Sytuacja w Polsce po wyborach 2015 - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-13, 11:57   #2761
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Poczytaj sobie statystyki policyjne...Może kwasem się nie oblewa, chociaż nie, była pani prokurator, ktorą kwasem oblano, tylko jak mi napiszesz, że skoro jedna to o niczym nie świadczy to... Popatrz ile dzieci doznaje przemocy domowej, popatrz na organizacje pozarządowe, fundacje, którym się tym zajmują- Dzieci niczyje albo ujawnij.pl itd, itd a potem zobacz, gdzie żyjesz...
Popatrz na jedną istotną rzecz: u nas nikt nie powie, że to normalne a tam jest to na porządku dziennym i ofiarą wmawia się te chorą ideologię tłumacząc, że same są sobie winne. Starsze pokolenia robią tak samo z dziećmi "tata Ci wlał bo pewnie zasłużyłeś" ... Nie, normalny człowiek nie bije swojego dziecka bo coś przeskrobało i nie ważne co to by miało być.
Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
Te wyroki to kwestia natury prawnej i zapewne także przeciążenia więzień. Jednak w Polsce ta skala jest mniejsza i sprawcy są ścigani, a w Nimczech nawet z tym nie potrafi sobie poradzić policja, dyskusja była o gwaltach w Europie w noc sylwestrową i wciąganie do tego naszego podwórka wygląda z Waszej strony jak proba usprawiedliwia imigrantów, o zgrozo
Tya jakbym krzyknęła po ochronę bo mężczyzna przy kasie mówi, że by mnie wziął na kolanka i porządnie przetrzepał to stracę pracę bo nie szanuje klienta. Może nie oficjalnie z tego powodu ale jednak
Nie kochany, gwałt w Polsce jest mniejszym przestępstwem niż obrobienie warzywniaka.
Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Tu chyba chodzilo o rozróznienie przy ilości sprawców albo sposobach zgwalcenia...
No dobra czyli ofiara zgwałcona przez jednego sprawcę ma mniejsza krzywdę niż taka przez 2 czy 5? Mówię ofiara bo nie podoba mi się przeważająca ilość podpisywania pod to kobiet, serio mężczyznę też można zgwałcić.

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Elion Pokaż wiadomość
Powiedz chociaż czy potrafisz wymienić kraje gdzie islam jest dominujący. Podpowiedź: Indie gdzie polewanie kwasem jest najczęstsze tym krajem nie są.
Powiedz co się wydarzyło w Bejrucie, w Bagdadzie? Podpowiedź druga: muzułmanie zostali zamordowani przez terrorystów, którzy się legitymują islamem co im powiesz? Wiesz co jeszcze 40 lat temu działo się w Wielkiej Brytanii i to między chrześcijanami, a w samej Irlandii Północnej wciąż trwa? Słyszałaś o czołgach i strzelaniu do manifestantów? O bombach w parkach?
No właśnie. Macie wąski wycinek rzeczywistości i za młao wiedzy. Ani nie wiecie nic o terroryzmie, ani o strukturach społeczeństw zachodnich. Nie wiecie jak funkcjonuje społeczeństwo francuskie, z czego to wynika i jak wygląda jego historia. Sama nienawiść do jednej religii o której też się nic nie wie, a o krajach arabskich jeszcze mniej nie wystarczy.

Dwa czy już wiesz co to kultura polityczna? Więcej nie wymagam.
Dobra nie będę lepiej pisać co o tym myślę bo wiem, że nasze prawo zabrania.

Edytowane przez MalarskiSen
Czas edycji: 2016-01-13 o 11:59
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 12:06   #2762
201607111003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 397
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Myślę że te kobiety które usłyszały, że jak piły wino to są same sobie winne nie zgodzą się ze w Polsce jest inaczej. Te które czytały poradnik policyjny jak uniknąć gwałtu, te które usłyszały w sądzie że mogły nie prowokować.

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość



Dobra nie będę lepiej pisać co o tym myślę bo wiem, że nasze prawo zabrania.
Lepiej zamiast nakręcaniu swojej i karmieniu nienawiści innych oddać się czytaniu.

Edytowane przez 201607111003
Czas edycji: 2016-01-13 o 12:07
201607111003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 12:11   #2763
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez Elion Pokaż wiadomość
Myślę że te kobiety które usłyszały, że jak piły wino to są same sobie winne nie zgodzą się ze w Polsce jest inaczej. Te które czytały poradnik policyjny jak uniknąć gwałtu, te które usłyszały w sądzie że mogły nie prowokować.



