Jasny podkład - zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-09-13, 19:10   #91
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Talking Jaśniuteńki podkład

Moja cera jest jaśniutka, reprezentuje typ ''Królewny Śnieżki'', z tym też wiąże się mój problem- nie mogę znaleźć dla siebie odpowiedniego podkładu. Poszukuję takiego w odcieniu bardzo jasnym, porcelanowym... Bardzo prosiłabym o podanie przykładowych firm i nr. podkładów. Buźka
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-13, 19:16   #92
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Jaśniuteńki podkład

Sama zmagam się z podobnym problemem, gdyż moja skóra jest bielsza niż biel. Typowo porcelanowa Co używam? Guerlain Divinorke w odcieniu 230 (czasem gdy chcę ocieplić cerę to biorę 520), L'Oreal True Match C1/R1, czy 100 Diorskinu Diora. Naprawdę wiele firm ma jaśniuteńkie podkłady, wystarczy spojrzeć na palety. Z miejsca jednak mogę Ci wykluczyć Estee Lauder, gdyż tej najjaśniejszy podkład jest do cery lekko opalonej.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-13, 22:19   #93
zabcia111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 378
Dot.: Jaśniuteńki podkład

a moze najjasniejszy Wonder Finish lub MF Lasting P. kolorek 100
zabcia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-13, 22:47   #94
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Jaśniuteńki podkład

True Match L'Oreala ma zdaje się b. jasne odcienie. Tak samo podkłady Nivea (ja mam 03 Stay Real i jest faktycznie jaśniutki a to już 3, ciekawa jestem jak wygląda 1 i 2 )
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-14, 08:29   #95
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Jaśniuteńki podkład

Najjaśniejsze na rynku ze średniopółkowców są chyba LF Max Factor - z drugiej strony one trochę ciemnieją po aplikacji, więc to trochę ściema.
Z własnego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że trochę ciemniejszy podkład - ale identyczny jeśli chodzi o tonację skóry wygląda calkiem naturalnie - warunek to testowanie przy świetle dziennym...
inna sprawa, że ja na tej swojej porcelanowej skórze mam troche piegów - one jakby łączą kolor podkładu z cerą jeśli jest ciemniejszy...
Takze sprawdzaj także te, które wdają Ci się za ciemne, bo może sie okazać, ze mimo tego będą pasowały (
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-14, 10:12   #96
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Jaśniuteńki podkład

Bardzo duzo jasnych odcieni ma Kanebo.
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-14, 10:24   #97
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Jaśniuteńki podkład

YSL też ma ładne, jasne kolory. Miałam chyba #6 "Teint Mat Purete" i był dla mnie aż za jasny, ale bardzo ładny, taki właśnie porcelanowy. Chyba jest nawet #5 - czyli jeszcze jaśniejszy, na KWC jest to opisane w recenzjach
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-14, 11:44   #98
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Jaśniuteńki podkład

Zdaje się, ze 15 z Loreal Transluicide też jest jansa.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-15, 07:36   #99
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Jaśniuteńki podkład

Cytat:
Napisane przez Mariti
Zdaje się, ze 15 z Loreal Transluicide też jest jansa.
Jest. Właśnie chciałam polecić - ja jestem zadowolona! A mam dość jasną (bladą) cerę.
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-15, 08:19   #100
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Jaśniuteńki podkład

Cytat:
Napisane przez Sovilo
Moja cera jest jaśniutka, reprezentuje typ ''Królewny Śnieżki'', z tym też wiąże się mój problem- nie mogę znaleźć dla siebie odpowiedniego podkładu. Poszukuję takiego w odcieniu bardzo jasnym, porcelanowym... Bardzo prosiłabym o podanie przykładowych firm i nr. podkładów. Buźka
Także mam cerę b. jasną i używam podkładów w odcieniach porcelanowych.Na pewno Kanebo nr chyba 101 lub 102 jest jasny,fajnie stapia się z cerą. Swojego czasu używalam podkładu relaksującego Avonu właśnie o odcieniu porcelanowym i był super bo jednocześnie nawilżał ale pozmieniali kolory i połapać za nic się nie mogę, obecnie mam L'oreala Double Wear kolor 14 , wygląda na ciemny a okazuje się b. jaśniutki na skórze.No i jak dziewczyny wspomniały Max Factor ma wiele różnych podkładów w jasnych i b.jasnych odcieniach.
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-22, 10:52   #101
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

HI!Szukam bardzo jasnego podkladu ,ktory jest wierny swej jasnosci i daje naturalny efekt...Czy Givenchy sprosta?Czy ktoras z Was stosowala juz nowy fluid Guerleina z wyciagiem rozanym?Bardzo prosze o Wasze komentarze ps rewalacyjny jest annayake ale niestety nie ma odpowiedniego odcienia
madonek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-22, 10:55   #102
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

