Wesele w Lesznie i okolicach - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-22, 08:44   #3811
Madrala86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 86
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

dziewczyny jestem po pierwszych przymiarkach sukien ;-) wybrałam się na głogowską do Poznania, tam jest salon jeden obok drugiego. nastawiałam się na to, że tylko tam będę sobie przymierzać kroje bo spodziewałam się cen kosmicznych, Wydawało mi się, że poniżej 4tys to się tam nie kupi. Ale byłam w błędzie!! odwiedzając tyle salonów myślę, że każda znalazłaby coś dla siebie. Nie prawdą jest, że trzeba się umawiać na przymiarki. Wiadomo , że można , żeby uniknąć czekania, ale ja się z odmową nie spotkałam. No więc upatrzyłam dwie. Jedna za 1600zł a druga za 1800zl. byłam w szoku, że taka cena. Oczywiście byłam w jednym salonie gdzie suknia kosztowała 6tys ale to są wyjątki. Średnia to od 2 do 3 ale świetne są też za niecałe 2.
Wydawało mi się, że mam dużo czasu bo ślub dopiero we wrześniu ale w jednym salonie powiedzieli mi , że na niektóre koronki sprowadzane do tego salonu czeka się nawet do 5m-cy.
Co do tego salonu w którym ja wybrałam swoje cudo - salon dominika. Starsza pani która tam pracuje naprawde pracuje tam z powołania... w żadnym salonie nie spotkałam się z takim podejściem do klienta. upatrzyłam sobie jedna suknie a ona chciała koniecznie zebym przymierzyla ta ktora ona uwaza najbardziej odpowiednia dla mojej figury, niby nie bylam przekonana ale jak założyłam... BOMBA! strzał w 10! idealnie podkreślała moje auty a kryła niedoskonałości ;p drobne elementy wymieniłam na inne bardziej delikatne i zakochałam się mam dość duży biust a ta suknienka optycznie mi go zmniejsza, w ogóle jak bywacie w PO to polecam iść na konsultację. Wiecie co mi się podobało najbardziej ? to, że to ona wiedziała w czym mi dobrze a w czym niebardzo i dobrała taką w której naprawdę dobrze się czuję. Irytują mnie pytania w salonach typu "jaką Pani chce" skąd ja mam wiedzieć skoro nigdy nie nosiłam sukni ślubnej i w jakiej mi będzie dobrze. Po zakupie babeczka udziela lekcje stylu, jak chodzic w takiej sukni siadać itp. zarabiscie dobraly mi bolerko i welon,
Ale ulga , że to już mam z głowy i nie chce szukać innej
Madrala86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 09:47   #3812
Sylwunia_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 39
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Madrala86 Pokaż wiadomość
dziewczyny jestem po pierwszych przymiarkach sukien ;-) wybrałam się na głogowską do Poznania, tam jest salon jeden obok drugiego. nastawiałam się na to, że tylko tam będę sobie przymierzać kroje bo spodziewałam się cen kosmicznych, Wydawało mi się, że poniżej 4tys to się tam nie kupi. Ale byłam w błędzie!! odwiedzając tyle salonów myślę, że każda znalazłaby coś dla siebie. Nie prawdą jest, że trzeba się umawiać na przymiarki. Wiadomo , że można , żeby uniknąć czekania, ale ja się z odmową nie spotkałam. No więc upatrzyłam dwie. Jedna za 1600zł a druga za 1800zl. byłam w szoku, że taka cena. Oczywiście byłam w jednym salonie gdzie suknia kosztowała 6tys ale to są wyjątki. Średnia to od 2 do 3 ale świetne są też za niecałe 2.
Wydawało mi się, że mam dużo czasu bo ślub dopiero we wrześniu ale w jednym salonie powiedzieli mi , że na niektóre koronki sprowadzane do tego salonu czeka się nawet do 5m-cy.
Co do tego salonu w którym ja wybrałam swoje cudo - salon dominika. Starsza pani która tam pracuje naprawde pracuje tam z powołania... w żadnym salonie nie spotkałam się z takim podejściem do klienta. upatrzyłam sobie jedna suknie a ona chciała koniecznie zebym przymierzyla ta ktora ona uwaza najbardziej odpowiednia dla mojej figury, niby nie bylam przekonana ale jak założyłam... BOMBA! strzał w 10! idealnie podkreślała moje auty a kryła niedoskonałości ;p drobne elementy wymieniłam na inne bardziej delikatne i zakochałam się mam dość duży biust a ta suknienka optycznie mi go zmniejsza, w ogóle jak bywacie w PO to polecam iść na konsultację. Wiecie co mi się podobało najbardziej ? to, że to ona wiedziała w czym mi dobrze a w czym niebardzo i dobrała taką w której naprawdę dobrze się czuję. Irytują mnie pytania w salonach typu "jaką Pani chce" skąd ja mam wiedzieć skoro nigdy nie nosiłam sukni ślubnej i w jakiej mi będzie dobrze. Po zakupie babeczka udziela lekcje stylu, jak chodzic w takiej sukni siadać itp. zarabiscie dobraly mi bolerko i welon,
Ale ulga , że to już mam z głowy i nie chce szukać innej
Szczerze mowiac to jestem zaskoczona, ze w Poznaniu sa takie ceny. W lesznie jak pytalam sie to samo wypozyczenie wynosi od 1800zl. Ogladalam wlasnie strone www salonu dominika i faktycznie maja niektore suknie bardzo ciekawe. Tak jak mowisz, ja tez mam jakas wizje jaka chcialabym miec suknie, ale czy ona bedzie pasowac do mojej figury to nie wiem, takze tez chcialabym trafic do salonu gdzie profesjonalnie doradza
Sylwunia_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 09:55   #3813
Madrala86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 86
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

