Majowe Panny Młode - cz. VII - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-17, 16:13   #3811
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Dziewczyny a jak u was plany z sadzaniem gości ?
Powiem szczerze, że w mojej rodzinie ostatnio wesela były +10 lat temu i o planowaniu rozsadzania gości nikt nie myślał. Ostatnie wesele na jakim byliśmy to u rodziny tż. Tam było rozsadzanie i powiem szczerze, że akurat nie siedzieliśmy jakoś tak najszczęśliwiej...
Nasze wesele będzie małe, takie trochę większe przyjęcie po prostu i zastanawiam się czy jest sens rozsadzania
Boję się, jak to zostanie odebrane, ale dzisiaj natrafiłam na tabliczkę jak w załączniku i chyba to by było najlepsze rozwiązanie... Co o tym myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stylowi_pl_Slub-i-inne-wydarzenia_43809351.jpg (123,4 KB, 18 załadowań)
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 20:45   #3812
burgund
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
A ja mam buty
pokaż jakie!

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak u was plany z sadzaniem gości ?
Powiem szczerze, że w mojej rodzinie ostatnio wesela były +10 lat temu i o planowaniu rozsadzania gości nikt nie myślał. Ostatnie wesele na jakim byliśmy to u rodziny tż. Tam było rozsadzanie i powiem szczerze, że akurat nie siedzieliśmy jakoś tak najszczęśliwiej...
Nasze wesele będzie małe, takie trochę większe przyjęcie po prostu i zastanawiam się czy jest sens rozsadzania
Boję się, jak to zostanie odebrane, ale dzisiaj natrafiłam na tabliczkę jak w załączniku i chyba to by było najlepsze rozwiązanie... Co o tym myślicie?
Hmm ciężko powiedzieć sama najlepiej znasz swoją rodzinę, skoro jest tak jak piszesz to może w Waszym przypadku rzeczywiście możecie odpuścić sobie rozsadzanie. Właściwie to uważam że rozsadzanie lub jego brak najbardziej zależy od ilości gości na weselu - oczywiście im więcej osób tym większe może powstać zamieszanie przy siadaniu do stołów. Aczkolwiek ciężko powiedzieć gdzie jest ta "granica" do której nie jest to potrzebne, czy od której dobrze jest gości rozsadzać. Ile będziesz mieć osób na weselu tak orientacyjnie?

A tabliczka swoją drogą fajna
burgund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 20:49   #3813
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez burgund Pokaż wiadomość
pokaż jakie!
takie

200 ddś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_2223.jpg (50,3 KB, 23 załadowań)
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 21:05   #3814
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak u was plany z sadzaniem gości ?
Powiem szczerze, że w mojej rodzinie ostatnio wesela były +10 lat temu i o planowaniu rozsadzania gości nikt nie myślał. Ostatnie wesele na jakim byliśmy to u rodziny tż. Tam było rozsadzanie i powiem szczerze, że akurat nie siedzieliśmy jakoś tak najszczęśliwiej...
Nasze wesele będzie małe, takie trochę większe przyjęcie po prostu i zastanawiam się czy jest sens rozsadzania
Boję się, jak to zostanie odebrane, ale dzisiaj natrafiłam na tabliczkę jak w załączniku i chyba to by było najlepsze rozwiązanie... Co o tym myślicie?
My planujemy winietki na weselu brata razem z mama siedzialysmy po drugiej stronie sali z obcymi dla nas ludźmi. Wiec nie chce powtórki by najbliższą mi rodzina siedziała tak rozrzucona

Zamówilam dziś zaproszenia i grzebyk do włosów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez rubbim
Czas edycji: 2016-10-17 o 21:26
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 21:11   #3815
luna_laula
catwoman
 
Avatar luna_laula
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: New Cat City
Wiadomości: 9 855
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Myślę, że przy mniejszym przyjęciu rozsadzanie nie jest potrzebne Do 30-40 osób nie bawiłabym się w winietki
luna_laula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 10:41   #3816
Piciusia
Raczkowanie
 
