Majowe Panny Młode - cz. VII - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-12, 21:31   #3781
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Heeej do mojego terminu 8 miesięcy i 8 dni

Cytat:
Napisane przez burgund Pokaż wiadomość
Hejka

do maja 2017 zostało ponad 8 miesięcy - na jakim etapie jesteście teraz w przygotowaniach, co już macie załatwione? I najważniejsze - macie już wybraną suknię?

My mamy na dzień dzisiejszy: salę, DJa, fotografa i umówioną godzinę w kościele, czyli wydaje mi się że same najważniejsze rzeczy Teraz rozglądamy się jeszcze za jakimś fajnym barmanem, naukami przedmałżeńskimi, powoli oglądamy zaproszenia.. no ale właśnie wszystko powoli, wydaje mi się że jeszcze duuużo czasu

A o tą suknię spytałam bo sama ostatnio często dostaję pytania od koleżanek o przygotowania - i w większości są bardzo zdziwione, że nie mam jeszcze wybranej sukni. Szczerze mówiąc to planowałam zająć się tym na spokojnie na jesieni, jakoś w wakacje totalnie nie mam do tego weny poprawcie mnie jeśli się mylę - jakoś w okolicach października pojawiają się w salonach wyprzedaże aktualnych kolekcji? Totalnie nie wiem, ale nie chciałabym wydać majątku na suknię i właśnie liczyłam na to że jesień będzie dobrym czasem na rozglądanie się właśnie z okazji jakichś przecen
ja to z tych co wolą mieć wszystko załatwione wcześniej sala, orkiestra, fotograf, dekoratorka, suknia (pierwsza przymiarka w październiku ), buty ślubne i na przebranie, zaproszenia już prawie gotowe, takie duperele jak kieliszki na szampana i wódkę, pudełeczko na obrączki, plan stołów też w połowie zrobiony nauki też mamy, wódka kupiona i nie wiem co jeszcze :P



Cytat:
Napisane przez rubbim Pokaż wiadomość
Pewnie do łatwych nie należy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
Podobny niestety do niemieckiego, duńskiego i angielskiego... pomieszanie z poplątaniem ale ponoć łatwo się go przyswaja
Cytat:
Napisane przez luna_laula Pokaż wiadomość
norweski
hejoo
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 07:44   #3782
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Muszka
Do mojego 7 mc 22 dni
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 18:52   #3783
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Hej

Muszka 8 miesięcy i 7 dni nam zostało
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 19:41   #3784
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez rubbim Pokaż wiadomość
Hej

Muszka 8 miesięcy i 7 dni nam zostało
leciiiiiiii tak strasznie szybko
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 19:42   #3785
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Uważajcie jak zaraz będzie nowy rok :-D
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 19:45   #3786
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
Uważajcie jak zaraz będzie nowy rok :-D
daj spokój przecież to zaraz będzie
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 20:20   #3787
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Agnieszka wtedy to dopiero będzie lecieć
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-14, 08:16   #3788
luna_laula
catwoman
 
Avatar luna_laula
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: New Cat City
Wiadomości: 9 855
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez rubbim Pokaż wiadomość
Hej

Muszka 8 miesięcy i 7 dni nam zostało
mamy przerąbane powiem wam, że teraz strasznie zleci...praca, egzamin, po nim zaczniemy robić zaproszenia, w święta je rozdamy, potem nowy rok... i już nie będzie na nic czasu a jeszcze na zimę nieśmiało planuję przeprowadzkę
luna_laula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 09:47   #3789
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

U nas też leci strasznie... praca, obowiązki, prawie życia nie mamy w tygodniu do tego remont... Moje zaproszenia się będą drukowały na dniach Doba za krótka i do tego zapiernicza jak nie wiem
My też zaczynamy od świąt rozdawanie

