Majowe Panny Młode - cz. VII - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-04, 15:44   #3901
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Piciusia Pokaż wiadomość
tak, u nas to już też taki zwyczaj, podczas gdy przerwę ma orkiestra młodsi i starsi lubią brać śpiewniki ze znanymi przyśpiewkami
O jejku, moja rodzina też taka rozśpiewana
Byliby zachwyceni twoim pomysłem

Dziewczyny, co do sukienki, idźcie pomierzyć, jak nie wiecie czego chcecie. A później to już jest duże pole do popisu jak się wie co chce
Ja jakąś tam koncepcję miałam od początku (że z rękawem, prosta, bez świecidełek, wyszywana góra, lejący dół). Ale ja jestem specyficzny przypadek. Kupiłam pierwszą i jedyną przymierzoną Ale to wypadkowa lenistwa i bezwarunkowej miłości od pierwszego wejrzenia

My się nie możemy zgadać na podpisanie umowy z fotografem... Mam nadzieje, że nie wywinie nam numeru i nie zleje przed podpisaniem umowy
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 16:00   #3902
burgund
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem. Jak myślę o chodzeniu i mierzeniu to mi słabo. Do tego dochodzi fakt że w całych internetach nie widziałam sukienki która chciałabym mieć tego dnia na sobie. Więc tym bardziej mierzenie co popadnie wydaje mi się bez sensu. Znalazłam namiary na dość polecana krawcowa. Chciałam w najbliższym czasie zadzwonić i się umówić na rozmowę ale odkładam ten moment w myślach.

Z nowości u nas to podpisaliśmy umowę z DJ. Jeszcze tylko fotograf, garnitur, kiecka, zaproszenia, alkohol... Aaale jakos jestem spokojna. Wszystko po kolei.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziewczyny powiem Wam szczerze, że warto kiecki mierzyć w salonach! Nie zrażajcie się tym, że nie ma w internecie sukienki z Waszych wyobrażeń- bardzo często na stronach www salonów znajdują się tylko wybrane modele, a pełne kolekcje można zobaczyć na żywo. Ja miałam taki przypadek, że strona www jednego salonu wyglądała bardzo przeciętnie, wręcz niezachęcająco, ale umówiłam się do salonu, bo poleciła mi go koleżanka i byłam w szoku - mnóstwo przepięknych sukien, przemiłe Panie, spory wybór i sukni i dodatków. Także na prawdę warto
burgund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 16:46   #3903
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
O jejku, moja rodzina też taka rozśpiewana
Byliby zachwyceni twoim pomysłem

Dziewczyny, co do sukienki, idźcie pomierzyć, jak nie wiecie czego chcecie. A później to już jest duże pole do popisu jak się wie co chce
Ja jakąś tam koncepcję miałam od początku (że z rękawem, prosta, bez świecidełek, wyszywana góra, lejący dół). Ale ja jestem specyficzny przypadek. Kupiłam pierwszą i jedyną przymierzoną Ale to wypadkowa lenistwa i bezwarunkowej miłości od pierwszego wejrzenia

