Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :( - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-09, 11:20   #121
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Ja tez mam piegi.Nie tylko na twarzy.Walczylam z nimi ale sie poddalam bo to bezsensu.Po pierwsze nigdy nie opalam twarzy i sa jasne jak naloze samoopalacz to prawie nic nie widac, ale cialo opalam tak jak Olka22 chodze czasem (szczegolnie latem) na solarium i jak skora jest opalona to lepiej wygladaja nie sa takie widoczne, fakt po wyjsciu wychodza ale troche pozniej nie widac juz ich tak mocno.mam takie okresy kiedy chodze na solarium a kiedy nie.wiec jak sie opale to czuje sie troche lepiej.Wydaja mi sie ze jak jestem blada jak sciana to wygladaja wtedy na bardziej widoczne.Nie jestem jaks fanatyczka solarium ale uwazam zeby nie przecholowac.Przeciez wszystko jest dla ludzi tylko trzeba uwazac.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 10:14   #122
Marusaaa
Raczkowanie
 
Avatar Marusaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 128
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

traci na ile minut chodzisz??? i jak ja pierwszy raz pójdę to na ile minut iśc??? i słyszałam,że mają tam jakieś specjalne kremy do jasnej karnacji,żeby piegi nie wyskakiwały, czy to prawda???
__________________
.wspomnień się nigdy nie pozbędziesz.
Marusaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 21:14   #123
natalii87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wlkp.:D
Wiadomości: 3 869
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

hmm... wszyscy cieszą sie latem, a "my" martwimy sie naszymi piegami

niedawno przeczytałam w gazecie ,że w tym roku są modne...
wczoraj usłyszałam taka sama informację w telewizji...

i postanowiłam -dosc!!!

sposoby sposobami a one i tak wychodza

dzis sie opalałam bez zasłaniania twarzy i nie jest tak źle

najważniejsze jest zaakceptowanie samej siebie
natalii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 11:04   #124
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Zawsze jak ide pierwszy raz po dlugiej przerwie to ide na max 10 min.Tak sa takie specjalne kremy zeby nie wyskakiwaly, ale nie znam nazwy.Wiesz wydaje mi ze piegi lepiej wygladaja na opalonej skorze nie widac ich tak mocno ale wciaz sa.nie da sie ich zlikwidowac calkowicie.ale jak chodze na solarium to zaslaniam twarz i potem ja smaruje samoopalaczem
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 13:56   #125
xgosik
Raczkowanie
 
Avatar xgosik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 311
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Ja jak miałam 15-16 lat to ryczałam po nocach przez te moje piegi
Mama zawsze powtarzała mi znane powiedzenie, ze twarz bez piegów jest jak niebo bez gwiazd, ale mnie to jakos nie przekonywało.
Moja twarz ma cieply kolor, troszke "pomarańczowy" a moje piegi są koloru złoto-rudego i teraz....... je poprostu uwielbiam> Mają taka urode ze jesienia lub gdy sie nie opalam bledna i zawsze mi jakos ich brakuje dlatego czasami zima wyskocze na solarium zeby powróciły. Mam takze piegowate dłonie i ramiona i naprawde je lubię, teraz uwazam ze sa moja ozdoba i nie wyobrazam sobie ze ich nie bedzie, nigdy ich nie wybielałam i nie maskowałm kryjacymi podkładami bo wyglada według mnie to okropnie.
Trzeba naprawde je polubic choc wiem ze to cieżkie A tak pozaty czesto ejst moda na piegi, modelki musza sobie je domalowywać a ja mam SWOJE NATURALNE
__________________
"Myślę że nie tylko makijaż i modna fryzura czynią kobietę piękną. Naprawdę olśniewajaco wygląda kobieta w której oczach widać wiarę w siłę swojej urody oraz madrość żyiowych doświadczeń"
SHARON STONE
xgosik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 14:13   #126
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Wiem, że piegi są w modzie i wielu osobom się podobają, ale ja swoich nie lubię, jak pisałam w podobnym wątku. Na szczęście mam ich tylko kilka na nosie, kiedyś miałam więcej, ale znikły z wiekiem. Od kilku lat unikam słońca, bo źle się czuję podczas upałów i nowe piegi nie pojawiają mi się. Mam z natury b. jasną karnację i ciemne włosy i wszystko wskazuje na to, że jestem Zimą. Lubię mieć właśnie taką jednolitą jasną cerę i jakoś nie mogę przekonać się w żaden sposób do polubienia piegów. Mam wrażenie, że do mojego typu urody one nie pasują. Poza tym nikt nigdy mi nie powiedział, że piegi mu się podobają. Miałam koleżankę, która miała rude włosy i dużo piegów i koledzy w podstawówce zawsze jej b. dokuczali z powodu wyglądu. Być może to wszystko jest powodem, że nie uważam piegów za ozdobę, ale jeśli komuś się podobają, to ok. De gustibus non est disputandum.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 14:22   #127
xgosik
Raczkowanie
 
