negatywów. Po co? nie wiem. eh
paula23276 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 17:17   #1663
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 718
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Cytat:
Napisane przez paula23276 Pokaż wiadomość
jest gorzej niż myślałam, może robie z siebie"kozła ofiarnego" ,ale ja naprawdę nie wiem co robić. Obowiązki mi nic nie dają... ciężko mi znowu.Jeszcze na dodatek dopatruje się w jego zachowaniu negatywów. Po co? nie wiem. eh
Słońce co się dzieje?
Co to za negatywy?
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 17:21   #1664
paula23276
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 29
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

nie wiem, po prostu zaczął więcej imprezować. praktycznie co tydzień, już nie piszę takich czułych słów. nie wiem, moze myśli ,że mnie zdobył już i nie potrzeba? pytałam się,ale mówi,że wszystko okej. Że wszystko jest dobrze. No nie sądzę. Nie chcę go stracić,bez niego jeszcze gorzej. Wie,że mi jest ciężko, jemu też,ale jakoś tego nie pokazuje...

Edytowane przez paula23276
Czas edycji: 2013-01-04 o 17:23
paula23276 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 18:38   #1665
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Cytat:
Napisane przez paula23276 Pokaż wiadomość
nie wiem, po prostu zaczął więcej imprezować. praktycznie co tydzień, już nie piszę takich czułych słów. nie wiem, moze myśli ,że mnie zdobył już i nie potrzeba? pytałam się,ale mówi,że wszystko okej. Że wszystko jest dobrze. No nie sądzę. Nie chcę go stracić,bez niego jeszcze gorzej. Wie,że mi jest ciężko, jemu też,ale jakoś tego nie pokazuje...
Boisz się, że na tych imprezach kogoś poznaje i utrzymuje kontakt czy jak? Ogólnie ja nie jestem za imprezowaniem osobno. Jak coś to tylko razem. Może zbyt toksyczne, ale jakoś mam wrażenie, że to kuszenie losu... Piwko z koleżanką, czy TŻ z kolegą - OK. IMPREZOM MÓWIĘ NIE
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 19:02   #1666
paula23276
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 29
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

tzn byłam u niego przez tydzień i byliśmy razem dwa razy na imprezie tam gdzie on chodzi. Mówi,że tańczy tylko z kumplami. No niby czemu miałby mnie kłamać?! Ale tak boję się ,że pozna tam kogoś itd. Mówiłam mu o tym, no ale mówił że nic nie bedzie.Tak,tak różnie bywa...Pokusa losu.
paula23276 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 22:11   #1667
ewasza14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 501
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Pokaż wiadomość
Czytam o tych Waszych wspólnych chwilach z Waszymi TŻ-tami i zazdrość mnie zżera Dzisiaj mineły 3 miesiące odkąd nie widziałam się z moim Wydaje mi się jakby to były 3 lata... Jak wspominam nasze wspólne chwile to najpierw się uśmiecham jak głupek, a potem mi się ryczeć chce z tęsknoty za nim. Tak bym chciała go zobaczyć, żeby spojrzał w moje oczy i żeby znów powiedział tym swoim cudownym głosem: Carinio Ehh, mam tyle cudownych wspomnień
Mam identycznie, z tym że u mnie to równe 2 miesiące Tak strasznie chciałabym, żeby był tu już ze mną, przytulił i już mnie nie zostawiał.. A tu jeszcze kilka miesięcy aż się zobaczymy

