Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy. - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-18, 08:51   #571
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Nie nie, nie zamawiam od nich bo jakos one do mnie nie przemawiaja. jesli chodzi o kitki slowianskie to zamawiam z :

http://www.4great-hair.com/wlosy-slowianskie-c-64.html

(aktualnie widze ze za wiele nie maja, ale to czesto sie zmienia wiec trzeba obserwowac)
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 09:58   #572
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Nie nie, nie zamawiam od nich bo jakos one do mnie nie przemawiaja. jesli chodzi o kitki slowianskie to zamawiam z :

http://www.4great-hair.com/wlosy-slowianskie-c-64.html

(aktualnie widze ze za wiele nie maja, ale to czesto sie zmienia wiec trzeba obserwowac)
nie przemawiaja tzn?:P myslisz ze to moze byc jakas sciema z tymi slowianskimi?
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 10:30   #573
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wiktoria0o0 Pokaż wiadomość
ja zastanawiam sie nad clip in --cosmoshop
caly czas zwlekam z zakupem
jakie byscie polecily lub same wybrały?

cosmoshop.pl allegro splendoshop_pl
emodna.pl allegro emodna
czy HeadStyler_pl allegro

tylko nie longHair

badz same mi cos poleccie
włosy plus minus 40 cm

pozdrawiam

---------- Dopisano o 05:15 ---------- Poprzedni post napisano o 05:07 ----------

fakt powiekszosci to z tych aukcji to azjaty i indyjskie
a z cosmoshop o strukturze europejskiej wierzyc im w to? nie za tanie?
ja sie moge tylko wypowiedziec o splendoshopie, zamawialam od nich 2 komplety, jeden z nr 4, z tych krotszych niepamietam ile one tam maja 48 cm? a drugi komplet balejaz 55 cm, wstawialam tu nawet zdjecia wiec jak poszukasz to znajdziesz, a jesli nie to w avku mam swoje zdjecie w tych clipach, ja polecam nie mialam z nimi zadnych problemow a nosilam je codziennie, do pracy, do klubow, na zakupy, wszedzie
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 10:33   #574
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Kiedyś też zastanawiałam sie nad ringami jednak chyba bardziej przekonana jestm do clipow no a tapirować też nie trzeba to zależy kto jak woli ja np nie tapiruje a wloski trzymają sie świetnie
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 11:28   #575
3patrycja9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 25
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Moje świetnie,cały czas je zachwalam mam nadzieje ze nie zrobią mi psikusa;D ciekawa jestem tylko ile mi jeszcze posłużą przy moim barbarzynskim traktowaniu



A co do microringow i niszczenia włosów ja nosze już rok i nie widze jakoś żeby moje włosy się niszczyły wydaje mi się że jest to kwestia indywidualna.


Kurcze wcisnelam zacytuj i coś się pokręciło, początek posta odpowiedź do pani''nevergoodenough18''
__________________
Kobieta wybaczy Ci wszystko oprócz jednego. . że jej nie kochasz

Edytowane przez 3patrycja9
Czas edycji: 2010-02-18 o 11:29
3patrycja9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 15:33   #576
katka11s
Raczkowanie
 
Avatar katka11s
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 47
Talking Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

metodą MICRO RINGS HAIR EXTENSION. a co myślicie dziewczyny na temat tej metody????wogle mysle juz kilka miesiecy na temat przedłużania włosów i nadal nie wiem co robic,po przeczytaniu opinii tu.moim problemem sa dośc cienkie i delikatne włosy,obecnie nawet przestałam farbowac aby je wzmocnic do czerwca bo właśnie chodzi o czerwiec bo wtedy jest mój ślub i chciałabym zrobic sobie jakas fajna fryzurke, same wiecie pewnnie ze w tym dniu kazda chce byc piekna!
nie wiem czy użyc tylko klipsów clip on czy zastosowac jakas inna metode... prosze o pomoc !!! poradzcie cos!!!!jakie metody byscie polecaly albo jakie klipsy.mam wlosy do tak do szyi nosze zazwyczaj balejaze w tonacji popielaty blond laczony z ciemnym kolorem , i tu tez jest problem z dobraniem koloru tasm czy pasm,nie wiem co robic!!!!prosze o porade ,opinie i pomoc))
katka11s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 23:28   #577
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

katka ja niewiele ci moge powiedzieć niestety bo mam clipy od paru dni ale jestem zadowolona i mysle ze dobry fryzjer bylby w stanie wyczarowac z takich włosów na clipach coś szałowego ale zostawiam głos dziewczyną które dłużej mają z tym wszystkim do czynienia buziak

