Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-15, 22:31   #5011
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez socialite Pokaż wiadomość
Gdzieś czytałam o tym, na pewno na tym forum i jeszcze na jakiejś stronie.
Dokladnie nie pamietam, ale ten produkt nie jest odżywczy dla włosow :P
Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
potwierdzam. też mi się to obiło o uszy.
i to, że dla farbowanych niedobry to też.
Gdzieś, ktoś, kiedyś...

Dziewczyny bez urazy, ale nie bądźcie takie łatwowierne i nie powtarzajcie z taką lekkością informacji, które wam się "obiły o uszy", bo możecie przypadkiem przykleić łatkę produktowi, który tak naprawdę jest bardzo dobry.

Gdybyście czytały oba wątki o przyspieszaniu porostu to z pewnością nie ominęłaby was analiza składu NISIMU FAST oraz pochlebne opinie na jego temat Z resztą za przeproszeniem osoba nie mająca o tym zielonego pojęcia może na stronę NISIMU wejść i sprawdzić za pomocą googli informację o każdym, pojedynczym składniku tego szamponu i odżywki, bo tak się składa, że producent upublicznił je na stronie.

Co to są CHEMIKALIA? Czy komuś chodziło o "chemię"? To taki skrót myślowy?

Chemia jest wszędzie. Włos to też chemia. A jeśli chodzi o szkodliwe składniki chemiczne - nie wiem nic na temat ich zawartości w Nisimie FAST...

Jest detergent myjący, ale większość z was na pewno używa zwykłych szamponów. Jest silikon, ale sporo osób nie może bez nich żyć.

Pewne, nieszkodliwe dla większości składniki mogą podrażniać konkretne osoby. Bo każdy z nas na każdy składnik może zareagować inaczej. Jednak nie podoba mi się to sianie paniki zupełnie bez podstaw

Odnośnie farbowania - tak jak zauważyła Kosmarka - chodzi tu tylko o to, że na włosach farbowanych ten skład może nie zadziałać z takim efektem, jak na włosach naturalnych, o czym producent rzetelnie poinformował. Miło z jego strony.
Ja stosowałam na odrostach i podziałało. A tak na marginesie - farba do włosów to dopiero chemikalia
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 06:13   #5012
kasiaczek141
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 535
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Z pewnością zgadzam się z tulipanną

Ja mamę już pytałam czu mogę kupić nisim i zgodziła się ale oczywiście kupuję za swoje pieniądze kieszonkowe hehe:P
kasiaczek141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 09:01   #5013
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Gdzieś, ktoś, kiedyś...

nie powtarzajcie z taką lekkością informacji, które wam się "obiły o uszy", bo możecie przypadkiem przykleić łatkę produktowi, który tak naprawdę jest bardzo dobry.
popieram
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 15:41   #5014
socialite
Zakorzenienie
 
Avatar socialite
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk/Berlin
Wiadomości: 4 344
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Gdzieś, ktoś, kiedyś...

Dziewczyny bez urazy, ale nie bądźcie takie łatwowierne i nie powtarzajcie z taką lekkością informacji, które wam się "obiły o uszy", bo możecie przypadkiem przykleić łatkę produktowi, który tak naprawdę jest bardzo dobry.

Gdybyście czytały oba wątki o przyspieszaniu porostu to z pewnością nie ominęłaby was analiza składu NISIMU FAST oraz pochlebne opinie na jego temat Z resztą za przeproszeniem osoba nie mająca o tym zielonego pojęcia może na stronę NISIMU wejść i sprawdzić za pomocą googli informację o każdym, pojedynczym składniku tego szamponu i odżywki, bo tak się składa, że producent upublicznił je na stronie.

Co to są CHEMIKALIA? Czy komuś chodziło o "chemię"? To taki skrót myślowy?

Chemia jest wszędzie. Włos to też chemia. A jeśli chodzi o szkodliwe składniki chemiczne - nie wiem nic na temat ich zawartości w Nisimie FAST...

Jest detergent myjący, ale większość z was na pewno używa zwykłych szamponów. Jest silikon, ale sporo osób nie może bez nich żyć.

