Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-01, 22:18   #2281
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
http://www.temptalia.com/mac-posh-pa...-for-fall-2011

Czy wy widzicie to co ja? Mattene! MATTENE wracają Wprawdzie LE ale zawsze coś. Mój ulubiony nieodżałowany finish szminek... właśnie od mattene z CoC zaczęłam mój szminkowy romans z MACem

Na Temptalii poza tym info o jeszcze paru kolekcjach zaplanowanych na jesień.
juhuuuuuuuuuuuu
i paint poty!
to teraz kciuki żeby weszły do nas
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 22:36   #2282
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
http://www.temptalia.com/mac-posh-pa...-for-fall-2011

Czy wy widzicie to co ja? Mattene! MATTENE wracają Wprawdzie LE ale zawsze coś. Mój ulubiony nieodżałowany finish szminek... właśnie od mattene z CoC zaczęłam mój szminkowy romans z MACem

Na Temptalii poza tym info o jeszcze paru kolekcjach zaplanowanych na jesień.
ja pierwsze na co spojrzałam, to Paint Poty zwłaszcza rzucił mi się w oko fioletowy pozostałe niech sobie będą brzydkie, bo przynajmniej nie będą kusić

Pati, a te matene to co to to? normalne matowe pomady? chyba nigdy nie miałam przyjemności

http://www.temptalia.com/mac-mac-me-...tion-fall-2011
226 wraca
__________________

mój blog

www.beautyness.pl




Edytowane przez martiryb
Czas edycji: 2011-07-01 o 22:40
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 23:15   #2283
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to moze i na mnie będzie wygladał jako tako oczywiście minimalna ilosc nakładasz na poliki, prawda?
tak, dotykam raz delikatnie pędzelkiem różu i rozcieram, rozcieram, rozcieram... Fajnie wygląda, bo nie ma pudrowej warstwy tylko kolor na twarzy i to taki bardzo naturalny. A jak oczy mi podkreśla taki róż
Ja jestem bardzo zadowolona
(teraz niestety nie mam aparatu, bo bym spróbowała jakieś fotki porobić, ale nie wiem, czy udało by mi się uchwycić takie delikatny efekt na skórze)

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:57 ----------

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
http://www.temptalia.com/mac-posh-pa...-for-fall-2011

Czy wy widzicie to co ja? Mattene! MATTENE wracają Wprawdzie LE ale zawsze coś. Mój ulubiony nieodżałowany finish szminek... właśnie od mattene z CoC zaczęłam mój szminkowy romans z MACem

Na Temptalii poza tym info o jeszcze paru kolekcjach zaplanowanych na jesień.
o super, wreszcie jesienne zapowiedzi
do wrześniowych kolekcji mam jakiś szczególny sentyment - może dlatego, że zaczynałam od CoC w ogóle swoją przygode z MAC
Ale Mattene wtedy nie kupiłam - warto zapolować? Ja ostatnio się bardziej szminkowo wkręciłam, to pewnie będę ich wypatrywać.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 01:08   #2284
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Vanth, białego nei am to fakt, ale w ostatniej kolekcji były teraz kremowe cienie, był biały i Dziewczyny mówiły, ze nawet sie andawał jako baza.
Te Big Bounce? ale ona raczej tylko sugestie koloru dają, niż sam kolor - a przynajmniej te jasne, które macałam..

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Nie macałam (jutro jadę macać ) ale upolowałam cienie Rare Find, Unsurpassable, Mineral Mode i Golden Gaze i MSFa Pearl. Na sucho próbowałam cienie i o dziwo nawet nieźle widać kolor co w większości mineralnych MACa się nie zdarzało. Cienie kolorystycznie niby podobne do tych w stałej ale inne
Rare Find i Mineral Mode mam na liście upragnionych byłabym więc niezmiernie wdzięczna za coś więcej na ich temat. I oby się w Krakowie dłużej uchowały, bo muszę na nie uskładać...
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 10:17   #2285
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Pati, a te matene to co to to? normalne matowe pomady? chyba nigdy nie miałam przyjemności
Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
o super, wreszcie jesienne zapowiedzi
do wrześniowych kolekcji mam jakiś szczególny sentyment - może dlatego, że zaczynałam od CoC w ogóle swoją przygode z MAC
Ale Mattene wtedy nie kupiłam - warto zapolować? Ja ostatnio się bardziej szminkowo wkręciłam, to pewnie będę ich wypatrywać.
Ja też zaczynałam od CoC i pamiętam że prawie pół kolekcji wykupiłam Do dziś nie było kolekcji w MACu która mi tak podpasowała jak CoC.