---------- Dopisano o 00:28 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:54 ----------

http://www.dobrewlosy.pl/product_inf...02803c4708219a


kurcze dziewczynki na te bym sie przyczaiła ale musze znaleźć kogoś kto ma te włosy żebym znowu sie nie wpakowała jak z tymi z long hair
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-18, 23:31   #578
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez katka11s Pokaż wiadomość
metodą MICRO RINGS HAIR EXTENSION. a co myślicie dziewczyny na temat tej metody????wogle mysle juz kilka miesiecy na temat przedłużania włosów i nadal nie wiem co robic,po przeczytaniu opinii tu.moim problemem sa dośc cienkie i delikatne włosy,obecnie nawet przestałam farbowac aby je wzmocnic do czerwca bo właśnie chodzi o czerwiec bo wtedy jest mój ślub i chciałabym zrobic sobie jakas fajna fryzurke, same wiecie pewnnie ze w tym dniu kazda chce byc piekna!
nie wiem czy użyc tylko klipsów clip on czy zastosowac jakas inna metode... prosze o pomoc !!! poradzcie cos!!!!jakie metody byscie polecaly albo jakie klipsy.mam wlosy do tak do szyi nosze zazwyczaj balejaze w tonacji popielaty blond laczony z ciemnym kolorem , i tu tez jest problem z dobraniem koloru tasm czy pasm,nie wiem co robic!!!!prosze o porade ,opinie i pomoc))
Jeśli zalezy Ci aby pieknie wygladac na swoim slubie to ja wybralabym clipy. Jeśli masz cienkie wlosy to jeden komplet o wadze 100 gram bedzie idealny Mozesz z nich stworzyc dowolna fryzure, upiąc ładnie, zrobic loki itp. Z micro ringami jest wiecej roboty i musisz je podciagac co jakis czas, chociaz jak ostatnio mialam ringi to bardzo dbalam o nie nakladalam rozne maski na wlosy itp i taki nawyk mi do dzisiaj zostal a ringi juz dawno zdjelam;P Jeśli chcesz zalozyc wlosy na wiecej niz jeden wieczor i nosic je to lepsze beda ringi, ale jesli nie masz czasu na pielegnacji i cierpliwosci to wybierz clipy. Takie moje zdanie

---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
katka ja niewiele ci moge powiedzieć niestety bo mam clipy od paru dni ale jestem zadowolona i mysle ze dobry fryzjer bylby w stanie wyczarowac z takich włosów na clipach coś szałowego ale zostawiam głos dziewczyną które dłużej mają z tym wszystkim do czynienia buziak

---------- Dopisano o 00:28 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:54 ----------