Pewne, nieszkodliwe dla większości składniki mogą podrażniać konkretne osoby. Bo każdy z nas na każdy składnik może zareagować inaczej. Jednak nie podoba mi się to sianie paniki zupełnie bez podstaw

Odnośnie farbowania - tak jak zauważyła Kosmarka - chodzi tu tylko o to, że na włosach farbowanych ten skład może nie zadziałać z takim efektem, jak na włosach naturalnych, o czym producent rzetelnie poinformował. Miło z jego strony.
Ja stosowałam na odrostach i podziałało. A tak na marginesie - farba do włosów to dopiero chemikalia
Dla Twojej wiadomosci - przeczytalam oba watki na ten temat, zapuszczam wlosy od 2006r wiec nie sadze o tym zebym jakiegos pojecia nie miala
I nie przecze że jest bardzo dobry, nie używalam-nie wiem, w kazdym razie nie mowilam ze jest ZLY. Zreszta, zastanowmy się-mało rzeczy naprawdę naturalnych, nigdy nie pomoże nam odnieść takiego efektu. Poza tym gdyby w innych produktach to wszystko co w Nisimie by bylo, nie nie musialybysmy wydawac po 90zł żeby w miesiąc tam uroslo 5cm, rownie dobrze moglybysmy wtedy jechac na samym WAXie I nikt tu nie sieje paniki. Bynajmniej nie ja.

Edytowane przez socialite
Czas edycji: 2008-12-16 o 15:43
socialite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 16:52   #5015
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez socialite Pokaż wiadomość
zapuszczam wlosy od 2006r wiec nie sadze o tym zebym jakiegos pojecia nie miala
A ja oddycham od 1987 Też mam o tym jakieś pojęcie, ale nie będę udawać medyka.

Cytat:
I nie przecze że jest bardzo dobry, nie używalam-nie wiem, w kazdym razie nie mowilam ze jest ZLY.
Owszem, pisałaś tylko, że nie jest odżywczy...Wszyscy wiemy, że to zaleta i cecha bardzo pozytywna przy kupowaniu drogich produktów do włosów

Cytat:
Zreszta, zastanowmy się-mało rzeczy naprawdę naturalnych, nigdy nie pomoże nam odnieść takiego efektu.
To zależy co masz na myśli pisząc NATURALNE. Nie łudźmy się, dzisiaj nawet ziemniaki nie są naturalne. Tak na dobrą sprawę przyczepić w ten sposób można się do KAŻDEGO kosmetyku(tylko po co?).
To co, powrót do epoki kamienia łupanego...?

Cytat:
Poza tym gdyby w innych produktach to wszystko co w Nisimie by bylo, nie nie musialybysmy wydawac po 90zł żeby w miesiąc tam uroslo 5cm, rownie dobrze moglybysmy wtedy jechac na samym WAXie I nikt tu nie sieje paniki. Bynajmniej nie ja.

Właśnie dlatego, że ta receptura jest zastrzeżona tylko dla produktów firmy NISIM nie znajdziesz jej w innych kosmetykach. Także dlatego możesz wydać 90zł. Ale przecież nikt Cię do tego nie zmusza

Aluzji do WAXa (nieczytelnej, więc nie wiem, czy to właściwie aluzja) nie rozumiem.

Nikomu po NISIMIE FAST włosy nie urosną 5cm. Producent tego nie obiecuje. Obiecuje natomiast do 45% przyspieszenia wzrostu włosa. Jak na mój gust to dużo. Jeśli nie satysfakcjonuje Cię taki przyrost, jest wiele innych środków, w które możesz zainwestować.
Niestety tutaj najwięcej do powiedzenia mają geny i zdrowie. Ja mam miesięcznie przyrost ok. 3cm, stąd dodatkowe 45% po NISIMIE pozwoliło mi cieszyć się tak dużym rezultatem.

Obecnie zamówiłam małą buteleczkę 60ml ziołowo-alkoholowego przyspieszacza firmy Nisim. A co tam - będę testować. W przeciwieństwie do FAST nie ma silikonów i nie jest to zestaw do mycia, a wcierka, którą należy stosować 2x dziennie.

