Włoski kręcone- na codzień - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-24, 16:38   #151
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Pokaż wiadomość
Ja kiedyś usłyszałam pod swoim adresem, że wyglądam jak Hagrid!
Ścięło mnie z nóg wtedy i na jakiś czas dostałam jakiegoś "wstętu" do swoich loków...
Dobrze, że mi minęło...

a nie pomyślałaś o tym,że może ktoś najzwyczjaniej w świecie powiedział to złośliwie albo ze zwykłej zazdrości ? Nie ma co słuchać takich uwag a już napewno się nimi przejmować .... Osobiście ja się nie spotkałam z kąśliwymi tekstami na temat moich włosów
__________________



sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 09:46   #152
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez Marcia_E Pokaż wiadomość
Ja też czesze tylko przed myciem, no i po umyciu rozczesuje, lekko ugniatam i zostawiam do wyschnięcia
A na puszenie sie moich kręciołków nadal nic dobrego nie znalazłam
Co polecacie dziewczyny? (tylko żeby nie sklejało włosów i żeby nie były sztywne jak np po piance)
moze wosk? U mnie pol roku temu pomogł... tylko o trzeba naprawde b. mało brac. I nie kazda pianka skleja. Ja mialam nivea do lokow i do farbowanych -nie sklejały.

Cytat:
Napisane przez Beczek Pokaż wiadomość
Ja mam włoski ani kręcone ani proste... zdarzają się dni, że są super, a czasami są prawie całkiem proste :/
uhh tez tak mam.
__________________
"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić."

Albert Einstein


rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 17:08   #153
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

tak, wos to dobry pomysl.. moje wlosy ladnie wygladaja po wtarciu wosku w piance..
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 18:24   #154
Marcia_E
Raczkowanie
 
Avatar Marcia_E
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 258
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

A czy po wosku włosy nie wyglądają na przytłuszczone?
Jeśli nie to chyba wypróbuje
Marcia_E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 20:41   #155
Beczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Ja kiedyś próbowałam szampony i odżywki wygładzającej, ale niezbyt mi to pomagało :/ ostatnio wyszedł nowy szampon chyba z NIVEA do prostowania włosów (w reklamie mówią, że zamiast prostownicy). Nie próbowałam, ale może warto....
A co do kąśliwych uwag na temat kręconych włosów to niestety się z nimi spotykam na osiedlu mówią do mnie AFRO!!!!!
Beczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 23:52   #156
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Witajcie tez należę do grona "zakręconych". Chociaż od dziecka chciałam mieć proste włosy, to ostatnio zaakceptowałam moje kręciołki i już coraz rzadziej katuję je prostownicą.
A mój sposób na nie to odżywka bez spłukiwania Pantene "Sprężyste loki i fale". Wgniatam ją na mokre włosy, po uprzednim zastosowaniu zwykłej odżywki lub maski do spłukiwania i daję włoskom spokojnie wyschnąć. Niestety następnego dnia wyglądam jak wkurzony Chopin i muszę zwilżyć włosy aby jako tako wyglądać
A będąc już przy temacie specyfików do włosów kręconych czy może któraś z Was używała Żelu do stylizacji loków Avonu lub lotionu pobudzającego skręt włosów Kallosa? Nigdzie nie mogę znaleźć ich recenzji.
A co do kąśliwych uwag na temat włosów, to jak dziś wieczorem wróciłam do domu brat przywitał mnie słowami: "Co ty masz za fryzurę?? wyglądasz jak strach na wróble"
I jak tu ma sie człowiek nie załamywać?
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 11:42   #157
larela
Przyczajenie
 
Avatar larela
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 29
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Najbardziej jestem zadowolona z serii Kerastase Elasto-Curl, została teraz zmieniona na Oleo- Curl. Wcześniej próbowałam prawie wszystkiego, ze środków do stylizacji, miałam między innymi: piankę i spray Wellaflex, piankę Nivea, Schwarzkopf także kosmetyki Matrix, Goldwell, Joico, John Frieda i wiele wiele innych lecz z żadnego nie byłam do końca zadowolona, bo często było tak, że gdy już coś podkreślało moje loki to kosztem obciążenia, wysuszenia i sklejenia, a kolejnego dnia musiałam ponownie myć włosy.
Obecnie używam mleczka w sprayu Kerastase Oleo - Curl i jestem bardzo zadowolona.
Włoski pięknie się skręcają, nie są obciążone i nie robią się po jakimś czasie strąki. I dla uzyskania pożądanego efektu wystarczy niewielka ilość
Mam też maskę 500 ml z tej samej serii i jest jedną z niewielu która nie obciąża moich delikatnych włosów.

