Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-14, 19:31   #4981
socialite
Zakorzenienie
 
Avatar socialite
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk/Berlin
Wiadomości: 4 344
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Zmierzylam swoje wloski te pod spodem ( w sumie wiekszosc moich wlosow ) maja 42cm, pare mam po 35 i niektore po 20 i 15 bo mam pocieniowane w stylu ''push up''. Moja glupota, mialam geste rowne wlosy, a zachcialo mi sie zwariowanej bardzo pocieniowanej fryzury z duza objetosciau gory i mam ;/ ale na szczescie juz sie wszystko zlewa i jest na dobrej drodze to szybszego odrosniecia
Marzy mi sie jeszcze tak z 20cm, wiec jak dobrze pojdzie bede miec wymarzone za rok. Bo narazie mam je juz sporo za biust i lopatki.
socialite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 20:32   #4982
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez tasiaaa Pokaż wiadomość
1,5 cm. w miesiąc
Cóż to za olejek eclipta alba? Pierwszy raz słyszę
Zamówiłam go na allegro, pod nazwą Mahabhringraj, co podobno w wolnym tłumaczeniu oznacza "władca włosów". Podobno eclipta, która jest tu składnikiem wiodącym powoduje znaczne przyspieszenie wzrostu włosów, zresztą grubsze info jest własnie na allegro. Przeznaczowy głównie dla ciemnych włosów bo ma właściwości przyciemniające. Na ile w tym prawdy to nie wiem, ale wiem napewno że wetrę w siebie wszystko żeby mieć długa czuprynkę
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 20:32   #4983
nanaaaaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 307
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez tasiaaa Pokaż wiadomość
1,5 cm. w miesiąc
Cóż to za olejek eclipta alba? Pierwszy raz słyszę
hmm tez sie wlasnie zastanawiam, mozna to stosowac na farbowane wloski? bo u mnie wlasnie nisim odpada ze wzgledu na farbowanie...

Cytat:
Napisane przez socialite Pokaż wiadomość
Zmierzylam swoje wloski te pod spodem ( w sumie wiekszosc moich wlosow ) maja 42cm, pare mam po 35 i niektore po 20 i 15 bo mam pocieniowane w stylu ''push up''. Moja glupota, mialam geste rowne wlosy, a zachcialo mi sie zwariowanej bardzo pocieniowanej fryzury z duza objetosciau gory i mam ;/ ale na szczescie juz sie wszystko zlewa i jest na dobrej drodze to szybszego odrosniecia
Marzy mi sie jeszcze tak z 20cm, wiec jak dobrze pojdzie bede miec wymarzone za rok. Bo narazie mam je juz sporo za biust i lopatki.
i jak ta fryzura "push up"? faktycznie byl efekt objetosci? bo moje sa rowne i troche oklapniete.. w tym tygodniu ide do fryzjera na pasemka i mysle cze tylko jak zwykle podciac koncowki czy pocieniowac gore
nanaaaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 20:42   #4984
socialite
Zakorzenienie
 
Avatar socialite
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk/Berlin
Wiadomości: 4 344
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez nanaaaaa87 Pokaż wiadomość
i jak ta fryzura "push up"? faktycznie byl efekt objetosci? bo moje sa rowne i troche oklapniete.. w tym tygodniu ide do fryzjera na pasemka i mysle cze tylko jak zwykle podciac koncowki czy pocieniowac gore
Nie no, push up byl w sumie jest i nadal i generalnie z jednej strony cieszę się że mam pocieniowane bo fryzura jest lekka i ladnie wyglada, a z drugiej strony zal mi troche tego sciecia bo bez tego mialam gruube wlosy, ale bez zycia wiec w sumie polecam, gdzies umieszczalam przykladowa fryzure podobna do mojej. Wg mnie, jezeli chcesz cos w sobie zmienic, to warto je pocieniowac od gory tyle ze dol tez powinien byc pocieniowany w trojkat, bo na prostych to niezbyt wyglada :P


znalazlam cos nowego, znacie to? http://allegro.pl/item498190242_schw...ir_growth.html

