Miłośniczki ZARY - część XV - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-19, 19:47   #2491
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez Nelly99 Pokaż wiadomość
Dziewczyny muszę Wam to powiedzieć. Dziś odebrałam paczkę z Zary i oprócz zamówionych ubrań była tam.... glizda !!! I nawet byłoby to śmieszne gdyby nie fakt że bardziej brzydzę się glizd niż pająków i bałam się ją zabić W przyszłym tygodniu powinna przyjść kolejna paczka i już się boję co w niej będzie
O matko, już prędzej spodziewałabym się pająka ale żeby glizda?
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 19:55   #2492
bbss
Zadomowienie
 
Avatar bbss
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: hyhy
Wiadomości: 1 153
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez Nelly99 Pokaż wiadomość
Dziewczyny muszę Wam to powiedzieć. Dziś odebrałam paczkę z Zary i oprócz zamówionych ubrań była tam.... glizda !!! I nawet byłoby to śmieszne gdyby nie fakt że bardziej brzydzę się glizd niż pająków i bałam się ją zabić W przyszłym tygodniu powinna przyjść kolejna paczka i już się boję co w niej będzie
Obrzydliwe To gdzie oni mają te magazyny Ja bym chyba... I od razu do nich... I jeszcze raz
bbss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 19:59   #2493
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
O matko, już prędzej spodziewałabym się pająka ale żeby glizda?
nawet tak nie mów!! już nigdy nie otworzę paczki z zary sama
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 20:03   #2494
bbss
Zadomowienie
 
Avatar bbss
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: hyhy
Wiadomości: 1 153
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;34220004]nawet tak nie mów!! już nigdy nie otworzę paczki z zary sama [/QUOTE]

A ja już nigdy nie otworzę paczki
bbss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 20:12   #2495
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
jaki masz rozmiar mietowych? jak xs albo s podalabys mi wymiary?
tutaj jest rozmiarówka 38,40 itd ja mam 40 może jeszcze czarne kupię na wyprzedaży
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 20:18   #2496
Venise
Zadomowienie
 
Avatar Venise
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 488
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;34220004]nawet tak nie mów!! już nigdy nie otworzę paczki z zary sama [/QUOTE]

Venise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 20:21   #2497
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez Venise Pokaż wiadomość
Nie mam zastrzeżeń co do ich wysokości, jednak w moim przypadku buty słabo trzymały kostkę.
Mam takie same odczucia. Sama biegam na szpilkach, ale te, moim zdaniem, słabo trzymają stopę. To znaczy ja nie czułam się w nich pewnie ani stabilnie, co dla mnie od razu je dyskwalifikuje.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-19, 20:33   #2498
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;34220004]nawet tak nie mów!! już nigdy nie otworzę paczki z zary sama [/QUOTE]

Ja już wolałabym glizdę, bo pająków nie znoszę Chociaż tak na prawdę wolałabym jakąś rzecz "odzieżową" extra a nie zwierzę
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 20:57   #2499
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez Agnes18 Pokaż wiadomość
Dzięki. A może pokażesz jeszcze tę pudrową?
Jutro zrobię zdjęcie.
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 22:28   #2500
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez ivvonk Pokaż wiadomość
Pytanie nie do mnie, ale pozwolę sobie odpowiedzieć
Torebka kosztuje 169 zł widziałam ją jakiś czas temu w Krakowie tylko jedną sztukę na dziale trf
Za taką cenę to na pewno już ich nigdzie nie ma

Cytat:
Napisane przez anusia_usa Pokaż wiadomość
Ja mam 2 pary tych spodni -czarne i niebieskie i bardzo je lubie, napewno troszke sie rozciagaja podczas chodzenia wiec warto wziac bardziej dopasowany rozmiar.
Chyba się w takim razie na jakieś zdecyduję.. Jak wyglądają te limonkowe na żywo?