o kurde.. jak ceny są w lesznie takie za samo wypozyczenie to dziękuje..
jeszcze w lesznie nie patrzyłam, masakra.
jedź sobie tam chociaż na konsultacje, może akurat, ceny tam mają podobne na wszystkie suknie, babeczka wie co robi więc możesz jej zaufać
Madrala86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 12:36   #3814
monisio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 21
Red face Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

w zeszłym tygodniu odwiedziłam salony ślubne w Lesznie. Salony na Wolności... pierwszy od rynku, panie trochę nachalne ale w sumie coś mi tam wybrały. Raczej było na takiej zasadzie , co ja chcę przymierzyć! Drugi salon, klapa... sukienki jakieś takie szare!! Na Chrobrego fajne podejście.Coś można wybrać. Pojechałam więc do Rawicza i muszę przyznać , że salon zrobił na mnie wrażenie. Lśniąca biel sukienek, ładne i duży wybór. Ale jedno mnie zastanowiło, po tej wizycie w salonach.... w każdym salonie pokazywano mi tylko nowe sukienki. Te komisowe, były gdzieś tam po ściskane z tyłu. Ceny nowych od 2400 do 3000 zł. Czuje jakiś taki nie dosyt

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Poszukuję fryzjera w Lesznie lub w okolicy !!! pomóżcie
monisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 13:49   #3815
Madrala86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 86
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez monisio Pokaż wiadomość
w zeszłym tygodniu odwiedziłam salony ślubne w Lesznie. Salony na Wolności... pierwszy od rynku, panie trochę nachalne ale w sumie coś mi tam wybrały. Raczej było na takiej zasadzie , co ja chcę przymierzyć! Drugi salon, klapa... sukienki jakieś takie szare!! Na Chrobrego fajne podejście.Coś można wybrać. Pojechałam więc do Rawicza i muszę przyznać , że salon zrobił na mnie wrażenie. Lśniąca biel sukienek, ładne i duży wybór. Ale jedno mnie zastanowiło, po tej wizycie w salonach.... w każdym salonie pokazywano mi tylko nowe sukienki. Te komisowe, były gdzieś tam po ściskane z tyłu. Ceny nowych od 2400 do 3000 zł. Czuje jakiś taki nie dosyt