Avatar xgosik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 311
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

No włąśnie dobrze ujełaś - dokuczali jej chłopcy z podstawówki, starsi chyba nie bawią sie w takie komentarze
Mi kilka osób rzeczywiscie mówiło ze mam fajne piegi. Najczesciej moja mam która ma czarne włosy biała cerę i ani jednego piega
Sama mam włosy w kolorze złoty blond ale nie ma mocnych zebym sie nie obejrzała za dziewczyna w rudych włosach i piegami takie moje małe zboczenie Ale oczywiste ze gustuje w chłopakach
Nie bede mówić ze piegi sa piekne bo trzeba je samemu pokochac, polkubic lub poprostu zaakceptowac, bo wiem ze jak ktos ma swoje zdanie to cieżko go przekonac chocby wygladał przepieknie
__________________
"Myślę że nie tylko makijaż i modna fryzura czynią kobietę piękną. Naprawdę olśniewajaco wygląda kobieta w której oczach widać wiarę w siłę swojej urody oraz madrość żyiowych doświadczeń"
SHARON STONE
xgosik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-12, 14:34   #128
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

No właśnie, jakby ktoś mi powiedział, że podobają mu się piegi i że ja z nimi dobrze wyglądam, to może bym je polubiła. Niestety nie słyszałam ani jednej takiej opinii.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 15:13   #129
Marusaaa
Raczkowanie
 
Avatar Marusaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 128
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

ja słyszę dużo opinii w stylu: "Marta ty bez tych piegów byłabyś taka nieswoja", "Pasują ci piegi" itd. ale jakoś nie mogę w to uwierzyć! mi koledzy nie dokuczali z powodu piegów ani razu (przynajmniej nie pamiętam) a kończę teraz gimnazjum. ale boję się,że w liceum będzie "rzeźnia" ! po prostu,że będą mnie wyzywać itd... ;(
ja nie lubię swoich piegów! po prostu nie znoszę!!! chociaż dzis w szkole słyszałam dużo komentarzy o moich "ślicznych" dla innych piegach. że tak mi ładnie z nimi,że fajnie że oe tak się pojawiają na słońcu bo to mi dodaje uroku... itd ale jakoś to mnie nie za bardzo zmotywowało do uwierzenia ,że one są OK ...
chcę iść w środę na solarkę ale nie wiem czy to dobry pomysł... pierwszy raz pójdę... więc nie wiem na ile minut iść... żeby się nie spalić i żeby tych piegów nie było!
aha jeszcze takie jedno pytanko, jak rozsmarować ten balsam brązujący do ciemnej karnacji (chociaż mam jasną ale ten do jasnej żadnych efektów nie dawał) i krem do twarzy J&J Holiday Skin ,żeby nie było smug??? please pomocy!!! bo chciałabym się nim tym razem (bo już raz się smarowałam ale to była porażka!!!) posmarować równomiernie i bez smug!!! oczywiście mama mi trochę pomoże proszę napiszcie jak równomiernie to rozsmarować!
__________________
.wspomnień się nigdy nie pozbędziesz.
Marusaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 16:05   #130
deska123
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 2 112
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Przesadzacie, ja mam dopiero 16 lat we wrześniu, kończę już gimnazjum i zaakceptowałam samą siebie taką jaka jestem, mam piegi i to ile na nosie i polikach robię mi się teraz pod nosem i troszkę na czole... ale nie kryję ich, oczywiście są takie dni kiedy nie nawidzę swoich piegów, a na następnego dnia nie zauważam ich... Dużo osób mi tez mówiło, że piegi w tym roku są modne

A co do tematu solarka to polecam ten wątek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115152

Na twoim miejscu najpierw bym poszła na 5 minut... chociaż ja za pierwszym razem poszłam na 7minut... A wogóle możesz się spytać tam tej facetki w solarium.