Najjaśniejszy jaki widziałam ma Max Factor Lastin Performance nr 100 i Loreal True Match C1
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-22, 11:54   #103
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

Max Factor niestety oferuje mi efekt maski,natomiast Loreal nie lubie pozy Glam Shine oczywiscie Dziewczeta ten podklad Guerleina zaczyna coraz bardziej mnie intersowac ,ma poki co bynajmniej wysokie noty na zagr. forach .Obiecuje przetestowac w nastepnym tygodniu ,jesli jednak ktoras z Was miala kontakt z tym kwiatowym fluidem bardzo prosze o opinie ,jak i o komentarz dotyczacy Givenchy....pozdr
madonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-22, 12:21   #104
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

Mi tez ciezko dobrac, ale zawsze mozesz zmieszac dwa, tak zeby dobrac odcien dla skory
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-22, 12:28   #105
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

stosuje HR Color Clone nr13 jednak to wciaz nie jest idealnie pasujacy kolor ...ostatnio testowalam Bobbi Brown zapowiadal sie ciekawie ,ale zapach apteczny i niestety alergia (mam przesuszona i lszczaca sie skore teraz )Zaryzykuje testowanie tego fluidu rozanego ,czuje ze bedzie fajny.Wiele dobrego czytalam o podkladach Kanebo ,jednak niestety ponoc sa one ciemne ...(wg wywiadu Smoczycy )pozdr
madonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-22, 14:02   #106
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

bardzo jasny jest kolor ivory wszystkich podkładów z avonu (prawie biały...) kiedyś był to kolorek porcelain ale pozmieniały łobuzy te nazwy
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-23, 17:16   #107
linijeczka
Przyczajenie
 
Avatar linijeczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3
GG do linijeczka
Exclamation Prosze O Pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

No więc mam taki mały problem !! a mianowicie mam bardzo jasniutką karnacje tak szczeze to ciężko powiedziec czy to jest wogóle jakiś odcien brązu!! i do tej mojej karnacji praktycznie nic nie pasuje !! nie wiem w jakich kolorach ubrania nosic jaki kolor makijazu wybrac aby pasował do mojego koloru skory!!!
wiec prosze o rady !!! mam nadzieje ze mi pomozecie !!!
linijeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-23, 17:19   #108
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Prosze O Pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Zdjęcie by się przydało
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-23, 17:21   #109
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Smile Dot.: Prosze O Pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Witaj na Wizazu
A masz moze jakies swoje zdjecie? Latwiej byloby cos dobrac Jezeli nie, to napisz chociaz jaki masz kolor wlosow i oczu. Bardzo czesto slyszalam, ze do jasnej cery pasuja delikatne, pastelowe kolory.
Zajrzyj tez tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=71243
Pozdrawiam
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-23, 17:34   #110
linijeczka
Przyczajenie
 
Avatar linijeczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3
GG do linijeczka
Dot.: Prosze O Pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

o nie,pastelowe kolory jeszcze bardziej podkreslaja to ze jestem blada
A o to i moje zdjecia:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moje zdjecie.JPG (40,6 KB, 247 załadowań)
linijeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-23, 17:40   #111
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Prosze O Pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

To jesteś tak samo blada jak ja I pewnie dużo dziewczyn Ładnie wyglądasz na tym zdjęciu Tylko postawiłabym na lepszy puder i korektor żeby zamaskowac zaczerwienienia.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-23, 17:48   #112
linijeczka
Przyczajenie
 
Avatar linijeczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3
GG do linijeczka
Question Dot.: Prosze O Pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

dziex za rade !!! no ale jeszcze jedno bo mi sie zdaje ze w kazdym kolorze wygladam strasznie blado i wogole zle !!! chcialabym wiedziec w jakich kolorach byloby mi najlepiej!! chodzi mi zarowno o ubrania jak i o kolor np. cieni do powiek !!!
linijeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-23, 17:56   #113
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Prosze O Pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Ja mogę Ci doradzić tylko makijaż i kosmetyki, ale tylko takie do naturalnego. Z kolorami lepiej żeby Ci doradziły inne dziewczyny, które lepiej się na tym znają. Ogólnie chyba w takim przypadku nie powinno się chodzić w pastelowych ubraniach tylko w zdecydowanych kolorach (np. czerwień).
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-23, 18:27   #114
Domusia
Przyczajenie
 
