izotek - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-18, 22:01   #1381
Kasandra117
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 99
Dot.: izotek

Też tak myślę o hormonach. Jednak to oświadczenie dało mi sporo do myślenia. W sensie czy to jest tylko dla mojej świadomości czy faktycznie pani doktor chce to w jakiś sposób kontrolować.
Cóż wszystkiego dowiem się w czwartek. Mam nadzieję,że będzie miała luźniejsze podejście w tych kwestiach.
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi : )
Kasandra117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 10:05   #1382
krakowianka1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 70
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez Kasandra117 Pokaż wiadomość
Hej,
Dziś będąc u dermatologa Pani zasugerowała mi Aknenormin(odpowiednik Izoteku).Kazała przeczytać książeczką,podpisać oświadczenie i zrobić badania krwi(Aspat,Alat,TG,CH).
Czy miałyście jeszcze jakieś inne badania oprócz badań krwi? Czytałam,że wiele dziewczyn musiało zacząć stosować antykoncepcję hormonalną żeby w ogóle dostać tabletki. Jak to było z Wami? Powiem szczerze,że wolałabym tego uniknąć. Przeczytałam w książeczce o comiesięcznych testach ciążowych przed wypisaniem kolejnego opakowania. Czy było to u Was tak dokładnie pilnowane? (Oczywiście wiem jakie ten lek niesie zagrożenie dla płodu. Jestem tylko ciekawa ile rzeczy z tej ksiażeczki/oświadczenia ma miejsce w życiu.)
Trochę obawiam się tego leku(naczytałam się różnych rzeczy) ale zbyt długo męczę się z tym. Czas wziąć się porządnie w garść i pokonać to raz a porządnie.
hej u mnie obyło się bez antykoncepcji hormonalnej i testów ciążowych...porozmawiałam z lekarzem powiedziałam mu,ze zdaję sobie sprawę co będę przyjmowała jakie to niesie skutki na wypadek ciąży i odpuścił mi te wszystkie rzeczy trochę się wkurzył,ze nie przyniosłam testów ciążowych na poczatek leczenia, ale kazał mi tylko podpisac oświadczenie i tyle na kolejnych wizytach nawet nie wspominał nic o testach.
krakowianka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 14:31   #1383
BehindU
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 127
Dot.: izotek

Witajcie !
Obecnie jestem na leczeniu tetrą, ale zostałem poinformowany przez dermę, że w razie niepowodzenia (nawrotu) przejdziemy do Izotretynoiny. Oczywiście dużo o niej czytałem, ale myślę, że tylko ona wyleczy mnie z tego czegoś

Mam do Was kilka pytań

1) Stosowaliście przed Izo Tetralysal? Ile czasu czekaliście, aby móc zacząć brać Izo?
2) Czy Izotek radzi sobie z zaskórnikami otwartymi? Ogólnie z trądzikiem zaskórnikowym (młodzienczym?) na który średnio działają inne metody? Jak wygląda jego działanie? Bo ja jestem przyzwyczajony do smarowideł, a zdziwiło mnie. że przy Izo raczej nie stosuje się zewnętrznych specyfików.
BehindU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 19:45   #1384
Marcusia
Rozeznanie
 
Avatar Marcusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 786
Dot.: izotek

BehindU
1. Nie ma przedziału czasowego. Jest trądzik to się go leczy. U mnie przerwa między antybiotykiem a izo trwała 11 miesięcy, u innych dużo mniej. Póki bierzesz antybiotyk i jest dobrze - nikt Ci izo nie da. Po odstawieniu antybiotyku pogorszy się, to lekarz da Ci izo. ot cała filozofia.
1.1. Jedyne co jest wymagane to badanie krwi: ASPAT, ALAT, bilirubina, cholesterol, trójglicerydy, mój lekarz wymaga przede wszystkim klirens kreatyniny.
2. Tak, izo działa na zaskórniki otwarte, niedawno rozmawiałam z dziewczyną po kuracji - bardzo zadowolona z efektów, a taki właśnie trądzik miała. Jak działa? Ogranicza wydzielanie sebum, przez co występuje przesuszenie skóry i jedyne co masz robić to solidnie nawilżać.
Izo doustny jest na tyle silnym lekiem, że jeszcze będziesz piszczał z bólu smarując się Cetaphilem dla nawilżenia, albo chociażby próbując się podrapać. Naskórek jest przesuszony, wrażliwy na jakiekolwiek podrażnienia, łatwiej o strupy wysypki i inne cuda. Sam zobaczysz jak Cię lekarz tym uraczy.
Jestem jedną z tych osób, które bardzo źle znoszą kurację. Mam ogrom skutków ubocznych. Życzę Ci, żebyś był w grupie ludzi na których izo tak źle nie wpływa.
Buziaki
__________________
Myśl pozytywnie i częściej się uśmiechaj!
Marcusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 07:28   #1385
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: izotek