Edytowane przez socialite
Czas edycji: 2008-12-14 o 20:49
socialite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 21:09   #4985
nanaaaaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 307
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez socialite Pokaż wiadomość
Nie no, push up byl w sumie jest i nadal i generalnie z jednej strony cieszę się że mam pocieniowane bo fryzura jest lekka i ladnie wyglada, a z drugiej strony zal mi troche tego sciecia bo bez tego mialam gruube wlosy, ale bez zycia wiec w sumie polecam, gdzies umieszczalam przykladowa fryzure podobna do mojej. Wg mnie, jezeli chcesz cos w sobie zmienic, to warto je pocieniowac od gory tyle ze dol tez powinien byc pocieniowany w trojkat, bo na prostych to niezbyt wyglada :P


znalazlam cos nowego, znacie to? http://allegro.pl/item498190242_schw...ir_growth.html
okejjj znalazlam, tzn nie fryzury przykladowej tylko Twoja na AG (tak poza tematem to sliczna z Ciebie dziewczyna i masz moja wymarzona dlugosc wlosow!) ja sie ciagle nie moge zdecydowac bo mam takie troche puszace sie wlosy i czasami musze je prostowac nie wiem jak to przy takiej fryzurze by wygladalo, bo Ty nie prostujesz z tego co pamietam?
ale jak sobie pomysle ze dalej proste, rowno obciete i nudne wlosy to mam ochote zaryzykowac a jak wutlumaczylas fryzjerowi o jaka fryzure Ci chodzi?


i zeby nie offtopowac to jak dlugo zapuszczasz juz wlosy, bo masz wlasnie taka dlugosc jaka ja bym chciala miec?
nanaaaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 07:09   #4986
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez tasiaaa Pokaż wiadomość
1,5 cm. w miesiąc
Cóż to za olejek eclipta alba? Pierwszy raz słyszę
Jest na podforum "pielęgnacja włosów" taki temat: Amla - indyjskie olejki do włosów. Możesz tam zdobyć {!} ciekawe, sprawdzone w praktyce informacje na temat olejków do włosów.
A i ze strony sklepu internetowego Helfy tez możesz się wiele ciekawego dowiedzieć.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 12:46   #4987
socialite
Zakorzenienie
 
Avatar socialite
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk/Berlin
Wiadomości: 4 344
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez nanaaaaa87 Pokaż wiadomość
okejjj znalazlam, tzn nie fryzury przykladowej tylko Twoja na AG (tak poza tematem to sliczna z Ciebie dziewczyna i masz moja wymarzona dlugosc wlosow!) ja sie ciagle nie moge zdecydowac bo mam takie troche puszace sie wlosy i czasami musze je prostowac nie wiem jak to przy takiej fryzurze by wygladalo, bo Ty nie prostujesz z tego co pamietam?
ale jak sobie pomysle ze dalej proste, rowno obciete i nudne wlosy to mam ochote zaryzykowac a jak wutlumaczylas fryzjerowi o jaka fryzure Ci chodzi?


i zeby nie offtopowac to jak dlugo zapuszczasz juz wlosy, bo masz wlasnie taka dlugosc jaka ja bym chciala miec?
Hehe dzieki :P no wiec tak, w roku 2006 ( w kwietniu jakos ) scielam wlosy od pasa do pocieniowanych do szyji, i w sumie co 3 miesiace je podcinam bo koncowki są już brzydkie, więc zapuszczam 1,5 roku na zdj nie bylo widac ich calych, sa w sumie znacznie dluzsze :P
Powiedzialam ze gdzies 2-3 rzedy wlosow chcialabym miec u gory pocieniowane na dosc krotko, zeby byl efekt objetosci w suumie zrobilam sobie ta fryzure w wakacje, a 2 miesiace temu je jeszcze bardziej podcielam i zrobilam nowa grzywke, bo lubie zmiany :P ale na sciecie znow do szyji bym sie nie odwazyla bo bym żalowala...
Jesli chodzi o prostowanie, to prostowalam je do ostatniej wizyty u fryzjera, bo moje wlosy okazaly sie rozdwojone, wysuszone i generalnie w oplakanym stanie :P i teraz ich nie tykam ani prostownica, ani suszarka, ani lokowka ( a slicznie wygladaly pokrecone )...nawet papilotow nie uzywam bo wyrywaja mi wlosy