Avatar Piciusia
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 450
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak u was plany z sadzaniem gości ?
Powiem szczerze, że w mojej rodzinie ostatnio wesela były +10 lat temu i o planowaniu rozsadzania gości nikt nie myślał. Ostatnie wesele na jakim byliśmy to u rodziny tż. Tam było rozsadzanie i powiem szczerze, że akurat nie siedzieliśmy jakoś tak najszczęśliwiej...
Nasze wesele będzie małe, takie trochę większe przyjęcie po prostu i zastanawiam się czy jest sens rozsadzania
Boję się, jak to zostanie odebrane, ale dzisiaj natrafiłam na tabliczkę jak w załączniku i chyba to by było najlepsze rozwiązanie... Co o tym myślicie?
tabliczka fajna moja siostra, we wrześniu na weselu na 35 osób robiła winietki, ale ona hobbistycznie wykonuje kartki i tego typu rzeczy.

ja obecnie wybrałam już zaproszenia, wraz ze siostrą planujemy je same przygotować, największą dla mnie zmorą jest myśl, że powinnam już chodzić za suknią a nie mam zapału :/
Piciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-22, 10:14   #3817
burgund
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
takie

200 ddś
Wyglądają na bardzo wygodne to chyba Witt, prawda?

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Piciusia Pokaż wiadomość
tabliczka fajna moja siostra, we wrześniu na weselu na 35 osób robiła winietki, ale ona hobbistycznie wykonuje kartki i tego typu rzeczy.

ja obecnie wybrałam już zaproszenia, wraz ze siostrą planujemy je same przygotować, największą dla mnie zmorą jest myśl, że powinnam już chodzić za suknią a nie mam zapału :/
Powiem Ci że ja właśnie jestem w trakcie wybierania sukni i myślę, że to już jest dobry czas na to. W niektórych salonach Panie mówią że wystarczy 3-4 miesiące na uszycie sukni, ale spotkałam się też z tym że uszycie zajmuje nawet 8 miesięcy... Więc to bardzo zależy od modelu, salonu, producenta. No chyba że będziesz szyć u krawcowej - wtedy to nie wiem zupełnie ile to trwa

Ja za to już wiem jaką chcę suknię mierzyłam już pare takich w jednym stylu, w wolnych chwilach ciągle o nich myślę teraz już tylko muszę wybrać konkretny model, mam jedną silną faworytkę - chyba że odmieni mi się gdy pójdę do kolejnego salonu
burgund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-22, 10:18   #3818
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Biorę ślub w maju 2017 i jedyne co mam załatwione na 100 proc. to zarezerwowana sala i kupione obrączki. Dopiero jak weszłam na ten wątek, to zaczęłam się lekko denerwować Nie mogę iść wybierać sukni, jeszcze nie schudłam
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-22, 20:52   #3819
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez burgund Pokaż wiadomość
Wyglądają na bardzo wygodne to chyba Witt, prawda?
Tak Witt
Są MEGA wygodne, jeszcze tak wygodnych butów nie miałam na nogach

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Biorę ślub w maju 2017 i jedyne co mam załatwione na 100 proc. to zarezerwowana sala i kupione obrączki. Dopiero jak weszłam na ten wątek, to zaczęłam się lekko denerwować Nie mogę iść wybierać sukni, jeszcze nie schudłam
Wow
Faktycznie nie masz za wiele załatwione u mnie w regionie to już bym mogła planować ślub na 2018 jakbym teraz się brała za foto, kamerę, zespół itp .
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-22, 20:54   #3820
Sylvi88
Raczkowanie
 
