Trwała - zbiorczy - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Pokaż wyniki sondy: Jakie kosmetyki do wykonania trwałej podnoszącej uzywacie??
Wella 0 0%
Goldwell 0 0%
Joanna 0 0%
inne 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-05, 13:30   #991
maagaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 6
Dot.: Lekka Trwała

Dzisiaj poszłam do innej fryzjerki i powiedziała mi, że bardziej sie opłaca zrobić trwałą, kosztuje 55 zł, potem można ściąć włosy - gdy będą za duże odrosty. Trwała jednak delikatnie zniszczy włosy. Jednak pomyslałam sobie, że i tak gdy nie nawinę ich na wałki to codziennie uważam prostownicy - i tak na to samo wyjdzie. Ostatnio kręciłam włosy na wałkach, nic poza tym przy nich nie robiłam, więc są zdrowe Jeżeli chodzi o styling to utrzymuje się on ok. 6 tygodni, a potem włosy same się prostują. Cena ok. 80 zł Teraz zdecydowana jestem na trwałą - zrobie ją chyba w następnym tygodniu Pozdraiwam
maagaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 13:37   #992
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: Lekka Trwała

maagaa to napisz jak zrobisz trwałą bo ja tez się zastanawiam nad nią pozdrawiam ;*
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 16:18   #993
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Lekka Trwała

Też bardzo podoba mi się taki efekt delikatnych fal, dlatego zdecydowałam się na trwałą. Po umyciu włosów wgniatałam w nie piankę do loków i pozwalałam samym schnąć. Fajne fale wychodziły. Ale efekt utrzymał się niecały miesiąc. Teraz mam napuszone coś, co nie jest ani prostymi włosami, ani falami. Muszę je prostować, by jakoś to wygladało.. Włosy mi się zniszczyły, zwłaszcza, że potem je jeszcze rozjaśniałam. Masakra. Nie powiem, że żałuję, ale chyba nie było warto. Już chyba lepiej nawijać na wałki.
NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 17:05   #994
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Lekka Trwała

hej wątków o lekkiej trwałej już tu troszeczkę było sama się w kliku wypowiadałam a najlepiej jest zawsze użyć wyszukiwarki znajdującej się na forum
zajrzyj w szczególności pod ten link:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...lekka+trwa%B3a

oraz pod ten:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...lekka+trwa%B3a

Ja ze swojej strony jeszcze raz napiszę, że bardzo fajna jest lekka trwała z Welli ( z tego co pamietam to się HEADLINES nazywa) - leciutko podnosi włos od nasady i ładnie skręca włoski, tylko najlepiej, żeby fryzjerka uzyła do niej grubych wałków wtedy bardzo naturalnie to wygląda Trzyma się ona na włosach około 6 tygodni. Moja siostra miała w lecie rok temu taką robioną na wesele i akurat miała spokój z włoskami równiez na wakacje


edit - dodaję jeszcze jeden do wątku o lekkiej trwałej:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...lekka+trwa%B3a
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 17:19   #995
maagaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 6
Dot.: Lekka Trwała

ehehe, dzięki
maagaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 17:22   #996
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Lekka Trwała

Cytat:
Napisane przez maagaa
ehehe, dzięki
nie ma za co, mam nadzieję, że linki się przydadzą
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 10:35   #997
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Lekka Trwała

Jeżeli ma sie zrobioną tą lekką trwałą(headlines),to nie trzeba już nawijać włosów na wałki po każdym myciu,tak?
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-06, 12:33   #998
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Lekka Trwała

Cytat:
Napisane przez Nemezja
Jeżeli ma sie zrobioną tą lekką trwałą(headlines),to nie trzeba już nawijać włosów na wałki po każdym myciu,tak?
pewnie, ze nie trzeba
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 20:27   #999
luna111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 11
Smile Trwała.Koszt,rodzaj włosów,efekt