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Dzewczyny torebka kosztowała 169 zł, kupowałam ją w marcu. Mam też taką samą, ale pudrową i ze srebrnymi łańcuszkami. Były jeszcze malinowe z wykończeniem rose gold. Na stronie nigdy nie widziałam żadnej.
Wszystkie kolory na pewno piękne..:marzyciel:

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
mam miętowe i polecam
Dziękuję za zachętę

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Ja mam białe. Jeszcze nie miałam okazji ich nigdzie założyć ze względu na pogodę, ale leżą na mnie super, jestem bardzo z nich zadowolona.
Cena też jest atrakcyjna.
Cena kusząca, rzeczywiście. Tym bardziej, że chcę kupić jakiś kolor i nie mam ochoty przepłacać za coś co włożę pewnie ze trzy razy

Rozmiarówka standardowa?

Cytat:
Napisane przez Nelly99 Pokaż wiadomość




hehehe no czekajcie na wiadomość w przyszłym tygodniu na temat fauny a może i też flory prosto z Hiszpanii
A co zamówiłaś? Może coś w kwiaty, wtedy chętnie będę podziwiać hiszpańską florę

Cytat:
Napisane przez bbss Pokaż wiadomość
A ja już nigdy nie otworzę paczki
Chyba nikt na tym wątku w to nie uwierzy
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-19, 23:13   #2501
budgetka
Zakorzenienie
 
Avatar budgetka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląskie - pozytywna energia
Wiadomości: 3 216
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Ja bym chyba padła


Dziewczyny czy któraś z Was posiada albo mierzyła spodnie z TRF kolorowe po 99zł?
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...YWYM%2BKOLORZE
Jak się noszą?



Matko przepiękna ta torebka Anies Idealna. Mam tylko nadzieję, że nie kosztuje 400zł
ja ma koralowe i sa super!! polecam!! tylko radze je przymierzyc. spodnie troche sie rozchodza po kilku godzinach, wiec warto wybrac dopasowane


Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Dzewczyny torebka kosztowała 169 zł, kupowałam ją w marcu. Mam też taką samą, ale pudrową i ze srebrnymi łańcuszkami. Były jeszcze malinowe z wykończeniem rose gold. Na stronie nigdy nie widziałam żadnej.
ooo malinowa przygarnelaby chetnie oby pojawila sie na % bo 169 to jednak sporo jak za taka torebusie

Cytat:
Napisane przez camm Pokaż wiadomość
Dziewczyny przepraszam jesli podobny post sie juz pojawil, czy ktoraj z was ma te buty co na zdjeciu ponizej? czy da sie w nich chodzic? czy raczej tylko z knajpy do auta i z powrotem..?
na codzien chodze w szpilach i to takich nawet 10 cm, ale w tych to ja nawet ustac nie moglam w przymierzalni :/// slicznie wygladaja na polce na stopie, ale chodzic sie w tym nie da.... respect dla dziewczyn, ktore je maja



Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
male co nieco przymiarkowe i ostatni to outfit zakupowy D
ja zwykle mega relacja i super outfit
__________________
Fitnesuję od 12.10.2009. teraz 3 razy w tygodniu
Codziennie godzinny spacerek z Abi
Bez słodyczy od 07.04.2010
budgetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-20, 00:12   #2502
Nelly99
Rozeznanie
 
Avatar Nelly99
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 719
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
O matko, już prędzej spodziewałabym się pająka ale żeby glizda?
Cytat:
Napisane przez bbss Pokaż wiadomość
Obrzydliwe To gdzie oni mają te magazyny Ja bym chyba... I od razu do nich... I jeszcze raz
[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;34220004]nawet tak nie mów!! już nigdy nie otworzę paczki z zary sama [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez bbss Pokaż wiadomość
A ja już nigdy nie otworzę paczki
Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Ja już wolałabym glizdę, bo pająków nie znoszę Chociaż tak na prawdę wolałabym jakąś rzecz "odzieżową" extra a nie zwierzę
Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość

A co zamówiłaś? Może coś w kwiaty, wtedy chętnie będę podziwiać hiszpańską florę
hahahahha Dobrze że glizda nie zostawiła po sobie żadnego "znaku" Teraz się z tego śmieję przez Was, poprawiłyście mi humor Wiecie co chyba faktycznie powinnam do nich napisać (obawiam się tylko że potrzebny im będzie niezbity dowód a więc następnym razem zrobie gliździe foto sesję ) zwłaszcza że polowałam na pewną bluzkę, napisałam do nich czy będą ją mieli w online shopie bo w stacjonarnych juz nie ma a oni odpisali mi w stylu " skończyła się i już nigdy nie będzie. Kup babo coś innego od nas" .. po czym 2 tygodnie później ta bluzka pojawiła się na stronie..
Mirell - zdecydowanie się z Tobą zgadzam! a za tą glizdę należy mi się chyba jakieś zadośćuczynienie np. w postaci sukienki czy spodenek

LadyI - niestety nic w kwiaty, same koronki

A tak swoją drogą to zdziwiło mnie to że cały online shop działa na outsourcingu. Tak naprawdę więc nie kupujemy od Zary tylko od irlandzkiej firmy ITX Fashion Limited ( ona widnieje w regulaminie na jaki się godzimy kupując). Dystrybucja jest realizowana przez firmę kurierską TNT. Także gdyby coś się działo z przesyłką to tak naprawdę nie wiadomo z kim gadać..
Nelly99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 07:52   #2503
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
" skończyła się i już nigdy nie będzie. Kup babo coś innego od nas"
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 09:30   #2504
demitasse
Raczkowanie
 
Avatar demitasse
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 396
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Mam takie same odczucia. Sama biegam na szpilkach, ale te, moim zdaniem, słabo trzymają stopę. To znaczy ja nie czułam się w nich pewnie ani stabilnie, co dla mnie od razu je dyskwalifikuje.
A ja wam powiem że mam te szpilki i są dla mnie wygodne i stabilne
Tylko moim zdaniem z rzeczami w zarze(zarówno szpilki jak i ubrania) to jest tak, że trzeba mierzyć wszystkie dostępne sztuki. I nie mówię tu tylko o tych na sklepie, ale też o tych na magazynie Jak kupowałam te buty to odwiedziłam wszystkie 3 zary u siebie w mieście i przymierzyłam chyba z 10 par - i wiecie że w każdej czułam się inaczej ? - nie które to tak się chwiały że przejście kilku metrów po slepie było wyczynem. Ale opłacało się, mam swoją wygodną parę. Dlatego ja zalecam wytrwałe przymiarki Z ubraniami też tak mam, bo wiadomo że szyją je ludzie i różnice są. A ja staram się wybrać tą najlepiej mi pasującą i leżącą na mnie rzecz.


Anies na zdjęcia torebki też czekam z niecierpliwością
__________________
demitasse-e.blogspot.com - bawię się
demitasse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 09:44   #2505
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

piekna

http://www.zara.com/webapp/wcs/store...WYM%2BGUZIKIEM
__________________
Perełki cruelty - free - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=478181

Wygoogluj sobie "animal testing" - od razu przestawisz się na kupowanie towarów nie testowanych
Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 09:51   #2506
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez Pani_Pusia Pokaż wiadomość




zgadzam sie, ale cena....

z moich obliczen wynika iz w tym roku powinnam zaoszczedzic na wyprzedaze ok 1500 zł
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 11:00   #2507
wilczku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 9
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Mam pytanie dotyczące zwrotów i reklamacji w zarze. Może któraś z Was będzie umiała mi odpowiedzieć. Bo niestety nie znalazłam informacji w necie Chodzi mi o to, ze mam sukienkę od ponad 2 miesięcy, w której nigdy nie byłam. Mam wszystko - paragon, metki, itp. Wiem, ze na zwrot towaru trochę za późno. Ale czy dało by się to uznać za reklamację? Nie wiem co zrobić (Wątpię, czy można by było ją komuś odsprzedać, tym bardziej, że za niedługo są wyprzedaże, więc to nie wchodzi w grę)
wilczku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 11:04   #2508
owieczka-18
Raczkowanie
 
