Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-05-28, 07:59   #1621
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Czas mierzy³a¶ od pocz±tku nak³adania czy koñca? Czy wszêdzie tak ¼le chwyci³o, czy tylko miejscami? Je¶li miejscami to w jakiej kolejno¶ci kole¿anka nak³ada³a?
Nie s±dzê, ¿e chodzi o za ma³o oksy do farby, ale specjalist± nie jestem, w³osy s± zielonkawe, zastanawiam siê od czego - czasem oksydant ma co¶ zapobiegaj±cego ¿ó³kniêciu, wiêc mo¿e to to... wiêc to jakby zadzia³a³ oksy a nie farba Nie wykluczone te¿, ¿e farby by³y np. przeterminowane.
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-28, 12:36   #1622
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 1 159
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rousse Poka¿ wiadomo¶æ
Czas mierzy³a¶ od pocz±tku nak³adania czy koñca? Czy wszêdzie tak ¼le chwyci³o, czy tylko miejscami? Je¶li miejscami to w jakiej kolejno¶ci kole¿anka nak³ada³a?
Nie s±dzê, ¿e chodzi o za ma³o oksy do farby, ale specjalist± nie jestem, w³osy s± zielonkawe, zastanawiam siê od czego - czasem oksydant ma co¶ zapobiegaj±cego ¿ó³kniêciu, wiêc mo¿e to to... wiêc to jakby zadzia³a³ oksy a nie farba Nie wykluczone te¿, ¿e farby by³y np. przeterminowane.
Powtórzê, zrobi³am wszystko tak jak wcze¶niej kiedy farbe rzuca³am na próbê tylko na odrost. Farba zakupiona nowa z hurtowni data wazno¶ci koñczy siê za 36 miesiêcy. Uzywa³am tego samego oksy z tej samej butli i tej samej kolezanki [] co przy próbie i wtedy wysz³o bosko. Czas mierzy³am od na³o¿enia mieszanki na ca³± g³owê.
Mieszanka nie rozja¶ni³a dok³adnie mojego ciemnego blondu co jest dziwne, i kolor przebijaj±cy siê przez tê rudo¶c sprawia wra¿enie zielono¶ci.
__________________
07.2012 W³osowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwi± grzywê.
20.12.2013 ¦wiadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-28, 15:08   #1623
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