Witam
Zawsze chciałam mieć kręcone włosy aż w końcu pomyślałam o trwałej bo ciągłe kręcenie czy zaplatanie włosów (fajne fale) mnie juz męczy a co najgorsze nawet po użyciu supermocnego lakieru do włosów szybko opadały. To będzie moja pierwsa trwała więc chciabym wiedziec jak najwiecej o tym ile kosztuje taka trwała (jak na zdj) jakie jest ryzyko ze bede miala pozniejsze problemy z wlosami i jakich kosmetykow trzeba urzywac po zrobieniu zabiegu. Wiem ze jest juz wiele watkow o trwalej ale nie znalazlam tam odpowiudzi na moje pytania i nie byly to tematy tak dokladnie o moim problemie Czy moglaby mi jakas doswiadczona osoba odpowiedziec ?? byłabym wdzięczna a co do moich włosów to są gęste, koncówki rozdwajają się tylko jesli ich dlugo nie podcinam (aktualnie podciete kilka dni temu) , wloski sa do ramion i podkrecaja sie same co nie oznacza ze sie kreca
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (29,6 KB, 23 załadowań)
luna111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 08:49   #1000
emilia22
Przyczajenie
 
Avatar emilia22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 10
GG do emilia22
Dot.: robicie trwałą???

na przetłuszczające włosy rzeczywiście trwała to dobre rozwiązanie, ale skoro ci wypadają i są słabe to nie wiem jak przetrzymają zabieg trwałej. Wwęc może wybierz się do salonu fryzjerskiego i spytaj czy możesz na swoich włoskach robić takie cuda
emilia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 08:55   #1001
emilia22
Przyczajenie
 
Avatar emilia22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 10
GG do emilia22
Dot.: beznadziejna trwała

ja robiąc drugą trwałą po pół roku zrobiłam sobie koszmarek na głowie siano siano siano !!!!! i łamiące się włosy. W środe zrobiłam trwałą po raz 3 i jest ok trochę szopka mi wyszła ale z dnia na dzień jest coraz lepiej skręt jest mocny mam burzę loków, facet szaleje z radości Nic tylko się cieszyć!
emilia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-12, 09:16   #1002
Poetka22
Raczkowanie
 
Avatar Poetka22
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
GG do Poetka22
Dot.: robicie trwałą???

Jestem bardzo napalona na trwałą...mam ochotę na burzę loków wokół mojej twarzy .Zaznaczę że mam włosy proste i dość sztywne.Od jakiegoś roku maluję je co 4 tygodnie na blond co napewno je osłabia(gęsty balejaż),mam naturalne czarne włosy. Trochę się boję ale raz kozie śmierć . Mam dobrą fryzjerkę, powiedziała mi, że ma preparaty do różnego rodzaju włosów, do naturalnych, rozjaśnianych itp. Inna fryzjerka natomiast powiedziała mi,że absolutnie na rozjasnionych włosah nie można robić trwałej bo włosy zrobią się zielone i sianowate...Moja fryzjerka stwierdziła że ta pani ma chyba archaiczne preparaty i mało umiejętności. NAJWAŻNIEJSZE JEST CHYBA ABY PÓJĆ DO FRYZJERA,KTÓRY NAPRAWDE ZNA SIĘ NA TYM CO ROBI.
Ja postanowiłam aryzykować i robię trwałą!!!Zyczcie mi powodzenia!!!!
__________________
"I nawet kiedy będę sam, nie zmienię się, to nie mój świat, przede mną droga którą znam, którą ja wybrałem sam...."
MYSLOVITZ


ZAPRASZAM NA MÓJ PAZURKOWY WĄTEK
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134430
Poetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 19:36   #1003
netspirit
Przyczajenie
 
Avatar netspirit
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 12
GG do netspirit
Question Trwała a prostownica.

Pytanie apropos trwałej. Chciałabymz robic sobie trwałą. Marze o drobniutkich loczkach. Ale jeśli w którymś momencie zapragnę miec proste włosy i je wyprosuję prostownicą, to czy przy kolejnym umyciu i wysuszeniu włosów loczki nie straca na skręcie?
netspirit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 08:10   #1004
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Trwała a prostownica.