Lepiej zamiast nakręcaniu swojej i karmieniu nienawiści innych oddać się czytaniu.
Wybacz ale nie chcę o tym czytać
Nigdy nie słyszałam, że pijana osoba jest sama sobie winna, że ktoś ją wykorzystał seksualnie niemniej jednak trzeba mieć rozwagę i na uwadze swoje bezpieczeństwo a tym samym nie upijać się gdzie popadnie w towarzystwie do którego zaufania nie mamy. Powiem Ci, że o czymś takim to mnie edukowały gazetki typu Brawo Girl w wieku 12 lat , dziwi mnie, że dojrzała kobieta tego nie rozumie. Co nie zmienia faktu, że to obleśne przestępstwo ale czy zostawienie przy barze swojej szklanki z drinkiem i hulanie na parkiecie nie jest zwyczajną głupotą ? edit: ktoś do drinka może coś dosypać nie tylko po to żeby kogoś zgwałcić ale np. okraść?

Niby wolno mi iść przez miasto z przezroczystym workiem wypchanym pieniędzmi ale do mądrych takie zachowanie nie należy ale co robię złego? Tylko worek w ręku trzymam.

Edytowane przez MalarskiSen
Czas edycji: 2016-01-13 o 12:13
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 12:12   #2764
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Co masz na myśli? Są bardziej i mniej przyjemne gwałty? Milsi i mniej mili gwałciciele ?
wiedziałam, że się na mnie posypie jakbyś miała wybrać faceta z hiv lub bez hiv, śmierdzącego i z wszami lub umytego, obleśnego i grubego czy przystojnego, jednego czy dziesięciu to powiesz, że Ci wszystko jedno, bo jesteś tolerancyjna i 'gwałt to gwałt'?
I jeszcze coś za co na mnie się posypie, gwałt to seks wbrew woli, kiedy ofiara mówi "nie" (lub jest pozbawiona świadomości), nie ma mowy w definicji o przyjemności czy jej braku nawet orgazm to tylko biologia. Zgwałceni faceci (bo tacy rzadko, ale podobno są) mają przyjemność i co z tego skoro jej nie chcieli?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 12:13   #2765
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Popatrz na jedną istotną rzecz: u nas nikt nie powie, że to normalne a tam jest to na porządku dziennym i ofiarą wmawia się te chorą ideologię tłumacząc, że same są sobie winne. Starsze pokolenia robią tak samo z dziećmi "tata Ci wlał bo pewnie zasłużyłeś" ...
http://ponton.natemat.pl/77641,wspie...kultury-gwaltu pierwszy wynik w google
Pamiętasz dyskusję w mediach o nowelizacji ustawy o przemocy w rodzinie? bo ja tak...i pamiętam argumentację...

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
No dobra czyli ofiara zgwałcona przez jednego sprawcę ma mniejsza krzywdę niż taka przez 2 czy 5? Mówię ofiara bo nie podoba mi się przeważająca ilość podpisywania pod to kobiet, serio mężczyznę też można zgwałcić..
A w którym momencie twierdziłam cos przeciwnego?
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 12:19   #2766
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
wiedziałam, że się na mnie posypie jakbyś miała wybrać faceta z hiv lub bez hiv, śmierdzącego i z wszami lub umytego, obleśnego i grubego czy przystojnego, jednego czy dziesięciu to powiesz, że Ci wszystko jedno, bo jesteś tolerancyjna i 'gwałt to gwałt'?
I jeszcze coś za co na mnie się posypie, gwałt to seks wbrew woli, kiedy ofiara mówi "nie" (lub jest pozbawiona świadomości), nie ma mowy w definicji o przyjemności czy jej braku nawet orgazm to tylko biologia. Zgwałceni faceci (bo tacy rzadko, ale podobno są) mają przyjemność i co z tego skoro jej nie chcieli?
Jeżeli weźmie mnie siłą przystojny, elegancki mężczyzna to też nie będę zachwycona. Nie wiesz nawet o czym mówisz
To żart ? Zgwałceni faceci nie mają przyjemności bo np. na nich nikt łaskawie nie patrzy "bo byli pijani" tylko "łajza zdradziła" nawet nie wiem czy przez to w jakim systemie się wychowujemy ja bym umiała to zrozumieć gdyby mój facet odbył stosunek zalany w trupa. Wiesz, że mężczyzna , mężczyznę też może zgwałcić ? Taka nowość, oświecę Cię i wątpię by było to przyjemne, ba nawet facet idąc na policję nie jest traktowany poważnie bo wychodzi na ciotfę. Taki mamy "normalny" kraj.
Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
http://ponton.natemat.pl/77641,wspie...kultury-gwaltu pierwszy wynik w google
Pamiętasz dyskusję w mediach o nowelizacji ustawy o przemocy w rodzinie? bo ja tak...i pamiętam argumentację...


