Nasze codzienne jadłospisy, część X. - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-06, 07:21   #241
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Cristin@ Pokaż wiadomość
Moje wczorajsze (mam nadzieje) U:

7.30- jabłko
ŚNIADANIE(10.00)
Kromka razowca z camembertem, sałatą, pomidorem. Jogurt jogobella jagodowa.

IIŚNIADANIE (13.00)
Pierniczek w białej czekoladzie.

OBIAD(15.30)
Ryż(2-3 łyżki, pierś z kurczaka smażona na patelni z pieczarkami na oleju, kiszona kapusta.

PODWIECZOREK(17.30)
Mandarynka, herbata.

KOLACJA(19.30)
Miseczka budyniu czekoladowego z orzechami i poł brzoskwini.

IMPREZA(21-4.00)
około 6 kieliszkow wodki, 2 szklanki spraita, 3 kostki czekolady mlecznej, troche makaranu z sosem pomidorowym i parowką.

Nadaje sie na U ? Prosze o ocene!
Dobrze wiesz, czy sie nadaje, bo nie jestes niedorozwinieta.
Teraz mam pytanie: mozna ten post WRESZCIE zglosci o moderatorow, bo ja juz nie mam do niej sily?
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 07:33   #242
Angienatelka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 175
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Dobrze wiesz, czy sie nadaje, bo nie jestes niedorozwinieta.
Teraz mam pytanie: mozna ten post WRESZCIE zglosci o moderatorow, bo ja juz nie mam do niej sily?

santos, po co te nerwy przeciez to jej sprawa, ze chce powolnie umierac i wegetowac jak roslinka ona doskonale o tym wie, ze robi zle i to jest najgorsze.

ps. wydaje mi sie, ze nie mozna postu zglosic, bo badz co badz jest tutaj regulaminowe 1000 kcal >
__________________
` kochać kogoś, a potem stracić,
to jak kupić szczęście, a łzami
zapłacić


silownia,bieganie,plywani e
Angienatelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 08:02   #243
gorzkakawa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Mazur ;))
Wiadomości: 869
GG do gorzkakawa
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Cristin@ Pokaż wiadomość
Moje wczorajsze (mam nadzieje) U:

7.30- jabłko
ŚNIADANIE(10.00)
Kromka razowca z camembertem, sałatą, pomidorem. Jogurt jogobella jagodowa.

IIŚNIADANIE (13.00)
Pierniczek w białej czekoladzie.

OBIAD(15.30)
Ryż(2-3 łyżki, pierś z kurczaka smażona na patelni z pieczarkami na oleju, kiszona kapusta.

PODWIECZOREK(17.30)
Mandarynka, herbata.

KOLACJA(19.30)
Miseczka budyniu czekoladowego z orzechami i poł brzoskwini.

IMPREZA(21-4.00)
około 6 kieliszkow wodki, 2 szklanki spraita, 3 kostki czekolady mlecznej, troche makaranu z sosem pomidorowym i parowką.

Nadaje sie na U ? Prosze o ocene!
najbardziej mnie rozbraja "posiłek" nr II i podwieczorek ale wiesz co ja sie domyslam dlaczego tak jadlas , wiedzialas ze wieczorem bedziesz miaa wyjscie i oszczedzalas, nie mam moze racji?
__________________


175, 83/62/89
gorzkakawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 08:31   #244
201703061224
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 783
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

moje UUuuUUuuUU ) mam diete bez mleczną, ale powoli mogę dodawać produkty mleczne. wczoraj przesadziłam trocha hihih:P proszę o ocenkę

1. siemie lniane
owsianka z 4 lyzek, z borówkami, jagodami i malinami
serek homo z biedronki z orzechami laskowymi,ziemnymi,otreba mi
pieczone jabłko i mandarynka (Ogromniaste te sniadanko )

2.obwarzanek z biedronki hehe, grejpfrut, 4(konczylam paczke więc zjadłam wszytskie) wafle ryżowe z minimalna ilością serka wiejskiego i domowego dzemu wiśniowego

3.czysta zupa pomidorowa
d: jabłko, mandarynka

4.2 kromki kwadratowego chleba(one sa nieduże, tak jakby 1 kromka chleba białego) z jakąś chudą wędlinką, pomidorkiem, szczypiorem, rzodkiewką, sałatą lodową
obwarzanek i mandarynka

pomiędzy jabłko

5.2 cienkie kromki chleba powyżej zapiekane w tosterze z wedlinką, ogórkiem, i pieczarką

