Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-02, 10:19   #3571
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry kobitki

U mnie dzisiaj już pogoda się zmieniła. Jest chłodniej i niebo całkowicie zachmurzone, szare.


Asia przyzwyczaisz się. Złapiesz słonka, a i kolor się wypłucze, i będzie ok I udanego urlopu całej rodzince życzę


Bunny kochana, a czy to "cudo" https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...a-papryka.html można spokojnie używać? Nie zaszkodzi włosom? Pisze, żeby wcierać w skórę głowy na 30 min przed myciem.


Słyszałyście o tym http://www.tvn24.pl/smierc-daniela-o...,344067,s.html? Ja nie wiem, co się dzieje z tymi ludźmi?! I każdy wkoło był ślepy na krzywdę tego dziecka.


uzywałam , bez rewelacji
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 12:05   #3572
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez fanfelka Pokaż wiadomość
Blond Bunny wiesz może czym różni się Palette A10 od E20? I jaki procent wody jest w tych farbach?
a10 to sama farba na oksy 12%, e20 to farba plus rozjasniacz na oksy 9%.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bunny a sprawdzałaś w Esotiq? Ja ostatnio kupiłam fajny push up I właśnie brałam 65C, miski na styk dobre ale to przez poduszki, nic nie bułkuje wiec mam w koncu dobrany cyckonosz, hurra . Teraz bede zamawiac zwyklak biały i czarny. Wg rozmiarówki powinnam brac 65B wszedzie ale mi sie nie mieszcza

Też sie nad Kinga zastanawiałam, ale kurcze nie wiem jaki rozmiar brać, boje sie tak przez neta troche Mogłabys mi napisac w PW ile masz pod biustem i w biuscie? Żebym miała jakies porównanie chociaz w co celowac? Albo porównanie z jakas inna marka sieciówka?
wydaje mi sie ze na stronce kingi jak wpiszesz wymiary to dobierze ok.
ja jak poprzesuwam -1cm w ta czy w ta to mi rozny rozmiar wychodzi i dlatego stosuje zamiennie a70 z c65.
przy czym- a 70 robi mi takie kulki z cyckow a la kasia figura i uzywam a70 do bluzek z duzym dekoltem np, a c65 stosuje od polowy cyklu jak juz puchne, bo u mnie puchniecie i bol cyckow przed @ jest nieziemski i wtedy ucisku nie moge miec zadnego- wiec wole luzniejsze miseczki.
to nie tajemnica moje wymiary:
pierwsze 2 tyg cyklu w biuscie 81-82cm pod 68-69
drugie 2 tyg cyklu w biuscie 83-84cm pod 68-69 (pod mi sie nie zmienia). ale ze sa to graniczne centymetry w rozmiarowkach, to dlatego posilkuje sie 2 roznymi rozmiarowkami.
jakbym chciala np nosic po okresie c65 to mam lekki luz, jak sie pochylam czy zgarbie to miseczki odstaja a ja tego nienawidze znow a70 przed okresem cisnie i odbija mi na piersiach szwy wnetrza miski wiec tak wykminilam i po prostu dostosowuje bielizne do siebie. na pewno bylby problem jak kos ma 3 staniki na krzyz to wierze ze mu sie taki podwojny interes nie oplaca... ale ja mam bieliznianego swira i zawsze chce wygladac idealnie, wiec majac kilkanascie stanikow polowe kupuje na jeden rozmiar, polowe na drugi polecam osobom "na granicy rozmiarowek".

do esotiq mi zawsze daleko i wiekszosc modeli mi sie nie podoba...
za to z kingi czy konrada molabym wykupic polowe

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry kobitki

U mnie dzisiaj już pogoda się zmieniła. Jest chłodniej i niebo całkowicie zachmurzone, szare.


Asia przyzwyczaisz się. Złapiesz słonka, a i kolor się wypłucze, i będzie ok I udanego urlopu całej rodzince życzę


Bunny kochana, a czy to "cudo" https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...a-papryka.html można spokojnie używać? Nie zaszkodzi włosom? Pisze, żeby wcierać w skórę głowy na 30 min przed myciem.