A w którym momencie twierdziłam cos przeciwnego?
Nie pamiętam niestety.
No tak można to było odebrać.
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 12:24   #2767
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Jeżeli weźmie mnie siłą przystojny, elegancki mężczyzna to też nie będę zachwycona. Nie wiesz nawet o czym mówisz
To żart ? Zgwałceni faceci nie mają przyjemności bo np. na nich nikt łaskawie nie patrzy "bo byli pijani" tylko "łajza zdradziła" nawet nie wiem czy przez to w jakim systemie się wychowujemy ja bym umiała to zrozumieć gdyby mój facet odbył stosunek zalany w trupa. Wiesz, że mężczyzna , mężczyznę też może zgwałcić ? Taka nowość, oświecę Cię i wątpię by było to przyjemne, ba nawet facet idąc na policję nie jest traktowany poważnie bo wychodzi na ciotfę. Taki mamy "normalny" kraj.

.
Czytasz ze zrozumieniem czasami? I nie odpowiedziałaś na pytanie, ale rozumiem, wstyd, ciemnogród.
Pogrubione- no co ty nie powiesz. (ja pisałam o gwałtach hetero)

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2016-01-13 o 12:29
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-13, 12:28   #2768
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Odpowiem : Nie chcę by ktokolwiek mnie zgwałcił. Takie zboczenie, wybacz.

No powiem bo pisałaś, że to rzadkie zjawisko, które tylko podobno istnieje Nie pierwsza Twoja wypowiedź powalająca z krzesła
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 12:30   #2769
201607111003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 397
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Wybacz ale nie chcę o tym czytać
Nigdy nie słyszałam, że pijana osoba jest sama sobie winna, że ktoś ją wykorzystał seksualnie niemniej jednak trzeba mieć rozwagę i na uwadze swoje bezpieczeństwo a tym samym nie upijać się gdzie popadnie w towarzystwie do którego zaufania nie mamy. Powiem Ci, że o czymś takim to mnie edukowały gazetki typu Brawo Girl w wieku 12 lat , dziwi mnie, że dojrzała kobieta tego nie rozumie. Co nie zmienia faktu, że to obleśne przestępstwo ale czy zostawienie przy barze swojej szklanki z drinkiem i hulanie na parkiecie nie jest zwyczajną głupotą ? edit: ktoś do drinka może coś dosypać nie tylko po to żeby kogoś zgwałcić ale np. okraść?

Niby wolno mi iść przez miasto z przezroczystym workiem wypchanym pieniędzmi ale do mądrych takie zachowanie nie należy ale co robię złego? Tylko worek w ręku trzymam.
To jest właśnie kultura gwałtu.. Ciekawi mnie czemu nie porównasz gwałtu do morderstwa? Ale prowokował do zamordowania go, był tam!
Może jest głupotą może nie jest, kac bywa nieprzyjemny. Ale to nie alkohol gwałci tylko gwałciciel. Skup się na sprawcy, a nie obwinianiu ofiary.
201607111003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 12:34   #2770
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Odpowiem : Nie chcę by ktokolwiek mnie zgwałcił. Takie zboczenie, wybacz.