6. 4 pieczone kopytka z białym serem
201703061224 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 08:55   #245
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Angienatelka Pokaż wiadomość
santos, po co te nerwy przeciez to jej sprawa, ze chce powolnie umierac i wegetowac jak roslinka ona doskonale o tym wie, ze robi zle i to jest najgorsze.

ps. wydaje mi sie, ze nie mozna postu zglosic, bo badz co badz jest tutaj regulaminowe 1000 kcal >
Ale po co nam psuje humor?
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 09:15   #246
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Dekas Pokaż wiadomość
Ale po co nam psuje humor?
To jest jedna kwestia. Kolejna to taka, ze ciezko powiedziec, co w ogole z tymi jej postami robic, z uwagi na nowe osoby tu. Ignorowac? To jeszcze ktos pomysli ze sa ok. Komentowac w kolko? W koncu o to jej chodzi, zebysmy ja zjechaly zeby znowu byla biedna i pokrzywdzona.... Tak zle i tak niedobrze.
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 09:32   #247
freakkiki
Raczkowanie
 
Avatar freakkiki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 164
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

moje U :

I : 40 g nestle cheerious + 200ml milk 1,5%, kromka chlebka młodości, delma, plaster szynki z piersi indyka, plaster odtłuszcoznego sera żółtego, kawałek red papric, średnie jabłuszko

II : 2x kromka młodości, delma, plaster piersi indyka, papric+ kubuś marchewkowy

III : średnie jabłuszko

IV: 1/2 torebki ryżu brązowego, 100g gotowanej piersi, połowa warzyw na patelnie

V: 300g jogurtu naturalnego, łyżka ziaren słonecznika, 4 śliwki suszone

VII: 2x kromka chlebka młodości, delma, 2xplaster piersi indyka + sałatka: kawałek papric, little kapusty pekińskiej, jajo

oceni ktoś??????
freakkiki jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-06, 09:38   #248
Irish lady 28
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 358
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

uuuuuuuuu
  1. 2 jajka na miękko,2 kanapki razowca z serem żółtym,pomidorem,3 liście sałaty
  2. kabanos, gruszka,1/2 tuńczyka w oleju + homo (pół pudełka)
  3. w międzyczasie pół Gwiazdora z czekolady
  4. 2 lampki wina,ok 450 g warzyw na patelnię-na oliwie z oliwek,mała pierś kurczaka smażona na tym samym,z mnóstwem chili,majeranku,curry
  5. tost z oscypkiem,4 ogórki konserwowe
  6. niestety,tortilla z kebabem i mnóstwem sosów

ktoś oceni????jestem załamana..
Irish lady 28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 09:42   #249
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Irish lady 28 Pokaż wiadomość
uuuuuuuuu
  1. 2 jajka na miękko,2 kanapki razowca z serem żółtym,pomidorem,3 liście sałaty
  2. kabanos, gruszka,1/2 tuńczyka w oleju + homo (pół pudełka)
  3. w międzyczasie pół Gwiazdora z czekolady
  4. 2 lampki wina,ok 450 g warzyw na patelnię-na oliwie z oliwek,mała pierś kurczaka smażona na tym samym,z mnóstwem chili,majeranku,curry
  5. tost z oscypkiem,4 ogórki konserwowe
  6. niestety,tortilla z kebabem i mnóstwem sosów

ktoś oceni????jestem załamana..

duzo tluszczu
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 10:18   #250
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

a ja mam takie pytanie , jem przykladowo 1800kcal dziennie,spalam 500, to bilans ogolny mi wychodzi 1300 tak? wiec powinnam jesc wiecej niz te 1800 kcal skoro i tak spalam i mam nizszy prog kcal?
dodam,ze jestem na redukcji.
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 10:58   #251
gorzkakawa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Mazur ;))
Wiadomości: 869
GG do gorzkakawa
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
a ja mam takie pytanie , jem przykladowo 1800kcal dziennie,spalam 500, to bilans ogolny mi wychodzi 1300 tak? wiec powinnam jesc wiecej niz te 1800 kcal skoro i tak spalam i mam nizszy prog kcal?
dodam,ze jestem na redukcji.
moim zdaniem tak , ale też niech inni się wypowiedzą
__________________