Avatar Sylvi88
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 110
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Hej Majówki ;-) jestem z Wami z doskoku i sobie poczytuję o Waszych poczynaniach ślubnych. My też ślubujemy w maju
Sylvi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 00:28   #3821
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
Wow
Faktycznie nie masz za wiele załatwione u mnie w regionie to już bym mogła planować ślub na 2018 jakbym teraz się brała za foto, kamerę, zespół itp .
Nie no, planować to można i 2 lata do przodu i 5 lat do przodu. Chociaż dla mnie to jakiś kosmos.
Jesteśmy już po rozmowie z jednym bardzo fajnym DJem i w tym tygodniu mamy jeszcze jedną rozmowę, a są to dość fajne opcje, jeśli ufać opiniom z Internetu. Nie jest tak źle w kwestii wyboru. W sensie, że nie jesteśmy skazani na to, co zostało, ale mamy wbrew pozorom jeszcze jakieś pole manewru. Szczególnie, że wesele odbędzie się w piątek.

Szukałam właśnie motywacji do tego żeby ruszyć tyłek i chyba dobrze trafiłam
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-23, 11:56   #3822
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

U mnie pół roku przed po prostu nic bym nie załatwiła
1.5 roku przed na rezerwację to minimum. Tez mam ślub w pt
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 15:02   #3823
Sylvi88
Raczkowanie
 
Avatar Sylvi88
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 110
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Dziewczyny, a co Wam jeszcze zostało do ogarnięcia? Bo ja cały czas się zastanawiam jak bardzo nie ogarnięta jestem ;D
Sylvi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 15:11   #3824
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Sylvi88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co Wam jeszcze zostało do ogarnięcia? Bo ja cały czas się zastanawiam jak bardzo nie ogarnięta jestem ;D
Mi tylko obrączki zostały
No i takie typowe rzeczy które załatwia się 4-3 mc przed.
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 15:14   #3825
Sylvi88
Raczkowanie
 
Avatar Sylvi88
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 110
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
Mi tylko obrączki zostały
No i takie typowe rzeczy które załatwia się 4-3 mc przed.
O matko! Naprawdę? To ja chyba w takim razie jeszcze w lesie. I to bardzo głębokim
Sylvi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 15:23   #3826
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

DJ i fotograf. A co jeszcze trzeba? Obrączki i sale mamy, tak jak wspominałam. Za sukienką się chciałam zacząć rozglądać w grudniu. Prawdopodobnie będę szyć, bo takiej jak chcę, nigdzie nie ma.

Ahaa, jeszcze zaproszenia. Ja nie wiem, dla mnie organizacja wesela to jest jakiś koszmar. Mamy z narzeczonym tyle zapału ze ja nie wiem czy do tego ślubu w ogole dojdzie
Cytat:
Napisane przez Sylvi88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co Wam jeszcze zostało do ogarnięcia? Bo ja cały czas się zastanawiam jak bardzo nie ogarnięta jestem ;D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019

Edytowane przez voice_of_silence
Czas edycji: 2016-10-23 o 15:24
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 15:30   #3827
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Sylvi88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co Wam jeszcze zostało do ogarnięcia? Bo ja cały czas się zastanawiam jak bardzo nie ogarnięta jestem ;D
Obrączki, garnitur i buty dla Tż no i tak jak napisała agnieszka_2612
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 16:14   #3828
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez rubbim Pokaż wiadomość
Obrączki, garnitur i buty dla Tż no i tak jak napisała agnieszka_2612
no garnitur i buty też jeszcze u nas do załatwienia, ale buty mam nadzieję ze dostaniemy za 2 tygodnie
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 16:55   #3829
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
no garnitur i buty też jeszcze u nas do załatwienia, ale buty mam nadzieję ze dostaniemy za 2 tygodnie
To szybko Mojego Tż wyciągnąć na garnitury i buty to jest ciężko, ale jak już go wyciągnę to na samych butach pół dnia nam zejdzie Jest bardziej w tej kwestii niezdecydowany niż ja
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-23, 19:58   #3830
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Jest suknia ! No nieskromnie powiem, że wyglądam cudnie Taka z jednej strony grzeczna i skromna, a z drugiej ma pazura
Bucisze w sumie też mam kupione. Czy będą koniec końca ślubnymi nie wiem, ale mama ma taki sam fason i są mega wygodne. Mam nadzieję, że mi się nie odwidzi
Obrączki chcemy dopiero na wiosnę.
DJ i fotograf w trakcie ostatecznego dogadywania.
W ogóle jakoś tak sprawnie nam idzie chyba Staram się ogarniać szczegóły, żeby nic nie umknęło.