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Poszukuję fryzjera w Lesznie lub w okolicy !!! pomóżcie
w tym salonie dominika w którym byłam wszystkie suknie były na manekinach. jedź sobie tam zobaczysz jaka fajna obsługa. oni są producentem, nie mają komisu.
Madrala86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 16:54   #3816
monisio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 21
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Do Madrala 86
ile zapłaciłaś za sukienkę? Ja wybrałam już w Rawiczu, wpłaciłam zaliczę .Teraz czekam na sukienkę ok 5 mies. Nie mam tylko fryzjera Wesele też mam we Wrześniu.
monisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 19:42   #3817
paulinka80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Z tego co czytam to nie tylko ja pojechałam po sukienkę do Poznania ;-)
Ja mam swoją zamówioną w salonie Agnes na Hetmańskiej (super kiecki tam mają), też początkowo chciałam kupić w Lesznie bo co co jeździć aż do Poznania, ale tak jak poprzedniczki również zniechęciło mnie podejście Pań ze sklepu tego I na Wolności - bo te 2 inne sklepy nic ciekawego nie miały-. Panie chciały mi koniecznie wcisnąć tą sukienkę którą mi wypatrzyły, chociaż ja od razu mówiłam, że nie chcę żadnej z satyny...ale one swoje...i nic nie wskurały...jak poszłam kiedyś zapytać czy zamówiłyby dla mnie inna sukienkę z jeden z firm którą współpracują to nawet rozmawiać ze mną nie chciały....odniosłam wrażenie, że mam wybrać z tych co mają i koniec....to nie....pojechałam do Poznania i bez problemu zamówiłam swoją wymarzoną i nawet nie było problemu jak poprosiłam Panie w Poznaniu aby zamówiły mi jeszcze inne kolory próbek ozdób do sukienki...teraz tylko czekać na ostateczną przymiarkę....także powiem wam dziewczyny nic na siłę....czasami warto poszukać troszkę dalej....
a i co do ceny też się zgadzam ja za swoją zapłaciłam 2600 zł, a w Lesznie za tą co mi proponowano też chciały 2400 zł....także żadna różnica....

Edytowane przez paulinka80
Czas edycji: 2012-03-22 o 19:44
paulinka80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-23, 07:29   #3818
Madrala86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 86
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez monisio Pokaż wiadomość
Do Madrala 86
ile zapłaciłaś za sukienkę? Ja wybrałam już w Rawiczu, wpłaciłam zaliczę .Teraz czekam na sukienkę ok 5 mies. Nie mam tylko fryzjera Wesele też mam we Wrześniu.
wybrałam sobie dwie, jedna 1690 a druga 1890!
ostatecznie zdecydowałam sie na ta za 1890 , jeszcze sie nie zapisalam, czas oczekiwania to 3 m-ce, jestem juz nastawiona na ta kiecke ale zapisywac pojade sie w kwietniu, obok tego salonu babeczka ma sklep z dodatkami wiec wejde tam zobaczyc nastepnym razem na zproszenia bo nie ma to jak widziec na zywo, ale nie ma drogich.

ja też nie mam fryzjera ,
makijaz robi mi natalia ta o ktorej pisalam wczesniej, zrobila mi przed przymiarka sukien i mialam mniej wiecej wyobrazenie jaki chce

a obraczki gdzie macie zamawiane? ile płacicie?
Madrala86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 17:32   #3819
kasia8262
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 28
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Hej dziewczyny! Jestem tu nowa, a forum znalazlam przypadkiem.
Mój slub juz za 3 miesiace bo 16 czerwca.
Prawie wszystko zaplanowane. Mam zarezerwowana sale Blekitna w Golaszynie z przemila pania kierownik Dorota Karpinska gdzie kiedys odbywalam praktyki szkolne. Sa tam dwie sale: zielona ktora miesci do ok 180 gosci i sala fioletowa do 90 gosci. Nasze wesele bedzie na ok 110 osob wiec wybralismy ta wieksza. Sale sa nowe i przepiekne!!! kto jeszcze sie wacha nad wyborem sali a nie widzial Blekitnej to szczerze polecam!
Fotograf pan Piotr Tojek z Wloszakowic, ma przystepne ceny i pieknie wykonuje swoja prace! (wiem bo siostra rowniez korzystala z jego uslug).
I zespol tez sprawdzony SWING z Rydzyny.
Sukienka oj suknienka pokusilam sie zeby kupic na allegro bo mieszkam za granica i troche jestem ograniczona czasowo, pomyslalam ze tak bedzie latwiej... znalazlam ta wymarzona! piekna biala, koronkowy gorset, odkryte plecy, prosty dól, cos w stylu princess. Po przymierzeniu placz bo okazala sie zbyt mala w biuscie i za krotka (no chyba ze do slubu mialabym pojsc w balerinkach) do tego z poszarpanym tiulem... trudno, czlowiek uczy sie na bledach.
Na szczescie znalazlam cudowna pania z Leszna ktora prowadzi wlasna pracownie krawiecka i slicznie mi poprawila sukienke! wszyla wieksze miseczki w biuscie, doszyla koronki i zmienila 6 warstw tiulu! Bardzo mila sympatyczna dziewczyna! widac ze zna sie na tym co robi! Polecam pania Joanne Jercha z Leszna!