My się nie możemy zgadać na podpisanie umowy z fotografem... Mam nadzieje, że nie wywinie nam numeru i nie zleje przed podpisaniem umowy
Wcale nie taki specyficzny przypadek Ja mierzyłam w salonie dwie i drugą kupiłam
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 17:06   #3904
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Sylvi88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poradźcie mi co zrobić z sukienką. Bo już sama nie wiem, a w sumie czas powoli ogarniać temat. Nie wiem, czy szukać używanej, czy lepiej uszyć nową- a jeśli tak to jaką. Im bliżej tym większy mętlik w głowie.
Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem. Jak myślę o chodzeniu i mierzeniu to mi słabo. Do tego dochodzi fakt że w całych internetach nie widziałam sukienki która chciałabym mieć tego dnia na sobie. Więc tym bardziej mierzenie co popadnie wydaje mi się bez sensu. Znalazłam namiary na dość polecana krawcowa. Chciałam w najbliższym czasie zadzwonić i się umówić na rozmowę ale odkładam ten moment w myślach.
Cytat:
Napisane przez Piciusia Pokaż wiadomość
i tu też mam tak samo nic mi się nie podoba, chyba że są to naprawde drogie marki
I ja Wam powiem to samo co reszta - zmusić się do przymierzenia kilku sukienek Nawet jeśli nadal nie znajdziecie czegoś co Was zachwyci, to przynajmniej odrzucicie kilka fasonów. Ważne żebyście złapały jakiś punkt zaczepienia. W końcu zawsze jest najtrudniej zacząć, potem będzie coraz łatwiej Ja też przymierzyłam kilka szkaradztw w salonach i już przynajmniej wiem że będę szyć. Co dokładnie? Nie mam pojęcia. Zaczyna się od ogólnego kroju, kolejne pomysły przyjdą po drodze. Uszy do góry
Dziś w końcu dostałam wizualizacje zaproszeń w różnych połączeniach kolorów Teraz tylko zdecydować się na jedno i w poniedziałek do druku
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 21:47   #3905
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez rubbim Pokaż wiadomość
Wcale nie taki specyficzny przypadek Ja mierzyłam w salonie dwie i drugą kupiłam
Może to kwestia daty ślubu
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 22:53   #3906
Sylvi88
Raczkowanie
 
Avatar Sylvi88
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 110
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kmjk Pokaż wiadomość
I ja Wam powiem to samo co reszta - zmusić się do przymierzenia kilku sukienek Nawet jeśli nadal nie znajdziecie czegoś co Was zachwyci, to przynajmniej odrzucicie kilka fasonów. Ważne żebyście złapały jakiś punkt zaczepienia. W końcu zawsze jest najtrudniej zacząć, potem będzie coraz łatwiej Ja też przymierzyłam kilka szkaradztw w salonach i już przynajmniej wiem że będę szyć. Co dokładnie? Nie mam pojęcia. Zaczyna się od ogólnego kroju, kolejne pomysły przyjdą po drodze. Uszy do góry
Dziś w końcu dostałam wizualizacje zaproszeń w różnych połączeniach kolorów Teraz tylko zdecydować się na jedno i w poniedziałek do druku
U mnie niestety dochodzi kwestia tego, że mam duuuuży rozmiar więc ciężko o kiecki do przymiarki. A do tego jeszcze chcę krótką sukienkę- w sensie do kolan, być może nieco dłuższą z tyłu. Na długą raczej się nie zdecyduję.
Sylvi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-05, 00:35   #3907
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Sylvi88 Pokaż wiadomość
U mnie niestety dochodzi kwestia tego, że mam duuuuży rozmiar więc ciężko o kiecki do przymiarki. A do tego jeszcze chcę krótką sukienkę- w sensie do kolan, być może nieco dłuższą z tyłu. Na długą raczej się nie zdecyduję.
Też chce krótką. Centymetr za kolano i w takim fasonie olowkowym najlepiej. A góra
z koronki / siateczki i z długim rękawem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-05, 06:41   #3908
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Piciusia Pokaż wiadomość
tak, u nas to już też taki zwyczaj, podczas gdy przerwę ma orkiestra młodsi i starsi lubią brać śpiewniki ze znanymi przyśpiewkami
Natchnęłaś mnie z tymi śpiewnikami