Edytowane przez socialite
Czas edycji: 2008-12-15 o 12:49
socialite jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-15, 14:00   #4988
nanaaaaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 307
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez socialite Pokaż wiadomość
Hehe dzieki :P no wiec tak, w roku 2006 ( w kwietniu jakos ) scielam wlosy od pasa do pocieniowanych do szyji, i w sumie co 3 miesiace je podcinam bo koncowki są już brzydkie, więc zapuszczam 1,5 roku na zdj nie bylo widac ich calych, sa w sumie znacznie dluzsze :P
Powiedzialam ze gdzies 2-3 rzedy wlosow chcialabym miec u gory pocieniowane na dosc krotko, zeby byl efekt objetosci w suumie zrobilam sobie ta fryzure w wakacje, a 2 miesiace temu je jeszcze bardziej podcielam i zrobilam nowa grzywke, bo lubie zmiany :P ale na sciecie znow do szyji bym sie nie odwazyla bo bym żalowala...
Jesli chodzi o prostowanie, to prostowalam je do ostatniej wizyty u fryzjera, bo moje wlosy okazaly sie rozdwojone, wysuszone i generalnie w oplakanym stanie :P i teraz ich nie tykam ani prostownica, ani suszarka, ani lokowka ( a slicznie wygladaly pokrecone )...nawet papilotow nie uzywam bo wyrywaja mi wlosy
hmm no to szybciutko Ci urosly, tak sie wlasnie domyslalam ze sa pewnie jeszcze dluzsze niz na foto, ja jednak jeszcze troche pozapuszczam i wtedy tak pocieniuje bo wydaje mi sie ze moje jeszcze sa za krotkie na takie szalenstwa i tez staram sie ograniczyc prostownice do minimum chociaz ciezko mi idzie...


a co do tych olejkow indyjskich, to orientuje sie ktos ktory jest najlepszy na porost wlosow, bo w tym watku jest bardzo duzo rodzajow, a dziewczyny tam pisza glownie o pielegnujacych
nanaaaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 14:18   #4989
kasiaczek141
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 535
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Czytałam w tym wątku że Tulipanna stosowała nisim i włosy jej urosły 5cm w miesiąc i że na początku stosowania włosy mogą wypadać.
kasiaczek141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 14:37   #4990
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez kasiaczek141 Pokaż wiadomość
Czytałam w tym wątku że Tulipanna stosowała nisim i włosy jej urosły 5cm w miesiąc i że na początku stosowania włosy mogą wypadać.
Zważywszy na fakt, że rosną ponad 3cm miesięcznie - wynik nie jest genialny. Producent zapewnia 45% przyspieszenie. Wszystko się zgadza. Mając przyrost cm/miesiąc nie liczyłabym nagle na dodatkowe kilka cm.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 15:01   #4991
socialite
Zakorzenienie
 
Avatar socialite
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk/Berlin
Wiadomości: 4 344
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Widziałyście WAX z Miodem i Awokado ?!
http://esentia.pl/Beauty_Formulas_WA...sow_p35457.htm
http://esentia.pl/Beauty_Formulas_WA...sow_p35459.htm
a tu z henną :
http://esentia.pl/Beauty_Formulas_WA...sow_p35458.htm

Ja uzywam zagranicznego. Polski jest firmyL'biotica.
A ten jest Beauty Formulas, czyli to cos nowego?