Nauki przedm zrobilismy za granica u Polskiego ksiedza, poradnie zaliczylismy w Rawiczu przy czerwonym kosciele.
Kwiaciarnia Bratek w Bojanowie- dziewczyny robia cuda z kwiatow!!!

oj moglabym tak pisac do rana...
kasia8262 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 17:42   #3820
kasia8262
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 28
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Jesli chodzi o obraczki to po konkurencyjnej cenie zrobil dla nas pan Przemek z Leszna, bardzo sympatyczny mlody pan, polecam! Obraczki wykonane bardzo solidnie my wybralismy sobie na wzor obraczki z apartu i wyszly identyczne a duzo taniej!!! jesli jest ktos zainteresowany podam jak znalezc pana Przemka
kasia8262 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 09:40   #3821
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Witam po krótkiej przerwie. Mam nietypowe pytanie odnosnie sesji narzeczenskiej. Wiecie może gdzie niedaleko leszna kwitną maki?
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-24, 10:14   #3822
agusia090888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 10
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez kasia8262 Pokaż wiadomość
poradnie zaliczylismy w Rawiczu przy czerwonym kosciele.
..
mam pytanko odnosnie poradni w RAWICZU-podobno na spotkanie należy umówić się telefonicznie, a czy spotkania odbywają sie w ciągu tygodnia czy zdarza się ze w weekendy?
agusia090888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 16:52   #3823
buka_
Przyczajenie
 
Avatar buka_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 27
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Sylwunia_88 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny. Dlugo nie pisalam. Do slubu zostalo tylko 5 miesiecy i wszystko jest zalatwione oprocz sukni:/ pisalyscie ostatnio o samochodzie. ja tez mialam z tym problem bo slub w sierpniu a zostawilam to do ostatniej chwili i wiekszosc miala juz zarezerwowane termin na sierpien, ale w koncu znalazlam BMW 5 czarne za bardzoooo przystepna cene Wlasciciel oglasza sie na allegro takze mozna obejrzec samochod http://allegro.pl/bmw-auto-do-slubu-...178888115.html Dziewczyny nie wiecie gdzie w lesznie mozna kupic biale szpilki oprocz salonow z sukienkami??
Odnośnie butów, ja swoje kupiłam w salonie w Poznaniu. Były bardzo wygodne, pomimo, że na ślub ubrałam je pierwszy raz. Po ślubie oddałam je do czyszczenia, i teraz mogą służyś innej Pannie Młodej. Szczegóły na priv. Rozmiar 40, obcas 5 cm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1144.jpg (19,8 KB, 51 załadowań)
buka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 09:25   #3824
migotka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 30
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez kasia8262 Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o obraczki to po konkurencyjnej cenie zrobil dla nas pan Przemek z Leszna, bardzo sympatyczny mlody pan, polecam! Obraczki wykonane bardzo solidnie my wybralismy sobie na wzor obraczki z apartu i wyszly identyczne a duzo taniej!!! jesli jest ktos zainteresowany podam jak znalezc pana Przemka
witam jestesmy wlasnie w trakcie poszukiwan obraczek, i szczerze jestem zainteresowana jak znalezc Pana Przemka, oto moj email: anita-86@wp.pl tu mozesz przeslac mi namiary
migotka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 20:10   #3825
manima
Zadomowienie
 