Cytat:
Napisane przez Sylvi88 Pokaż wiadomość
U mnie niestety dochodzi kwestia tego, że mam duuuuży rozmiar więc ciężko o kiecki do przymiarki. A do tego jeszcze chcę krótką sukienkę- w sensie do kolan, być może nieco dłuższą z tyłu. Na długą raczej się nie zdecyduję.
Kochana, jestem rozmiarem 42, a czasem nawet zdarza się 44. Na mnie też nie ma gotowych sukienek, ale przymierzałam mniejsze rozmiary z pomocą pracownicy salonu, która lekko sznurowała z tyłu albo po prostu przytrzymywała. Ważne żeby tylko zobaczyć jakie fasony odrzucić, a jakie brać pod uwagę. Niby wiedziałam że na rybkę nie ma co patrzeć, ale przymierzyłam i szybciej ją zdjęłam niż założyłam Tylko w jednym salonie nic nie mierzyłam (nie wiem czy kojarzysz "Pratę" na ul. Artyleryjskiej) bo pracownica powiedziała że nie mają nic w rozmiarze, że mam przejrzeć katalog, wybrać sobie i złożą zamówienie. Na moje pytanie, "co będzie jeśli okaże się że w rzeczywistości suknia nie leży na mnie dobrze, że nie jest taka jak sobie wyobrażałam" odpowiedziała "no to trzeba dobrze wybrać"
Ale z wizyt w pozostałych salonach jestem zadowolona, nawet jeśli na widok żadnej sukni nie zaświeciły mi się oczy. Znam swój fason i wiem od czego zacząć u krawcowej

Helenka, ta dekoracja ściany za Młodymi którą wstawiłaś ciągle chodzi mi po głowie
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-05, 10:02   #3909
luna_laula
catwoman
 
Avatar luna_laula
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: New Cat City
Wiadomości: 9 855
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
To jest jeszcze trochę inaczej, jak się nie wie, czego szuka. Tu faktycznie przymiarki mogą pomóc - zobaczysz w czym się dobrze czujesz, co pasuje do sylwetki. Ja mam wyobrażenie, jak to ma wyglądać, ale po prostu nie potrafię znaleźć nic, co by to wyobrażenie oddało. Sprawa jest prostsza, gdy masz zdjęcie i pokazujesz krawcowej. Ciężej gdy zdjęcia nie ma, albo jest takie, że pół sukni trzeba przerobić i weź się teraz dogadaj, żeby nie było rozczarowania.
Idź się porozglądać, pomierzyć Miałam inną wizję na moją suknię, ale nie mogłam niestety zmierzyć nawet nic zbliżonego i bałam się szycia w ciemno. Krawcowa może robić cuda, ale czy byłabym zadowolona z efektu końcowego? Nie wiem. Miałam dokładne zdjęcie, ale nie byłam pewna czy będę dobrze wyglądać w tym modelu.
W każdym razie uważam, że warto mierzyć
luna_laula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-05, 10:26   #3910
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kmjk Pokaż wiadomość
Helenka, ta dekoracja ściany za Młodymi którą wstawiłaś ciągle chodzi mi po głowie
Fajna jest, wiem

Trzeba zacząć coś precyzować, bo już niedługo będzie pół roku
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-05, 11:39   #3911
luna_laula
catwoman
 
Avatar luna_laula
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: New Cat City
Wiadomości: 9 855
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
O jejku, moja rodzina też taka rozśpiewana
Byliby zachwyceni twoim pomysłem

Dziewczyny, co do sukienki, idźcie pomierzyć, jak nie wiecie czego chcecie. A później to już jest duże pole do popisu jak się wie co chce
Ja jakąś tam koncepcję miałam od początku (że z rękawem, prosta, bez świecidełek, wyszywana góra, lejący dół). Ale ja jestem specyficzny przypadek. Kupiłam pierwszą i jedyną przymierzoną Ale to wypadkowa lenistwa i bezwarunkowej miłości od pierwszego wejrzenia
Taką mam

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
Fajna jest, wiem

Trzeba zacząć coś precyzować, bo już niedługo będzie pół roku
Ja się pospieszyłam, umowę podpisałam 10 października i dostałam 10% zniżki
luna_laula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-05, 13:14   #3912
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
Fajna jest, wiem

Trzeba zacząć coś precyzować, bo już niedługo będzie pół roku
U nas jutro dokładnie pół roku