Edytowane przez socialite
Czas edycji: 2008-12-15 o 15:06
socialite jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-15, 15:26   #4992
ekstrawagancja
Wtajemniczenie
 
Avatar ekstrawagancja
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 447
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

ja dziś kupiłam druga buteleczke Seboradinu Lotion
ahh... (ponad tydzień nie używałam) i stęskniłam się za tym zapachem
__________________
włosy.
cel na 2012.

ekstrawagancja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 15:40   #4993
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 896
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Ja jeszcze mam pół buteleczki, ale zastanawiam się czy kupować więcej, bo i tak nie widze większego porostu.
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 15:42   #4994
tasiaaa
Rozeznanie
 
Avatar tasiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 965
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Senses Woman i Heroldin dzięki za info ;*
Poszukam info na temat tych olejków
Senses daj znać jak sprawuje się ten olejek
__________________


Edytowane przez tasiaaa
Czas edycji: 2008-12-15 o 15:47
tasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 15:48   #4995
socialite
Zakorzenienie
 
Avatar socialite
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk/Berlin
Wiadomości: 4 344
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Mnie zostalo tak z 25% lotionu seboradiunu i mimo ze rezultaty są średnie, to zakupię bo mam nadzieję na dalsza poprawe kontycji wlosow i na jego wzrost :P
socialite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 15:56   #4996
ekstrawagancja
Wtajemniczenie
 
Avatar ekstrawagancja
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 447
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

ja nie wiem czy WAX czy Seboradin dały poprawe... ale efekty są dlatego używam dalej.. ale teraz cały czas mam ochote na Nisim ;p
__________________
włosy.
cel na 2012.

ekstrawagancja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 16:15   #4997
socialite
Zakorzenienie
 
Avatar socialite
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk/Berlin
Wiadomości: 4 344
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez nanaaaaa87 Pokaż wiadomość
hmm no to szybciutko Ci urosly, tak sie wlasnie domyslalam ze sa pewnie jeszcze dluzsze niz na foto, ja jednak jeszcze troche pozapuszczam i wtedy tak pocieniuje bo wydaje mi sie ze moje jeszcze sa za krotkie na takie szalenstwa i tez staram sie ograniczyc prostownice do minimum chociaz ciezko mi idzie...
Hehe no to powodzenia w dalszym zapuszczaniu
Ja jak się zawzięłam to tak w tym trwam, mam nadzieję że na sylwka czy świeta się nie przelamie bo wtedy moje wlosy juz ulegna totalnemu zniszczeniu


ekstrawagancja, ja też się czaję na Nisim, ale podobno okropnie nafaszerowany chemikaliami i do tego nie mozna na wlosy farbowane, wiec tym bardziej nie dla mnie ;(

Edytowane przez socialite
Czas edycji: 2008-12-15 o 16:19
socialite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 16:26   #4998
ekstrawagancja
Wtajemniczenie
 
Avatar ekstrawagancja
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 447
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

ja naszczęscie nie mam farbowanych! (pierwszy raz się z tego ciesze)

a co do tych chemilkalii to postosuje 2 miesiace, włoski mi urosną, a ja potem zastosuje kuracje- SAME ZIOŁA
__________________
włosy.
cel na 2012.

ekstrawagancja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 16:34   #4999
socialite
Zakorzenienie
 