paula23276 Skąd ten brak zaufania? Zawiódł Cię już kiedyś? Jeśli mu na Tobie zależy, to nie będzie sobie szukał innej A to, że nie pokazuje jak mu jest ciężko to chyba w przypadku facetów całkiem normalne
ewasza14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 23:01   #1668
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Dziewczyny, co za porażka!!! W czwartek rozmawiałam z moim TŻ przez telefon, powiedział, że w piątek chyba pójdzie na internet gdzieś, bo chce porozmawiać. Myślałam, że najpierw doładuje telefon i zadzwoni powiedzieć mi czy pójdzie na ten internet czy nie... Co się okazało? Ja cały piątek przesiedziałam chora w domu i czekałam na telefon od niego i nic... Wieczorem włączam messenger a tam pełno wiadomości od mojego TŻ - że mnie kocha, potem, że się martwi, potem że miałam być, gdzie jestem, że jestem kłamczuchą, że pewnie gdzieś wyszłam z domu z kimś innym (on jest bardzo zazdrosny) itd. A ja głupia cały dzień słałam mu smsy i myślałam, że po prostu nie poszedł nigdzie na internet! Złapałam za telefon i dzwonię, ale nie odbierał, wysłałam kilka smsów i znowu dzwonię... Odebrał, powiedział, że jest trochę zły na mnie i że ma dużo do pogadania ze mną... W czwartek podczas rozmowy musieliśmy się źle zrozumieć, on stwierdził, że przecież mi mówił żebym sprawdzała messenger, bo on będzie, a ja myślałam, że zadzwoni... Ale jestem wściekła na siebie, mogłam z nim przegadać cały dzień i zobaczyć chociaż na kamerce!! Co za strata czasu Już nigdy nie wyłączę mojego messengera!! Mam nadzieję, że jutro uda mu się znowu pójść na internet, chociaż wiem, że jest zły, bo cały dzień czekał na mnie... A teraz już sama nie wiem czy ja go źle zrozumiałam wtedy przez telefon czy jak... Ehh! Wrrr, ale jestem zła!!

Przepraszam, że się tak rozpisałam, ale mnie nosi po prostu teraz.
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 23:15   #1669
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Witajcie.

Wkrótce dołączę się do Waszego grona

za niecałe 2 miesiące mój TŻ wyrusza w roczną podróż do Nowej Zelandii. Jesteśmy razem 2 lata, od roku mieszkamy razem. Na ten wyjazd mieliśmy wybrać się we dwoje. Uzyskaliśmy oboje wizy. Widziałam Australię. Teraz chciałam zrealizować kolejne marzenie o Nowej Zelandii, tym bardziej dla mojego TŻ było to jeszcze większe pragnienie. Odkąd uzyskaliśmy wizy, minęło już trochę czasu, a termin wyjazdu zbliżał się nieubłaganie. W moim życiu trochę się zmieniło, dostałam w Polsce ciekawą ofertę pracy i uważałam, że nie warto jej odrzucać. Dlatego po głębokiej i szczerej rozmowie z TŻ zdecydowaliśmy się na roczną rozłąkę (z tym, że może w Wielkanoc polecę do niego w odwiedziny, jak już znajdzie pracę i mieszkanie). Z jednej strony chcę, aby każde z nas rozwijało się, było szczęśliwe w osiąganiu swoich celów, z drugiej strony boję się tej tęsknoty za nim.
Przeszliśmy już tyle do tej pory i wierzę, że ten wyjazd jeszcze umocni nasze uczucie. Będę walczyła z całych sił, aby ta rozłąka nie odbiła się na mnie. I mam nadzieję, że wy mi w tym pomożecie.
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-05, 08:18   #1670
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Frumoasa Domnisoara Nie martw się. Najważniejsze, że on czekał na Ciebie a Ty na niego. Wszystko jest w porządku, tylko musicie sobie troszkę wyjaśnić.

Chyba gorzej znoszę rozłąkę od mojego TŻta. On potrafi czerpać energię i pozytywne myślenie z naszego wspólnego czasu a ja łapę doły. Chyba niepotrzebnie. Najważniejsze, że mieliśmy możliwość pobyć ze sobą, teraz tylko czekać do następnego razu.

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

sportsmenka86 Głowa do góry, dacie radę! Z perspektywy czasu rok to nie dużo. Jeżeli jesteście mocni w swoim uczuciu, nic tego nie zniszczy.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 08:26   #1671
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
Frumoasa Domnisoara Nie martw się. Najważniejsze, że on czekał na Ciebie a Ty na niego. Wszystko jest w porządku, tylko musicie sobie troszkę wyjaśnić.