175, 83/62/89
gorzkakawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-06, 11:27   #252
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
duzo tluszczu
nie raz to pisałam i wywoływało to oburzenie...
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 11:30   #253
oktawijaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: daleko...;)
Wiadomości: 64
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez oktawijaa Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny jak tam weekend mija? jak humorki? bo ja dziś z siebie jestem zadowolona: i liczę na Wasze obiektywne sugestie,oceny,jak trzeba krytykę...
aa i jeszcze jedno. dziś oprócz sprzątania zero ruchu...;/

moje U/p

śn. owsianka: 2łychy owsianych,2 garście BF,łycha słonecznika i troche Magusiów(aaaa znalazłam w końcu Rafaelki i jutro wypróbuję!)zagotowa ne w coś ponad szkl. mleczka 2%. pomarańcza,mandarynka.
kawka z mleczkiem

2śn. 2 kanapki z chleba razowego 1 z masełkiem,sałatą,pomidork iem,papryką i szynką z indyka,2 tylko z masełkiem i szynką,2 grube ,soczyste i megasłodkie plastry świeżego ananasa,poamrańcza. no i wpadł wafel ryżowy gdzieś tam

ob. prawie cały woreczek kaszy jęczmiennej,kotlecik mielony(na głebokim tłuszczu,a jednak zjadłam!!!)gotowana brukselka-dużo!
mandarynka

pod. pomarańcza,trochę serka homo(1\2?) wiem,wiem..ale mi nie smakował;/,kilka orzechów(ost. sztuk)

kol. puszka makreli w sosie pomidorowym,2 kromki chlebka zytniego do tego.1 'sama' bo świeżutki,pyszniutki,a druga z szynką z indyka, sałatka z sałaty,pomidora,papryki,k ukuryczy,słonecznika i kilka oliwek-a fuj!nigdy więcej!
herbatka gruszkowa

teraz garść pestek słonecznika n a"mam talent"

dodam,że wstałam dziś później niż zwykle,przez co pory posiłków się przesunęły i na ten podwieczorek to nawet nie byłam głodna..

jak się dziś prezentuje mój jadłospis?widzicie postępy?

uśmiecham się o oceny

up.up. moglby ktos ocenic?to z wczoraj..
Dekas,gorzkakawa,Angienat elka i inne
oktawijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 11:58   #254
pyskatka89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śródmieście
Wiadomości: 822
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Jeszcze raz dodam, bo się zaplątało na poprzedniej stronie, a chciałabym wiedzieć, czy jest okeej.
wczorajsze P.

Śn. grahamka z masłem, pół z pastą z jajka, wędzonej makreli, cebuli, szczypiorku i chrzanu, pół z sojowym pasztetem pomidorowym, papryką, rzodkiewka i ogórkiem kiszonym; kubek kakao z miodem, pomarańcz; herbata z cytryną
II śn. Danmleko czekoladowe z wkrojonym bananem i garścią orzechów laskowych w czekoladzie, kromka razowca z masłem orzechowym
Ob: (rodzicielka przyjechała na weekend wraz ze swoja domowa kuchnią) - talerz bigosu z wołowiną, kiełbasą, suszonymi grzybami i śliwkami, do popicia gęęęsty żurek z jajkiem na twardo,gotowany na boczku; herbata zielona
D: czekoladowy mikołaj z nadzieniem toffi , mandarynka
Pod: zabrałam, a raczej zostałam zabrana, przez mamę do kina, więc średni popcorn i duży shake waniliowy,
później kanapka z subwaya
Kol: 2x kromka razowca z masłem, jedna z białym serem, pomidorem, rzodkiewką i szczypiorem, druga z wędliną wiejską, chrzanem i świeżym ogórkiem, miseczka sałatki warzywnej z tuńczykiem i majonezem pół na pół z jogo nat.

po: orzeszki laskowe w czekoladzie, 2 lampki szampana
__________________
Your future starts today, not tomorrow.

najtrudniej być piękną dla siebie.
ot tak.
pyskatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 11:58   #255
Justynka_xc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 272
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

sub
__________________


Justynka_xc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 12:27   #256
powered
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mleczna kraina;)
Wiadomości: 151
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez pyskatka89 Pokaż wiadomość
Jeszcze raz dodam, bo się zaplątało na poprzedniej stronie, a chciałabym wiedzieć, czy jest okeej.
wczorajsze P.