No powiem bo pisałaś, że to rzadkie zjawisko, które tylko podobno istnieje Nie pierwsza Twoja wypowiedź powalająca z krzesła
Czyli wywinęłaś się od odpowiedzi czyli pewnie jesteś "nietolerancyjna", bo wstydzisz się odpowiedzieć
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 12:37   #2771
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez Elion Pokaż wiadomość
To jest właśnie kultura gwałtu.. Ciekawi mnie czemu nie porównasz gwałtu do morderstwa? Ale prowokował do zamordowania go, był tam!
Może jest głupotą może nie jest, kac bywa nieprzyjemny. Ale to nie alkohol gwałci tylko gwałciciel. Skup się na sprawcy, a nie obwinianiu ofiary.
Wiedziałam, że powołasz się na swoją obsesję dlatego powołałam się na kradzież a nie gwałt
Ofiara nie jest winna ale wprowadzanie się w stan zachiania świadomości w obcym otoczeniu nie jest normalne,bezpieczne i mądre. Nigdzie nie napisałam , że ofiara jest winna a sprawca no cóż... "okazja czyni złodzieja". Sprawca to bandyta a osoba , która się bezmyślnie upija w klubie bez osoby, która by czuwała nad jej bezpieczeństwem jest bezmyślna bez względu na to czy ktoś ją zgwałcił, okradł czy też po prostu zasnęła w niekorzystnej pozie i ktoś jej zrobił niezbyt ładne zdjęcia, choć masz ewidentną obsesję na punkcie takich stwierdzeń i tylko czekasz żeby to komuś zarzucić .

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Czyli wywinęłaś się od odpowiedzi czyli pewnie jesteś "nietolerancyjna", bo wstydzisz się odpowiedzieć
Czy Ty masz jakiś problem w zrozumieniu co się do Ciebie mówi? Niby jak mam wybrać czy ktoś ma HIV? Mam spytać i liczyć na szczerą odpowiedź czy chcesz mi powiedzieć , że tylko bezdomni z wszami go mają ? Błagam , nie kompromituj się nie chcę żeby mnie zgwałcił ani jeden elegancki mężczyzna ani 5-6 z wszami choć w takowej chwili nie miałoby to dla mnie znaczenia.
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-13, 12:53   #2772
201607111003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 397
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Jeśli obsesją nazywasz niezgodę na kulturę gwałtu, to wiesz thank you very much I really appreciate that.
201607111003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 12:56   #2773
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Obsesją uważam doszukiwanie się w każdym zdaniu przyzwolenia na gwałt. ale ok przeciągaj na swoje tylko przestań tym wszystkich męczyć
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 13:00   #2774
201607111003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 397
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Obawiam się że język którego się używa pokazuje bardzo wiele.. Stąd na przykład masz freudowskie pomyłki. Nie posądzam cię o przyzwolenie o gwałt, osadzam cię o dorastanie w takim a nie innym społeczeństwie, próbuję ci tylko pokazać jak słabe jest to co replikujesz.
201607111003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 13:01   #2775
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Czy Ty masz jakiś problem w zrozumieniu co się do Ciebie mówi? Niby jak mam wybrać czy ktoś ma HIV? Mam spytać i liczyć na szczerą odpowiedź czy chcesz mi powiedzieć , że tylko bezdomni z wszami go mają ? Błagam , nie kompromituj się nie chcę żeby mnie zgwałcił ani jeden elegancki mężczyzna ani 5-6 z wszami choć w takowej chwili nie miałoby to dla mnie znaczenia.
To było teoretyczne pytanie z gatunku "z dwojga złego" , mogłam dopisać "zakładając, że byś wiedziała". Już nie chcę odp. wymijanie to też odp. Ja odpowiem za siebie - bez hiv - takie to dziwne? poprawnie politycznie powinno każdej kobiecie być wszystko jedno? multi kulti , tolerancja

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2016-01-13 o 13:03
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 13:07   #2776
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez Elion Pokaż wiadomość
Obawiam się że język którego się używa pokazuje bardzo wiele.. Stąd na przykład masz freudowskie pomyłki. Nie posądzam cię o przyzwolenie o gwałt, osadzam cię o dorastanie w takim a nie innym społeczeństwie, próbuję ci tylko pokazać jak słabe jest to co replikujesz.
A co ja replikuje Twoim zdaniem ?
Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
To było teoretyczne pytanie z gatunku "z dwojga złego" , mogłam dopisać "zakładając, że byś wiedziała". Już nie chcę odp. wymijanie to też odp. Ja odpowiem za siebie - bez hiv - takie to dziwne? poprawnie politycznie powinno każdej kobiecie być wszystko jedno? multi kulti
Ehem to porozmawiaj z kobietą, której nikt niczym przy gwałcie nie zaraził i wyjaśnij, że marudzi.
Serio facet przy normalnym seksie też może Cię zarazić a ani HIV ani wszy nie mają z wielokulturowością nic wspólnego, to czy jestem rasistką czy nie , nie jest równoznaczne z tym czy osoba, która mnie gwałci ma wszy, hiv i nieświeży oddech. Widzę , że nie rozumiesz prostych pojęć , jak zwykle zresztą i męczysz absurdalnym teoretyzowaniem kto wolałby zostać przez kogo zgwałcony. Masakra.