Ponawiam pytanie o pielęgnację włosów przy zażywaniu Izoteku Muszę przyznać,że do tej pory miałam zawsze przetłuszczające się włosy, myłam codziennie, ale nie wypadały jakoś tak bardzo i stosowałam różne szampony do tłustych włosów, odżywka tylko jak sobie przypomniałam tj raz na tydzień-dwa . Teraz na głowie mam siano, włosy wychodzą mi garściami, a ja nie wiem co robić, jestem w rozsypce, bo to dopiero 20 tabletka Izoteku za mną, co będzie dalej? Boję się, że stracę wszystkie włosy, nigdy nie miałam szczególnie gęstych. Byłam je trochę podciąć ostatnio, to fryzjerka aż się za głowę złapała, ale kiedy spytałam co by radziła, nie umiała doradzić nic konkretnego. Powiem szczerze,że jestem strasznie tym faktem podłamana. Nie znam się totalnie na pielęgnacji włosów zwłaszcza suchych, może któraś z Was doradziłaby mi jakąś dobrą odżywkę czy maskę Myślicie że mogę zażywać jakieś suplementy na włosy? Za tydzień idę do dermatologa, może spytam co mi radzi, ale obawiam się ,że też nic mi nie powie konkretnego
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 08:47   #1386
vilandravalo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 190
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie o pielęgnację włosów przy zażywaniu Izoteku Muszę przyznać,że do tej pory miałam zawsze przetłuszczające się włosy, myłam codziennie, ale nie wypadały jakoś tak bardzo i stosowałam różne szampony do tłustych włosów, odżywka tylko jak sobie przypomniałam tj raz na tydzień-dwa . Teraz na głowie mam siano, włosy wychodzą mi garściami, a ja nie wiem co robić, jestem w rozsypce, bo to dopiero 20 tabletka Izoteku za mną, co będzie dalej? Boję się, że stracę wszystkie włosy, nigdy nie miałam szczególnie gęstych. Byłam je trochę podciąć ostatnio, to fryzjerka aż się za głowę złapała, ale kiedy spytałam co by radziła, nie umiała doradzić nic konkretnego. Powiem szczerze,że jestem strasznie tym faktem podłamana. Nie znam się totalnie na pielęgnacji włosów zwłaszcza suchych, może któraś z Was doradziłaby mi jakąś dobrą odżywkę czy maskę Myślicie że mogę zażywać jakieś suplementy na włosy? Za tydzień idę do dermatologa, może spytam co mi radzi, ale obawiam się ,że też nic mi nie powie konkretnego