allvaves podobnie jak ce-ce nalezy do farb, ktore slabo przenikaja i musza byc nakladane bardzo dokladnie oraz w ilosci wiekszej niz inne ( w przeciwienstwie do vaitlistys) nie pamietam tylko jak ta wlasciwosc sie nazywa . niemniej stad nierowne krycie. zielonkawosc lubi sie podobnie jak szarosc pokazac na podniszczonych wlosach po uzyciu kolorow zlotych, pomaranczowych. zielen wybija czerwien, slyszalam, ze pomagaly niektorym oklady z przecieru pomidorowego ( wersja na juz w domu), niemniej nie stosowalam bo takiego efektu nie mialam nigdy. co mozesz zrobic? poczytac o wybiciu zieleni, opcjonalnie poolejowac. za kilka dni polozyc kolor ponownie, ale albo z pomoca albo latwiejsza farbe.
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-28, 17:30   #1624
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 1 159
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
allvaves podobnie jak ce-ce nalezy do farb, ktore slabo przenikaja i musza byc nakladane bardzo dokladnie oraz w ilosci wiekszej niz inne ( w przeciwienstwie do vaitlistys) nie pamietam tylko jak ta wlasciwosc sie nazywa . niemniej stad nierowne krycie. zielonkawosc lubi sie podobnie jak szarosc pokazac na podniszczonych wlosach po uzyciu kolorow zlotych, pomaranczowych. zielen wybija czerwien, slyszalam, ze pomagaly niektorym oklady z przecieru pomidorowego ( wersja na juz w domu), niemniej nie stosowalam bo takiego efektu nie mialam nigdy. co mozesz zrobic? poczytac o wybiciu zieleni, opcjonalnie poolejowac. za kilka dni polozyc kolor ponownie, ale albo z pomoca albo latwiejsza farbe.
Baaaaardzo dziêkujê Ci za rzeteln± poradê.
Ogó³em Nie wiem có¿ siê sta³o po odrost przy mojej pielegnacji olejowaniu itp zniszcony byæ nie powinien do stopnia ¿e farby nie chwyci. Je¶li chodzsi tu o ilo¶æ nak³±dania farby to w takim uk³adzie bêdê pamiêta³a by ciapn±æ porz±dnie tej farby i po takim failu, có¿ przykro mi allwavesie jednak vitalits spróbujê szybciej ni¿ my¶la³am ;]
__________________
07.2012 W³osowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwi± grzywê.
20.12.2013 ¦wiadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-08, 20:04   #1625
katarzynaxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Do³±czam Ruda wprawdzie nie jestem lecz czarna ale, to postanowione nie chce ju¿ byæ czarnulka chod¼ wiem ,¿e zej¶cie z niego to d³uga droga. Wymarzy³am sobie rudy a,dok³adnie jasny rudy
katarzynaxD jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-11, 13:59   #1626
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomo¶ci: 10 684
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katarzynaxD Poka¿ wiadomo¶æ
Do³±czam Ruda wprawdzie nie jestem lecz czarna ale, to postanowione nie chce ju¿ byæ czarnulka chod¼ wiem ,¿e zej¶cie z niego to d³uga droga. Wymarzy³am sobie rudy a,dok³adnie jasny rudy
Powodzenia sama pare miesiecy temu schodzilam z czerni, trzeba miec cierpliwosc ale da rade

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Æwiczê
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-11, 19:35   #1627
katarzynaxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez prince_polo Poka¿ wiadomo¶æ
Powodzenia sama pare miesiecy temu schodzilam z czerni, trzeba miec cierpliwosc ale da rade

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
w piatek w³asnie ide na dekoloryzacje i jestem przygotowana na sianko z w³osów ale, zaopatrzy³am sie w dobra regenerujaca maske i maseczki z olejków bo bez tego sie nie obejdzie.
katarzynaxD jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-06-11, 20:55   #1628
shakke
Raczkowanie
 
Avatar shakke
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Witam
Marzy mi siê rudy kolor w³osów ,ale chcia³abym uzyskaæ kolor z jak najmniejsz± ilo¶ci± odcienia czerwonego,bardziej wpadaj±cy w pomarañcz ni¿ w czerwony .Czym mogê uzyskaæ taki efekt ?
I czy sprawdzi siê tutaj henna naturalna Khadi
(mój kolor jest farbowany ksiê¿ycowym blondem z Joanny,s± to jasne blond w³osy)

dodajê zdjêcia koloru ,który chce uzyskaæ i proszê ¶licznie o pomoc
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1491582.jpg (48,2 KB, 54 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg m.jpg (15,5 KB, 18 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg e3952730485eff9118f4fc59c514fb46.jpg (53,8 KB, 36 za³adowañ)
shakke jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-11, 22:08   #1629
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez shakke Poka¿ wiadomo¶æ
Witam
Marzy mi siê rudy kolor w³osów ,ale chcia³abym uzyskaæ kolor z jak najmniejsz± ilo¶ci± odcienia czerwonego,bardziej wpadaj±cy w pomarañcz ni¿ w czerwony .Czym mogê uzyskaæ taki efekt ?
I czy sprawdzi siê tutaj henna naturalna Khadi
(mój kolor jest farbowany ksiê¿ycowym blondem z Joanny,s± to jasne blond w³osy)

dodajê zdjêcia koloru ,który chce uzyskaæ i proszê ¶licznie o pomoc
Tego typu kolor uzyskujê Palette K8- jasna mied¼
Jasny, naturalnie wygl±daj±cy rudy. Nie wpada w czerwieñ.
¦wie¿o po farbowaniu wygl±da w³a¶ciwie identycznie jak na pierwszym, zamieszczonym przez Ciebie zdjêciu. Potem trochê blaknie, ale ca³y czas wygl±da bardzo ³adnie.
__________________


