dialog - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-18, 14:13   #211
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: dialog

Pitipel z całą sympatią, ale skoro istnieje forum tylko dla moderatorów, na którym ustalamy zasady choćby np. banów i jest ono niewidoczne dla innych, to należy tą decyzję uszanować.
Przenoszenie dyskusji na techniczne, żeby wszyscy mieli wgląd do postów z BO mija się z celem. Po co w takim razie byłoby utworzone forum dla modów, wystarczyłoby redakcyjne.
Jestem za BO- w kwestiach technicznych, uzgadnianych tylko w kręgu modów. Pomimo dobrych chęci niektórych, uważam, że nie należy do wszystkich spraw mieszać użytkowników. Userzy zaglądają tutaj żeby się zrelaksować, a nie dyskutować o możliwościach technicznych, jakie zastosujemy itp.
Pozdrawiam
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 14:25   #212
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: dialog

Cytat:
Napisane przez Pitipel
oto odpowedźjaką dzis otrzymałam od admina, kiedy podjęłam z nim dyskusję nt nadmiernej ilości banów na naszym forum, co zresztą zapowiedziałam przed udaniem się na urlop.
Cytat:
Napisane przez Złośliwiec
Nie będę z Tobą więcej prowadzić dyskusji. Proszę innego moderatora o przejęcie tematu.
Dziękuję.
Uważam Pitipel, że powinnaś zacytować również swoje słowa (bo ważny jest ton dyskusji) - wówczas osoby postronne miałyby szansę zrozumieć dlaczego odpowiedział Ci TAK a nie inaczej.

Cytat:
Napisane przez Jelonek
Jestem za BO- w kwestiach technicznych, uzgadnianych tylko w kręgu modów. Pomimo dobrych chęci niektórych, uważam, że nie należy do wszystkich spraw mieszać użytkowników. Userzy zaglądają tutaj żeby się zrelaksować, a nie dyskutować o możliwościach technicznych, jakie zastosujemy itp.
Zwłaszcza jeśli przyglądać się mają wyrwanym z kontekstu słowom...
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 14:34   #213
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: dialog

Jako zwykły użytkownik musze zgodzić się z Jelonkiem - nie interesują mnie kwestie techniczne poruszane na BO.
Uważam że "góra" ma prawo załatwiać pewne sprawy "za plecami" użytkowników.
Gdyby wszystko załatwialo sie na technicznym, powstałby wiekszy zamęt. Niektórzy użytkownicy pewnie by sie niepotrzebnie w pewne sprawy wtrącali i nic dobrego by z tego nie wyszło...
Takie jest moje zdanie.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 14:38   #214
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: dialog

Zwracam Ci uwagę, Sarenko, ze chciałam to zrobić, ale admin mnie powstrzymał.
Redakcja w świetle ostatnich wydarzeń nie zasługuje na zaufanie, a szefowa obiecywała jawność - ja jestem konsekwentna, jak obiecywałam; a obiecywałam, ze nie będzie ze mną łatwo. Z linków w pierszym moim poście wynika wyraźnie, ze bany bez podstaw są tu na porządku dziennym, chciałam o tym podyskutować z adminem,
otrzymałam PW w którym ktoś stwierdza, ze admin zachowuje się jak afrykański kacyk z kompleksem niższości, i podzieliałm sie tym spostrzeżeniem z adminem; wybaczcie wszyscy, ale to nie moja wina, że admin zachowuje się w sposób prowokujący takie wypowiedzi.
ja nie chcę otrzymywac takich PW, wolę na PW sobie cwierkać o mazidłach.
Nie będę wiecej swiecić oczami za redakcję - to deklarowałam przed urlopem i tego konsekwentnie będe się trzymać.
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 14:53   #215
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: dialog