Avatar manima
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 230
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Dziewczyny szukam skrzypaczki i gitarzysty. Za kazda pomoc bede bardzo wdzieczna!!! Chodzi o zagranie 2 utworow na mszy slubnej. Jesli ktos ma jakies namiary prosze przeslac!!!
manima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 12:37   #3826
fiooolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 101
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Madrala86 Pokaż wiadomość
Co do tego salonu w którym ja wybrałam swoje cudo - salon dominika. Starsza pani która tam pracuje naprawde pracuje tam z powołania... w żadnym salonie nie spotkałam się z takim podejściem do klienta. upatrzyłam sobie jedna suknie a ona chciała koniecznie zebym przymierzyla ta ktora ona uwaza najbardziej odpowiednia dla mojej figury, niby nie bylam przekonana ale jak założyłam... BOMBA! strzał w 10! idealnie podkreślała moje auty a kryła niedoskonałości ;p drobne elementy wymieniłam na inne bardziej delikatne i zakochałam się mam dość duży biust a ta suknienka optycznie mi go zmniejsza, w ogóle jak bywacie w PO to polecam iść na konsultację. Wiecie co mi się podobało najbardziej ? to, że to ona wiedziała w czym mi dobrze a w czym niebardzo i dobrała taką w której naprawdę dobrze się czuję. Irytują mnie pytania w salonach typu "jaką Pani chce" skąd ja mam wiedzieć skoro nigdy nie nosiłam sukni ślubnej i w jakiej mi będzie dobrze. Po zakupie babeczka udziela lekcje stylu, jak chodzic w takiej sukni siadać itp. zarabiscie dobraly mi bolerko i welon,
Ale ulga , że to już mam z głowy i nie chce szukać innej
Byłam w tym samym salonie z przyjaciółką na jej przymiarce, a przy okazji i ja sobie przymierzyłam jedną sukienkę. Spędziłyśmy tam 2,5 godziny, a każda z nas przymierzyła po jednej sukience! Masakra jakaś, ale faktem jest, że kobieta podchodzi do tego z zapałem i konkretnie mówi co pasuje, a co nie. Ja np uparłam się na krótką sukienkę i powiedziała mi, że jak najbardziej mogę taką mieć tylko, że nie może być z żadnymi "ogonami" z tyłu, najlepiej prosta. Przyjaciółce z kolei odradziła sukienki typu syrenka, a doradzila princesski i taką też zakupiła, tyle, że w innym salonie (na Królowej Jadwigi też w Poznaniu). No generalnie dużo ciekawych rzeczy nam powiedziała, ale wyszłyśmy stamtąd tak zmęczone, że na inne salony już sił nie miałyśmy. Trochę kobieta zbyt nawiedzona jak dla mnie
fiooolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 15:08   #3827
monisio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 21
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Madrala86 Pokaż wiadomość
wybrałam sobie dwie, jedna 1690 a druga 1890!
ostatecznie zdecydowałam sie na ta za 1890 , jeszcze sie nie zapisalam, czas oczekiwania to 3 m-ce, jestem juz nastawiona na ta kiecke ale zapisywac pojade sie w kwietniu, obok tego salonu babeczka ma sklep z dodatkami wiec wejde tam zobaczyc nastepnym razem na zproszenia bo nie ma to jak widziec na zywo, ale nie ma drogich.

ja też nie mam fryzjera ,
makijaz robi mi natalia ta o ktorej pisalam wczesniej, zrobila mi przed przymiarka sukien i mialam mniej wiecej wyobrazenie jaki chce

a obraczki gdzie macie zamawiane? ile płacicie?
obrączki kupiliśmy we Wschowie u złotnika, rok temu, bo złoto było tańsze
6mm próba 585 żółte złoto, płaciliśmy 1500 zł. Takie same obrączki w Aparcie były o 400 zł droższe!!
monisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 19:10   #3828
weronika 555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 88
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

chcę kupic tablice rejestracyjne z napisem nowożeńcy lub coś podobnego , ogromny jest wybór na allegro ale nie wiem jakie wybrać, są tekturowe, laminowane, z pcv, jakie Wy zamawiacie lub może wiecie czy z tymi tekturowymi nic się nie dzieje? doradźcie co zamówić.
weronika 555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 09:17   #3829
Madrala86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 86
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez weronika 555 Pokaż wiadomość
chcę kupic tablice rejestracyjne z napisem nowożeńcy lub coś podobnego , ogromny jest wybór na allegro ale nie wiem jakie wybrać, są tekturowe, laminowane, z pcv, jakie Wy zamawiacie lub może wiecie czy z tymi tekturowymi nic się nie dzieje? doradźcie co zamówić.
u mojej przyjciólki na weselu kropiło więc tekturowa się powyginała delikatnie mówiąc