Dzisiaj doszły koperty na zaproszenia, jeszcze nie odpakowałam
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 10:03   #3790
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Ja w tym lub następnym miesiącu zamówię zaproszenia Mamy już upatrzone i od świąt można rozdać tym osobom, które zjadą zza granicy
Babcia Tż znów w szpitalu i jest coraz gorzej... Pojutrze ją wypisują bo nie umieją jej bardzo już pomóc..
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 10:09   #3791
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Będzie dobrze
Mojego tż dziadek za to kiepski też jest Przewrócił się i teraz ma prawą stronę niewładną.... i strasznie schudł, oczywiście lekarze nie wiedzą jak mu pomóc
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-14, 10:20   #3792
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Dziadek Tż trzyma się dobrze, ale chodzi na rehabilitację po tym jak na działce uciął dwa palce przypadkiem...
A jego babcia miała ciężkie zatrucie litem i zaszły zmiany w mózgu... Od tego czasu jej stan jest bardzo ciężki i nie ma choćby małej poprawy... Czasem tylko minimalnie się polepszy, ale zaraz jest gorzej niż było...
__________________

Edytowane przez rubbim
Czas edycji: 2016-09-14 o 10:21
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 09:05   #3793
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
sala, orkiestra, fotograf, dekoratorka, suknia (pierwsza przymiarka w październiku ), buty ślubne i na przebranie, zaproszenia już prawie gotowe, takie duperele jak kieliszki na szampana i wódkę, pudełeczko na obrączki, plan stołów też w połowie zrobiony nauki też mamy, wódka kupiona i nie wiem co jeszcze :P
Czuję się taka niezorganizowana przy Tobie o sukni i butach dopiero zaczynam myśleć, zaproszenia odkładam z tygodnia na tydzień a np o pudełeczku na obrączki przypominam sobie raz w miesiącu z jednej strony to tylko 7 miesięcy, ale w niektórych aspektach myślę że to AŻ 7 miesięcy nie obiecuję poprawy, ale obiecuję że spróbuję

Dziś i jutro mam zjazd absolwentów mojego liceum zorganizowany z okazji 25lecia szkoły. Niektórych osób z klasy nie widziałam od matury
Miłego dnia
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 09:53   #3794
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kmjk Pokaż wiadomość
Czuję się taka niezorganizowana przy Tobie o sukni i butach dopiero zaczynam myśleć, zaproszenia odkładam z tygodnia na tydzień a np o pudełeczku na obrączki przypominam sobie raz w miesiącu z jednej strony to tylko 7 miesięcy, ale w niektórych aspektach myślę że to AŻ 7 miesięcy nie obiecuję poprawy, ale obiecuję że spróbuję

Dziś i jutro mam zjazd absolwentów mojego liceum zorganizowany z okazji 25lecia szkoły. Niektórych osób z klasy nie widziałam od matury
Miłego dnia
Ja czasami też sobie mówię "A tam, jeszcze prawie 8 mc"... później myślę, że za chwilę będzie pół roku i panikuję. Staram się ruszać z przygotowaniami, ale nie chce mi się Dzisiaj wielce mam zamiar zrobić kieliszki dla nas

Miłego zjazdu!
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-01, 15:21   #3795
bezkresynieba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 28
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Witam dziewczyny!
Ja z Narzeczonym ślubujemy sobie 01.05.2017 Moje pytanie, dajecie jakieś prezenty dla gości? Jeżeli tak to jakie konkretnie? Bo sami się zastanawiamy i nie wiemy co wybrać
bezkresynieba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 18:49   #3796
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez bezkresynieba Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny!
Ja z Narzeczonym ślubujemy sobie 01.05.2017 Moje pytanie, dajecie jakieś prezenty dla gości? Jeżeli tak to jakie konkretnie? Bo sami się zastanawiamy i nie wiemy co wybrać
Hej
My dajemy gościńce z ciastem i nic więcej
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 20:57   #3797
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Wita Was kolejna "Majówka"
20-05-2017

Poziom wtajemniczenia? Poszukiwanie sukni. W okolicach świąt chciałabym już się na coś zdecydować.