Pozdrawiam, Agnieszka
__________________
dieta!
56...54...53...52...51...50

21.08.09 - zdane prawko.
deska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 15:47   #131
Justa_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 5
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Hej. Ja rowniez mam piegi, wprawdzie nie walcze z nimi ale bardzo ich nie lubie. mam je na nosie i policzkach rownez uwazam ze mnie oszpecają, pomimo ze wiele osob mowi mi ze jestem ladna, a nawet piekna ja sie sobie podobam nawet bardzo ,ale przy slabym oswetleniu, kiedy widze moją twarz taką jednolitą....natomiast nie moge na siebie patrzec w lusterko w swietle. Zazdroszcze dziewczynom na ulicach ktore tak normalnie moga spojrzec w lusterko.heh
Wcale nie chce piegow zatuszowac by ich w ogole nie bylo widac....mysle nad kupnem balsamu brazującego do twarzy. Problem jest w tym ze sie nie maluje i nie widze siebie umalowanej. Kolezanka zawsze mi powtarza ze lubi we mnie ten naturalizm. Szczerze mowiac to czulabym sie jak glupia lola z pudrem na twrzy czy fluidem I to tez mnie zalamuje...te anty nastawienie do makijazu heh Blada twarz z duzą iloscią piegow mysle ze jest naprawde okropna.....dlatego wiem ze powinnam zacząc troche kosmetykowac ze sobą, ale co ja poradze na to ze nie potrafie zacząc i na samą mysl mnie odrzuca
Justa_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 13:12   #132
Marusaaa
Raczkowanie
 
Avatar Marusaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 128
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

no to zrobię teraz to co już dawno obiecałam... czyli wkleję foty... heh tylko proszę nie śmiejcie się ze mnie he...
Freedka wiem,że obiacałam ,że wkleję w poprzednim tygodniu,ale miałam kompa zawirusowanego i był ZONK... nie mogłam nic zrobić... sorka....
Boże ja się boję ,bo te zdjęcia są ochydne!!! Dwa zrobiłam wczoraj a jedno z mojego wieczorku... masakra.... no ale co tam... może jak je wkleję to poradzicie mi co zrobić...
__________________
.wspomnień się nigdy nie pozbędziesz.

Edytowane przez Marusaaa
Czas edycji: 2008-09-29 o 13:32
Marusaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 13:33   #133
Marusaaa
Raczkowanie
 
Avatar Marusaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 128
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

aha. chciałam napisać,że normalnie to mam grzywkę. wkleję zdjęcie z grzywką.
a na tym zdjęciu z wiieczorku to mam podkład MAX FACTOR PAN STIK.
__________________
.wspomnień się nigdy nie pozbędziesz.

Edytowane przez Marusaaa
Czas edycji: 2008-09-29 o 13:32
Marusaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 13:49   #134
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Dziewcznyno! Sory, ale Ty sobie chyba jaja robisz. Po pierwsze to ładna z ciebie dziewczyna, a po drugie nie masz w cale dużo tych piegów, bardzo ci pasują, naprawde super wyglądasz! teraz jak zobaczyłam te zdjęcia to niewiem dlaczego masz kompleksy :/ Ja to mam NAPRAWDĘ na całej buzi a ty głównie na nosie i policzkach. Jej chciałabym mieć tylko tyle piegów co ty
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 13:59   #135
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

aha, bez grzywki ładniej wyglądasz
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 10:05   #136
Marusaaa
Raczkowanie
 