Avatar Domusia
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29
GG do Domusia
Post Dot.: Prosze O Pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Witaj!!Moja koleżanka ma bardzo jasną karnację,mogę Ci podać na jej przykładzie..Otóż używa cieni brązowych albo niebieskich i bardzo ładnie w nich wygląda,do tego puder w naturalnym odcieniu..a jeśli chodzi o ubranka to nosi niebieskie,beżowe,w różu też ładnie wygląda..
Domusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-23, 19:18   #115
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Prosze O Pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Ja mam bardzo jasną skórę - o chłodnym odcieniu, zielone oczy, brązoworude włosy. Generalnie ciepły typ urody, jesienny - choć skóra wyraźnie chłodna. Maluję powieki raczej jasnymi kolorami - beże, jasne brązy, miedź i czekoladowy brąz w kącikach oczu, odcienie złotego różu, ciepłej moreli. Kiedyś używałam więcej odcieni, między innymi więcej zieleni - moje ulubione to oliwka i khaki. Od pewnego czasu na wieczór sięgam po odcienie fioletu - tak mi doradziła wizazystka i o dziwno jest nieźle - począwszy od delikatnego lila po odcień sliwki złamanej brązem. Za to na usta - tylko ciepłe kolory - jasny brąz, złoto, ciepły beż, terakota - wyjątek robię dla bordowego odcienia, którego używam na wieczór. Przy jasnej cerze ważne jest by dobrze dobrać podkład - nie za ciepły przy chłodnej karnacji. Jasnolicym też łatwo prześwitują żyłki, ja nie rozstaję się z dobrym płynnym korektorem który codziennie nakładam w okolicy oczy. Koniecznie róż! Albo jeszcze lepiej jasny puder brązujący - dla mnie to kosmetyk pierwszej potrzeby - uzywam calorocznie odrobinę na skronie, trochę na kości policzkowe, delikatnie muskam też czubek nosa i brodę, i już wyglądam zdrowo

Co do ubrań, to uznaję przede wszystkim kolory: brąz, czekolada, pomarańczowy, miedziany, wszystkie odcienie zieleni, bordo, fiolet a także czarny, który mi o dziwo bardzo pasuje i który jest moim ukochanym kolorem...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-23, 19:52   #116
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Smile Dot.: Prosze O Pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Hmmm, to juz sama nie wiem, co z tymi pastelowymi kolorami Ja tez do "ciemnolicych" nie naleze, a mimo to pasuja mi takie - podobno Uwielbiam tez czern, biel i wszystkie brazy.
Tez nie lubie swojej bladej skory, wiec przyciemniam ja samoopalaczem albo uzywam pudrow brazujacych - polecam Co do cieni, to zgadzam sie ze Smoczyca. Rowniez uzywam bezowe, brazowe, rozowe, zlote, no i ostatnio zakupilam fioletowe - jasne i ciemne i musze przyznac, ze slicznie podkreslaja kolor moich zielonych oczu
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-26, 09:58   #117
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

Dziewczeta jest super ten nowy podklad Guerlain Fleur de Teint,testuije wciaz no 520 ,piekny kolor ,faktura ,nie ciemnieje i jest bardzo wyjatkowy,goraco polecam
madonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-26, 12:28   #118
PaniKota
Raczkowanie
 
Avatar PaniKota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 438
Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

Cytat:
Napisane przez madonek
stosuje HR Color Clone nr13 jednak to wciaz nie jest idealnie pasujacy kolor ...ostatnio testowalam Bobbi Brown zapowiadal sie ciekawie ,ale zapach apteczny i niestety alergia (mam przesuszona i lszczaca sie skore teraz )Zaryzykuje testowanie tego fluidu rozanego ,czuje ze bedzie fajny.Wiele dobrego czytalam o podkladach Kanebo ,jednak niestety ponoc sa one ciemne ...(wg wywiadu Smoczycy )pozdr
nie takie ciemne, zawsze miałam problem z odcieniem, a teraz 202 LF deczko za jasny w lecie (następny juz za ciemny). A 202 nie jest najjaśniejszy o ile pamiętam. Zresztą sephory robią próbki - koniecznie sprawdź. I daj znać jak GIvenchy, potestowałabym coś, ale nie wierzę, że gdzieś tam jest podkład lepszy niż Kanebo
PaniKota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-26, 12:43   #119
Jeanette
Raczkowanie
 
Avatar Jeanette
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 344
Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

O ja mam podobny problem - cerę mam naprawdę bardzo jasną i wieczny problem z kolorem. Niewiele rzeczy wkurza mnie tak jak maska ciemnego podkladu na twarzy. W tej chwili mam wspomniany L'Oreal True Match C1 ale nie jestem zadowolona, kolor niby dobry ale sam podkład jako taki jest mocno sredni. Popatrzę na te które polecałyście może coś w końcu znajdę
Jeanette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-26, 14:03   #120
davi
BAN stały
 
Avatar davi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 304
GG do davi Wyślij wiadomość przez MSN do davi
Cool Dot.: najjasniejsze podklady jakie znacie,to...

Ja stosuje dream matte mous, jak dla mnie to daje baaardzo jaśny odcień.
davi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.