uczucie pełnego pęcherza podaczas seksu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-19, 12:56   #1
viki180
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2

uczucie pełnego pęcherza podaczas seksu


Zawsze w trakcie stosunku wydaje mi się ze mam pełny pęcherz,i musze iść do ubikacji, a bardzo mi to przeszkadza, bo zazwyczaj dzieje sie to wtedy kiedy jestem już bardzo podniecona. NIe miałam też jeszzce nigdy orgazmu, bo nie wiem czy to zbliża się orgazm, czy może jednak zaraz się zesikam. :/ Ma ktos może podobny problem, albo jakąś rade? Z góry dziękuje.
viki180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 13:18   #2
eviii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16
Dot.: uczucie pełnego pęcherza podaczas seksu

rany ma dokładnie to samo!!!!!!!!!!!! kto pomoże?
eviii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 15:40   #3
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wrażenie "pełnego pęchęrza"

Cytat:
Napisane przez viki180 Pokaż wiadomość
Zawsze w trakcie stosunku wydaje mi się ze jest mam pełny pęcherz i musze iść do ubikacji, a bardzo mi to przeszkadza, bo zazwyczaj dzieje sie to wtedy kiedy jestem już bardzo podniecona. NIe miałam też jeszzce nigdy orgazmu, bo nie wiem czy to zbliża się orgazm, czy może jednak zaraz się zesikamMa ktos może podobny problem, albo jakąś rade? Z góry dziękuje
Jedyna rada to lekarz. Wygląda na zapalenie pęcherza moczowego. Nie można z tym zwlekać.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 16:47   #4
chilligirl
Rozeznanie
 
Avatar chilligirl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Chester
Wiadomości: 852
Dot.: Wrażenie "pełnego pęchęrza"

ja tez nie radze z tym zwlekac bo to wredna choroba...
__________________
Aparatka od 04/08/2013


"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever"
chilligirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 16:49   #5
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wrażenie "pełnego pęchęrza"

Cytat:
Napisane przez chilligirl Pokaż wiadomość
ja tez nie radze z tym zwlekac bo to wredna choroba...
Dokładnie. Doradzam nawet ostry dyżur w szpitalu.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 16:52   #6
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: uczucie pełnego pęcherza podaczas seksu

Cytat:
Napisane przez viki180 Pokaż wiadomość
Zawsze w trakcie stosunku wydaje mi się ze mam pełny pęcherz,i musze iść do ubikacji, a bardzo mi to przeszkadza, bo zazwyczaj dzieje sie to wtedy kiedy jestem już bardzo podniecona. NIe miałam też jeszzce nigdy orgazmu, bo nie wiem czy to zbliża się orgazm, czy może jednak zaraz się zesikam. :/ Ma ktos może podobny problem, albo jakąś rade? Z góry dziękuje.
jakoze parcie odczuwasz tylko podczas stosunku to nie masz sie czym przejmowac. Penis napierajac na punkt G napiera tez na pecherz, ktory jest za tym punktem i dlatego czujesz parcie. Tez tak czasem mam. Sprobuj wysiusiac sie przed stosunkiem.

Inaczej by bylo jakbys takie parcie odczuwala caly czas.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 18:42   #7
Wiedziemka
Raczkowanie
 
Avatar Wiedziemka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 314
Dot.: uczucie pełnego pęcherza podaczas seksu

jakis czas temu się zaczęło i faktycznie uczucie wredne, ale potwierdzam - to raczej nie zapalenie pęcherza, bo ono jest niezależne od wykonywanych czynności
Wiedziemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 19:47   #8
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: uczucie pełnego pęcherza podaczas seksu

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
jakoze parcie odczuwasz tylko podczas stosunku to nie masz sie czym przejmowac. Penis napierajac na punkt G napiera tez na pecherz, ktory jest za tym punktem i dlatego czujesz parcie. Tez tak czasem mam. Sprobuj wysiusiac sie przed stosunkiem.

Inaczej by bylo jakbys takie parcie odczuwala caly czas.
Potwierdzam, bo mam tak samo. Wystarczy się wysiusiać i wrócić do igraszek, a wtedy rozkoszować się może nawet i orgazmem pochwowym
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 23:09   #9
wisniowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 444
Dot.: uczucie pełnego pęcherza podaczas seksu

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
jakoze parcie odczuwasz tylko podczas stosunku to nie masz sie czym przejmowac. Penis napierajac na punkt G napiera tez na pecherz, ktory jest za tym punktem i dlatego czujesz parcie. Tez tak czasem mam. Sprobuj wysiusiac sie przed stosunkiem.