Chyba gorzej znoszę rozłąkę od mojego TŻta. On potrafi czerpać energię i pozytywne myślenie z naszego wspólnego czasu a ja łapę doły. Chyba niepotrzebnie. Najważniejsze, że mieliśmy możliwość pobyć ze sobą, teraz tylko czekać do następnego razu.
Mi się wydaje, że ja też gorzej znoszę rozłąkę niż mój TŻ. Kobiety jednak chyba są wrażliwsze A ja już od rana pilnuję dziś komputera, mam nadzieję, że się pojawi
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 10:10   #1672
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Cytat:
Napisane przez sportsmenka86 Pokaż wiadomość
Witajcie.

Wkrótce dołączę się do Waszego grona

za niecałe 2 miesiące mój TŻ wyrusza w roczną podróż do Nowej Zelandii. Jesteśmy razem 2 lata, od roku mieszkamy razem. Na ten wyjazd mieliśmy wybrać się we dwoje. Uzyskaliśmy oboje wizy. Widziałam Australię. Teraz chciałam zrealizować kolejne marzenie o Nowej Zelandii, tym bardziej dla mojego TŻ było to jeszcze większe pragnienie. Odkąd uzyskaliśmy wizy, minęło już trochę czasu, a termin wyjazdu zbliżał się nieubłaganie. W moim życiu trochę się zmieniło, dostałam w Polsce ciekawą ofertę pracy i uważałam, że nie warto jej odrzucać. Dlatego po głębokiej i szczerej rozmowie z TŻ zdecydowaliśmy się na roczną rozłąkę (z tym, że może w Wielkanoc polecę do niego w odwiedziny, jak już znajdzie pracę i mieszkanie). Z jednej strony chcę, aby każde z nas rozwijało się, było szczęśliwe w osiąganiu swoich celów, z drugiej strony boję się tej tęsknoty za nim.
Przeszliśmy już tyle do tej pory i wierzę, że ten wyjazd jeszcze umocni nasze uczucie. Będę walczyła z całych sił, aby ta rozłąka nie odbiła się na mnie. I mam nadzieję, że wy mi w tym pomożecie.
Ojejku, Australia... Pewnie moje nierealne marzenie. Na wakacje niestety mnie nie stać, a stały pobyt to nie jest taka łatwa sprawa, bo dowiadywałam się kiedyś . Zazdroszczę i życzę wytrzymałości. Widać jakąś dojrzałość wypływającą z Twojego postu. Z pewnością ufasz swojemu TŻ i jesteście zgraną parą. Nie histeryzujesz, podchodzisz do tego dojrzale - nic tylko po raz kolejny pozazdrościć. Moje posty są najczęściej pełne goryczy

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że ja też gorzej znoszę rozłąkę niż mój TŻ. Kobiety jednak chyba są wrażliwsze A ja już od rana pilnuję dziś komputera, mam nadzieję, że się pojawi
Pojawi, pojawi...Miłej rozmowy
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 11:49   #1673
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Dziewczyny, tak mi źle... Właśnie wróciłam z dworca, odwiozłam TŻ na pociąg. Smutno...
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 11:54   #1674
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Przeżyłam to parę dni temu i wiem co czujesz. Na dodatek Nam się tak nie układa i to podwójnie boli. Jak zwykle nie odzywamy się do siebie, a ja tęsknię. Jednak nie odezwę się pierwsza, nie chcę już się o nic prosić. Muszę pokazać wreszcie, że jestem silną kobietką TŻ ma żal do moich rodziców o pewną sprawę i mimo że stanęłam po Jego stronie, to On i tak myśli, że to spisek...To takie pokręcone. Czuję dziwny ścisk w żołądku, taką samotność, strach.
mary_poppins zajmij się czymś, poczytaj książkę, obejrzyj film, a najlepiej wyjdź z domu do znajomych. Nie bądź teraz sama.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 12:02   #1675
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 718
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Jestem zadowolona bo dziś lub jutro zobaczę się z Tż
Wkurza mnie czasem mój facet bo zazdrość w durny sposób okazuje,a oprócz tego wylewny w gadaniu o uczuciach nie jest.
Ale kocham go jak nikogo!

paula23276

Słońce zakazy nie mają sensu. Na prawdę.
Ja wiem po sobie,że nawet jak idę sama na imprezę to myślę o Tż.
Ale jak on by mi jakieś zakazy dawał to z samej wściekłości kusiło by mnie do złego.