Edytowane przez Anja92
Czas edycji: 2014-06-11 o 22:10
Anja92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-12, 00:09   #1630
shakke
Raczkowanie
 
Avatar shakke
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Anja92 Poka¿ wiadomo¶æ
Tego typu kolor uzyskujê Palette K8- jasna mied¼
Jasny, naturalnie wygl±daj±cy rudy. Nie wpada w czerwieñ.
¦wie¿o po farbowaniu wygl±da w³a¶ciwie identycznie jak na pierwszym, zamieszczonym przez Ciebie zdjêciu. Potem trochê blaknie, ale ca³y czas wygl±da bardzo ³adnie.

Dziêkujê Ci bardzo za odpowied¼ !
shakke jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-12, 00:24   #1631
Adela_84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Czesc! Szukam dobrego fryzjera/kolorysty w Warszawie. Od kilku lat farbuje wlosy na rudo - na dosc jasny, stonowany rudy. Zalezy mi na naturalnym efekcie, a niestety czesto fryzjerom wychodzi jaskrawy/czerwony/pomaranczowy rudy... Czy mozecie mi kogos polecic? Dzieki!
Adela_84 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-12, 07:38   #1632
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomo¶ci: 10 684
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Hej dziewczyny, chcia³a bym mieæ taki bardzo jasny rudy czy jak bym zmieszala farbe blond i ruda to bym taki uzyska³a? Chodzi mi o efekt bardziej blondu takiego miodowego ale jednak zeby by³ rudy (nie ¿ó³ty) . Teraz mam jasny bo robi³am wczoraj odrosty mam swoje mocno ciemne to i zrobi³am k±piel na ca³o¶æ ale nie wiem jaka farbe po³o¿yæ. Po samej k±pieli sa rownomierne takie blond miodowe ale jednak to nie to co po farbie . No i brakuje mi tego odcienua rudego

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Æwiczê
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-12, 16:52   #1633
shakke
Raczkowanie
 
Avatar shakke
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Hej dziewczyny
Co my¶licie o moim nowym kolorku?
Wczoraj kupi³am zwyk³± szamponetke ¿eby w ogóle sprawdziæ jak bêde w rudym wygl±daæ i oto efekt
Jak wam siê podoba taki odcieñ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140612_155704.jpg (103,9 KB, 55 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140612_155729.jpg (63,7 KB, 43 za³adowañ)
shakke jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-13, 13:11   #1634
katarzynaxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez shakke Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny
Co my¶licie o moim nowym kolorku?
Wczoraj kupi³am zwyk³± szamponetke ¿eby w ogóle sprawdziæ jak bêde w rudym wygl±daæ i oto efekt
Jak wam siê podoba taki odcieñ?
bardzo ³adny taki delikatny kolorek
katarzynaxD jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-13, 16:46   #1635
shakke
Raczkowanie
 
Avatar shakke
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katarzynaxD Poka¿ wiadomo¶æ
bardzo ³adny taki delikatny kolorek
Dziêkuje
Chcia³abym osi±gn±æ podobny tylko czym¶ trwalszym ni¿ do 3 myæ
shakke jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-16, 10:48   #1636
SmoczycaX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 51
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Witam drogie Panie