Inaczej by bylo jakbys takie parcie odczuwala caly czas.

Ja tak samo się zgadzam. Pamiętam, że moje pierwsze razy, kiedy nie czułam jeszcze tej przyjemności, wyglądały podobnie. Teraz to chyba sprawa rozluźnienia mięśni, bo nie czuję już niczego podobnego
wisniowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 19:09   #10
koteczekkasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 6
podczas wspolzycia chce mi sie sikać i dziwny śluz POMOCY

witam!
a wiec mam dwa problemy. pierwszym problemem, bardziej mnie martwiącym jest to iż przy próbach współzycia chce mi się sikać. Praktycznie zawsze gdy partner "wkłada" mi go to zaczynam miec taka potrzebe. nawet po wydaleniu moczu, gdy probujemy dalej dalej odczuwam taką potrzebe. pomijając to że jestem "ciasna" i członek jeszcze nigdy nie był do konca we mnie mimo wielu prób.drugim problemem jest kolor śluzu pojawiający się głownie przed dniami płodnymi. śluz jest taki ciemniejszy i gęstszy. Chcę dodać że rozszerzałam się, ale mimo to odczuwam ból. Pomóżcie. Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam
koteczekkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 19:21   #11
MICHA2008
Raczkowanie
 
Avatar MICHA2008
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 46
co do siusiania nie ma to nic wspolnego w jakim dniu cyklu jestes? ja np mam podobne odczucia tuz przed okresem. a co do sluzu to ja mam tak samo kilka razy podczas cyklu i wybiore sie z tym do ginekologa <pierwszy raz ale mam pietra>

a co do tych wielu prob to nie wychodzi bo?
__________________
milosc to ses zycia...

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2008-02-23 o 20:38 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja edycji/multicytatu, z której proszę korzystać!
MICHA2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-23, 19:24   #12
koteczekkasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 6
Dot.: podczas wspolzycia chce mi sie sikać i dziwny śluz POMOCY

nie wchodzi bo jestem ciasna na początku nie mógł w ogóle, wczoraj wszedł ale odczuwałam okropny ból
koteczekkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 19:29   #13
MICHA2008
Raczkowanie
 
Avatar MICHA2008
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 46
Wiesz Co Do Tego Bolu To Tez Tak Milam A Teraz Nie Wiem Bo Moje Kochanie Jest Daleko... Ale Sproboj Sie Totalnie Wyluzowac I Znajdzcie Odpowiednia Pozycje. A Co Do Siusiania To Tak Jest Za Kazdym Razem?

mi troche na bol pomoglo to ze sie wyluzxowalam podczas i oddalam sie tylko temu ale tego trzeba sie nauczyc a i zeby nie bylo duzo przerw pomiedzy kochaniem sie <ja juz sie boje na mysl jak mnie bedzie bolec po rocznej przerwie>
__________________
milosc to ses zycia...

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2008-02-23 o 20:38 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja edycji/multicytatu, z której proszę korzystać!
MICHA2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 19:35   #14
koteczekkasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 6
Dot.: podczas wspolzycia chce mi sie sikać i dziwny śluz POMOCY

W większośći prób nie odczuwałam tej potrzeby(np wczoraj) ale wtedy bolało podwójnie
koteczekkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 19:36   #15
MICHA2008
Raczkowanie
 
Avatar MICHA2008
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 46
a duzo masz tego sluzu? bo ja mam taki czesto i dosc duzo... koszmar!!!

a jak to robicie to sie czyms martwisz boisz stresujesz?
__________________
milosc to ses zycia...

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2008-02-23 o 20:39 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja edycji/multicytatu, z której proszę korzystać!
MICHA2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 19:58   #16
koteczekkasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 6
Dot.: podczas wspolzycia chce mi sie sikać i dziwny śluz POMOCY

Nie mam dużo i jest on przed dniami płodnymi przez kilka dni ale jest go niewiele. Wcześniej go nie było. Przerwy owszem mamy,a le to nei z naszej winy :/
koteczekkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 21:43   #17
wisniowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 444
Dot.: uczucie pełnego pęcherza podaczas seksu

Pewnie nie może nigdy wejść do końca, bo jesteś zbyt przejęta i zestresowana. A jeśli raz się nie udało, to pewnie przezd każdym kolejnym stosunkiem, myślisz o tym jak było wcześniej. Musisz się jakoś zrelaksować. Może napijcie się lampkę winka przed i poczekajcie aż zacznie działać? Może zróbcie dłuższą grę wstępną?
wisniowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 14:05   #18
MICHA2008
Raczkowanie
 