Dzisiejsze zauroczenie Nie kojarzycie może skąd ta sukienka? Wydaje mi się, że już kiedyś ją gdzieś widziałam, ale nie potrafię wygmerać w pamięci

Ale zmobilizowałyście mnie i szukamy zaproszeń Chcemy wręczać w święta, a jak u Was?
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-08, 12:10   #3798
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

też zaczynamy w swięta
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 07:57   #3799
luna_laula
catwoman
 
Avatar luna_laula
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: New Cat City
Wiadomości: 9 855
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez bezkresynieba Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny!
Ja z Narzeczonym ślubujemy sobie 01.05.2017 Moje pytanie, dajecie jakieś prezenty dla gości? Jeżeli tak to jakie konkretnie? Bo sami się zastanawiamy i nie wiemy co wybrać
Wychodzącym będziemy dawać paczki z ciastami, na stół dostaną prawdopodobnie ciasteczka z wróżbą by było ciekawie

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
Wita Was kolejna "Majówka"
20-05-2017

Poziom wtajemniczenia? Poszukiwanie sukni. W okolicach świąt chciałabym już się na coś zdecydować.

Dzisiejsze zauroczenie Nie kojarzycie może skąd ta sukienka? Wydaje mi się, że już kiedyś ją gdzieś widziałam, ale nie potrafię wygmerać w pamięci

Ale zmobilizowałyście mnie i szukamy zaproszeń Chcemy wręczać w święta, a jak u Was?
Witam, mamy tą samą datę

Zaproszenia zaczniemy rozdawać w święta, bo wtedy złapiemy sporo osób i nie będziemy musieli za nimi specjalnie jeździć Mam nadzieję, że w lutym skończymy całą zabawę

Co do sukni to poszukiwania zaczęłam w maju, mierzenie ciągnęło się przez sierpień i wrzesień, a jutro idę na ostateczne mierzenie i na 99% ją wezmę Przymierzyłam już tyle sukni, że mam dość
luna_laula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-09, 09:37   #3800
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez luna_laula Pokaż wiadomość
Wychodzącym będziemy dawać paczki z ciastami, na stół dostaną prawdopodobnie ciasteczka z wróżbą by było ciekawie



Witam, mamy tą samą datę

Zaproszenia zaczniemy rozdawać w święta, bo wtedy złapiemy sporo osób i nie będziemy musieli za nimi specjalnie jeździć Mam nadzieję, że w lutym skończymy całą zabawę

Co do sukni to poszukiwania zaczęłam w maju, mierzenie ciągnęło się przez sierpień i wrzesień, a jutro idę na ostateczne mierzenie i na 99% ją wezmę Przymierzyłam już tyle sukni, że mam dość
High five ! Najlepsza !

No mnie w tym tygodniu ogarnęła małą panika :p Bo gdzie nie czytam, to już wszyscy jakieś przygotowania zaczęli. A my?
Z fotografem zaczęłam już działać. Choć tyle
W przyszłym msc mam zamiar wziąć się ostro za szukanie sukienki (wizję mam, boję się zderzenia z rzeczywistością ). Rozplanować dekoracje. Ostatnio zrobiłam wstępną listę gości.
Tż pełni raczej rolę opiniującego moje pomysły. W ogóle ja to jeszcze ogarniam, ale on wciąż jest w szoku ile to rzeczy do załatwienia. A przecież robimy maleńkie wesele
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 19:22   #3801
burgund
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

HelenaTrojańska - nie przejmuj się, nie jesteś sama - ja też teraz dopiero zabieram się ostro za szukanie sukni (dosłownie w tym tygodniu zaczynam )

Dziewczyny - a mam jeszcze pytanie - na jakie buty stawiacie? Mój typ to jakieś szpilki/buty na słupku, niekoniecznie białe bo fajnie jakby były beżowe, srebrne lub w kolorze pudrowego różu. I nie chcę raczej klasycznych czółenek a raczej buty z jakimkolwiek paseczkiem - najlepiej czuję się w takich właśnie, najwygodniej się w takich butach tańczy zresztą.