http://www.dobrewlosy.pl/product_inf...02803c4708219a


kurcze dziewczynki na te bym sie przyczaiła ale musze znaleźć kogoś kto ma te włosy żebym znowu sie nie wpakowała jak z tymi z long hair
bodajze sintagma miala te wloski i z tego co wiem to opinie sa dobre, zresza komentarze u nich na stronie swiadcza o jakosci tych wlosow Sama mam na nie ochote
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 23:40   #579
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Never powiem tak co do opinii na stronach to ja sie juz przejechalam jesli chodzi o long hair wiec wole miec pewnosc od kogos kto je ma ze beda na prawde ok zreszta chyba mnie rozumiesz ze takie pieniadze na wlosy wydac i pochodzic 2 miechy to aż szlak trafia wrrr te z long haira na prawde są ehh wkurzajace to malo powiedziane dołożyła bym stówe i miała bym porządne to ja jak zawsze musze być taka narwana na wszystko no ale nauczylam sie że cierpliwość popłaca
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 01:06   #580
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
Never powiem tak co do opinii na stronach to ja sie juz przejechalam jesli chodzi o long hair wiec wole miec pewnosc od kogos kto je ma ze beda na prawde ok zreszta chyba mnie rozumiesz ze takie pieniadze na wlosy wydac i pochodzic 2 miechy to aż szlak trafia wrrr te z long haira na prawde są ehh wkurzajace to malo powiedziane dołożyła bym stówe i miała bym porządne to ja jak zawsze musze być taka narwana na wszystko no ale nauczylam sie że cierpliwość popłaca
wiesz na allegro i innym serwisach aukcyjnych jest tak dostajesz towar widzisz piękne i lsniace wlosy i wystawiasz od razu komentarz. A to błąd. Jakosc wlosow mozna ocenic dopiero po jakims czasie jak sie je przetestuje zalozy, umyje, wyprostuje itp. Sama sie dziwie skad tyle pozytywnych komentarzy u longhair albo np. u sandritki która równiez sprzedaje badziew Widac wiekszosci mozna wcisnac byle shit napisac ze to wlosy naturalne i ludzie uwierza Czytalas komentarze na dobre wlosy.pl? Tam dziewczyny pisza ze wlosy nosza juz kilka miesiecy i nic sie z nimi nie dzieje kazdy komentarz jest przemyslany i sensowny, bo tak jak juz wczesniej napisalam nowe włosy na pierwszy rzut oka zawsze beda piekne dopiero pozniej jak wymyja sie te silikony zaczyna sie kosmos z nimi. A zeby Cię pocieszyc na poczatku jak zaczelam nosic te wlosy kolo 3 lata temu to pewna "fryzjerka" wcisnela mi najgorszej jakosci wlosy za 5 stów Każdy jakos zaczynał swoja przygode z przedluzaniem wlosow hehe dobrze, że jest to forum

A tak z innej beczki, znalazłam cos bardzo zastanawiającego;d
te włosy z allegro http://allegro.pl/item913610960_wlos...le_dlugie.html oraz te http://allegro.pl/item913611031_wlos..._fale_hit.html
to przeciez włosy z dobrewlosy.pl tylko czemu na allegro napisane jest ze to włosy słowiańskie i jedno pasemko to koszt 5 zł jak za 45 zł mozna kupic 20 takich pasemek?
Podaje link do tych wlosków z dobrewlosy.pl
http://www.dobrewlosy.pl/product_inf...02803c4708219a

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2010-02-19 o 01:16
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 01:32   #581
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Never masz racje jesli chodzi o allegro i powiem szczerze ze jak dostalam te wslosy nie moglam uwierzyc ze ktos pisze ze to bubel no ale widzisz pare razy założyłam końcówki sie rozdwoiły prostownica nie pomaga jedwabie nie pomagają odczekam jeszcze troche i bede musiala skrócić ale mówie odkładam już na nowe bo nie będe sie bawić godzinami żeby ten bubel jakoś wyyglądał dlatego czekam na opinie tutaj od dzieczyn które włosy będą na prawde gites... żałuje że madziog pousuwała e maile od swojego sprzedawcy bo swoje włoski ma już ponad dwa lata to jest jakość tylko pozazdrościć no ale w koncu trafie na dobre włosy mam nadzieje bo jednak nie bylam z początku do tej metody przekonana ale teraz po prostu nie wyobrażam sobie wiekszych wyjsc bez nich bo to jednak świetna spr dzieki clipom zrozumialam jak ciezko miec dlugie wlosy i chyba nie chciala bym swoich zapuścić na taką długośc no ale tak to mozna sie przemeczyc

---------- Dopisano o 02:32 ---------- Poprzedni post napisano o 02:19 ----------

Never kompletnie nie wiem o co tu chodzi heh
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 07:47   #582
madziog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Katka11s mialam ten sam problem co ty dwa lata temu gdy bralam slub i zdecydowalam sie na clipy naturalne bo marzyla mi sie fryzurka z pokreconych wloskow ja mam kolor czarny,ale sa tez clipy w takich odcieniach ja potrzebujeszTakze ja polecam wszyscy byli zachwyceni jedna kumpela tylko skitnela sie ze mam chyba doczepiane bo ona tez miala no i jest fryzjerkaslicznie to wygladalo dobrze ze sa te clipy
madziog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 13:57   #583
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

madziog kochana a mam malutką prośbe mogła byś mi wysłać jakieś zdjęcie w tych włoskach jak byłaś uczesana na ślub strasznie mnie to ciekawi sasasssa
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 16:58   #584
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez eska132 Pokaż wiadomość
Hmmmm widzę, że pani z kegla też ma w ofercie włosy rosyjskie na taśmę silikonową - miała może któraś z was je?????
Jak myślicie warto je kupić bo ja już mam normalnie dość eksperymentów!!!!
a może zrób je sama? ja mam taki zamiar, ciekawe czy mi się uda jakby się udało to świetna alternatywa dla gotowych tasm silikonowych, kupe kasy w kieszeni
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 18:12   #585
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

A czy warto przedłużać włosy prze wyjazdem na wakacje?