Ostatnio próbuję wymyślić coś w kwestii naszego miejsca. Pani manager restauracji przesłała nam ustawienie stołów i nijak nie pasuje mi tło do naszego stołu. Są dwa charakterystyczne elementy po lewej lub prawej, a na środku nic Będzie chyba trzeba jakąś ściankę kombinować...
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 21:02   #3831
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez rubbim Pokaż wiadomość
To szybko Mojego Tż wyciągnąć na garnitury i buty to jest ciężko, ale jak już go wyciągnę to na samych butach pół dnia nam zejdzie Jest bardziej w tej kwestii niezdecydowany niż ja
Mój tż sam zaproponował aby jechać po buty w listopadzie

A po garnitur raczej koło marca się wybierzemy

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
Jest suknia ! No nieskromnie powiem, że wyglądam cudnie Taka z jednej strony grzeczna i skromna, a z drugiej ma pazura
Bucisze w sumie też mam kupione. Czy będą koniec końca ślubnymi nie wiem, ale mama ma taki sam fason i są mega wygodne. Mam nadzieję, że mi się nie odwidzi
Obrączki chcemy dopiero na wiosnę.
DJ i fotograf w trakcie ostatecznego dogadywania.
W ogóle jakoś tak sprawnie nam idzie chyba Staram się ogarniać szczegóły, żeby nic nie umknęło.

Ostatnio próbuję wymyślić coś w kwestii naszego miejsca. Pani manager restauracji przesłała nam ustawienie stołów i nijak nie pasuje mi tło do naszego stołu. Są dwa charakterystyczne elementy po lewej lub prawej, a na środku nic Będzie chyba trzeba jakąś ściankę kombinować...
Pokaż suknię
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 21:33   #3832
Sylvi88
Raczkowanie
 
Avatar Sylvi88
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 110
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Helenka pokazuj suknię!

U nas w sumie jest sala, fotograf, zespół, moje buty i zamówione materiały na winietki, menu i zawieszki na wódkę- bo robię je sama. A no i zaproszenia wybrane. Czasem myślę, że mamy już dużo. Ale jak Was czytam to stwierdzam, że wcale nie :P
Sylvi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 21:39   #3833
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
Mój tż sam zaproponował aby jechać po buty w listopadzie

A po garnitur raczej koło marca się wybierzemy

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------


Pokaż suknię
Z moim jest tak, ze mówi ze cos mu potrzeba a jak idziemy kupować to jest masakra.. Najpierw wszystkie sklepy musi obejść i zobaczyć co jest, potem w każdym mierzy, a na koniec jak juz wie który sklep to mierzy po kolei wszystko co mu się podoba

[b]HelenaTrojanska[\b] a gdzie foto sukni?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 09:16   #3834
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak u was plany z sadzaniem gości ?
To mój kolejny powód bezsenności Na początku byłam na totalne i całkowite "nie" - za często spotykałam się ze złym rozplanowaniem miejsc. Cieszyłam się że mój K, moi rodzice i teściowie też są na "nie". Ale im bliżej ślubu tym więcej mam wątpliwości. Jak chociażby sytuacja z soboty! Moi rodzice wydali uroczystą kolację z okazji rocznicy ślubu. Tak się złożyło że moja teściowa i moja ciotka siedziały obok siebie. Ciotka jest, hmm... nazwijmy sprawy po imieniu - dewotką Teściowa widzi wady księży. Ostra dyskusja gotowa. Ciotka się obraziła Boję się też np. że nasz współlokator (który na weselu będzie znać tylko nas), popadnie gdzieś w ostatnie wolne miejsce między starszymi osobami. Niestety mój K, rodzice i teściowie nadal są przeciwko winietkom. Wynegocjowałam przypisanie osób nie do konkretnego miejsca, ale ogólnie do stołu.