Frumoasa Domnisoara
Wiesz,że Twój facet przesadził prawda?

Mam nadzieję,że dziś uda się Wam mimo wszystko pogadać i będziesz uśmiechnięta!


sportsmenka86

Witaj już teraz Dobrze będzie!
Mojemu za ok 4 miechy szykuje się wylot do Afganistanu na pół roku.
Wiem,że to nie jest rok rozłąki, no ale okoliczności dosyć niesprzyjające.

Będę Cię mocno wspierać:-*

Cerveza_
Ty na prawdę myślisz,że zakazy wynikające z braku zaufania są skuteczne?(mówię o imprezach).

mary_poppins

Mocno przytulam!
Z każdym dniem będzie lżej. Zobaczysz

biedronka91

Ja też gorzej niż Tż znoszę rozłąkę. Ale mimo wszystko jest ze mną lepiej niż na samym początku naszego związku.
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 12:08   #1676
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Frumoasa Domnisoara
To prawda.

mary_poppins
Głowa do góry! Wszystkie jesteśmy w tej samej sytuacji, jest chociaż odrobinę raźniej, bo doskonale siebie rozumiemy..

QueenBlair
To cudownie!
Tak.. chyba coś w tym jest, że jednak dziewczyny mają bardziej pod górkę w sprawach sercowych..
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 12:09   #1677
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Ale gdzie ja napisałam o zakazach? Po prostu to jest moje zdanie. Takie mam zasady w związku. Nie imprezujemy osobno, bo RAZEM tak postanowiliśmy. Widać, że dziewczyna ewidentnie się męczy przez to, że jej facet sobie imprezuje. Nie zabroni mu tego, bo on widać to lubi. U mnie jest zupełnie inaczej, bo oboje tego nie lubimy.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 13:08   #1678
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Cerveza_, z tą Australią to prawda, że ciężko tam o pobyt stały. TŻ jeszcze zanim mnie poznał, starał się o wymianę studencką w AUS, nie dostał się, bo zabrakło mu 1 pkt. w teście j. angielskiego. Dla niego to była dotkliwa porażka. Później obrał sobie za cel Nową Zelandię, wizę na rok z pozwoleniem na legalną pracę bardzo łatwo dostał. Miałam jechać z nim. Ze mną jednak nie wyszło. Uznałam, że jemu nie będę zabierać marzenia - wytrzymam ten rok. Przez lata odkładał pieniądze. Zachowałabym się egoistycznie, gdybym zabroniła mu jechać, bo nie potrafię żyć z nim na odległość. Szczerze ? Nie potrafię tak, ale ... muszę zacisnąć zęby. Najbardziej boję się rozłąki na lotnisku i kilku pierwszych tygodni. A do tego dojdzie inna strefa czasowa. Tam jest 10 godzin do przodu. Tu rano tam wieczór - mam nadzieję, że uda nam się znaleźć czas na Skype.
Uwierz mi, że nasze wspólne życie nie było usłane różami, dużo złego przeżyliśmy dotychczas i jestem mu wdzięczna, że został u mego boku. Nie wiem czy każdy inny mężczyzna mógłby tak...

biedronka91, dzięki za słowa otuchy

QueenBlair, Afganistan... Niefajnie. Pewnie będziesz żyła w ciągłym strachu ?

marypoppins, kiedy ponownie z TŻ się spotkasz ?
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 13:16   #1679
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Dlatego tym bardziej zazdroszczę takiego TŻ. Z pewnością wolałabym puścić TŻ na rok do NZ, aniżeli na trzymiesięcznego Erasmusa i chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego...
Dacie radę
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 13:31   #1680
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

A mój TŻ się nie odzywa.. Jestem wściekła, obraził się jak małe dziecko i widać zamierza mnie "ukarać" dzisiaj. Czasami naprawdę zastanawiam się czy pewne różnice w wychowaniu i kulturze da się jakoś pogodzić...
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:28.