Kiedyś zrobiłam włosy pojechałam do Turcji i masakra:/ same kołtuny się porobiły
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 19:15   #586
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shakira_19 Pokaż wiadomość
A czy warto przedłużać włosy prze wyjazdem na wakacje?


Kiedyś zrobiłam włosy pojechałam do Turcji i masakra:/ same kołtuny się porobiły
proponuje jakies kosmetyki do wlosow ochronne przed sloncem, kapiele w slonej wodzie tez maja zly wplyw na wlosy bo je wysuszaja. Co do koltunow to moze byc wina wlósow i ich zlej jakosci
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 21:08   #587
eska132
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 35
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
a może zrób je sama? ja mam taki zamiar, ciekawe czy mi się uda jakby się udało to świetna alternatywa dla gotowych tasm silikonowych, kupe kasy w kieszeni
WASIENKA
ale jak chcesz sama je zrobić masz jakiś pomysł?????
eska132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 21:10   #588
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez eska132 Pokaż wiadomość
WASIENKA
ale jak chcesz sama je zrobić masz jakiś pomysł?????
rozloze wlosy cieniutka warstwa i przykleje na nie ta tasme i tyle ;p

ODNOSNIE WŁOSÓW LONG HAIR


boze tragedia, umyłam je chyba trzeci raz a one sa jeszcze gorsze!!!! jak syntetyki juz sie zachowuja, placza sie przy kazdym ruchu, tragedia. pomimo nalozenia przeroznych kosmetykow.

STRZEZCIE SIE LONG HAIRa!!!

Edytowane przez wasienka
Czas edycji: 2010-02-20 o 21:18
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 23:35   #589
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

dziewczyny prosze o pomoc!
Znalazlam piekne wlosy na aukcji pisze ze to slowiany w sumie wygladaja jak slowiany i maja piekne kolory blondu <3
http://oferia.pl/usluga/item80775-wl...-warkocze-z-ap
czy to mozliwe zeby za 5 zł mozna bylo kupic pasemko prawdziwych wlosów slowianskich? Kurcze cos mi sie wydaje ze to sciema:P Bardzo prosze o pomoc

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2010-02-20 o 23:56
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-21, 02:08   #590
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Mam pytanie czy któraś z was miała włosy falowane?
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 10:06   #591
katka11s
Raczkowanie
 
Avatar katka11s
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 47
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

madziog,angeells i NeverGoogEnought18!!!dzię kuję bardzo za olpinie i porady w mojej sprawie,ale z tego co widze na aukcjach nie ma zbyt wiele klipsów w tonacji popielaty bląd z ciemnym z tym doborem koloru mam najwiekszy problem...
katka11s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 11:04   #592
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez katka11s Pokaż wiadomość
madziog,angeells i NeverGoogEnought18!!!dzię kuję bardzo za olpinie i porady w mojej sprawie,ale z tego co widze na aukcjach nie ma zbyt wiele klipsów w tonacji popielaty bląd z ciemnym z tym doborem koloru mam najwiekszy problem...
mozesz kupic wlosy w kolorze popielatego blondu i dodac pasemka ciemniejszego koloru farbujac je
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 17:15   #593
madziog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

o dobry pomysljezeli nie mozesz znalesc takiego kolorku.Fryzjerka napewno sobie poradzi tylko wloski musza byc naturalne ktore mozna farbowac
Angeellku daj mi swoj mail to wysle pare fotek postaram sie poszukac takich gdzie najlepiej widac wloskiTu mam fotke, ale miniaturka i malo co widac.Mam normalnie nerwice kupilam sobie treske kucyk od dawna mi sie mazyla,ale jest na nim bardzo malo wloskow wiec postanowilam dokupic sobie dwie tasmy na 10cm.i doszyc aby ja zagescic teraz treska wyglada super!! ale znowu mam problem z zapieciem tej blaszki bo jest wiecej wlosow i mi troche odstaje to zapiecie blaszka co owija sie swoje wlosy spiete w kucyk. Boje sie ze zleci mi z glowy juz nie wiem co wymyslec aby to sie trzymalo ten grzebyk w srodku to wogole tragedia nic nie trzyma nawet przed doszyciem tych wloskow malo co dawalnormalnie juz nie wiem co zrobic
madziog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 18:34   #594
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