Śn. grahamka z masłem, pół z pastą z jajka, wędzonej makreli, cebuli, szczypiorku i chrzanu, pół z sojowym pasztetem pomidorowym, papryką, rzodkiewka i ogórkiem kiszonym; kubek kakao z miodem, pomarańcz; herbata z cytryną zdecydowanie za mało, jakiś słodycz do tego? jogurt?
II śn. Danmleko czekoladowe z wkrojonym bananem i garścią orzechów laskowych w czekoladzie, kromka razowca z masłem orzechowym 2 kromki i bylo by ok
Ob: (rodzicielka przyjechała na weekend wraz ze swoja domowa kuchnią) - talerz bigosu z wołowiną, kiełbasą, suszonymi grzybami i śliwkami, do popicia gęęęsty żurek z jajkiem na twardo,gotowany na boczku; herbata zielona a gdzie jakies ziemniaczki?
D: czekoladowy mikołaj z nadzieniem toffi , mandarynka powinno byc jakies ciasto albo salatka owocowa,galaretka
Pod: zabrałam, a raczej zostałam zabrana, przez mamę do kina, więc średni popcorn i duży shake waniliowy,
później kanapka z subwaya tutaj ladnie
Kol: 2x kromka razowca z masłem, jedna z białym serem, pomidorem, rzodkiewką i szczypiorem, druga z wędliną wiejską, chrzanem i świeżym ogórkiem, miseczka sałatki warzywnej z tuńczykiem i majonezem pół na pół z jogo nat.
Kolacja raczej utrzymaniowa,ale dobrze,ze wpadlo cos po
po: orzeszki laskowe w czekoladzie, 2 lampki szampana
Pozwolę sobie ocenić Na pewno jest to ładne utrzymanie wagii ale nie wiem czy na tym przytyjesz
__________________
Patrzysz w lustro- nie poznajesz siebie...
a mówili,że tak będzie lepiej.
powered jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 12:34   #257
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Dekas Pokaż wiadomość
nie raz to pisałam i wywoływało to oburzenie...

w sumie to pal szesc ilosc, tam sa same nasycone i transy prawie
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 13:11   #258
gorzkakawa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Mazur ;))
Wiadomości: 869
GG do gorzkakawa
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez oktawijaa Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny jak tam weekend mija? jak humorki? bo ja dziś z siebie jestem zadowolona: i liczę na Wasze obiektywne sugestie,oceny,jak trzeba krytykę...
aa i jeszcze jedno. dziś oprócz sprzątania zero ruchu...;/

moje U/p

śn. owsianka: 2łychy owsianych,2 garście BF,łycha słonecznika i troche Magusiów(aaaa znalazłam w końcu Rafaelki i jutro wypróbuję!)zagotowa ne w coś ponad szkl. mleczka 2%. pomarańcza,mandarynka.
kawka z mleczkiem mało , mało. jakąś bułeczkę z masełkiem wędlinką/serem jajkiem i warzywkami? kakao zamiast kawy da radę? a jak nie to najpierw kawa z mleczkiem a potem kakao z miodkiem

2śn. 2 kanapki z chleba razowego 1 z masełkiem,sałatą,pomidork iem,papryką i szynką z indyka,2 tylko z masełkiem i szynką,2 grube ,soczyste i megasłodkie plastry świeżego ananasa,poamrańcza. no i wpadł wafel ryżowy gdzieś tam no, to już trochę lepiej, mam nadzieję, że grubaśnie smarujesz masłem , bo ci teraz tego trzeba, może przełamiesz się do czegoś słodkiego albo dołożysz do tego jakiś homo/jogurt z garścią mieszanki studenckiej?