Avatar socialite
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk/Berlin
Wiadomości: 4 344
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Co do ziol - wlasnie mialam zamiar zaparzyc sobie pokrzywe ( jak juz codziennie to robie :P ) i w szafce na herbaty znalazlam herbate ''vitax beauty program mocne wlosy skora i paznokcie cynk + skrzyp polny '' i postanowilam sobie zaparzyc i pokrzywe i skrzyp z cynkiem
socialite jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-15, 17:09   #5000
kasiaczek141
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 535
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Zważywszy na fakt, że rosną ponad 3cm miesięcznie - wynik nie jest genialny. Producent zapewnia 45% przyspieszenie. Wszystko się zgadza. Mając przyrost cm/miesiąc nie liczyłabym nagle na dodatkowe kilka cm.
Aha to sorki cos musiałam pomylić.
kasiaczek141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 18:02   #5001
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez socialite Pokaż wiadomość
Hehe no to powodzenia w dalszym zapuszczaniu
Ja jak się zawzięłam to tak w tym trwam, mam nadzieję że na sylwka czy świeta się nie przelamie bo wtedy moje wlosy juz ulegna totalnemu zniszczeniu


ekstrawagancja, ja też się czaję na Nisim, ale podobno okropnie nafaszerowany chemikaliami i do tego nie mozna na wlosy farbowane, wiec tym bardziej nie dla mnie ;(
Jakimi chemikaliami? KTO to napisał?
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 18:14   #5002
socialite
Zakorzenienie
 
Avatar socialite
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk/Berlin
Wiadomości: 4 344
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Jakimi chemikaliami? KTO to napisał?
Gdzieś czytałam o tym, na pewno na tym forum i jeszcze na jakiejś stronie.
Dokladnie nie pamietam, ale ten produkt nie jest odżywczy dla włosow :P
socialite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 18:33   #5003
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez socialite Pokaż wiadomość
Gdzieś czytałam o tym, na pewno na tym forum i jeszcze na jakiejś stronie.
Dokladnie nie pamietam, ale ten produkt nie jest odżywczy dla włosow :P
potwierdzam. też mi się to obiło o uszy.
i to, że dla farbowanych niedobry to też.
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 18:43   #5004
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Nie chodzi o to, że nie dobry do farbowanych - tylko, że nie podziała , producent zaznacza, że muszą być naturalne, bo nie gwarantuje efektu -kilka cm odrostów powinno wystarczyć dla zdetrminowanych kupnem tego kosmetyku
__________________
Zapuszczam, nie farbuję i wzorowo pielęgnuję loki już od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 19:26   #5005
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez socialite Pokaż wiadomość
Gdzieś czytałam o tym, na pewno na tym forum i jeszcze na jakiejś stronie.
Dokladnie nie pamietam, ale ten produkt nie jest odżywczy dla włosow :P
no tak, tylko te kilka cm nie wygląda ładnie. a jak włosy nabiorą przyspieszenia, to nie za bardzo będzie się prezentować z włosami pół na pół
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 19:31   #5006
kasiaczek141
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 535
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Ja tak się nie znam ale myśle ze nie jest aż tak żleez tym nisimem przynajmniej tak włosów nie wysusza i tu ma u mnie plusa. No chyba ze sie mylę to niech mnie ktos poprawi jak coś Zastanawiam sie czy nisim może być lepszy od seboradinu...
kasiaczek141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 19:41   #5007
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

co do tego to raczej nie mam wątpliwości^ z przeczytanych opinii wynika, że Nisim jest sto razy lepszy..
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 19:52   #5008
ekstrawagancja
Wtajemniczenie
 
Avatar ekstrawagancja
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 447
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Jestem raczej w pełni zdecydowana już na ten Nisim ;D jak tylko troszke gotówki przybędzie to odrazu kupuje!
mam nadzieje ze efekty będą bardzo widoczne

ja już chce mieć dłuuuugie włosy!
__________________
włosy.
cel na 2012.

ekstrawagancja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 20:21   #5009
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 896
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Ty ekstrawagancja nie narzekaj widziałam twoją długość.
Krótkie to mam ja!!!
Też chcę długich!
Ja też bym chętnie nisimu użyła, ale chyba kupię go dopiero wtedy jak zacznę sama zarabiać
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 21:29   #5010
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

przestańcie nakręcać, bo i ja kupię! a wtedy to mnie chyba wydziedziczą xd
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.