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez fiooolka Pokaż wiadomość
Byłam w tym samym salonie z przyjaciółką na jej przymiarce, a przy okazji i ja sobie przymierzyłam jedną sukienkę. Spędziłyśmy tam 2,5 godziny, a każda z nas przymierzyła po jednej sukience! Masakra jakaś, ale faktem jest, że kobieta podchodzi do tego z zapałem i konkretnie mówi co pasuje, a co nie. Ja np uparłam się na krótką sukienkę i powiedziała mi, że jak najbardziej mogę taką mieć tylko, że nie może być z żadnymi "ogonami" z tyłu, najlepiej prosta. Przyjaciółce z kolei odradziła sukienki typu syrenka, a doradzila princesski i taką też zakupiła, tyle, że w innym salonie (na Królowej Jadwigi też w Poznaniu). No generalnie dużo ciekawych rzeczy nam powiedziała, ale wyszłyśmy stamtąd tak zmęczone, że na inne salony już sił nie miałyśmy. Trochę kobieta zbyt nawiedzona jak dla mnie
no więc tak jak pisałam, jeśli nie znajdziecie tam tej wymarzonej to chociaż zyska się cenne porady ;-) wole takie nawiedzone ale wiedzace co mowia i znajace sie na rzeczy , tez zwiedzialm inne salony i porazka to byla totalna w obsłudze klienta przede wszystkim
Madrala86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 15:59   #3830
kasia 198
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Witam was dziewczyny.Ja też rezerwowałam salę i zespół dużo wcześniej a z resztą czekałam do teraz.Aż żałuję że tu wcześniej nie wpadłam bo tu jest skarbnica wiedzy weselnej ale trudno.Dowiedziałam się dopiero teraz o was jak zaczęłam szukać tortu no i wpisałam Torty w stylu angielskim leszno i jest m.in.to forum.Ale do czego zmierzam to właśnie tort.Znalazłam takiego bloga www.bajkowetortyali.blogs pot.com ta babka robi cuda,pisałam do niej o weselny tort no i nie ma problemu,właśnie w kwietniu będzie robić dwa weselne na taką ilość osób jak u mnie (80) więc mam poczekać i sobie pózniej zobaczyć na wygląd co mnie mniej interesuje bo skoro robi takie piękne torty to te też pewnie takie będą ale chodzi mi o smak i tu do was pytanie .Czy może któraś z was miała i jadła od niej tort bo jak mi nikt nie powie to będę musiała zamówić taki sobie na próbę.
Z kwiatami mam spokój bo koleżanka kwiaciarka wszystko mi zrobi i salę,auto ,bukiet i kościół.
kasia 198 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 19:13   #3831
radelka
Raczkowanie
 
Avatar radelka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 166
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez kasia 198 Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny.Ja też rezerwowałam salę i zespół dużo wcześniej a z resztą czekałam do teraz.Aż żałuję że tu wcześniej nie wpadłam bo tu jest skarbnica wiedzy weselnej ale trudno.Dowiedziałam się dopiero teraz o was jak zaczęłam szukać tortu no i wpisałam Torty w stylu angielskim leszno i jest m.in.to forum.Ale do czego zmierzam to właśnie tort.Znalazłam takiego bloga www.bajkowetortyali.blogs pot.com ta babka robi cuda,pisałam do niej o weselny tort no i nie ma problemu,właśnie w kwietniu będzie robić dwa weselne na taką ilość osób jak u mnie (80) więc mam poczekać i sobie pózniej zobaczyć na wygląd co mnie mniej interesuje bo skoro robi takie piękne torty to te też pewnie takie będą ale chodzi mi o smak i tu do was pytanie .Czy może któraś z was miała i jadła od niej tort bo jak mi nikt nie powie to będę musiała zamówić taki sobie na próbę.
Z kwiatami mam spokój bo koleżanka kwiaciarka wszystko mi zrobi i salę,auto ,bukiet i kościół.
"Roczek Antosia"- znam akurat tego Antosia, dla którego był robiony ten tort i chociaż sama tego tortu nie jadłam, to narzeczony, bo on był na tym roczku mówił że niestety miło to sie tylko na ten tort patrzy w smaku jedna margaryna....
radelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:00   #3832
kasia 198
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Zdziwiła mnie twoja odpowiedz bo pisałam do niej e-mail i pisała że kremy robi na bazie bitej śmietany.Przecież ja jako kobieta wyczuje różnice śmietany i margaryny.Jutro do niej zadzwonie i chyba zamówie sobie mały torcik bez okazji na próbe.Tak się nakręciłam oglądając te torty tym bardziej że żadna cukiernia mi czegoś takiego nie zrobi.Byłam u Hoffmana i Kowolki(bo to jedyne cukiernie które proponują coś co smakuje i ładnie wygląda) ale oni jedyną dekoracją jaką mogą mi zaproponować to napis czekoladowy ze szprycki ręcznie pisany i różyczki(które są o tysiąc razy brzydsze od tych które robi ta babka z bloga,jej to wyglądają jak żywe)Zamówie ten tort i pózniej wam napiszę jak smakował.
kasia 198 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 10:56   #3833
angi_885
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 103
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez kasia 198 Pokaż wiadomość
Zdziwiła mnie twoja odpowiedz bo pisałam do niej e-mail i pisała że kremy robi na bazie bitej śmietany.Przecież ja jako kobieta wyczuje różnice śmietany i margaryny.Jutro do niej zadzwonie i chyba zamówie sobie mały torcik bez okazji na próbe.Tak się nakręciłam oglądając te torty tym bardziej że żadna cukiernia mi czegoś takiego nie zrobi.Byłam u Hoffmana i Kowolki(bo to jedyne cukiernie które proponują coś co smakuje i ładnie wygląda) ale oni jedyną dekoracją jaką mogą mi zaproponować to napis czekoladowy ze szprycki ręcznie pisany i różyczki(które są o tysiąc razy brzydsze od tych które robi ta babka z bloga,jej to wyglądają jak żywe)Zamówie ten tort i pózniej wam napiszę jak smakował.