Edytowane przez MalarskiSen
Czas edycji: 2016-01-13 o 13:08
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 13:30   #2777
201607111003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 397
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
A co ja replikuje Twoim zdaniem ?
"Dziewczynki od małego słyszą: >>€žnie ubieraj się prowokująco<<€, >>€žnie wracaj sama po nocy<<, >>nie pij na imprezach<<€. U podstaw tych nakazów leży przekonanie (nie zawsze werbalizowane), że takie zachowania mogą doprowadzić do napaści seksualnej. Taka retoryka obarcza kobiety odpowiedzialnością za unikanie przestępstw, których ofiarami potencjalnie mogłyby paść. W dodatku nikt nie mówi chłopcom wprost: >>nie gwałć<<€. Dobrym tego przykładem jest sposób, w jaki omawia się gwałt w mediach, więcej czasu poświęca się okolicznościom zdarzenia i temu, co ofiara miała na sobie, aniżeli zachowaniu sprawcy. Nie gwałcą krótkie spódniczki, alkohol ani ciemne odludne miejsca, gwałci gwałciciel, a ofiara NIGDY się o to nie prosi, co wynika z samej definicji gwałtu. Niestety, nie taki przekaz dostaje młodzież"

Edytowane przez 201607111003
Czas edycji: 2016-01-13 o 13:35
201607111003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 13:35   #2778
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

I chcesz żeby do tego jeszcze doszli dzicy imigranci? Wtedy gwałty będziesz miała na każdym rogu ulicy
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 13:38   #2779
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

http://natemat.pl/168143,timmermans-...u-i-wspolpracy
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-13, 14:15   #2780
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
wiedziałam, że się na mnie posypie : jakbyś miała wybrać faceta z hiv lub bez hiv, śmierdzącego i z wszami lub umytego, obleśnego i grubego czy przystojnego, jednego czy dziesięciu to powiesz, że Ci wszystko jedno, bo jesteś tolerancyjna i 'gwałt to gwałt'?
I jeszcze coś za co na mnie się posypie, gwałt to seks wbrew woli, kiedy ofiara mówi "nie" (lub jest pozbawiona świadomości), nie ma mowy w definicji o przyjemności czy jej braku nawet orgazm to tylko biologia. Zgwałceni faceci (bo tacy rzadko, ale podobno są) mają przyjemność i co z tego skoro jej nie chcieli?
Slonko zycze Ci wyebania przez 10 przystojniakow, ktorzy ci rozerwa pochwe az po odbyt i bedziesz kwiczec zachwytu, ze moglo byc gorzej. Chociaz takiego swinskiego pasztetu jak ty nawet muslin fetyszysta nie ruszy.

Dla moderacji ktora bedzie chciala dowalic mi.punkty: mam na to.wywalone jestem na wakacjach i wizaz mi wisi i.powiewa
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 14:57   #2781
Joka_Q
Raczkowanie
 
Avatar Joka_Q
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 137
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Do poczytania >> http://www.politico.eu/article/behav...eu-commission/
__________________
Siedzę na brzegu świata
Macham nogami
I myślę, że dalej nic nie ma
Wszystko za nami
Joka_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 15:08   #2782
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Wiedziałam, że powołasz się na swoją obsesję dlatego powołałam się na kradzież a nie gwałt
Ofiara nie jest winna ale wprowadzanie się w stan zachiania świadomości w obcym otoczeniu nie jest normalne,bezpieczne i mądre. Nigdzie nie napisałam , że ofiara jest winna a sprawca no cóż... "okazja czyni złodzieja". Sprawca to bandyta a osoba , która się bezmyślnie upija w klubie bez osoby, która by czuwała nad jej bezpieczeństwem jest bezmyślna bez względu na to czy ktoś ją zgwałcił, okradł czy też po prostu zasnęła w niekorzystnej pozie i ktoś jej zrobił niezbyt ładne zdjęcia, choć masz ewidentną obsesję na punkcie takich stwierdzeń i tylko czekasz żeby to komuś zarzucić .
Taki tok rozumowania ma już swoje następstwa. Panie w Kolonii będą miały kodeks zachowania się, bo migranci. W Austrii kobiety dostają rady, żeby same nie wychodziły z domu. Żydzi we Francji po ostatnim ataku osobnika z maczetą dostają rady, żeby zrezygnowali z noszenia jarmułek. I tak dalej i tak dalej. Będzie coraz piękniej. Najlepiej siedzieć w domu, ubierać się stosownie, nie wychylać się, udawać, że nas nie ma, coby nikomu w oczy się nie pchać i nie narażać się na niebezpieczeństwo.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 15:17   #2783
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Slonko zycze Ci wyebania przez 10 przystojniakow, ktorzy ci rozerwa pochwe az po odbyt i bedziesz kwiczec zachwytu, ze moglo byc gorzej. Chociaz takiego swinskiego pasztetu jak ty nawet muslin fetyszysta nie ruszy.