Avatar owieczka-18
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 304
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Witajcie ! chciałabym zamówić na stronie te spodnie, jednak nie miałam okazji widzieć ich na żywo... Jeśli któraś z Was je oglądała może mi podwiedziec jak wygląda rozmiarówka jest standardowa ? no i jak materiał nadaje się na lato? poza tym chętnie dowiem się jakie odniosłyście inne wrażenia Z góry dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2036137500_1_1_3.jpg (22,5 KB, 66 załadowań)
owieczka-18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 11:31   #2509
Agnes18
Zakorzenienie
 
Avatar Agnes18
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 969
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Jutro zrobię zdjęcie.
Czy mogłabym Cię prosić jeszcze o zmierzenie długości tego łańcuszka/paska na ramię?
__________________
„Nie wierzę ludziom, którzy twierdzą,
że ubranie nie jest ważne.” (Miuccia Prada)

Moje Szczęścia dwa G N
Agnes18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-20, 11:32   #2510
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez wilczku Pokaż wiadomość
Mam pytanie dotyczące zwrotów i reklamacji w zarze. Może któraś z Was będzie umiała mi odpowiedzieć. Bo niestety nie znalazłam informacji w necie Chodzi mi o to, ze mam sukienkę od ponad 2 miesięcy, w której nigdy nie byłam. Mam wszystko - paragon, metki, itp. Wiem, ze na zwrot towaru trochę za późno. Ale czy dało by się to uznać za reklamację? Nie wiem co zrobić (Wątpię, czy można by było ją komuś odsprzedać, tym bardziej, że za niedługo są wyprzedaże, więc to nie wchodzi w grę)
Żeby reklamować, to trzeba mieć powód w postaci wady danej rzeczy. A jaką Ty chcesz podać przyczynę reklamacji? Że Ci się 'sukienka odwidziała'?
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 13:01   #2511
tray
Raczkowanie
 
Avatar tray
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rzeszów/Łódź
Wiadomości: 81
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez wilczku Pokaż wiadomość
Mam pytanie dotyczące zwrotów i reklamacji w zarze. Może któraś z Was będzie umiała mi odpowiedzieć. Bo niestety nie znalazłam informacji w necie Chodzi mi o to, ze mam sukienkę od ponad 2 miesięcy, w której nigdy nie byłam. Mam wszystko - paragon, metki, itp. Wiem, ze na zwrot towaru trochę za późno. Ale czy dało by się to uznać za reklamację? Nie wiem co zrobić (Wątpię, czy można by było ją komuś odsprzedać, tym bardziej, że za niedługo są wyprzedaże, więc to nie wchodzi w grę)

Z całym szacunkiem ale właśnie przez takie kombinowane reklamacje "bo mi się odwidziało" klient w Polsce jest traktowany jak cwaniak i wciąż mamy problemy ze zwrotem naprawdę wadliwych towarów. W USA można bez problemu zwrócić nawet kosmetyk, który okazał się bublem, u nas natomiast byłaby to niezła pożywka właśnie dla takich "odwidziało się". Ciągle narzekamy, że Polak to kombinator więc zacznijmy w końcu zmiany od siebie.
tray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 15:08   #2512
Venise
Zadomowienie
 
Avatar Venise
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 488
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez owieczka-18 Pokaż wiadomość
Witajcie ! chciałabym zamówić na stronie te spodnie, jednak nie miałam okazji widzieć ich na żywo... Jeśli któraś z Was je oglądała może mi podwiedziec jak wygląda rozmiarówka jest standardowa ? no i jak materiał nadaje się na lato? poza tym chętnie dowiem się jakie odniosłyście inne wrażenia Z góry dziękuję
Rozmiarówka w Zarze płata figle, najbezpieczniej udać się do sklepu stacjonarnego
Venise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 15:15   #2513
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Dziewczyny, ile czasu jest na reklamację towaru w Zarze? Bo nigdy nic nie reklamowałam, a kupiłam ok. 1,5 roku temu spodnie łososiowe chinosy, założyłam raz po czym spakowałam do pudła, teraz wyjęłam i po wypraniu (pierwszym, ręcznym, zgodnie z metką) pozostały na nich odbarwione smugi i plamy Mam paragon, ale nie wiem czy to już nie za późno na reklamację?
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 15:18   #2514
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ile czasu jest na reklamację towaru w Zarze? Bo nigdy nic nie reklamowałam, a kupiłam ok. 1,5 roku temu spodnie łososiowe chinosy, założyłam raz po czym spakowałam do pudła, teraz wyjęłam i po wypraniu (pierwszym, ręcznym, zgodnie z metką) pozostały na nich odbarwione smugi i plamy Mam paragon, ale nie wiem czy to już nie za późno na reklamację?
2 lata
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 15:31   #2515
owieczka-18
Raczkowanie
 