Mattene miały finish opisywany jako 'półmat'... one były i w CoC i też regularnej - z regularnej część z nich była bardziej matowa a część taka półmatowa, taka matowa ale nie do końca matowa. Pamiętam że w CoC miały fantastyczne mocne, ciemne, soczyste kolory i rewelacyjnie sie trzymały na ustach.

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Rare Find i Mineral Mode mam na liście upragnionych byłabym więc niezmiernie wdzięczna za coś więcej na ich temat. I oby się w Krakowie dłużej uchowały, bo muszę na nie uskładać...
Rare Find - taki brudny ciemny burgund, będzie świetnie wyglądał na jakiejś brązowej/burgundowej bazie ale sam też świetnie oddaje kolor.

Mineral Mode - nieplanowany ale o wiele lepiej wygląda na żywo niż na swatchach... takie delikatny blady róż/baaardzo jasna lawenda, bardzo uniwersalny. Dziwny kolor bo taki nie to ciepły ni to chłodny (aczkolwiek na moim oku bardziej chłodny)

Oba świetnie się nakładają, są łatwe w obsłudze (w przeciwieństwie do Unsurpassable do którego trzeba mieć bardzo zwarty pędzel bo złote drobinki sypią się straszliwe) i też są dość uniwersalne.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 12:28   #2286
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ja pierwsze na co spojrzałam, to Paint Poty zwłaszcza rzucił mi się w oko fioletowy pozostałe niech sobie będą brzydkie, bo przynajmniej nie będą kusić
A jak obejrzec jakieś zdjęcia na temptalii? Trzeba się zalogowc, żeby miec dostęp czy co?
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 12:31   #2287
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
tak, dotykam raz delikatnie pędzelkiem różu i rozcieram, rozcieram, rozcieram... Fajnie wygląda, bo nie ma pudrowej warstwy tylko kolor na twarzy i to taki bardzo naturalny. A jak oczy mi podkreśla taki róż
Ja jestem bardzo zadowolona
(teraz niestety nie mam aparatu, bo bym spróbowała jakieś fotki porobić, ale nie wiem, czy udało by mi się uchwycić takie delikatny efekt na skórze)
W takim razie czekam z wielka niecierpliwośćia na Azaleę, bo coraz bardziejjestem go ciekawa na żywo Ale najbardziej chyba ciekawa efektu na oku
Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Te Big Bounce? ale ona raczej tylko sugestie koloru dają, niż sam kolor - a przynajmniej te jasne, które macałam..
Tak, dokładnie Owszem ponoć półtransparentny jest, ale Dziewczyny pisały, ze jako baza daję radę. Ja jednak bym się przychyliła do białego Chromaline'a z PRO
Jesienią mają być nowe Paint Poty, ale nie widzę w spisie żadnego białego.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-02, 12:49   #2288
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
A jak obejrzec jakieś zdjęcia na temptalii? Trzeba się zalogowc, żeby miec dostęp czy co?
zdjęć jeszcze nie ma
ale nie potrzebujesz i tak do ich oglądania żadnych specjalnych uprawnień.
a my tu często o kolorach gadamy już na podstawi samego opisu

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
W takim razie czekam z wielka niecierpliwośćia na Azaleę, bo coraz bardziejjestem go ciekawa na żywo Ale najbardziej chyba ciekawa efektu na oku
makijaż a la Pani Zemsta
też jestem ciekawa co wyczarujesz, bo bardzo mi się podobają Twoje makijaże - inspirujące są
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 14:49   #2289
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
makijaż a la Pani Zemsta
też jestem ciekawa co wyczarujesz, bo bardzo mi się podobają Twoje makijaże - inspirujące są
O! to bym bardziej jestem ciekawa efektu Ale kocham takie mocne kolory, poza tym w rózowych cieniach jest mi dobrze, wiec mama nadzieje,ze wściekła fuksja na oczach też wyjdzie dobrze Już się zastanawiam z czym by wyglądała fajnie. Ale myślę, ze sama na powiekę będzie najlepsza, takie kolory nie lubią konkurencji Ewentualnie można ją stopniowo rozjasniać jakimś delikatniejszym różem od załamania w zwyż, można tez z białym cieniem nałozonym na 1/3 wewn. powieki
I dziękuję za komplement Miło czytac, ze moje "wypociny oczne" inspirują [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------