Dla moderacji ktora bedzie chciala dowalic mi.punkty: mam na to.wywalone jestem na wakacjach i wizaz mi wisi i.powiewa
cytuję dla policji. znieważanie i nawoływanie do popełnienia przestępstwa. Pan z komisariatu był bardzo miły i pomocny, życzę ci przyjemnych wakacji.

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2016-01-13 o 15:22
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 15:22   #2784
201607111003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 397
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Ale znieważenie to w sądzie cywilnym, trzeba płacić. Nie wiem czy dają na to zasiłki w Szwecji...
201607111003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 15:27   #2785
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
cytuję dla policji. znieważanie i nawoływanie do popełnienia przestępstwa. Pan z komisariatu był bardzo miły i pomocny, życzę ci przyjemnych wakacji.
Szybko działasz
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 15:34   #2786
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez Elion Pokaż wiadomość
Ale znieważenie to w sądzie cywilnym, trzeba płacić. Nie wiem czy dają na to zasiłki w Szwecji...
pan lars ze szwedzkiego komisariatu już jedzie bo W NECIE NAPISALI xDDDDDDDD
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 15:38   #2787
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Zmienie se plec tu w thai i uj w.bombki strzeli

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
cytuję dla policji. znieważanie i nawoływanie do popełnienia przestępstwa. Pan z komisariatu był bardzo miły i pomocny, życzę ci przyjemnych wakacji.
Lofciam twego pana z komisariatu.
< złe słowa>

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-01-14 o 09:28
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 15:41   #2788
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
cytuję dla policji. znieważanie i nawoływanie do popełnienia przestępstwa. Pan z komisariatu był bardzo miły i pomocny, życzę ci przyjemnych wakacji.
Spodziewałem się jakiejś fajnej riposty, a nie donosicielstwa.

Szwedzka władza wymyśliła, żeby nie podawać do publicznej wiadomości statystyk związanej z przestępczością, ponieważ podawanie jej jest wodą na młyn dla skrajnej prawicy. Czyli mniej więcej tak jak za Stalina - wszyscy mają mieć jedno zdanie i skoro nie mówi się o problemach, to znaczy, że ich nie ma.

http://ndie.pl/ten-sam-proceder-w-sz...tw-imigrantow/

Zabawię się teraz w proroka - niedługo zapewne powstanie jakaś europejska organizacja terrorystyczna (prawo akcji i reakcji), która będzie atakować proimigracyjnych polityków i muzułmanów. Na razie kończy się manifestacjach z burdami i podpaleniami ośrodków. I co gorsza - prawdopodobnie takie organizacje będą cieszyć się poparciem wielu normalnych obywateli.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 16:05   #2789
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Obecnie w Niemczech jest zdecydowanie mniej demokracji niż u nas w dodatku tam się jawnie oklamuje społeczeństwo za pomocą mediów publicznych

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

+ demonstracje przeciw rządowi się szczelnie obstawia policją i się je utrudnia np. Pegide przedstawia się jako neonazistów a w rzeczywistości oni są przeciwni tylko islamizacji, która postępuje i niszczy ich kraj od środka

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

+ imigranci są zagrożeniem dla wolności europejskich kobiet
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 16:12   #2790
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Sytuacja w Polsce po wyborach 2015

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
wiedziałam, że się na mnie posypie jakbyś miała wybrać faceta z hiv lub bez hiv, śmierdzącego i z wszami lub umytego, obleśnego i grubego czy przystojnego, jednego czy dziesięciu to powiesz, że Ci wszystko jedno, bo jesteś tolerancyjna i 'gwałt to gwałt'?
tak, gwałt to gwałt
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-14 17:02:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.