ob. prawie cały woreczek kaszy jęczmiennej,kotlecik mielony(na głebokim tłuszczu,a jednak zjadłam!!!)gotowana brukselka-dużo!
mandarynka rozumiem, że ten kogtlet to twój sukces, jeżeli ma być P, to dawaj dwa a jak się zmieści to więcej
nie ma deseru? a mogłaś ;d

pod. pomarańcza,trochę serka homo(1\2?) wiem,wiem..ale mi nie smakował;/,kilka orzechów(ost. sztuk) sama wiuesz, że mało

kol. puszka makreli w sosie pomidorowym,2 kromki chlebka zytniego do tego.1 'sama' bo świeżutki,pyszniutki,a druga z szynką z indyka, sałatka z sałaty,pomidora,papryki,k ukuryczy,słonecznika i kilka oliwek-a fuj!nigdy więcej!
herbatka gruszkowa
tu całkiem ładnie
teraz garść pestek słonecznika n a"mam talent"
było sobie nie żałować

dodam,że wstałam dziś później niż zwykle,przez co pory posiłków się przesunęły i na ten podwieczorek to nawet nie byłam głodna..

jak się dziś prezentuje mój jadłospis?widzicie postępy?

uśmiecham się o oceny
jak wyżej
__________________


175, 83/62/89
gorzkakawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 13:24   #259
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
w sumie to pal szesc ilosc, tam sa same nasycone i transy prawie
nie no oliwę widzę ( chociaż ona też ma nasycone).

wiesz znam osobiście pewnego pana (ma 95 lat) i używa tylko słoniny jako tłuszczu. Dziadek się dobrze trzyma, nie ma sklerozy i jest chudy.

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez powered Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie ocenić Na pewno jest to ładne utrzymanie wagii ale nie wiem czy na tym przytyjesz
to jest ładne P, a nie U.
Już nie przesadzajmy z tym pomniejszaniem prawdziwego P.
Kalorycznie na pewno nie jest to utrzymanie, a reszta zależy od wielu czynników.
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-06, 13:24   #260
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

bo jak sie smazy na sloninie, to wychodzi korzystniej niz na oliwie
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 13:24   #261
Magdalena0603
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 859
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Utrzymanie

  • jajko na miękko,kromka razowca z serem żółtym,pomidorem,sałatą-na ciepło,kabanos z keczupem
  • maleńki kawałek makreli,gruszka
  • pierożki zapiekane w sosie gorgonzolla i pomidorowym,maleńki talerz zupy brokułowej,pomidor posypany bazylią
  • wieśniak ze szczypiorem,wkruszone 4 kostki czekolady
  • 3 tosty z dżemem śliwkowym




proszę o ocenke...
Magdalena0603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 13:26   #262
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.



to jest ładne P, a nie U.
Już nie przesadzajmy z tym pomniejszaniem prawdziwego P.
Kalorycznie na pewno nie jest to utrzymanie, a reszta zależy od wielu czynników.[/QUOTE]


tutaj tez trzymam z dekas; powolny przyrost wagi jest korzystniejszy dla organizmu
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 14:04   #263
pyskatka89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śródmieście
Wiadomości: 822
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez powered Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie ocenić Na pewno jest to ładne utrzymanie wagii ale nie wiem czy na tym przytyjesz

Cytat:
Napisane przez Dekas Pokaż wiadomość
to jest ładne P, a nie U.
Już nie przesadzajmy z tym pomniejszaniem prawdziwego P.
Kalorycznie na pewno nie jest to utrzymanie, a reszta zależy od wielu czynników.
Dzięki Mam nadzieję, że mimo wszystko przytyję z czasem na takim jadło. Więcej póki co nie zmieszczę, ale za jakiś czas na pewno dołożę kcal...
__________________
Your future starts today, not tomorrow.

najtrudniej być piękną dla siebie.
ot tak.
pyskatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 14:06   #264
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
bo jak sie smazy na sloninie, to wychodzi korzystniej niz na oliwie
korzystniej?

w sumie do słoniny nic nie mam, ale wątroba nie daje...
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 14:08   #265
Megan11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 21
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Megan11 Pokaż wiadomość
Moje P:

I: Placuszki owsiane z konfiturą malinową i truskawkami / nutellą i truskawkami, kubaas prawdziwego mocnego kakao, banaan

trochę słodkiej masy podjadanej przy robieniu sernika / /

II: Miska truskawek ze śmietaną i cukrem; jogurt naturalny z sokiem malinowym i garścią mieszanki studenckiej
III: Głęboki talerz makaronu penne z sosem ze świeżych pomidorów, krewetkami, tuńczykiem i świeżą bazylią ; sok ze świeżych pomarańczy
IV: Kawał sernikobrownies z truskawkami, kubek kawy czekoladowej z przesadną il. cukru
V: Budyń waniliowy z wkrojonym bananem i rodzynkami w mlecznej czeko, szklanka mleka czekoladowego
VI: Bagietka z masłem, żółtym serem, pomidorem i zieloną pietruchą / serkiem topionym, szynką i awokado , jajko na twardo