Istnieje prawdopodobieństwo, że stracą jeżeli będziesz często je prostować Po jednym razie napewno nic się nie stanie Tylko po co tak męczyć włosy?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 17:00   #1005
paulina__89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 442
GG do paulina__89
Dot.: trwała owocowo-ziołowa

odświeżam czy przy trwałej są różne wielkosci "skretow" ? jak dlugo wlosy sa krecone?bardzo niszczy wlosy?
paulina__89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 18:44   #1006
paulina__89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 442
GG do paulina__89
Dot.: trwała owocowo-ziołowa

zdjecia waszych trwalych tez mile widziane
paulina__89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 19:10   #1007
paulina__89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 442
GG do paulina__89
Dot.: robicie trwałą???

i jak Ci wyszła trwała? zdjęcia mile widziane
paulina__89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 08:26   #1008
Poetka22
Raczkowanie
 
Avatar Poetka22
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
GG do Poetka22
Dot.: robicie trwałą???

Cytat:
Napisane przez paulina__89
i jak Ci wyszła trwała? zdjęcia mile widziane
Jeszcze nie zrobiłam(z braku czasu ), ale jak zrobię to obiecuję wrzucić fotkę
__________________
"I nawet kiedy będę sam, nie zmienię się, to nie mój świat, przede mną droga którą znam, którą ja wybrałem sam...."
MYSLOVITZ


ZAPRASZAM NA MÓJ PAZURKOWY WĄTEK
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134430
Poetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 09:23   #1009
gosiabm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2
Dot.: fale-->headlines kontra lekka trwała? /bylyscie kiedys zadowolone z trwalej?

Cytat:
Napisane przez sun_shine
Dziewczyny! pytanie jak w temacie,chodziu ostatnio ze mna ochota na trwała (ale nie na loczki,a na fale) i zastanawiam sie,czy któras z Was byla kiedys zadowolna po tym zabiegu,bo wszedzie sie slyszy tylko o pomstowaniu na fryzjerki,ktore zle ja wykonaly
i moze podpowiecie mi,co lepiej zrobic liczac na efekt koncowy w postaci fal?
(wiem,ze watkow o tym bylo juz mnoostwo,przejrzalam je,ale jednoznaczej odp tam nie bylo...)
mam 15 lat i sredni geste włosy raczej delikatne moge smiało zrobic trawła?ale jako polecacie owocowa czy ziołowa i jakie sa jeszcze rodzaje pisze prosze
gosiabm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-24, 09:25   #1010
gosiabm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2
Post Dot.: fale-->headlines kontra lekka trwała? /bylyscie kiedys zadowolone z trwalej?

mam 15 lat i sredni geste włosy raczej delikatne moge smiało zrobic trawła?ale jako polecacie owocowa czy ziołowa i jakie sa jeszcze rodzaje pisze prosze
gosiabm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 18:24   #1011
luna111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 11
Unhappy Błagam o pomoc!! Trwała a ciężkie włosy

Bardzo prosze o jakieś opinie na temat tego czy istnieją jakieś sposoby zeby zrobić trwałą na (jak to określił fryzjer) ciężkich i lejących się włosach. Jak pisze wcześniej pytałam fryzjera ale chce poznać opinie innych bo jeden fryzjer to nie wszystko. On stwierdził że na moich włosach wyjdą może słabe fale ale na bank nie loki. Może któraś z profesjonalistek doradzi coś żeby jednak była możliwa ta upragniona trwała ? Jakieś cięcie albo inne sposoby??
luna111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 10:11   #1012
MariaGMM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
trwała ondulacja

Mam piekne,siwe włosy do ramion.Dokładnie m-c temu robiłam sobie trwałą i dzisiaj nic nie widać. Za dwa tygodnie mam uroczystość rodzinną i nie bardzo mam pomysł na fryzure a tym bardziej że końcówki włosów są jak siano. Czy mogę ponownie zrobić mocniejszą trwałe aby lepiej się układały? Proszę o podpowiedź co moge zrobić.
MariaGMM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 12:17   #1013
roxsi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 175
Dot.: trwała ondulacja

Myśle że trwałą powinnaś sobie odpuścić na jakiś czas tymbardziej jeśli masz aż tak bardzo zniszczone końcówki. Na twoim miejscu troszke podciełabym te przemęczone trwałą włoski aby troszke odżyły zafundowała im maske treatment wax dla włosów blond ( wystarczy wpisać w wyszukiwarke ) a na wesele zafundowałabym sobie poprostu jakąś fryzurke może loczki lub fale , tylko nic na stałe
roxsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 12:41   #1014
pEtArdA
Raczkowanie
 