PS. Jak dla mnie to koniec tematu. Jeśli chcesz coś od siebie dodać - napisz do mnie na PW. Sądzę, że warto oszczędzić tego OT czytelniczkom forum.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 17:02   #5016
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Obecnie zamówiłam małą buteleczkę 60ml ziołowo-alkoholowego przyspieszacza firmy Nisim. A co tam - będę testować. W przeciwieństwie do FAST nie ma silikonów i nie jest to zestaw do mycia, a wcierka, którą należy stosować 2x dziennie.
możesz wkleić link do tego przyspieszacza? Ja używałam zestaw Nisim i byłam zadowolona . Byłabym więc zainteresowana tą wcierką
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 17:53   #5017
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
możesz wkleić link do tego przyspieszacza? Ja używałam zestaw Nisim i byłam zadowolona . Byłabym więc zainteresowana tą wcierką
Truskawkowa wyczaiła te trzy:
http://www.nisim.pl/index.php?cPath=21_35

Niestety drogie, ale objętość adekwatna do ceny. Sądzę, że miałabym problem ze zużyciem tego w pół roku. Na razie zamówiłam to 60ml maleństwo w ramach testów licząc, że wystarczy na miesiąc. Po miesiącu powinnam być w stanie zamówić jeden z tych dużych, chyba żelowy, ale jeszcze to przemyślę (i sprawdzę).
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-16, 17:54   #5018
kasiaczek141
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 535
Wink Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez socialite Pokaż wiadomość
Dla Twojej wiadomosci - przeczytalam oba watki na ten temat, zapuszczam wlosy od 2006r wiec nie sadze o tym zebym jakiegos pojecia nie miala
I nie przecze że jest bardzo dobry, nie używalam-nie wiem, w kazdym razie nie mowilam ze jest ZLY. Zreszta, zastanowmy się-mało rzeczy naprawdę naturalnych, nigdy nie pomoże nam odnieść takiego efektu. Poza tym gdyby w innych produktach to wszystko co w Nisimie by bylo, nie nie musialybysmy wydawac po 90zł żeby w miesiąc tam uroslo 5cm, rownie dobrze moglybysmy wtedy jechac na samym WAXie I nikt tu nie sieje paniki. Bynajmniej nie ja.
Od 2006? to jak długie masz włoski?
kasiaczek141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 18:01   #5019
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Truskawkowa wyczaiła te trzy:
http://www.nisim.pl/index.php?cPath=21_35

Niestety drogie, ale objętość adekwatna do ceny. Sądzę, że miałabym problem ze zużyciem tego w pół roku. Na razie zamówiłam to 60ml maleństwo w ramach testów licząc, że wystarczy na miesiąc. Po miesiącu powinnam być w stanie zamówić jeden z tych dużych, chyba żelowy, ale jeszcze to przemyślę (i sprawdzę).
no to czekam na twoje spostrzeżenia
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 18:15   #5020
kasiaczek141
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 535
Wink Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
no to czekam na twoje spostrzeżenia
Ja również
kasiaczek141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 18:31   #5021
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Na razie zamówiłam to 60ml maleństwo w ramach testów licząc, że wystarczy na miesiąc.
Też będę czekała na relacje - tylko mnie te wcieranie dwa razy dziennie nie cieszy, ale pożyjemy zobaczymy.
POWODZENIA
__________________
Zapuszczam, nie farbuję i wzorowo pielęgnuję loki już od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-16, 19:18   #5022
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez kosmarka Pokaż wiadomość
Też będę czekała na relacje - tylko mnie te wcieranie dwa razy dziennie nie cieszy, ale pożyjemy zobaczymy.
POWODZENIA
Mnie znacznie bardziej urządza wcieranie niż mycie i odżywkowanie codziennie. Przy obecnej pielęgnacji i myciu nawet co 3-4 dni nie byłabym w stanie stosować zestawu FAST.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 20:00   #5023
socialite
Zakorzenienie
 