Edytowane przez larela
Czas edycji: 2007-09-26 o 11:43 Powód: lit.
larela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-26, 11:57   #158
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

ja mam wlosy krecono lokowane falowaniaste:d prawie do pasa:d i czasami kreca sie pieknie w loczki a czasami jak straki fasoli..i chociaz przez problemy z tarczyca sporo ich wypadlo nadal mam pusio na glowie:d kiedys uslyszalam od faceta ktory smalil do mnie cholewki ze wygladam jak mop;] nie odzywalam sie tydzien do niego ale teraz mam z tego niezly ubaw..wole miec mopa niz nie miec na glowie nic..jestem na etapie poszukiwan czegos do moich wlosow bo narazie nie trafilam na nic godnego polecenia..a w srodki do prostowania bez prostownicy nie wierzcie;] pic na wode
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 12:19   #159
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez larela Pokaż wiadomość
[LEFT]Najbardziej jestem zadowolona z serii Kerastase Elasto-Curl, została teraz zmieniona na Oleo- Curl.
Mam też maskę 500 ml z tej samej serii i jest jedną z niewielu która nie obciąża moich delikatnych włosów.
również polecam ..... używam i jestem bardzo zadowolona ..... i włosy ślicznie pachną
__________________



sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 12:33   #160
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez Marcia_E Pokaż wiadomość
A czy po wosku włosy nie wyglądają na przytłuszczone?
Jeśli nie to chyba wypróbuje
wlasnie po tym w piance nie.. zwlaszcza, ze ja do nakladam na mokre wlosy, czywiscie nie duzo, i pozwlam im naturalnie wyschnac..
i wazne jest, aby bardziej nakladac na koncowki niz u nasady wlosow..
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 20:06   #161
Marcia_E
Raczkowanie
 
Avatar Marcia_E
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 258
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

a mogłabyś napisać nazwe tego wosku w piance? Chyba sie skusze
Marcia_E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-26, 21:26   #162
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez Marcia_E Pokaż wiadomość
A czy po wosku włosy nie wyglądają na przytłuszczone?
Jeśli nie to chyba wypróbuje
zalezy ile i gdzie sie nalozy. A trzeba mało i na koncach, nigdy przynasadzie

Cytat:
Napisane przez Beczek Pokaż wiadomość
Ja kiedyś próbowałam szampony i odżywki wygładzającej, ale niezbyt mi to pomagało :/ ostatnio wyszedł nowy szampon chyba z NIVEA do prostowania włosów (w reklamie mówią, że zamiast prostownicy). Nie próbowałam, ale może warto....
A co do kąśliwych uwag na temat kręconych włosów to niestety się z nimi spotykam na osiedlu mówią do mnie AFRO!!!!!
nie wierze, aby ta seria nivvea prostowałą włósy bez prostownicy. Cudow nie ma!
Kąśliwymi uwagami sie nie przejmuj Moze ksywa afro bierze sie z tego, ze nadmiernie sie pusza? Wosk, zel, lub pianke w dłoń i do dzieła!

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
A mój sposób na nie to odżywka bez spłukiwania Pantene "Sprężyste loki i fale". Wgniatam ją na mokre włosy, (...)
A co do kąśliwych uwag na temat włosów, to jak dziś wieczorem wróciłam do domu brat przywitał mnie słowami: "Co ty masz za fryzurę?? wyglądasz jak strach na wróble"
I jak tu ma sie człowiek nie załamywać?
Tez lubię tę odzywkę A co do stracha na wróble, ja tam nic nie mmam do jego fryxury Ba, nawet mam chyba podobną

Cytat:
Napisane przez Marcia_E Pokaż wiadomość
a mogłabyś napisać nazwe tego wosku w piance? Chyba sie skusze
chyba chodzi o ten: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17783
nie mialam z nim stycznosci, aczkolwiek guma z tej serii jest bdb
__________________
"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić."