Słyszałyście o tym http://www.tvn24.pl/smierc-daniela-o...,344067,s.html? Ja nie wiem, co się dzieje z tymi ludźmi?! I każdy wkoło był ślepy na krzywdę tego dziecka.
mysle ze mozna spokojnie uzywac...ale co to da to nie wiem

mi ostatnio tz kupil olejek do masazu (tak, tak eksperymentujemy ) z alterry migdal papaja czy cos i zastosowalam ostatnio na godzine przed myciem na koncowki same i powiem wam bombowo chyba pierwszy "olejek" co mi pasuje na wlosy po umyciu wlsoow mialam takie miesiste koncowki ale jest problem z domyciem wiec lepiej duzo nie klasc bo ja nawalilam a potem umyc nie moglam na cale wlosy jednak bym nei nalozyla bo uwazam ze nie mam potrzeby- moje wlosy na maseczkach nie sa suche jak juz to tylko koncowki do reanimacji, ale czy ja bede regularnei je nacierac to watpie jednak ciapanki to nie moja bajka

okropna sprawa ta matke to bym powiesila za takie cos i jeszcze tlumaczenia glupie ze ona uzalezniona... o jejusiu! mozna byc nalogowcem ale to nie daje prawa do znecania sie nad wlasnym dzieckiem! jak dla mnie znalazla "dobrego" fagasa i dziecko przestalo byc potrzebne mam nadzieje ze dostana wielka kare...
i nie rozumiem dlaczego szkola tego chlopczyka umywala rece, przeciez jak wyjadal smieci czy kradl kolegom jedzenie to ktos to musial zauwazac i widziec co za znieczulica!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 12:17   #3573
fanfelka
Zadomowienie
 
Avatar fanfelka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 713
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a10 to sama farba na oksy 12%, e20 to farba plus rozjasniacz na oksy 9%.
Dzięki
Z Twoją wiedzą powinnaś otworzyć salon i zarabiać miliony
__________________
Wszystko się zmienia jak poczujesz szczęście w swoim życiu...
M&J


fanfelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 12:20   #3574
charlizee
Przyczajenie
 
Avatar charlizee
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 20
Question Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

hej, farbowała się któraś z Was Loreal Sublime Mousse 913 ? albo L'Oréal Paris Récital Préférence 8.1 Copenhagen ? macie jakieś zdjęcia przed i po? byłabym wdzięczna
charlizee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 12:23   #3575
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Odp: Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez charlizee Pokaż wiadomość
hej, farbowała się któraś z Was Loreal Sublime Mousse 913 ? albo L'Oréal Paris Récital Préférence 8.1 Copenhagen ? macie jakieś zdjęcia przed i po? byłabym wdzięczna
Po kopenhadze powinnaś znaleźć fotki na blogu Bunny

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 12:35   #3576
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez fanfelka Pokaż wiadomość
Dzięki
Z Twoją wiedzą powinnaś otworzyć salon i zarabiać miliony
kiedys otworze na pewno jak przyjdzie czas, teraz mam inne priorytety i ciesze sie wolnoscia
dziękuję za mile slowo
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 13:46   #3577
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

zrobiłam włosy tymi garnierami i wyszło okropnie rudawy odrost reszta ciemniejsza kupiłam dziś średni brąz z color mask i wyszło równo, ale ciemno jak cholercia mam nadzieje, że to się wypłuczę bo nie do twarzy mi w takim kolorze ...narazie ...tzn z opalenizna pewnie będzie super musze sie oswoić póki co mam lekki szok i jeszcze tylko jutro z wami... a od soboty mnie nie ma odezwę się po wczasach czyli ok 20 sierpień
opalisz się i na pewno będzie ci pasowac ten kolor zobaczysz poza tym zawsze na początku wychodzi ciemniej ale szybciutko się spiera i jest idealnie udanego wyjazdu - ale ja Wam wszystkim zazdroszcze

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kiedys otworze na pewno jak przyjdzie czas, teraz mam inne priorytety i ciesze sie wolnoscia
dziękuję za mile slowo
no ciesz sie ciesz ostatnimi dniami wolności bo już niedługo....

a salon jak otworzysz to na pewno z blondynami bedziemy Twoimi stałymi klientkami


ja własnie zrobiłam dzisiaj wlosy znów szamponetkami cappucino uwielbiam ten odcień, szkoda że nie ma farby w takim samym odcieniu
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-02, 14:49   #3578
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Lavia może z jakieś profesjonalnej jest taki odcień??