Avatar socialite
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk/Berlin
Wiadomości: 4 344
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez kasiaczek141 Pokaż wiadomość
Od 2006? to jak długie masz włoski?
Mam tak z ok 15/20cm przed tylkiem ;P wiec jeszcze z 10cm i mam wymarzoną dlugość ale tych wlosow pod spodem, u gory czeka je jeszcze dluga droga zapuszczania, bo mam bardzo pocieniowane

Edytowane przez socialite
Czas edycji: 2008-12-16 o 20:01
socialite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 21:03   #5024
efusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 18
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Witam! Moim celem jest zageszczenie, zapuszczenie i odzywienie wlosow. Moj naturalny kolor to ciemny braz, ale od wielu lat robie balejaz, bardzo jasne pasemka, wiecej mam blondu niz ciemnych. Przez co powypadalo mi duzo wlosow, bo kiedys mialam bardzo geste, a teraz mala kitke.Mam wlosy tluste u nasady a bardzo suche na calej jej dlugosci, zniszczone rozjasniaczami, prostownica i suszarka. Nie moge ich zapuscic, strasznie wolno rosna, i ciagle podcinam koncowki. Dziewczyny doradzcie !!!!!!!!!Od dzis biore sie za moje wlosy, odstawiam suszarke i prostownice. Niestety nie przestane z balejazem bo nie wyobrazam siebie w ciemnych wlosach.......Od wewnatrz:kupilam tabletki centrum i silica, zamierzam jesc codziennie duzo warzyw , owocow.
Kupilam dzis ampulki i mgielke wzmacniajaca -radical, zamowilam WAX-pewnie mi dojdzie za ok 2tyg. Nie moge sie sdecydowac nad szamponem NISIM ktory wybrac, nie wiem czy lepiej kupic szampon+ odzywke do tlustych , czy szampon +odzywka FAST??????????? . Czytalam gdzies ze nisim do tlustych wysusza , a moze wybrac cos innego? Bardzo duzo pracuje, wiec nie mam czasu nad mieszaniem domowego sposobu papek i nakladaniu na wlosy, jedynie co kupilam to olejek rycynowy i zamierzam nim smarowac wlosy na calej ich dlugosci.
Czego jeszcze powinnam uzywac? I prosze pomozcie mi z ta seria NISIM co wybrac dla siebie, bo bym chciala na dniach zamowic???
efusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 06:14   #5025
kasiaczek141
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 535
Cytat:
Napisane przez socialite Pokaż wiadomość
Mam tak z ok 15/20cm przed tylkiem ;P wiec jeszcze z 10cm i mam wymarzoną dlugość ale tych wlosow pod spodem, u gory czeka je jeszcze dluga droga zapuszczania, bo mam bardzo pocieniowane
Gratuluje wytrwałości marzy mi się taka długość. Ja też mam pocieniowane te styłu są tak gdzieś dopołowy pleców a te z przodu lekko za ramiona.

Cytat:
Napisane przez efusia Pokaż wiadomość
Witam! Moim celem jest zageszczenie, zapuszczenie i odzywienie wlosow. Moj naturalny kolor to ciemny braz, ale od wielu lat robie balejaz, bardzo jasne pasemka, wiecej mam blondu niz ciemnych. Przez co powypadalo mi duzo wlosow, bo kiedys mialam bardzo geste, a teraz mala kitke.Mam wlosy tluste u nasady a bardzo suche na calej jej dlugosci, zniszczone rozjasniaczami, prostownica i suszarka. Nie moge ich zapuscic, strasznie wolno rosna, i ciagle podcinam koncowki. Dziewczyny doradzcie !!!!!!!!!Od dzis biore sie za moje wlosy, odstawiam suszarke i prostownice. Niestety nie przestane z balejazem bo nie wyobrazam siebie w ciemnych wlosach.......Od wewnatrz:kupilam tabletki centrum i silica, zamierzam jesc codziennie duzo warzyw , owocow.
Kupilam dzis ampulki i mgielke wzmacniajaca -radical, zamowilam WAX-pewnie mi dojdzie za ok 2tyg. Nie moge sie sdecydowac nad szamponem NISIM ktory wybrac, nie wiem czy lepiej kupic szampon+ odzywke do tlustych , czy szampon +odzywka FAST??????????? . Czytalam gdzies ze nisim do tlustych wysusza , a moze wybrac cos innego? Bardzo duzo pracuje, wiec nie mam czasu nad mieszaniem domowego sposobu papek i nakladaniu na wlosy, jedynie co kupilam to olejek rycynowy i zamierzam nim smarowac wlosy na calej ich dlugosci.
Czego jeszcze powinnam uzywac? I prosze pomozcie mi z ta seria NISIM co wybrac dla siebie, bo bym chciala na dniach zamowic???
Ja juz wczoraj zamówiłam nisim fast zestaw. Myślę ze ten lepiej pomoże na porost a to co wymieniłaś olejek rycynowy wax to także przyśpiesza porost włosów a także nawilża