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Zwracam Ci uwagę, Sarenko, ze chciałam to zrobić, ale admin mnie powstrzymał.
Redakcja w świetle ostatnich wydarzeń nie zasługuje na zaufanie, a szefowa obiecywała jawność - ja jestem konsekwentna, jak obiecywałam; a obiecywałam, ze nie będzie ze mną łatwo. Z linków w pierszym moim poście wynika wyraźnie, ze bany bez podstaw są tu na porządku dziennym, chciałam o tym podyskutować z adminem,
Jawność jawnością, ale skoro BO jest ukryte, to jakiś powód tego jest. Załatwiajmy proszę takie sprawy bez wyciągania ich na redakcyjne.
Przecież chodzi o sprawę techniczną- techniczną, bo przypominam, że ban dla mosticchio został wlepiony 16 dni przed wejściem nowego systemu przydzielania banów. I tu moim zdaniem dyskusja się kończy, a użytkownicy, którzy nie znali faktów (bo nie znali, skąd mieliby to wiedzieć), zapoznali się tylko z w/w zdaniami wyrwanymi z kontekstu, jak napisała Sarenka, już myślą, że znów coś jest nie w porządku, a to nieprawda. Wszystko przebiegło zgodnie z postanowieniami ówczesnych zasad i żadnych intryg w tej sprawie nie ma
Cytat:
otrzymałam PW w którym ktoś stwierdza, ze admin zachowuje się jak afrykański kacyk z kompleksem niższości, i podzieliałm sie tym spostrzeżeniem z adminem; wybaczcie wszyscy, ale to nie moja wina, że admin zachowuje się w sposób prowokujący takie wypowiedzi.
ja nie chcę otrzymywac takich PW, wolę na PW sobie cwierkać o mazidłach.
Nie będę wiecej swiecić oczami za redakcję - to deklarowałam przed urlopem i tego konsekwentnie będe się trzymać.
Świecenie nie jest koniecznością. Wszystko jest wyjaśnione i mogło zostać na BO, bo nie widzę sensu ujawniania tej sprawy tutaj. Nie zaszła żadna pomyłka. Banów nie cofamy po wprowadzeniu nowych punktów do regulaminu.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 22:35   #216
ekkklerka
Przyczajenie
 
Avatar ekkklerka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: dialog

czytam ...czytam i wydaje mi sie ze konkluzja jest jedna - juz niedlugo wlasciciele nie beda szukac sponsora poniewaz "forum za szybko sie rozrasta" poniewaz na skutek tak lekcewazacego stosunku administratorow ten problem zniknie. Jak by na nas , "szare" wizazanki nie patrzec, forum istnieje dla nas, i czesciowo dzieki nam, w koncu ktos umieszcza na forum reklamy zebysmy my -robiace frekwencje je przeczytaly, e-styl jest po to zeby ktos w nim kupowal i generalnie zaczely dzilac tu prawa rynku wiec nie rozumiem tego stosunku do dziewczyn ktore gratis moderowaly i tworzyly atmosfere, bo z calym szacunkiem ale dla mnie Wizaz to Smoczyca ,Nan i pozostale moderatorki, ich opinie w kwc i posty. Teraz coraz mniej mam ochote tu zagladac i choc jestem glownie tylko obserwatorem to dzieki moim zachwytom nad Wizazem zalogowalo sie na nim kilkanascie moich kolezanek a i one traca serce do miejsca gdzie po zadaniu niewinnego pytani mozna spodziewac sie lekcewazenia albo chamstwa bo inaczej niektorych postow Zlo nazwac nie mozna. Przykre to bardzo...
ekkklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 00:15   #217
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Post Dot.: dialog

Ja tylko w kwestii technicznej, bo nie chcę się zagłębiać w polemiki i całą tę dyskusję...
Podobnie jak Ines uważam, że "góra" ma prawo do "pokoju, do którego nieupoważnionym wstęp wzbroniony"
Ale skoro to jest forum niedostępne dla użytkowników, to może nie pokazywać tematów z BO, pośród "50 najnowszych wątków". Skoro ma być tajne, to niech będzie, do końca.
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-20, 12:08   #218
eesia
Raczkowanie
 
Avatar eesia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 82
Dot.: dialog

Cytat:
Napisane przez Maga
I tak w ogóle przeprosiny YenneferD że się odezwała w tym wątku też mnie przerażają, bo wygląda na to że użytkownicy zaczynają się obawiać zabierać głos na forum.
Ja się boję... i to często.
__________________
I'm just a girl in the world...
That's all that you'll let me be!
eesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 12:46   #219
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: dialog

Cytat:
Napisane przez eesia
Ja się boję... i to często.
bez przesady
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 12:57   #220
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: dialog

Cytat:
Napisane przez YenneferD
To ja mam tylko taką drobną prośbę (do AgiZ, Zlosia i Mederatorek) - jak już wyjaśnicie sobie wszystko, to prosze napiszcie o tym, nie wiem, moze to jakos podsumujcie, kto zostaje etc., tak, zeby wszystko było jasne, i napiszcie jakie zmiany zostana wprowadzone do Regulaminu.