[/COLOR]Dziewczyny, która by mi kupiła na truskawie pewien cień?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 16:14   #2290
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

dziewczyny, macie pomysł jak wykorzystać w mocnych, kolorowych makijażach cień vex? bo dostałam z wymianki i poza nudziakami nic ciekawego z nim nie mogę wymyśleć ;/ aż wyleciał na wymiankę, a szkoda, bo jako duochrome wydaje mi się, że am potencjał.
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 16:56   #2291
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Potwierdzam, że w KRK jest wszystko z kolekcji, jednak na żywo nic nie przypadło mi do gustu. Największym rozczarowaniem dla mnie okazał się Rose Quartz - przy mojej karnacji pozostawił na skórze tylko połysk .....koloru żadnego Przygarnęłam tylko wkład Sumptuous Olive i paint pota Bare Study.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-02, 18:52   #2292
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Potwierdzam, że w KRK jest wszystko z kolekcji, jednak na żywo nic nie przypadło mi do gustu. Największym rozczarowaniem dla mnie okazał się Rose Quartz - przy mojej karnacji pozostawił na skórze tylko połysk .....koloru żadnego Przygarnęłam tylko wkład Sumptuous Olive i paint pota Bare Study.
No ostatnio jakies te kolekcje takie mało ciekawe, ja tylko pędzelek 234 zagarnęłam z ciekawości, a tak to tez ze stałej tylko
Za to patrząc na liste na temptalii do tych 2 kolekcji wrzesniowo-październikowych to kurde, już trzeba zbierać kasę, bo i szminki Mattene i nowe PP i cienie i 2 quady, o matko jest tego trochę
A ciekawam tej kolekcji z sierpnia, co to startuje kilka podwójnych cieni - niby kolorki takie wtórne, ale na zywo moze sie okazać, ze będe chciała coś przygarnąc
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 18:59   #2293
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczyny, powiedzcie mi ile w Polsce kosztuje refill do palety ( cień)?? Bo zastanawiam sie czy bardziej opłaca mi sie jechać do najbliższego MAC'a czy zakupić w Stanach.
__________________
Paradise
Every time she closed her eyes
nez123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 19:11   #2294
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nez123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzcie mi ile w Polsce kosztuje refill do palety ( cień)?? Bo zastanawiam sie czy bardziej opłaca mi sie jechać do najbliższego MAC'a czy zakupić w Stanach.
49zł, czyli zakupy w Stanach się opłacają btw, jeśli robiłabyś takie zamówienie w Stanach, ja bym się chętnie dołączyła
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 19:12   #2295
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nez123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzcie mi ile w Polsce kosztuje refill do palety ( cień)?? Bo zastanawiam sie czy bardziej opłaca mi sie jechać do najbliższego MAC'a czy zakupić w Stanach.
Polecam poczytać post nr 1
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 19:21   #2296
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Przygarnęłam z kolekcji cień Golden Gaze () i MSFa Pearl, urzekająco wyglądają te pudry <3 Do tego mniejszą wersję Oil Control Lotion i teraz proszę o poradę - jak, kiedy i w jakich warunkach tego używać, żeby działało, jeśli w ogóle działa?
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 19:32   #2297
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

hej dziewczyny - czy któras z Was posiada te pigmenty? http://www.maccosmetics.co.uk/produc...ent/index.tmpl
mam straszny problem ze zlotym, bo zamiast byc sypki to jest caly w grudkach i strasznie ciezko go nalozyc - czy ktos mial podobne doswiadczenia, bo nie wiem czy reklamowac?
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 19:33   #2298
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Przygarnęłam z kolekcji cień Golden Gaze () i MSFa Pearl, urzekająco wyglądają te pudry <3 Do tego mniejszą wersję Oil Control Lotion i teraz proszę o poradę - jak, kiedy i w jakich warunkach tego używać, żeby działało, jeśli w ogóle działa?
Działa, działa... u mnie w cieplejsze dni jako krem pod makijaż, a dziewczyny z krakowskiego MAC-a polecają go , zamiennie z bazą P+P pod MSF-y.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 19:35   #2299
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