Ja wczoraj zrobiłam ćwiczenia- Zuzke i Mel B-pośladki i dziś cała dupa mnie boli
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 15:14   #3579
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Lavia może z jakieś profesjonalnej jest taki odcień??

Ja wczoraj zrobiłam ćwiczenia- Zuzke i Mel B-pośladki i dziś cała dupa mnie boli
to dobrze że są zakwasy znaczy że cwiczenia nie poszły na marne

ewentualnie ta joaśka moze mi podobnie wyjsc: :http://www.goldmax.pl/joanna-naturia...ino-p-829.html moze w koncu kiedyś nią zrobie.

Wstawiam foty tak na szybko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WLOSIAKI 001.jpg (78,3 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WLOSIAKI 002.jpg (94,9 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WLOSIAKI 014.jpg (40,2 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WLOSIAKI 016.jpg (33,9 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WLOSIAKI 007.jpg (59,8 KB, 94 załadowań)
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 15:54   #3580
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a10 to sama farba na oksy 12%, e20 to farba plus rozjasniacz na oksy 9%.


wydaje mi sie ze na stronce kingi jak wpiszesz wymiary to dobierze ok.
ja jak poprzesuwam -1cm w ta czy w ta to mi rozny rozmiar wychodzi i dlatego stosuje zamiennie a70 z c65.
przy czym- a 70 robi mi takie kulki z cyckow a la kasia figura i uzywam a70 do bluzek z duzym dekoltem np, a c65 stosuje od polowy cyklu jak juz puchne, bo u mnie puchniecie i bol cyckow przed @ jest nieziemski i wtedy ucisku nie moge miec zadnego- wiec wole luzniejsze miseczki.
to nie tajemnica moje wymiary:
pierwsze 2 tyg cyklu w biuscie 81-82cm pod 68-69
drugie 2 tyg cyklu w biuscie 83-84cm pod 68-69 (pod mi sie nie zmienia). ale ze sa to graniczne centymetry w rozmiarowkach, to dlatego posilkuje sie 2 roznymi rozmiarowkami.
jakbym chciala np nosic po okresie c65 to mam lekki luz, jak sie pochylam czy zgarbie to miseczki odstaja a ja tego nienawidze znow a70 przed okresem cisnie i odbija mi na piersiach szwy wnetrza miski wiec tak wykminilam i po prostu dostosowuje bielizne do siebie. na pewno bylby problem jak kos ma 3 staniki na krzyz to wierze ze mu sie taki podwojny interes nie oplaca... ale ja mam bieliznianego swira i zawsze chce wygladac idealnie, wiec majac kilkanascie stanikow polowe kupuje na jeden rozmiar, polowe na drugi polecam osobom "na granicy rozmiarowek".

do esotiq mi zawsze daleko i wiekszosc modeli mi sie nie podoba...
za to z kingi czy konrada molabym wykupic polowe


mysle ze mozna spokojnie uzywac...ale co to da to nie wiem

mi ostatnio tz kupil olejek do masazu (tak, tak eksperymentujemy ) z alterry migdal papaja czy cos i zastosowalam ostatnio na godzine przed myciem na koncowki same i powiem wam bombowo chyba pierwszy "olejek" co mi pasuje na wlosy po umyciu wlsoow mialam takie miesiste koncowki ale jest problem z domyciem wiec lepiej duzo nie klasc bo ja nawalilam a potem umyc nie moglam na cale wlosy jednak bym nei nalozyla bo uwazam ze nie mam potrzeby- moje wlosy na maseczkach nie sa suche jak juz to tylko koncowki do reanimacji, ale czy ja bede regularnei je nacierac to watpie jednak ciapanki to nie moja bajka

okropna sprawa ta matke to bym powiesila za takie cos i jeszcze tlumaczenia glupie ze ona uzalezniona... o jejusiu! mozna byc nalogowcem ale to nie daje prawa do znecania sie nad wlasnym dzieckiem! jak dla mnie znalazla "dobrego" fagasa i dziecko przestalo byc potrzebne mam nadzieje ze dostana wielka kare...
i nie rozumiem dlaczego szkola tego chlopczyka umywala rece, przeciez jak wyjadal smieci czy kradl kolegom jedzenie to ktos to musial zauwazac i widziec co za znieczulica!
To nie zakupię tego olejku łopianowego. Pozostanę przy sprawdzonej nafcie.