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
takie
Piękne Obcas ile cm?
Zamawiałaś przez www czy salon partnerski? Jak przebiega cały proces?

Cytat:
Napisane przez Piciusia Pokaż wiadomość
największą dla mnie zmorą jest myśl, że powinnam już chodzić za suknią a nie mam zapału :/
Piona!

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Nie mogę iść wybierać sukni, jeszcze nie schudłam
Kolejna piona!

Cytat:
Napisane przez Sylvi88 Pokaż wiadomość
Hej Majówki ;-) jestem z Wami z doskoku i sobie poczytuję o Waszych poczynaniach ślubnych. My też ślubujemy w maju
hej hej

Cytat:
Napisane przez Sylvi88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co Wam jeszcze zostało do ogarnięcia? Bo ja cały czas się zastanawiam jak bardzo nie ogarnięta jestem ;D
Wczoraj z K przeglądaliśmy mój magiczny planer i okazało się że nie zostało tak mało jak mogłoby się zdawać Tzn mało dużych spraw (suknia, garnitur, obrączki, dekorator) i duuuużo szczegółów (poradnia rodzinna, karteczki na drzewko życzeń, formularze ankiety weselnej, zabawy oczepinowe, dekoracja szaktułki na obrączki, świecące bransoletki dla dzieci itd)

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
Jest suknia !
Ja też chcę zobaczyć


Dziewczyny, co wpisujecie w zaproszenia? Domyślam się że większość z nas wolałaby gotówkę zamiast prezentów, u nas wcale nie inaczej. Ale jak to zawrzeć w zaproszeniu? Tyle już się naczytałam że wierszyki są passe, że szczyt bezczelności, że już nie wiem co o tym myśleć i jak z tego wybrnąć
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 09:39   #3835
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Sylvi88 Pokaż wiadomość
Helenka pokazuj suknię!
Oj chyba na razie nie, jeszcze tż gdzieś podpatrzy :p
Ale jest to Gala Keira, ale nie pełna tylko z wyciętym rombem na plecach (nie mylić z V ). W kolorze ecru. I bez żadnych pasków
I właśnie te plecy tak cudnie wyglądają, że szkoda ich zakrywać. A ja planowałam rozpuszczone włosy, miękkie loki, lekko z przodu podpięte (warkoczem wodospadem spięta przednia część włosów, aby nie leciały na twarz). I mam zagwozdkę...
Mogłoby być delikatne upięcie, ale boję się, że rozczaruję...
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 09:59   #3836
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kmjk Pokaż wiadomość