Ja miałam bardzo prztłuszczające się włosy, codzienne mycie było koniecznością. Teraz hmm... siedzę w domu, chyba czwarty dzień już kudłów nie myję i wcale źle nie wygladają dla mnie akurat ten aspekt jest wielkim plusem fakt, że na początku sporo wypadały, moja koleżanka na izo też to miała, późneij jakoś przeszło.
Ja przerzuciłam się na pielęgnację naturalną typu szampony bez SLS, farbowanie henną. Oczywiście odżywka po każdym myciu obowiązkowo, moje są też falowane, więc nawet bez spłukiwania później dokładam, masek też sobie nie żałuję.
Z odżywek fajnie się u mnie sprawdzała Alterra z granatem z Rossmana, zarówno odżywka, jak i maska. Teraz mam litrowego Kallosa z placentą i jest poprawny. Wydaje mi się, że i tak musisz sama poszukać, bo to, co jednym włosom służy, drugim niekoniecznie musi
Stosowałam jeszcze ampułki Structural by FAMA, włosy były po nich śliczne. Kupiłam w hurtowni fryzjerskiej.
A może spróbuj olejowania, wcierek itp.? Takie naturalne sposoby nie są drogie, a powinny poprawić stan włosów i je wzmocnić. Wszystko znajdziesz na wizażu albo w google. Powodzenia
vilandravalo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 08:57   #1387
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie o pielęgnację włosów przy zażywaniu Izoteku Muszę przyznać,że do tej pory miałam zawsze przetłuszczające się włosy, myłam codziennie, ale nie wypadały jakoś tak bardzo i stosowałam różne szampony do tłustych włosów, odżywka tylko jak sobie przypomniałam tj raz na tydzień-dwa . Teraz na głowie mam siano, włosy wychodzą mi garściami, a ja nie wiem co robić, jestem w rozsypce, bo to dopiero 20 tabletka Izoteku za mną, co będzie dalej? Boję się, że stracę wszystkie włosy, nigdy nie miałam szczególnie gęstych. Byłam je trochę podciąć ostatnio, to fryzjerka aż się za głowę złapała, ale kiedy spytałam co by radziła, nie umiała doradzić nic konkretnego. Powiem szczerze,że jestem strasznie tym faktem podłamana. Nie znam się totalnie na pielęgnacji włosów zwłaszcza suchych, może któraś z Was doradziłaby mi jakąś dobrą odżywkę czy maskę Myślicie że mogę zażywać jakieś suplementy na włosy? Za tydzień idę do dermatologa, może spytam co mi radzi, ale obawiam się ,że też nic mi nie powie konkretnego
na suche włosy olejowanie moje włosy po miesiącu przeżywały koszmar (a ja razem z nimi), bo nie mogłam w żaden sposób im dogodzić, nawilżyć. Proponuje zmienić też szampon na nawilżający np z aloesem może, mocznikiem (jest taki z isany). Ja nie używam polskich szamponów, więc nie bede pisać tych nazw. Dodatkowo zadbaj, aby szampon nie posiadał SLS (Sodium Lauryl Sulfate), bo ta substancja podrażnia skórę głowy. Na skalp przed myciem możesz nałożyć olejek, ja obecnie stosuje olejek łopianowy GP z skrzypem polnym dla włosów wypadających. I jeszcze raz olejowanie, nie wiem jakie masz włosy więc nie bede konkretnie pisać nazwy oleju, bo może zaszkodzić Twoim włosom. Z masek to biovaxy są dobre
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-21, 13:20   #1388
asiuniaskc
Rozeznanie
 
Avatar asiuniaskc
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 570
Dot.: izotek

Ja wczoraj pierwszą tabletkę wzięłam, dawkowanie dwa razy po 20 mg... Narazie wszystko ok ciekawe czy i kiedy się coś zacznie dziać Powodzenia
asiuniaskc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 14:50   #1389
Bone91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: izotek

Witam. Pięć miesięcy temu zakończyłem kuracje izotretynoiną, przyjąłem 120mg na kilogram, lek przyjmowałem przez około 10 miesiecy. Niestety nadal odczuwam suchość ust. Jest to 30-40% tego co było podczas kuracji. Czy to normalne ze tak długo utrzymują mi się suche usta czy powinienem zrobić jakieś badania?

Edytowane przez Bone91
Czas edycji: 2014-08-21 o 14:51
Bone91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 19:49   #1390
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: izotek

ja bylam dzis u dermatologa i zapomnialam spytac o wlosy. chcialam wlasnie lykac suplementy- Revalid, ale nie wiem czy mozna? ktos cos wie?
co do skutkow ubocznych izoteku- naprawde nie jest tak zle wiem ze jest grupa osob, ktora bardzo zle znosi kuracje, tez na poczatku sugerowalam sie tymi opiniami, ale sama znosze w miarę najbardziej przeszkadzają mi piekące oczy i to ze mój makijaz srednio wyglada, troche mnie wysypalo, glownie broda i policzki. ale jest to do przezycia! nie mam swedzacej skory czy mega strupów i podrażnien. po prostu cera wyglada nieciekawie, ale wole teraz sie przemeczyc i potem miec swiety spokoj
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 20:07   #1391
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: izotek