Avatar MICHA2008
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 46
Dot.: uczucie pełnego pęcherza podaczas seksu

Cytat:
Napisane przez wisniowaa Pokaż wiadomość
Pewnie nie może nigdy wejść do końca, bo jesteś zbyt przejęta i zestresowana. A jeśli raz się nie udało, to pewnie przezd każdym kolejnym stosunkiem, myślisz o tym jak było wcześniej. Musisz się jakoś zrelaksować. Może napijcie się lampkę winka przed i poczekajcie aż zacznie działać? Może zróbcie dłuższą grę wstępną?
wlasnie ona ma racje odprez sie zrelaksuj niech twoj kochany cie popiesci i wtedy przejdzcie do dzialania

a kaska z tym ginekoloiem to jeszcze troche bo najpierw jakos musze po kryjomu zadzwonic sie zarejestrowac i dopiero
__________________
milosc to ses zycia...

Edytowane przez MICHA2008
Czas edycji: 2008-02-24 o 15:29
MICHA2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 15:38   #19
molka86
Rozeznanie
 
Avatar molka86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 525
Dot.: uczucie pełnego pęcherza podaczas seksu

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
jakoze parcie odczuwasz tylko podczas stosunku to nie masz sie czym przejmowac. Penis napierajac na punkt G napiera tez na pecherz, ktory jest za tym punktem i dlatego czujesz parcie. Tez tak czasem mam. Sprobuj wysiusiac sie przed stosunkiem.

Inaczej by bylo jakbys takie parcie odczuwala caly czas.
Zgadzam się z Tobą. Ja też tak mam i początkowo byłam tym zaniepokojona. Przeczytałam wiele rzeczy na ten temat w internecie, znalazłam wiele opinii lekarzy ginekologów. Nie masz się czym przejmować wiele kobiet tak ma. Poza tym nie wiem czy słyszałaś o tzw "kobietach fontannach"
molka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-24, 23:39   #20
fly_with_me
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 13
Dot.: uczucie pełnego pęcherza podaczas seksu

Ja rowniez mam taki problem z tym ze zauwazylam ze zalezy to tez od pozycji i jak bardzo moj chlopak na mnie "napiera" poza tym jesli dopiero zaczynacie wspolzycie to na pewno jest to dla Twojego organizmu "nietypowa" sytuacja i musisz sie przyzwyczaic do nowego uczucia. A co do tego, ze odczuwasz ogromny bol - mialam tak samo przy pierwszych probach, na poczatku (tzn przez okolo rok) wogole kompletnie nam nie wychodzilo, az w koncu ginekolog przepisal mi masc znieczulajaca lignocaine i po wielu probach w koncu sie udalo poza tym mozesz tez sprobowac z nawilzajacym zelem intymnym ( w aptece bez recepty ) - bo twoim problemem moze byc kwestia nawilzenia
fly_with_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 18:15   #21
koteczekkasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 6
podczas wspolzycia chce mi sie sikać i dziwny śluz POMOCY

!!!UDALO SIE BYł DO KONCA BEZ BóLU!!!!
Do pomocy urzyliśmy tabletek przeciwbólowych KETONAL FORTE 100mg i żeolu nawilżającego Durex Play
POLECAM
Było bardzo przyjemnie miałam orgazm
koteczekkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 19:09   #22
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: podczas wspolzycia chce mi sie sikać i dziwny śluz POMOCY

Cytat:
Napisane przez koteczekkasia Pokaż wiadomość
!!!UDALO SIE BYł DO KONCA BEZ BóLU!!!!
Do pomocy urzyliśmy tabletek przeciwbólowych KETONAL FORTE 100mg i żeolu nawilżającego Durex Play
POLECAM
Było bardzo przyjemnie miałam orgazm
I chcesz za każdym razem podczas stosunku wspomagać się ketonalem? Współczuję wątrobie.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 19:26   #23
wisniowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 444
Dot.: podczas wspolzycia chce mi sie sikać i dziwny śluz POMOCY

Cytat:
Napisane przez koteczekkasia Pokaż wiadomość
!!!UDALO SIE BYł DO KONCA BEZ BóLU!!!!
Do pomocy urzyliśmy tabletek przeciwbólowych KETONAL FORTE 100mg i żeolu nawilżającego Durex Play
POLECAM
Było bardzo przyjemnie miałam orgazm
Masakra! Ukrycior ma 100% rację! Wrzodów chcesz się nabawić? Zresztą bez zezwolenia lekarza nie bierze się tego leku samemu
wisniowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 01:13   #24
Smerfetkka
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetkka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 67
Dot.: uczucie pełnego pęcherza podaczas seksu