Cytat:
Napisane przez luna_laula Pokaż wiadomość
Ja się pospieszyłam, umowę podpisałam 10 października i dostałam 10% zniżki
Rozmawiałam z dekoratorami i wszystkie firmy mówią żeby się zgłosić na początku roku. Jednak z drugiej strony 29 stycznia są w moim mieście targi ślubne (Sylvi88 informacja też dla Ciebie jeśli jeszcze nie słyszałaś o terminie ) i zazwyczaj jest tak że jeśli ktoś się w ich trakcie zdecyduje to się dostaje zniżkę. Niby to tylko niecały miesiąc, ale zawsze jest ryzyko że ktoś mnie ubiegnie i będzie po ptokach
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-05, 14:41   #3913
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Hej, również z TZ ślubujemy w maju z rzeczy załatwionych mamy:
-termin w kościele i salę,
-zespół, fotografa i kamerzyste,
-dekoratorke na salę i animatorke dla dzieci,
-jesteśmy w trakcie robienia nauk.
Mam też sukienkę i welony. W sumie to był przypadek bo byłam w kilku salonach, wiedziałam co mi się podoba i jaki jest mój typ, miałam 3 upatrzone. Z ciekawości weszlam na olx i znalazłam moj ideał, od razu .pojechałam przymierzyć i była szyta dokładnie na mnie jedynie chce wymienić wierzchnią warstwę tiulu i wyrównać dół
Czytając was trochę spanikowalam bo zaproszenia planujemy zamawiać w styczniu i dawać w lutym, a winietki robię sama, chciałam zacząć w marcu a wy macie tyle zrobione...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-05, 21:31   #3914
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Hej, również z TZ ślubujemy w maju z rzeczy załatwionych mamy:
-termin w kościele i salę,
-zespół, fotografa i kamerzyste,
-dekoratorke na salę i animatorke dla dzieci,
-jesteśmy w trakcie robienia nauk.
Mam też sukienkę i welony. W sumie to był przypadek bo byłam w kilku salonach, wiedziałam co mi się podoba i jaki jest mój typ, miałam 3 upatrzone. Z ciekawości weszlam na olx i znalazłam moj ideał, od razu .pojechałam przymierzyć i była szyta dokładnie na mnie jedynie chce wymienić wierzchnią warstwę tiulu i wyrównać dół
Czytając was trochę spanikowalam bo zaproszenia planujemy zamawiać w styczniu i dawać w lutym, a winietki robię sama, chciałam zacząć w marcu a wy macie tyle zrobione...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witamy kolejną Majówkę
Wcale nie tak dużo Wam zostało do załatwienia Jeśli chodzi o zaproszenia to przecież dużo zależy od tego ile osób chcecie zaprosić. Jeśli planujecie małe wesele to spokojnie od lutego się wyrobicie U nas będzie niecałe 100 zaproszeń, więc chcemy wykorzystać Boże Narodzenie i rozdać części rodziny Z drugiej strony decydując się na jakiś termin zamówienia pamiętaj żeby dać sobie trochę więcej czasu, w razie gdyby coś poszło nie po myśli. Bo osiwiejesz do maja
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-05, 21:32   #3915
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Witam kolejną PMkę

6 mc do ślubu
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-05, 21:43   #3916
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Będzie około 100 osób, czyli mniej więcej 40 zaproszeń. Myślę ze w 4 weekendy damy radę chcę sama robić dekorację kościoła, tiul co drugą ławkę i lampiony ze słoików z solą przewiazanych wstążka. Niewiem jak to ogarne. Stresuję się nie samym ślubem a cała organizacja...
203 dni do ślubu....