Z góry dziekuję
Pozwole sobie zacytować sama siebie I co, czy są już jakieś rezultaty tego dialogu? Jakieś konkrety???
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 13:07   #221
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: dialog

Cytat:
Napisane przez ekkklerka
Teraz coraz mniej mam ochote tu zagladac i choc jestem glownie tylko obserwatorem to dzieki moim zachwytom nad Wizazem zalogowalo sie na nim kilkanascie moich kolezanek a i one traca serce do miejsca gdzie po zadaniu niewinnego pytani mozna spodziewac sie lekcewazenia albo chamstwa bo inaczej niektorych postow Zlo nazwac nie mozna. Przykre to bardzo...
Poprzesz to jakimiś przykładami, czy tak ogólnie zabierasz głos?
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-20, 13:08   #222
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: dialog

Cytat:
Napisane przez YenneferD
Pozwole sobie zacytować sama siebie I co, czy są już jakieś rezultaty tego dialogu? Jakieś konkrety???
Dialog trwa
Na pewno przedstawimy rezultaty, proszę w imieniu nas wszystkich o cierpliwość, bo jest sporo zmian i musimy uwzględnić fakt, że zmiany należy wprowadzić w wielu zakresach działania.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 13:13   #223
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: dialog

Cytat:
Napisane przez YenneferD
Pozwole sobie zacytować sama siebie I co, czy są już jakieś rezultaty tego dialogu? Jakieś konkrety???
YenneferD mamy już przygotowane 3 regulaminy. Ogólny; regulamin przyznawania upomnień i banów; oraz zupełnie nowy, wewnątrzredakcyjny regulamin fair play modów; Teraz jeszcze robimy drobne zmiany, dopracowywanie szczegółów.
Pracujemy WSZYSCY zespołowo, komu leży na sercu udoskonalenie serwisu.
To pewnie jeszcze potrwa kilka dni. Niektórzy są na urlopie, kilka rzeczy wymaga jeszcze przemyśleń i przedyskutowania.

Prawdę mówiąc chciałabym żeby w tak zdrowych stosunkach, jak my teraz pracujemy, pracował nasz sejm
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 16:07   #224
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: dialog

Cieszę się, że dochodzicie do porozumienia. Po przeczytaniu wątków związanych ze znajomym tematem, zrobiło mi się bardzo nieprzyjemnie. Zbyt wiele było wzajemnych oskarżeń. Z jednej strony zrozumiałe jest, że nad całym portalem ktoś musi czuwać, żeby nie było kompletnej samowoli. Rozumiem też jednak, że polityka "banowania" może wzbudzać kontrowersje. Czasami faktycznie człowiek "nie zna dnia, ani godziny"

Nie sądziłam, że cała ta sprawa może mnie tak poruszyć - uświadomiłam sobie, że czuję się mocno związana z Wizażem i powiem szczerze, trochę mnie to przestraszyło. Może gdyby każdy z użytkowników od czasu do czasu zrobił sobie dzień, dwa przerwy, to do tego typu spraw podchodzilibyśmy z większym dystansem?

Co mogę dodać od siebie? Życzę Moderatorom i Szefowstwu dużo cierpliwości i wzajemnego zaufania. Natomiast wszystkim użytkownikom oraz grupom wymienionym wcześniej, życzę daleko posuniętego (również wzajemnego) szacunku. Bo należy się on każdemu - i proszę nie interpretować tego jako aluzji. Po prostu tak powinno być.

I proszę - nie dopuszczajmy więcej do takich sytuacji, bo rzeczywiście zrobi się tu druga Kafeteria
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 12:38   #225
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: dialog

Wszystko zatem ślicznie i ładnie.
Niestety - ja jestem przekonana, że tylko do następnego razu.
Dlatego też bardzo prosze o zdjęcie mnie ze "stanowiska" moderatora forum 30+ to nie zaden strajk, ani protest - ja nie mam nadziei, ze coś się tu zmieni na lepsze. To tylko rezygnacja.
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 14:46   #226
elzaa
Przyczajenie
 
Avatar elzaa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1
Dot.: dialog

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Wszystko zatem ślicznie i ładnie.
Niestety - ja jestem przekonana, że tylko do następnego razu.
Dlatego też bardzo prosze o zdjęcie mnie ze "stanowiska" moderatora forum 30+ to nie zaden strajk, ani protest - ja nie mam nadziei, ze coś się tu zmieni na lepsze. To tylko rezygnacja.
Ta rezygnacja to pierwsza męska decyzja w tym temacie.
elzaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 14:51   #227
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: dialog

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Wszystko zatem ślicznie i ładnie.
Niestety - ja jestem przekonana, że tylko do następnego razu.
Dlatego też bardzo prosze o zdjęcie mnie ze "stanowiska" moderatora forum 30+ to nie zaden strajk, ani protest - ja nie mam nadziei, ze coś się tu zmieni na lepsze. To tylko rezygnacja.
To, jak nazywasz "stanowisko", nie jest przymusowe i oczywiście masz prawo z niego zrezygnować.
Dziękuję za dotychczasową współpracę

Pozdrawiam serdecznie

AgaZ
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:55.