Avatar Marusaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 128
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

heh dzięki Freedka
ja też mam na całej buzi tylko te na czole i brodzie są mniejsze i ich na zdjęciach nie widać...
ale bardzo przeszkadzają mi te na nosie i policzkach bo jak zauważyliście one są... ekhm... dziwne... takie jakby plamy... chyba ,że ja mam tylko takie zwidy... he
i włąśnie się zastanawiam czy grzywę sobie zostawić czy ją zapuścić... tylko jak pewnie zauważyliście mam pryszczce,więc chyba zostawię grzywkę...
i zastanawiam się nad przefarbowaniem ich na rudy... albo jasny brąz... ale nie wiem jeszcze... doradźcie co robić.... proszę... bo wiem ,że brzydko wyglądam... a piegi mi nie pasują... :/
__________________
.wspomnień się nigdy nie pozbędziesz.
Marusaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 11:24   #137
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Marussa, piegi ci pasują! Nie widze żadnych plam, ładnie ci w nich! Ja mam więcej bo nawet na zdjęciu są bardzo widoczne i na całej twarzy, więc kto ma gorzej? Żadnych pryszczy nie zauważyłam, wiec nie przesadzaj, grzywke sobie zapuść bo naprawdę ładniej wyglądasz bez Przefarbować na rudy możesz bo do piegów będzie ci ślicznie wyglądało
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 11:08   #138
Marusaaa
Raczkowanie
 
Avatar Marusaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 128
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

mam zamiar kupić sobie dziś farbę zmywalną do włosów (czyli szamponetkę). Kupię sobie jakiś odcień rudego i jasny brąz i zobaczę w którym mi lepiej a jak w żadnym to zostanę przy blondzie... he
a tak w ogóle to zastanawiam się czy te kolory będą mi pasować,bo chyba jestem za blada... :/ :/ :/ ale chyba większość osób,które mają rude włosy są blade... he (freedka ty chyba jesteś wyjątkiem,bo na zdjęciu jesteś ładnie opalona i ładnie Ci z tym ) ... a ja bladzioch straszny jestem
__________________
.wspomnień się nigdy nie pozbędziesz.
Marusaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 15:20   #139
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Cytat:
Napisane przez Marusaaa
mam zamiar kupić sobie dziś farbę zmywalną do włosów (czyli szamponetkę). Kupię sobie jakiś odcień rudego i jasny brąz i zobaczę w którym mi lepiej a jak w żadnym to zostanę przy blondzie... he
a tak w ogóle to zastanawiam się czy te kolory będą mi pasować,bo chyba jestem za blada... :/ :/ :/ ale chyba większość osób,które mają rude włosy są blade... he (freedka ty chyba jesteś wyjątkiem,bo na zdjęciu jesteś ładnie opalona i ładnie Ci z tym ) ... a ja bladzioch straszny jestem
Heh, no dzięki
Jak sobie "pomalujesz" włoski to wrzuć foto
A co do tej mojej opalenizny to maziam się J&J, używam pudru brązującego, a tak wogóle to niedawno idąc nad rzekę zapomniałam posmarowac buzki moim kremem z 40 filtrem i tak mnie obsypało, że jak spojrzałam w lustro to o mało co się nie przewrócilam Ale na następny dzień wszystko znikło i teraz mam buźke opaloną
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 08:11   #140
Marusaaa
Raczkowanie
 
Avatar Marusaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 128
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