Ja te olejki z rossmanna to uwielbiam. Używam ich praktycznie do wszystkiego. Wcieram, tak jak ty, we włosy przed myciem, dolewam do kąpieli, dodaję do peelingu, wmasowuję w ciało. Zawsze się sprawdzają.

Niestety, znieczulica okropna. A gdzie był ojciec biologiczny? Jak może po wszystkim oskarżać szkołę/opiekę społeczną/policję/matkę a siebie nie?! Nie odwiedzał synka? Nie widział, że dzieje się coś złego? Nie pojmuję tego. Zawsze jak słyszę o takich przypadkach, to cierpnie mi skóra na ciele.

A powracając do waszego ślubu... Jaką fryzurę planujesz?


Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
to dobrze że są zakwasy znaczy że cwiczenia nie poszły na marne

ewentualnie ta joaśka moze mi podobnie wyjsc: :http://www.goldmax.pl/joanna-naturia...ino-p-829.html moze w koncu kiedyś nią zrobie.

Wstawiam foty tak na szybko
Pięknie ta szamponetka ci wychodzi. I jakie ty masz włosy
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 17:03   #3581
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a10 to sama farba na oksy 12%, e20 to farba plus rozjasniacz na oksy 9%.


wydaje mi sie ze na stronce kingi jak wpiszesz wymiary to dobierze ok.
ja jak poprzesuwam -1cm w ta czy w ta to mi rozny rozmiar wychodzi i dlatego stosuje zamiennie a70 z c65.
przy czym- a 70 robi mi takie kulki z cyckow a la kasia figura i uzywam a70 do bluzek z duzym dekoltem np, a c65 stosuje od polowy cyklu jak juz puchne, bo u mnie puchniecie i bol cyckow przed @ jest nieziemski i wtedy ucisku nie moge miec zadnego- wiec wole luzniejsze miseczki.
to nie tajemnica moje wymiary:
pierwsze 2 tyg cyklu w biuscie 81-82cm pod 68-69
drugie 2 tyg cyklu w biuscie 83-84cm pod 68-69 (pod mi sie nie zmienia). ale ze sa to graniczne centymetry w rozmiarowkach, to dlatego posilkuje sie 2 roznymi rozmiarowkami.
jakbym chciala np nosic po okresie c65 to mam lekki luz, jak sie pochylam czy zgarbie to miseczki odstaja a ja tego nienawidze znow a70 przed okresem cisnie i odbija mi na piersiach szwy wnetrza miski wiec tak wykminilam i po prostu dostosowuje bielizne do siebie. na pewno bylby problem jak kos ma 3 staniki na krzyz to wierze ze mu sie taki podwojny interes nie oplaca... ale ja mam bieliznianego swira i zawsze chce wygladac idealnie, wiec majac kilkanascie stanikow polowe kupuje na jeden rozmiar, polowe na drugi polecam osobom "na granicy rozmiarowek".

do esotiq mi zawsze daleko i wiekszosc modeli mi sie nie podoba...
za to z kingi czy konrada molabym wykupic polowe

Kurcze.... mi obojetnie jakbym nie wpisała to wychodzi 65B, a sie nie zmieszcze ni cholery bo mam analogiczna sytuacje w kazdej firmie. Wiec chyba standardowo zaryzykuje i wezme 65C. Bo mam pod biustem 67, a w biuscie 79-80 jak po @ mierzyłam. A 65B mi w wiekszosci jest za małe, czasem i C jest na styk albo ciut przymałe.
Ja dopiero co zaczynam kupowac z obwodem 65, bo 70 to moge sobie przez tydzien ponosic na najciasniejszej haftce. Za luzne mi sa.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-02, 18:42   #3582
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
to dobrze że są zakwasy znaczy że cwiczenia nie poszły na marne

ewentualnie ta joaśka moze mi podobnie wyjsc: :http://www.goldmax.pl/joanna-naturia...ino-p-829.html moze w koncu kiedyś nią zrobie.

Wstawiam foty tak na szybko
wydaje mi sie ze farby 8.1 na pol z 7.1 moglyby dawac ci podobny kolor.