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2008-12-17 o 08:50 Powód: Post pod postem, proszę korzystać z funkcji edycji i multicytowania!
kasiaczek141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 10:23   #5026
FilifionkaB
Rozeznanie
 
Avatar FilifionkaB
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 648
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Ja mam pytanie do Jolie
Chodzi o jej miksture przspieszająco, co najlepiej na baze? Seboradin, woda brzozowa, woda pokrzywowa? a moze zmieszać wszystkie trzy żeby uzyskać 100 ml i wtedy dodawać ekstrakty?

A drugie pytanie, bo ja kiepski chemik jestem ile w ml dodać ekstraktów na 100 ml płynu bazowe?

Z góry dziękuje za odpowiedź.
FilifionkaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 12:13   #5027
anita.m17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 33
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cześć

Próbowałam chyba wszystkiego na czym pisze przyśpiesza porost włosów. Od WAXA poprzez inne specyfiki. Nawet skrzypu nazbierałam i robiłam płukanki, okłady itp... Włosy po moich domowych farbowaniach jak wypadały tak wypadały
Wreszcie moja mama wystraszona wyglądem podłogi w łazience po każdym czesaniu (włosy mam prawie do pasa) poszła do apteki. Kupiła Skrzypowite (kończę już chyba z 3 opakowanie jak nie więcej). Do tego już sama dokupiłam Joannę do włosów wypadających i zniszczonych razem z odżywką. Włosy przestały wypadać w takich ilościach jak kiedyś i co się niemiłosiernie zdziwiłam zaczęły rosnąć. Przy głowie mam pełno takich malutkich włosków wygląda to dość dziwnie (jak u niemowlaka) ale co tam
suszarkę dalej używam ale prostownicy już nie, tylko przy większym wyjściu

Na mnie drogie szampony nie działają (konto w banku będzie szczęśliwe), a zadziałała Joanna za 5 zł

Także dziewczyny to chyba tak jak w życiu, wszystkiego trzeba spróbować
anita.m17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 12:18   #5028
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez anita.m17 Pokaż wiadomość
Cześć

Próbowałam chyba wszystkiego na czym pisze przyśpiesza porost włosów. Od WAXA poprzez inne specyfiki. Nawet skrzypu nazbierałam i robiłam płukanki, okłady itp... Włosy po moich domowych farbowaniach jak wypadały tak wypadały
Wreszcie moja mama wystraszona wyglądem podłogi w łazience po każdym czesaniu (włosy mam prawie do pasa) poszła do apteki. Kupiła Skrzypowite (kończę już chyba z 3 opakowanie jak nie więcej). Do tego już sama dokupiłam Joannę do włosów wypadających i zniszczonych razem z odżywką. Włosy przestały wypadać w takich ilościach jak kiedyś i co się niemiłosiernie zdziwiłam zaczęły rosnąć. Przy głowie mam pełno takich malutkich włosków wygląda to dość dziwnie (jak u niemowlaka) ale co tam
suszarkę dalej używam ale prostownicy już nie, tylko przy większym wyjściu

Na mnie drogie szampony nie działają (konto w banku będzie szczęśliwe), a zadziałała Joanna za 5 zł