no juterko sobię pofarbuję włosy na miedziany he i wtedy od razu wkleję fotę...
z tym moim J&J to pisałam Ci freedka co się dzieję, jak go używam... ekh... ale zrobię tak jak mówisz... peeling... 3 dni smarowania i jak beda jakies plamy to znow peeling jedynie jak nie wyjdzie to zmyje go z siebie i tyle :P
to ty masz dobrze,że Ci te piegi zniknęły po słońcu... mi właśnie one zostają... na ramionach i plecach mam od słońca już chyba z 6 lat
dziś idę zobaczyć na solarkę zapytam się czy mają jakiś kremik, żeby mi piegi nie wyskakiwały.. jak będą mieli to od razu wskakuję na 5 albo 7 minut heh zobaczymy jaki to da efekt mam nadzieję,że nie będzie źle..
__________________
.wspomnień się nigdy nie pozbędziesz.
Marusaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 08:29   #141
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Cytat:
Napisane przez Marusaaa
no juterko sobię pofarbuję włosy na miedziany he i wtedy od razu wkleję fotę...
z tym moim J&J to pisałam Ci freedka co się dzieję, jak go używam... ekh... ale zrobię tak jak mówisz... peeling... 3 dni smarowania i jak beda jakies plamy to znow peeling jedynie jak nie wyjdzie to zmyje go z siebie i tyle :P
to ty masz dobrze,że Ci te piegi zniknęły po słońcu... mi właśnie one zostają... na ramionach i plecach mam od słońca już chyba z 6 lat
dziś idę zobaczyć na solarkę zapytam się czy mają jakiś kremik, żeby mi piegi nie wyskakiwały.. jak będą mieli to od razu wskakuję na 5 albo 7 minut heh zobaczymy jaki to da efekt mam nadzieję,że nie będzie źle..
eh, ja tam na solarke to napewno nie pójdę, raz że teraz nie mogę bo sobie kolczyka zrobiłam we brwi, a dwa to chyba nigdy nie pójde, jakąś taką niechęć mam....(może po obejrzeniu Oszukać przeznaczenie 3 ? Jak nie oglądałaś to obejrzyj koniecznie ) A co do piegów na ramionach i plecach, to na rękach mam piegi z tym, że one są małe i generalnie mi od słońca wyskakują, ale one mi w niczym nie przeszkadzają i się nimi kompletnie nie przejmuje, a na plecach chyba nie mam, zresztą niewiem nie przyglądam sie specjalnie
Aha i czekam na fotke z nowym kolorkiem włosów
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 14:10   #142
Marusaaa
Raczkowanie
 
Avatar Marusaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 128
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Nie oglądałam OP3 ale jednak zdecydowalam,ze nie pojdę na solarkę (przynajmniej nie dziś) bo osa mnie użądliła w powiekę i mam strasznie napuchniętą powiekę... a zresztą nie wiem jednak czy z tą solarką to dobry pomysł... już sama nie wiem :P ale od następnego tygodnia znów zacznę używać J&J i tym razem przed każdym posmarowaniem J&J będę robić peeling ,a nie tylko na początku... może będzie OK mam nadzieję... heh
a jutro wieczorkiem wkleję fotkę z nowym kolorkiem Bo jadę dziś do kumpeli na noc i jutro rano chcemy sobie zafarbować heh i od razu jak wieczorkiem przyjadęto wkleję
__________________
.wspomnień się nigdy nie pozbędziesz.
Marusaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 18:57   #143
ati77
Raczkowanie
 
Avatar ati77
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 95
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Marusaaa - jesli mogę Ci coś doradzić... daj sobie spokój z solarium bo po pierwsze - przybędzie Ci nowych piegów a po drugie - te które masz staną się bardziej widoczne. Zacznij uzywać kosmetyków brązujących to osiągniesz to - na czym Ci zależy - piegi nie będą się rzucać w oczy. Poza tym dla takiej karnacji jaką masz solarium naprawdę jest niewskazane. I zdrowiej i taniej jest "opalać się" samoopalaczem a wybór jest naprawdę spory. Firmy kosmetyczne prześcigają się w nowinkach i wciąż udoskonalają swoje produkty brązujące. Pij sok z marchewki (ale bez przesady) to też delikatnie "ozłaca" skórę i jakie zdrowe przy okazji!!.
Wiem co piszę ponieważ sama mam sporo piegów. Ty do mnie masz ich naprawdę malutko....Ale ja nigdy nie jestem blada- wręcz przecienie zawsze ładnie "opalona" samoopalaczem, a wiele osób myśli, że chodzę na solarium...Mimo tego, że mam piegowatą karnację - dla odmiany - jestem brunetką (bardzo ciemne włosy, i oprawa oczu) i chyba dlatego wiele osób nie domyśla sie nawet, że non stop się brązuję.
Kiedyś też w momentach desparacji chciałam iść na solarium bo strasznie przez te piegi latem "cierpiałam" ale rozsądek i znajomość fototypów skóry wzięła górę. Zrobisz jak zechcesz, ale uwierz - solarium to nie jest dla nas wyjście
ati77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 12:32   #144
Marusaaa
Raczkowanie
 