A może ktoraś z was posiada te http://allegro.pl/item929575299_100_...cm_7_pasm.html

Po przeczytaniu opinii o włosach od LongHair rezygnuje z nich.
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 18:59   #595
eska132
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 35
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
rozloze wlosy cieniutka warstwa i przykleje na nie ta tasme i tyle ;p

ODNOSNIE WŁOSÓW LONG HAIR


boze tragedia, umyłam je chyba trzeci raz a one sa jeszcze gorsze!!!! jak syntetyki juz sie zachowuja, placza sie przy kazdym ruchu, tragedia. pomimo nalozenia przeroznych kosmetykow.

STRZEZCIE SIE LONG HAIRa!!!
NO OKI A SKĄD WEŻMIESZ WŁOSY JAKIES SUPER????
DO TEGO CELU MASZ JAKIS NAMIAR
eska132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 21:54   #596
Madziusiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: włocławek
Wiadomości: 70
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

No to przedstawiam wam mooje 50 cm blondy numer 60. Troche smierdza ..n ie wiem czym pewnie tymi silikonami. Ilosc jest taka najmniejsza zeby wygladaly ok. Pewnie jak sie je umyje dopiero wyjdzie co to za wlosy. Obiecalam i wklejam zdjecia w nich wiem ze kolor jest za jasny. i teraz mysle co dalej pofarbowac swoje wlosy na jakis ciemniejszy kolor i te clipy .. bo moje odrosty kaza mi isc do fryzjera. czy sobie pomalowac wlosy na takie jasne jak klipy choc prawda taka ze bialych wlosow nie chce tu zdjecia w nich, Pozdrawiam wszystkie.
Madziusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 22:03   #597
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Madziusiia Pokaż wiadomość
No to przedstawiam wam mooje 50 cm blondy numer 60. Troche smierdza ..n ie wiem czym pewnie tymi silikonami. Ilosc jest taka najmniejsza zeby wygladaly ok. Pewnie jak sie je umyje dopiero wyjdzie co to za wlosy. Obiecalam i wklejam zdjecia w nich wiem ze kolor jest za jasny. i teraz mysle co dalej pofarbowac swoje wlosy na jakis ciemniejszy kolor i te clipy .. bo moje odrosty kaza mi isc do fryzjera. czy sobie pomalowac wlosy na takie jasne jak klipy choc prawda taka ze bialych wlosow nie chce tu zdjecia w nich, Pozdrawiam wszystkie.
szkoda,że jest ich tak mało

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Shakira_19 Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy któraś z was miała włosy falowane?
naturalne?

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
dziewczyny prosze o pomoc!
Znalazlam piekne wlosy na aukcji pisze ze to slowiany w sumie wygladaja jak slowiany i maja piekne kolory blondu <3
http://oferia.pl/usluga/item80775-wl...-warkocze-z-ap
czy to mozliwe zeby za 5 zł mozna bylo kupic pasemko prawdziwych wlosów slowianskich? Kurcze cos mi sie wydaje ze to sciema:P Bardzo prosze o pomoc
hmmm.jak widać na zdjęciu włosy sa już pofarbowane,także nie są dziewicze.
o ile się orientuję ,najdrozsze są właśnie dziewicze-niefarbowane ,zdrowe

cena być może jest dobra,jednak musisz wziąc pod uwagę,że na dobre przedłużanie włosów potrzeba około 100 pasemek,więc to wychodzi 500zł za "głowę".uważam,że w takich pieniadzach jest to możliwe.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 00:05   #598
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Madziusiia Pokaż wiadomość
No to przedstawiam wam mooje 50 cm blondy numer 60. Troche smierdza ..n ie wiem czym pewnie tymi silikonami. Ilosc jest taka najmniejsza zeby wygladaly ok. Pewnie jak sie je umyje dopiero wyjdzie co to za wlosy. Obiecalam i wklejam zdjecia w nich wiem ze kolor jest za jasny. i teraz mysle co dalej pofarbowac swoje wlosy na jakis ciemniejszy kolor i te clipy .. bo moje odrosty kaza mi isc do fryzjera. czy sobie pomalowac wlosy na takie jasne jak klipy choc prawda taka ze bialych wlosow nie chce tu zdjecia w nich, Pozdrawiam wszystkie.
Wybacz za szczerosc ale mi sie kompletnie nie podobaja. Nie dosc ze kolor zle dobrany to wygladaja jak mysie ogonki

---------- Dopisano o 01:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:56 ----------

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
szkoda,że jest ich tak mało

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------


naturalne?