Dziewczyny, co wpisujecie w zaproszenia? Domyślam się że większość z nas wolałaby gotówkę zamiast prezentów, u nas wcale nie inaczej. Ale jak to zawrzeć w zaproszeniu? Tyle już się naczytałam że wierszyki są passe, że szczyt bezczelności, że już nie wiem co o tym myśleć i jak z tego wybrnąć
My wpisaliśmy normalnie wierszyk
Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
Oj chyba na razie nie, jeszcze tż gdzieś podpatrzy :p
Ale jest to Gala Keira, ale nie pełna tylko z wyciętym rombem na plecach (nie mylić z V ). W kolorze ecru. I bez żadnych pasków
I właśnie te plecy tak cudnie wyglądają, że szkoda ich zakrywać. A ja planowałam rozpuszczone włosy, miękkie loki, lekko z przodu podpięte (warkoczem wodospadem spięta przednia część włosów, aby nie leciały na twarz). I mam zagwozdkę...
Mogłoby być delikatne upięcie, ale boję się, że rozczaruję...
Bardzo ładna Kupowałaś nową w salonie czy od kogoś ?
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 10:12   #3837
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
Oj chyba na razie nie, jeszcze tż gdzieś podpatrzy :p
Ale jest to Gala Keira, ale nie pełna tylko z wyciętym rombem na plecach (nie mylić z V ). W kolorze ecru. I bez żadnych pasków
I właśnie te plecy tak cudnie wyglądają, że szkoda ich zakrywać. A ja planowałam rozpuszczone włosy, miękkie loki, lekko z przodu podpięte (warkoczem wodospadem spięta przednia część włosów, aby nie leciały na twarz). I mam zagwozdkę...
Mogłoby być delikatne upięcie, ale boję się, że rozczaruję...
Oooo, Keirę już od dawna podziwiam Niestety nie na moją sylwetkę
Masz już suknię w domu czy zostawiłaś w salonie do ostatnich poprawek? Jeśli masz w domu to od czego są próbne czesania? Najpierw sama spróbuj żeby orientacyjnie zobaczyć w kierunku której fryzury podążać, potem skonsultuj się z fryzjerką.
Planujesz mieć welon?
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 11:01   #3838
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kmjk Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co wpisujecie w zaproszenia? Domyślam się że większość z nas wolałaby gotówkę zamiast prezentów, u nas wcale nie inaczej. Ale jak to zawrzeć w zaproszeniu? Tyle już się naczytałam że wierszyki są passe, że szczyt bezczelności, że już nie wiem co o tym myśleć i jak z tego wybrnąć
My raczej niczego nie napiszemy. Każdy da taki prezent jaki uważa. A swoją drogą uważam, że jakieś 95 % będzie wolało dać kasę, bo to prostsze A prezenty wydaje mi się, że będą raczej symboliczne, takie bardziej 'nasze'
Jedynie będziemy mieć do zaproszeń dodane kartki o nie przynoszeniu kwiatów, tylko zbiórce jaka będzie pod patronatem hospicjum z miasta w którym mieszkamy.

Cytat:
Napisane przez rubbim Pokaż wiadomość
Bardzo ładna Kupowałaś nową w salonie czy od kogoś ?
Od kogoś, ale za wyjątkiem długości jest jak na mnie szyta

Cytat:
Napisane przez kmjk Pokaż wiadomość
Oooo, Keirę już od dawna podziwiam Niestety nie na moją sylwetkę
Masz już suknię w domu czy zostawiłaś w salonie do ostatnich poprawek? Jeśli masz w domu to od czego są próbne czesania? Najpierw sama spróbuj żeby orientacyjnie zobaczyć w kierunku której fryzury podążać, potem skonsultuj się z fryzjerką.
Planujesz mieć welon?
Welonu raczej mieć nie będę. Koleżanka która była ze mną na przymiarce stwierdziła, że lepiej spięte (przy przymierzaniu miałam koka, później rozpuściłam), aby wyeksponować właśnie plecy. I faktycznie jak mi pokazała zdjęcie, które mi zrobiła to aż żal zakrywać te plecy I tak właśnie pomyślałam o czymś takim jak w załączniku.
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 11:19   #3839
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
Welonu raczej mieć nie będę. Koleżanka która była ze mną na przymiarce stwierdziła, że lepiej spięte (przy przymierzaniu miałam koka, później rozpuściłam), aby wyeksponować właśnie plecy. I faktycznie jak mi pokazała zdjęcie, które mi zrobiła to aż żal zakrywać te plecy I tak właśnie pomyślałam o czymś takim jak w załączniku.
Fryzura idealna do tej sukni
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 14:22   #3840
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kmjk Pokaż wiadomość
Wczoraj z K przeglądaliśmy mój magiczny planer i okazało się że nie zostało tak mało jak mogłoby się zdawać Tzn mało dużych spraw (suknia, garnitur, obrączki, dekorator) i duuuużo szczegółów (poradnia rodzinna, karteczki na drzewko życzeń, formularze ankiety weselnej, zabawy oczepinowe, dekoracja szaktułki na obrączki, świecące bransoletki dla dzieci itd)
Przybliż proszę, ze mnie laik w takich sprawach
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-15 16:37:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:16.