Za nied³ugo i ja do³±czê do Waszego zacnego grona Rudzielców .
Ogólnie jestem szatynk± z po³yskiem rudego - chyba kiedy¶ . Mam ju¿ 33 lata a od 15 roku ¿ycia ( + -) farbujê w³osy. By³am ju¿ ruda, czerwona, czarna, zielona a ostatnio nawet blondynk±. Czarny by³ moim ukochanym kolorem ale dosta³am uczulenia, wysypka g³ównie osadza³a siê na szyi ( w najgorszym okresie nawet na brzuchu- drobne swêdz±ce co¶). By³am u lekarza tysi±c ma¶ci, na ka¿d± inn± czê¶æ cia³a, nie dzia³a³y (nigdy nie mia³am pêcherzy tylko wysypkê). Nie chcê byæ ³ysa( ¶ci±æ pofarbowanych w³osów), siwków nie chcê mieæ a farbowaæ nie mogê ( wykombinowa³am, ¿e im ciemniejsza farba tym mocniejsze uczulenie), wymy¶li³am ¶ci±ganie koloru ( u fryzjera co miesi±c) i tak zosta³am blondi bez uczulenia.
Ale w³osy dosta³y w d.... I gdyby dalej rozja¶niaczem ¶ci±ga³a kolor pewnie i tak by³abym ³ysa. Z³a krew kr±¿y (uczulenie )ale nie bêdê jej spuszczaæ .

Aktualnie (od czerwca)- odrobinê podciê³am koñcówki i zaczê³am olejowaæ w³osy - olejek arganowy. W³osów kondycja znacznie siê poprawi³a mimo, ¿e tylko 3 razy to zrobi³am - olejowanie . Jestem ¶wiadoma, ¿e gdybym przesta³a w³osy znowu by³y by suche.


Sorki za chaotyczn± wypowiedz

Do rzeczy zdecydowa³am siê na kolor rudy 7.44 z Delii, ju¿ kiedy¶ mia³am, ale przerzuci³am siê znowu na czarny.
Nie mogê siê doczekaæ i najprawdopodobniej zrobiê to jutro.

W³osy po fryzjerze oczywi¶cie tak jakby pigmentowa³am neutralnymi kolorami blondami. Jestem ¶wiadoma , ¿e za pierwszym razem bêdzie ró¿nie na g³owie, ale po którym¶ farbowaniu mo¿e siê wszystko zrównowa¿y.

Ja mi³o¶niczka Sagi o Ludziach Lodu nie mogê byæ inna ni¿ ruda .

Cieplutko pozdrawiam

Edytowane przez SmoczycaX
Czas edycji: 2014-06-16 o 11:19
SmoczycaX jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-16, 13:11   #1637
SmoczycaX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 51
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

W moim cudnym mie¶cie, gdzie znajduj± siê dwa rossmany i chyba wiêkszo¶æ hipermarketów, nie ma delii.
Zdecydowa³am siê na Garniera 7.40+ miedziany blond. Mam nadziejê, ¿e ¼le nie zrobi³am.
Nie wiecie jaki jest tam utleniacz ?


pozdrawiam
SmoczycaX jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-16, 13:19   #1638
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SmoczycaX Poka¿ wiadomo¶æ
Witam drogie Panie

Za nied³ugo i ja do³±czê do Waszego zacnego grona Rudzielców .
Ogólnie jestem szatynk± z po³yskiem rudego - chyba kiedy¶ . Mam ju¿ 33 lata a od 15 roku ¿ycia ( + -) farbujê w³osy. By³am ju¿ ruda, czerwona, czarna, zielona a ostatnio nawet blondynk±. Czarny by³ moim ukochanym kolorem ale dosta³am uczulenia, wysypka g³ównie osadza³a siê na szyi ( w najgorszym okresie nawet na brzuchu- drobne swêdz±ce co¶). By³am u lekarza tysi±c ma¶ci, na ka¿d± inn± czê¶æ cia³a, nie dzia³a³y (nigdy nie mia³am pêcherzy tylko wysypkê). Nie chcê byæ ³ysa( ¶ci±æ pofarbowanych w³osów), siwków nie chcê mieæ a farbowaæ nie mogê ( wykombinowa³am, ¿e im ciemniejsza farba tym mocniejsze uczulenie), wymy¶li³am ¶ci±ganie koloru ( u fryzjera co miesi±c) i tak zosta³am blondi bez uczulenia.
Ale w³osy dosta³y w d.... I gdyby dalej rozja¶niaczem ¶ci±ga³a kolor pewnie i tak by³abym ³ysa. Z³a krew kr±¿y (uczulenie )ale nie bêdê jej spuszczaæ .
To pewnie by³o uczulenie na PPD. S± farby z obni¿on± zawarto¶ci± tego sk³adnika, a tak¿e w ogóle go pozbawione
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-16, 18:53   #1639
SmoczycaX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 51
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;46902909]To pewnie by³o uczulenie na PPD. S± farby z obni¿on± zawarto¶ci± tego sk³adnika, a tak¿e w ogóle go pozbawione[/QUOTE]