A gdzie się odbędzie twoje przyjęcie weselne jeśli można zapytać? Ja mogę na podstawie swoich doświadczeń polecić "cukiernię Karpicko" z Wolsztyna. Robią prawdziwe cuda a nie torty, a przy okazji niesamowicie smaczne! to ich str internetowa http://www.cukierniakarpicko.pl/ ale ładniejsze torty ma ich menadżer na fb -nazywa się Mariusz Raczkowiak. I tam można zobqczyć/podziwiać przeróżne wzory. Cenowo w tamtym roku wyglądało to tak: tort marcepanowy, z białej bądź ciemnej czekolady (środek wg uznania) na stojaku ukrytym kosztował 59zł za kg czyli za tort na ok 120 osób był to koszt ok 1200-1500zł. Jak jest teraz nie wiem, ale torty zrobiły na mnie niesamowite wrażenie. Z dojazdem też nie ma problemu. My płaciliśmy chyba 1,50zł/km. Cukiernia oraz obsługa menagerska naprawdę na wysokim poziomie. Można pojechać popróbować smaków itp i oczywiście nic za to nie płaciliśmy A dodatkowo torcik na pierwszą rocznicę ślubu gratis
Aha cukiernia ta ma swoje oddziały we Wrocławiu np. w galerii grunwaldzkiej oraz w Renomie - nazywa się Secessjon. I jeśli np. chcecie zamówić torta na próbę, a za daleko Wam do Wolsztyna to możecie zamówić telefonicznie i jak będą wieźli towar do Wrocławia to Wam podrzucą do Leszna Wasze zamówienie - taką opcję nam zaproponowano, ale jednak zdecydowaliśmy się na wycieczkę do Wolsztyna