Mozna powiedziec ze mam troche podobnie ale dziwnie...bo bardziej niz siusiu chce mi sie "kupke"dziwne bo nawet jeśli jestem całkiem na pusty zołądek i wczesnije sie załatwieałam to i tak w trakcie zwłaszcza mocniejszych pchnięć to odczuwambo nie bardzo pozwala mi sie skupic na doznaniach i przyjemności tylko sie zastanawiam czy zaraz nie narobie pod siebiemówie oczywiscie o normalnym seksie nie analnym.
czy któras z Was maiałą cos podobnego?
Smerfetkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 02:00   #25
miska88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: uczucie pełnego pęcherza podaczas seksu

Oj dziewuchy.. leczyłam to 2 lata! Byłam u 4 róznych ginekologów, u urologów. Łykałam mnóstwo antybiotyków, nakładałam maści i co? Wydałam w cholere kasy, zeby nie było tak mocnego naparcia na pęcherz podczas stosunku i dupa! Zawsze problem powracał! Nie mogę się kochac, bo ciągle mysle o tym jak się ułożyć, zeby mnie nie bolało i zaciskam zęby, boję sie ruszac, bo nie chce przeszkadzac. Latałam do tylu lekarzy i ciagle to leczylam dlatego, bo bol pecherza po stosunku potrafil trwac kilka dni i byl tak przerazajacy, ze zyc nie moglam, lykalam setki przeciwbulowych tabletek- nospa w ogole nie pomaga, ketonale i apapy tez, ale odrobinę furaginum- więc zawsze to mam w razie czego, ale przeciez na prochach nie mozna.. Pozbylam sie tego bolu, ale tylko po stosunku. Mianowicie, zawsze przed i po stosunku podmywam się dobrym płynem do higieny intymenj- kiedy 'przepłucze' tylko wodą- pęcherz zaczyna boleć po kilku godzinach od stosunku- tak samo jakbym nie umyła. Tak naprawde.. mecze sie z tym podczas stosunku, bo czuje oobrzydliwe parcie na pecherz, ale moze dlatego,ze sciskam miesnie, zeby dostac orgazmu- zawsze dostaje- ale kosztem olbrzymiego parcia na pecherz. Pozbylam sie tego bolu po stosunku, bo podmywam się natychmiast po nim. Nie wiem nadal, pomino tylu wizyt u lekarza, co robic- kiedy penis tak napiera na pecherz. "Tesciowa mowi mi jedno- po pierwszym dziecku ci przejdzie"
miska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 19:51   #26
bajak
Przyczajenie
 
Avatar bajak
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: krk / Dobczyce
Wiadomości: 19
GG do bajak
Dot.: uczucie pełnego pęcherza podaczas seksu

hmm a ja mam podobny problem, ale bez penetracji (nadal dziewica), tzn np podczas pettingu przy bardzo dużym podnieceniu. Trudno to wytłumaczyć uciskiem pęcherza poprzez punkt G :P też zbliżanie do orgazmu przypomina moment jakbym miała się zaraz zesikać mimo pustego pęcherza. Więc w czym rzecz?
__________________
"Niech no on tylko wróci,
niech no się pokaże.
Już on się dowie,
że tak z kotem nie można.
Będzie się szło w jego stronę
jakby się wcale nie chciało,
pomalutku,
na bardzo obrażonych łapach." - Wisława Szymborska


moja strona - bajak.yoyo.pl
bajak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 16:33   #27
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: uczucie pełnego pęcherza podaczas seksu

a czy ktoras z Was wie moze jak sprawa ma sie u mezczyzn? Moj TZ ma taki problem...musi w trakcie isc do lazienki, bo nie daje rady inaczej, martwie sie o Niego
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 19:14   #28
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: uczucie pełnego pęcherza podaczas seksu

Też mam ten problem, ale głównie w pozycji na jeźdźca, w innych mniej, ale to strasznie irytujące jest. Często już na samym początku zaczynam myśleć i się denerwować, że znowu będę miała to okropne uczucie...
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 19:23   #29
kakti
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 135
Dot.: uczucie pełnego pęcherza podaczas seksu

też tak kiedyś miałam i radzę się przeleczyć i partnera też - może zakażacie się wzajemnie jakąś bakterią. na dłuższą metę polecam łykanie suplementów wspomagających pracę pęcherza i cewki moczowej np. prouro, no a po stosunku koniecznie trzeba pamiętać o oddaniu moczu
kakti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:16.