Edytowane przez karska
Czas edycji: 2016-11-05 o 21:50
karska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 19:07   #3917
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Hej, czy mogę dołączyć?
U nas dokładnie pół roku do ślubu. Nie wiem czy to jeszcze ekscytacja czy już zaczynają się nerwy ale nie mogę się już doczekać
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 19:27   #3918
Sylvi88
Raczkowanie
 
Avatar Sylvi88
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 110
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kmjk Pokaż wiadomość
Kochana, jestem rozmiarem 42, a czasem nawet zdarza się 44. Na mnie też nie ma gotowych sukienek, ale przymierzałam mniejsze rozmiary z pomocą pracownicy salonu, która lekko sznurowała z tyłu albo po prostu przytrzymywała. Ważne żeby tylko zobaczyć jakie fasony odrzucić, a jakie brać pod uwagę. Niby wiedziałam że na rybkę nie ma co patrzeć, ale przymierzyłam i szybciej ją zdjęłam niż założyłam Tylko w jednym salonie nic nie mierzyłam (nie wiem czy kojarzysz "Pratę" na ul. Artyleryjskiej) bo pracownica powiedziała że nie mają nic w rozmiarze, że mam przejrzeć katalog, wybrać sobie i złożą zamówienie. Na moje pytanie, "co będzie jeśli okaże się że w rzeczywistości suknia nie leży na mnie dobrze, że nie jest taka jak sobie wyobrażałam" odpowiedziała "no to trzeba dobrze wybrać"
Ale z wizyt w pozostałych salonach jestem zadowolona, nawet jeśli na widok żadnej sukni nie zaświeciły mi się oczy. Znam swój fason i wiem od czego zacząć u krawcowej

Helenka, ta dekoracja ściany za Młodymi którą wstawiłaś ciągle chodzi mi po głowie
No ja właśnie 2 listopada byłam BP w dwóch salonach. Ale panie zaprosiły mnie w jednym na targi- bo podobno na nich będzie można coś przymierzyć, tylko to już będzie tak mocno na styk z uszyciem. Eh, nic mi nie spędza tak snu z powiek jak suknia:P
Sylvi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 19:40   #3919
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Hej, czy mogę dołączyć?
U nas dokładnie pół roku do ślubu. Nie wiem czy to jeszcze ekscytacja czy już zaczynają się nerwy ale nie mogę się już doczekać
Hej
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-06, 19:59   #3920
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Hej, czy mogę dołączyć?
U nas dokładnie pół roku do ślubu. Nie wiem czy to jeszcze ekscytacja czy już zaczynają się nerwy ale nie mogę się już doczekać
Witamy nową Majówkę co więcej - witam Majówkę która ma tę samą datę

Cytat:
Napisane przez Sylvi88 Pokaż wiadomość
No ja właśnie 2 listopada byłam BP w dwóch salonach. Ale panie zaprosiły mnie w jednym na targi- bo podobno na nich będzie można coś przymierzyć, tylko to już będzie tak mocno na styk z uszyciem. Eh, nic mi nie spędza tak snu z powiek jak suknia:P
Więc może faktycznie zdecyduj się na uszycie Dobra krawcowa podpowie jakiego fasonu się trzymać, dobierze szczegóły sukni do zaplanowanych dodatków (welon/ozdoba, biżuteria, buty) i ogólnie do figury. Jeśli w salonach nic nie wpadło w oko, to weź sprawy tzn suknię w swoje ręce
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 20:18   #3921
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Ooo jak miło, właśnie się zastanawiałam czy znajdzie się jakaś przyszła panna młoda z tym samym terminem

Jeżeli mogę się wtrącić w temat sukni to ja z całego serca polecam szyć u krawcowej. Moja właśnie się już wykańcza odwiedziłam chyba z sześć czy siedem salonów i poddałam się bo jestem niska i wszelkie księżniczki odpadały, a głównie takie mieli i nie było co mi zaoferować. Nie żałuję decyzji bo mam praktycznie taką suknie jak chciałam i to za dużo bardziej atrakcyją cenę
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 22:53   #3922
Sylvi88
Raczkowanie
 
Avatar Sylvi88
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 110
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Ooo jak miło, właśnie się zastanawiałam czy znajdzie się jakaś przyszła panna młoda z tym samym terminem