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
To nie zakupię tego olejku łopianowego. Pozostanę przy sprawdzonej nafcie.

Ja te olejki z rossmanna to uwielbiam. Używam ich praktycznie do wszystkiego. Wcieram, tak jak ty, we włosy przed myciem, dolewam do kąpieli, dodaję do peelingu, wmasowuję w ciało. Zawsze się sprawdzają.

Niestety, znieczulica okropna. A gdzie był ojciec biologiczny? Jak może po wszystkim oskarżać szkołę/opiekę społeczną/policję/matkę a siebie nie?! Nie odwiedzał synka? Nie widział, że dzieje się coś złego? Nie pojmuję tego. Zawsze jak słyszę o takich przypadkach, to cierpnie mi skóra na ciele.

A powracając do waszego ślubu... Jaką fryzurę planujesz?



Pięknie ta szamponetka ci wychodzi. I jakie ty masz włosy
chce rozpuszczone wyprostowane wlosy z podkreconymi koncami

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kurcze.... mi obojetnie jakbym nie wpisała to wychodzi 65B, a sie nie zmieszcze ni cholery bo mam analogiczna sytuacje w kazdej firmie. Wiec chyba standardowo zaryzykuje i wezme 65C. Bo mam pod biustem 67, a w biuscie 79-80 jak po @ mierzyłam. A 65B mi w wiekszosci jest za małe, czasem i C jest na styk albo ciut przymałe.
Ja dopiero co zaczynam kupowac z obwodem 65, bo 70 to moge sobie przez tydzien ponosic na najciasniejszej haftce. Za luzne mi sa.
obawiam sie ze jesli masz w biuscie 79 to bedzie ci c za duze i to sporo...
na mnie 70 obwod jest ok, 65 jak mam swiezo kupione to az mi glebokie slady robi nim sie rozciagnie i dopasuje.
a nei mozesz sobie zmierzyc gdzies kingi i potem tylko kupic jak juz rozmiar bedziesz znala?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 21:23   #3583
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze farby 8.1 na pol z 7.1 moglyby dawac ci podobny kolor.


chce rozpuszczone wyprostowane wlosy z p70adkreconymi koncami


obawiam sie ze jesli masz w biuscie 79 tobedzie ci c za duze i to sporo...
na mnie 70 obwod jest ok, 65 jak mam swiezo kupione to az mi glebokie slady robi nim sie rozciagnie i dopasuje.
a nei mozesz sobie zmierzyc gdzies kingi i potem tylko kupic jak juz rozmiar bedziesz znala?

Kurcze. Wlasnie patrzę na rozmiarowke kingi to ma taka sama jak esotiq. I tam też mi wyszło 65b ale za male jest. Ja 70b zazwyczaj mialam, bo unawet jak dobrze wygarnelam to nie obejmowało mi całej piersi. Ale 70 mi za luźna, przesuwa mi sie wszystko i jak podnoszę ręce to mam stanik w połowie cyckow niby mam te 66-67/79-80 ale wlasnie wszedzie mimo ze powinnam mieć B to jest za male i mam C. I tak są mi na styk dobre, moglyby byc 65d ale to juz za duże. Myślałam ze moze z Kinga byłoby analogicznie tak samo. Chcialam stacjonarnie gdzies poszukać ale nigdzie nie widziałam :/
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 23:13   #3584
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Casting się zmywa bo codziennie myje kudły, jednak dla mnie za ciemno było na początku, teraz jest super, a będzie jeszcze lepiej jak się ciut wymyje jednak to chyba jedna z gorszych farb jakie używałam, bo żadna tak nie przesuszyła włosów...ale i tak robię przerwę w farbowaniach, bo łysa zostanę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Desktop.jpg (14,9 KB, 39 załadowań)
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 09:20   #3585
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Hej laseczki Mialam wrocic na stale a przez ten tydzien nie mialam lapka jak na zlosc Alez sie wytesknilam za watkiem i Wami Nie wiem jak nadrobie to co zapisalyscie...
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 09:41   #3586
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Odp: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Hej hej

Ja ostatnio staniki kupuje w atlantic, bo w esotiq maja ladne ale push upy a mi teraz zdecydowanie nie sa potrzebne no i mam 75 c albo 70 d ale lubilam esotiq bo zawsze moglam.dobrze dobrac, nic sie nie przesuwalo i wszystko trzymalo na miejscu