Edytowane przez angi_885
Czas edycji: 2012-03-28 o 11:00
angi_885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 11:20   #3834
kasia 198
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Dzięki za info.Ich torty wyglądają niesamowicie apetycznie ale do wyglądu to nie mają szans,przynajmniej dla moich wymagań.Ja bym chciała albo kwiaty (TEJ BABKI KWIATY POWALAJĄ CHOCIAŻBY MAGNOLIE NA TYM OSTATNIM TORCie jak żywe a do tego już sobie wyobrażam kompozycje) albo też taki tort śmieszny np.na górze dwa zajączki ubrane za młodą parę.Dziś rano zamówiłam sobie mały torcik i wymiata proponuje :3 warstwy biszkoptu z czego każda inny kolor i 2 warstwy masy dzięki czemu można zrobić tort dwusmakowy.Robi torty na bitej ale koniecznie chciałam wypróbować masę maślaną(powiedziała że robi tylko z masła) więc będzie jedna warstwa czekoladowa a druga malinowa(na śmietanie,oczywiście nie powiedziałam że to próbnik przed weselem tylko że wyjeżdżam za granicę i chce na pożegnanie).Będę widzieć jakią jakość tortu robi dla kogoś kto najprawdopodobniej już nie zamówi więcej skoro wyjeżdża.Wiecie co cena tortu to 35 zł/kg więc bez porównania z KARPICKO cz też HOFFMANEM.Tort mam na niedzielę więc napiszę jak smakował.Jeszcze mam pytanko kiedy podajecie tort na weselu.Niechcę za pózno bo większość będzie już pod wpływem alk... a ja chciałabym zrobić wrażenie więc nie będzie głupio jak go podam około 9-10 godz.
kasia 198 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 14:17   #3835
angi_885
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 103
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez kasia 198 Pokaż wiadomość
Dzięki za info.Ich torty wyglądają niesamowicie apetycznie ale do wyglądu to nie mają szans,przynajmniej dla moich wymagań.Ja bym chciała albo kwiaty (TEJ BABKI KWIATY POWALAJĄ CHOCIAŻBY MAGNOLIE NA TYM OSTATNIM TORCie jak żywe a do tego już sobie wyobrażam kompozycje) albo też taki tort śmieszny np.na górze dwa zajączki ubrane za młodą parę.Dziś rano zamówiłam sobie mały torcik i wymiata proponuje :3 warstwy biszkoptu z czego każda inny kolor i 2 warstwy masy dzięki czemu można zrobić tort dwusmakowy.Robi torty na bitej ale koniecznie chciałam wypróbować masę maślaną(powiedziała że robi tylko z masła) więc będzie jedna warstwa czekoladowa a druga malinowa(na śmietanie,oczywiście nie powiedziałam że to próbnik przed weselem tylko że wyjeżdżam za granicę i chce na pożegnanie).Będę widzieć jakią jakość tortu robi dla kogoś kto najprawdopodobniej już nie zamówi więcej skoro wyjeżdża.Wiecie co cena tortu to 35 zł/kg więc bez porównania z KARPICKO cz też HOFFMANEM.Tort mam na niedzielę więc napiszę jak smakował.Jeszcze mam pytanko kiedy podajecie tort na weselu.Niechcę za pózno bo większość będzie już pod wpływem alk... a ja chciałabym zrobić wrażenie więc nie będzie głupio jak go podam około 9-10 godz.
Co do Karpicka to na ich "stronach" jest tylko namiastka tego co potrafią - tak naprawdę zrobią Ci taki tort jak Ci się zamarzy.
Ta kobieta też ma ładne torciki, a cena faktycznie robi wrażenie w porównaniu z innymi. Oby tylko były smaczne, bo wygląd to połowa sukcesu.. Czekam na opinię, ponieważ za 2 tyg mój mąż ma 30 to może mu sprawię jakiś "wesoły" torcik
angi_885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 07:12   #3836
Sylwunia_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 39
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Dziewczyny ja wracam do sukni mi zostały 2 tyg. na wybor. Któraś z was pisała, że ma sukienki od firmy agnes, czy orientujecie sie jakie sa tam ceny. nie chodzi mi o konkrety tylko czy znajde cos do 2500zl.
Sylwunia_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 07:38   #3837
Madrala86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 86
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

A co myślicie o Kurasiaku ? - cukiernia
Madrala86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 14:14   #3838
bukowska1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Witam serdecznie mam na sprzedaż bardzo piękną sukienkę ślubną jeśli była bys zainteresowana to jest vanessa collection więcej info mogę wysłać na e-maila mój e-mail w razie czego to ewelinka55553@wp.pl sukienkę wystawiłam też na tablicy więc można ją tam obejrzeć w razie czego mogę dosłać zdjęć i odpowiedziec na pytania oto link do strony

http://tablica.pl/oferta/suknia-slubna-princessa-vanessa-1011-IDqjqL.html#d0f7d955
bukowska1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 18:43   #3839
kinga19867
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 14
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez kasia8262 Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o obraczki to po konkurencyjnej cenie zrobil dla nas pan Przemek z Leszna, bardzo sympatyczny mlody pan, polecam! Obraczki wykonane bardzo solidnie my wybralismy sobie na wzor obraczki z apartu i wyszly identyczne a duzo taniej!!! jesli jest ktos zainteresowany podam jak znalezc pana Przemka
Ja jestem zainteresowana kontaktem do pana Przemka. Jakbyśmy mogła mi podać namiary mój mail kwalkiewicz@op.pl
kinga19867 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 12:18   #3840
bukowska1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Sylwunia_88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja wracam do sukni mi zostały 2 tyg. na wybor. Któraś z was pisała, że ma sukienki od firmy agnes, czy orientujecie sie jakie sa tam ceny. nie chodzi mi o konkrety tylko czy znajde cos do 2500zl.
Witam na sprzedaż piękną sukienkę vanessa collection więcej szczegółów mogę podać e-mailowo zapraszam ewelinka55553@wp.pl
bukowska1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.