Masz racjê, jednak farby takie zazwyczaj kosztuj± oko³o 60 z³.
Problem w tym, ¿e mam równie¿ uczulenie na s³oneczko ale tylko w lato ( pije wapno, troszkê pomaga, raz by³o gorzej i wziê³am tabsa alertek),wiêc mo¿e uczulenie na ppd mi przesz³o nadzieja. Je¶li bêdzie ¼le i nie dam rady to pewnie bêdê zmuszona kupowaæ te farby dla alegików b±dz przerzuciæ siê na henne o której nic wiem oprócz tego, ¿e po hennie nie ma sensu farbowaæ w³osy ( co¶ ko³o tego)

Jutro wieczorkiem farbowanie. Postaram siê wrzuciæ zdjêcia.

pozdrawiam

Edytowane przez SmoczycaX
Czas edycji: 2014-06-16 o 19:00
SmoczycaX jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-16, 23:18   #1640
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SmoczycaX Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li bêdzie ¼le i nie dam rady to pewnie bêdê zmuszona kupowaæ te farby dla alegików b±dz przerzuciæ siê na henne o której nic wiem oprócz tego, ¿e po hennie nie ma sensu farbowaæ w³osy ( co¶ ko³o tego)
Po pierwsze: henna to te¿ farbowanie.
Po drugie: henna i farby chemiczne nie wykluczaj± siê.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-17, 07:50   #1641
SmoczycaX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 51
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

W takim razie ¼le przeczyta³am, ¿e po hennie nie z³apie farba. Je¶li tylko nie dam rady to dokszta³cê siê w jej kierunku.

Kiedy¶ ju¿ tak mia³am, ¿e mia³am blond a potem wróci³am do ciemniejszej farby. Przyzwyczajona do czerni nie mog³am patrzeæ na siebie jako blondynkê. Nie chcê sk³amaæ ale chyba 3 miesi±ce ( 3 farbowania) wytrzyma³am na farbie chemicznej ciemnej a¿ znowu dopad³o swêdzenie. Po za tym zawsze farbowa³am ca³o¶æ. Teraz na pewno bêdê farbowaæ odrost a d³ugo¶ci tylko na 5 minut dla od¶wie¿enia koloru. Mo¿e to co¶ pomo¿e.
SmoczycaX jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-17, 11:08   #1642
opal6666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Hej, czy wiecie mo¿e któr± farb± profesjonaln± uzyskam odcieñ taki jak po majirel 9.04 (zdj 1) który ponoæ nie jest ju¿ dostêpny. Teraz farbujê farb± Vitality's jednak na pocz±tku jest trochê za ruda dla mnie ( zdj 2), najbardziej odpowiada mi po ok miesi±cu gdy ju¿ siê wymywa do takiego delikatnego rudego, podchodz±cego pod blond. Zdjêcie 3 to ok 2 miesi±ce po farbowaniu i taki kolor najbardziej mi pasuje ale wiadomo s± ju¿ odrosty i rozgl±dam siê za czym¶ innym Pozdrawiam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg image004.jpg (6,9 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1978895_649465515090407_1839647581_n.jpg (102,7 KB, 43 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg zdj.jpg (41,0 KB, 37 za³adowañ)
opal6666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-17, 12:46   #1643
nasturcja1308
Rozeznanie
 