Jade na maly shopping, moze juz cos na jesien dorwe

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 10:47   #3587
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Bunny- proszę o poradę!
Mojego ciemnego odrostu nawet Palette A10 nie rusza do pięknego, czystego blondu, tylko zostawia brzydkie złoto.
Czy któraś z farb fryzjerskich będzie mocniejsza? Chciałabym obejść się bez rozjaśniacza. Obecnie rozważam Alfaparf 11.21 oczywiście z wodą 12%.
Dobry wybór?
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 12:01   #3588
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Zapomnialam sie Wam pochwalic- wakacje bardzo moim wlosom sprzyjaja i z racji tego ze po kapieli w jeziorze wysychaly same na powietrzu zaczely odzyskiwac swoj naturalny skret Nawet nie wiecie jak sie ciesze, na tyle fajnie mi sie ukladaja ze prostownica, suszarka i inne cuda mi juz nie potrzebne Poza tym pielegnacja pewnie tez zrobila swoje, no i od niedawna wrocilam do skrzypokrzywy
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 12:15   #3589
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Dziewczyny, mnie to chyba pogrzało, dosłownie i w przenośni Ciągle słyszałam jaka to jestem blada w tym roku, że powinnam więcej jeść, to na pewno nabiorę kolorów (taaa, jasne). Miałam tego już serdecznie dość, więc pomyślałam sobie, że wybiorę się do solarium, trochę zbrązowieję i dadzą mi spokój. No i wczoraj rano poszłam. Rok nie byłam ale poszłam na 10 minut! Głupia, głupia, mogłam iść na 5 po takiej przerwie ale pomyślałam że zaraz po niedzieli wypada mi @, to wezmę teraz więcej minut Jak wyszłam było ok ale po południu zaczęło mnie piec i palić a dzisiaj rano to już się dotknąć twarzy nie mogę, jest cała opuchnięta i czerwona. Najbardziej boli właśnie twarz, dekolt, skóra w zgięciu kolan i plecy. Co mnie podkusiło?! Siedzę teraz i robię okłady z kefiru albo wody z octem na opuchnięcia
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-03, 12:31   #3590
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kurcze. Wlasnie patrzę na rozmiarowke kingi to ma taka sama jak esotiq. I tam też mi wyszło 65b ale za male jest. Ja 70b zazwyczaj mialam, bo unawet jak dobrze wygarnelam to nie obejmowało mi całej piersi. Ale 70 mi za luźna, przesuwa mi sie wszystko i jak podnoszę ręce to mam stanik w połowie cyckow niby mam te 66-67/79-80 ale wlasnie wszedzie mimo ze powinnam mieć B to jest za male i mam C. I tak są mi na styk dobre, moglyby byc 65d ale to juz za duże. Myślałam ze moze z Kinga byłoby analogicznie tak samo. Chcialam stacjonarnie gdzies poszukać ale nigdzie nie widziałam :/
czeko wazne jeszcze w push upach jak grube sa te gabki w miseczkach im wiecej gabki tym musisz brac wieksza miske np. porownaj staniki z bazarku typowe chinskie do tych jakie masz...
w esotiq nie wiem jak z gruboscia misek ale w kindze push up nei maja duzo gabki, jest tylko od srodka wkladka ktora w wielu modelach mozna wyjac i masz normalny, materialowy stanik...
ja bym sie bala ze skoro masz te kilka cm mniej w biuscie niz ja i c65 ja mam luzne to ty bedziesz musiala czyms wypychac...
nie bralabym bez mierzenia
albo jak mozesz to pomierz sobie jaki masz rozmiar w takich polskich markach jak ava, konrad,kriss, caprice itp.

Cytat:
Napisane przez Anja92 Pokaż wiadomość
Bunny- proszę o poradę!
Mojego ciemnego odrostu nawet Palette A10 nie rusza do pięknego, czystego blondu, tylko zostawia brzydkie złoto.
Czy któraś z farb fryzjerskich będzie mocniejsza? Chciałabym obejść się bez rozjaśniacza. Obecnie rozważam Alfaparf 11.21 oczywiście z wodą 12%.
Dobry wybór?
dobry, mozesz probowac mieszac z 11.11.