Mi pani farmaceutka poleciła na suchą skórę głowy Cerkogel. Miałam podrażniony skalp, aż bolał. Po dwóch aplikacjach jak ręką odjął! Teraz powtarzam raz na dwa tygodnie i wystarczy.
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-21, 20:39   #1392
asiuniaskc
Rozeznanie
 
Avatar asiuniaskc
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 570
Dot.: izotek

Ja mówiłam dermatologowi o suplementach na włosy to mówił ze mogę brać, ważne żeby witaminy nie zawierały...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
asiuniaskc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 07:04   #1393
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: izotek

ja bede u dermatologa za 2 miesiace to zapytam sie go o włosy, nie chce ryzykowac i sama sobie dobierac suplementów.
dziewczyny powiedzcie mi, jak wygladala wasza kuracja jesli chodzi o dawkowanie? czy rozlozylyscie sobie po mału izotek tak zeby brac ok. 12 miesiecy? - podobno wtedy jest mniejsze ryzyko nawrotu. przez I miesiac bralam 10kę, teraz 20kę, ale lekarz powiedzial ze jesli chcę i bede dobrze sie czuc to moge brac 30stke- chcialam do wiosny zakonczyc kuracje. w ten sposob skonczylabym leczenie w lutym/ marcu. ale boje sie ze taka przyspieszona kuracja moze nie zadzialac dobrze i moge miec nawroty- jak u was było? czy to ma znaczenie? dlugosc kuracji? lepiej 'odbębnić' to w 6-7 miesiecy czy pomeczyc sie troche dluzej? w sumie nawet nie wiem czy dam rade łykac 30stke
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 12:08   #1394
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: izotek

Dziękuję Dziewczyny za rady odnośnie pielęgnacji włosów Przyjrzę się bliżej tematowi olejowania
Co do dawkowania, to ja sobie sama dawki nie wybrałam. Dermatolog powiedziała mi,że terapia będzie trwała minimum 6-7 miesięcy. A że ważę około 53 kg to raczej chyba teraz już będę brać 2x 20 mg. Przez ten pierwszy miesiąc przypisała 1x20mg, w czwartek mam kolejną wizytę, muszę zrobić znowu badania w środę i wtedy zobaczę,co będzie dalej.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 13:41   #1395
vilandravalo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 190
Dot.: izotek

Mi lekarz sam ustalił jak mam brać. Pierwszy miesiąc miałam 20mg, później 2x20mg. Powiedział, że więcej mi nie da, bo za mało ważę i skutki uboczne będą mi dokuczać z tydzień temu skończyłam, zobaczymy jak będzie z nawrotami
vilandravalo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 14:32   #1396
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: izotek

Dziewczyny - nie wiecie co mogłoby mi pomóc jeśli chodzi o paznokcie? Wcześniej były bardzo grube, mocne. Teraz zaczynają się rozdwajać. Z początku się tym nie przejęłam,ale teraz zaczyna to wyglądać naprawdę okropnie.
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 16:27   #1397
vilandravalo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 190
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez pixie088 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - nie wiecie co mogłoby mi pomóc jeśli chodzi o paznokcie? Wcześniej były bardzo grube, mocne. Teraz zaczynają się rozdwajać. Z początku się tym nie przejęłam,ale teraz zaczyna to wyglądać naprawdę okropnie.
Spróbuj odżywki 8w1 z Eveline
vilandravalo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 16:29   #1398
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez vilandravalo Pokaż wiadomość
Spróbuj odżywki 8w1 z Eveline
Chyba boje sie ryzykowac.
Widzialam zdjecia jak bardzo zaszkodzila niektorym dziewczynom ta odzywka.
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 17:55   #1399
asiuniaskc
Rozeznanie
 
Avatar asiuniaskc
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 570
Dot.: izotek

Mi bardzo służy ta odżywka z eveline
asiuniaskc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-22, 18:59   #1400
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: izotek

Ja też mam teraz problem z paznokciami. Zawsze w sumie miałam ładne, a teraz się rozdwajają na potęgę... Noszę ścięte na krótko, wcieram olejek rycynowy.
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 20:15   #1401
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: izotek

mnie dermatolog ustaliła dawkę, od początku 40mg. powiedziała, że ewentualnie bede miała dawkę podtrzymującą na koniec kuracji 10 albo 20mg.