Jeżeli mogę się wtrącić w temat sukni to ja z całego serca polecam szyć u krawcowej. Moja właśnie się już wykańcza odwiedziłam chyba z sześć czy siedem salonów i poddałam się bo jestem niska i wszelkie księżniczki odpadały, a głównie takie mieli i nie było co mi zaoferować. Nie żałuję decyzji bo mam praktycznie taką suknie jak chciałam i to za dużo bardziej atrakcyją cenę
To co napisałaś dało mi kopa motywacyjnego bo dzisiaj oglądając kiecki z mojego rozmiaru z allegro i olx, stwierdziłam, że jak nie uszyję, to chyba nie znajdę takiej jaka by mnie satysfakcjonowała. Musisz się koniecznie swoją pochwalić

A tak w ogóle to witam nową Majówkę
Sylvi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 05:19   #3923
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Właśnie, pokażcie swoje suknie jeśli już macie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 09:46   #3924
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Hej, mogę dołączyć? Chciałabym z kimś poplotkować na ślubne tematy, bo w końcu i mnie to zaczęło dotyczyć i jestem... umiarkowanie podekscytowana. Bierzemy ślub cywilny + uroczysty obiad; planujemy to na koniec maja, ale wciąż nie ma czasu podejść do restauracji, którą wybraliśmy, bo życie toczy się trochę zbyt wartko...
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 09:51   #3925
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Witam nową Majówkę

Jeżeli mogę coś doradzić to nie czekajcie za długo z wizytą w restauracji bo maj to okres komunijny i sama doświadczyłam problemów z ustaleniem terminu, bo restauracje mają wtedy naprawdę oblężenie
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 09:53   #3926
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Hej, czy mogę dołączyć?
U nas dokładnie pół roku do ślubu. Nie wiem czy to jeszcze ekscytacja czy już zaczynają się nerwy ale nie mogę się już doczekać
witamy

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Właśnie, pokażcie swoje suknie jeśli już macie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Moja będzie kilka przeróbek bo rękaw będzie długi i rodzaj koronki na górze będziemy wybierały już niedługo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160704_170946-01-01-horz.jpg (82,3 KB, 39 załadowań)
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 09:55   #3927
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

muszkaa- piękna suknia! Skąd pomysł na akurat taki kolor?
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 09:59   #3928
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Właśnie, pokażcie swoje suknie jeśli już macie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzisiaj zaczynam "współpracę" z krawcową

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Hej, mogę dołączyć? Chciałabym z kimś poplotkować na ślubne tematy, bo w końcu i mnie to zaczęło dotyczyć i jestem... umiarkowanie podekscytowana. Bierzemy ślub cywilny + uroczysty obiad; planujemy to na koniec maja, ale wciąż nie ma czasu podejść do restauracji, którą wybraliśmy, bo życie toczy się trochę zbyt wartko...
Zapraszamy na ile gości planujecie obiad? Macie już wybraną restaurację czy decydujecie między kilkoma? Niby restauracja to nie typowa sala weselna, gdzie trzeba rezerwować ponad rok wcześniej, ale chyba na Twoim miejscu już nie spałabym martwiąc się czy nie stracę terminu Może spróbuj telefonicznie? Zawsze to trochę szybciej, a jeśli poproszą Was o przyjście żeby ustalić szczegóły to będzie przynajmniej większa mobilizacja
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 10:00   #3929
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
muszkaa- piękna suknia! Skąd pomysł na akurat taki kolor?
dziekuje
bo mi się bardzo podoba mierzyłam też z szarym dołem i też była boska ale ta mi bardziej pasuje w bieli wyglądam źle a to jest 100 % mój styl
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 10:03   #3930
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Majowe Panny Młode - cz. VII

Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
Moja będzie kilka przeróbek bo rękaw będzie długi i rodzaj koronki na górze będziemy wybierały już niedługo


Właśnie taki dół u siebie bym chciała

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
dziekuje
bo mi się bardzo podoba mierzyłam też z szarym dołem i też była boska ale ta mi bardziej pasuje w bieli wyglądam źle a to jest 100 % mój styl
Co planujesz na głowie? Welon? Grzebyk? Wianek? Nic?
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-15 16:37:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.