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------


hmmm.jak widać na zdjęciu włosy sa już pofarbowane,także nie są dziewicze.
o ile się orientuję ,najdrozsze są właśnie dziewicze-niefarbowane ,zdrowe

cena być może jest dobra,jednak musisz wziąc pod uwagę,że na dobre przedłużanie włosów potrzeba około 100 pasemek,więc to wychodzi 500zł za "głowę".uważam,że w takich pieniadzach jest to możliwe.
o kurcze no to ladnie.. moze zadzwonie do nich i poprosze o zakup kilku pasemek bo najmniejsza ilosc jaka sprzedaja to 50 gram a narazie nie chce mi sie przedluzac i nie mam pieniedzy hehe. Szukalam tej ich firmy w internecie i nic nie znalazlam boje sie zeby to jakies oszustwo nie bylo bo oni maja kilka tych aukcji na allegro i na kazdej inne miasto wpisane Powiedz mi jeszcze TmargoT kochana bo znalazlam wlosy w kitce i niby pisze ze one pochodza z ukrainy slowacji moskwy itp. i pisza ze to wlosy slowianskie a w tytule aukcji ze to rosyjskie. Jakie to są w koncu włosy bo juz sie polapac nie moge, podaje link http://allegro.pl/item900682284_wlos...6_63cm_19.html
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 09:10   #599
nadia1205
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 15
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Witam wizażanki kiedyś zalogowałam sie na wizażu i dopiero niedawno zaczęłam przeglądać forum jestem bardzo zadwolowona gdyz zawsze mogę uzyskać tu odpowiedzi na pytania ktore mnie tarpia i wlasnie wczoraj wpadłam na pomysł by przedłużyc sobie wlosy ale nie na stale tylko na klipsy i zamowilam na allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=906554547 kolor zimny popielaty blond gdyz te sa najbardziej podobne do moich teraz czekam na dostawe i jak juz bede miala to wstawie fotke pozdrawiam Was dziewczyny
nadia1205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 09:25   #600
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Wybacz za szczerosc ale mi sie kompletnie nie podobaja. Nie dosc ze kolor zle dobrany to wygladaja jak mysie ogonki

---------- Dopisano o 01:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:56 ----------



o kurcze no to ladnie.. moze zadzwonie do nich i poprosze o zakup kilku pasemek bo najmniejsza ilosc jaka sprzedaja to 50 gram a narazie nie chce mi sie przedluzac i nie mam pieniedzy hehe. Szukalam tej ich firmy w internecie i nic nie znalazlam boje sie zeby to jakies oszustwo nie bylo bo oni maja kilka tych aukcji na allegro i na kazdej inne miasto wpisane Powiedz mi jeszcze TmargoT kochana bo znalazlam wlosy w kitce i niby pisze ze one pochodza z ukrainy slowacji moskwy itp. i pisza ze to wlosy slowianskie a w tytule aukcji ze to rosyjskie. Jakie to są w koncu włosy bo juz sie polapac nie moge, podaje link http://allegro.pl/item900682284_wlos...6_63cm_19.html
WŁOSY SŁOWIAŃSKIE-to nazawa .grupa etniczna charakteryzująca się indywidualną budowa ciała.Najliczniejsza indoeuropejska grupa ludnościowa w Europie, zamieszkująca wschodnią, środkową oraz południową część tego kontynentu a także północną część Azji.
różnia się od innych grup etnicznych np. strukturą włosa .
dla porównania-chińskie włosy sa grupe i proste,słowiańskie są falowane,cienkie i miękkie,arykańskie są kręcone i płaskie
A więc.mogą być to włosy słowiańskie-rosyjskie-ścięte od rosjanki,lub słoweńskie-słowiańskie-ścięte u słowenki

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-02-22 o 09:26
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.