Proszę o ocenę
Up?
Megan11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 14:14   #266
billiejean1996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 50
GG do billiejean1996 Send a message via Skype™ to billiejean1996
Question Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

RRRR:

12.00 śniadanie (wiem wiem, za późno, ale zrozumcie, w końcu sobota
jajecznica z dwóch jaj, odrobina szynki, woda niegazowana

15.00 obiad: makaron (!) z kotletem drobiowym, ogórek, woda niegazowana

17.30 przekąska:
duuuże jabłko, woda

20.30 kolacja: kromka pieczywa wasa z tuńczykiem i ogórkiem, dwa pierogi z mięsem no i oczywiście woda

czegoś jest tu za dużo, czegoś brakuje ?

Edytowane przez billiejean1996
Czas edycji: 2009-12-06 o 14:20
billiejean1996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 14:16   #267
oktawijaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: daleko...;)
Wiadomości: 64
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez gorzkakawa Pokaż wiadomość
jak wyżej

gorzkakawa dzięki za pomoc. a tak się cieszyłam,że jest lepiej..hmm śniadania jem zazwyczaj większe,ale nie lubię jeść i mleka i chleba..jakoś tak nie po mojemuale ok.jak trzeba-postaram się.
masło no smaruję nim tak pieczywko,ale nie za dużo.okres mam więc po co tych tłuszczy tyle ma być? ja chcę przytyć raczej tak zdrowo..wiesz o co mi chodzi,prawda?
mielony...na P fakt powinno być go więcej,ale dopiero się przełamuję. dziś już obiad był większy,tłustszy itd,ale to wieczorkiem przy całym jadłospisie..
a co do podwieczorku to nigdy mi się nie mieści ..i dlatego tak różnie bywa.raz jest raz go nie ma-przeważnie to drugie.. bo obiad mam po 15 zazwyczaj,a kolację o 18-19. przez te kilka godzin nie jestem głodna,aż na kolację dopiero. więc nie wiem jak to robić...

może jeszcze jakieś rady gorzkuś? dziewczyny?
oktawijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 14:19   #268
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Dekas Pokaż wiadomość
korzystniej?

w sumie do słoniny nic nie mam, ale wątroba nie daje...

tam sie nie przeksztalcaja jakies frakcje, slonina zostaje slonina.
ale tzreba miec watrobe do tego
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 15:55   #269
warrior_mortal
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

dzisiejsze U:

śń: wielgachna buła pszenna 100g. przekrojona na pół: 1 z masłem, szynka z indyka, serem zółtym, keczupem i sałatą; 2 z masłem twarogiem półtłustym i koperkiem z solą i sałatą+grejpfrut+kubas zielonej jaśminowej

IIśń: owsianka z budyniem krówkowym (z 3ł.) wg. przepisu Amel

ob: ok. 3/4 woreczka ryżu parabolied (jakoś mniej go wyszło) udziec z kurczaka, marchewka z łychą jogo nat. i troche rzepy z jogo podjedzonej+kubas zielonej herbaty

podw: (przed chwilą skonsumowane) baton "picnic"+kawa czarna

kol: (i tutaj zapewne będzie) bułeczka ciemna, ziarnista z masłem i warzywkami+puszka tuńczyka w.s.w+kubas zielonej

i jak dzisiaj? proszę o oceny
__________________
Ten człowiek jest wolny, który żyje dla siebie, a nie dla innych.
— Arystoteles
warrior_mortal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 16:01   #270
Magdalena0603
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 859
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Utrzymanie

  • jajko na miękko,kromka razowca z serem żółtym,pomidorem,sałatą-na ciepło,kabanos z keczupem
  • maleńki kawałek makreli,gruszka
  • pierożki zapiekane w sosie gorgonzolla i pomidorowym,maleńki talerz zupy brokułowej,pomidor posypany bazylią
  • wieśniak ze szczypiorem,wkruszone 4 kostki czekolady
  • 3 tosty z dżemem śliwkowym



proszę o ocenke...
Magdalena0603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.