Albert Einstein


rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 15:20   #163
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez Beczek Pokaż wiadomość
Ja kiedyś próbowałam szampony i odżywki wygładzającej, ale niezbyt mi to pomagało :/ ostatnio wyszedł nowy szampon chyba z NIVEA do prostowania włosów (w reklamie mówią, że zamiast prostownicy). Nie próbowałam, ale może warto....
A co do kąśliwych uwag na temat kręconych włosów to niestety się z nimi spotykam na osiedlu mówią do mnie AFRO!!!!!
Ja już kiedyś usłyszałam,że jak tak można nosić szopę na głowie itp. od dziewczyny,która miała kompleks na punkcie swoich puszystych włosów i spinała je dziesiątkami gumek i spinek(co wyglądało czasami wręcz śmiesznie).To było w czasach gdy był największy boom na prostowanie i na ulizańce na głowie.Teraz sama nosi takie same jak ja wtedy... A np. kiedyś usłyszałam komentarz o dziewczynie z naprawdę gęstymi,mocno skręconymi włosami, prawie afro, długimi do połowy pleców:" jak ona może się z czymś takim pokazywać. ja bym wogóle do ludzi nie wyszła.chyba bym sie zabiła gdybym miała taką fryzurę".nie rozumiem tego komentarza, bo fryzura była oryginalna i naprawdę super. Pewnie z zazdrości tak gadała, bo sama miała parę prostych włosków i na dodatek ulizanych,oklapniętych, wysmarowanych w nadmiarze jakimś świecącym mazidłem. Ja się uwagami innych nie przejmuję i nie zamierzam już więcej użyć prostownicy ani wyszarpywać włosów na szczotce.
__________________

scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 16:16   #164
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

to jest taki w zielonym opakowaniu shock waves efekty specjalne, wymuskany nielad.. poziom utrwalenia 2.. moze byc i to ten z linku, ale w innym opakowaniu..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 437802.jpg (7,1 KB, 51 załadowań)
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 20:05   #165
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Skusiłyście mnie na ten wosk w piance Dziś podczas wizyty w Rossmanie go nabyłam. Teraz tylko muszę odkryć jak go stosować, aby uzyskać najlepszy efekt
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 10:52   #166
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
A mój sposób na nie to odżywka bez spłukiwania Pantene "Sprężyste loki i fale". Wgniatam ją na mokre włosy, po uprzednim zastosowaniu zwykłej odżywki lub maski do spłukiwania i daję włoskom spokojnie wyschnąć. Niestety następnego dnia wyglądam jak wkurzony Chopin i muszę zwilżyć włosy aby jako tako wyglądać
A będąc już przy temacie specyfików do włosów kręconych czy może któraś z Was używała Żelu do stylizacji loków Avonu lub lotionu pobudzającego skręt włosów Kallosa? Nigdzie nie mogę znaleźć ich recenzji.
Też stosuję Pantene A z Avonu mam krem do loków (taki w biało - czerwonej tubie) i mi pasuje poza jednym - ma ładny ale zbyt intensywny zapach. Jak dla mnie oczywiście Pozdrawiam
izzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 20:34   #167
Marcia_E
Raczkowanie
 
Avatar Marcia_E
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 258
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Skusiłyście mnie na ten wosk w piance Dziś podczas wizyty w Rossmanie go nabyłam. Teraz tylko muszę odkryć jak go stosować, aby uzyskać najlepszy efekt

No to i ja sie skusze Kupie go po weekendzie i ocenie jak sie sprawuje na moich włoskach

Dzięki Lele
Marcia_E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 14:00   #168
ms.Julcia
Wtajemniczenie
 
Avatar ms.Julcia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Ja też jestem szczęśliwą posiadaczką burzy loczków!