Także dziewczyny to chyba tak jak w życiu, wszystkiego trzeba spróbować
zgadzam się
ale pierwszy raz słyszę o właściwościach przyspieszających Joanny
ja dzisiaj miałam występ i wyprostowałam włosy i byłam baardzo mile zdziwiona, w jakim tempie włoski mi urosły. wydaje mi się, że od mojej ostatniej wizyty u fryzjera coś ponad miesiąc temu przybyło im z 5 cm xd
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 12:58   #5029
anita.m17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 33
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
zgadzam się
ale pierwszy raz słyszę o właściwościach przyspieszających Joanny
ja dzisiaj miałam występ i wyprostowałam włosy i byłam baardzo mile zdziwiona, w jakim tempie włoski mi urosły. wydaje mi się, że od mojej ostatniej wizyty u fryzjera coś ponad miesiąc temu przybyło im z 5 cm xd


Ja też byłam zdziwiona, ale co się będę odzywać jak rosną Wydaje mi się że ona zachamowała wypadanie i pobudza odrastanie. Ogólnie włosy bardzo szybko mi rosną ale nareszcie widzę że są tam gdzie powinny być
anita.m17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 15:27   #5030
Hlaskoida przy czystej
Rozeznanie
 
Avatar Hlaskoida przy czystej
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 530
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez anita.m17 Pokaż wiadomość
Ja też byłam zdziwiona, ale co się będę odzywać jak rosną Wydaje mi się że ona zachamowała wypadanie i pobudza odrastanie. Ogólnie włosy bardzo szybko mi rosną ale nareszcie widzę że są tam gdzie powinny być
Joanna Rzepa? Ta a empułkach?
__________________


świat dzieli się na dwie połowy, w jednej z nich jest nie do życia, w drugiej nie do wytrzymania.
"Piękni dwudziestoletni"

Fat burning:
start:51,5 kg
brzuch:70 cm.
cel: brzuch 60 cm.
waga?może pozostać

Hlaskoida przy czystej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 15:47   #5031
BlackxSheep
Przyczajenie
 
Avatar BlackxSheep
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: deathcar
Wiadomości: 16
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Ja kiedyś stosowałam jedynie pokrzywe i szampon Seboradin. Porzywe parzyłam tak jak normalną herbate i zamiast ją pić... to wcierałam w skórę głowy równocześnie masując skórę... i tak pare razy polewałam włosy tą pokrzywą nad miską, aż mi sie znudziło, następnie myłam włosy Seboradinem. ; ) nie pamiętam dokładnie jaki to był, bodajże do przetłuszczających, może nie pachnie zbyt zachęcająco, ale warto... Po takiej kuracji włosy stały się ciemniejsze ( liczyłam na to : P najprawdopodobiej to działanie pokrzywy ), zdrowsze i naprawde szybciej rosły ! zdziwiłam się... Nie spodziewałam sie, że cokolwiek spowoduje, że moje kręcioły zaczną rosnąć... praktycznie wcale nie rosły, a po tym wszystkim zaczeły... i było ich więcej, bo zaczeły też rosnąć nowe włosy. mam ambicje ponownie zacząć stosować ten duet. POZDRAWIAM. ;*
__________________
I lock myself in my room with the radio on turned up so loud, that no one hears my screaming.
BlackxSheep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 16:09   #5032
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

co do tej Joanny to ja sie nawet nie dziwie. wlasnie Joanna i Ziaja bodajze jeszcze- maja calkiem dobre opinie. tanie kosmetyki, wcale nie tak nafaszerowane chemia. bardzo dobre jednym slowem. czasem tez sobie zadaje pytanie: "po co ja tak cuduje? "
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 16:22   #5033
anita.m17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 33
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Hlaskoida przy czystej Pokaż wiadomość
Joanna Rzepa? Ta a empułkach?


Nie, nie ta z apteczki babuni ale tą w ampułkach też mam już upatrzoną ale to po wypłacie aż ni sie wierzyć nie chce że taka taniocha coś działa
anita.m17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 17:03   #5034
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Ponieważ dyskusja w bieżącym wątku przekroczyła 5000 postów, wątek musi zostać zamknięty.

Wszystkich natomiast zapraszam do nowego wątku pod linkiem

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=297789
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.