Dziś znalazłam takie, które chyba dokładnie odpowiadają moim wymaganiom: https://modiz.pl/2049-damskie-sandal...nude-5533.html
No po prostu wszystko mi w nich odpowiada, wysokość, krój, mają paseczek ale... no właśnie, jedyna rzecz jakiej się obawiam to czy one nie są za ciemne? Nie mam jeszcze sukni, ale na pewno będzie biała i długa i tak jakoś mam obawy czy te buty nie będą zbyt ciemno przy białej sukniwyglądać co sądzicie? Może tylko mi się wydaje? albo na moim monitorze tak ciemno wyglądają? Będę wdzięczna za Wasze opinie
burgund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 07:33   #3802
luna_laula
catwoman
 
Avatar luna_laula
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: New Cat City
Wiadomości: 9 855
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez burgund Pokaż wiadomość
HelenaTrojańska - nie przejmuj się, nie jesteś sama - ja też teraz dopiero zabieram się ostro za szukanie sukni (dosłownie w tym tygodniu zaczynam )

Dziewczyny - a mam jeszcze pytanie - na jakie buty stawiacie? Mój typ to jakieś szpilki/buty na słupku, niekoniecznie białe bo fajnie jakby były beżowe, srebrne lub w kolorze pudrowego różu. I nie chcę raczej klasycznych czółenek a raczej buty z jakimkolwiek paseczkiem - najlepiej czuję się w takich właśnie, najwygodniej się w takich butach tańczy zresztą.

Dziś znalazłam takie, które chyba dokładnie odpowiadają moim wymaganiom: https://modiz.pl/2049-damskie-sandal...nude-5533.html
No po prostu wszystko mi w nich odpowiada, wysokość, krój, mają paseczek ale... no właśnie, jedyna rzecz jakiej się obawiam to czy one nie są za ciemne? Nie mam jeszcze sukni, ale na pewno będzie biała i długa i tak jakoś mam obawy czy te buty nie będą zbyt ciemno przy białej sukniwyglądać co sądzicie? Może tylko mi się wydaje? albo na moim monitorze tak ciemno wyglądają? Będę wdzięczna za Wasze opinie
Nie dowiesz się dopóki nie zobaczysz ich na żywo

Ja zamówiłam te http://butshop.pl/pl/p/Sala-9438-194-bez/1660 ze względu na to, że mam je w wersji czarnej i są bardzo wygodne, ale kolor troszkę mnie rozczarował, bo myślałam o czymś jaśniejszym W każdym razie nie szukam dalej Radzę raczej kupować stacjonarnie by sprawdzić czy but jest wygodny, bo to jest najważniejsze
luna_laula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 18:34   #3803
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Dziewczyny pytanie z gatunku głupich
Zaproszenia otwierane pionowo to do góry? A poziomo to na bok?


Bosz... so blond
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 19:10   #3804
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Helena dokładnie tak jak piszesz
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 20:50   #3805
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
Helena dokładnie tak jak piszesz
Dzięki
Właśnie wypisuję formularz do projektu zaproszeń
Ale największy progres to sukienka W poniedziałek przymiarka, trzymać kciuki !
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 08:08   #3806
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Witam

Kasia lat 26 tz D**** lat 25
Ślub 25.05.2017 r.

Jestesmy w trakcie pryzgotowan i powiem Wam szczerze ze mam dość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 08:23   #3807
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Witam

Kasia lat 26 tz D**** lat 25
Ślub 25.05.2017 r.

Jestesmy w trakcie pryzgotowan i powiem Wam szczerze ze mam dość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie wszystko przeraża
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 09:34   #3808
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez bezkresynieba Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny!
Ja z Narzeczonym ślubujemy sobie 01.05.2017
Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
Wita Was kolejna "Majówka"
20-05-2017
(...)
Ale zmobilizowałyście mnie i szukamy zaproszeń Chcemy wręczać w święta, a jak u Was?
Witam nowe Majówki

Cytat:
Napisane przez burgund Pokaż wiadomość
Dziewczyny - a mam jeszcze pytanie - na jakie buty stawiacie? Mój typ to jakieś szpilki/buty na słupku, niekoniecznie białe bo fajnie jakby były beżowe, srebrne lub w kolorze pudrowego różu. I nie chcę raczej klasycznych czółenek a raczej buty z jakimkolwiek paseczkiem - najlepiej czuję się w takich właśnie, najwygodniej się w takich butach tańczy zresztą.