Obecnie włoski myję szamponem Pantene- sprężyste loki i fale, potem odżywka do spłukiwania Pantene-suche,zniszczone lub łamliwe i na koniec odżywka bez spłukiwania Pantene- sprężyste loki i fale
Włoski rozczesuję zaraz po myciu potem już wcale.
Jestem za suszeniem włosków naturalnie i staram się tak robic. Ale zdażają się wyjątki, że suszę je suszarką z dyfuzorem, którą dostałam od mojego mężusia Żelik lub pianka do kręconych i burza koczków gotowa!
Ale chyba się też skuszę na ten wosk w piance o której piszecie

Pozdrawim wszystkie "zakręcone"
ms.Julcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 16:27   #169
Tan_N
Przyczajenie
 
Avatar Tan_N
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Za górami za lasami ^^
Wiadomości: 14
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Ja także mam kręcone włoski i MIAŁAM dokładnie ten sam problem... No właśnie MIAŁAM xD Rada jest prosta, lekko zwilżcie dłonie (najlepiej zimną wodą) i ugniatajcie (Jezu jak to brzmi!) włosy po całej długości, ładnie się pokręcą i jak podeschną, będą wyglądały jak po umyciu A jeśli i to nie pomoże i robią się Wam kołtuny (masakrejszyn, skąd ja to znam...) to rozczeszcie znowu po całej długości ( zrobi sie szopa... wiem, wiem wiem) i zróbcie dokładnie to samo (jak wyżej) tylko oczywiście potrzeba będzie więcej czasu... Natomiast jeśli jest już tragicznie, znowu zwilżcie włosy wodą (ahhh woda, woda, woda ^^) i wetrzyjcie odrobinę pianki (nie za dużo, bo się posklejają) ^^ I taki jest mój patent na kudełki... Ahhh, już niedługo, bo przymierzam się do zakupu prostownicy xDDD
__________________
Up in my lonely room, when I dreaming of You... xD
Tan_N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-08, 14:04   #170
ms.Julcia
Wtajemniczenie
 
Avatar ms.Julcia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Tan_N nie prostuj swych kręconych włosków!
Mam znajomą, która "namiętnie" prostuje swe kręcone włoski i teraz ma je okropne, strasznie jej się wysuszyły i "spaliły" końcówki. W końcu zcieła włoski na krótko i tragicznie wygląda i nadal jest zuszona do prostowania, bo fryzjerka za krótko obcieła. A włoski kręcone tego nie lubią! Ale zrobisz jak uważasz! Wyraziłam tylko swoje zdanie bo szkoda je traktowac prostownicą no chyba, że od czasu do czasu.
A co do metody, która opisałaś ja robię tak samo
ms.Julcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 14:00   #171
Tan_N
Przyczajenie
 
Avatar Tan_N
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Za górami za lasami ^^
Wiadomości: 14
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

No, bo mądre z Nas dziołchy xDD No a włoski prostownicy nie unikną, bo ich właścicielka zmienia fryzurkę i po prostu nie będą loczki pasować ^^ Wypatrzyłam świetną prostownicę, do tego odżywki, kosmetyki chroniące przed wysoką temperaturą prostownicy, żyć nie umierać xD Buziaki ;*
__________________
Up in my lonely room, when I dreaming of You... xD
Tan_N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 11:54   #172
lilly_rose
Raczkowanie
 
Avatar lilly_rose
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 370
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Moim baaardzo kręconym włosom dobrze robi seria sleek.look matrixa używam maski i odżywki z tej serii. po myciu nakładam na osuszone ręcznikiem włosy jedno albo drugie, po półgodzinie rozczeszę i są super! oczywiście potem ich nie czeszę do następnego mycia. a na codzien używam zwykłego mleczka sunsilk, który ładnie podkreśla loczki i sprawia,że znika ten okropny 'puch'
Mam pytanie: czy Wy także macie za sobą takie okropne przeżycia z fryzjerami jak ja?! Jeszcze nie spotkałam fryzjera, któy potrafiłby zająć się moimi włosami Za krótko ścinają, szarpią, nie potafią rozczesać, używają złych grzebieni, suszą suszarką (zgroza!)...Na tym polu mogę ufać tylko mojej mamie
lilly_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 17:41   #173
spadam_z_dachu
Rozeznanie
 
Avatar spadam_z_dachu
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 813
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Z tym grzebieniem to faktycznie masakra... Jak można loki męzyć takim czymś, jak miserwuje fryzjerka? Oczywiście, usłyszała, co o tym myślę...
spadam_z_dachu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 13:07   #174
Gosiaq
Raczkowanie
 
Avatar Gosiaq
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 370
GG do Gosiaq Send a message via Skype™ to Gosiaq
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cześć Dziewczyny!