Avatar pEtArdA
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 108
Dot.: trwała ondulacja

no wlasnie skoro to na jednorazowa impreze to ja bym nawinela na waleczki
__________________
cieszę się życiem...
pEtArdA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 11:08   #1015
jaevqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 26
Smile trwała podnosząca

mam pytanie
mam włosy bardzo cienkie i jest ich mało, ostatnio -2 dni temu zrobiłam sobie tyrwałaą podnoszącą z welli-nowość kolor i objętość za 1 razem.
moje włosy wyglądają bardzo podobnie jak przed trwałą, tzn nie faluja się, nie są zbyt uniesione? dlaczego tak jest? czy moje włosy moga nie byc podatne na płyn do trwałej? jest to dla mnie dziwne gdzyż mam na prawde cienkie i elikatne włosy. trwałą miałam robioną na srednie i większe właki-bez tych najcienszych-podobno dlatego sie nie kręcą,. nie wiem czy za jakis czas pwotorzyc ta trwała czy tez nie bedzie efektu. a moze mam je jakos zspecjalnie suszyc zeby cos było widac?
pozdro
jaevqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 16:06   #1016
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: trwała podnosząca

Cytat:
Napisane przez jaevqa
mam pytanie
mam włosy bardzo cienkie i jest ich mało, ostatnio -2 dni temu zrobiłam sobie tyrwałaą podnoszącą z welli-nowość kolor i objętość za 1 razem.
moje włosy wyglądają bardzo podobnie jak przed trwałą, tzn nie faluja się, nie są zbyt uniesione? dlaczego tak jest? czy moje włosy moga nie byc podatne na płyn do trwałej? jest to dla mnie dziwne gdzyż mam na prawde cienkie i elikatne włosy. trwałą miałam robioną na srednie i większe właki-bez tych najcienszych-podobno dlatego sie nie kręcą,. nie wiem czy za jakis czas pwotorzyc ta trwała czy tez nie bedzie efektu. a moze mam je jakos zspecjalnie suszyc zeby cos było widac?
pozdro
zeby byl ładniejszy skręt powinnać je suszyć suszarką z dyfuzorem
ja miałam rok temu robiona taka trwala podnoszaca (sama o niej kilkakrotnie pisalam na forum) i musisz pamietac, ze efekt z reguly utrzymuje sie okolo 8 tygodni
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 17:11   #1017
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: trwała podnosząca

Tak, dyfuzor i pianka do loków A może sama pianka wystarczy Musisz zobaczyć Dyfuzor skręca nawet włosy bez trwałej Trwała podnosząca nie służy do skręcenia włosów jedynie nadaje im objętość kręci sie na dość grube wałki i używa innego płynu Pozdrawiam
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 18:13   #1018
martha-z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Miejska Górka
Wiadomości: 65
Dot.: trwała lub loki

chcialabym sobie zrobic trwała zioloa tylko na miesiac czy ktos cos takiego mial?? jak myslicie WYPROBOWAC COS NOWEGO? od okolo roku prostuje wlosy i zacvzely mi sie robic fal:e ale takie smiesnzy bo od polowy glowy a chcialabym mioec male loczki jak po warkoczykach rozplatanych
prosze o rady na meila martha-z@wp.pl
poniewaz nie mam za duzego dostepu do neta z gory dz +*
martha-z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 15:31   #1019
jaevqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 26
Dot.: trwała podnosząca

susze suszarką, nakładam pianke i nic! jaknałoze pianke to troszke sie skrecą a jak rozczesz to sie juz prostuja, a musze rozczesać bo jak nie podtapiruje włosów to wygladam prawie jakbym ich nie miała-spłaszcza mi sie głowa! poza tym strasznie sie pusza, na koncach wygladaja okropnie, odstaja !! co mam robic?pomocy
jaevqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 19:10   #1020
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Dot.: trwała podnosząca

Chciałam sobie zrobić taką trwałą jakiś czas temu, ale kilku fryzjerów mi odradziło, bo podobno na dłuższych włosach niż do brody efektu nie widać i jest to naciąganie klienta. Mówili też, że jeśli ktoś ma cienkie i proste wosy to pomoże tylko zagęszczanie.
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-06 20:34:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:06.