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Mnie 3...
mnie zostało około 62 dni. Ale to zleciało
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 09:43   #1402
krakowianka1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 70
Dot.: izotek

ja przy wadze 45 kg miałam tak: 3 miesiące po 40 mg na dobę i kolejne 3 miesiące 20 mg na dobę,że względu na słońce...zostało mi 28 tabletek ! i niby wychodzi 120 mg na kg
krakowianka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 10:42   #1403
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
Ja też mam teraz problem z paznokciami. Zawsze w sumie miałam ładne, a teraz się rozdwajają na potęgę... Noszę ścięte na krótko, wcieram olejek rycynowy.
Sprobuje z tym olejkiem.
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 18:13   #1404
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez pixie088 Pokaż wiadomość
Sprobuje z tym olejkiem.
kiedyś mnie wyratowało z opresji (ach ta moda na tipsy ) serum z Wibo, takie różowe Właśnie do niego wracam
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 21:25   #1405
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
kiedyś mnie wyratowało z opresji (ach ta moda na tipsy ) serum z Wibo, takie różowe Właśnie do niego wracam
Oo W takim razie musze to kupic,koniecznie. Gdzie mozna go dorwac? W Rossie da rade?
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 07:56   #1406
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez pixie088 Pokaż wiadomość
Chyba boje sie ryzykowac.
Widzialam zdjecia jak bardzo zaszkodzila niektorym dziewczynom ta odzywka.
Np mnie tez zaszkodziła, nie od razu, ale wiem,że to po jej stosowaniu paznokcie okropnie zaczęły mi się łamać i rozdwajać, paznokieć potrafił dzielić mi się na czworo Nigdy więcej.
Ja polecam od siebie odżywkę różową z Miss Sporty, kosztuje śmiesznie mało, bo jakieś 8 zł chyba, a naprawdę jest cudowna, bardzo podreperowała mi paznokcie, ja jestem nią zachwycona. I tak, mimo że nie przepadam za kosmetykami tej firmy i wiele rzeczy mnie rozczarowało, tak odzywka ta to dla mnie strzał w 10!
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 10:05   #1407
asiuniaskc
Rozeznanie
 
Avatar asiuniaskc
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 570
Dot.: izotek

Hej U mnie 5 dzień brania aknenorminu 2 razy po 20 mg... Czy to normalne że swędzi skóra? Twarz już się łuszczy...
asiuniaskc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 13:53   #1408
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez asiuniaskc Pokaż wiadomość
Hej U mnie 5 dzień brania aknenorminu 2 razy po 20 mg... Czy to normalne że swędzi skóra? Twarz już się łuszczy...
Myślę, że to normalne Ja biorę Izotek 20mg dziennie i właśnie po 5 dniach zaczęła łuszczyć mi się skóra,a Twoja dawka jest 2 razy większa.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 19:22   #1409
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez asiuniaskc Pokaż wiadomość
Hej U mnie 5 dzień brania aknenorminu 2 razy po 20 mg... Czy to normalne że swędzi skóra? Twarz już się łuszczy...
Ja jestem na finiszu i swędząca skóra to norma Ja ostatnio miałam napad swędzących przedramion... Co gorsza nieraz zaczniesz się drapać w zamyśleniu i patrzysz.... a tu zdarta skóra
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 19:28   #1410
asiuniaskc
Rozeznanie
 
Avatar asiuniaskc
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 570
Dot.: izotek

O masz no właśnie juz siedzę i sie drapie ale wszystko jest do przeżycia żeby tylko wkońcu pozbyć sie tego wstrętnego trądziku
asiuniaskc jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-19 11:02:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.