Nie wiecie może jak uzyskać takie włoski? A dokładniej chodzi mi o to zeby były one takie jak by przy sobie, na miejscu a nie każdy włos oddzielnie się kręci, żeby były takie kosmyki kręconych włosów.

Wydaje mi się, że pewnie trzeba je jakoś wygładzić. Ale ja używam wielu odżywek i one cały czas się tak puszą i wygląda to okropnie.

Będzie mi miło jeśli ktoś pomoże.

Buźka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image13.jpg (29,0 KB, 62 załadowań)

Edytowane przez Gosiaq
Czas edycji: 2007-12-17 o 13:48
Gosiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 07:20   #175
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Może mój sposób Ci pomoże
Ja myję głowę, a jeszcze mokre włosy delikatnie "wykręcam" nad wanną (nie wycieram ręcznikiem). Następnie w te włosy wcieram balsam do włosów z jedwabiem i dopiero wtedy owijam ręcznikiem. Po chwili rozczesuję, nakładam ewentualnie trochę jakiegoś kosmetyku np żelu z woskiem i suszę delikatnym powiewem, najlepiej chłodnym Najważniejsze żeby po rozczesaniu wilgotnych włosów ich już nie dotykać, ja kiedyś "ugniatałam" włosy i robiła się szopa, teraz ich wogóle nie dotykam i są takie jak na fotce Mam nadzieję, że coś pomogłam, pozdrawiam
Acha, ponowne czesanie włosów dopiero po ponownym myciu, czyli za 2, 3 dni
izzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 11:50   #176
ms.Julcia
Wtajemniczenie
 
Avatar ms.Julcia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

lilly_rose no ja miałam problemy z wyborem dobrej fryzjerki...
żadna nie miała podejścia do kreconych włosków!
Jak je ciąc i wogóle... zawsze wychodziłam z salonu wkurzona bo np. za dużo ścieła mi włosy, a wiadomo kręcone po suszeniu skręcą się i "idą do góry" są poprostu krótsze A drugi raz to fryzjerka suszyła mi włoski suszarką bez dyfuzora i miałam szooopę siano..... masakra!

Ale me kłopoty się skończyły znalazłam fryzjerkę godną zaufania do mojej burzy loków
A to dzięki mojej kumpelce, która poleciła mi swoją bratową
(potrzebowałam fryzjerki na mój Ślub)
i tak zajmuje się już moimi włoskami 4 lata
I liczy się z moim zdaniem bo właścicelka burzy loczków wie najlepiej co dla niej dobre

Pozdrawiam wszystkie "zakręcone"
ms.Julcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 12:05   #177
Gosiaq
Raczkowanie
 
Avatar Gosiaq
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 370
GG do Gosiaq Send a message via Skype™ to Gosiaq
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

izzie dzieki sprobuje za 2-3dni bo wlaśnie umyłam głowe. Własnie ja je zawsze ugniatam... niepomyslalam ze to może być przez to...

ms.Julcia a z jakiego miasta masz tą fryzjerke?
Gosiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 16:21   #178
honecka
Raczkowanie
 
Avatar honecka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 62
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

A ja mam taki problem, że jak umyję włosy, to wszystko jest ładnie pięknie, ale jak tylko pójdę wstać i wstanę rano to masakiera normalnie! Próbowałam już spać z włosami "nad głową" i z rannym ugniataniem loków ale to niestety nic nie daje...Macie jakieś inne patenty?
__________________
Nie ma rzeczy niemożliwych!

empire state of mind..
honecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 05:02   #179
ms.Julcia
Wtajemniczenie
 
Avatar ms.Julcia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Gosiaq a w jakim mieście mieszkasz?

Fryzjerkę mam... w miasteczku koło Katowic.
ms.Julcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 20:58   #180
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez Gosiaq Pokaż wiadomość
izzie dzieki sprobuje za 2-3dni bo wlaśnie umyłam głowe. Własnie ja je zawsze ugniatam... niepomyslalam ze to może być przez to...

ms.Julcia a z jakiego miasta masz tą fryzjerke?

To daj znać czy twoje włosy polubiły mój sposób
izzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.