Avatar owieczka-18
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 304
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez Venise Pokaż wiadomość
Rozmiarówka w Zarze płata figle, najbezpieczniej udać się do sklepu stacjonarnego
No dokładnie i mimo że w 90% kupuję w Zarze xs wolę się upewnić.
Mama nadzieję że znajdzie się ktoś kto je przymierzał ja niestety w najbliższym czasie nie jestem w stanie iść do sklepu stacjonarnego
owieczka-18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 15:57   #2516
tray
Raczkowanie
 
Avatar tray
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rzeszów/Łódź
Wiadomości: 81
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Dzisiaj w łódzkiej Manufakturze widziałam tą małą torebkę na łańcuszku, którą miała Anies ostatnio na blogu. Jedna beżowa, wisiała na manekinie przy wejściu na dział TRF. Bardzo ładna ta torebka i tak lekko działa zamek Do boju

Edytowane przez tray
Czas edycji: 2012-05-20 o 15:59
tray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 16:37   #2517
MsTseTse
Zadomowienie
 
Avatar MsTseTse
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Południe :)
Wiadomości: 1 355
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Dziewczynki czy widziałyście w sklepie tę sukienkę?
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...2BASYMETRYCZNA
Jak się prezentuje na żywo?
Myślicie, że dotrwa do wyprzedaży?
__________________


MsTseTse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 17:34   #2518
sohee
Rozeznanie
 
Avatar sohee
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 575
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cześć Dziewczyny mam do was do was pytanie odnośnie butów z Zary. Konkretnie chodzi mi o ten model: http://www.zara.com/webapp/wcs/store...%2BLAKIEROWANA
Ma je któraś z was? Jak się sprawują? Nie spadają z pięty i są wygodne?
Pytam bo zamawiałabym przez internet i nie mam możliwości pochodzić w nich w sklepie.
__________________

sohee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 17:36   #2519
eleonorka cyrolka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 863
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez owieczka-18 Pokaż wiadomość
Witajcie ! chciałabym zamówić na stronie te spodnie, jednak nie miałam okazji widzieć ich na żywo... Jeśli któraś z Was je oglądała może mi podwiedziec jak wygląda rozmiarówka jest standardowa ? no i jak materiał nadaje się na lato? poza tym chętnie dowiem się jakie odniosłyście inne wrażenia Z góry dziękuję
rozmiarowka jest taka jak wszystko teraz w zarze czyli S jest jak dawne M tzw wyrosniete


jednakze dodam ze o ile ogolnie w spodniach zary wygladam dobrze tak w tych okropnie
dziwny kroj dziwny material i wogole jak nie zara
material taki jakis dziwny atlasowany a kroj na kobiety bez tylka tylko o szerokich biodrach
Jest to jedna z nielicznych rzeczy z zary ktora o niebo lepiej wyglada na modelce niz na czlowieku
ogolnie jest odwrotnie
eleonorka cyrolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 18:13   #2520
deyminka
Zadomowienie
 
Avatar deyminka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 042
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XV

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
dziękuje za mile słowa, pierwsza bluzka średnio mi sie podoba właśnie przez ten plisowany tył.. w załączniku tył ale białej to jest ta klik

bluzka w paski juz jest moja i to jest ta klik

a zegarek to MK5019
dzięki za informację
__________________
10.08.2010-zdane prawko


deyminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.