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mnie to chyba pogrzało, dosłownie i w przenośni Ciągle słyszałam jaka to jestem blada w tym roku, że powinnam więcej jeść, to na pewno nabiorę kolorów (taaa, jasne). Miałam tego już serdecznie dość, więc pomyślałam sobie, że wybiorę się do solarium, trochę zbrązowieję i dadzą mi spokój. No i wczoraj rano poszłam. Rok nie byłam ale poszłam na 10 minut! Głupia, głupia, mogłam iść na 5 po takiej przerwie ale pomyślałam że zaraz po niedzieli wypada mi @, to wezmę teraz więcej minut Jak wyszłam było ok ale po południu zaczęło mnie piec i palić a dzisiaj rano to już się dotknąć twarzy nie mogę, jest cała opuchnięta i czerwona. Najbardziej boli właśnie twarz, dekolt, skóra w zgięciu kolan i plecy. Co mnie podkusiło?! Siedzę teraz i robię okłady z kefiru albo wody z octem na opuchnięcia
o matko wspolczuje alez to musi cie bolec
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 13:56   #3591
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czeko wazne jeszcze w push upach jak grube sa te gabki w miseczkach im wiecej gabki tym musisz brac wieksza miske np. porownaj staniki z bazarku typowe chinskie do tych jakie masz...
w esotiq nie wiem jak z gruboscia misek ale w kindze push up nei maja duzo gabki, jest tylko od srodka wkladka ktora w wielu modelach mozna wyjac i masz normalny, materialowy stanik...
ja bym sie bala ze skoro masz te kilka cm mniej w biuscie niz ja i c65 ja mam luzne to ty bedziesz musiala czyms wypychac...
nie bralabym bez mierzenia
albo jak mozesz to pomierz sobie jaki masz rozmiar w takich polskich markach jak ava, konrad,kriss, caprice itp.


dobry, mozesz probowac mieszac z 11.11.


o matko wspolczuje alez to musi cie bolec
Pali jakby mnie ktoś żelazkiem przypalał, twarz najgorzej a jeszcze dzień wcześniej przed solarium zrobiłam porządny peeling, żeby równo złapało. Kefir to teraz mój najlepszy przyjaciel, właśnie otwieram trzeci kubek, tylko on pomaga, żadne balsamy ani kremy nie dają rady odechciało mi się solarium raz na zawsze
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 16:57   #3592
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czeko wazne jeszcze w push upach jak grube sa te gabki w miseczkach im wiecej gabki tym musisz brac wieksza miske np. porownaj staniki z bazarku typowe chinskie do tych jakie masz...
w esotiq nie wiem jak z gruboscia misek ale w kindze push up nei maja duzo gabki, jest tylko od srodka wkladka ktora w wielu modelach mozna wyjac i masz normalny, materialowy stanik...
ja bym sie bala ze skoro masz te kilka cm mniej w biuscie niz ja i c65 ja mam luzne to ty bedziesz musiala czyms wypychac...
nie bralabym bez mierzenia
albo jak mozesz to pomierz sobie jaki masz rozmiar w takich polskich markach jak ava, konrad,kriss, caprice itp.


dobry, mozesz probowac mieszac z 11.11.


o matko wspolczuje alez to musi cie bolec
Wiem wiem o co chodzi. Tyle ze ja w wiekszosci wlasnie na miekkich stanikach patrzę i wiekszosc takich mam, i są ok albo niektóre na styk sie mieszcze. Push upy to mam 2 i oba są mi tak na styk dobre ale wyjelam gabki z niego. 65d był mi dobry ale sie czułam zbyt "pancerna" :d wiec brałam C normalnie. No nic bede szukać tych marek i próbować mierzyć chociaz u mnie akurat bieda jest jesli chodzi o obwody 65 :/