Dziś znalazłam takie, które chyba dokładnie odpowiadają moim wymaganiom: https://modiz.pl/2049-damskie-sandal...nude-5533.html
No po prostu wszystko mi w nich odpowiada, wysokość, krój, mają paseczek ale... no właśnie, jedyna rzecz jakiej się obawiam to czy one nie są za ciemne? Nie mam jeszcze sukni, ale na pewno będzie biała i długa i tak jakoś mam obawy czy te buty nie będą zbyt ciemno przy białej sukniwyglądać co sądzicie? Może tylko mi się wydaje? albo na moim monitorze tak ciemno wyglądają? Będę wdzięczna za Wasze opinie
Cytat:
Napisane przez luna_laula Pokaż wiadomość
Nie dowiesz się dopóki nie zobaczysz ich na żywo

Ja zamówiłam te http://butshop.pl/pl/p/Sala-9438-194-bez/1660 ze względu na to, że mam je w wersji czarnej i są bardzo wygodne, ale kolor troszkę mnie rozczarował, bo myślałam o czymś jaśniejszym W każdym razie nie szukam dalej Radzę raczej kupować stacjonarnie by sprawdzić czy but jest wygodny, bo to jest najważniejsze
Buty to jeden z moich weselnych koszmarów nienawidzę wybierać/kupować butów Najchętniej miałabym już to z głowy, ale nie mam jeszcze odcienia sukni i boję się nie wybiorę za ciemne, że będą się za bardzo odcinać. Chociaż gdybym znalazła gdzieś wygodne i na odpowiednim obcasie np niebieskie albo czerwone to na pewno wezmę Dla mnie obcas max 6 cm bo nie chcę się męczyć (a wiem że tak by było ).
Na sierpniowe wesele siostry kupiłam sobie piękne buty w stylu pin-up 9 cm obcas, ale co tam! Wygodne! Taaa, ale tylko w sklepie... W domu okazało się że moja zdolność chodzenia w tych butach gdzieś się zagubiła Jednak nie to jest najlepsze. Wytrzymałam w nich zaledwie od 15 do 23, ale to wystarczyło żebym się nabawiła nadwyrężenia mięśni śródstopia, które teraz uciskają mi na nerwy. Od kilku dni chodzę na zabiegi rehabilitacyjne - brawo ja A przy okazji moja lekarka zdiagnozowała mi płaskostopie poprzeczne, więc muszę się rozejrzeć za wkładkami do butów Może dzięki temu przetańczę moje własne wesele

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Witam

Kasia lat 26 tz D**** lat 25
Ślub 25.05.2017 r.

Jestesmy w trakcie pryzgotowan i powiem Wam szczerze ze mam dość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I witam kolejną Majówkę


Dziewczyny, jestem z siebie taka dumna! I mam poczucie wypełnienia swoich obowiązków na kolejny miesiąc! Albowiem zamówiłam tort My work here is done
Żarty żartami, ale wczoraj uświadomiłam sobie że to tylko pół roku Moja aplikacja w telefonie wywiera na mnie presję i krzyczy mi że zostało mi 201 dni i 5 godzin! Do końca miesiąca chcemy zamówić zaproszenia, powinny przyjść do połowy listopada, więc będzie jeszcze trochę czasu na ewentualne poprawki. W tym roku chcemy też zabrać się za prezenty dla rodziców.
No i suknia
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 14:37   #3809
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
Wita Was kolejna "Majówka"
20-05-2017

Poziom wtajemniczenia? Poszukiwanie sukni. W okolicach świąt chciałabym już się na coś zdecydować.

Dzisiejsze zauroczenie Nie kojarzycie może skąd ta sukienka? Wydaje mi się, że już kiedyś ją gdzieś widziałam, ale nie potrafię wygmerać w pamięci

Ale zmobilizowałyście mnie i szukamy zaproszeń Chcemy wręczać w święta, a jak u Was?
Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Witam

Kasia lat 26 tz D**** lat 25
Ślub 25.05.2017 r.

Jestesmy w trakcie pryzgotowan i powiem Wam szczerze ze mam dość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witam nowe
HelenaTrojańska nasza data najlepsza :paznokcie:

Zaproszenia zamówione
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 15:32   #3810
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

A ja mam buty
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-15 16:37:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.