Avatar nasturcja1308
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Inowroc³aw
Wiadomo¶ci: 853
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Hej! trochê mnie nie by³o tutaj. Ogólnie po Waszych radach kolor piêknie siê wyrówna³ (farbowa³am LaStrad± 8.4 + 7.4 + odrobina barwnika). Pech chcia³, ¿e zachcia³o mi siê po³o¿yæ kupion± wcze¶niej drogeryjn± Loreal Pure Paprika na ¶lub. Ca³e szczê¶cie, ¿e fryzjerka mi to odradzi³a. Kolor nie z³apa³ równo, a po tygodniu na w³osach prawie nic nie zosta³o. Teraz odrost mam pomarañczowy a koñce jasne. Ale po kolei: LaStrada wyp³ukuje siê po ok. 7-10 dniach do takiego koloru i tak ju¿ zostaje
KLIK kolor jest ³adny, ale dla mnie za jasny. Drogeryjny LOREAL zaraz po farbowaniu wyszed³ TAK (wstawiam tylko koñce, bo nie mam innej fotki) a teraz wygl±da strasznie jak dla mnie KLIK mam nadziejê, ¿e co¶ tu dojrzycie. Teraz moje pytanie, chcê zmieszaæ LaStradê 6.4 z 7.4 (tutaj paleta) ale nie wiem jak± daæ wodê 6% czy 9%. Jaka jest ró¿nica w ogóle miêdzy nimi? W³osy bêd± bardziej rozja¶nione? Wcze¶niej dawa³am 6 a teraz mam mêtlik.

Uff, to siê rozpisa³am.

Edit: tak patrzê, ¿e kolor mam podobny do Kole¿anki Wy¿ej
__________________
"Na wspóln± rado¶æ, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku s³onecznym, na nieustaj±ce sob± zdziwienie, na gniew, krzywdê i przebaczenie wybieram Ciebie." K. I. Ga³czyñski 26.04.2014

nasturcja1308 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-17, 13:12   #1644
SmoczycaX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 51
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

http://vod.pl/poznaj-prawde-o-farbie...,145507,w.html

warto zobaczyæ
SmoczycaX jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-17, 14:15   #1645
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez opal6666 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, czy wiecie mo¿e któr± farb± profesjonaln± uzyskam odcieñ taki jak po majirel 9.04 (zdj 1) który ponoæ nie jest ju¿ dostêpny. Teraz farbujê farb± Vitality's jednak na pocz±tku jest trochê za ruda dla mnie ( zdj 2), najbardziej odpowiada mi po ok miesi±cu gdy ju¿ siê wymywa do takiego delikatnego rudego, podchodz±cego pod blond. Zdjêcie 3 to ok 2 miesi±ce po farbowaniu i taki kolor najbardziej mi pasuje ale wiadomo s± ju¿ odrosty i rozgl±dam siê za czym¶ innym Pozdrawiam
vitalitys 9.34 jest bardzo blond
9.04 - Revlon, Indola

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez SmoczycaX Poka¿ wiadomo¶æ
Masz racjê, jednak farby takie zazwyczaj kosztuj± oko³o 60 z³.
Problem w tym, ¿e mam równie¿ uczulenie na s³oneczko ale tylko w lato ( pije wapno, troszkê pomaga, raz by³o gorzej i wziê³am tabsa alertek),wiêc mo¿e uczulenie na ppd mi przesz³o nadzieja. Je¶li bêdzie ¼le i nie dam rady to pewnie bêdê zmuszona kupowaæ te farby dla alegików b±dz przerzuciæ siê na henne o której nic wiem oprócz tego, ¿e po hennie nie ma sensu farbowaæ w³osy ( co¶ ko³o tego)

Jutro wieczorkiem farbowanie. Postaram siê wrzuciæ zdjêcia.