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mnie to chyba pogrzało, dosłownie i w przenośni Ciągle słyszałam jaka to jestem blada w tym roku, że powinnam więcej jeść, to na pewno nabiorę kolorów (taaa, jasne). Miałam tego już serdecznie dość, więc pomyślałam sobie, że wybiorę się do solarium, trochę zbrązowieję i dadzą mi spokój. No i wczoraj rano poszłam. Rok nie byłam ale poszłam na 10 minut! Głupia, głupia, mogłam iść na 5 po takiej przerwie ale pomyślałam że zaraz po niedzieli wypada mi @, to wezmę teraz więcej minut Jak wyszłam było ok ale po południu zaczęło mnie piec i palić a dzisiaj rano to już się dotknąć twarzy nie mogę, jest cała opuchnięta i czerwona. Najbardziej boli właśnie twarz, dekolt, skóra w zgięciu kolan i plecy. Co mnie podkusiło?! Siedzę teraz i robię okłady z kefiru albo wody z octem na opuchnięcia
O matko... To żeś sobie narobila poparzenie sloneczne masz normalnie....
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 17:04   #3593
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

ale upał
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 17:13   #3594
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

a ja nam woda byłam i padam teraz
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 20:07   #3595
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Dziewczyny umieram
spalilam sie masakrycznie
wygladam jak burak ale poki co nie piecze
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 20:20   #3596
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dziewczyny umieram
spalilam sie masakrycznie
wygladam jak burak ale poki co nie piecze
Nigdy od razu nie piecze Zobaczysz po dwóch dniach
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 21:26   #3597
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dziewczyny umieram
spalilam sie masakrycznie
wygladam jak burak ale poki co nie piecze
Witaj w klubie.
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 07:24   #3598
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Czesc Dziewczyny

A co Wy takie popalone sloncem? Ojj, musi bolec. Choc ja nie byłam lepsza, na sloncu bez kapelusza, nie poparzyłam skory, ale głowa jak Wam pisałam masakrycznie bolała. Wczoraj były upaly nieziemskie, na plazy chyba z plus 50 stopni, piasek parzył w stopy. I tez po godzinie bolała mnie głowa, mimo że miałam kapelusz. Ale za to pierwszy raz weszłam do morza po samą szyję postałam wprawdzie tak trochę, ale musiałam oddać ciepło, bo normalnie miałam przegrzaną skore.

U mnie 3 tygodnie od farbowania, kolor się trzyma. Za kilka dni dam nowe zdjęcia. Odrost już mam i powiem Wam, że szybciej mi włosy rosną niż zwykle na wakacjach. A może to złudzenie, bo do farbowania się nie spieszy. Mam ze sobą szampon fioletowy więc umyję raz na 3 mycia. Czyli raz w tygodniu. I to pewnie pomaga.

Poza tym jak zwykle na wakacjach dostałam łupiez...znaczy nie wiem czy to lupiez, ale ze slonce i woda i piach we włosach to łuszczy mi się skora głowy. Lekko swędzi. Muszę kupic nizoral.Powtórka z tamtego roku. Tez mnie dopadło coś takiego a la łupież,a jak wrocilam do domu zniknelo. Może kwestia wody w kranie?

W sumie teraz mysle ze mogłam tu wziąć spray rozjasniajacy do wlosow na odrosty np. frieda. Ale jak miałam okazje kupic w Rossmanie nie kupiłam:P niby odrost ladnie by się na sloncu rozjasnil, ale ja koniecznie chcę spróbować palette platynowy blond 230 zdaje się na mój odrost. Będzie spory więc okaże się w pełnej krasie jak farba dała sobie rade. Poza tym słonce rozjaśniło mi trochę odrost wiec jest jaśniejszy niż był. Dlatego wolę go nie ruszac, poczekam spokojnie a nie przeszkadza mi bardzo.

Pozdrawiam Was i całuję

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2013-08-04 o 07:35
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 09:14   #3599
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Agatko ja też już wyhodowałam odrost a do farbowania jeszcze 2 tygodnie (bo tydzień przed wakacjami chcę zrobić)...
A co do opalania?? Kylie Ty w taki skwar powyżej 30st nie smarujesz się z filtrem niczym? ja się 30tką smaruje i nie ma czerwieni tylko od razu brąz, wiadomo, że nie taki intensywny ale kilka razy podkład i można bez się smażyć...
Mimo wszystko chłodu teraz Tobie i Milce życzę
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 09:28   #3600
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Odp: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

I tak nie pobijecie mojego 3-miesięcznego odrostu korci mnie, zeby chociaż jakąś szamponetka zrobić, ale kupa pewnie wyjdzie.

A ja się nie opalam bu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:21.