ja tych pigmentów nie mam, ale pigmenty mają to do siebie, że są grudkowe i trzeba je "rozgnieść" i rozetrzeć, próbowałaś nakładać je mokrym pędzlem?
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-02, 19:37   #2300
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Działa, działa... u mnie w cieplejsze dni jako krem pod makijaż, a dziewczyny z krakowskiego MAC-a polecają go , zamiennie z bazą P+P pod MSF-y.
Tak właśnie myślałam, żeby go używać zamiast kremu Okej, będziemy próbować.
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 19:43   #2301
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
ja tych pigmentów nie mam, ale pigmenty mają to do siebie, że są grudkowe i trzeba je "rozgnieść" i rozetrzeć, próbowałaś nakładać je mokrym pędzlem?
to, ze grudkowe sa, to wiem z doswiadczenia z poprzednimi pigmaczami, ale to takie male grudki, a te w zlotym pigu to GRUDY olbrzymiaste.

z tego wszystkiego foto zrobilam, bo jestem nieszczesliwa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02516.jpg (200,8 KB, 77 załadowań)
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 19:46   #2302
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Lemirka i Myszołapka - miło było poznać Kasia i Maja - miło było znowu się zobaczyć

Z Semi-Precius przygarnełam jeszcze MSFy Crystal Pink i Rose Quartz i cień Hint of Sapphire i jak na kolekcję z rzeczami których teoretycznie nie lubię czyli minerałami to zakupy "malutkie"

Dillingerine - ja go używam zamiast bazy pod podkład.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie

Edytowane przez BrandNewName
Czas edycji: 2011-07-02 o 20:22
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 19:48   #2303
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
to, ze grudkowe sa, to wiem z doswiadczenia z poprzednimi pigmaczami, ale to takie male grudki, a te w zlotym pigu to GRUDY olbrzymiaste.

z tego wszystkiego foto zrobilam, bo jestem nieszczesliwa
o kurde, faktycznie olbrzymy próbowałaś je trochę pomieszać? w sumie bym je chyba reklamowała, bo z takimi się nie spotkałam, ale może dziewczyny takie widzialy ;p
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 20:00   #2304
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
o kurde, faktycznie olbrzymy próbowałaś je trochę pomieszać? w sumie bym je chyba reklamowała, bo z takimi się nie spotkałam, ale może dziewczyny takie widzialy ;p
no wlasnie pomyslalam, ze gdzie jak nie tu zapytac.

pewnie, probowalam mieszac malym pedzelkiem, wykalaczka () ale to sie tylko mocniej posklejalo i pokleilo do pedzla/wykalaczki, ogolnie takie strasznie klejace - jak pasta, fuj
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 20:45   #2305
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

A jak to jest z paletami 15-tkami w USA? Czy wie ktoś czy można je sobie skompletowac w każdym sklepie i wtedy paleta jest prawie gratis?
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 21:08   #2306
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość

z tego wszystkiego foto zrobilam, bo jestem nieszczesliwa
O boshe Chroliś a co to za paskudztwo złote w słoiku? skądżeś Ty wystrzasnęła takie meteoryty w słoiku?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 21:09   #2307
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

na stronie maca usa jest cena gotowej palety z 15 cieniami - jest to 15x11$ plus 14$ paleta, żadnej obniżki
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 21:13   #2308
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O boshe Chroliś a co to za paskudztwo złote w słoiku? skądżeś Ty wystrzasnęła takie meteoryty w słoiku?
z MACowej strony

reklamowac znaczy?
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 21:14   #2309
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
to, ze grudkowe sa, to wiem z doswiadczenia z poprzednimi pigmaczami, ale to takie male grudki, a te w zlotym pigu to GRUDY olbrzymiaste.

z tego wszystkiego foto zrobilam, bo jestem nieszczesliwa
A cóż to za zlepione bobki? Ja bym chyba zareklamowała... Póki jeszcze są dostępne...
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 21:28   #2310
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
z MACowej strony

reklamowac znaczy?
Jak najbardziej! Niech sobie tam w MACu pooglądają tę "osobliwość", jaką Ci sprzedano
Ty to masz jakieś "szczęscie" do takich efemeryd
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.