pozdrawiam
Delia ma serie bez PPD ,,delia cameleo pro green,, zakupi³am 2 kolory w drigerii Jasmin ok 11 z³

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez nasturcja1308 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej! trochê mnie nie by³o tutaj. Ogólnie po Waszych radach kolor piêknie siê wyrówna³ (farbowa³am LaStrad± 8.4 + 7.4 + odrobina barwnika). Pech chcia³, ¿e zachcia³o mi siê po³o¿yæ kupion± wcze¶niej drogeryjn± Loreal Pure Paprika na ¶lub. Ca³e szczê¶cie, ¿e fryzjerka mi to odradzi³a. Kolor nie z³apa³ równo, a po tygodniu na w³osach prawie nic nie zosta³o. Teraz odrost mam pomarañczowy a koñce jasne. Ale po kolei: LaStrada wyp³ukuje siê po ok. 7-10 dniach do takiego koloru i tak ju¿ zostaje
KLIK kolor jest ³adny, ale dla mnie za jasny. Drogeryjny LOREAL zaraz po farbowaniu wyszed³ TAK (wstawiam tylko koñce, bo nie mam innej fotki) a teraz wygl±da strasznie jak dla mnie KLIK mam nadziejê, ¿e co¶ tu dojrzycie. Teraz moje pytanie, chcê zmieszaæ LaStradê 6.4 z 7.4 (tutaj paleta) ale nie wiem jak± daæ wodê 6% czy 9%. Jaka jest ró¿nica w ogóle miêdzy nimi? W³osy bêd± bardziej rozja¶nione? Wcze¶niej dawa³am 6 a teraz mam mêtlik.

Uff, to siê rozpisa³am.

Edit: tak patrzê, ¿e kolor mam podobny do Kole¿anki Wy¿ej
je¶li przyciemniemy to 3%
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-17, 14:45   #1646
nasturcja1308
Rozeznanie
 
Avatar nasturcja1308
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Inowroc³aw
Wiadomo¶ci: 853
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
je¶li przyciemniemy to 3%
dziêkujê spróbujê z 3 i zobaczê co mi wyjdzie
__________________
"Na wspóln± rado¶æ, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku s³onecznym, na nieustaj±ce sob± zdziwienie, na gniew, krzywdê i przebaczenie wybieram Ciebie." K. I. Ga³czyñski 26.04.2014

nasturcja1308 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-17, 14:54   #1647
Elizasz
Raczkowanie
 
Avatar Elizasz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 273
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Jak mo¿na samodzielnie ogarn±æ, jaka farba bêdzie najlepsza???
Sk±d Wy to wiecie? Chcia³abym wreszcie mieæ wymarzony kolor w³osów i ci±gle jestem daleko od niego.... raz bli¿ej, raz dalej, ale generalnie w bladej d...
Elizasz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-17, 15:21   #1648
opal6666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

W³a¶nie teraz mam Vitality's 9.34 i jest trochê za pomarañczowa na pocz±tku
opal6666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-17, 17:56   #1649
Yasmi91
Raczkowanie
 
Avatar Yasmi91
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Mina1991
Rudosci z joanny zawsze maja wode 9 % w opakowaniu, co niszczy wlosy ;/ . Gdy masz ciemne wlosy musiala bys jasniejszy odcien rudego nalozyc z woda 6 % wiec odcien 7.43 + 2 cm 7.44 i wyjdzie Ci cos podobnego do 7.44

Ja osobiscie w pracy uwielbiam mieszac rudosci z innymi odcieniami nie kombinuje ale rudosci zawsze wychodza przecudne czasami nawet do odcienia 7.43 jestem w stanie dorzucic kapke czerwonego odcienia i kapke brazu niepowtarzalne kolory "
Yasmi91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-17, 18:36   #1650
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 17 201
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Przygarniecie kolejn± Rudow³os±?
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-10-06 10:28:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.