Avatar Marusaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 128
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

ati77 : ja jak używam balsamów albo samoopalaczy wyglądam jakbym była brudna! (przynajmniej tak mi się wydaje!) i nie wiem co mam robić,żeby to dokładnie rozsmarować... później się tworzą mi jakieś plamy w ogóle... masakra... nie wiem co robić...
freedka zdjęcia z rudymi włosami mój tata wykasował z aparatu ... masakra...
__________________
.wspomnień się nigdy nie pozbędziesz.
Marusaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 16:58   #145
Sylwiunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 15
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Ja bym ci nie radziła zwalczac piegow slyszalam o kilku przpadkach nawet widzilam jak moje kolezanki probowlay sie pozbyc nieznosych piegow i maja teraz biala twarz jak sciana co prawda piegow nie maja ale twarz nie chce im sie opalac i ciezko to zapudrowac i powiem szczerze nie wygladaja piekniej wolalam je z piegami i znajomi tez maja takie zdanie wiec chyba lepiej sie zaakceptowac ja tez mam pieguski i jakos daje rade podrawiam
Sylwiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 12:29   #146
Hera 16
Przyczajenie
 
Avatar Hera 16
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Cytat:
Napisane przez Marusaaa
no to zrobię teraz to co już dawno obiecałam... czyli wkleję foty... heh tylko proszę nie śmiejcie się ze mnie he...
Freedka wiem,że obiacałam ,że wkleję w poprzednim tygodniu,ale miałam kompa zawirusowanego i był ZONK... nie mogłam nic zrobić... sorka....
Boże ja się boję ,bo te zdjęcia są ochydne!!! Dwa zrobiłam wczoraj a jedno z mojego wieczorku... masakra.... no ale co tam... może jak je wkleję to poradzicie mi co zrobić...
Cześć
przeczytałam cały wasz temat i musze Ci powiedziec Maruskaaa ze z tego co ty wypisywalas tu to pomyslałam ze naprawde moze jest tak fatalnie ale tymi zdjecimi powaliłas mnie na ziemie Jestes bardzo ładna i masz przesliczne rysy twarzy(nie wspomne juz o super łukach brwiowych z ktorymi ja zawsze mam problem). Tak jak juz wczesniej zostało napisane lepiej ci bez grzywki a te piegi to kurcze dodaja Ci uroku i ja bym ich nie ruszała na twoim miejscu
PS. Wiem ze to nie na temat ale widze ze jest tu wiele życzliwych osob więc chciałabym poprosic was o porade odnosnie fryzury bo mam z tym zawsze wielki kłopot Chodzi mi o fryzury ktore pasują do pociągłego kształtu twarzy mam strasznie smukłą twarz, wysokie czoło i juz sama nie wiem co robic moze jakies loki czy coś?? Jezeli macie jakiekolwiek pomysły lub porady to bede nieziemsko wdzieczna
Pozdrawiam
Hera 16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 12:43   #147
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

No ja tam ekspertką nie jestem Ale na forum fryzjerskim wstawisz swoją fotke i dziewczyny napewno ci coś doradzą
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 11:35   #148
Hera 16
Przyczajenie
 
Avatar Hera 16
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

( Tylko ze wlasnie dlatego napisałam tutaj o porade bo raz juz napisałam na forum fryzjerskim odnosnie fryzury a ksztaltu twarzy i ze tak powiem zostałam totalnie olana i zadnej porady nie dostałam to myslałam ze chociaz tu moze ktos cos podpowie bo widze ze są tu bardziej uprzejme osoby
Hera 16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 15:19   #149
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Moze spróbuj jeszcze raz, pomogłabym Ci ale nie znam się zabardzo na dobieraniu fryzur.
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 12:11   #150
Justa_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 5
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Witam wszystkich serdecznie. Mam jedno pytanie, do osob posiadajacych piegi. Od 2 dni smaruje sie balsamem brązującym J&J i tu wlasnie chcialabym sie zapytac czy stosując ten balsam moge rownoczesnie rano i wieczorem stosowac krem wybielający Drula . Czy jego wlasciwoci nie wybielą mi "nabytej" opalenizny ? jest to dosc dobry krem za 40 zl dlatego mam nadzieje ze podziala wylacznie na piegi Prosze o odpowiedz bądz wlasne przypuszczenia
Justa_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-26 17:07:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:07.