Jak sprzedać meble?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-30, 16:56   #1
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234

Jak sprzedać meble??


Witam Coraz częściej myślę o założeniu własnej firmy produkującej meble. Wyprodukować się wyprodukuje tylko jak sprzedać?? Pracuje już trochę w tym zawodzie i wiem z własnego doświadczenia że ludzie nie mają zaufana do nowo powstałych firm. Dlatego zwracam się z prośbą do was niejako do potencjalnych odbiorców jak zachęcić klienta do kupna mebli właśnie u mnie mimo że dopiero zaczynam ? ?Na co zwracacie uwagę szukając wyposażenia do waszych domów? ?Gdzie szukacie producentów?? Kilka pomysłów mam ale nie będę na razie o nich pisać bo czekam na wasze propozycje. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:52   #2
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Jak sprzedać meble??

Samo hasło
Cytat:
Wyprodukować się wyprodukuje
mnie zniechęca

Rozumiem, że jesteś stolarzem, nie wiem jak długo, ale skoro pracujesz w tym zawodzie to chyba masz pojęcie małe kto, gdzie i jakich szuka mebli.

A najlepsze małe firmy to te z polecenia.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 07:17   #3
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Jak sprzedać meble??

Strona internetowa ze zdjęciami i dokładnymi opisami mebli - wymiary, surowiec, cena itp.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 15:53   #4
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: Jak sprzedać meble??

[QUOTE=edytcia;20378306]Samo hasło mnie zniechęca

Może i to nie zabrzmiało najlepiej ale zdaje sobie sprawe że najlepszą reklamą nowej firmy jest polecienie dlatego niechodziło mi oto że wyprodukować byle wyprodukować tylko o to że zrobić meble nie jest problem tylko problemem jest jak je sprzedać.

effcia82 myślałam właśnie o stronie internetowej aby powklejać tam wizualizacje i obok zrealizowane projekty aby było widac że temeble naprawdę powstały. Myslisz że taki pomysł mógłby się sprawdzić??
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 10:05   #5
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Jak sprzedać meble??

[QUOTE=Koniec;20396858]
Cytat:
Napisane przez edytcia Pokaż wiadomość
Samo hasło mnie zniechęca

Może i to nie zabrzmiało najlepiej ale zdaje sobie sprawe że najlepszą reklamą nowej firmy jest polecienie dlatego niechodziło mi oto że wyprodukować byle wyprodukować tylko o to że zrobić meble nie jest problem tylko problemem jest jak je sprzedać.

effcia82 myślałam właśnie o stronie internetowej aby powklejać tam wizualizacje i obok zrealizowane projekty aby było widac że temeble naprawdę powstały. Myslisz że taki pomysł mógłby się sprawdzić??
Ja mam głównie meble z ikei bo dzięki ich stronie internetowej mogę nie ruszając sie z domu wstepnie rozplanować i pomierzyć, no i co ważne - sprawdzić cenę i dostępność. Ale rozumiem, że to nie będzie produkcja seryjna ale pojedyncze sztuki na zamówienie?
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 20:31   #6
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: Jak sprzedać meble??

[QUOTE=effcia82;20411150]
Cytat:
Napisane przez Koniec Pokaż wiadomość

Ja mam głównie meble z ikei bo dzięki ich stronie internetowej mogę nie ruszając sie z domu wstepnie rozplanować i pomierzyć, no i co ważne - sprawdzić cenę i dostępność. Ale rozumiem, że to nie będzie produkcja seryjna ale pojedyncze sztuki na zamówienie?
Głownie własnie mi chodzi o meble na zamówienie. Ale myślę też aby zrobic właśnie taki katalog z cennikiem dla poszczególnych materiałów i może natej samej zasadzie wycenić przykładową kuchnie. O prócz samej produkcji bym wykonywała też projekty jako studio projektowe.
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:37.